7 najlepszych kryptowalut, które mogą uczynić Cię milionerem w 2021 roku

Oto siedem kryptowalut, które mogą pomóc Ci zostać milionerem w tym roku

Dzisiejszy artykuł przedstawia siedem kryptowalut, które mogą pomóc Ci zostać milionerem.

Można śmiało powiedzieć, że rok 2020 był niezwykłym rokiem dla rynków finansowych, ale nieoczekiwanym skutkiem pandemii COVID była ponowna ocena strategii inwestycyjnych, ponieważ zaufanie do gospodarek światowych zostało poważnie nadszarpnięte.

Jest to reklamowane jako jeden z powodów wzrostu cen niektórych kryptowalut pod koniec 2020 r. Ponieważ instytucje finansowe na całym świecie starały się złagodzić szkody spowodowane przez pandemię, wzrosły obawy o inflację i niestabilność gospodarczą, a inwestorzy odpowiednio dostosowali swoje strategie. – z korzyścią dla rynku kryptowalut.

Mimo niepewnego początku roku rynki kryptowalut wzrosły do ​​760 miliardów dolarów do końca 2020 r., zbliżając się do rekordowego w branży 800 mld USD w 2017 r. i znaczącej poprawy wyceny kapitalizacji rynkowej w wysokości 185 mld USD na początku roku.

Oczywiście niesamowita wydajność Bitcoin i innych topowych tokenów w 2020 roku wywołała ogromne zainteresowanie potencjałem kryptowaluty na nadchodzący rok. Ale który token będzie najlepszą kryptowalutą do kupienia w 2021 roku?

Dalsze badania mogą pomóc inwestorom znaleźć kryptowaluty, które mogą mieć lepsze wyniki niż akcje lub złoto. Dlatego opłaca się przeprowadzić należytą staranność i regularnie inwestować na rynku kryptowalut.

Jaka jest więc najlepsza kryptowaluta, która może przynieść ci fortunę w tym roku? Przygotowaliśmy listę 7 opcji do rozważenia.

Mając te informacje, oto siedem kryptowalut, które mogą uczynić cię milionerem w 2021 roku:

Jeśli chcesz szybko i łatwo wejść na rynek kryptowalut, z prowizją 0%, sprawdź eToro Exchange!

Dlaczego warto inwestować w kryptowalutę?

W przeszłości inwestowanie w kryptowalutę cieszyło się reputacją ryzykownego – a nawet lekkomyślnego – i do pewnego stopnia reputacja ta była zasłużona. Nawet przypadkowi obserwatorzy rynku zauważyliby, że ceny mają tendencję do znacznych wahań z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień i z miesiąca na miesiąc.

Wkrótce może się to jednak zmienić, ponieważ rok 2020 przyniósł wzrost liczby inwestorów instytucjonalnych i ugruntowanych platform płatniczych, które przyjęły kryptowalutę. Stanowi to rozwój, na który czekali wszyscy analitycy kryptowalut i mamy nadzieję, że zwiększone wsparcie zaowocuje bardziej stabilnym rynkiem kryptowalut.

Na przykład w styczniu 2021 r. Goldman Sachs wyraził swoje poparcie dla kryptowalut, a czołowy analityk Christian Mueller-Glissman powiedział, że „dobre wyniki bitcoinów i altcoinów takich jak Ethereum w 2021 r., A także zapowiedzi dużych inwestycji z funduszy hedgingowych, wielu aktywów inwestorzy i przedsiębiorstwa ”doprowadziły do„ większego zainteresowania się [kryptowalutami] ”.


Podobnie, miliarder, prezes i dyrektor generalny JPMorgan Chase, Jamie Dimon, niedawno zmienił zdanie w odniesieniu do kryptowaluty. Po uprzednim odrzuceniu cyfrowej waluty jako oszustwa, Dimon wyznaje teraz, że jest „zwolennikiem” technologii blockchain.

Wystarczy powiedzieć, że wsparcie ze strony potęg finansowych, takich jak JP Morgan i Goldman Sachs, raczej nie pozostanie niezauważone, a sam ich sentyment wystarczy, aby stymulować biegi byków na rynkach kryptowalut, gdy zbliżamy się do 2021 r..

Cryptocurrencis, które mogą uczynić cię milionerem

1. Bitcoin

Wprawdzie Bitcoin może wydawać się oczywistym wyborem bycia najlepszą kryptowalutą do kupienia w 2021 roku – ale nie bez powodu. BTC jest zdecydowanie największą istniejącą kryptowalutą, zarówno pod względem kapitalizacji rynkowej, jak i ceny jednostkowej, a także rozgłosu. Jest mało prawdopodobne, aby w najbliższym czasie to się zmieniło, a gdy zbliżamy się do 2021 r., Prawie powszechnie oczekuje się, że Bitcoin znacznie wzrośnie.

W rzeczywistości, patrząc na prognozy niektórych analityków branżowych dotyczące BTC na nadchodzące miesiące, trudno nie być trochę podekscytowanym. Jednym z najbardziej znanych głosów jest Thomas Fitzpatrick z Citibanku, który uważa, że ​​Bitcoin może osiągnąć oszałamiającą kwotę 300 000 USD za token do grudnia 2021 r..

Pan Fitzpatrick nie jest też osamotniony w swojej uprzejmości w stosunku do Bitcoina. Pojawił się chór głosów z branży, a wśród tych, którzy zwracali uwagę na Bitcoin i chwalili go jako najlepszą kryptowalutę do kupienia w 2021 r., Mike Novogratz i Nigel Green z DeVere Group.

To też nie wszystko, co mówisz. Firmy finansowe i ubezpieczeniowe, w tym Microstrategy, Square Investment i MassMutual, ujawniły ogromne inwestycje w BTC pod koniec 2020 roku – a samo MicroStrategy ogłosiło przejęcie Bitcoinów o wartości ponad 1 mld USD.

Biorąc wszystko pod uwagę, jeśli chcesz kupić kryptowalutę w 2021 roku, trudno jest argumentować, że BTC jest pierwszą monetą, którą rozważasz dodanie do swojego portfela.

2. Ethereum

Można chyba uczciwie powiedzieć, że Ethereum jest po Bitcoinie najbardziej znaną kryptowalutą. Dzięki zdolności łańcucha bloków Ethereum do obsługi inteligentnych kontraktów i aplikacji rozproszonych, uczyniono wiele z jego potencjału, aby zrewolucjonizować nie tylko finanse, ale także wiele innych bezpiecznych procesów biznesowych, takich jak zmiany własności nieruchomości i umowy o pracę.

Etheruem jest również drugą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej – i tak było od jakiegoś czasu. Chociaż wciąż jest daleko w tyle za Bitcoinem, sam potencjał Etheruem oznacza, że ​​jest on konsekwentnie wymieniany wśród najlepszych inwestycji kryptograficznych. Ale czy jest to najlepsza kryptowaluta do kupienia w 2021 roku?

Ethereum to co najmniej interesująca perspektywa. Pomimo stłumionego roku 2020, ETH podskoczyło do 615 USD pod koniec roku, napędzane przez długo oczekiwaną aktualizację infrastruktury Ethereum 2.0. Aktualizacja obiecała poprawić szybkość przetwarzania bloków i obniżyć koszty transakcji – coś, co w przeszłości martwiło Ethereum.

Patrząc dalej w 2021 r., Istnieją dodatkowe fazy wdrażania Ethereum 2.0, które mają pozytywny wpływ na wartość altcoina. To nieuchronnie stawia ETH na centralnym miejscu, jeśli chodzi o inwestycje, a analityk Cointelegraph Markets, Michaël van de Poppe, uważa, że ​​altcoin może przekroczyć 10000 USD w nadchodzącym roku..

Czytaj więcej: Prognoza cen Ethereum

3. Bitcoin Cash

Bitcoin Cash powstał, gdy oryginalna kryptowaluta Bitcoin osiągnęła ostry widelec w 2017 roku.

Jak zauważyliśmy powyżej, kryptowaluty zwykle opierają się na technologii blockchain, która przechowuje informacje w blokach danych. Zauważyliśmy również, że większość bloków zawiera ciągły zapis całej historii danego łańcucha – w tym każdej transakcji. Wraz ze wzrostem popularności kryptowaluty oznaczało to, że bloki zapełniały się znacznie szybciej, co skutkowało wolniejszymi i droższymi transakcjami.

Bitcoin Cash został skutecznie stworzony, aby złagodzić ten problem, rozszerzając oryginalny rozmiar bloku z 1 MB do 8 MB, umożliwiając szybsze i częstsze transakcje. Chociaż BCH nie zdołał dorównać swojemu poprzednikowi pod względem wartości, stosunkowo niska cena Bitcoin Cash w połączeniu z jego skalowalnością oznacza, że ​​istnieje potencjał do poważnego wzrostu..

Bitcoin Cash miał imponujący koniec roku 2020, po swoim własnym hard forku w listopadzie. To, czy BCH znajdzie się wśród największych inwestycji kryptograficznych w nadchodzącym roku, będzie w dużej mierze zależeć od reakcji branży na ten rozwój. Jednak przy obrocie BCH na poziomie prawie 400 USD w momencie pisania tego tekstu wygląda na to, że istnieje ciągłe wsparcie dla odgałęzienia Bitcoin.

Znany analityk kryptograficzny Roger Ver posunął się tak daleko, aby przewidzieć, że BCH może być 10 lub 20 razy bardziej wartościowy niż obecnie, dzięki swojej użyteczności jako codziennego systemu płatności. Gdzie indziej szczery inwestor kryptowalutowy Kim Dotcom również zaufał Bitcoin Cash, przewidując, że może wzrosnąć nawet do 3000 USD.

Czytaj więcej: Analiza cen gotówki Bitcoin w 2021 roku

4. Litecoin

Litecoin został założony przez byłego pracownika Google Charliego Lee i jest reklamowany jako „srebro” dla Bitcoina „złoto”. Kluczowe funkcje Litecoina to ulepszone czasy transakcji, z dużo szybszym tempem generowania bloków niż Bitcoin i niższymi opłatami za przetwarzanie. Wydobywanie LTC wymaga również znacznie mniej mocy obliczeniowej niż BTC.

Jego zalety techniczne i opłacalność jako prawdziwego codziennego systemu płatności sprawiają, że Litecoin jest szczególnie interesujący dla inwestorów. Co więcej, jeśli chcesz kupić kryptowaluty w 2021 r., LTC ma dość niski koszt za token dla dziesięciu najlepszych kryptowalut. Oznacza to, że inwestorzy nowi na rynku mogą nabyć rozsądną liczbę jednostek przy minimalnych nakładach.

Podobnie jak większość najlepszych kryptowalut, Litecoin doświadczył hossy końca 2020 r., Gdy zaufanie powróciło na rynek. Spoglądając w 2021 r., Wielu analityków spodziewa się w rzeczywistości słabych wyników LTC, przy czym altcoin pozostaje w stagnacji przez większą część roku. Na przykład TradingBeasts widzi, że LTC osiąga nominalne zyski nieco powyżej 10% w ciągu roku.

Więc co sprawia, że ​​Litecoin jest jedną z najlepszych inwestycji kryptograficznych? Trzeba przyznać, że jeśli jesteś day traderem, być może wolisz token z bardziej zmienną prognozą. Jeśli jednak jesteś przygotowany na przechowywanie swoich aktywów kryptowalutowych, Litecoin może okazać się najlepszą kryptowalutą do kupienia w 2021 r., Po prostu dlatego, że przewiduje się, że jego cena pozostanie niska do 2022 r. Jednak wiele stron, w tym TradingBeasts, uważa, że Opieka długoterminowa może wzrosnąć nawet o 100% do grudnia 2022 r.

5. Binance Coin

Podczas gdy Litecoin jest srebrem dla złota Bitcoina, Binance Coin może być postrzegany jako bardziej w formie Ethereum. W rzeczywistości BNB został pierwotnie uruchomiony w sieci Ethereum, aż do uruchomienia zdecentralizowanej giełdy Binance, czyli DEX, pod koniec 2017 roku..

Sama giełda Binance jest największą giełdą kryptowalut na świecie, przetwarzającą ponad 1,4 miliona transakcji na sekundę. Oczywiście BNB ma wiele zastosowań w swoim macierzystym ekosystemie, w tym płacenie za handel, wymianę i opłaty za notowanie, a także jest używany jako środek do wymiany innych kryptowalut w sieci Binance..

Użyteczność na największej na świecie giełdzie kryptowalut nieuchronnie zapewnia Binance Coin pewien stopień stabilności, ale prawdopodobnie będzie jedną z najlepszych kryptowalut w 2021 r.?

Analiza techniczna przeprowadzona przez Coinpedię przewiduje, że BNB może doświadczyć hossy w 2021 roku, być może osiągając 61 USD do końca roku. Podobnie WalletInvestor uważa, że ​​BNB może wzrosnąć o 17,31% w 2021 roku.

Jednak WalletInvestor spodziewa się, że ceny ponownie spadną do końca roku, więc każdy, kto planuje zakup kryptowalut w 2021 roku z zamiarem utrzymania, może chcieć podejść ostrożnie lub sprawdzić dłuższe prognozy.

Czytaj więcej: Ile będzie wart BNB w 2021 roku i później?

6. Cardano

Cardano został opracowany w 2015 roku i szybko stał się jednym z głównych tokenów na rynku – regularnie w pierwszej dziesiątce pod względem kapitalizacji rynkowej.

Jest kilka rzeczy, które sprawiają, że Cardano jest wyjątkowe. Po pierwsze, jest to pierwszy na świecie recenzowany blockchain – zespół ekspertów akademickich badał każdy etap jego rozwoju. Po drugie, Cardano oferuje swój zastrzeżony system Ouroboros, składający się skutecznie z dwóch łańcuchów bloków: jednego do obsługi transakcji ogólnych, a drugiego do obsługi inteligentnych kontraktów.

Ta wyjątkowa, dwuwarstwowa architektura zapewnia Cardano znacznie większą skalowalność i szybsze transakcje.

WalletInvestor i DigitalCoinPrice prognozują wzrost Cardano w nadchodzących miesiącach, co potencjalnie czyni go jedną z najlepszych kryptowalut w 2021 roku dla inwestorów – zwłaszcza biorąc pod uwagę jego niską cenę tokenów wynoszącą 0,34 USD w momencie pisania.

Jednak prawdziwy urok Cardano może być inwestycją długoterminową. Na przykład Prime XBT przewiduje, że tokeny Cardano mogą osiągnąć 0,82 USD do grudnia 2021 r., Ale będą nadal rosły w latach 2022 i 2023, osiągając 2700 USD za token do 2025 r..

7. Tron

Tron to nieco bardziej niekonwencjonalna okazja inwestycyjna. W efekcie Tron przenosi zalety blockchain do świata rozrywki, oferując łączenie twórców treści z konsumentami.

Użytkownicy mogą zdobyć Tronix (TRX), token kryptowaluty Tron, tworząc treści na platformie. Chodzi o to, aby stworzyć ekosystem do udostępniania treści, który oferuje bardziej bezpośredni system płatności od twórcy do konsumenta bez pośrednictwa osoby pośredniczącej, takiej jak Netflix lub Apple TV.

Może to brzmieć jak nowość, ale Tron ma już na pokładzie kilka wielkich nazwisk, w tym Samsunga, Baidu i Global Social Chain. Istnieje również kilku wybitnych analityków przewidujących wzrost TRX w 2021 roku – zarówno TradingBeasts, jak i DigitalCoinPrice przewidują, że cena Tron wzrośnie o od 10% do 15% w ciągu nadchodzącego roku.

Można śmiało powiedzieć, że jest mało prawdopodobne, aby Tron był najlepszą kryptowalutą do kupienia w 2021 r., Ale jego niska cena tokena i potencjał wzrostu sprawiają, że jest to interesująca inwestycja spekulacyjna – zakładając, że jest to część zdywersyfikowanego portfela.

Czytaj więcej: Co wpłynie na cenę TRX w 2021 roku?

Gdzie kupić Crypto w 2021 roku

Identyfikacja najlepszych kryptowalut, które mogą uczynić cię milionerem w 2021 r., Wymaga dokładnych badań i ścisłego monitorowania rynków kryptowalut. Ale kiedy już wybierzesz swoje najlepsze inwestycje kryptograficzne, musisz znaleźć brokera, który może ułatwić transakcje.

Wybór odpowiedniego brokera będzie w dużej mierze zależał od osobistych preferencji. Niektóre platformy są przeznaczone dla początkujących inwestorów, z prostymi interfejsami i przewodnikami krok po kroku, podczas gdy inne oferują szereg złożonych narzędzi analitycznych skierowanych do profesjonalnych traderów..

Dla przeciętnego inwestora polecamy eToro jako dobra, wszechstronna platforma. Oferuje dostęp do wszystkich najlepszych kryptowalut i oferuje kompleksową obsługę handlu i inwestowania w kryptowaluty – w tym zastrzeżony portfel kryptowalut i łatwy w użyciu interfejs.

eToro – Najlepsza platforma kryptowalutowa

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Wniosek

Nadchodzący rok zapowiada się ekscytująco dla kryptowalut. Po przejęciach na dużą skalę od inwestorów instytucjonalnych i przyjęciu kryptowaluty przez popularne platformy płatnicze, takie jak PayPal, nawet bardziej konserwatywni komentatorzy z branży przewidują trend wzrostowy we wszystkich głównych kryptowalutach. Już same te ogłoszenia wywołały pośpiech w kupowaniu kryptowalut w 2021 roku.

To fantastyczna wiadomość dla potencjalnego inwestora kryptowalutowego, ale jeśli jesteś nowy na rynku, radzimy zachować ostrożność. Chociaż istnieje wiele powodów, by sądzić, że w 2021 r. Nadejdą wielkie rzeczy dla najlepszych kryptowalut, należy pamiętać, że nic nie jest gwarantowane, a wszelkie zmiany przepisów lub sankcje regulacyjne mogą szybko spłacić wszelkie zwyżkowe trendy..

Nikt nie może powiedzieć na pewno, jaka kryptowaluta będzie najlepsza do kupienia w 2021 roku, ale jeśli planujesz kupić kryptowalutę w nadchodzących miesiącach, siedem wymienionych powyżej monet to dobre opcje do rozważenia. Jednak, jak zawsze, wszelkie dokonywane inwestycje powinny stanowić część zdywersyfikowanego portfela.

FAQ

W jakie kryptowaluty najlepiej inwestować w 2021 roku?

Istnieje wiele emocji związanych z walutą cyfrową jako aktywem inwestycyjnym, ale wybór najlepszej kryptowaluty do zainwestowania w 2021 roku zależy od wielu czynników. Wiele z najlepszych inwestycji kryptograficznych może być również lepiej dostosowanych do długoterminowej strategii inwestycyjnej. Tutaj możesz znaleźć niektóre z naszych sugestii dotyczących najlepszych kryptowalut w 2021 roku.

Czy powinienem kupić Bitcoin w 2021 roku?

Bitcoin jest zdecydowanie największą walutą cyfrową i pozostaje prawdopodobnie najlepszą kryptowalutą do kupienia w 2021 r. Podczas gdy wszystkie kryptowaluty są codziennie narażone na dużą zmienność, BTC oferuje względną stabilność i jest jedną z najlepszych inwestycji kryptowalutowych dla nowych na rynku.

W jaką kryptowalutę najlepiej inwestować?

Wybór najlepszych inwestycji kryptograficznych zależy od Twoich celów i ogólnej strategii inwestycyjnej. Na przykład najlepsza kryptowaluta do kupienia w 2021 r. Może zmienić losy w następnym roku, podczas gdy token, który ma niską cenę przez cały 2021 r., Może być idealną inwestycją w długoterminową strategię..

Gdzie mogę kupić kryptowalutę w 2021 roku?

Rosnąca popularność kryptowalut spowodowała eksplozję liczby giełd i brokerów dostępnych dla zwykłego inwestora. Platformy jak eToro są łatwe do rozpoczęcia i oferują wiele zasobów edukacyjnych dla nowych użytkowników.

Czy rok 2021 to dobry czas na zakup kryptowalut?

Oczekuje się, że najlepsze kryptowaluty w 2021 roku odnotują imponujący wzrost, a każdy, kto chce to wykorzystać, powinien raczej chcieć dodać kryptowaluty do swojego portfela wcześniej niż później. Ponieważ ostatnie 12 miesięcy było interesującym okresem dla rynku kryptowalut. Zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych wzrosło, a gigant płatności online PayPal zaczął wspierać transakcje w cyfrowej walucie

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map