Jak handlować TRON: przewodnik krok po kroku

Tron Trading 2021 | Dowiedz się, jak handlować TRX

Czy planujesz zająć się handlem Tronem? Oto ostateczny przewodnik krok po kroku, który uczy wszystkiego, co musisz wiedzieć o handlu TRON i recenzuje najlepszego brokera kryptograficznego.

Od czasu swojej premiery w 2017 roku TRON (TRX) ugruntował swoją pozycję jako obiecujące przedsięwzięcie w dziedzinie kryptowalut. Projekt uzyskał poparcie kilku znanych podmiotów w Chinach – co oznacza, że ​​potencjał wzrostu może być ogromny.

Rok 2020 był znaczący dla TRON, z wolumenem transakcji dApp przekraczającym nawet poziom Ethereum. Mając to na uwadze, możesz się zastanawiać, jak handlować TRON w zaciszu własnego domu.

Ten przewodnik pokaże Ci wszystko, co trzeba wiedzieć o handlu TRON – od oceny rynku, składania zleceń i opracowywania rozsądnej strategii zarządzania ryzykiem.

Zawartość

Jak handlować TRON w 5 prostych krokach

Czym jest handel TRON?

Jak działa handel TRON?

Jak handlować TRON online – zakładanie transakcji

Jak zarabiać na handlu TRON

Jak handlować TRON 2021 – krok po kroku

Jak handlować Przewodnik TRON – werdykt

FAQs

Jak handlować TRON w 5 prostych krokach

Ten przewodnik dotyczący handlu TRON rozbije wszystko w kategoriach laika, abyś nie handlował na ślepo. Ale jeśli nie masz czasu na przeczytanie go od początku, oto, co musisz zrobić, aby teraz handlować TRON.

 • Krok 1: Otwórz konto u regulowanego brokera kryptograficznego
 • Krok 2: Zasila konto za pomocą karty debetowej / kredytowej, portfela elektronicznego lub przelewu bankowego
 • Krok 3: Wybierz, na ile TRON chcesz handlować
 • Krok 4: Kup TRX (zajmij pozycję długą) lub sprzedaj TRX (zajmij pozycję krótką)
 • Krok 5: Potwierdź transakcję

Czym jest handel TRON?

TRONix, popularnie znany jako TRON (TRX), to oficjalna waluta cyfrowa sieci TRON. Możesz samodzielnie handlować monetami TRON za pośrednictwem setek platform internetowych, wymieniając je na walutę fiducjarną lub inną kryptowalutę.

Wartość TRON, podobnie jak innych aktywów finansowych, zmienia się wraz z nastrojami rynkowymi. Ostatecznie sprowadza się to do podaży i popytu na daną walutę cyfrową. W związku z tym pierwszym krokiem w kierunku handlu TRON jest ustalenie, jak działa rynek kryptowalut.

Mówiąc prościej, jeśli popyt na TRON rośnie, można spodziewać się wzrostu jego ceny. Natomiast niższy popyt na TRON skutkuje obniżeniem ceny.

Dlatego odpowiedzią na to, jak skutecznie handlować TRON, jest umiejętność dokładnego przewidywania nastrojów rynkowych. Dokonując właściwej prognozy, osiągniesz zysk na transakcji TRON.

Pozwól nam dać ci szybki przykład, jak handlować TRON:

 • Załóżmy, że w lutym cena TRON wynosi 0,054 dolara.
 • Para kryptowalut jest oznaczona jako TRX / USD.
 • Uważasz, że cena TRON ma wzrosnąć w nadchodzących miesiącach i złożysz zamówienie kupna na 500 USD.
 • W marcu wartość TRON wynosi 0,084 USD.
 • Oznacza to wzrost wartości o 55%.
 • Zadowolony ze swoich zysków, decydujesz się opuścić swoją pozycję handlową TRON.

W tym przykładzie wartość TRON wzrosła o 55%. Na Twojej 500 $ stawce daje to całkowity zysk w wysokości 500 $.

Z drugiej strony, gdyby cena TRON spadła poniżej 0,054 USD, zostałbyś ze stratą finansową.

To prowadzi nas do podstawowego wymogu osiągnięcia zysku podczas handlu TRON – prawidłowego przewidywania rynku.

Jak działa handel TRON?

Chociaż jest to stosunkowo nowa klasa aktywów, koncepcja handlu TRON jest bardzo podobna do innych instrumentów finansowych, takich jak akcje lub forex.

W związku z tym ci, którzy są już zaznajomieni z konwencjonalnymi pojazdami handlowymi, nie będą mieli trudności ze zrozumieniem, jak handlować TRON.

Jeśli dopiero zaczynasz handlować kryptowalutami, oto kilka podstawowych informacji, o których musisz wiedzieć.

Ruchy cen transakcyjnych TRON

Rynek kryptowalut jest znany ze zmienności, co sprawia, że ​​najważniejsze jest, aby wiedzieć, co może zmienić rynek. Wszystko, od najświeższych wiadomości, regulacji rządowych lub rozwoju technologicznego, może wpłynąć na wzrost lub spadek ceny TRON.

Jeśli więcej traderów jest zainteresowanych inwestowaniem w TRON, doprowadzi to do wzrostu popytu, aw konsekwencji do hossy na rynku. Jeśli inwestorzy stracą zaufanie do TRON, będą chętni do sprzedaży aktywa, zmniejszając w ten sposób jego wartość.

W tym miejscu warto wspomnieć, że zobaczysz TRON wyceniony po nieco innych cenach na różnych platformach transakcyjnych.

Na przykład jedna platforma może wycenić TRON na 0,023 USD, podczas gdy na innej może to być 0,024 USD. Będzie to tylko niewielka różnica i nie wpłynie na twoją zdolność do osiągnięcia zysku.

Pary handlowe TRON

Istnieją dwie drogi do handlu TRON:

 1. W stosunku do walut fiducjarnych, takich jak dolar amerykański czy euro
 2. W stosunku do innej kryptowaluty, takiej jak Bitcoin lub Ethereum

Handel TRON na inną kryptowalutę wymaga dokładnego zrozumienia obu cyfrowych monet, które tworzą parę. Ponieważ wszystkie kryptowaluty są niestabilne, prawidłowe przewidywanie rynku może być trudne, nawet dla doświadczonych traderów.

Z tego powodu nowicjusze mają tendencję do handlu kryptowalutami przeciwko fiat, w tym przypadku TRON przeciwko fiat.

Najczęściej używaną walutą fiducjarną na arenie handlu kryptowalutami jest dolar amerykański. Kiedy widzisz parę TRX / USD, oznacza to, że handlujesz ceną TRON w stosunku do USD.

Pary krypto-fiat są łatwiejsze do spekulacji i zapewnią ci węższe spready i wyższy poziom płynności. Jeśli jesteś zainteresowany, będziesz mógł również znaleźć pary TRON, które zawierają inne popularne waluty fiducjarne, takie jak euro (TRX / EUR), dolar australijski (TRX / AUD), funt brytyjski (TRX / GBP) i jen japoński (TRX) / JPY).

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się handlować parą TRX-fiat, czy parą TRX-kryptowalutową, ostatecznie zależy to od twojego zrozumienia rynku kryptowalut i tego, jak pewny jesteś w przewidywaniu jego ruchów.

Handel długoterminowy lub krótkoterminowy

Pod wieloma względami handel kryptowalutą, taką jak TRON, można łatwo porównać do dowolnego innego rynku finansowego. Na przykład możesz wybrać strategię długoterminową lub krótkoterminową w oparciu o swoje cele handlowe.

Jednym ze sposobów jest bezpośrednie zainwestowanie w TRON. Będziesz kupować monety TRON od brokera i przechowywać je w portfelu kryptowalut.

W odpowiednim momencie możesz sprzedać swoje monety TRON w zamian za walutę fiducjarną. Czasami inwestorzy przechowują swoje kryptowaluty przez miesiące, a nawet lata.

Zaletą tej długoterminowej strategii handlowej TRON jest to, że nie musisz martwić się krótkoterminową zmiennością rynku. Zamiast tego będziesz "Kup i trzymaj", pozwalając rynkowi grać i podejmować działania tylko w odpowiednim czasie.

W przeciwieństwie do tego, strategia krótkoterminowa będzie wymagać ciągłej uwagi na ruchy rynkowe TRON.

Często zdarza się, że dokonujesz kilku transakcji w ciągu dnia, mając nadzieję na regularne osiąganie mniejszych zysków. W światowym handlu TRON wymaga to dogłębnej analizy technicznej, co czyni go wyzwaniem dla początkujących traderów.

Handluj i posiadaj TRON

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na handel długoterminowy, czy krótkoterminowy, zawsze zalecamy, abyś robił to za pośrednictwem regulowanego i renomowanego brokera internetowego.

eToro to świetna opcja pod tym względem – ponieważ platforma umożliwia handel TRON w środowisku w 100% bez prowizji.

Ponadto eToro jest regulowane przez kilka instytucji finansowych – co zapewnia, że ​​możesz handlować i posiadać TRON w bezpieczny i pewny sposób. Nie ma żadnych opłat za utrzymywanie TRON w portfelu eToro, co jest idealne do długoterminowej strategii kupna i utrzymania.

Handel TRON

Podczas gdy niektórzy inwestorzy wolą podejście długoterminowe, inni decydują się na czerpanie korzyści ze stale zmieniających się wahań cen.

Zwykle ma to formę „day tradingu” lub „swing trading”. Jeśli jest to strategia handlowa TRON, o której myślisz, kontrakty CFD (kontrakty na różnice) są warte rozważenia.

Kontrakt CFD nie daje Ci prawa własności do TRON, ale odzwierciedla jego wartość na zasadzie podobnej. Na przykład, jeśli aktualna cena rynkowa TRON wynosi 0,021 USD, dany CFD również będzie wyceniony na 0,021 USD. Jeśli cena TRON wzrośnie do 0,023 USD, wzrośnie również wartość CFD.

Kontrakty CFD mają kilka zalet, dzięki czemu są popularne wśród traderów TRON:

 • Kontrakty CFD na TRON można handlować po konkurencyjnych opłatach i wąskich spreadach.
 • Możesz zajmować długie i krótkie pozycje na kontraktach TRON CFD, co oznacza, że ​​możesz czerpać zyski zarówno z rosnących, jak i spadających cen.
 • Większość brokerów internetowych oferuje lewarowanie na kontraktach CFD.

Chociaż dźwignia umożliwia zwiększenie kapitału handlowego, kontrakty CFD są zabronione w wielu krajach.

W szczególności mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie będą mogli handlować kontraktami CFD na TRON za pośrednictwem regulowanego brokera. W Wielkiej Brytanii handel CFD jest dostępny, ale nie w przypadku aktywów kryptowalutowych.

To powiedziawszy, nadal będziesz w stanie znaleźć nieuregulowane giełdy kryptowalut, które oferują lewarowanie. Jednak odradzamy korzystanie z platformy, która nie jest licencjonowana, ponieważ narażasz swój kapitał na ryzyko.

Ponadto warto zauważyć, że nieuregulowane platformy transakcyjne wymagają handlu TRON z „USDT”, a nie z prawdziwymi dolarami amerykańskimi. Oznacza to, że będziesz handlować TRON z Tether – kryptowalutą, której wartość jest powiązana z USD.

Czy rozważyłbyś handel TRON?

Jak handlować TRON online – zakładanie transakcji

trade tron

Jak wspomniano wcześniej, TRON wykazuje wiele podobieństw do tradycyjnych aktywów finansowych. Niemniej jednak, zanim zanurkujesz, ważne jest, aby wiedzieć, jak działa waluta cyfrowa.

Co najważniejsze, musisz zapoznać się z różnymi typami zleceń handlowych TRON.

Zlecenie to sposób, w jaki polecasz swojemu brokerowi kupować lub sprzedawać TRON. Innymi słowy, po przeanalizowaniu rynku, składasz zlecenie u swojego brokera, a on realizuje je za Ciebie. W końcu to, czy osiągniesz zysk, zależy od rynku.

Poniżej znajdują się najważniejsze zlecenia, z których będziesz korzystać podczas handlu TRON online.

Zlecenie kupna lub sprzedaży TRON

Zlecenia kupna i sprzedaży są wymagane podczas otwierania i zamykania pozycji.

 • Złóż zlecenie kupna, gdy uważasz, że cena wzrośnie i chcesz zająć długą pozycję na TRON.
 • Złóż zlecenie sprzedaży, gdy uważasz, że cena spadnie i chcesz zająć krótką pozycję na TRON.

Każda otwarta transakcja będzie wymagała złożenia najpierw zlecenia kupna lub sprzedaży u brokera. Jeśli otworzysz pozycję zleceniem kupna, zamkniesz ją zleceniem sprzedaży.

Z drugiej strony, kiedy otworzysz zlecenie sprzedaży, zamkniesz je zleceniem kupna.

Cena wejścia

Na niestabilnym rynku zlecenia wejścia muszą być tak precyzyjne, jak to tylko możliwe. Chociaż zlecenia kupna i sprzedaży mają fundamentalne znaczenie dla dostępu do rynku TRON, istnieją inne typy zleceń, które zapewniają większą kontrolę nad handlem.

Na przykład cena TRON może się zmienić między momentem złożenia zlecenia a jego wykonaniem przez brokera. Dlatego podczas handlu TRON online musisz wybrać „zlecenie rynkowe” lub „zlecenie z limitem”

 • Zlecenie rynkowe: Gwarantuje to, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane tak szybko, jak to możliwe, po najlepszej cenie rynkowej. Dlatego broker natychmiast zrealizuje Twoją transakcję. Możesz otrzymać cenę tuż powyżej lub poniżej tego, co widzisz na ekranie – ze względu na wahania cen sekunda po sekundzie.
 • Zlecenie z limitem: Zlecenie z limitem umożliwia wejście na rynek po określonej cenie i daje większą kontrolę. Powiedzmy, że wartość TRON wynosi 0,025 USD, a chcesz złożyć zlecenie kupna tylko wtedy, gdy cena osiągnie 0,026 USD. Tutaj pojawia się zlecenie z limitem. Co najważniejsze, Twój broker wykona Twoje zlecenie z limitem, gdy TRON osiągnie cenę wejścia 0,026 USD..

Strategia wyjściowa

Podobnie jak w przypadku wejścia na rynek, możesz również szczegółowo określić, w jaki sposób i kiedy zamykasz transakcję TRON. Nazywa się to strategią wyjścia i jest zwykle przeprowadzane za pomocą zleceń typu „take-profit” i „stop-loss”.

Oto przegląd tego, jak działa każde zamówienie.

 • Mieć zysk: Jak sama nazwa wskazuje, zlecenie typu take-profit mówi Twojemu brokerowi, ile chcesz zarobić, zanim zamkniesz transakcję. Załóżmy na przykład, że chcesz zarobić 2% na transakcji TRON. Możesz złożyć zlecenie take-profit na poziomie 2% powyżej lub poniżej bieżącej wartości, w zależności od tego, czy zajmujesz pozycję długą, czy krótką. Dlatego Twoja pozycja zostanie zamknięta po osiągnięciu 2% poziomu zysku.
 • Stop-Loss: Wręcz przeciwnie, zlecenia stop-loss ograniczają Twoje straty, jeśli rynek jest sprzeczny z Twoimi przewidywaniami. Jeśli ustawisz stop-loss na 2%, twoja transakcja TRON zostanie zamknięta, jeśli spadnie na czerwono o 2%.

Zilustrujmy to na przykładzie:

 • Składasz zlecenie kupna z limitem, aby wejść na rynek TRON po cenie 0,0250 USD.
 • Chcesz zablokować swoje zyski na poziomie 2%, więc składasz zlecenie typu take-profit na 0,0255 USD.
 • Jednocześnie nie chcesz stracić więcej niż 1%.
 • W związku z tym składasz zlecenie stop-loss na 0,0247 USD.

Teraz handel może odbywać się na dwa sposoby.

 • Jeśli cena TRON wzrośnie do 0,0255 USD, Twoje zlecenie take-profit zostanie uruchomione i zamkniesz transakcję z zyskiem 2%.
 • Jeśli cena TRON spadnie do 0,0247 USD, Twoje zlecenie stop-loss zostanie uruchomione i zamkniesz transakcję ze stratą 1%.

Zasadniczo, niezależnie od kierunku ruchu na rynku, broker aktywuje odpowiednie zlecenie stop-loss lub take-profit w oparciu o wcześniej zdefiniowany punkt cenowy.

Jak zarabiać na handlu TRON

Zamówienia mogą usprawnić proces handlu. To powiedziawszy, „kiedy” wchodzisz i wychodzisz z rynku nie są jedynymi czynnikami, które będą decydować o tym, czy zarabiasz na handlu TRON.

Zastanawiając się, jak handlować TRON, musisz również pomyśleć o tym, jakie ryzyko podejmujesz w stosunku do potencjalnych zysków.

1. Stawka

Twoja stawka określa, ile kapitału ryzykujesz w konkretnej transakcji TRON. Oczywiście im wyższa stawka, tym większe potencjalne zyski i straty.

Załóżmy, że chcesz postawić TRON o wartości 1000 $ i osiągnąć zysk w wysokości 2%. Twoje zarobki z tej transakcji wyniosłyby 20 $. Gdybyś podwoił swoją stawkę do 2000 $, zarobiłbyś zamiast tego 40 $.

Matematyka jest prosta, ale kiedy stawiasz duże kwoty, może to również skutkować zbyt dużym ryzykiem. Dlatego wielu traderów TRON wybiera „strategię zarządzania kapitałem”. Zapewnia to, że na Twoim koncie handlowym przez cały czas znajduje się wystarczająca ilość pieniędzy.

Na przykład inwestorzy często decydują się na postawienie tylko określonego procentu swoich funduszy handlowych. Ograniczenie stawki do 2% to dobra zasada. W praktyce, jeśli masz kapitał o wartości 1000 USD, zaryzykujesz maksymalnie 20 USD na każdej transakcji TRON.

Posiadanie strategii zarządzania kapitałem jest szczególnie ważne, gdy angażujesz się w transakcje krótkoterminowe i składasz wiele zleceń w krótkim czasie.

Na szczęście istnieje wiele platform internetowych, które pozwalają na handel TRON z małymi stawkami. Na przykład eToro wymaga minimalnego zamówienia w wysokości zaledwie 25 USD – co jest idealne do zarządzania kapitałem.

2. Dźwignia handlowa TRON

Lewarowane kontrakty CFD na TRON to temat, o którym poruszyliśmy wcześniej. Jak jest oczywiste, dźwignia finansowa wiąże się z ryzykiem i korzyściami.

W związku z tym, jeśli Twoja lokalizacja pozwala na handel kontraktami CFD na TRON, przed podjęciem decyzji musisz poznać kilka ważnych aspektów.

Pokażemy Ci, jak działa dźwignia finansowa:

 • Składasz zlecenie sprzedaży na TRX / USD po cenie 1000 USD
 • Decydujesz się zastosować dźwignię 1: 2, co oznacza, że ​​Twoja stawka wynosi efektywnie 2000 USD
 • Jeśli osiągniesz zysk w wysokości 10%, Twoje zyski zwykle wyniosłyby 100 USD
 • Dzięki dźwigni 1: 2 Twoje zarobki zwiększają się do 200 USD

Możliwe jest również uzyskanie dźwigni finansowej z nielicencjonowanych platform kryptowalutowych. Jednak nie będziesz mieć sieci bezpieczeństwa renomowanego organu nadzoru finansowego – więc najlepiej tego unikać.

Opłaty za handel TRON Online

Brokerzy rzeczywiście ułatwiają proces handlu. Nie powinieneś jednak patrzeć poza fakt, że ostatecznie są to firmy, więc musisz znaleźć najlepszą, która odpowiada Twoim potrzebom.

Brokerzy online pobierają opłaty za swoje usługi w postaci opłat i prowizji. Potencjalne opłaty za transakcję będą się różnić w zależności od platformy. Dlatego konieczne jest, abyś wiedział, ile płacisz, zanim zarejestrujesz się u brokera.

Poniżej znajduje się lista najczęstszych rodzajów opłat, z którymi można się spotkać na platformach transakcyjnych TRON.

Komisja Handlowa TRON

Prowizja pobierana przez brokerów nie jest nową koncepcją i działa tak samo, jak każdy inny sektor handlowy. Mówiąc prościej, brokerzy online pobierają prowizję w ujęciu procentowym za każdą transakcję, którą z nimi zawierasz.

Ta prowizja jest naliczana za transakcję, co oznacza, że ​​płacisz ją zarówno od zleceń wejścia, jak i wyjścia. Więc jeśli jest prowizja w wysokości 1%, zapłacisz 1% swojej stawki, gdy otworzysz pozycję i ponownie, gdy ją zamkniesz.

Powiedziawszy to, regulowany broker eToro umożliwia handel TRON bez prowizji.

Rozprzestrzenianie TRON

„Spread” w obrocie definiuje się jako różnicę między ceną sprzedaży aktywa a ceną sprzedaży. Spready również różnią się w zależności od warunków rynkowych.

Będziesz chciał znaleźć brokera, który oferuje “ wąskie spready ”, ponieważ jest to opłata pośrednia, której nie można uniknąć.

Na przykład, jeśli twój broker pobiera spread w wysokości 1,5% na TRX / USD, musisz zarobić minimum 1,5%, aby wyjść na zero. Cokolwiek powyżej tego 1,5% spreadu będzie równe Twojemu faktycznemu zyskowi.

Inne opłaty transakcyjne TRON

Brokerzy internetowi mogą również pobierać szereg opłat administracyjnych podczas handlu TRON.

Może to obejmować:

 • Opłaty za wpłatę / wypłatę: Możesz to potraktować jako opłatę transakcyjną, która ma miejsce, gdy wpłacasz lub wypłacasz pieniądze na lub z konta handlowego. Podczas gdy popularna platforma do handlu kryptowalutami Coinbase pobiera 3,99% depozytu za pomocą karty debetowej, będzie to kosztować tylko 0,5% w eToro – i tylko wtedy, gdy zasilisz swoje konto w walucie innej niż USD.
 • Opłata za brak aktywności: Opłata za brak aktywności występuje, jeśli Twoje konto handlowe jest oznaczone jako nieaktywne. Po pewnym okresie bezczynności brokerzy będą co miesiąc pobierać opłatę. Będziesz musiał zacząć handlować lub wypłacić saldo, aby uniknąć tej opłaty.
 • Opłaty za noc: Możesz spojrzeć na opłaty za noc jako odsetki, które płacisz brokerowi, aby utrzymać otwartą pozycję handlową przez noc. Jest to powszechne w handlu kontraktami CFD, a niektórzy brokerzy określają to jako “ opłatę za swap ”.

Struktura opłat jest kluczowym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego brokera internetowego dla Twoich potrzeb handlowych w zakresie TRON. W końcu opłaty te mogą szybko się sumować i zjadać Twoje zyski handlowe.

Jak handlować TRON 2021 – krok po kroku

Jeśli zastanawiasz się, jak teraz handlować TRON online, przeprowadzimy Cię przez proces konfiguracji.

Krok 1: Wybierz stronę handlową TRON

Jak już kilkakrotnie podkreślaliśmy, Twój broker online odgrywa znaczącą rolę w Twojej zdolności do osiągania zysków. W końcu powierzysz im swój kapitał handlowy.

Z internetem pełnym regulowanych i nieregulowanych brokerów internetowych, potrzebujesz ścisłego kryterium, aby zweryfikować, który dostawca jest dla Ciebie odpowiedni.

Przed rejestracją upewnij się, że zapoznałeś się z następującymi aspektami.

 • Rozporządzenie: Organy regulacyjne zapewniają, że broker przestrzega zasad dotyczących bezpieczeństwa Twoich funduszy. Sprawdź, czy broker posiada licencje od znanych organów regulacyjnych, takich jak ASIC, FCA, CySEC lub SEC.
 • Opłaty: Jaka jest struktura opłat pobieranych przez brokera?
 • Metody Płatności: Jakich metod płatności możesz używać do wpłacania i wypłacania pieniędzy?
 • Minimalny depozyt: Jakie jest minimum wymagane do handlu TRON?
 • Pary TRON: Na jakie pary możesz handlować TRON?
 • Portfel kryptowalut: Czy platforma oferuje bezpieczny portfel kryptowalut?
 • Nawigacja na platformie: Czy platforma jest łatwa w użyciu i przyjazna dla początkujących?
 • Aplikacja mobilna: Czy istnieje aplikacja mobilna, która umożliwia handel TRON w podróży??

Biorąc pod uwagę powyższe, zalecamy rozważenie eToro. Z naszych badań wynika, że ​​platforma jest daleko do przodu, jeśli chodzi o handel TRON, między innymi dlatego, że:

 • Ta platforma handlu społecznościowego jest licencjonowana przez FCA, ASIC i CySEC. Jest również zarejestrowany w FINRA w USA.
 • Platforma może równie dobrze służyć zarówno nowicjuszom, jak i profesjonalistom.
 • Wszystkie transakcje TRON są wolne od prowizji, oferowane z wąskimi spreadami rynkowymi.
 • Oferowanych jest wiele opcji płatności, w tym karty debetowe / kredytowe i portfele elektroniczne, takie jak PayPal i Skrill.

Krok 2: Otwórz konto handlowe TRON

Po wybraniu brokera online możesz śmiało założyć konto.

Proces jest podobny do rejestracji w dowolnej innej witrynie internetowej, z tą różnicą, że konieczne będzie również przesłanie dokumentu tożsamości wydanego przez organ państwowy. Brokerzy internetowi, którzy przestrzegają zasad KYC (Know Your Customer), będą wymagać tego w celu zweryfikowania Twojej tożsamości.

Będziesz musiał podać swoje:

 • Pełne imię i nazwisko
 • Adres
 • Numer telefonu
 • Adres e-mail
 • Ważny dokument tożsamości (paszport lub prawo jazdy)

Krok 3: Dodaj środki

Nadszedł czas, aby dokonać wpłaty. W eToro, minimalny depozyt wynosi 200 $, aczkolwiek możesz handlować TRON już od 25 $.

Możesz dodawać środki za pomocą karty kredytowej / debetowej, portfela elektronicznego lub konta bankowego.

Krok 4: Wybierz rynek handlowy TRON

handel tron

Możesz teraz odkrywać rynki handlowe dostępne na eToro. Możesz wybrać handel TRON z walutą fiducjarną, taką jak dolar amerykański, lub z kryptowalutą, taką jak TRX / BTC.

Krok 5: Umieść transakcję TRON

Po wybraniu rynku TRON do handlu, musisz teraz złożyć zamówienie.

Jeśli potrzebujesz szybkiego podsumowania handlu TRON, nie wahaj się zapoznać z naszą poprzednią sekcją dotyczącą zleceń rynkowych.

Jak handlować Przewodnik TRON – werdykt

Jeśli jesteś początkującym w dziedzinie kryptowalut, zrozumienie, jak handlować TRON, może początkowo wydawać się złożonym procesem. Ale czytając nasz przewodnik w całości, mamy nadzieję, że mgła została teraz usunięta.

Najważniejsze jest, aby wybrać platformę handlową, która jest regulowana, obok opłat i prowizji, które są konkurencyjne.

W eToro możesz handlować TRON w bezpieczny sposób – ponieważ platforma jest licencjonowana w kilku jurysdykcjach. Ponadto ten przyjazny dla użytkownika broker nie pobiera żadnych prowizji, a minimalna wielkość zamówienia to zaledwie 25 USD.

eToro – Najlepsza platforma do handlu TRON

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptograficznej – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

FAQs

Jak możesz bezpiecznie handlować TRON?

Handel TRON jest bezpieczny, biorąc pod uwagę, że trzymasz się regulowanego brokera, takiego jak eToro.

Jak mogę handlować TRON online?

Aby handlować TRON online, musisz znaleźć odpowiedniego brokera online. Na platformach takich jak eToro możesz handlować TRON już za 25 USD.

Czy handel TRON może uczynić cię bogatym?

Handel TRON wiąże się z korzyściami i ryzykiem. Jeśli poprawnie przewidzisz nastroje na rynku, osiągniesz zysk. Jeśli tego nie zrobisz, stracisz pieniądze. Najlepiej jest mieć strategię zarządzania kapitałem, aby złagodzić potencjalne straty.

Czy handel TRON jest legalny w USA?

TRON można legalnie handlować w USA. Nie możesz jednak handlować kontraktami CFD na TRON.

Jak mogę zastosować dźwignię finansową w transakcjach TRON?

Najłatwiejszym sposobem uzyskania dźwigni finansowej podczas handlu TRON jest dostęp do rynku za pośrednictwem brokera CFD. Należy jednak pamiętać, że kontrakty CFD na kryptowaluty są zakazane w kilku krajach – w tym w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner