Pięć powodów, dla których sierpień 2018 jest świetny dla rynku kryptowalut

 

Kryzys Bitcoina i kryptowalut trwał od 9 stycznia 2018 r., Narodził się w pierwszym miesiącu roku kalendarzowego, trwa tak długo, że wielu inwestorów i traderów straciło nadzieję, że ten trudny okres zakończy się dla rynku..

Ale jak powiedziałem wcześniej, obecny kryzys toczy się wokół jednej rzeczy: regulacji i racjonowania, aby handel i inwestycje były legalne i uznawane, ale także w celu ochrony pieniędzy inwestorów przed kradzieżą, oszustwami oraz w celu zwalczania bolesnego hakowania i handlu tymi aktywami..

Obecnie w lipcu są ruchy zmierzające do jaśniejszego uregulowania tych aktywów i jest kilka powodów, dla których spodziewam się końca kryzysu kryptowalutowego w sierpniu.

Raport Parlamentu Europejskiego radzi organom regulacyjnym racjonalne angażowanie się w kryptowaluty:

Wcześniej w tym miesiącu Parlament Europejski wydał raport doradzający organom regulacyjnym, aby radzili sobie z bitcoinami i kryptowalutami, jak z każdym innym instrumentem finansowym.

W 33-stronicowym raporcie czytamy: „Decydenci i regulatorzy nie powinni ignorować wirtualnych walut i nie powinni próbować ich zakazać. Oba skrajne podejścia są nieprawidłowe. ”

Ignorowanie lub blokowanie kryptowalut nie jest rozwiązaniem, aby poradzić sobie z narzuconym sobie sektorem z dobrą przyszłością i wielu tradycyjnych inwestorów planuje w niego zainwestować.

Ten raport będzie kamieniem węgielnym stanowiska UE w sprawie tych zasobów cyfrowych.

Spotkanie ministrów finansów G20 w Argentynie:

21 i 22 tego miesiąca ministrowie finansów G20 spotkają się w Argentynie na ważne tematy gospodarcze, w tym regulację zaszyfrowanych walut cyfrowych.

Podczas poprzedniego spotkania lipiec został określony jako miesiąc regulacji, a ministrowie finansów i liderzy banków centralnych 20 światowych potęg gospodarczych, w tym Arabii Saudyjskiej i świata arabskiego, wprowadzą przepisy regulujące nowy handel.

PRZECZYTAJ Ripple Partner Santander Aplikacja One Pay FX obsługuje płatności do Polski z Wielkiej Brytanii

Nadchodzące spotkanie będzie kluczowe i wyjaśni kierunek 20 najważniejszych gospodarek na świecie oraz sposób, w jaki systemy te będą radzić sobie z walutami cyfrowymi, w szczególności z Bitcoinem..


Proces Ripple w dniu 8 sierpnia:

pozew o ripple

 

27 czerwca dyrektor naczelny Brad Garlinghouse i Ripple Labs Inc. otrzymali zaproszenie do stawienia się przed Sądem Najwyższym Kalifornii w związku z rzekomą manipulacją cenami XRP Ripple na ich korzyść..

Pozew przeciwko Ripple dotyczy oszustw giełdowych. Powód twierdzi tym razem, że Ripple Lab Inc. manipuluje ceną własnej zaszyfrowanej waluty, aby wykorzystać oszukańcze posunięcia. I że to gotówka, a nie prawdziwa waluta.

Powód nazywa się Vladi Zakinov. Pierwsza rozprawa w tej sprawie zaplanowana jest na 8 sierpnia 2018 roku.

Nie oczekuje się, że werdykt zostanie wysłuchany z jednej sesji, ale ta sesja pokaże nam, ile możemy postawić na tę zakodowaną walutę cyfrową, która zostanie przeceniona w tym roku.

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd bada indeks Bitcoin ETF:

Złożono kolejny wniosek o akredytację ETF przy Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), tym razem przez CBOE Zarządu Chicago.

 Dokumenty te, przesłane przez CBOE Global Markets 20 czerwca, oferują inwestycję w KFH i umożliwiają publiczny obieg cyfrowej waluty, a także ułatwiają handel. Agencja stara się również współpracować z VanEck Investment i SolidX w celu utworzenia tego funduszu inwestycyjnego.

CBOE domaga się notowania i handlu akcjami VanEck SolidX Bitcoin Trust, co wynika z partnerstwa między VanEck i SolidX, które złożyło wniosek o plik wsparcia ETF na początku czerwca. 

Zgodnie z zawiadomieniem Komisji Papierów Wartościowych i Giełd akcje VanEck SolidX Bitcoin Trust są warte około 25 bitcoinów.

PRZECZYTAJ, aby kupić lub nie kupić Bitcoin, rozmyślania na rynkach kryptowalut

Jeśli CBOE otrzyma zgodę Komisji Papierów Wartościowych i Giełd w sprawie ETF, to oczekiwane możliwości inwestycyjne będą dostępne gdzieś w pierwszym kwartale 2019 r..

Oczekuje się, że kwestia zostanie rozstrzygnięta 10 lub 16 sierpnia 2018 r. Oczekuje się, że umowa otworzy drzwi tradycyjnym inwestorom do inwestowania w ten fundusz, dlatego też rynek bitcoinów i walut cyfrowych będzie miał więcej inwestycji.

• Sierpień 2018 jest kandydatem na podstawie historii:

Od czerwca do lipca ubiegłego roku doszło do gwałtownego spadku kursów walut cyfrowych, z 2900 $ za jedną jednostkę Bitcoin do 1965 $ na koniec sesji 17 lipca, a następnie w sierpniu zaczął się mocno odbijać, a największa waluta świata osiągała dobre zyski. w ósmym miesiącu do 4700 $ na sesji 31 ​​sierpnia.

Ten scenariusz prawdopodobnie nie powtórzy się w tym roku, ponieważ największa waluta świata, wraz z pozostałymi walutami, może zacząć odrabiać straty w nadchodzącym okresie.

Nie jest dziwne, że sierpień, historyczny świadek upadku nuklearnego Japonii, zakończenia drugiej wojny światowej w 1945 r., Zbrodni porzucenia Złotego Systemu w 1971 r. I narodzin kryzysu z 2008 r. Oraz ekonomicznego sukcesu Chin nad Japonią, świadkami również końca cierpienia walut cyfrowych, ustanowienia ich ery i końca ery walut gotówkowych!

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map