Co to jest Ethereum i czy warto inwestować w Ethereum w 2021 roku?

Czy jesteś zainteresowany Ethereum? Przewidując rok 2021 z nadzieją, że wpływ trwającej pandemii koronawirusa na sektor finansowy ustąpi? Następnie czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym jest Ethereum i sam zdecydować, czy warto zainwestować w Ethereum w 2021 roku.

Ethereum jest popularnym wyborem inwestycyjnym wśród handlowców kryptowalut i entuzjastów blockchain, więc my w Trading Education jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zrozumieć złożoność inwestowania w kryptowaluty i sekrety sukcesu kryptowalut.

Ethereum wyjaśnił, co to jest?

Czym więc jest Ethereum i czy warto inwestować w Ethereum w 2021 roku? Nawet jeśli jesteś nowy w sektorze inwestowania w kryptowaluty, być może wiesz, że Ethereum – ze swoim rodzimym eterem monet (ETH) – jest drugim najpopularniejszym projektem kryptowalutowym na świecie i jednym z głównych konkurentów Bitcoin.

Ethereum zostało uruchomione w 2015 roku przez młody i ambitny zespół kierowany przez wizjonera Vitalika Buterina. W mniej niż dekadę, Ethereum udało się przekształcić nie tylko inwestowanie w kryptowaluty, ale także tradycyjne finansowanie w taki sposób, że nie przynosi to zwrotu.

Ethereum to znacznie więcej niż kryptowaluta. Jest to platforma blockchain typu open source, która obsługuje rozwój inteligentnych kontraktów, zdecentralizowanych aplikacji (dApps), zdecentralizowanych projektów finansowych (DeFi) i imponującej liczby tokenów.

Mówiąc o tokenach ERC-20 lub monetach utworzonych na łańcuchu blokowym Ethereum, powinniśmy wspomnieć, że wiele znanych kryptowalut, takich jak Tron, zostało uruchomionych na platformie Ethereum.

Ethereum wykorzystało nie tylko imponującą liczbę innowacyjnych możliwości inwestycyjnych, ale ma też potencjał usprawnienia różnych sektorów poza finansami. Niektóre obszary, w których Ethereum może prowadzić do postępu technicznego, to gry, medycyna, muzyka i weryfikacja danych osobowych.

Czy pamiętasz szaleństwo wokół Crypto Kitties? Cóż, czy wiesz, że ta kultowa gra oparta na blockchain została opracowana na Ethereum? Jakie to jest świetne!

Czym więc jest Ethereum w prostych słowach? Ethereum to wiele rzeczy, prawdziwe! Ale jest jedna główna rzecz do zapamiętania: Ethereum to projekt blockchain, który zmienił cały sektor inwestycyjny, więc ETH będzie nadal przyciągać inwestorów długo po 2021 r..

Jak działa Ethereum?

Chociaż nie musisz być geniuszem IT ani ekspertem Solidity (języka programowania Ethereum), aby zacząć inwestować w Ethereum w 2021 r., Dobrze jest znać podstawowe zasady stojące za Ethereum. Zobaczmy, jak to działa!

Ethereum, jak każda inna platforma kryptograficzna, jest zdecentralizowana, a węzły są rozmieszczone na całym świecie. Oznacza to, że nie ma władz, nie ma zależności od banków centralnych ani stron trzecich, które nakładają rosnące w zawrotnym tempie koszty transakcji.

Innymi słowy, Ethereum umożliwia użytkownikom zawieranie umów między sobą bez korzystania ze stron trzecich. Chcesz przelać pieniądze lub sprzedać towar? Chcesz rozpocząć projekt pozyskiwania funduszy? Ethereum umożliwia wszystkie te procesy przy niskich kosztach i krótkim czasie przetwarzania.

Nic dziwnego, że Ethereum jest uważane za króla inteligentnych kontraktów, które są samowykonującymi się programami, które zmniejszają ryzyko oszustwa. Ponieważ dane są przechowywane w łańcuchu bloków, użytkownicy mogą łatwo przeglądać transakcje i zarządzać własnymi danymi.

Zespół programistów Ethereum rozwija się i wyznacza jasne cele, aby pomóc systemowi radzić sobie z problemami ze skalowalnością i błędami. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wkrótce zostanie uruchomiony Ethereum 2.0, więc w 2021 roku Ethereum skupi się na dowodzie stawki zamiast dowodu pracy.

Może to sprawić, że Ethereum będzie świetną opcją inwestycyjną do obejrzenia – opcją inwestycyjną, którą zdecydowanie warto rozważyć.

Co to jest eter?

Jeśli uważasz, że technologia stojąca za Ethereum kusi i uważasz, że Ethereum jest warte zainwestowania w 2021 r., Dowiedzmy się więcej o Natywna waluta Ethereum: eter!

Co to jest eter? Ether lub ETH został stworzony, aby pomóc programistom wspierać platformę i pokryć wszystkie koszty energii związane z tym procesem. Eter działa również jako gaz używany do uruchamiania inteligentnych kontraktów.

Jedną rzeczą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, jest to, że eter nie jest ograniczony, co jest jedną z zalet inwestowania w Ethereum. W przeciwieństwie, Bitcoin ma ograniczoną podaż do 21 milionów monet.

dostawa eteru

Wzrost dostaw eteru (źródło: EtherScan; pobrane z https://etherscan.io/chart/ethersupplygrowth)

Co ciekawe, eter kosztował zaledwie 0,04 USD, kiedy został wprowadzony do społeczności kryptowalut i zdołał osiągnąć maksimum ponad 1400 USD w 2017 r..

Teraz, gdy masz odpowiedź na swoje pytanie „Co to jest Ethereum i ETH?”, Zobaczmy, czy inwestowanie w Ethereum w 2021 r. To dobry pomysł.

Czy warto inwestować w Ethereum w 2021 roku?

Ethereum to druga co do wielkości i najpopularniejsza platforma kryptograficzna po Bitcoinie. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi 135,6 mld USD i 24-godzinny wolumen obrotu w wysokości 43 095 961 090 USD od stycznia 2021 r., Co czyni ETH drugą najczęściej wymienianą kryptowalutą.

Rok 2020 był burzliwym rokiem dla wielu inwestycji, w tym handlu kryptowalutami. Bessy rynek w marcu 2020 r., Wywołany trwającą pandemią, sprawił, że społeczność kryptowalut wstrzymała oddech.

Na szczęście Ethereum znów się podniosło. Podczas gdy w marcu jeden ETH kosztował 95 USD, teraz jeden ETH kosztuje 1190 USD (jak wspomniano powyżej), co sprawia, że ​​inwestowanie w Ethereum jest warte.

Jak ostatnio rozwijało się Ethereum?

Aby zrozumieć, czy warto inwestować w Ethereum w 2021 roku, musimy być na bieżąco z najnowszymi innowacjami i wiadomościami dotyczącymi kryptowalut – czynnikami, które mogą wywrócić do góry nogami społeczność kryptowalut.

Jak wspomniano wcześniej, jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń jest uruchomienie Ethereum 2.0. Chociaż niektórzy programiści, tacy jak Ryan Selkis, uważają, że aktualizacja może zostać opóźniona do przyszłego roku, faktem jest, że wielu jest podekscytowanych nadchodzącymi zmianami.

I zgadnij co: Liczba transakcji Ethereum wzrosła do ponad miliona dziennie!

wykres transakcji ethereum

Transakcje Ethereum (źródło: YCharts; pobrane z https://ycharts.com/indicators/ethereum_transactions_per_day)

Chociaż setki konkurentów próbuje zastąpić Ethereum, a EOS, Tron i Cardano są jednymi z głównych rywali Ethereum, Ethereum jest nadal jednym z wiodących kryptowalut, jeśli chodzi o masową adopcję. reata pokazuje, że istnieje ponad 4,5 miliona aktywnych użytkowników Ethereum.

Mówiąc o rozwoju sytuacji, nie możemy ignorować wpływu pandemii. Wciąż walcząc z nowym koronawirusem, rządy mogą zacząć przechodzić w kierunku adopcji kryptowalut. Po prostu dlatego, że wiele osób obawia się, że płatności gotówkowe mogą zwiększyć rozprzestrzenianie się COVID-19.

Poza tym w miejscach, w których gospodarki kurczą się, a inflacja rośnie, wolumen obrotu ETH i innymi kryptowalutami podskoczył do nowych szczytów.

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w ETH?

Ile będzie warte Ethereum?

Teraz, gdy wiesz więcej o inwestycjach Ethereum i Ethereum w 2021 roku, możesz również zapytać, ile będzie to warte.

Prawda jest taka, że ​​nikt nie może dokonać dokładnych prognoz dotyczących inwestowania w kryptowaluty jako rynek charakteryzuje się dużą zmiennością i niepewnością. Najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, jest przeanalizowanie wyników z przeszłości i rozważenie takich czynników, jak popyt i podaż, nastroje rynkowe, wiadomości o kryptowalutach i przewidywane innowacje technologiczne.

Na przykład rosnące znaczenie DeFi, a także oczekiwany Ethereum 2.0, może spowodować wzrost cen ETH – pomimo konsekwencji pandemii koronawirusa dla światowego handlu i gospodarki..

Zgodnie z prognozami cenowymi przedstawionymi przez Wallet Investor, Ethereum jest dobrą inwestycją krótkoterminową ETH może handlować średnio 1591,3 USD w pierwszej połowie 2021 roku. Jednak w dłuższej perspektywie ETH może osiągnąć 4500 USD do końca 2023 r. (Jak podało to samo źródło).

Z drugiej strony Trading Beasts spodziewa się, że Ethereum będzie handlować po około 2600 USD do 2022 roku.

Co ciekawe, według Digital Coin Price Ethereum ma bardziej pozytywną przyszłość. Niektórzy inwestorzy, tacy jak Ian McLeod, wyjaśniają, że inwestorzy Bitcoin mogą przejść do inwestowania w Ethereum, co spowodowałoby odpowiednio spadek cen Bitcoin i wzrost cen Ethereum.

Inne, bardziej ekstremalne prognozy, takie jak ta dostarczona przez Coin Switch, twierdzą, że ETH może osiągnąć 7844 USD do 2025 roku.

Jeśli w ciągu najbliższych kilku lat Ethereum stanie się szeroko stosowane na całym świecie, jego wartość może wzrosnąć i osiągnąć 10 000 USD. Ekspert Na przykład James Todaro mówi, że ze względu na wzrost DeFi Ethereum może w najbliższej przyszłości sprzedawać się za 9000 USD za monetę.

Na podstawie podobnych prognoz cen i analizy danych eksperci uważają, że Ethereum może osiągnąć kapitalizację rynkową rzędu biliona dolarów.

Czy powinienem zainwestować w Ethereum?

Tak więc, jeśli chcesz zainwestować w Ethereum w 2021 roku, powinieneś zdobyć dogłębną wiedzę na temat rynku kryptowalut i wszystkich czynników, które mogą wpłynąć na przyszłość i ceny Ethereum.

Ponadto powinieneś przeprowadzić badania i zdecydować, czy możliwe nagrody mogą przewyższać ryzyko. I uwierz nam: Inwestowanie w kryptowalutę może być ryzykownym przedsięwzięciem, jeśli nie zostanie przeprowadzone prawidłowo.

Niepokojąco, dane pokazują, że 90% traderów traci pieniądze i rezygnuje na dobre w pierwszym roku z powodu nieefektywnego szkolenia i złego podejmowania decyzji.

Ale hej! Możesz być jednym z 10% najlepszych inwestorów. Inwestowanie w kryptowalutę może prowadzić do wysokich zysków, jeśli wiesz, jak grać w swoje karty i radzić sobie ze stratami.

Kto powinien rozważyć dodanie Ethereum ETH do swoich portfeli w 2021 roku?

Ze względu na potencjał Ethereum jako inwestycji w 2021 roku, coraz więcej początkujących i doświadczonych inwestorów jest skłonnych dodać Ethereum do swoich portfeli.

Jak wiemy, dywersyfikacja portfela to świetny sposób na zmniejszenie ryzyka poprzez inwestowanie w różne aktywa.

Inwestowanie w ETH to świetna opcja dla:

1. Handlowcy kryptowalut:

Oczywiście Ethereum jest pożądanym aktywem wśród handlowców kryptowalut, w tym day traderów, którzy wierzą w inwestowanie ETH, zarówno w krótkim, jak i długim okresie.

2. Handlowcy na rynku Forex:

Biorąc pod uwagę wpływ pandemii koronawirusa 2019-2020 na waluty fiducjarne, wielu inwestorów na rynku Forex może zwrócić się do inwestowania w kryptowaluty, które są postrzegane przez niektórych jako bezpieczna przystań.

3. Entuzjaści Blockchain:

Ethereum to znacznie więcej niż kryptowaluta. Umożliwiając rozwój dApps i inteligentnych kontraktów, Ethereum ulepszyło wykorzystanie technologii blockchain i ukształtowało przyszłość zdecentralizowanych finansów.

Czym jest Ethereum i czy warto inwestować w 2021 roku? | Słowa końcowe

zainwestuj w ethereum

Dzięki swojej innowacyjnej technologii i ideologii nie ma wątpliwości, że Ethereum odmieniło świat inwestowania w altcoiny.

Chociaż Ethereum miało wiele wzlotów i upadków, w tym notoryczny podział na Ethereum (ETH) i Ethereum Classic (ETC), Ethereum – jeden z głównych rywali Bitcoina – udowodnił, że pozostanie na długo po 2020 roku.

Chociaż decyzja, czy zainwestować w Ethereum w 2021 r., Należy do Ciebie, nie zapominajmy, że niektórzy eksperci uważają, że może on przekroczyć 2000 USD, a nawet 9000 USD w najbliższej przyszłości.

Teraz wiesz, czym jest Ethereum i dlaczego warto zainwestować w Ethereum w 2021 r. Jeśli zdecydujesz się zainwestować w Ethereum, możesz być zadowolony, wiedząc, że etoro zapewnia możliwość handlu aktywami kryptograficznymi, w tym Ethereum, i kontraktami CFD do Ponad 90 kryptowalut.

eToro – najlepsza platforma kryptowalutowa zarówno dla traderów, jak i inwestorów

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności w branży – zalecamy wypróbowanie ich.

Kluczowe punkty

  • Ethereum to druga najpopularniejsza platforma kryptograficzna po Bitcoinie.
  • Ethereum to więcej niż kryptowaluta. Umożliwia rozwój dApps i inteligentnych kontraktów, torując przyszłość zdecentralizowanym finansom.
  • Natywna kryptowaluta ETH Ethereum jest jednym z najczęściej wymienianych aktywów, obecnie kosztuje 461,83 USD.
  • Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w tym roku jest uruchomienie Ethereum 2.0, które przejdzie do Proof of Stakes.
  • Pomimo dużej konkurencji i zmienności w branży, eksperci pozytywnie oceniają ceny ETH i wzrost w przyszłości.
  • Przeprowadź własne badania. Upewnij się, że dokładnie rozważasz wszystkie czynniki, które wpływają na cenę Ethereum, zanim zdecydujesz, czy zainwestować w Ethereum (ETH).

Czy uważasz, że Ethereum to dobra inwestycja na 2021 rok?

Jeśli podobał Ci się nasz artykuł Co to jest Ethereum i czy warto inwestować w Ethereum w 2021 roku podziel się nim z każdym zainteresowanym inwestowaniem w kryptowaluty i technologią blockchain.

Czytaj więcej:

Analiza cen Ethereum na 2021 rok

Co to jest Ethereum? Przewodnik dla początkujących po Ethereum i wskazówki dotyczące inwestowania w ETH

Jak inwestować w Ethereum: The Ultimate Beginner’s Guide

Jakie są zalety handlu Ethereum?

FAQs

Ile będzie warte ETH w 2021 roku?

Podczas gdy prognozowanie cen jest prawie niemożliwe ze względu na dużą zmienność rynku kryptowalut, szczególnie w czasach zawirowań finansowych i społecznych, eksperci są pozytywnie nastawieni do wzrostu Ethereum w 2021 r. Na podstawie analizy danych i prognoz cenowych, ETH może osiągnąć 2300 $ w 2021 roku.

W dłuższej perspektywie niektórzy eksperci uważają, że ETH może osiągnąć nawet 9000 USD za monetę.

Jakie kryptowaluty zainwestować w 2021 roku?

Wielu inwestorów spodziewa się hossy w 2021 r., Mając nadzieję, że pomimo trwającej pandemii koronawirusa sytuacja wróci do normy. Niektóre z najlepszych kryptowalut, które warto zainwestować w 2021 roku, to Ethereum, Bitcoin, Ripple, Litecoin, Tezos i Cardano. Zawsze przeprowadzaj badania i rozważaj ryzyko, zanim zainwestujesz w kryptowalutę.

Zainwestuje w Ethereum i kryptowaluta uczyni Cię bogatym?

Inwestowanie w kryptowaluty to ryzykowne przedsięwzięcie finansowe, które może jednak z czasem pomóc w zwiększeniu bogactwa. Aby zarabiać na handlu ETH lub innymi kryptowalutami, należy wyjaśnić ich cele finansowe, skupić się na edukacji i praktyce handlu kryptowalutami oraz inwestować pieniądze, na utratę których mogą sobie pozwolić..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner