MINDEX, GMEX Group i HYBSE łączą siły, aby uruchomić pierwszą giełdę papierów wartościowych typu blockchain na Mauritiusie

Mauritius, Londyn, 6th Listopad 2018: Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu HYBSE International Marketplace; spółka joint venture pomiędzy MINDEX Holdings Limited (MINDEX), GMEX Group Limited (GMEX) i Hybrid Stock Exchange Corporation Limited (HYBSE); która wprowadzi na rynek rewolucyjną platformę wymiany blockchain z siedzibą na Mauritiusie. 

MINDEX; pełna infrastruktura wymiany, potransakcyjna i fizyczna, ułatwiająca obrót różnymi klasami aktywów na Mauritiusie, wspierana przez GMEX; światowy lider w cyfrowych rozwiązaniach biznesowych i technologicznych dla operatorów giełdowych i posttransakcyjnych, będzie partnerem HYBSE; globalny rynek online oparty na technologii blockchain, który jest częścią ekosystemu DIM.

HYBSE International Marketplace zintegruje rozwiązania i technologię blockchain z tradycyjnymi branżami finansowymi, zapewniając kompletny i zarządzany ekosystem, który digitalizuje aktywa w łańcuchu bloków. To partnerstwo po raz pierwszy umożliwi inwestorom instytucjonalnym dostęp do kryptowalut ETF i innych krypto-instrumentów. 

Następujące klasy aktywów będą łatwiejsze do handlu w formacie tokenizowanym cyfrowo: 

 • Akcje skryptowane
 • Kryptonizowane waluty 
 • Surowce 
 • Indeksy
 • Forex 
 • ETC (towary notowane na giełdzie)
 • ETF (fundusze giełdowe) 
 • CETF (fundusze Crypto Exchange Traded Funds)

MŚP będą mogły korzystać z HYBSE International Marketplace w celu poszukiwania kapitału poprzez uruchomienie pierwszej oferty Blockshare (IBO); ograniczona czasowo oferta zakupu skryptonizowanych akcji i innych skryptonizowanych instrumentów, takich jak akcje blokowe, od firm zarejestrowanych na HYBSE International Marketplace po specjalnych obniżonych stawkach. Zapewni to możliwość udziału w notowaniach giełdowych i handlu akcjami osobom nieposiadającym rachunków bankowych (ponad 1,7 miliarda na całym świecie).

Strony zdecydowały się założyć HYBSE International Marketplace na Mauritiusie w związku z niedawnym ogłoszeniem, że Financial Services Commission (FSC), lokalny regulator, utworzy nowe licencjonowane działania dla depozytariusza aktywów cyfrowych i rynku zasobów cyfrowych oraz zapewni regulowaną środowisko do wymiany i bezpiecznego przechowywania aktywów cyfrowych. Regulator na Mauritiusie wydał również wytyczne dotyczące inwestycji w kryptowalutę jako aktywa cyfrowe. 

Hirander Misra, Prezes MINDEX i CEO Grupy GMEX skomentował: „Z przyjemnością ogłaszam to ekscytujące wspólne przedsięwzięcie, w ramach którego HYBSE wniesie swoją rozległą wiedzę w zakresie domeny, papiery wartościowe do tokenizacji oraz technologię wymiany cyfrowej opartą na łańcuchu blokowym, a MINDEX, wspierany przez GMEX, zapewni skalowalne cyfrowe platformy transakcyjne klasy instytucjonalnej oraz biznesowe i operacyjne doświadczenie potrzebne do stworzenia nowego rynku ”. 

Dodał: „Z zadowoleniem przyjmujemy nowe ramy regulacyjne dotyczące aktywów cyfrowych na Mauritiusie i cieszymy się, że możemy być liderem w rozwoju rynku jako jedno z pierwszych przedsięwzięć, które powstały w ramach nowego reżimu. Jesteśmy głęboko przekonani, że Mauritius ma ogromną szansę na zajęcie pozycji głównego globalnego centrum w tej dynamicznej przestrzeni opartej na silnym zarządzaniu i regulacjach zapewniających zaufanie ”.. 

Daniel Liu z Hybrid Stock Exchange Corporation Limited (HYBSE) skomentował „Nowe przedsięwzięcie pomiędzy trzema firmami przyniesie ekscytujący nowy rozwój, nie tylko w sferze kryptowalut, ale także na globalnych rynkach kapitałowych. Gdy wyruszamy w podróż, aby utorować wcześniej niezbadaną drogę naprzód, nieuchronnie stworzy to idealną perspektywę, aby przesunąć ewolucję wszystkich systemów finansowych o lata świetlne do przodu. Musimy również zachować świadome przekonanie o sile tego ewolucyjnego kroku, aby nie zakłócać obecnych rynków globalnych, ale raczej wzmacniać nowy sposób myślenia, który obejmuje zdecentralizowaną i prawdziwie wolnorynkową jednostkę ”.

PRZECZYTAJ najlepszych brokerów do handlu kryptowalutami

HYBSE International Marketplace będzie ubiegać się o licencję na Digital Marketplace, a operacje mają się rozpocząć w pierwszym kwartale 2019 r. Pod warunkiem uzyskania zgody organów regulacyjnych.

– koniec–

Dla MINDEX:

Samantha Seewoosurrun, Acuitas Communications

(+230) 5772 4400

[email protected]comms.com

Dla Grupy GMEX:

Melanie Budden, Grupa Realizacji

+44 (0) 7974 937 970

[email protected] 

[email protected] 

Dla HYBSE:

Uroš Trajković, Hybrid Stock Exchange Corporation Limited

+27 (0) 87 701 0914

[email protected] 

[email protected] 

O firmie MINDEX

MINDEX Holdings Limited – Spółka holdingowa ekosystemu MINDEX

MINDEX Clearing Limited – Będzie działać jako izba rozliczeniowa dla kontrahentów centralnych (CCP) regulowana przez Mauritius Financial Services Commission (FSC) w celu rozliczania wszystkich transakcji zawartych na MINDEX Limited.

MINDEX Limited – Będzie obsługiwać giełdę instrumentów pochodnych z wieloma aktywami, regulowaną przez Mauritius Financial Services Commission (FSC).

MINDEX Spot Limited – Rynek elektronicznego handlu ustandaryzowanymi fizycznymi i cyfrowymi kontraktami towarowymi na złoto, metale szlachetne i inne towary.

MINDEX Vault Limited – Proponowane rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania złota i innych metali szlachetnych. 

MINDEX Refinery Limited – Proponowane wytapianie, rafinacja i odzyskiwanie złota oraz innych metali szlachetnych na najwyższym światowym poziomie.

PRZECZYTAJ CoinDeal świętuje odnowienie sponsoringu w Premier League dzięki wyjątkowemu i bardzo oczekiwanemu uruchomieniu tokena

Po więcej informacji odwiedź www.mindex.mu 

Śledź na Twitterze @MindexHoldings 

O Grupie GMEX

Grupa GMEX (GMEX) składa się z firm, które oferują najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania nowej ery globalnych rynków finansowych, zapewniając wiedzę biznesową, najnowszą technologię, łączność i doskonałość operacyjną, zapewnioną dzięki ukierunkowanemu podejściu opartemu na partnerstwie. GMEX wykorzystuje rozległe doświadczenie i wiedzę w zakresie infrastruktury rynkowej, aby stworzyć odpowiedni plan strategiczny z giełdami, izbami rozliczeniowymi, depozytami, rejestrami i platformami przyjęć magazynowych. GMEX oferuje również dodatkową korzyść w postaci połączenia wzajemnego z wieloma giełdami partnerskimi w celu stworzenia globalnych sieci płynności. GMEX Technologies jest spółką zależną w całości należącą do Grupy GMEX.

Po więcej informacji odwiedź www.gmex-group.com

Śledź na Twitterze @GMEX_Group

O firmie HYBSE

Hybrid Stock Exchange (HYBSE) to internetowa platforma wymiany oparta na blockchain. Umożliwia kupno i sprzedaż skryptonizowanego kapitału w nowej erze kryptowalut. Zastosowanie technologii blockchain pozwala uczestnikom wyeliminować wielu pośredników związanych z tradycyjnymi giełdami. Podczas gdy tradycyjne giełdy obsługują uczestników z określonych lokalizacji geograficznych, HYBSE jest otwarte dla wszystkich uczestników na całym świecie.  

Po więcej informacji odwiedź www.hybse.com 

Obserwuj na Twitterze https://twitter.com/HYBSE

O fundacji DIM

Fundacja DIM jest organizacją non-profit, która jest odpowiedzialna za marketing, public relations, obsługę klienta i nadzór nad markami DIM (DIMCOIN, DIM Currencies, DIM Cryptocurrencies i przyszłe monety denominowane w DIM). DIM X to platforma do konwersji kryptowalut. Fundacja DIM jest zarejestrowana w Singapurze.

Ekosystem DIM to ekosystem finansowy oparty na łańcuchu bloków. Obejmuje waluty DIM, ofertę różnych stabilnych walut cyfrowych, zabezpieczonych metalami szlachetnymi. Waluty DIM są nośnikiem codziennego handlu i rozwiązań płatniczych dla handlowców. Stabilność waluty zostanie dodatkowo zwiększona dzięki szybkiemu i efektywnemu zakupowi metali szlachetnych za pośrednictwem MINDEX Spot Limited (Giełda złota) oraz przechowywaniu bogactwa w zabezpieczonych skarbcach MINDEX.

Regionalna Fundacja DIM będzie odpowiedzialna za:

 • Zbieranie darowizn na rzecz ekosystemu DIM
 • Tworzenie wydarzeń dla ekosystemu DIM i uczestniczenie w wydarzeniach związanych z blockchain 
 • Rozpocznij kampanie marketingowe dla Fundacji DIM 
 • Przyciągnij firmy do ekosystemu DIM 
 • Stanie się centralnym miejscem spotkań ambasadorów i promotorów. 

Po więcej informacji odwiedź www.dim.foundation 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner