Czy Tezos może zostać milionerem?

Tezos odnotował znaczny rozwój od początku roku, a platforma ogłosiła kilka ogłoszeń, takich jak dołączenie Tezos do OpenSea, pojawienie się StablyUSD i aktualizacja Edo. Czy więc Tezos to idealna inwestycja na 2021 rok? Czy możemy założyć, że Tezos może być inwestycją w milionera? Kilka czynników może wpłynąć na cenę Tezos, ale przyjrzyjmy się szybko, jakie czynniki mogą mieć wpływ na Tezos i czy jest to rzeczywiście inwestycja, która może całkowicie zmienić losy inwestorów.

W tej chwili Tezos przeżywa gwałtowny wzrost dzięki masowej adopcji i rozwojowi ruchu przychodzącego i przewiduje się, że osiągnie rekordowy poziom cen.

Więc co to jest Tezos?

Podobnie jak Ethereum, Tezos to platforma inteligentnych kontraktów, która działa poprzez proces znany jako "model zarządzania w łańcuchu." Ten model pozwala Tezos na wdrożenie dowolnej zmiany lub aktualizacji łańcucha bloków bez konieczności automatycznego przechodzenia hard forka.

Hard fork ma miejsce, gdy programiści nie mogą osiągnąć konsensusu co do zmian lub działań, które muszą zostać wdrożone w łańcuchu bloków, co prowadzi do podziału w łańcuchu bloków. Zautomatyzowana implementacja zmian w Tezos to znaczna przewaga, jaką ma nad innymi kryptowalutami.

Wydany w 2018 roku Tezos umożliwia każdej osobie, która jest właścicielem kryptowaluty Tezos XTZ, głosowanie nad wszelkimi zmianami w zasadach platformy lub działaniami podejmowanymi na platformie. Po głosowaniu użytkowników i osiągnięciu konsensusu w sprawie nowych reguł, Tezos automatycznie inicjuje aktualizację i zapewnia wdrożenie nowych reguł. Gwarantuje to, że blockchain Tezos nie musi przechodzić twardego rozwidlenia, a także zapewnia, że ​​przyszły kierunek, w którym przyjmie projekt, jest demokratycznie określony.

Czy Tezos to inwestycja do zrobienia?

czy tezos to dobra inwestycja

Aby odpowiedzieć na to pytanie, przyjrzyjmy się, jak Tezos radził sobie w ciągu ostatnich kilku miesięcy i przyjrzyjmy się czynnikom, które mogą potencjalnie wpłynąć na cenę. Od początku nowego roku cena Tezos wykazywała trend wzrostowy, pomimo pewnego stopnia zmienności. Przy 1,96 USD w dniu 3 stycznia 2021 r., Cena podskoczyła do 2,84 USD do 10 stycznia 2021 r., Prawie podwojona. Do 23 stycznia cena osiągnęła 3,21 dolara, a do 14 lutego wzrosła do 5,20 dolara..

Oczywiste jest, że Tezos jedzie tylko w jedną stronę i to już koniec. Platforma ma kilka zalet w porównaniu z innymi gigantami, takimi jak Cardano, Ethereum i EOS. Jakie więc czynniki mogą sprawić, że ten altcoin stanie się milionerem? Inwestorzy przybywają do Tezos od kilku miesięcy, więc spójrzmy, o co tyle zamieszania.

Sprawdź: Prognozy cenowe Tezos – ile wart będzie XTZ w 2021 roku i później?

zainwestuj w tezos

Czynniki, które mogą sprawić, że Tezos stanie się milionerem:

1. Tezos to coś więcej niż tylko kryptowaluta.

Tezos to skalowalna platforma działająca w oparciu o inteligentne kontrakty. Inwestorzy uważają, że ponieważ Tezos jest czymś więcej niż tylko kryptowalutą i ma kilka zastosowań, ma znaczny potencjał wzrostu. Właśnie dlatego inwestorzy gromadzą się w Tezos.


Może być używany w kilku firmach i branżach, w tym w branży gier, jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie.

2. Samoczynnie poprawiający się łańcuch bloków

Tezos to samoregulujący się łańcuch bloków; co oznacza, że ​​programiści mogą wdrażać aktualizacje i zmiany w Tezos bez konieczności dzielenia łańcucha bloków na dwa oddzielne łańcuchy bloków. Ponieważ zmiany są podejmowane poprzez głosowanie nad nimi, eliminuje to potrzebę hard forka w łańcuchu bloków.

3. Płynny mechanizm sprawdzania stawki i unikalny proces zarządzania

Tezos wykorzystuje unikalny i innowacyjny proces zarządzania o nazwie "Pieczenie." Tezos opisuje pieczenie jako akt podpisywania i publikowania bloków w łańcuchu blokowym Tezos. Aby wziąć udział w procesie pieczenia, użytkownicy muszą wpłacić kaucję i postawić 8000 XTZ.

Pieczenie to dla użytkowników doskonały sposób na zarabianie nagród i generowanie dochodu, co sprawia, że ​​inwestowanie w XTZ jest zaletą. Tezos połączył również tradycyjny Proof-of-Stake i delegowany Proof-of-Stake, umożliwiając piekarzom, którzy uczestniczą w mechanizmie konsensusu, generowanie nagród i wnoszenie wkładu do sieci.

4. Wartość wśród inwestorów

Tezos jest cenionym aktywem w społeczności inwestorów dzięki ciągłym innowacjom. Zabezpieczył kilka głośnych inwestycji od firm takich jak PolyChain Capital. Tezos nawiązał również współpracę z kilkoma instytucjami finansowymi, w tym z wiodącym brazylijskim bankiem Banco BTG Pactual. Tim Draper, inwestor venture capital, również poparł Tezos i zainwestował w niego.

5. Duża i stale rozwijająca się społeczność

Jedną z najważniejszych zalet Tezos jest to, że zespół odpowiedzialny za platformę oferuje deweloperom granty na badanie i ulepszanie platformy. Tezos aktywnie współpracuje z Kingsland University, aby szkolić tych, którzy są zainteresowani XTZ.

Wszystkie te czynniki mają pozytywny wpływ na cenę Tezos.

Nie przegap: co wpłynie na cenę Tezos w 2021 roku?

Nowe ogłoszenia i Edo

Od początku roku Tezos opublikował kilka komunikatów, które wywołały falę pozytywnego nastawienia w społeczności inwestorów.

Tezos ogłosił, że StablyUSD trafił do blockchaina Tezos. Wcześniej na Ethereum wyemitowano StablyUSD.

Wbudowany mechanizm Tezos umożliwia programistom wdrażanie nowych funkcji i funkcjonalności na platformie bez narażania długoterminowej stabilności. Stabilnie zdecydował się też uruchomić USDS na Tezos ze względu na rosnące koszty gazu na Ethereum.

Tezos ogłosił również, że dołączył do OpenSea, największego rynku i platformy wymiany NFT. NFT wzrosły od początku roku, a OpenSea dominuje na rynku NFT z ponad 30% udziałem w wolumenie.

Najważniejszym wydarzeniem dla Tezos była udana aktualizacja do Edo. To piąta aktualizacja Tezos w ciągu ostatnich dwóch lat i najbardziej ambitna i znacząca aktualizacja do Tezos. Edo dodaje kilka nowych funkcji, poprawki błędów, ulepszenia wydajności i zużycie gazu. Możesz znaleźć pełną listę zmian, które wprowadza Edo tutaj.

Gotowy do zainwestowania Tezos XTZ?

zainwestuj w tezos

Tak więc, czy Tezos zostanie milionerem?

Tezos ma kilka zalet w stosunku do innych kryptowalut, co prowadzi ekspertów do przekonania, że ​​ma potencjał, aby być bardzo dochodową inwestycją. Niektóre prognozy mówią, że inwestycja w Tezos przyniosłaby zwrot w wysokości ponad 300% w ciągu najbliższych pięciu lat, więc wyobraź sobie, ile warta byłaby Twoja inwestycja w Tezos, gdybyś zainwestował dzisiaj.

Przewiduje się, że Tezos będzie się rozwijał, jeśli spełni swoje obietnice i będzie w stanie stworzyć stabilną bazę użytkowników. Możemy śmiało powiedzieć, że Tezos może zostać twórcą milionerów.

Obecnie Tezos ma kapitalizację rynkową w wysokości 3,77 miliarda dolarów, co czyni go jedną z największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Tezos radził sobie znacznie dobrze, nawet lepiej niż większość innych kryptowalut w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ponieważ Tezos zyskuje coraz większe uznanie i widzi masową adopcję, cena Tezos znacznie wzrośnie.

Końcowe przemyślenia

Przy znacznym potencjale wzrostu nie ma wątpliwości, że Tezos jest inwestycją wartą rozważenia. Tezos, jako aktywo inwestycyjne, zyskuje popularność wśród inwestorów. Jako inwestycja długoterminowa, Tezos ma potencjał, by zostać milionerem, a niektórzy analitycy przewidują zwroty przekraczające 300% w ciągu 5 lat.

Cena Tezos ma wzrosnąć w 2021 r., Ponieważ przyciągnęła zainteresowanie międzynarodowych korporacji i instytucji finansowych. Jednak inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z własnym zestawem zagrożeń, dlatego przed zainwestowaniem należy bardzo dokładnie zbadać sprawę.

eToro – najlepszy broker do kupowania Tezos XTZ

broker etoro

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptowalut – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map