3 krypty wzrostu ustawione na wyścig byków w 2021 roku

Kryptowaluty przechodzą przez naprawdę szczególną fazę, ponieważ już cieszą się uwagą dużych inwestorów. Rok 2021 rozpoczęli mocno, ze znacznym wzrostem. Hossa w kryptowalutach nadal zyskuje na popularności, przyciągając nowych inwestorów instytucjonalnych, w szczególności jeśli chodzi o Bitcoin.

Pomiędzy plotkami, że Bitcoin w tym roku może osiągnąć cenę 100000 USD, a innymi, którzy wierzą, że 2021 będzie sezonem altcoinów, tutaj w Trading Education zdecydowaliśmy się wybrać 3 najpopularniejsze kryptowaluty, które są pozycjonowane do tegorocznej rundy byka..

Jakie są 3 kryptowaluty wzrostu, które czekają na hossę w 2021 roku?

1. Bitcoin (BTC)

Przez większą część stycznia 2021 r. Bitcoin wahał się od 30000 do 40000 USD. Ostatecznie pionierska kryptowaluta osiągnęła niewielką ulgę powyżej 43 000 USD.

Co więcej, widzieliśmy duży wzrost 14 lutego 2021 r., Kiedy BTC osiągnął nowy rekord wszechczasów po tym, jak został podekscytowany po wielkim ogłoszeniu, że Tesla nabył BTC o wartości około 1,5 miliarda dolarów, osiągając do 49 487 USD..

Hossa Bitcoina również prawdopodobnie przyspieszy, ponieważ zainteresowanie Tesli BTC i innymi potęgami wagi ciężkiej, którzy go przyjmą, zwiększy popyt korporacyjny.

Mówiąc o popycie korporacyjnym, wiele firm notowanych na giełdzie zaakceptowało Bitcoin jako narzędzie finansowe w ostatnich miesiącach, a mianowicie MicroStrategy. Zdolność Tesli do przekształcenia części swoich rezerw gotówkowych w BTC jest jednak poważną zmianą, ponieważ prawdopodobnie zachęci do wejścia więcej wiodących liderów branży na świecie.

Istnieją różne prognozy cen BTC na 2021 rok. Niektórzy obserwatorzy zakładają, że do końca lutego cena Bitcoina może już osiągnąć 50 000 USD. Istnieją jeszcze bardziej obiecujące prognozy na 2021 rok. Bitcoin może podwoić swoją wartość i osiągnąć 100 000 USD do końca roku, według CEO Galaxy Digital, Michaela Novogratza..

Odnosząc się do ostatniego odkrycia Tesli, Novogratz stwierdził, że po prostu zobaczymy, jak wszystkie amerykańskie korporacje zaczną robić to samo. „Widzicie tu stado i nadchodzi” – powiedział Novogratz.

2. Ethereum (ETH)

Wraz ze wzrostem popytu ze strony inwestorów instytucjonalnych cena Ethereum waha się w pobliżu swojego rekordowego poziomu. Podczas gdy branża finansów zdecentralizowanych (DeFi) zaczyna być świadkiem znacznego napływu, ceny ETH również rosną. Ponieważ obecnie notowany jest na 1795 USD, czyli tuż poniżej swojego historycznego maksimum 1871 USD, premium altcoin już sprzyja hossie, dając wskazówki, że może osiągnąć 2000 USD wcześniej niż oczekiwano w 2021 r..

Przez ostatnie miesiące ETH znajdowało się na wzniesieniu, głównie z powodu obecnego okresu nadmiernego entuzjazmu. W ten sposób kapitalizacja rynkowa waluty wzrosła do ponad 200 miliardów dolarów. Eksperci przewidują, że wiele instytucji kupiłoby go, aby rozszerzyć swoje inwestycje BTC jako drugą co do wielkości kryptowalutę.


Ethereum znalazło się na pierwszej linii fali wzrostu DeFi przez uruchomienie Beacon Chain. Dyrektor ds. Rynków aktywów cyfrowych w Morgan Stanley, Andrew Peel, przewiduje, że popyt na DeFi będzie nadal wzrastał do końca 2021 roku. Podobnie jak w przypadku Bitcoin, ETH znajduje się na trajektorii wzrostowej w warunkach zmienności rynkowej i do tej pory utrzymywał się znacznie powyżej poziomu 1000 USD.

3. Cardano (ADA)

Z drugiej strony w Cardano nastąpił ostatnio skok cen, a optymistyczne prognozy analityków wskazują, że jest jeszcze wyższy. W 2021 roku Cardano była jedną z najlepszych monet o 300% wzroście. Cena ADA odnotowała wzrost wartości rynkowej o 600 procent w okresie od marca do lipca 2020 roku. Następnie, pod koniec roku, wartość monety wzrosła o kolejne 130%..

Cardano zostało założone przez Charlesa Hoskinsona, współzałożyciela Ethereum i jest uważane za „japońskie Ethereum”, ponieważ duża baza zwolenników pochodzi z Japonii.

ADA może rosnąć do 2021 roku, zgodnie z większością prognoz. Przez cały rok ADA była w stanie rozpoznać swoją najwyższą jak dotąd wartość cenową i do końca roku może osiągnąć nowy rekord wszechczasów wynoszący 10 USD. Ale jest też bardziej konserwatywne podejście, które przewiduje, że Cardano osiągnie tylko 2 dolary w 2021 roku.

Z wielu powodów prognozy cenowe Cardano na 2021 r. Są uparte. Po pierwsze, z wielu, aktualizacja Cardano Shelley stała się przełomem dla ADA, ponieważ pozwoliła na 100% decentralizację sieci Cardano. Co więcej, analitycy kryptowalut uważają, że Cardano może konkurować z Ethereum jako prawdopodobnie najsilniejszym zdecentralizowanym systemem na świecie.

Cena tokena ADA podskoczyła o ponad 10 procent w stosunku do dolara, gdy zespół stojący za Cardano ujawnił poprawiony plan Shelley.

Wniosek

Wyścig byków kryptowalut w 2020 r. Był bardzo odmienny od tego z 2017 r. Chociaż indywidualni inwestorzy w dużej mierze napędzali wcześniejszy boom, wzrost w 2020 r. Przypisano rosnącej aktywności instytucjonalnej w zakresie walut cyfrowych. Daje nam to odrobinę nadziei i optymizmu, że publiczne uznanie, do którego tak długo dążyli, faktycznie zdobędą kryptowaluty, co z kolei może przyspieszyć globalną adopcję..

Podsumowując, 3 kryptowaluty wzrostu, które są ustawione na byk w 2021 roku to Bitcoin, Ethereum i Cardano.

eToro – najlepsza platforma do kupowania kryptowalut

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Kluczowe punkty

  • Bitcoin osiągnął swój nowy rekord wszechczasów, 48 487 USD, po zainwestowaniu 1,5 miliarda USD w BTC Tesli.
  • Wiele firm notowanych na giełdzie zaakceptowało Bitcoin jako narzędzie finansowe w ostatnich miesiącach, a mianowicie MicroStrategy.
  • Ethereum po raz pierwszy w historii osiągnął 1871 USD, a prognozy przewidują wzrost do 2000 USD dla wiodącego altcoina wcześniej niż oczekiwano w 2021 r..
  • W 2021 roku Cardano była jedną z najlepszych monet o 300% wzroście.
  • 3 kryptowaluty wzrostu, które są przygotowane na okres byka w 2021 r., To Bitcoin, Ethereum i Cardano.
  • Aktualizacja Cardano Shelley stała się przełomem dla ADA, ponieważ pozwoliła na 100% decentralizację sieci Cardano.

Czytaj więcej:

Prognozy dotyczące kryptowalut na 2021 r .: Gdzie inwestować

Top 15 kryptowalut, które warto znać i oglądać w 2021 roku

Top 7 Altcoinów do kupienia w 2021 roku

Jaka jest przyszłość kryptowalut – czy warto inwestować w kryptowaluty??

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map