Inwestowanie w TRON: co wpłynie na cenę TRX w 2021 roku?

Analityczny przewodnik po inwestowaniu w TRON w 2021 roku

Gdzie pójdzie cena TRX w 2021 roku?

Co się stanie z ceną Tron w 2021 roku? Ponieważ kryptowaluty są zdecentralizowane, tradycyjni inwestorzy zawsze się zastanawiali: co wpływa na cenę Tron?

Jedna z najbardziej znanych kryptowalut wschodzących: Tron zapoczątkował swoje korzenie w 2017 roku jako ważna moneta cyfrowa, która umożliwia handel, biznes i inne kwestie gospodarcze. Mając bardziej strome wahania od czasu jego powstania, Tron zawsze zabezpieczał swoją wartość w 20 najważniejszych kryptowalutach w tym czasie. Jego nazwa obraca się wokół głównych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Tether, Stellar i XRP.

Na samym początku swojej podróży Tron zajął swoją pozycję, zabezpieczając wartość 2-4 centów i nadal kręci się wokół niej. To było stosunkowo dobre, mimo że jest to wschodząca waluta z młodszym prezesem.

Na lunch w 2019 roku Justin Sun, założyciel platformy kryptowalutowej Tron, złożył ofertę w wysokości 4,6 miliona dolarów na lunch z Warrenem Buffettem, jednym z odnoszących największe sukcesy inwestorów na świecie. Ten ekstrawagancki lunch przyniósł Tron natychmiastowe uznanie i sprawił, że inwestorzy podnieśli brwi, aby zainwestować w tę wspaniałą okazję.

Ten natychmiastowy wzrost okazał się bardzo korzystny dla tych, którzy nie mogą się doczekać inwestycji w kryptowaluty. Niezależnie od tego, czy to ty, ja, czy ktokolwiek inny wokół nas, Tron może teraz przyciągnąć czyjąś uwagę.

Jeśli chodzi o prognozy Tron dotyczące Internetu, oczekuje się, że do 2021 r. Nastąpi ogromny wzrost do 10 centów..

Mając krótkie spojrzenie na wyżej wymienioną reputację i statystyki dotyczące Tron, możemy prawdopodobnie stwierdzić, że Tron jest zdecydowanie kryptowalutą, która zasługuje na twoją uwagę.

Dlaczego TRON?

Kryptowaluty cieszyły się dużym zainteresowaniem w świetle reflektorów jako nowa, gorąca rzecz dla inwestorów, ale od tego czasu osiągnęły krytyczny wpływ na swoje wartości. Najpopularniejszy z nich, Bitcoin, spadł z oszałamiających 19 000 $ do skromnych 7 000 $. Zmienność inwestycji w kryptowaluty nie jest dla osób o słabym sercu.

Platforma TRON została stworzona w 2017 roku w Singapurze i jest skierowana do przestrzeni rozrywki i treści. Mając odważny cel, jakim jest decentralizacja sieci, ma na celu usunięcie pośredników, co ostatecznie umożliwi twórcom treści pobieranie niższych opłat, a jednocześnie wyższych zarobków.

TRON jest zasilany przez kryptowalutę TRX, która jest gotowa wyeliminować potrzebę pośredników również w sektorze finansowym, pozwalając na bardziej bezproblemowe transakcje.

Według niektórych źródeł, Tron szybko staje się jedną z dziesięciu najlepiej prosperujących kryptowalut. Obecnie zajmuje szesnaste miejsce pod względem wielkości, z kapitalizacją rynkową wynoszącą 1,7 miliarda USD.

Obecnie nie jest to najlepiej prosperująca kryptowaluta, więc dlaczego zyskuje popularność w tak gwałtownym tempie? Inwestorzy wykazują rosnące zainteresowanie Tron, ponieważ jest on nieco bardziej wyjątkowy niż inne dobrze znane kryptowaluty, takie jak Bitcoin. Podczas gdy Bitcoin postanowił całkowicie przekształcić system płatności online, na całym świecie Tron rozpoczął transformację tworzenia treści. Ekosystem Tron działa obecnie jako platforma udostępniania treści.

W ekosystemie Tron zarejestrowani użytkownicy są nagradzani monetami Tron za każdym razem, gdy tworzą treści. Ten unikalny system zapewnia przejrzystość monetyzacji, szczególnie w stosunku do innych popularnych sieci społecznościowych.


Ekosystem Tron jest na dobrej drodze, aby wzmocnić pozycję twórców treści, eliminując pośredników, takich jak Apple Play Store i Google Play Store. Ekosystem Tron promuje zdecentralizowane aplikacje i jest liderem na rynku.

Ekosystem dał również władzę twórcom treści, w przeciwieństwie do firm takich jak Google, które mają zbyt dużą władzę i kontrolę nad siecią. Ekosystem Tron ustanawia bezpośrednie połączenie kupujących i dostawców twórców treści; doprowadzi to do cięć kosztów ze względu na eliminację pośredników.

Ekosystem TRON jest zaprojektowany w taki sposób, że naprawdę wspiera wizję zdecentralizowanej sieci TRON Foundation. Może przetwarzać do 2000 transakcji w zaledwie sekundę. Przede wszystkim platforma TRON oferuje zerowe koszty transakcyjne. Ten poziom szybkości i praktycznie brak kosztów transakcyjnych daje TRON pewną przewagę.

Jedną z najważniejszych cech kryptowaluty jest zdecydowanie jej młody i energiczny dyrektor generalny. Prezes, Justin Sun, podjął różne wysiłki i to głównie dzięki jego wysiłkom TRON znajduje się w centrum uwagi od dłuższego czasu, mimo że może nie radzić sobie tak dobrze, jak niektóre inne kryptowaluty..

wykres cen tron

Dane dzięki uprzejmości Crypto.com

Fazy ​​TRON

Pierwsza faza TRON, zwana Exodus, to platforma udostępniania treści, która bezpośrednio łączy twórców treści z kupującymi. Platforma nie wykorzystuje technologii blockchain. Technologia ma zostać włączona do następnej fazy, Odysei. Odyssey miał przejąć na początku 2019 roku, ale ruszył w połowie 2018 roku.

Oprogramowanie Odyssey od tamtej pory miało wiele aktualizacji, od Odyssey do Mainnet Odyssey 2.0 do Odyssey 3.0. Odyssey nie oferuje zachęt opartych na konwencjonalnych widokach lub kliknięciach, ale system został zaprojektowany tak, aby powielać koncepcję „napiwków”.

Wielka podróż, zwana również TRON 4.0, została uruchomiona 7 lipca 2020 r. TRON 4.0 został zaktualizowany o pierwszy protokół ochrony prywatności w inteligentnych kontraktach, który jest niewątpliwie najbezpieczniejszy i najbezpieczniejszy. Dokonano niewielkich aktualizacji TPOS, co dodatkowo skróciło czas potwierdzania blokad i zwiększyło bezpieczeństwo.

Ponieważ wizja TRON to nie tylko decentralizacja sieci, to nie wszystko; The Great Voyage ma też coś dla instytucji finansowych i deweloperów biznesowych, co przyczyni się do wzmocnienia infrastruktury finansowej. Ich oferta to rozwiązanie typu blockchain, które można dostosować do potrzeb deweloperów biznesowych i instytucji finansowych.

Podróż TRON nie kończy się na tym. Kolejny etap ma zostać uruchomiony gdzieś w połowie 2021 roku i będzie nosił nazwę Apollo. Twórcy treści będą mogli budować swoje marki i oferować swoim odbiorcom wstępną ofertę monet, będącą odpowiednikiem pierwszej oferty publicznej.

Co więcej, Star Trek (TRON 6.0) ma zostać uruchomiony w 2023 r., A Eternity to 2025 r. Finał & Ostatni etap ma na celu osiągnięcie wizji decentralizacji i przeniesienie branży gier na wyższy poziom. Oprócz możliwości tworzenia własnych platform do gier, twórcy będą mieli dostęp do predykcyjnych platform rynkowych, a nawet możliwości pozyskiwania funduszy.

Fundacja opracowała już mapę całej podróży TRON i bez względu na to, jaka przyszłość czeka kryptowalutę, jest całkiem oczywiste, że niektóre aktualizacje wstrząsną branżą do jej rdzenia.

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w TRON TRX?

Co wpływa na cenę TRON?

Trend cenowy TRX wykazuje stały wzrost od momentu jego powstania, ale wzrósł w 2019, a wiele czynników wpływa na jego wartość. Przejęcie popularnej witryny torrentowej BitTorrent pomogło umieścić TRX na mapie i przyczyniło się do realizacji planów i projektów firmy.

Inne czynniki wpływające na cenę TRX to dobrze umiejscowione partnerstwa mające na celu rozszerzenie zasięgu TRON, wraz z PR opublikowanymi przez enigmatycznego szefa firmy Justina Sun. Prawie każdy z jego tweetów sugeruje nowe partnerstwo lub nowy projekt skłania do podwyżki cen TRX.

Na przykład, kiedy Sun przekazał miliony dolarów organizacji charytatywnej należącej do Warrena Buffeta, cena TRX znacznie wzrosła, ponieważ TRON miał ogromny wpływ społeczny. Podobnie TRX odnotował wzrost cen, gdy TRON został połączony z Keystore, projektem blockchain firmy Samsung.

Zrozumienie trudnego rynku handlu kryptowalutami nie jest łatwym zadaniem. W grę wchodzi jednocześnie wiele czynników, które ostatecznie decydują o cenie kryptowalut.

Wśród innych czynników są 2 kluczowe czynniki, które wpływają na cenę TRON:

 • Siły rynkowe
 • Realne środowisko inwestycyjne

W Trading Education przeanalizowaliśmy te dwa i kilka innych czynników, które wpływają na cenę TRON. Poniżej opisaliśmy, czego się dowiedzieliśmy.

Czynnik 1: Siły rynkowe

Według Adama Smitha, ojca ekonomii, the "niewidzialna ręka" gra na rynku. Ta niewidzialna ręka decyduje o cenach. Niewidzialna ręka to zasadniczo siły rynkowe popytu i podaży. Niedobór elementu zwiększa jego wartość. Zatem im mniej Tronu, tym wyższa będzie jego cena.

Ponieważ podaż każdej kryptowaluty jest ograniczona, wzrost popytu powoduje wzrost cen w celu dostosowania się do ograniczonej podaży. Z ekonomicznego punktu widzenia to, co nazywamy inflacją popytową.

Ale kiedy z powodu czynników spada popyt, następuje nadwyżka podaży, która obniża cenę. W przypadku Tron, wraz z ciągłym wzrostem tworzenia treści cyfrowych, popyt będzie wzrastał.

Tymi siłami rynkowymi można manipulować, aby dostosować ceny rynkowe Tron za pomocą różnych środków.

Czynnik 2: Wykonalne środowisko inwestycyjne

Nie tylko w przypadku inwestycji w kryptowaluty, ale także wszelkiego rodzaju inwestycji, korzystne środowisko inwestycyjne jest koniecznością. Rządy na całym świecie dążą do wspierania środowisk zachęcających inwestorów.

Podobnie w przypadku kryptowalut sprzyjające środowisko będzie zachęcać do inwestycji. W przypadku Tron, ponieważ Tron celuje w branżę rozrywki cyfrowej, środowisko wydaje się sprzyjające.

Świat zmierza w kierunku globalizacji, a oczekuje się, że branża rozrywki cyfrowej w najbliższej przyszłości gwałtownie się rozwinie. I z wyjątkową propozycją Tron, która eliminuje pośredników & pośrednicy i daje większą kontrolę twórcom treści, Tron niewątpliwie zyska na popularności w najbliższej przyszłości.

Chociaż COVID-19 przyniósł ze sobą wiele niepewności, a nawet najbardziej rozwinięte gospodarki świata strasznie cierpią. Zatem środowisko może obecnie nie być łaskawe dla inwestorów.

Inne czynniki

W świecie inwestycji poczta pantoflowa ma większe znaczenie niż powinna. W co inwestują hotshot inwestorzy i co wpływowi myślą o konkretnej kryptowalucie rozprzestrzenia się jak pożar.

Dedykowane serwisy informacyjne zapewniają aktualizacje i prognozy dotyczące cen kryptowalut. Wielu inwestorów, zwłaszcza amatorów, pada ofiarą kontrowersyjnych i przesadnie rozgłaszanych wiadomości z tych renomowanych placówek. Inwestorzy kryptowalut są ślepo śledzeni przez początkujących, a popyt rośnie.

Ponieważ nie ma wielu kontroli i sald, bardzo powszechną praktyką są również manipulacje w handlu. Ceny można również manipulować poprzez pompowanie i dumping. Stosując mylące lub przesadzone stwierdzenia, niektórzy inwestorzy podnoszą ceny kryptowalut tylko po to, aby móc sprzedawać swoje monety w miarę wzrostu cen. Co następnie prowadzi do krachów na rynku.

W dobie marketingu prezes Justin Sun bardzo efektywnie wykorzystał marketing. Był aktywnie zaangażowany w promocję Tron i to dzięki jego wysiłkom Tron zyskuje popularność.

Gotowy do inwestycji TRON TRX?

Czy TRON jest w sieci Ethereum?

Uważa się, że Tron jest bardzo podobny do Ethereum, do tego stopnia, że ​​Tron został po raz pierwszy uruchomiony w sieci Ethereum. Ale Ethereum jest tu dłużej niż Tron i dlatego jest bardziej popularny. W przypadku towarów substytuty odgrywają kluczową rolę w ich popycie. Dla Tron cena i popyt Ethereum odgrywają ważną, odwrotnie proporcjonalną rolę. Wraz ze wzrostem popularności Ethereum, Tron straci popyt. Oprócz Ethereum na popyt Tron wpływają również inne konkurencyjne waluty.

Dlaczego warto zainwestować w TRON?

Obecna cena Tron wynosi 0,024168 USD. Ponieważ cena Tron jest wyrażona w liczbach dziesiętnych, nawet niewielka zmiana ceny będzie miała znaczący wpływ na inwestycję Tron. Prognozy DigitalCoinPrice pokazują, że cena Tron może wzrosnąć do 0,09 USD. Ich szacunki są bardzo obiecujące i za siedem lat Tron może osiągnąć cenę 1 $.

Wykres prognozy ceny tron

Dane dzięki uprzejmości DigitalCoinPrice

Prognozy WalletInvestor.com pokazują również, że cena może zostać ograniczona do około 0,7–0,8 USD.

Plusy i minusy inwestowania w TRON

Jak każda inna kryptowaluta, która ma zalety i wady do inwestowania w nią, TRON ma swoje własne. Poniżej przedstawiamy je Państwu.

Zalety inwestowania w TRON:

✅ Tron koncentruje się na rozwoju treści rozrywkowych. Tron ma profesjonalny, oddany zespół, którego celem jest stworzenie zdecentralizowanej platformy rozrywkowej. Platforma ta będzie obejmować takie obszary, jak płatności, transmisje strumieniowe, hosting wideo i portal gier. Dlatego przyszłość Tron jest bardzo obiecująca.

✅ Tron jest wspierany przez programistów, którzy mają duże doświadczenie. Niektórzy z nich byli specjalistami w Ripple Labs przed dołączeniem do Tron.

✅ Tron ma wyjątkowo niskie opłaty transakcyjne. Jeśli dokonujesz transakcji z Tron, musisz zapłacić 0,000005 $, co jest bardzo niską kwotą.

✅ Tron może przetwarzać 2000 transakcji na sekundę, co oznacza, że ​​jego platforma może obsługiwać znaczną liczbę uruchomionych aplikacji.

✅ Ponieważ sektor rozrywki staje się coraz bardziej cyfrowy, Tron może stać się pierwszym, który zastosuje technologię blockchain w branży. W związku z tym platformie może w przyszłości poświęcać więcej uwagi, a cena TRX może wzrosnąć.

Wady inwestowania w TRON:

❌ Około połowa tokenów TRX jest przechowywana na niewielkiej liczbie adresów, co spowodowało, że platforma jest zbyt scentralizowana. Dlatego właściciele tych adresów mogliby mieć wpływ na ruch cen TRX.

❌ Platforma jest wciąż w powijakach. Chociaż sieć już istnieje i pierwsza część uruchomienia blockchain miała miejsce, platforma Tron jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju, nie jest w pełni gotowa do użycia, a na temat monety jest już zbyt dużo szumu.

❌ Maksymalna podaż TRX wynosi 101 miliardów, co jest uważane za wysokie i wadę, ponieważ osiągnięcie tej liczby zajmie trochę czasu.

❌ Firma Tron przez całe swoje istnienie miała kilka skandali, które zaszkodziły jej reputacji. Niektórzy programiści zauważyli elementy plagiatu na białej księdze Tron, czemu zaprzeczył prezes Justin Sun. Takie skandale nie zrobiły Tronowi nic dobrego, przez co inwestorzy niechętnie inwestują w TRX.

Gotowy wskoczyć TRON TRX inwestowanie?

Zacznij inwestować w TRON z eToro

handel tron

eToro wyróżnia się bezpieczeństwem i "Kopiuj handel" funkcja, która pozwala na kopiowanie Twojego ulubionego tradera. Jako najlepsza platforma handlu społecznościowego, eToro wyróżnia się również łatwością korzystania z witryny, umożliwiając początkującym łatwe rozpoczęcie inwestycji. Jeśli chcesz zainwestować w kryptowaluty w eToro, możesz zacząć od wybrania dowolnej z 90 kryptowalut, które oferuje platforma.

eToro – Kup TRON z 0% prowizją

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptograficznej – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Kluczowe punkty

 • Platforma TRON została stworzona w 2017 roku w Singapurze i jest skierowana do przestrzeni rozrywki i treści.
 • TRON jest zasilany przez kryptowalutę TRX, która jest gotowa wyeliminować potrzebę pośredników również w sektorze finansowym, pozwalając na bardziej bezproblemowe transakcje.
 • TRON może przetworzyć do 2000 transakcji w ciągu zaledwie sekundy przy zerowych kosztach transakcyjnych. Ten poziom szybkości i praktycznie brak kosztów transakcyjnych daje TRON pewną przewagę.
 • Pierwsza faza TRON, zwana Exodus, to platforma udostępniania treści, która bezpośrednio łączy twórców treści z kupującymi.
 • Oprogramowanie Odyssey zostało zaprojektowane w celu odtworzenia pojęcia „napiwków”.
 • The Great Voyage, zwany także TRON 4.0, oferuje rozwiązanie blockchain, które można dostosować do potrzeb programistów biznesowych i instytucji finansowych.
 • TRON uruchomi trzy kolejne etapy: Apollo, Star Trek i Eternity.
 • Istnieją 2 kluczowe czynniki, które wpływają na cenę TRON: siły rynkowe i realne środowisko inwestycyjne.
 • Prognozy DigitalCoinPrice pokazują, że cena TRON może wzrosnąć do 0,09 USD. Ich szacunki są bardzo obiecujące i za siedem lat TRON może osiągnąć wycenę 1 dolara.

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu poczujesz motywację do rozpoczęcia przygody z inwestycjami. Jeśli Ci się podobało, daj nam polubienie i udostępnij na wypadek, gdyby ktoś inny chciał z tego skorzystać.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map