5 kryptowalut, których nie da się powstrzymać na rekordowych poziomach, które nadal możesz kupić

Dziedzina kryptowalut się rozwija, a inwestorzy odnotowali znaczny wzrost swoich inwestycji w ciągu ostatnich kilku lat. Wraz z rozwojem technologii blockchain i ekspansją tokenów i platform kryptowalut, więcej inwestorów planuje inwestować w kryptowaluty we śnie, aby zabezpieczyć przyszłość milionera.

Kryptowaluty są podatne na nagłe zamiany i mogą ulec drastycznym zmianom z dnia na dzień. Jednak oto 5 najpopularniejszych kryptowalut do kupienia, które będą rosły wysoko w dającej się przewidzieć przyszłości.

Top 5 niepowstrzymanych kryptowalut do kupienia

Kryptowaluty są rzeczywiście niestabilne i nic nie jest pewne, jeśli chodzi o świat blockchain. Zobaczmy pięć niepowstrzymanych kryptowalut, które osiągnęły rekordowy poziom i mogą być najlepszą opcją dla inwestorów do zakupu.

# 1Bitcoin (BTC)

Bitcoin nigdy nie wychodzi z mody. Jest to największa i najpopularniejsza kryptowaluta i zawsze będzie na szczycie listy ulubionych list inwestorów. Rok 2021 to rzeczywiście doskonały rok na rozpoczęcie podróży inwestycyjnej z Bitcoinem. 11 lutego 2021 r.Bitcoin osiągnął rekordowy poziom 48050,98 USD i będzie nadal rósł przez cały rok.

Istnieje wiele zmian w ekosystemie Bitcoin poprzez użycie Lightning Network. Na przykład wdrożenie Bitcoin w zdecentralizowanych aplikacjach i platformach handlu elektronicznego stało się szybkie i bezproblemowe. Oprócz tego Bitcoin jest również coraz częściej używany jako środek wymiany na całym świecie. Ponad 5000 bankomatów Bitcoin i ponad 15100 firm akceptuje obecnie Bitcoin jako formę płatności.

Bitcoin najprawdopodobniej doprowadzi indeks dominacji do 65-70% w porównaniu z innymi altcoinami. Dzięki największej kapitalizacji rynkowej w świecie kryptowalut, Bitcoin zajmuje pierwsze miejsce w 5 najlepszych kryptowalutach do kupienia w 2021 r..

# 2 Ethereum (ETH)

Ethereum, alternatywa dla Bitcoin, to coś więcej niż magazyn wartości, jest postrzegany jako środek wymiany przez użytkowników kryptowalut. Moneta Ethereum, Ether, ma kapitalizację rynkową wynoszącą około 199 826 863 309 USD i jest jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia w 2021 r. 10 lutego 2021 r. ETC osiągnęła rekordowy poziom 1826,70 USD, zachęcając coraz więcej inwestorów do zainwestowania w nią.

Obecnie Ethereum ma kapitalizację rynkową wynoszącą około 19% wielkości Bitcoina i oczekuje się, że wzrośnie wyżej, gdy zmieni algorytm konsensusu z Proof-of-Work na Proof-of-Stake. Pozwoli to na szybszą transakcję przy zerowym rozwidleniu, co ostatecznie pozwoli Ethereum zabezpieczyć nazwę w 5 najlepszych kryptowalutach do kupienia teraz.

Dzięki najnowszym aktualizacjom i zmianom jest wystarczająco dużo miejsca na rozwój i zdrowy popyt na Ethereum wśród inwestorów. Wraz ze zmianą mechanizmu konsensusu, sieć Ethereum będzie obsługiwać większą liczbę transakcji, co sprawi, że ETC będzie najlepszą kryptowalutą do kupienia na ten rok i kilka następnych..

Czytaj więcej: Czy Ethereum to dobra inwestycja i czy możesz zarobić na ETH w 2021 roku?

# 3: Chainlink (LINK)

Chainlink, kryptowaluta i sieć blockchain używana przez DeFi, która wypełnia lukę między inteligentnymi kontraktami łączącymi źródła danych, interfejsy API i systemy płatności, odnotowała ogromny wzrost w 2020 r. Jest to zdecentralizowana sieć Oracle, która umożliwia inteligentnym kontraktom komunikowanie się z danymi zewnętrznymi . W ten sposób kontakt może zostać wykonany na podstawie danych, z którymi samo Ethereum nie może się połączyć. Chainlink osiągnął rekordowy poziom 28,60 USD 10 lutego 2021 r. Iz powodzeniem znalazł się na liście 5 najlepszych kryptowalut.

Chociaż kilka platform kryptograficznych stworzyło sposoby dla dostawców danych, takich jak Oracle, na pobieranie danych do ich sieci, Chainlink wyróżnia się z tłumu dzięki renomowanemu systemowi, który gwarantuje pełną dokładność danych i ważność inteligentnych kontraktów. Ten zdecentralizowany projekt Oracle był jednym z największych zwycięzców gospodarki kryptograficznej 2020 pod względem partnerstwa, akcji cenowej i przyjęcia sieci.

Według analityków Crypto, przewiduje się, że cena Chainlink ulegnie zwyżce, przekraczając 23 USD w 2021 r. I gwałtownie wzrastając do 60 USD w ciągu najbliższych pięciu lat. Kapitalizacja rynkowa Chainlink w styczniu 2021 r. Wynosi 8,6 mld USD, a jeden LINK jest wyceniany na 21,53 USD, co jest rzeczywiście niezwykłym wskaźnikiem dla inwestorów na całym świecie..

# 4: Polkadot (KROPKA)

Polkadot to wyjątkowa kryptowaluta typu proof-of-stawka, której ostatecznym celem jest stać się nowym internetem blockchainów i zapewnić bezproblemową komunikację. Ma na celu zapewnienie interoperacyjności między innymi łańcuchami bloków. DOT zajmuje 4 miejsce w 5 najpopularniejszych kryptowalutach do kupienia, z rekordowym rekordem 25,58 USD 11 lutego 2021 r..

Polkadot jest protokołem blockchain nowej generacji, zaprojektowanym do łączenia łańcuchów bloków z zezwoleniami i bez zezwoleń oraz Oracles, aby umożliwić współpracę systemów w jednej sieci. Oprócz tego, umożliwiając wspólnemu zestawowi walidatorów do zabezpieczania wielu łańcuchów bloków, Polkadot zapewnia użytkownikom nienaganną stabilność ekonomiczną.

Polkadot to kryptowaluta, która ma przed sobą świetlaną przyszłość. Ta moneta może ulepszać się bez żadnych twardych wideł, integrując nowe funkcje lub naprawiając błędy. Te cechy sprawiają, że DOT jest kryptowalutą, którą można łatwo dostosować do nadchodzących zmian i aktualizuje się wraz z pojawieniem się technologii. Z kapitalizacją rynkową na poziomie 11,2 mld USD i 12,54 USD dla jednej DOT w styczniu 2021 r., Polkadot rzeczywiście będzie faworytem inwestorów w tym roku i w dającej się przewidzieć przyszłości..

# 5: Binance Coin (BNB)

Początkowo token ERC-20 działający na łańcuchu blokowym Ethereum Binance Coin w końcu został uruchomiony w sieci głównej. 10 lutego 2021 r.BNB osiągnął rekordowy poziom 148,07 USD i jest gotowy do kontynuowania rajdów przez cały rok i kilka następnych dziesięcioleci..

Sieć korzysta z modelu konsensusu opartego na dowodzie stawki, a tym samym umożliwia większą prędkość transakcji. Biorąc pod uwagę wolumeny handlowe, giełda Binance jest jedną z najczęściej używanych giełd na świecie. Binance Coin to kryptowaluta użytkowa, która działa jako bezpieczna metoda płatności opłat związanych z handlem na giełdzie Binance.

Jedną z najciekawszych korzyści płynących z inwestowania w BNB jest to, że inwestorzy, którzy dokonują transakcji za pomocą monety użytkowej na giełdzie Binance, uzyskują rabat w wysokości 25%, co jest całkiem dobrym zyskiem. Dzięki kapitalizacji rynkowej wynoszącej 6,8 miliarda dolarów i wartości tokena wynoszącej 44,26 dolarów, jeden BNB, moneta Binance rzeczywiście umacnia swoją pozycję jako 5 najpopularniejszych kryptowalut do kupienia dzisiaj.

Czytaj więcej: Czy Binance Coin to dobra inwestycja?

Top 5 kryptowalut do kupienia: na zakończenie

Wraz z powszechnym przyjęciem kryptowalut i ekspansją platform kryptowalutowych, rok 2021 będzie naprawdę niepowstrzymany dla rynku kryptowalut.

Jeśli inwestowanie w kryptowaluty jest twoją mocną stroną, aby zabezpieczyć przyszłość milionera, to jest to 5 najpopularniejszych kryptowalut do kupienia w tym roku, które będą nadal wykazywać niepowstrzymany wzrost wszechczasów w ciągu najbliższych kilku dekad.

eToro – Najlepsza platforma kryptowalutowa

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Czytaj więcej:

Prognozy dotyczące kryptowalut na 2021 r .: Gdzie inwestować

Top 10 Altcoinów, które eksplodują w 2021 roku

7 najlepszych kryptowalut, które mogą uczynić Cię milionerem w 2021 roku

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner