5 najlepszych kryptowalut, które mogą uczynić cię milionerem

Zainwestuj w te 5 kryptowalut, które mogą uczynić cię milionerem

Kryptowaluty odnotowały znaczny wzrost, którego nie można było po prostu zignorować w ciągu ostatnich kilku dekad. Potencjalny rozwój technologii blockchain i wielu platform wymiany kryptowalut zapoczątkował falę wielu kryptowalut wykonanych na zdecentralizowanych platformach peer-to-peer.

Ten szybko rosnący legion sprawił, że kryptowaluty stały się dochodowym zasobem cyfrowym do inwestycji. Jego niekontrolowany wzrost przekonał więcej inwestorów do inwestowania w kryptowaluty i rzeczywiście osiągnęli z tego całkiem niezłe zyski.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę, zanim planujesz zainwestować w kryptowalutę

Podobnie jak inne inwestycje, kryptowaluty również wiążą się z wieloma czynnikami ryzyka i ogromnymi potencjalnymi nagrodami. Kryptowaluty to rzeczywiście opłacalny sposób oszczędzania dochodów lub generowania większych dochodów, jeśli inwestujesz w nie ostrożnie, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki ryzyka. Koncentrowanie się tylko na obecnym kursie nie jest dobrym wskaźnikiem, ponieważ może pokazać drastyczną zmianę w ciągu kilku tygodni. Oto kilka czynników i wskaźników, które należy wziąć pod uwagę przed zainwestowaniem w kryptowaluty.

Zmienna natura kryptowaluty

Kryptowaluty są bardzo niestabilne i przechodzą przez wiele wzlotów i upadków naraz. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z jego zmienności i mieć plan zarządzania ryzykiem, aby uniknąć niepotrzebnej utraty ciężko zarobionych pieniędzy.

Poziom płynności

Kryptowaluty powinny mieć wyższy poziom płynności, aby miały szybszą rynkową cenę sprzedaży. Większość kryptowalut, takich jak Bitcoin, ma wysoki wskaźnik płynności, co czyni je ulubieńcem inwestorów wszechczasów.

Działalność handlowa

Zanim zainwestujesz w kryptowalutę, upewnij się, że śledzisz jej aktywność handlową na wielu giełdach. Pokazuje liczbę transakcji określonych kryptowalutami dokonanymi w pewnym okresie, co jest dobrym wskaźnikiem, który pokazuje rzeczywisty popyt na daną kryptowalutę wśród traderów.

5 najlepszych kryptowalut Może uczynić cię milionerem

Mając ocean kryptowalut dostępnych obecnie na rynku, handlowcy i inwestorzy są w stanie kompletnego zamieszania przy podejmowaniu decyzji, w którą kryptowalutę zainwestować. Aby oczyścić tę mgłę nieporozumień, oto 5 kryptowalut, w które można dziś najlepiej inwestować i w dającej się przewidzieć przyszłości.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin jest najstarszą i wciąż jedną z najpopularniejszych kryptowalut na rynku, z 40% udziałem w całkowitej kapitalizacji rynkowej kryptowalut. Choć zdominował rynek od 2009 roku, podróż Bitcoina nie była tak płynna, pełna wzlotów i upadków. W grudniu 2017 r. Osiągnął wysoki poziom ponad 20 000 USD, po czym spadł do 3234 USD w grudniu 2018 r. Udało mu się powrócić w styczniu 2021 r., A ceny wzrosły do ​​ponad 40 000 USD przy kapitalizacji rynkowej przekraczającej 1 bilion USD. Oznacza to, że Bitcoiny stanowiły prawie ponad 69% całego rynku kryptowalut.

Oprócz tego Bitcoin najprawdopodobniej doprowadzi wskaźnik dominacji do 65-70% w porównaniu z innymi altcoinami.

Jeśli planujesz zainwestować w kryptowalutę, zawsze najlepiej rozważyć tę o największej kapitalizacji rynkowej w świecie kryptowalut. Zmiany w ekosystemie BTC, spowodowane aktywnym wykorzystaniem Lightning Network, bezproblemowo umożliwiają implementację Bitcoin w zdecentralizowanych aplikacjach, platformach handlu elektronicznego i mikropłatnościach.

Ethereum (ETH)

Jeśli planujesz zainwestować w kryptowalutę, Ethereum, alternatywa dla Bitcoin, jest rzeczywiście jedną z najlepszych i bezpiecznych kryptowalut do rozważenia.

W przeciwieństwie do Bitcoin, Ethereum to nie tylko cyfrowa waluta, ale bardziej zaawansowany projekt blockchain. Jest to zdecentralizowana platforma programowa oparta na praktycznych inteligentnych kontraktach i zdecentralizowanych aplikacjach (DApps), używana przez wiele projektów do digitalizacji transakcji.

Oczekuje się, że wartość waluty Ethereum wzrośnie ze względu na rosnące zapotrzebowanie na jego blockchain i funkcje. Oczekuje się, że w 2021 roku Ethereum zmieni swój algorytm konsensusu z proof-of-work na proof-of-staw, co pozwoli na większą prędkość transakcji i zerowe rozwidlenia. Ponadto, z kapitalizacją rynkową przekraczającą 139 miliardów dolarów, inwestorzy przewidują przyszłość milionera, inwestując w Ethereum.

Czytaj więcej: Czy warto zainwestować w Ethereum w 2021 roku?

Ripple (XRP)

Ripple, znany jako „król infrastruktury bankowej”, dokonał przełomu w branży kryptowalut dzięki udanej współpracy ekosystemu Ripple z kilkoma znaczącymi graczami finansowymi na rynku. Powodem popularności Ripple jest to, że jest to nie tylko cyfrowa waluta, ale także wydajny system płatności. Dzięki technologii blockchain płatności międzynarodowe są szybsze i bezpieczniejsze i jest popularne wśród traderów.

W grudniu 2017 roku osiągnął poziom prawie 2,4 USD, co stanowiło znaczący wzrost, począwszy od prawie 0 USD. Będąc trzecią co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej i przy stałym wzroście, Ripple jest rzeczywiście dobrą opcją do rozważenia jako kryptowaluta 2021 do inwestowania na przyszłość.

Litecoin (LTC)

Litecoin został uruchomiony w 2011 roku, przyjmując kilka doskonałych funkcji Bitcoin. Jest to jeden z głównych powodów jego popularności wśród inwestorów, a także dobry powód, aby uznać go za jedną z najlepszych kryptowalut. Dzięki szybszemu kursowi transakcji i niższym wymaganiom systemowym Litecoin ma na rynku znaczne, szybko rozwijające się towary. Kończy transakcję cztery razy szybciej niż Bitcoin, co jest niezwykłe.

W maju 2017 roku była to pierwsza kryptowaluta, która przeprowadziła transakcję Lightning Network i zyskała później dużą popularność. Dzięki kapitalizacji rynkowej wynoszącej 10,1 miliardów dolarów od 2021 roku oraz zabójczej kombinacji szybszych i łatwiejszych transakcji, Litecoin jest nieuniknioną okazją inwestycyjną do dodania do listy kryptowalut, w które można zainwestować, aby zabezpieczyć przyszłość milionera.

Czytaj więcej: Prognoza cen Litecoin w latach 2021-2025

Cardano (ADA)

Grupa inżynierów, matematyków i ekspertów od kryptografii stworzyła Cardano, an "Dowód stawki Ouroboros" kryptowaluta po szczegółowym podejściu opartym na badaniach. Podobnie jak Ethereum, Cardano ma być finansowym systemem operacyjnym świata. Osiąga to poprzez tworzenie zdecentralizowanych produktów finansowych i dostarczanie rozwiązań dla interoperacyjności łańcuchów, oszustw wyborczych itp.

Chociaż Cardano wciąż jest na wczesnym etapie, udało mu się zapewnić zyskowną nazwę w świecie kryptowalut jako “ zabójca Ethereum ”, ponieważ ma więcej możliwości i możliwości w porównaniu.

Jedna ADA kosztuje 0,31 USD i ma kapitalizację rynkową w wysokości 9,8 miliarda USD w styczniu 2021 r. Jest to rzeczywiście znacząca stopa i jest opłacalnym gruntem dla inwestorów, którzy planują inwestować w kryptowalutę na dłuższą metę.

Podsumowanie: najlepsze kryptowaluty, które mogą uczynić cię milionerem

Jeśli szukasz długoterminowego planu inwestycyjnego, jedną z najlepszych i najłatwiejszych opcji jest inwestowanie w kryptowaluty. Przy rosnącym rynku dzięki kryptowalutom i platformom wymiany, łatwo jest stracić orientację, a to może doprowadzić do ogromnej utraty ciężko zarobionych oszczędności. Jeśli masz silną wolę i dobre umiejętności decyzyjne, oto 5 najlepszych kryptowalut, w które możesz zainwestować, aby zabezpieczyć przyszłość milionera na dłuższą metę.

eToro – Najlepsza platforma kryptowalutowa

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Czytaj więcej:

10 najlepszych kryptowalut, w które warto zainwestować w 2021 r

Jak inwestować w kryptowalutę w 2021 roku

Czy Bitcoin może osiągnąć cenę 100 tysięcy dolarów w 2021 roku

Jakie są 10 najlepszych cyfrowych monet, które eksplodują w 2021 roku?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner