Jak handlować IOTA 2021: przewodnik krok po kroku

IOTA Trading 2021 | Dowiedz się, jak handlować MIOTA

Czy planujesz zająć się handlem IOTA? Oto ostateczny przewodnik krok po kroku, który uczy wszystkiego, co musisz wiedzieć o handlu IOTA i recenzuje najlepszego brokera kryptograficznego.

Rynek kryptowalut jest w dużej mierze zdominowany przez aktywa cyfrowe oparte na technologii blockchain. IOTA jest prawdopodobnie jedną z największych dostępnych alternatyw. Ta unikalna kryptowaluta została zaprojektowana w celu rozwiązania problemów z niewydolnością sieci blockchain pierwszej generacji.

Chociaż IOTA ma inne ramy niż inne blockchainy na rynku, koncepcja handlu tą kryptowalutą pozostaje taka sama. Oznacza to, że możesz handlować IOTA na waluty fiducjarne, takie jak dolar amerykański, a także na inne aktywa kryptograficzne, takie jak Bitcoin.

Jeśli jesteś zainteresowany samodzielnym handlem IOTA, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Nasz przewodnik Jak handlować IOTA 2021 powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć o spekulacjach na temat tego innowacyjnego aktywa. Przeprowadzimy Cię przez proces handlu IOTA od początku do końca – w tym ważne informacje na temat zleceń, zarządzania ryzykiem i znalezienia brokera.

Zawartość

Jak handlować IOTA w 5 prostych krokach

Co to jest IOTA Trading?

Jak działa IOTA Trading?

Jak handlować IOTA online – zakładanie transakcji

Jak zarabiać pieniądze na handlu IOTA

Jak handlować IOTA 2021 – krok po kroku

Jak handlować Przewodnik IOTA – werdykt

FAQs

Jak handlować IOTA w 5 prostych krokach

Ten przewodnik, jak handlować IOTA, rozbije wszystko w kategoriach laika, abyś nie handlował na ślepo. Ale jeśli nie masz czasu na przeczytanie go od początku, oto, co musisz zrobić, aby teraz handlować IOTA.

Krok 1: Otwórz konto u regulowanego brokera kryptograficznego

Krok 2: Zasila Twoje konto

Krok 3: Wybierz, ile IOTA chcesz handlować

Krok 4: Kup MIOTA (zajmij pozycję długą) lub sprzedaj MIOTA (zajmij pozycję krótką)

Krok 5: Potwierdź swoją transakcję

Co to jest IOTA Trading?

IOTA (MIOTA) to rewolucyjna waluta cyfrowa zaprojektowana dla Internetu rzeczy (IoT). Kryptowaluta bazuje na sieci Tangle, która wprowadza nowy sposób ułatwiania transakcji za pośrednictwem IoT.

Technologia ma być szybsza, tańsza i bezpieczniejsza niż inne systemy blockchain na rynku.

Jako aktywa zbywalne, wartość IOTA waha się w ciągu dnia handlowego – często nawet w ciągu kilku sekund. Szereg czynników może wpływać na cenę IOTA – w tym podaż i popyt, zarządzanie wewnętrzne, rozwój technologiczny, wydobycie i regulacje nałożone na różnych rynkach.

Ostatecznie, rozważając sposób handlu IOTA, zamierzasz spekulować, jaka będzie cena zasobu cyfrowego w przyszłości.

Ponieważ coraz więcej osób inwestuje w IOTA, zauważysz wzrost jego ceny. I odwrotnie, jeśli jest więcej sprzedających niż kupujących, w konsekwencji cena spadnie.

Kiedy jesteś w stanie dokładnie przewidzieć te wahania rynku, Twoje transakcje przyniosą zysk.

Oto przykład, który pokazuje, jak handlować IOTA:

 • Powiedzmy, że IOTA jest wyceniana na 0,3752 USD
 • Na większości internetowych platform kryptowalutowych jest to reprezentowane jako MIOTA / USD.
 • Uważasz, że IOTA jest niedowartościowana, więc składasz zamówienie kupna o wartości 1000 USD.
 • Po dwóch miesiącach cena IOTA wynosi 0,4000 USD
 • Oznacza to wzrost wartości zasobu cyfrowego o 6,60%.
 • Zadowolony ze swoich zysków zamykasz transakcję, składając zlecenie sprzedaży.

Jak widać na powyższym przykładzie, wartość IOTA wzrosła z 0,3752 USD do 0,4000 USD, co oznacza zysk w wysokości 66 USD ze stawki 1000 USD..

Innymi słowy, jeśli prawidłowo spekulujesz na rynku, handel IOTA ma duży potencjał zysku. Wręcz przeciwnie, jeśli spekulujesz nieprawidłowo, ta transakcja potoczyłaby się zupełnie inaczej – prowadząc do strat zamiast zysków.

Biorąc pod uwagę te konsekwencje, ważne jest, abyś miał wiedzę na temat tajników rynku kryptowalut, zanim zaczniesz trenować IOTA.

Jak działa IOTA Trading?

Pod względem handlu kryptowaluty mają wiele podobieństw do konwencjonalnych instrumentów finansowych.

W związku z tym, jeśli znasz już sposób handlu akcjami i towarami, nie będziesz miał problemu z zapoznaniem się ze sposobami handlu IOTA.

Jednak rynek kryptowalut również cieszy się opinią bardzo zmiennego. W związku z tym musisz najpierw wiedzieć, jakie są twoje opcje handlowe, zanim zaczniesz.

Dla początkujących omówimy w tej sekcji niektóre z najważniejszych podstaw handlu IOTA.

Zmiany cen handlowych IOTA

Obecnie MIOTA jest notowana na większości platform do handlu kryptowalutami. Kluczem do handlu IOTA jest zrozumienie, co wpływa na cenę zasobu cyfrowego.

Jeśli ogólne odczucie IOTA będzie trwać długo, pokaże to ogólny wzrost wartości zasobu cyfrowego. Z drugiej strony, jeśli większość traderów ma krótkie pozycje na IOTA, będzie to również odzwierciedlone w jego cenie.

Jak zapewne zauważysz, cena IOTA może się nieznacznie różnić na różnych platformach transakcyjnych. W jednej witrynie broker internetowy może podać kwotę 0,367 USD, podczas gdy w innej IOTA może być wyceniona na 0,370 USD.

Jednak dla handlowców ta niewielka różnica nie jest czymś, czym należy się martwić, ani nie wpłynie w żaden sposób na Twój potencjał zysku.

Pary handlowe IOTA

Wspomnieliśmy wcześniej we wstępie, że IOTA można handlować zarówno w odniesieniu do walut fiducjarnych, jak i innych kryptowalut.

Przyjrzyjmy się najpierw bliżej parom kryptowalut.

Kiedy widzisz parę MIOTA / USD, oznacza to, że MIOTA to „krypto”, a dolar amerykański to „fiat”.

Wśród walut fiducjarnych, IOTA jest najczęściej sprzedawana w stosunku do USD.

To powiedziawszy, niektórzy brokerzy internetowi pozwalają również klientom handlować IOTA z innymi walutami fiducjarnymi, takimi jak funt brytyjski (MIOTA / GBP), euro (MIOTA / EUR), dolar kanadyjski (MIOTA / CAD), a nawet jen japoński (MIOTA / JPY).

Handlując parami IOTA-fiat, uzyskujesz również korzyści wynikające z wysokiej płynności i wąskich spreadów na rynku. W związku z tym początkujący inwestorzy uznają, że najlepiej będzie trzymać się pary kryptowalut.

Ponadto handel z walutą fiducjarną znacznie ułatwia przewidywanie przyszłej wartości monet IOTA.

W przeciwieństwie do tego, kiedy handlujesz IOTA z innymi kryptowalutami, spekulujesz na kursie wymiany dwóch konkurujących ze sobą monet. Nowi handlowcy mogą uznać to za trudniejsze, ponieważ potrzebujesz solidnej wiedzy na temat obu danych aktywów cyfrowych.

Podsumowując na parach handlowych – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się handlować IOTA na kryptowalutę, czy na aktywa fiducjarne, musisz odrobić pracę domową na powiązanych rynkach, aby poprawnie spekulować.

Handel długoterminowy lub krótkoterminowy

Jednym z pierwszych kroków w podejmowaniu decyzji o tym, jak handlować IOTA jest wybór instrumentu finansowego, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim celom handlowym.

Na przykład, jeśli uważasz, że Internet rzeczy i projekt Tangle mają duży potencjał w przyszłości, możesz rozważyć długoterminową inwestycję w IOTA. Oznacza to, że będziesz kupować monety IOTA i przechowywać je w portfelu kryptowalutowym.

Handlowcy kryptowalut nazywają tę strategię "HODLING" – gdzie trzymasz aktywa w portfelu przez tygodnie, miesiące, a nawet lata – dopóki nie opłaca się Ci wypłacić.

Dla porównania, strategie krótkoterminowe wymagają solidnej wiedzy na temat analizy technicznej, aby wspomóc proces decyzyjny. Dla początkujących traderów czytanie wykresów i ich ocena nie będzie łatwym przedsięwzięciem.

W związku z tym a "Kup i trzymaj" strategia będzie bardziej odpowiednia, dopóki nie nauczysz się podstaw krótkoterminowego handlu kryptowalutami. W ten sposób nie musisz martwić się krótkoterminową zmiennością rynku.

Jeśli zamierzasz spróbować swoich sił w handlu krótkoterminowym, najlepiej wybrać wysoce płynne pary, takie jak MIOTA / USD lub MIOTA / BTC.

Handluj i posiadaj IOTA

Kiedy przyjmujesz długoterminową strategię inwestycyjną, sugerujemy kupowanie monet IOTA bezpośrednio przez brokera online.

Jeśli szukasz renomowanego i regulowanego brokera internetowego, nie szukaj dalej niż eToro. Platforma społecznościowa daje Ci możliwość handlu IOTA, między innymi kryptowalutami, w 100% bez prowizji.

Broker jest regulowany w kilku krajach i ma 13 milionów klientów handlujących na swojej platformie. Ponadto możesz również przechowywać monety IOTA w portfelu eToro Wallet tak długo, jak chcesz, bez dodatkowych kosztów.

Jeśli jesteś początkującym, możesz również skorzystać z funkcji “ Kopiuj tradera ” eToro i uczyć się strategii od doświadczonych profesjonalistów.

Jak wspomnieliśmy, plik "Kup i trzymaj" strategia to świetny sposób dla początkujących traderów na wejście na rynek kryptowalut. Jeśli jesteś zainteresowany, eToro może dać Ci dostęp do ponad 90 par kryptograficznych w celu zbudowania zdywersyfikowanego portfela handlowego.

IOTA Trading

Dla tych, którzy wolą handlować IOTA na zasadzie krótkoterminowej – będziesz częściej składać transakcje przy użyciu strategii “ day trading ” lub “ swing trading ”.

W takim przypadku możesz poszukać brokerów internetowych, którzy oferują kontrakty CFD na IOTA (kontrakty różnicowe).

Zanim przejdziemy dalej, powinieneś wiedzieć, że ze względu na dodatkowe ryzyko, wszystkie instrumenty CFD są zabronione w USA. Chociaż w Wielkiej Brytanii nie będziesz mieć trudności z dostępem do kontraktów CFD na tradycyjne aktywa handlowe, krypto CFD nie są już legalne.

Oto przegląd tego, czym są kontrakty CFD:

 • CFD to instrument pochodny, który śledzi rzeczywistą cenę aktywów finansowych – w tym przypadku IOTA.
 • Kontrakty CFD pozwalają na zastosowanie dźwigni finansowej w Twoich transakcjach.
 • Handlowcy mogą również skorzystać zarówno z rosnących, jak i spadających rynków – przechodząc "długo" lub "krótki" na IOTA.

Jeśli jesteś w kraju, w którym handel CFD jest ograniczony, możesz to zrobić tylko za pośrednictwem zewnętrznej giełdy kryptowalut. Pamiętaj, że korzystanie z tych platform zawsze zwiększa ryzyko twoich przedsięwzięć, ponieważ będziesz handlować w nieuregulowanej przestrzeni.

Co więcej, nie będziesz mieć wygody dodawania środków do swojego konta handlowego za pomocą waluty fiducjarnej, takiej jak dolary amerykańskie.

Zamiast tego najprawdopodobniej będziesz musiał handlować MIOTA w stosunku do USDT, a nie faktycznego dolara amerykańskiego. Dla nieświadomych USDT jest kryptowalutą o wartości równej 1 USD.

W sumie należy za wszelką cenę unikać procesu handlu na nieregulowanych platformach.

Czy rozważyłbyś handel IOTA (MIOTA)?

Jak handlować IOTA online – zakładanie transakcji

handel IOTA

Być może najważniejszą lekcją na temat handlu IOTA są „zamówienia”. W końcu to poprzez zlecenia przekazujesz swoją pozycję swojemu brokerowi.

Jeśli wcześniej handlowałeś jakimś potencjałem – będziesz już wiedział, jak obchodzić się ze zleceniami. Bez względu na aktywa finansowe – czy to akcje, czy forex – te zamówienia pozostają takie same.

Mówiąc najprościej, zlecenie, które złożysz, informuje brokera o rodzaju czynności, jaką powinien wykonać w Twoim imieniu.

Poniżej przedstawiamy listę najbardziej przydatnych zleceń podczas handlu IOTA.

Kup lub sprzedaj zamówienie

Zlecenie kupna / sprzedaży jest najbardziej podstawowym zleceniem handlowym i jest obowiązkowe do otwarcia pozycji na rynku.

W podsumowaniu:

 • Składasz zlecenie kupna, jeśli spekulujesz, że cena IOTA wzrośnie.
 • Składasz zlecenie sprzedaży, jeśli spekulujesz, że cena IOTA spadnie.

Handlowcy używają obu tych zleceń w każdej transakcji IOTA.

Na przykład, jeśli otworzysz transakcję IOTA za pomocą zlecenia kupna, zamkniesz ją zleceniem sprzedaży. I odwrotnie, jeśli otworzysz pozycję zleceniem sprzedaży, zamkniesz transakcję zleceniem kupna.

Cena wejścia

Zlecenia kupna i sprzedaży to tylko podstawy typów zleceń. Aby jak najlepiej wykorzystać rynek, potrzebujesz więcej zleceń handlowych IOTA w swoim arsenale.

Kiedy składasz zlecenie na IOTA, Twój broker online zapyta Cię bez wyjątku, czy chcesz zlecenie rynkowe, czy zlecenie z limitem. Te zamówienia określają, jaka jest Twoja strategia wejścia:

 • Porządek rynkowy

Powiedzmy, że IOTA kosztuje 0,35 USD. Chcesz handlować IOTA po tej cenie – więc składasz zlecenie rynkowe. Twój broker wykona to zlecenie dla Ciebie natychmiast lub po najbliższej dostępnej cenie. Jednak ze względu na wahania cen możesz zauważyć niewielką różnicę w cenie, po której Twoje zlecenie jest faktycznie realizowane.

 • Zlecenie z limitem

Ponownie, powiedzmy, że obecna cena rynkowa IOTA wynosi 0,35 USD. Ale nie chcesz otwierać transakcji, dopóki IOTA nie wzrośnie do 0,37 USD. W takim przypadku ustawiasz zlecenie z limitem na 0,37 USD. Twój broker będzie utrzymywał zlecenie w toku, dopóki cena nie zostanie zrealizowana lub nie anulujesz go ręcznie.

Jak można sobie wyobrazić, duża część traderów woli używać zleceń z limitem podczas handlu kryptowalutami – ponieważ pozwalają one na większą kontrolę nad Twoją pozycją. To powiedziawszy, jeśli chcesz natychmiast otworzyć swoją transakcję IOTA, zlecenie rynkowe jest rozwiązaniem.

Strategia wyjściowa

Teraz, gdy wiesz, jak wejść na rynek podczas handlu IOTA, czas przyjrzeć się strategiom wyjścia. Tutaj do gry wchodzą zlecenia typu „take-profit” i „stop-loss”.

Pozwól, że przedstawimy Ci wyjaśnienie każdego typu zamówienia:

 • ZA mieć zysk zlecenie pozwala zablokować zysk w określonym momencie. Na przykład, jeśli Twój docelowy zysk z transakcji IOTA wynosi 3%, utworzysz zlecenie typu take-profit na poziomie 3% powyżej lub poniżej ceny wejścia. Twój broker automatycznie zrealizuje transakcję, jeśli cena IOTA spełni określone przez Ciebie poziomy cenowe take-profit.
 • Pod względem stop-loss zlecenia, pozwalają ci ograniczyć straty na transakcjach IOTA. Na przykład, jeśli chcesz uniknąć utraty więcej niż 1% – tworzysz zlecenie stop-loss na 1%. Twoja transakcja zostanie automatycznie zamknięta, jeśli cena IOTA osiągnie określony punkt cenowy Stop-Loss.

Pozwól nam pomóc Ci lepiej zrozumieć tę koncepcję na przykładzie:

 • Załóżmy, że handlujesz MIOTA / USD po cenie wejścia 0,3400 USD.
 • Wierząc, że wartość MIOTA wzrośnie, składasz zlecenie kupna.
 • Chcąc wypłacić z zyskiem 3%, ustawiasz zlecenie take-profit na 0,3502 USD.
 • W międzyczasie nie chcesz też ryzykować utraty więcej niż 1%.
 • W związku z tym składasz zlecenie stop-loss po cenie 0,3366 USD.

W tej branży istnieją dwa potencjalne wyniki:

 • Jeśli cena MIOTA wzrośnie do 0,3502 USD, Twoje zlecenie take-profit zostanie uruchomione, a transakcja zostanie zamknięta z zyskiem 3%.
 • Jeśli cena MIOTA spadnie do 0,3366 USD, Twoje zlecenie stop-loss zostanie zrealizowane, a Twoja transakcja zostanie zamknięta z 1% stratą.

Handlowcy często określają zarówno zlecenia take-profit, jak i stop-loss dla jednej transakcji. Bez względu na kierunek ruchu na rynku, Twoja transakcja zostanie automatycznie zamknięta po określonej przez Ciebie cenie.

Jak zarabiać pieniądze na handlu IOTA

Korzystanie z wyżej wymienionych zleceń handlowych eliminuje potrzebę ciągłego obserwowania rynku i odpowiedniego mierzenia czasu transakcji. To powiedziawszy, same te zlecenia handlowe nie wystarczą, jeśli nauczysz się handlować IOTA po raz pierwszy.

W tym celu musisz również mocno trzymać się innych czynników, które zadecydują o tym, czy osiągniesz zysk na swojej transakcji IOTA..

Oto lista innych ważnych kwestii podczas handlu tą cyfrową walutą.

1. Stawka

Handlując IOTA, musisz również określić swoją stawkę – czyli kwotę, którą jesteś gotów zaryzykować na walucie cyfrowej. Mówiąc prościej, im wyższa Twoja stawka, tym większe będą Twoje zyski lub straty.

Aby dać ci lepszy pomysł – jeśli postawisz 500 $ na IOTA i osiągniesz zysk w wysokości 1% – przekłada się to na zysk w wysokości 5 $. Dla porównania, jeśli postawisz 1000 $, Twój zysk z transakcji wyniesie 10 $.

Może się wydawać, że oczywistą metodą jest zawsze postawienie wyższej kwoty. Jednak gdy masz pieniądze wpływające i wypływające z konta handlowego, śledzenie ryzyka może być trudne.

Dlatego wielu traderów stosuje “ strategię zarządzania kapitałem ” podczas handlu IOTA i innymi aktywami finansowymi.

W kilku słowach, rozważasz, ile możesz pozwolić sobie na zaryzykowanie na IOTA z dostępnych środków handlowych. Wielu traderów decyduje się nie stawiać na raz więcej niż 2% salda swojego konta handlowego.

Na przykład: jeśli masz 5000 $ na swoim koncie handlowym – nie postawisz więcej niż 100 $ na jedną transakcję IOTA.

Na szczęście istnieje kilku brokerów internetowych, którzy pozwalają na handel kryptowalutami z małymi stawkami. Jednym z takich przykładów jest eToro, gdzie możesz handlować IOTA za minimalną stawkę zaledwie 25 USD.

Jak widać, w ten sposób łatwiej jest zastosować strategię zarządzania kapitałem osobistym, która najlepiej pasuje do Twojego budżetu.

2. Dźwignia handlowa IOTA

Jeśli handel kontraktami CFD na IOTA jest legalny tam, gdzie mieszkasz, możesz zmaksymalizować swoje zyski, stosując dźwignię finansową.

Nie zapominaj jednak, że jeśli źle przewidujesz przyszłą wartość IOTA, ta sama dźwignia może również zwiększyć Twoje straty.

Aby zilustrować tę kwestię:

 • Załóżmy, że składasz zamówienie kupna o wartości 2000 USD na IOTA / USD.
 • Decydujesz się zastosować dźwignię 1: 2.
 • Wartość IOTA wzrasta o 10%.
 • Bez dźwigni Twój zysk z tej transakcji wynosi 200 USD
 • Dzięki dźwigni 1: 2 Twoje zyski zostaną powiększone do 400 USD.

Nie potrzeba eksperta, aby powiedzieć Ci, że dźwignia finansowa może znacznie zwiększyć Twój potencjał zysku.

W związku z tym zobaczysz wielu brokerów internetowych oferujących dźwignię o wartości nawet 1: 100, aby zachęcić Cię do działania. Ale upewnij się, że jeśli handlujesz z dźwignią, zawsze robisz to za pośrednictwem regulowanej platformy transakcyjnej.

Jeśli tego nie zrobisz, powierzasz swoje pieniądze brokerowi, który nie traktuje poważnie ochrony inwestorów.

Opłaty za handel IOTA Online

Niezależnie od tego, jaką parę handlową IOTA wybierzesz lub jaką strategię wdrożysz, będziesz zobowiązany do uiszczenia opłat na rzecz swojego brokera internetowego.

Ostatecznie internetowe biura maklerskie to placówki biznesowe, które muszą przynosić zyski.

Dlatego zawsze zaleca się sprawdzenie ich listy opłat przed otwarciem konta.

Komisja Handlowa IOTA

Większość brokerów internetowych, z którymi się spotykasz, pobiera prowizję od transakcji. Jest to obliczane jako zmienna stopa procentowa w stosunku do wartości Twojego zamówienia IOTA.

Aby dać Ci wyobrażenie o tym, za co możesz zapłacić: platforma handlu kryptowalutami Coinbase pobiera prowizję w wysokości 1,49% za każdą transakcję handlową. Oznacza to, że dwukrotnie zapłacisz 1,49% opłaty, raz podczas otwierania transakcji, a następnie podczas jej zamykania.

Na drugim końcu skali znajduje się eToro, gdzie będziesz mógł handlować wszystkimi jego obsługiwanymi kryptowalutami przy zerowej prowizji.

Spread IOTA

Chociaż prowizję można policzyć jako opłatę bezpośrednią, spread jest bardziej pośrednią opłatą, którą płacisz za handel IOTA. Spread jest mierzony jako różnica między ceną sprzedaży a ceną kupna danego składnika aktywów finansowych.

Jeśli ceny kupna i sprzedaży mają większą lukę, w końcu zapłacisz więcej swojemu brokerowi internetowemu. To, czego chcesz, to ściślejsza luka, która pozwoli ci zatrzymać więcej zysków dla siebie.

Na przykład, jeśli Twój broker online pobiera od Ciebie 2% spread, natychmiast wchodzisz na rynek z 2% stratą. Oznacza to, że potrzebujesz co najmniej 2% zysków, aby wyjść na zero w tej transakcji IOTA. Wszelkie zarobki powyżej tego 2% będą rozliczane tylko jako rzeczywisty zysk.

Inne opłaty handlowe IOTA

Opłaty brokerskie nie kończą się na prowizjach i spreadach.

Wręcz przeciwnie, należy również zwrócić uwagę na inne powszechnie pobierane opłaty:

 • Wpłaty / Wypłaty: Niektórzy brokerzy pobierają opłaty transakcyjne za przetwarzanie wpłat i wypłat. W Binance od każdej płatności kartą debetową / kredytową pobierana jest opłata w wysokości 2%. Dla porównania, eToro pozwala na zdeponowanie środków na poziomie zaledwie 0,5% i tylko wtedy, gdy dodajesz środki w walucie innej niż USD.
 • Opłata za brak aktywności: Jeśli nie osiągniesz minimalnego poziomu aktywności na swoim koncie, możesz być również zobowiązany do uiszczenia opłaty za brak aktywności. Zazwyczaj brokerzy czekają do 12 miesięcy braku aktywności, aby pobrać tę opłatę.
 • Opłata za noc: Ta opłata to w zasadzie odsetki, które płacisz swojemu brokerowi, aby utrzymać otwarte pozycje CFD przez noc. Zostaniesz obciążony kwotą za każdy dzień, w którym pozostawisz otwartą transakcję. Jest to również naliczane od pozycji innych niż CFD, gdy stosowana jest dźwignia finansowa.

Podsumowując, eToro oferuje jedne z najlepszych kursów rynkowych, jeśli chodzi o handel. Nie zapłacisz prowizji za handel IOTA, a ponadto, jeśli zasilasz swoje konto w USD, nie ma opłaty depozytowej.

Gotowy do rozpoczęcia handlu IOTA (MIOTA)?

Jak handlować IOTA 2021 – krok po kroku

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć handel IOTA w zaciszu własnego domu?

Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać poniższe kroki, aby skonfigurować konto handlowe, a od razu będziesz mógł handlować IOTA!

Krok 1: Wybierz platformę handlową IOTA

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest znalezienie godnego zaufania brokera internetowego, u którego możesz handlować IOTA. Jeśli zaczniesz wyszukiwanie teraz, zdziwisz się ogromną liczbą internetowych brokerów.

Dlatego konieczne jest, abyś dokonał mądrego wyboru, ponieważ będziesz powierzać swoje pieniądze swojej platformie handlowej.

Biorąc to pod uwagę, zanotowaliśmy kluczowe punkty, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze brokera IOTA:

 • Rozporządzenie: Czy broker internetowy jest regulowany przez dobrze znany, autorytatywny organ, taki jak FCA, CySEC lub ASIC?
 • Opłaty: Jakie prowizje, spready i inne opłaty handlowe pobiera broker?
 • Płatności: Jakie metody płatności są dostępne na platformie handlowej?
 • Minimalne depozyty: Jaka jest minimalna kwota depozytu i stawka wymagana do rozpoczęcia handlu IOTA?
 • Pary IOTA: Na jakie waluty fiducjarne i cyfrowe możesz handlować IOTA?
 • Platforma handlowa: Czy platforma handlowa jest łatwa w użyciu i wystarczająco przyjazna dla inwestorów na wszystkich poziomach?
 • Aplikacja mobilna: Czy platforma handlowa oferuje aplikację mobilną?

Jeśli poszukiwanie idealnego brokera internetowego zajmuje zbyt dużo czasu i wysiłku – zalecamy sprawdzenie eToro. Aby rzucić okiem na to, w czym jesteś eToro, oto lista jego najbardziej imponujących funkcji:

 • Platforma handlowa posiada licencje od FCA, ASIC i CySEC. Mieszkańcy USA mogą z łatwością handlować, wiedząc, że eToro jest zarejestrowany w FINRA.
 • eToro oferuje nie tylko transakcje bez prowizji, ale także konkurencyjne spready dla wszystkich dostępnych aktywów finansowych.
 • Możesz przetwarzać płatności za pomocą przelewów bankowych, kart kredytowych / debetowych, a także korzystać z e-portfeli, takich jak PayPal.
 • Możesz zacząć handlować IOTA od minimalnej stawki zaledwie 25 $.

Krok 2: Otwórz konto handlowe IOTA

Wejdź na stronę internetową wybranego brokera i Zapisz się.

Aby otworzyć konto, będziesz musiał podać swoje dane osobowe. Obejmuje to Twoje imię i nazwisko, adres, datę urodzenia i dane kontaktowe.

Jeśli platforma jest zgodna z przepisami KYC (które powinny), będziesz musiał również przesłać kopię swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Może to być Twój paszport lub prawo jazdy.

W eToro weryfikacja tożsamości odbywa się za pomocą technologii automatycznego identyfikowania, co oznacza, że ​​będziesz mógł rozpocząć handel niemal natychmiast.

Krok 3: Wpłać środki

Po potwierdzeniu konta możesz zasilić swoje konto handlowe.

Jeśli chodzi o płatności, większość brokerów oferuje szereg metod, od kart bankowych po portfele elektroniczne innych firm. Uwaga, jeśli wybierzesz przelew bankowy, przetworzenie wpłaty zajmie kilka dni.

Krok 4: Wybierz IOTA Trading Market

Mając gotowe środki, możesz wybrać parę IOTA, którą chcesz handlować. Możesz przeprowadzić proste wyszukiwanie w eToro, a platforma wyświetli listę dostępnych par handlowych IOTA, z których możesz wybrać.

Krok 5: Umieść IOTA Trade

Teraz pozostaje Ci już tylko złożyć zlecenie handlowe. W tym momencie możesz przewinąć w górę i podsumować typy zamówień, które omówiliśmy w tej sekcji "Konfigurowanie zleceń handlowych."

Kiedy jesteś pewien, możesz śmiało złożyć swoje pierwsze zamówienie IOTA. W oparciu o swoje spekulacje złóż zlecenie kupna lub sprzedaży. Kliknięcie "Otwarty handel" zrealizuje Twoją transakcję IOTA.

Właśnie pomyślnie dokonałeś pierwszej transakcji IOTA. Jeśli używasz eToro, Twoja transakcja jest w 100% wolna od prowizji!

Jak handlować Przewodnik IOTA – werdykt

Jeśli czujesz się zainspirowany do rozpoczęcia handlu IOTA, upewnij się, że wybrałeś regulowanego brokera internetowego.

eToro daje Ci możliwość handlu kryptowalutami zarówno na aktywa fiducjarne, jak i inne aktywa cyfrowe. Znajdziesz platformę łatwą w użyciu, z handlem bez prowizji i portfelem kryptowalut do przechowywania monet IOTA.

Ostatecznie, czytając przewodniki takie jak nasz i uważnie śledząc rynek, możesz opanować sztukę handlu IOTA w zaciszu własnego domu.

eToro – najlepszy broker do handlu IOTA

broker etoro

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptograficznej – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

FAQs

Czy handel IOTA jest bezpieczny?

Tak – pod warunkiem, że handlujesz aktywami cyfrowymi za pośrednictwem licencjonowanego brokera, takiego jak eToro.

Jak mogę zacząć handlować IOTA?

Najlepszym sposobem na handel IOTA jest renomowana i licencjonowana platforma handlowa, taka jak eToro. Możesz zasilić swoje konto handlowe kwotą minimum 200 $ i zacząć handlować IOTA już od 25 $.

Czy można się wzbogacić handlując IOTA??

Twoja zdolność do zarabiania na handlu IOTA sprowadza się do tego, jak dobrze przewidujesz rynek. Aby to zrobić, musisz zbadać rynek kryptowalut i mieć strategię zarządzania kapitałem, aby zmniejszyć ryzyko.

Czy IOTA można legalnie handlować w USA??

Tak, możesz legalnie handlować IOTA w USA. Pamiętaj jednak, że nie będziesz mieć dostępu do kontraktów CFD IOTA.

Jak mogę handlować IOTA z dźwignią?

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym kontrakty CFD są dozwolone, możesz znaleźć regulowanego brokera, który oferuje lewarowanie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner