Czy faktycznie możesz zarabiać pieniądze na rynku kryptowalut w Australii?

Czy możesz zarabiać na handlu kryptowalutami w Australii?

Chcesz zarabiać na rynku kryptowalut w Australii? Może nadal wątpisz w możliwości zarabiania pieniędzy na rynku kryptowalut w AU. Przyjrzeliśmy się rynkowi kryptowalut w Australii i oto, czego się dowiedzieliśmy.

  1. Inwestycja długoterminowa
  2. Handel krótkoterminowy
  3. Handel kontraktami CFD
  4. Stawianie kryptowalut
  5. Górnictwo

Metody zarabiania pieniędzy w Internecie istniały jeszcze przed pojawieniem się Bitcoina, co zapoczątkowało erę cyfryzacji walut, erę, która jest wciąż w powijakach.

Osoby, które nie były jeszcze zaangażowane w zarabianie pieniędzy w Internecie, miały wątpliwości, czy coś takiego jest możliwe. Ale kryptowaluty rozwiewają wszelkie wątpliwości, a ponadto są teraz głównym narzędziem i aktywem do zarabiania pieniędzy w Internecie.

Australia ma idealną infrastrukturę do handlu kryptowalutami

Bitcoin nie jest wszędzie akceptowany. Niektóre kraje częściowo zaakceptowały działalność związaną z kryptowalutami, a inne całkowicie zakazały kryptowalut. Na przykład w Algierii, Egipcie czy Maroku nie można wykonywać żadnej działalności kryptograficznej, ponieważ kryptowaluty są w tych krajach całkowicie zakazane. Stało się tak, ponieważ rządy tych krajów postrzegały kryptowaluty jako zagrożenie dla scentralizowanego systemu bankowego, biorąc pod uwagę ich zdecentralizowany charakter.

Ale tak nie jest w przypadku Australii, gdzie kryptowaluty zyskały duże poparcie rządu tego kraju. Kryptowaluty w AU są całkowicie zalegalizowane i nie ma żadnych barier, jeśli chcesz zarabiać na rynku kryptowalut.

2017 – kluczowy rok dla sfery kryptowalut w Australii

Do 2017 roku w Australii toczyła się ogromna debata na temat opodatkowania kryptowalut. Do tego czasu kryptowaluty były podwójnie opodatkowane w ramach australijskiego podatku od towarów i usług (GST). Następnie w tym samym roku, podczas boomu na kryptowaluty, rząd australijski ogłosił, że kryptowaluty będą traktowane jako własność i podlegają podatkowi od zysków kapitałowych (CGT). To był kluczowy moment i dobra wiadomość dla wszystkich traderów i entuzjastów kryptowalut w Australii. Dlatego ekosystem kryptowalut zaczął się rozwijać, a ludzie zaczęli lepiej poznawać kryptowaluty i więcej inwestować.

Środowisko kryptograficzne w Australii staje się coraz lepsze

Rząd Australii podjął szereg decyzji, aby przyspieszyć rozwój kryptowalut w tym kraju. Niedawno przeznaczyli 800 milionów dolarów na rozwój technologii cyfrowych, w tym 6 milionów dolarów wyłącznie na technologię Blockchain. W ramach National, Blockchain Roadmap Australia utworzyła dwie kolejne grupy robocze, aby przyspieszyć proces przyjęcia Blockchain w kraju. Grupy te będą bardziej skoncentrowane na wdrażaniu technologii Blockchain w łańcuch dostaw i referencje zarządzanie.

Podejmując te decyzje, rząd Australii stwierdził, że celem jest usunięcie wszelkich barier we wdrażaniu Blockchain i stworzenie jak najlepszego środowiska dla rozwoju kryptowalut w Australii..

Co więcej, BTC Markets, czyli giełda z siedzibą w mieście Melbourne w Australii, twierdzi, że wzrosło zainteresowanie ludzi w Australii pracą w dziedzinie technologii Blockchain. Prezes Caroline Bower powiedziała, że ​​giełda zatrudniła ostatnio czterech inżynierów oprogramowania i kierownika projektu.

Australijczyk, który przeszedł na emeryturę w wieku 26 lat dzięki zyskom, które osiągnął, inwestując w kryptowaluty

Rowan Hill był górnikiem w Australii, dopóki nie osiągnął ogromnych zysków dzięki swojej inwestycji, którą poczynił przed boomem na kryptowaluty. Hill jest miłośnikiem snowboardu i często wrzuca zdjęcia podczas podróży po świecie. Przemawiając w imieniu mediów, ostrzegł inwestorów kryptowalut, aby nie sprzedawali w złym czasie.

„Wiele osób nie może znieść wahań cen” w kryptowalutach, powiedział Hill: „Przeciętny człowiek po prostu sprzedaje i traci” – dodał..

Hill stara się zmotywować ludzi do inwestowania w kryptowaluty i podjęcia tego pierwszego kroku, aby spełnić swoje marzenia. Poza tym Hill jest tylko jedną z wielu osób na świecie, które zarobiły miliony na rynku kryptowalut.

Dlatego musimy zauważyć, że na rynku kryptowalut w Australii jest dużo pieniędzy. Zwłaszcza teraz, ponieważ wciąż są na wczesnym etapie rozwoju.

Jakie są 5 najbardziej dochodowych strategii rozpoczęcia handlu kryptowalutami w Australii?

Istnieją różne formy inwestycji w kryptowaluty, które możesz wykonać na rynku kryptowalut w Australii. Wybrana metoda inwestycyjna zależy od Twojego doświadczenia w handlu. Oto kilka strategii, które możesz zastosować, jeśli zdecydujesz się rozpocząć przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty.

1. Inwestycja długoterminowa

Ta metoda jest najłatwiejsza do zainwestowania na rynku kryptowalut w Australii. Nazywa się to inaczej strategią Kup i Zatrzymaj, ponieważ zainwestujesz określoną ilość pieniędzy w preferowaną monetę, zaczekasz, aż wartość monety wzrośnie, a następnie sprzedasz swoje aktywa. Wielu inwestorów osiągnęło ogromne zyski podczas boomu na kryptowaluty w 2017 roku. Bitcoin osiągnął rekordowy poziom 20 000 USD, a ci, którzy zainwestowali lata wcześniej, gdy cena była znacznie niższa, zaryzykowali i sprzedali swoje monety, wypełniając swoje kieszenie pieniędzmi.

2. Handel krótkoterminowy

Jest to inaczej znane jako „handel dzienny” i jest częściej stosowane przez profesjonalnych traderów. Jeśli chodzi o inwestycje długoterminowe, prawie każdy może to zrobić, ale jeśli chodzi o handel krótkoterminowy, jest on trochę inny, ponieważ wymaga większej wiedzy i doświadczenia. Jeśli chcesz codziennie handlować kryptowalutami, upewnij się, że nauczyłeś się podstaw handlu. Czytanie wykresów i umiejętność analizy technicznej to dwa elementy, które muszą mieć day trader. Uczymy tego na naszych kursach w Trading Education.

3. Handel kontraktami CFD

Nie wszystkie kraje na to pozwalają, ale w Australii można również handlować kontraktami CFD. Handel kontraktami CFD oznacza spekulację na temat zmian cen aktywów bazowych. CFD oznacza „kontrakt na różnicę”. Jeśli chcesz handlować kontraktami CFD, oznacza to, że musisz zawrzeć kontrakt z brokerem, zamiast handlować samodzielnie. Dobrze, że eToro oferuje handel kontraktami CFD w Australii.

Uwaga: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem z powodu dźwigni finansowej

4. Obstawianie kryptowalut

Staking oznacza trzymanie kryptowalut w portfelu przez określony czas, a następnie zarabianie na oprocentowaniu. Aby uzyskać lepszy pomysł, wystarczy porównać to do zarabiania na odsetkach przy jednoczesnym utrzymaniu pieniędzy na koncie bankowym. Warto zauważyć, że obstawianie jest doskonałą opcją generowania długoterminowego pasywnego dochodu.

5. Górnictwo

Wydobywanie kryptowalut jest prawdopodobnie najmniej preferowaną metodą, z której możesz skorzystać, ponieważ wymaga wyrafinowanego sprzętu i zużywa dużo energii elektrycznej. Wydobywanie bitcoinów jest legalne w Australii. Musisz jednak mieć własny system komputerowy. Inną metodą wydobywania kryptowalut jest tzw kopanie w chmurze, co zmniejsza koszty, ponieważ wydobycie odbywa się za pośrednictwem chmury, a konserwacja sprzętu wymaga mniejszego wysiłku.

Ostatnie słowo na temat zarabiania pieniędzy na rynku kryptowalut w Australii

Tak, możesz zarabiać na rynku kryptowalut w Australii. Przy wszystkich decyzjach podjętych przez australijski rząd na rzecz rozwoju kryptowalut i Blockchain, jak wspomniano powyżej, oraz przy boomie kryptowalut, nie ma powodu, dla którego nie można zarabiać pieniędzy na rynku kryptowalut w Australii, niezależnie od wybranej strategii..

Rząd i instytucje finansowe w Australii nie są wcale rygorystyczne wobec kryptowalut. Wręcz przeciwnie, przygotowują grunt pod dalszy rozwój kryptowalut i technologii Blockchain.

Naucz się handlu kryptowalutami w Australii dzięki Trading Education

W Trading Education przygotowaliśmy kursy handlowe, dzięki którym bardzo łatwo zrozumiesz podstawy handlu. Nasze kursy to produkt i połączenie ekspertów w dziedzinie handlu kryptowalutami.

Kryptowaluty nadal szybko ewoluują w Australii i na całym świecie. Tak więc nauczenie się właściwego sposobu inwestowania w nie teraz, tak jakby w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, w zależności od chęci, było idealną umiejętnością, która może przynieść duże zyski w przyszłości.

Kluczowe punkty

  • Australia jest jednym z krajów, w których rozwój kryptowalut i blockchain jest niezwykle wspierany
  • W 2017 rząd Australii ogłosił, że kryptowaluty będą traktowane jako własność i podlegać opodatkowaniu podatkiem od zysków kapitałowych (CGT), a tym samym nie będą już podwójnie opodatkowane
  • Rząd Australii chce usunąć wszystkie bariery, które mogą utrudniać rozwój kryptowalut i Blockchain
  • Rowan Hill był górnikiem w Australii i przeszedł na emeryturę w wieku 26 lat, ponieważ osiągnął ogromne zyski, inwestując przed nadejściem boomu na kryptowaluty.
  • Inwestycje długoterminowe, handel dzienny, handel CFD, obstawianie i wydobywanie kryptowalut to 5 skutecznych metod zarabiania pieniędzy na rynku kryptowalut w Australii.

Zacznij handlować kryptowalutami z eToro Australia

eToro to najlepszy dom maklerski z najbardziej znaną reputacją nie tylko w Australii, ale na całym świecie. W Australii giełdy kryptowalut muszą przestrzegać zasad określonych przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC).

eToro spełniło te zasady i posiada australijską licencję na usługi finansowe (AFSL) wydaną przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji. Nie musisz więc wahać się przed inwestowaniem w kryptowalutę za pomocą eToro, ponieważ jesteś w bezpiecznych rękach.

eToro – najlepsza platforma handlowa kryptowalut w Australii

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności w branży – zalecamy wypróbowanie ich.

Dzięki eToro, wiodącej platformie handlu społecznościowego, możesz łączyć się, udostępniać strategie i omawiać inwestycje kryptograficzne i transakcje CFD z milionami użytkowników. Zapewnia również elastyczność, która umożliwia kopiowanie najlepszych inwestorów z proporcjonalną dokładnością, automatycznie w czasie rzeczywistym. Kopiowanie doświadczonych traderów to świetny sposób dla początkujących na rozpoczęcie handlu kryptowalutami.

Mamy nadzieję, że ten artykuł trochę Cię zmotywował i wyjaśnił, że zarabianie pieniędzy jest możliwe na rynku kryptowalut w Australii. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polub go i udostępnij ten artykuł, na wypadek gdyby ktoś inny chciał skorzystać z jego przeczytania.

Pamiętaj: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem z powodu dźwigni finansowej. 75% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner