Inwestowanie w Bitcoin Cash: co wpłynie na cenę Bitcoin Cash w 2021 roku?

Analityczny przewodnik po inwestowaniu w Bitcoin Cash w 2021 roku

Gdzie pójdzie cena BCH Bitcoin Cash w 2021 roku?

Co się stanie z ceną Bitcoin Cash w 2021 roku? Kryptowaluty zyskały ogromną popularność. Jednak inwestorzy zawsze zastanawiali się, co tak naprawdę wpływa na cenę Bitcoin Cash?

Zwłaszcza w chwili pisania artykułu kryptowaluty przeżywają ogromny wzrost, a Bitcoin na szczycie prawie pobił rekord z 2017 roku..

Jeśli chcesz szybko i łatwo kupić Bitcoin Cash, za pomocą 0% prowizja, sprawdź eToro Exchange!

Ale co tak naprawdę wpływa na cenę Bitcoin Cash?

Ceny Bitcoin Cash wpływają głównie na trzy czynniki:

 1. Popyt i świadomość instytucjonalna
 2. Korelacja z Bitcoinem
 3. Potencjał, aby stać się wiodącym narzędziem płatności online

Tutaj w Trading Education przeanalizowaliśmy te trzy czynniki, a poniżej pokażemy Ci bardziej szczegółowo, czego się dowiedzieliśmy.

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat prognozy cen Bitcoin Cash, zapoznaj się z tą szczegółową prognozą cenową dla Bitcoin Cash.

Dlaczego Bitcoin Cash?

Dlaczego inwestorzy powinni rozważyć inwestowanie w Bitcoin Cash?

Bitcoin Cash w pewnym sensie należy do grupy nowych kryptowalut, ponieważ pojawił się 24 czerwca 2017 r. A więc dokładnie w roku boomu na kryptowaluty.

Bitcoin Cash to rozwidlenie Bitcoin, co oznacza, że ​​początkowo pojawił się jako druga wersja Bitcoina. Jego cena początkowa wyniosła 543 USD i po pięciu miesiącach osiągnęła najwyższy rekord w swojej historii wynoszący 3556 USD.

Chociaż Bitcoin Cash jest rozwidleniem Bitcoinów, nie oznacza to, że ich ceny zmieniają się w ten sam sposób. Bitcoin Cash, inaczej znany jako Bcash, podzielił się w 2018 roku w Bitcoin Cash i Bitcoin SV.

Bitcoin Cash jest piątą co do wielkości kryptowalutą zaraz za Tether, która zajmuje 4 miejsce. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi obecnie 5.151.746.834 USD.

W chwili pisania tego tekstu Bitcoin Cash doświadczył drastycznego wzrostu wartości, w związku z ogólnym wzrostem cen kryptowalut w ostatnim czasie. Cena Bitcoin Cash w tej chwili wynosi 345,21, a eksperci przewidują stały wzrost ceny monety, co czyni ją dobrą opcją inwestycyjną dla inwestorów.

wykres cen bch

Wszechczasowy wykres cen Bitcoin Cash. Źródło: Coinmarketcap

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w Bitcoin Cash BCH?

Co wpływa na cenę Bitcoin Cash?

Kryptowaluty są teraz postrzegane jako aktywa bezpiecznej przystani lub cyfrowe złoto, ponieważ w 2020 r.Doszło do ogromnej inwestycji instytucjonalnej, z Paypal na czele, który zdecydował się oferować usługi kryptograficzne i kupuje Bitcoiny w dużych ilościach.

„Ponieważ banki centralne nadal drukują więcej pieniędzy, aby złagodzić spowolnienie finansowe, inwestorzy szukają aktywów, które służą jako zabezpieczenie, a bitcoin wydaje się być odpowiedzią” – powiedział Konstantin Anissimov, dyrektor wykonawczy londyńskiej giełdy kryptowalut CEX.IO. Niezależny.

Niektórzy eksperci twierdzą, że kryptowaluty przeżywają w tej chwili hossę.

Ale zobaczmy, co tak naprawdę wpływa na cenę Bitcoin Cash?

3 czynniki wpłyną na cenę gotówki Bitcoin w 2021 roku

Czynnik 1: Popyt i świadomość instytucjonalna

Celem Bitcoin Cash jako łańcucha blokowego jest stać się wiodącym narzędziem płatności online. Tak więc, jako znacznie bardziej kompetentny łańcuch blokowy niż sam Bitcoin, Bitcoin Cash znajduje więcej zastosowań w praktyce. Bitcoin Cash przetwarza transakcje szybciej niż Bitcoin i przy niższych opłatach.

Ponieważ jest doskonały jako taki, istnieje możliwość, że różne firmy finansowe zaadoptują go w jeszcze większym stopniu, wpływając w ten sposób na jego cenę i zwiększając jego wartość. Ponieważ, jak mówi podstawowa zasada ekonomii; wraz ze wzrostem popytu rośnie cena.

Czynnik 2: Korelacja z Bitcoinem

Altcoiny są skorelowane z Bitcoinem, a co za tym idzie, gdy zmienia się cena Bitcoina, wpływa to również na cenę altcoinów. Bitcoin Cash to jeden z altcoinów, który jest w większości skorelowany z Bitcoinem. Jeśli weźmiemy jako przykład okres, od kwietnia do czerwca 2019 r.Bitcoin Cash wykazał korelacje między 74% a 82% z Bitcoinem.

Korelacja między Bitcoinem a altcoinami od kwietnia do czerwca 2019 r. Źródło: Cointelegraph

Renomowane kryptowaluty, takie jak Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, NEO, Monero i XRP są zawsze silnie skorelowane z zachowaniem Bitcoina. Inwestorzy uznają więc Bitcoin Cash za właściwą inwestycję w czasach hossy, ponieważ istnieją dobre możliwości uzyskania wysokich zwrotów.

Czynnik 3: Potencjał wiodącego narzędzia płatności online

Czy Bitcoin Cash może stać się głównym blockchainem do płatności online?

Jak wspomniano wcześniej, Bitcoin Cash jest bardziej kompetentnym blockchainem niż sam Bitcoin, z szybszymi transakcjami i niższymi opłatami. Dlatego Bitcoin Cash ma potencjał, aby stać się głównym blockchainem dla płatności online.

Co ciekawe, tym, co pchnęło trudny rozwidlenie, był podział programistów na dwie grupy. Jedna grupa chciała nałożyć 8-procentowy podatek na wydobywanie Bitcoin Cash, w celu ponownego rozdysponowania 8 procent w celu sfinansowania rozwoju protokołu.

Węzeł Bitcoin Cash nie poparł tego pomysłu, otrzymując tym samym większe wsparcie i stał się zwycięzcą blockchain, nie decydując się na opodatkowanie swojej społeczności. Prawdopodobnie wpłynie to na wzrost ceny, ponieważ będzie więcej osób chętnych do zakupu monety.

Chociaż Bitcoin Cash budzi kontrowersje, ma swój własny klub zwolenników, który ostatnio był aktywny, promując monetę.

Gotowy do zainwestowania Bitcoin Cash BCH?

Jak inwestować w Bitcoin Cash w 2021 roku

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, możemy stwierdzić, że ruch cen Bitcoin Cash będzie zależał od popytu i realnego potencjału jego blockchain, aby stać się głównym narzędziem płatności online w najbliższej przyszłości..

Ponadto Bitcoin Cash wie, jak zaskoczyć. Jeśli cofniemy się w pierwszym kwartale 2019 roku, Bitcoin Cash odnotował ponad 200% wzrost w ciągu sześciu miesięcy. W tym okresie Bitcoin Cash ogromnie się rozrósł, ponieważ był powszechnie stosowany, a jego infrastruktura została wzmocniona.

Wykres ceny gotówki bitcoin

Rynki gotówki Bitcoin (BCH) wzrosły o 213% w pierwszych sześciu miesiącach 2019 r. Źródło: Bitcoin.com

Niektóre z giełd, na których najczęściej handluje Bitcoin Cash, to Binance, Digifinex, Hitbtc, Coinbase, Bitstamp i Bitforex.

Ale ile wzrośnie cena Bitcoin Cash w 2021 roku?

„Powody, dla których zacząłem inwestować w Bitcoin w 2011 roku, są dokładnie tymi samymi powodami, dla których inwestuję dzisiaj w Bitcoin Cash”, Roger Ver, współtwórca Bitcoin Cash tweetował w 2018 roku, wskazując na fakt, że Bitcoin Cash może doświadczyć czegoś podobnego do Bitcoin w nadchodzących latach.

Ver był optymistycznie nastawiony do Bitcoin Cash i wskazywał, że jego blockchain może naprawdę być głównym narzędziem do płatności online.

Istnieją różne przemyślenia na temat przewidywania ceny Bitcoin Cash. Na przykład Ver uważa, że ​​cena Bitcoin Cash podwoi się i osiągnie 500 USD do listopada 2021 r.

Ponadto, Digitalcoin jest jeszcze bardziej optymistyczny, przewidując, że cena Bitcoin Cash przekroczy 1000 USD w styczniu 2021 r.

Wykres prognozy ceny gotówki bitcoin

Prognoza ceny Bitcoin Cash na 2021 r. Źródło: Digitalcoin

Zgodnie z tymi naprawdę optymistycznymi prognozami, można śmiało powiedzieć, że Bitcoin Cash jest dobrą opcją inwestycyjną dla inwestorów w 2021 roku..

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat prognozy cen Bitcoin Cash, zapoznaj się z tą szczegółową prognozą cenową dla Bitcoin Cash.

Cena Bitcoin Cash po 2021 roku

Według prognoz Bitcoin Cash będzie działał inaczej po 2021 roku. Prognoza długoterminowa przewiduje, że Bitcoin Cash osiągnie poziom 75 USD do końca 2023 r., co wskazuje na pesymistyczne, długoterminowe prognozy dotyczące Bitcoin Cash.

Ale na dłuższą metę Digitalcoin jest bardziej optymistyczny, przewidując, że cena Bitcoin Cash osiągnie nawet 1401,82 USD w grudniu 2026 r..

Tabela cen gotówkowych bitcoinów

Cena Bitcoin Cash może osiągnąć 1401 USD do grudnia 2026 r. Źródło: Digitalcoin

Podsumowując: czy Bitcoin Cash to dobra opcja inwestycyjna dla inwestorów?

Cóż, zgodnie z przewidywaniami wspomnianymi powyżej, Bitcoin Cash przejdzie przez fazę wzrostową w 2021 roku, aby spaść zaraz po tym samym roku. Ale potem osiągnie nowe wyżyny do 2026 roku. Możemy więc stwierdzić, że Bitcoin Cash jest dobrą opcją inwestycyjną dla inwestorów, którzy mają cierpliwość do HODL.

Naucz się inwestować w gotówkę Bitcoin

Ponieważ przechodzimy przez fazę, w której kryptowaluty rosną szybciej, bardzo ważne jest, aby nauczyć się handlu jako umiejętności, ponieważ korzyści mogą być ogromne w najbliższej przyszłości. Jak powiedział Warren Buffett: „Im więcej się uczysz, tym więcej zarabiasz”.

Po przyjęciu instytucjonalnym, które nastąpi, nie będzie zaskakujące, że kryptowaluty będą w przyszłości istotną częścią światowej gospodarki. Dlatego w Trading Education przygotowaliśmy nasze kursy w taki sposób, aby przygotować Cię jak najlepiej do czerpania korzyści z handlu i inwestowania w kryptowaluty. Dołącz do dużej akademii handlowej w Trading Education i wyposaż się w najlepszą wiedzę i umiejętności do handlu.

Zapoznaj się z naszymi kursami handlu kryptowalutami tutaj.

Zacznij inwestować w gotówkę Bitcoin z eToro

W tym czasie, gdy kryptowaluty przeżywają drastyczny wzrost, pojawiło się wiele giełd kryptowalut. Mimo to trudno jest znaleźć taki eToro który spełnia wszystkie warunki, jeśli chodzi o handel.

Teraz wiesz, jakie czynniki mogą wpłynąć na cenę gotówki Bitcoin w 2021 r., Jeśli czujesz się zainspirowany do rozpoczęcia inwestycji w Bitcoin Cash BCH lub ten artykuł dostarczył dodatkowych informacji na temat Twojej istniejącej wiedzy handlowej, możesz być zadowolony, wiedząc, że etoro zapewnia możliwość handlu z aktywami Crypto, w tym Bitcoin Cash i kontraktami CFD do 90+ kryptowaluty.

eToro – Kup Bitcoin Cash z 0% prowizją

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptowalut – zalecamy wypróbowanie ich.

Cena gotówki Bitcoin – kluczowe punkty

 • Bitcoin Cash został wydany w 2017 roku i jest widelcem Bitcoin.
 • Bitcoin Cash jest piątą co do wielkości kryptowalutą zaraz za Tether.
 • Trzy czynniki wpływające na cenę Bitcoin Cash to popyt i świadomość instytucjonalna, korelacja z Bitcoinem i potencjał, aby stać się wiodącym narzędziem płatności online.
 • Cena uruchomienia Bitcoin Cash wyniosła 543 USD, po pięciu miesiącach osiągając najwyższy rekord w swojej historii wynoszący 3556 USD.
 • Bitcoin Cash jest bardziej kompetentnym blockchainem niż sam Bitcoin i może stać się głównym blockchainem dla płatności online.
 • W pierwszym kwartale 2019 roku Bitcoin Cash odnotował ponad 200% wzrost w ciągu 6 miesięcy.
 • Według Digitalcoin, Bitcoin Cash może przekroczyć 1000 USD w styczniu 2021 roku.
 • Długie prognozy przewidują, że Bitcoin Cash osiągnie poziom 75 USD do końca 2023 roku.
 • Digitalcoin przewiduje, że cena Bitcoin Cash osiągnie poziom 1401,82 USD w grudniu 2026 r.
 • Bitcoin Cash to dobra opcja inwestycyjna dla inwestorów, którzy mają cierpliwość do HODL i uzyskują zwroty do 2025-2026.

Mamy nadzieję, że ten artykuł wyjaśnił Ci, gdzie cena Bitcoin Cash byłaby zorientowana pod względem wartości. I na koniec, jeśli podobał Ci się ten artykuł, udostępnij go, ponieważ może jest ktoś, kto może z tego skorzystać.

Czytaj więcej:

Plusy i minusy inwestowania w Bitcoin Cash

Czy Bitcoin Cash to dobra inwestycja?

Zastrzeżenie: kryptowaluty są bardzo niestabilne. Twój kapitał jest zagrożony

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner