Czy Bitcoin Cash to dobra inwestycja i czy powinienem zainwestować w Bitcoin Cash?

Inwestowanie w gotówkę Bitcoin

Czy powinienem zainwestować w gotówkę Bitcoin? Czy Bitcoin Cash to dobra inwestycja?

Jeśli dopiero zaczynasz inwestować w Bitcoin Cash, możesz się zastanawiać, czy Bitcoin Cash BCH to dobra inwestycja, czy też powinienem zainwestować w Bitcoin Cash? Cóż, obalmy wszystkie mity związane z Bitcoin Cash krążące w Internecie, zanim zastanowisz się nad zainwestowaniem w Bitcoin Cash BCH.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Bitcoin Cash: jednym z najbardziej kontrowersyjnych aktywów cyfrowych w sektorze inwestycji w kryptowaluty.

Pierwsze kroki z inwestowaniem w gotówkę Bitcoin

Aby rozpocząć inwestowanie w Bitcoin Cash BCH, musisz najpierw Zarejestruj się online z giełdą, która pozwoli Ci kupować i inwestować w Bitcoin Cash. Broker giełdowy to platforma internetowa, która umożliwia kupowanie i sprzedawanie Bitcoin Cash, a także wielu innych kryptowalut, które wymienili na swojej platformie.

Jeśli chcesz szybko i łatwo kupować i inwestować w Bitcoin Cash BCH za pomocą karty kredytowej eToro Exchange!

Czym jest Bitcoin Cash?

Zanim zbadamy potencjał Bitcoin Cash jako inwestycji, spróbujmy zrozumieć naturę Bitcoin Cash.

Bitcoin cash BCH to jedna z 10 najlepszych kryptowalut. Chociaż nie po prostu zainwestuj w dowolne aktywa tylko dlatego, że są popularne! Zamiast tego powinieneś zainwestować w coś, co możesz zrozumieć i ocenić.

Wracając do pytania, czym jest Bitcoin Cash? Bitcoin Cash to kryptowaluta stworzona w 2017 roku jako hard fork Bitcoin. W tym miejscu powinniśmy wspomnieć, że hard fork odnosi się do wszelkich radykalnych zmian w protokole platformy blockchain; zmiany, które powinny spełniać wszystkie węzły.

Chociaż Bitcoin jest uważany za najbardziej udaną kryptowalutę w obrocie, wszyscy wiemy, że Bitcoin nie jest idealną kryptowalutą.

Szybkość czy bezpieczeństwo, Oto jest pytanie!

Zgadza się, po wielu gorących dyskusjach w społeczności kryptowalut, Bitcoin Cash powstał w 2017 roku, aby poprawić skalowalność Bitcoin i ułatwić codzienne transakcje i inwestowanie.

Aby osiągnąć ten cel, Bitcoin Cash został zaprojektowany z ośmiokrotnie większymi blokami niż Bitcoin – fakt, który przyciąga wielu inwestorów kryptowalutowych do rozważenia dodania Bitcoin Cash do swojego portfela i zainwestowania w Bitcoin Cash BCH.

W tym miejscu należy zauważyć, że rozmiar dowolnego bloku Bitcoin jest ograniczony do 1 MB, co uważa się za wystarczający czas między transakcjami, aby poprawić walidację i bezpieczeństwo.

Czy Bitcoin Cash to dobra inwestycja?

Tak, Bitcoin Cash może być dobrą inwestycją i świetnym sposobem na dywersyfikację twojego portfela, jeśli zostanie to zrobione dobrze.

Prawda jest taka, że ​​Bitcoin Cash ma kapitalizację rynkową w wysokości 4814767530 USD i 24-godzinny wolumen obrotu wynoszący 1 666 584 587 USD, w momencie pisania tego tekstu, co sprawia, że ​​Bitcoin Cash jest jednym z 10 najczęściej sprzedawanych kryptowalut.

Wykres ceny gotówki bitcoin

Ale co to oznacza dla inwestorów? Często jesteśmy bombardowani liczbami, których prawie nie rozumiemy, więc przyjrzyjmy się liczbom z odpowiedniej perspektywy. Wysoki wolumen obrotu oznacza wysoką płynność lub łatwość kupna i sprzedaży aktywów. Z drugiej strony kapitalizacja rynkowa odnosi się do wartości aktywów na rynku.

Chociaż wiele czynników może wpływać na wskaźniki sukcesu inwestycji w kryptowaluty, w tym popyt i podaż, nastroje rynkowe, wiadomości o kryptowalutach i innowacje technologiczne, prawda jest taka, że ​​wielu dużych inwestorów Bitcoin uważa, że ​​Bitcoin Cash to dobra inwestycja.

Co ciekawe, jednym z głównych zwolenników Bitcoin Cash jest uroczy Roger Ver, znany jako Bitcoin Jesus, który tweetował zaledwie kilka dni temu (13 listopada): „BCH działa jak gotówka. BTC już tego nie robi. Dlatego Bitcoin Cash jest dla każdego. ”

Czy powinienem zainwestować w gotówkę Bitcoin?

Dlaczego powinienem rozważyć inwestowanie w Bitcoin Cash? Jednak nie tylko duzi inwestorzy są zainteresowani inwestowaniem w Bitcoin Cash. Możesz także zainwestować w Bitcoin Cash!

Ale czy dostępność jest wystarczająca, abyś mógł zainwestować w Bitcoin Cash? Tylko dlatego, że możesz inwestować w Bitcoin Cash, nie oznacza to, że powinieneś.

A tutaj, drogi inwestorze kryptowalutowym, nie możemy udzielić Ci dokładnej odpowiedzi. Proste, ponieważ nie ma jednego uniwersalnego podejścia do inwestowania w kryptowaluty, a wszystko zależy od Ciebie i Twoich celów finansowych!

Jedyne, co możemy zrobić, to pomóc Ci podjąć świadomą decyzję. A prawda jest taka, że ​​Bitcoin Cash zapewnia szybkie czasy transakcji, niskie opłaty i lepszą skalowalność niż Bitcoin.

A zatem, jeśli uważasz, że Bitcoin nie jest jedyną monetą wartą obejrzenia i jeśli uważasz, że większe bloki mogą poprawić skalowalność, wtedy inwestowanie w Bitcoin Cash może być dla Ciebie właściwą opcją.

Aha, i chociaż nie możemy obiecać, że zarobisz pieniądze na kryptowalutach, nie zdziw się, że rośnie liczba inwestorów, którzy chcą mieć Bitcoin Cash w swoich portfelach, w tym:

 • Entuzjaści kryptowalut, którzy wierzą, że Bitcoin Cash jest lepszy i bardziej skalowalny niż Bitcoin
 • Inwestorzy, którzy są gotowi zaryzykować i zainwestować w Bitcoin Cash i jego przyjęcie w perspektywie długoterminowej
 • Inwestorzy jednodniowi, którzy stawiają na możliwe wahania cen i zainteresowanie kryptowalutami w Bitcoin Cash
 • Górnicy, którzy chcą uciec przed Bitcoinem i jego koncentracją mocy haszy

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w Bitcoin Cash BCH?

Czy powinienem zainwestować w Bitcoin czy Bitcoin Cash?

Czy jesteś zainteresowany inwestowaniem w Bitcoin Cash, czy wolisz Bitcoin BTC, pierwszy i najpopularniejszy zasób kryptograficzny?

Jeśli nadal nie jesteś pewien, wymieńmy zalety inwestowania w Bitcoin Cash, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję.

Chociaż Bitcoin Cash jest bardzo podobny do Bitcoin, z różnymi zaletami i wadami oraz ograniczoną podażą 21 milionów monet, Bitcoin Cash jest inny i może pomóc rozwiązać problem skalowalności Bitcoina.

Bitcoin Cash może obsłużyć więcej transakcji na sekundę i ma niższe opłaty (około 0,20 USD) w porównaniu do Bitcoin.

W rzeczywistości Bitcoin Cash może obsłużyć około 25 000 transakcji na blok; dla porównania Bitcoin przetwarza 1000-1500 transakcji na blok.

Bitcoin Cash jest również uważany za bezpieczną inwestycję, która – pomimo większych bloków – nie została zhakowana od czasu jej uruchomienia. W przeciwieństwie, Bitcoin jest nadal w jakiś sposób kojarzony z nielegalną działalnością, a Jedwabny Szlak.

Ostatecznie jednak to zależy od ciebie i twoich przekonań; tylko Ty możesz zdecydować, czy Bitcoin Cash jest lepszą inwestycją niż Bitcoin.

Nie zapominajmy, że to, co działa dla niektórych inwestorów, może być dla Ciebie okropnym wyborem finansowym, więc ostateczna decyzja – czy zainwestować w Bitcoin Cash, czy nie – należy do Ciebie!

Ile może być warta gotówka Bitcoin?

Możesz chcieć wiedzieć, ile Bitcoin Cash może być wart w nadchodzących latach, zanim zdecydujesz się zainwestować w BCH.

Prawda jest taka, że ​​nikt nie wie! Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny i zależny od popytu i podaży, więc trudno jest podać dokładne prognozy cenowe.

Co więcej, trwająca pandemia i rynek niedźwiedzi, który wywołała w marcu 2020 r., Pokazały całemu światu, że nie ma nic pewnego w świecie finansów.

To powiedziawszy, wyniki historyczne i analiza danych mogą pomóc inwestorom i handlowcom w prognozowaniu prognoz.

Zacznijmy więc od Bitcoin Cash i jego wydajności w przeszłości. Kiedy został uruchomiony, wartość Bitcoin Cash wynosiła około 290 USD, która następnego dnia osiągnęła prawie 700 USD. Z drugiej strony pod koniec 2017 r.Bitcoin Cash podskoczył do ponad 4000 USD.

wydajność gotówkowa bitcoin

Bitcoin Cash Performance (źródło: Capital; pobrane z https://capital.com/trade-bitcoin-cash)

Od tego czasu Bitcoin Cash był bardziej stabilną inwestycją, z jednym BCH handlowanym na 259,27 USD w chwili pisania tego tekstu. Według niektórych pozytywnych przewidywań, wartość Bitcoin Cash może podwoić się w 2021 roku.

Aby podać przykład, zgodnie z ceną Digital Coin, Bitcoin Cash może wynosić od 500 USD (maks.) Do 60 USD (min.), Oraz może osiągnąć nawet prawie 700 dolarów do końca 2021 roku.

Możemy tylko poczekać i zobaczyć, co 2021 przyniesie inwestowanie w Bitcoin Cash!

Inwestowanie w Bitcoin Cash jest ryzykowne?

Tak, inwestowanie w Bitcoin Cash lub jakiekolwiek aktywa może być ryzykowne.

Mówiąc prościej, żadne wysoce dochodowe aktywa nie są całkowicie bezpieczne, a kryptowaluty w żadnym wypadku nie są wyjątkiem od tej prostej reguły. Niemniej jednak są pewne rzeczy, które bezpośrednio wpływają na Bitcoin Cash lub jakąkolwiek kryptowalutę, a co za tym idzie, na bezpieczeństwo inwestowania w Bitcoin Cash.

 • Liczna społeczność zwolenników i pasjonatów
 • Zespół programistów pracujący nad projektem.
 • Szerokie zastosowanie lub przyjęcie, tj. Możliwość korzystania z gotówki Bitcoin do płacenia za różne płatności oraz łatwość ich kupowania i sprzedawania.

Wszystkie trzy z powyższych wskaźników dla Bitcoin Cash są na wysokim poziomie. Dlatego można pomyśleć, że inwestowanie w Bitcoin Cash jest bezpieczniejsze niż inwestowanie w większość innych kryptowalut, chociaż nie jest wolne od ryzyka!

Prawda jest taka, że ​​Bitcoin Cash miał przez lata liczne wzloty i upadki, ale nadal ma świetne możliwości dla inwestorów.

Dlatego zawsze przeprowadzaj badania, zanim zdecydujesz się zainwestować w Bitcoin Cash i nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz stracić. Zarządzanie ryzykiem ma kluczowe znaczenie, aby pomóc Ci ustawić zlecenia stop-limit i stop-loss oraz przezwyciężyć trudności finansowe.

Wniosek: Czy Bitcoin Cash to dobra inwestycja

inwestowanie w gotówkę bitcoin

Czy powinieneś zainwestować w gotówkę Bitcoin?

Zainwestuj w Bitcoin Cash BCH lub dowolne aktywa mogą być bardzo ryzykowny jeśli nie wiesz, co robisz, głównie w niepewnych czasach. Możesz zadawać sobie pytanie: „Czy powinienem teraz kupić Bitcoin Cash?” A więc ciekawostka – inwestowanie pieniędzy nie musi być skomplikowane.

Chociaż żadna inwestycja nie jest wolna od ryzyka, inwestowanie w Bitcoin Cash może przynieść dobry zwrot w nadchodzących latach. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz inwestować w Bitcoin Cash, czy po prostu ciekawi Cię, jak najlepiej wykorzystać swój kapitał, zrozumienie tego, co należy wiedzieć przed zainwestowaniem w Bitcoin Cash BCH jest krytyczny.

Poniższe prognozy przedstawiają niektóre z Potencjał wysokie i niskie prognozy cen Bitcoin Cash BCH w 2020, 2021, 2022, 2023 i 2025+ oferowane przez analityków i ekspertów branżowych.

Rok Wysoki Niska
2020 350 $ 250 $
2021 450 $ 280 $
2022 550 $ 330 $
2023 850 $ 400 $
2025+ 1400 $ 500 $

Pomimo kontrowersyjnej historii i niejasnej przyszłości, Bitcoin Cash stał się jedną z najlepszych kryptowalut.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy powinieneś zainwestować w Bitcoin Cash, czy nie, zapewniamy, że ostateczna decyzja należy do Ciebie.

 1. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się kupić lub handlować Bitcoin Cash, powinieneś wybrać niezawodną platformę, Like eToro.
 2. W zależności od twoich celów nie zapominaj, że ścisły plan i zdrowe procedury handlowe są kluczowe, więc nie wahaj się eksplorować naszej strony, aby pomóc Ci wspiąć się po drabinie sukcesu w inwestowaniu Bitcoin Cash.

eToro – najlepsza platforma kryptowalutowa zarówno dla traderów, jak i inwestorów

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności w branży – zalecamy wypróbowanie ich.

Kluczowe punkty

 • Bitcoin Cash to twardy rozwidlenie Bitcoin stworzone w 2017 roku w celu rozwiązania problemów związanych z niedociągnięciami i skalowalnością Bitcoin.
 • Jedną z głównych różnic między Bitcoinem a Bitcoin Cash jest to, że Bitcoin Cash ma osiem razy większe bloki niż Bitcoin.
 • Bitcoin Cash ma na celu przyspieszenie, obniżenie kosztów i zwiększenie niezawodności transakcji na całym świecie. W rzeczywistości Bitcoin Cash jest akceptowany przez setki sklepów internetowych i stacjonarnych na całym świecie.
 • Bitcoin Cash może być dobrą inwestycją i świetnym sposobem na dywersyfikację Twojego portfela, jeśli zostanie wykonany prawidłowo.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł Czy Bitcoin Cash to dobra inwestycja i czy powinienem zainwestować w Bitcoin Cash, podziel się nim z innymi inwestorami zainteresowanymi sektorem kryptowalut.

Inwestowanie w gotówkę Bitcoin – FAQs

Jaki jest główny cel Bitcoin Cash?

Głównym celem Bitcoin Cash jest służenie jako cyfrowy system płatności, rozwiązywanie niedociągnięć Bitcoin i pomaganie klientom na całym świecie w łatwym wysyłaniu i otrzymywaniu środków po niskich kosztach transakcji.

Gdzie jest akceptowana gotówka Bitcoin?

Zgodnie z danymi CNN, Bitcoin Cash jest obecnie akceptowany przez ponad 945 sklepów internetowych i 670 sklepów stacjonarnych, aby pomóc swoim klientom w dokonywaniu płatności kryptowalutowych za różne produkty i usługi..

Czy Bitcoin Cash wyprzedzi Bitcoin?

Chociaż Bitcoin Cash jest kryptowalutą o dużym potencjale inwestycyjnym, jest mało prawdopodobne, aby Bitcoin Cash wyprzedził Bitcoin, uważany za najpopularniejszy i będący w obrocie aktywa cyfrowe na całym świecie.

Jaka jest najlepsza platforma do rozpoczęcia inwestowania w Bitcoin Cash?

Najlepszą platformą do inwestowania w Bitcoin Cash jest eToro który umożliwia kupowanie Bitcoin Cash za pomocą 0% Komisja.

Zastrzeżenie: kryptowaluty są wysoce niestabilne. Twój kapitał jest zagrożony, a wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner