Czy warto kupić Ripple w 2021 roku?

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w Ripple w tym roku? Skorzystaj z poniższego przewodnika i uzyskaj odpowiedź na swoje pytanie!

  • Ripple poszukuje jasności regulacyjnej po toczącym się procesie SEC.
  • Z kolei wieloryby XRP napełniają swoje torby w dużym tempie, co z kolei znacznie zwiększa presję zakupową.
  • Przebicie powyżej 1 dolara uruchomi FOMO, ponieważ inwestorzy będą dążyć do zysków w kierunku rekordowego szczytu.
  • Perspektywa Ripple wydaje się optymistyczna w dłuższej perspektywie w oparciu o MVRV, co oznacza godną inwestycję w 2021 r..

W tym przewodniku porozmawiamy o Ripple – co będzie warte Ripple w 2021 roku i dlaczego warto rozważyć zainwestowanie w Ripple. Pod koniec tego przewodnika lepiej zrozumiesz Ripple – i będziesz w stanie odpowiedzieć na pytania „Czy warto kupić Ripple w tym roku?”, A jeśli tak, "jaka jest najlepsza giełda na zakup XRP?".

Świat kryptowalut stale się rozwija. Jak zapewne wiesz, od czasu prezentacji Bitcoina, szacunki skomputeryzowanych form pieniężnych rosną krok po kroku. Rzeczywiście, nawet w krótkim czasie szacunki cen kryptowalut wzrosły o tysiące, a kryptowaluty stały się atrakcyjnymi aktywami do inwestowania.

Cykl hossy kryptowalut 2020/2021 wywołał u wielu ślinienie, podczas gdy entuzjaści branży siedzą na krawędzi, nie mogąc oderwać oczu od wykresów. Ripple rozpoczął wzrost wraz ze swoimi rówieśnikami, ale poniósł poważną porażkę w wyniku pozwu złożonego przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) przeciwko firmie emitującej, Ripple Labs Inc., i jej kierownictwu. O szczegółach dowiemy się nieco później.

Kolosalne załamanie nastąpiło w grudniu, kiedy XRP spadł z 80% do 0,17 USD. Pozew był sporym mankamentem, zwłaszcza w okresie byka. W międzyczasie XRP poczynił wielkie postępy w kierunku 1 USD, ale roczny rekord został osiągnięty na poziomie 0,75 USD. W chwili pisania tego tekstu, XRP waha się na poziomie 0,56 USD na rynku, który ogólnie wykazuje tendencję wzrostową.

Przegląd falowania

Ripple od samego początku wyróżnia się jako platforma typu blockchain do transferów transgranicznych, które są szybkie i niedrogie. Najdłużej XRP była trzecią co do wielkości kryptowalutą na rynku. Został jednak wyprzedzony przez Tether (USDT), a później stracił kilka pozycji z powodu niepewności spowodowanej toczącym się procesem..

Token przelewu międzynarodowego został zaprojektowany, aby rozwiązać problem, z którym borykają się obecnie wiodące systemy transferu fiat, takie jak SWIFT. Dlatego Ripple powstał w 2013 roku jako światowy system obsługujący płatności, rozliczenia międzynarodowe i instrument handlowy. Token XRP jest natywny dla łańcucha bloków, księgi XRP.

Należy pamiętać, że Ripple odróżnia się od Bitcoin (BTC) i Ethereum (XRP) jako pomostu między światem fiat a światem cyfrowym. Co więcej, Ripple uważa, że ​​jest w stanie rozwiązywać rzeczywiste problemy. Zwróć uwagę, że XRP nie jest monetą nadającą się do wydobycia, tak jak BTC i ETH, ponieważ wszystkie jego 100 miliardów tokenów zostało utworzonych na początku projektu.

Jedyną przeszkodą jest to, że XRP pojawia się jako scentralizowana kryptowaluta i nie jest zdecentralizowana jak jej rówieśnicy, głównie dlatego, że 55 miliardów całkowitej podaży jest własnością Ripple Labs.

Co do tej pory osiągnęło Ripple?

Ripple przez lata budował różne systemy, aby pomóc mu osiągnąć swoje cele. Na przykład RippleNet to platforma blockchain, która umożliwia klientom korzystanie z XRP przy pozyskiwaniu płynności, szczególnie na rynkach międzynarodowych. Platforma łączy już ponad 300 banków i instytucji płatniczych, aby zapewnić natychmiastowe rozliczenia przy jednoczesnym obniżeniu opłat za wymianę.

Najnowszym flagowym produktem firmy jest płynność na żądanie (ODL), która pomaga ludziom, bankom i innym instytucjom przekazującym pieniądze dostarczać natychmiastowe płatności transgraniczne bez wcześniejszego finansowania nowych rynków.

Duże globalne organizacje, takie jak MoneyGram, wsparły ODL. Nadal kwitnie w krajach takich jak Brazylia, Filipiny i region azjatycki. Poza tym zapewnia ludziom możliwość wysyłania i otrzymywania pieniędzy za granicę w szybki i niedrogi sposób.

Wielu ekspertów uważa, że ​​Ripple jest zaawansowaną monetą, która zajmuje szóste miejsce na liście aktywów kryptograficznych Coimarketcap. Uruchomiony w 2012 roku Ripple jest jedną z najcenniejszych kryptowalut wśród społeczności kryptowalut.

Ripple niedawno doświadczył spadku ceny w obliczu zarzutów SEC, ale analitycy kryptowalut uważają, że Ripple warto kupić w 2021 r., Ponieważ oczekuje się, że jego wartość wzrośnie.

Dlaczego warto zainwestować w Ripple w 2021 roku?

XRP to jeden z aktywów cyfrowych, które pomimo hossy na rynku nadal są sprzedawane po stosunkowo niskiej cenie. Ripple Labs Inc. i jej najwyższe kierownictwo stoją w obliczu pozwu wniesionego przez SEC za rzekomą sprzedaż niezarejestrowanych papierów wartościowych klientom. Amerykańska SEC argumentuje, że firmie blockchain udało się trzymać z dala od regulacji przez ponad siedem lat, jednocześnie naruszając ustawę o papierach wartościowych.

Jednocześnie Ripple już strzelił z powrotem do SEC, prosząc regulatora o udowodnienie, że Bitcoin i Ethereum nie są papierami wartościowymi. Ripple jest gotowy do walki i nie przyjmuje ciosów regulatora na kolana, krótko mówiąc.

Dlatego niepewność, która unosi się wokół Ripple, w końcu zniknie, pozwalając XRP na zdobycie podobnych wyników. Warto wspomnieć, że XRP niedawno zamknął się na 1 USD, ale skorygował o około 0,75 USD. Podział znalazł wsparcie na 0,35 USD, co pozwoliło bykom walczyć o odbicie. Bariera w wysokości 0,7 USD ogranicza obecnie ruch, ponieważ transgraniczne bitwy na żetony o wybicie powyżej 0,6 USD.

Byczy perspektywa Ripple z perspektywy łańcucha

Wskaźniki łańcuchowe zapewniają doskonały wgląd w kształtowanie się ceny kryptowalut. Zgodnie z modelem dystrybucji posiadaczy Santiment, wieloryby szaleją na punkcie zakupów. Na przykład liczba adresów zawierających od 10 000 do 100 000 XRP wzrosła z grudniowego minimum 95 022 do prawie 104 500. Jednocześnie te zawierające od 100 000 do 1 miliona XRP wzrosły z 15 860 do około 17225.

Wzrost liczby wielorybów jest potężnym sygnałem, który może spowodować wzrost wartości XRP w tym roku. Zwróć uwagę, że głośność przenoszona przez wieloryby z pewnością zwiększy wiatr w tył za XRP.

Model MVRV pokazuje, że XRP nadal znajduje się w strefie zakupów. Santiment wyjaśnia, że ​​wskaźnik pokazuje średni zysk lub stratę osób posiadających tokeny XRP, które zmieniły właściciela w ciągu ostatnich 30 dni, i na podstawie ceny, kiedy każdy token został ostatnio przeniesiony. Dlatego MVRV równy dwa sugeruje, że posiadacze XRP inwestują obecnie 2x.

Innymi słowy, jest mało prawdopodobne, aby inwestorzy dokonali sprzedaży, gdy mają pieniądze lub straty. Wysoka wartość MVRV oznacza, że ​​korekta jest prawdopodobna, ponieważ inwestorzy woleliby wypłacić pieniądze z zysku. W chwili pisania tego tekstu model MVRV XRP utrzymuje się na poziomie 0,459, co oznacza, że ​​token transgraniczny nadal znajduje się w strefie zakupów.

Ripple zyskuje na popularności w sposób stopniowy, co jest jednym z nielicznych powodów popartych ogólną ekspansją monety na przestrzeni lat. Wzrost liczby użytkowników dołączających do sieci dopiero pod koniec 2020 roku pozostawia pozytywne wrażenie na oczekiwaniach kryptowalut. Dopiero w styczniu 2021 r. Wzrost zaangażowania użytkowników w sieci wzrósł do 240%.

Ripple nigdy nie miał być pieniądzem ani strategią płatności. To sprawia, że ​​jest to dość przeciętna moneta do inwestowania. W każdym razie istnieje niewielka lista rynków, które potwierdzają płatności w tokenach XRP w Internecie.

Na przykład możesz za jego pomocą kupować różne towary, co czyni go bardziej atrakcyjnym dla kupujących. Możesz odkryć listę kupców, którzy najwyraźniej są w stanie rozpoznać XRP Ripple, ale rzeczy ciągle się zmieniają, a niektóre znane rynki w tym momencie tego nie uznają.

Proponuje się, że zasadniczy przypadek użycia XRP dotyczy przepływu różnych standardów pieniężnych (lub na pewno przedmiotów, na przykład złota lub ropy) w ramach organizacji Ripple. Co więcej, inwestowanie w Ripple w 2021 roku może być dobrym posunięciem, ponieważ cena XRP jest obecnie niska i oczekuje się, że w najbliższej przyszłości wzrośnie.

Co będzie warte Ripple w 2021 roku?

Prognozy cenowe Ripple na 2021 r. Plasują go znacznie powyżej rekordowego poziomu 3,56 USD. Z technicznego punktu widzenia XRP nie może się doczekać przełamania rocznego maksimum na poziomie 0,75 USD. Byki będą mogły skupić się na pokonaniu bariery z kwietnia 2018 r. Na poziomie 0,99 USD. Handel powyżej 1 USD może z kolei wywołać strach przed przegapieniem (FOMO), z kolei katapultując cenę w kierunku rekordowo wysokiego poziomu.

Tygodniowy wykres XRP / USD

Dywergencja średniej ruchomej konwergencji (MACD) ma pozytywny impuls, sugerując, że XRP będzie kontynuował trend wzrostowy. Co więcej, 50 Simple Moving Average (SMA) wkrótce przekroczy 100 SMA na tygodniowym wykresie, tworząc zwyżkowy złoty wzór krzyża. Jeśli trend wzrostowy będzie się utrzymywał, XRP może przekroczyć rekord wszechczasów i wzrosnąć do 10 USD. Użyteczność Ripple wciąż rośnie, co będzie wspierać spodziewany ogromny skok wartości.

Ponieważ cena Bitcoina przekroczyła obecnie granicę 50 000 USD, osoby, które chcą inwestować mniejsze kwoty i osiągać wyższe zyski, wolą inwestować w monety takie jak Ripple. To dodatkowo może pomóc Ripple we wzroście wartości, ponieważ będzie większy popyt.

Ale ile będzie warte Ripple w 2021 roku? Długie prognozy przewidywały, że wartość XRP może osiągnąć nawet 1,29 USD do 2021 r. Digitalcoin przewiduje, że Ripple może osiągnąć 0,89 USD już w marcu, a następnie spaść do 0,86 do grudnia 2021 r..

Czy warto zainwestować w XRP w 2021 r?

XRP pozostaje wartościową inwestycją w 2021 roku. Jedyną przeszkodą wydaje się być pozew przeciwko emitentowi. Jednak Ripple Labs jest gotowe do walki o zwycięstwo, co również zwiększy wartość tokena ze względu na przejrzystość przepisów. Jednocześnie Ripple prezentuje się jako platforma wsparcia dla stablecoinów i może skorzystać na bankach centralnych zamierzających uruchomić suwerenne aktywa cyfrowe.

XRP, zaawansowany token stworzony przez założycieli Ripple, zachwycił się kilkoma znacznymi zyskami, które wzrosły z ogólnie 0,25 USD do ponad 0,75 USD w styczniu 2021 r..

Ripple może być wyceniony na 1 dolara w 2021 roku, jak wskazał Nigel Green, organizator i dyrektor generalny firmy doradczej deVere Group. Green odniósł się zarówno do uwagi, która obejmuje token XRP, jak i do jego rozsądnej poręczności podczas tworzenia tej prognozy. Dzięki temu token byłby bardzo atrakcyjny do inwestowania.

Czy cena Ripple wzrośnie w 2021 roku?

Mówiąc umiarkowanie, XRP może osiągnąć 1,20 USD przed końcem 2021 r. Według wielu obserwatorów kryptowalut może nawet osiągnąć 2 USD..

Jako startup był finansowany przez różnych sponsorów finansowych. Ten start-up finansujący ma nazwę znanych na całym świecie organizacji, w tym Google. Ponieważ szacunki dotyczące Ripple się rozszerzają, wiele innych głównych i zrealizowanych organizacji dodatkowo zdecydowało się przeznaczyć środki na tę inwestycję w nadchodzących miesiącach.

Dzięki temu Ripple może przyczyniać się i budować zaufanie dla swoich sponsorów finansowych. Dodatkowo fakt ten zwiększa prawdopodobieństwo, że ta moneta może doświadczyć wzrostu cen w 2021 roku.

Ripple Coin News ocenia, że ​​nadchodzące lata mogą wypłynąć na Ripple jako łagodny okres po nieprzewidywalnym schemacie. Ponieważ nastąpi rozwój zmowy i rosnące innowacje, co może podnieść cenę XRP do 8 lub 10 USD. To sprawia, że ​​jest to atrakcyjne miejsce inwestycyjne dla wszystkich osób zainteresowanych panowaniem kryptowalut. Dlatego logiczne jest, że jego cena może wzrosnąć w najbliższej przyszłości, czyli do końca 2021 roku.

eToro – Najlepsza platforma do kupienia Ripple XRP

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności w branży – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Słowa kluczowe

  • Prognoza długoterminowa jest optymistyczna, jeśli chodzi o prognozowanie ceny Ripple w 2021 r., Przewidując, że do października może ona osiągnąć nawet 1,09 USD.
  • Wzrost ceny Ripple do wyższej wartości, a mianowicie około 1,20 USD do końca 2021 r.
  • Logiczne jest, że cena Ripple wzrośnie w najbliższej przyszłości, a mianowicie do końca 2021 roku.

Co to jest Ripple? Przewodnik dla początkujących

Przewidywanie ceny tętnienia

Co wpłynie na cenę Ripple XRP w 2021 r?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner