Jak kupić IOTA – przewodnik dla początkujących 2021

Jak kupić IOTA & Znajdź najlepszą stawkę

Uruchomiona w 2016 roku IOTA jest kryptowalutą i rozproszoną księgą o otwartym kodzie źródłowym. Przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej niecały 1 miliard dolarów, ten cyfrowy zasób ma duży potencjał wzrostu.

Jeśli chcesz wskoczyć za modę i dowiedzieć się, jak samodzielnie kupić IOTA (MIOTA) – zostań tam, gdzie jesteś.

W tym przewodniku, pokażemy Ci, jak dziś kupić IOTA. Przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy wyboru brokera, zrozumienia potencjalnego ryzyka i korzyści oraz zakończenia inwestycji IOTA w najbezpieczniejszy możliwy sposób.

Nie tylko to, ale szczegółowo opisujemy, jak tworzyć zlecenia handlowe, przechowywać tokeny MIOTA i opracować plan inwestycyjny.

Jak kupić IOTA dzisiaj – przewodnik krok po kroku

Dla tych, którzy nie chcą teraz czytać pełnego przewodnika dla początkujących – poniżej zobaczysz 5-etapowy przewodnik, jak kupić IOTA.

1. Zdecyduj się dołączyć do regulowanego dostawcy kryptowalut, który oferuje IOTA

2. Zasil swoje nowe konto eToro

3. Wybierz IOTA (MIOTA) z listy dostępnych kryptowalut

4. Wypełnij odpowiednie pole ilością IOTA, którą chcesz kupić

5. Potwierdź, że jesteś zadowolony z wprowadzonych danych

Chcesz już teraz kupić IOTA za pomocą karty debetowej / kredytowej lub e-portfela? W takim razie,

eToro – najlepszy broker do kupowania ODROBINA

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży kryptograficznej

Poniżej pokażemy, jak dziś kupić IOTA. Oprócz prowadzenia Cię przez proces kupowania krok po kroku, badamy również, co przyniesie przyszłość dla tej cyfrowej waluty.

Krok 1: Wybierz brokera lub giełdę online IOTA

Po wykonaniu 5-etapowego opisu wymienionego powyżej zobaczysz, że wspomnieliśmy o regulowanym brokerze. Jest to wysoce zalecane jako najbezpieczniejsza opcja przy rozważaniu zakupu IOTA.

Jeśli zarejestrujesz się w eToro, możesz kupić IOTA bezpośrednio i co ważne, w bezpiecznych warunkach. Dzieje się tak, ponieważ broker online jest regulowany przez wiele organów.

Alternatywną opcją dla Ciebie jest zakup IOTA na zewnętrznej giełdzie kryptowalut. Ta opcja wiąże się z ostrzeżeniem, ponieważ giełdy często nie uzyskują licencji i dlatego nie są regulowane przez żaden organ.

W przeciwieństwie do tego eToro jest silny, jeśli chodzi o regulację. Platforma podlega ścisłym regułom ASIC, FCA i CySEC. Co więcej, broker jest również zarejestrowany i zatwierdzony przez FINRA w USA.

1. Rozporządzenie

Dzięki setkom miejsc do kupienia IOTA – organy regulacyjne zapewniają parasol ochronny między innymi przed podejrzanymi brokerami i nadużyciami.

Oznacza to, że jeśli platforma jest regulowana tak jak eToro, możesz kupować IOTA tak, jak chcesz i kiedy chcesz, mając pewność, że firma jest na pokładzie i ponosi odpowiedzialność za swoje działania.

Jak powiedzieliśmy, jeśli rozważasz wymianę kryptowalut, jest wysoce wątpliwe, aby zaoferowano ci taką siatkę bezpieczeństwa. Co więcej, na przestrzeni lat wiele razy zdarzało się, że nieuregulowane portfele giełdowe padały ofiarą włamania, tracąc po drodze miliony dolarów.

Zawsze możesz kupić IOTA, a następnie przechowywać swoje monety w prywatnym portfelu kryptowalutowym. Chociaż dbanie o własne waluty cyfrowe wydaje się dość proste, istnieją wady.

Decydując się na przechowywanie swojego IOTA w prywatnym portfelu kryptograficznym, pozostajesz z odpowiedzialnością za ochronę, ubezpieczenie i ochronę swojego długiego klucza prywatnego przed dostaniem się w ręce cyberprzestępców.

Z drugiej strony szanowany broker internetowy eToro eliminuje ten problem. Platforma będzie przechowywać Twoje tokeny MIOTA w bezpiecznym miejscu, bez dodatkowych kosztów.

2. Metody płatności

Zastanawiając się, jak kupić IOTA, z przyjemnością dowiesz się, że znalezienie miejsca zgodnego z wybraną metodą płatności raczej nie będzie stanowić problemu.

Podczas gdy lata temu mogłeś utknąć z przelewem bankowym – który nawet w 2021 roku jest jedną z najbardziej powolnych metod płatności online – w dzisiejszych czasach współcześni brokerzy akceptują różne typy płatności.

Dostawca kryptowalut eToro jest kompatybilny z najbardziej bezproblemowymi metodami płatności. Obejmuje to karty kredytowe / debetowe, takie jak Mastercard, Visa, Maestro i inne. Oprócz tych bardziej tradycyjnych opcji, broker akceptuje portfele elektroniczne, takie jak Neteller, PayPal, Klarna i Skrill.

3. Opłaty i prowizje

Ważne jest, aby rozpocząć nowe przedsięwzięcie bez włączonych migaczy. Jednym ze sposobów, w jaki możesz to zrobić, jest pamiętanie o potencjalnych opłatach i prowizjach, szczególnie przy rozważaniu zakupu IOTA.

Jeśli prawidłowo wyślesz czas na rynkach i złożysz odpowiednie zamówienie, możesz uzyskać zdrowe zyski, kupując IOTA w zaciszu własnego domu.

Oczywiście brokerzy internetowi muszą osiągać zyski, aby nadal oferować dostęp do rynków kryptowalut i płacić za koszty ogólne i tym podobne, jak każda firma. Tak więc, o ile te opłaty nie są wygórowane, układ działa dobrze dla wszystkich.

Większość brokerów internetowych pobiera od klientów zmienną opłatę od wartości pozycji.

Zobacz poniżej prosty przykład zmiennej opłaty:

 • Internetowy dostawca kryptowalut Coinbase pobiera zmienną opłatę w wysokości 1,49% za każdą transakcję
 • Ergo, jeśli kupisz kryptowaluty o wartości 1000 USD – opłata w Coinbase wynosi 14,90 USD
 • Jeśli Twoja pozycja ma wartość 2000 USD – opłata wynosi 29,80 USD – i tak dalej

Dla jasności przygotowaliśmy praktyczny przykład tego, jak ta opłata może wpłynąć na wszelkie zyski z zakupu IOTA:

 • Tworzysz zamówienie kupna o wartości 1500 USD, aby kupić IOTA
 • W związku z tym płacisz Coinbase 22,35 USD (1,49% z 1500 USD)
 • Kiedy chcesz sprzedać, twoje tokeny są wyceniane na 1900 $
 • Ponownie musisz zapłacić 1,49% – co odpowiada 28,31 USD
 • W sumie zapłaciłeś 50,66 USD opłat

Jak wynika z powyższego, 1,49% brzmi jak minuta. Ale ponieważ są one naliczane przy każdej transakcji – te opłaty szybko zjadają potencjalne zyski.

Gdybyś zdecydował się kupić IOTA za pośrednictwem eToro, zaoszczędziłbyś 50,66 USD, ponieważ ten broker jest w 100% wolny od prowizji.

Jeśli chodzi o koszty transakcji, należy pamiętać, że niektóre platformy pobierają opłatę za wpłatę. Na przykład Coinbase pobiera 3,99% kwoty depozytu, gdy używasz karty debetowej.

Oznacza to, że zlecenie kupna z naszego wcześniejszego przykładu kosztowałoby 59,85 USD.

Wręcz przeciwnie, jeśli nie dokonujesz wpłaty za pomocą dolarów amerykańskich, eToro po prostu pobiera od klientów opłatę za wymianę w wysokości 0,5%.

4. Inne ważne czynniki

W kroku 1 omówiliśmy niektóre z najważniejszych atrybutów kupowania IOTA – prowizje i opłaty, regulacje i metody płatności.

Aby rzucić nieco więcej światła na to, co jeszcze należy wziąć pod uwagę, szukając bezpiecznego miejsca na zakup IOTA – patrz poniżej.

 • Przyjazność dla użytkownika: Bardzo ważne jest, aby strona maklerska była łatwa w użyciu. Jeśli platforma jest sympatyczna dla początkujących, proces kupowania IOTA od końca do końca będzie o wiele przyjemniejszy. eToro jest niezwykle przyjazny dla użytkownika.
 • Minimalna inwestycja: Zanim zarejestrujesz się na dowolnej platformie, aby kupić IOTA – upewnij się, że wiesz, jaka jest minimalna inwestycja w tym konkretnym biurze maklerskim. Głównym powodem, dla którego jest to ważne, jest to, że niektórzy dostawcy kryptowalut oczekują dużej minimalnej inwestycji. To nie byłoby idealne rozwiązanie dla zupełnego nowicjusza. W eToro klienci mogą kupić IOTA od 25 USD!
 • Przechowywanie: Myślenie o tym, jak kupić IOTA i jak go przechowywać, idzie w parze. Jak jednak wspomnieliśmy, jeśli jesteś początkującym, powinieneś unikać nieuregulowanych brokerów i giełd. Dlatego korzystną opcją jest zarejestrowanie się w eToro, gdzie możesz bezpłatnie przechowywać swoje monety w regulowanym i bezpiecznym środowisku.

Krok 2: Opracuj plan inwestycyjny

Strategia przyjęta przez wielu inwestorów chcących kupić IOTA polega na opracowaniu planu inwestycyjnego.

Biorąc pod uwagę zmienność rynku kryptowalut – plan inwestycyjny to mądre posunięcie. Szczególnie dla tych, którzy są nowicjuszami na scenie walut cyfrowych, ale tak naprawdę dla osób na każdym poziomie doświadczenia.

Jeśli należysz do kategorii osób, które nigdy nie kupiły aktywów finansowych, poniżej zobaczysz kilka przydatnych pomysłów na strategię.

1. Długoterminowe lub krótkoterminowe

Kiedy zastanawiasz się, jak kupić IOTA – czy wyobrażasz sobie, że jesteś inwestorem krótkoterminowym czy długoterminowym?

Wyjaśnijmy dalej różnicę między nimi.

Inwestorzy krótkoterminowi starają się osiągać niewielkie, ale regularne zyski. Osiąga się to poprzez wejście na rynek, a następnie wyjście w ciągu minut lub godzin (czasami dni) – najlepiej wykorzystując krótkoterminowe skoki cen.

Weź pod uwagę, że kryptowaluty są wysoce spekulacyjne i mogą zmieniać się nawet pięć lub sześć razy więcej niż waluty fiducjarne i złoto. W związku z tym, jeśli odpowiednio zmierzysz czas na rynku, możesz potencjalnie osiągnąć imponujące zyski.

Inwestorzy długoterminowi chcą kupować IOTA i trzymać monety przez tygodnie lub miesiące. Nazywa się to strategią „kup i trzymaj” i może być dobrą opcją dla początkujących ze względu na brak obaw o krótkoterminowe zmiany cen.

2. Docelowa cena IOTA

Popularną strategią wśród inwestorów kryptowalutowych jest wykorzystanie docelowej ceny IOTA.

Aby usunąć mgłę – powiedzmy, że chciałeś potroić swoją inwestycję IOTA. Jeśli cyfrowa waluta była wyceniana na 0,3550 USD w momencie pierwszego zakupu – jej wartość musiałaby wzrosnąć do 1,0650 USD.

Gdybyś chciał czterokrotnie zwiększyć tę samą inwestycję, IOTA musiałby wzrosnąć do 1,4200 USD – i tak dalej.

Z jednej strony czterokrotne zwiększenie inwestycji wydaje się nieprawdopodobne. Ale liczby mówią same za siebie.

Oznacza to, że IOTA osiągnął najniższy poziom 0,15 USD w połowie 2017 r., Ale następnie eksplodował do rekordowego poziomu 5,25 USD zaledwie sześć miesięcy później. To przesunięcie o ponad 3400%.

3. Rozważ regularne inwestycje

Jak widać z góry, ceny kryptowalut regularnie zmieniają się ze względu na nastroje rynkowe dotyczące wartości aktywów.

Podczas uczenia się, jak kupić IOTA, możesz rozważyć dokonywanie regularnych, ale mniejszych inwestycji w ramach swojego planu na przyszłość.

Jest to strategia stosowana przez wielu inwestorów i polega na powolnym budowaniu portfela. Oznacza to, że możesz kupić IOTA bez ryzykowania całego swojego kapitału za jednym zamachem.

W eToro będziesz mógł kupić IOTA od 25 $! To sprawia, że ​​regularna strategia inwestycyjna polegająca na kupowaniu walut cyfrowych jest możliwa dla większości ludzi.

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w IOTA MIOTA?

Krok 3: Otwórz konto brokerskie IOTA

Dla każdego, kto to czyta, kto wcześniej handlował, choćby akcjami, forex, a nawet srebrem – procedura otwierania konta brokerskiego IOTA jest prawie dokładnie taka sama.

Jeśli jesteś kompletnym nowicjuszem – przejdź do platformy dostawcy usług kryptograficznych i poszukaj przycisku „Dołącz teraz”.

Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza zawierającego imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu komórkowego i datę urodzenia.

Zgodnie z zasadami KYC (Know Your Customer) narzuconymi przez organy nadzoru finansowego, będziesz również musiał dostarczyć brokerowi dokument tożsamości ze zdjęciem. Najszybszym do przetworzenia jest zwykle paszport, chociaż można również użyć prawa jazdy.

Będziesz również musiał dostarczyć kopię potwierdzenia adresu. Pomyśl na wzór rachunku za media, wyciągu z konta bankowego lub listu podatkowego.

Jak wspomnieliśmy, możesz przyjrzeć się, jak kupić IOTA za pośrednictwem nieuregulowanej krypto-giełdy lub pośrednictwa. Jednak jest to prośba o kłopoty, ponieważ nie masz żadnej ochrony. Brak regulacji oznacza, że ​​firma nie ma żadnych standardów do przestrzegania i nie ma komu odpowiadać.

Wręcz przeciwnie, licencjonowany broker eToro działa pod czujnym okiem niektórych gigantów regulacyjnych w branży.

Nie tylko to, ale na niektórych platformach ręczne sprawdzanie dokumentów KYC zajmuje kilka dni. Natomiast eToro wykorzystuje technologię zautomatyzowaną – więc zazwyczaj możesz wpłacać i kupować IOTA w ciągu 10 minut.

Krok 4: Wpłać trochę środków

Przed przejściem do tego etapu ważne jest, aby sprawdzić, czy preferowana metoda płatności jest akceptowana.

Zakładając, że Twój typ płatności jest zgodny – możesz wpłacić trochę środków na swoje konto, aby kupić IOTA. Najszybszą metodą płatności jest karta debetowa / kredytowa lub e-portfele – oba są akceptowane w eToro.

W rzeczywistości możesz kupować IOTA w eToro, korzystając z imponującego wyboru typów płatności, w tym Neteller, PayPal i Skrill.

Platforma kryptograficzna umożliwia również kupowanie aktywów finansowych za pomocą przelewu bankowego – ale jak wspomnieliśmy, jest to najwolniejsza metoda wpłaty dla brokerów..

Zawsze sprawdź, jaka jest wymagana minimalna kwota depozytu, zanim zdecydujesz się na platformę, ponieważ niektóre wymagają depozytu przekraczającego 1000 USD.

W eToro minimalny depozyt wynosi 200 USD, ale możesz kupić IOTA od 25 USD.

Krok 5: Skonfiguruj zlecenie handlowe

handel IOTA

Po wykonaniu kroków od 1 do 4 możesz złożyć zamówienie na zakup IOTA za pośrednictwem swojego brokera.

Niezbędne jest utworzenie zamówienia, ponieważ w przeciwnym razie broker nie będzie wiedział, jak postępować w Twoim imieniu ani jakie jest Twoje stanowisko.

Jeśli potrzebujesz podsumowania lub nigdy w życiu nie handlowałeś, zobaczysz listę łatwych do wykorzystania zleceń handlowych poniżej. Z których wszystko można wykorzystać, gdy zastanawiasz się, jak kupić IOTA.

1. Kup zamówienie

Ogólnie rzecz biorąc, gdy chcesz kupić IOTA, wejdziesz na rynek za pomocą zlecenia kupna.

Jeśli masz silne podejrzenie, że IOTA jest niedowartościowana, a tym samym cena wzrośnie – złóż zlecenie kupna u swojego brokera.

Niektórzy dostawcy kryptowalut pozwalają również klientom zarabiać na spadającej cenie aktywów. Odbywa się to poprzez włączenie „krótkiej sprzedaży”, w ramach której składasz zlecenie sprzedaży, jeśli uważasz, że cena spadnie.

2. Limit lub zlecenie rynkowe

To najprostsze zlecenie na uboczu, ale biorąc pod uwagę zmienną naturę rynków kryptowalut – istnieją inne zlecenia, o których należy pamiętać.

Wielu inwestorów walut cyfrowych robi to, aby jak najlepiej wykorzystać tymczasowe zmiany cen, które zmieniają się z każdą sekundą.

„Zlecenie rynkowe” to zlecenie przyjazne dla początkujących, które wskazuje Twojemu brokerowi, że chcesz, aby Twoja pozycja IOTA została natychmiast zrealizowana. Innymi słowy, jeśli podoba Ci się aktualna cena rynkowa – złóż zlecenie rynkowe, a platforma wykona je bez wahania.

Pamiętaj, że w wyniku wspomnianej zmienności zobaczysz nieistotną różnicę między tą ceną a tą, którą otrzymujesz. Załóżmy, że złożyłeś zlecenie rynkowe na IOTA po cenie 0,3826 USD, w rzeczywistości możesz otrzymać 0,3824 USD.

Przechodząc do „zlecenia z limitem”, to zlecenie mówi Twojemu brokerowi, że chcesz wprowadzić swój zakup IOTA po bardzo określonej cenie.

Poniżej zobaczysz jasny przykład tego, jak to działa w praktyce:

 • IOTA to waluta wyceniana na 0,3800 USD, jednak chcesz wprowadzić 0,3950 USD
 • W związku z tym składasz zlecenie z limitem 0,3950 USD
 • Jeśli IOTA wzrośnie do wartości 0,3950 USD – platforma wykona za Ciebie Twoje zamówienie
 • Pamiętaj, że ta pozycja pozostanie do momentu, gdy IOTA osiągnie tę cenę lub anulujesz ją ręcznie

Jak wykazano powyżej, zlecenia rynkowe są super proste, a zlecenia z limitem pozwalają na zakup IOTA po cenie określonej przez Ciebie.

3. Stawka

Za każdym razem, gdy składasz zamówienie u dostawcy kryptowalut, zostaniesz zapytany, ile chcesz postawić. Innymi słowy – ile IOTA chcesz kupić?

Mówiąc o wymyślaniu planu, poruszyliśmy również kwestię przyjaznego dla początkujących podejścia do dokonywania regularnych, niewielkich inwestycji IOTA.

Jest to nie tylko mniej ryzykowne niż wykorzystanie dużej części budżetu inwestycyjnego, ale regularne inwestycje są logicznym sposobem kupowania IOTA z awersją do ryzyka.

4. Potwierdź zamówienie

Zaleca się dwukrotne sprawdzenie wprowadzonych informacji, takich jak zlecenie kupna / sprzedaży, limit / zlecenie rynkowe oraz stawka. Gdy będziesz zadowolony, możesz potwierdzić zamówienie.

W ten sposób Twój broker online będzie realizował Twoje zamówienia, a monety IOTA pojawią się w Twoim portfelu konta eToro.

Gotowy do zainwestowania IOTA MIOTA?

Krok 6: Przechowywanie IOTA

Jak wiesz, kryptowaluty różnią się od pieniędzy fiducjarnych wydawanych przez rząd, takich jak euro lub dolary amerykańskie. W końcu są one bezpiecznie przechowywane w bankach. Zamiast tego IOTA jest cyfrową walutą i rozproszoną księgą publiczną o otwartym kodzie źródłowym.

Zamiast typowej technologii blockchain używanej przez większość kryptowalut, monety MIOTA są przechowywane w strukturze danych o nazwie „Tangle”, gdzie każda nowa transakcja potwierdza dwie poprzednie transakcje.

Jak opisano w dalszej części tej strony, możesz zdecydować się na zakup IOTA w internetowym biurze maklerskim lub na giełdzie kryptowalut.

Oczywiście przechowywanie walut cyfrowych w nieuregulowanym portfelu kryptograficznym może narazić Cię na ataki hakerów – ze względu na konieczność wzięcia pełnej odpowiedzialności.

W eToro klienci mogą kupować i przechowywać IOTA w przyjaznej dla początkujących i bezpiecznej przestrzeni – pod orłem ASIC, CySEC i FCA. W USA klienci są chronieni przez surowe przepisy FINRA.

Ta regulacja eliminuje potrzebę martwienia się, że kupujesz IOTA od firmy o złych zamiarach.

Krok 7: Sprzedaż IOTA

Po wykonaniu kroków od 1 do 7 będziesz wiedział, że głównym celem zakupu aktywów finansowych jest ich spłacenie, gdy nadejdzie czas na wypłatę.

Innymi słowy, chcesz sprzedać IOTA za więcej, niż pierwotnie kupiłeś. W ten sposób osiągasz zysk – i zasadniczo o to w tym wszystkim chodzi.

Jeśli zdecydujesz się kupić i sprzedać IOTA za pośrednictwem giełdy zewnętrznej, procedura jest dość rozwlekła.

Giełdy często wymagają przeniesienia kryptowalut z portfela osobistego do nieuregulowanego portfela platformy, o której mowa.

Będziesz wtedy musiał wymienić IOTA na alternatywną monetę, taką jak Bitcoin – co prawdopodobnie będzie wiązało się z opłatą. Klienci są często zobowiązani do złożenia wniosku o wypłatę podczas wypłaty.

Kupując IOTA w eToro, możesz z łatwością kupować i sprzedawać waluty cyfrowe. Wszystko, czego potrzebujesz, to zalogować się na swoje konto i trafić do sprzedaży obok IOTA w swoim portfolio.

Pieniądze zostaną przelane na konto, którego użyłeś do zakupu krypto-aktywa w pierwszej kolejności – zgodnie z zasadami KYC.

Inne sposoby kupowania IOTA w 2021 r

Chociaż omówiliśmy prawie wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak kupić IOTA, istnieją inne sposoby zakupu tego spekulacyjnego aktywa.

1. Kup kartę debetową IOTA

Wiele osób decyduje się płacić kartą debetową podczas zakupów online. Jeśli to brzmi jak ty, możesz być szczęśliwy, słysząc, że w ten sposób możesz również kupić IOTA.

Udaj się na swoje konto maklerskie eToro i wprowadź dane swojej karty debetowej w odpowiednich polach. Wprowadź kwotę IOTA, którą chcesz kupić, i potwierdź, że wprowadzone informacje są poprawne.

2. Kup kartę kredytową IOTA

Podobnie jak w przypadku karty debetowej, możesz również kupić IOTA za pomocą karty kredytowej w eToro. Po prostu wprowadź dane swojej karty kredytowej i postaw w odpowiednich polach i gotowe.

Słowo ostrzeżenia: niektórzy dostawcy kart kredytowych pobierają „opłatę z góry gotówką” za wypłaty z bankomatów, gry hazardowe i depozyty maklerskie.

W związku z tym ważne jest, aby skonsultować się ze swoim dostawcą, zanim zdecydujesz się na ten rodzaj płatności. Opłaty mogą wynosić nawet 5%, więc zrób swoją pracę domową.

3. Kup IOTA Paypal

Paypal to szybka, bezpieczna i zaufana metoda płatności na całym świecie. W eToro możesz również kupić IOTA za pomocą tego e-portfela.

W naszym przewodniku dla początkujących stwierdzono, że nie wszyscy dostawcy kryptowalut akceptują portfele elektroniczne, więc sprawdź to przed rejestracją.

Jak kupić IOTA 2021 – werdykt

Jeśli dotarłeś tak daleko w naszym przewodniku Jak kupować IOTA, prawdopodobnie czujesz się gotowy, aby rozpocząć nową przygodę z kryptowalutą.

Pierwszym punktem wyjścia powinno być znalezienie godnego zaufania i regulowanego brokera internetowego. W tym celu chwalimy eToro – platforma jest bardzo łatwa w nawigacji dla początkujących i jest w 100% wolna od prowizji.

Ponadto dostawca kryptowalut jest regulowany przez szanowane instytucje finansowe, takie jak FCA, ASIC i CySEC. Broker jest również zarejestrowany w FINRA dla obywateli USA.

Rejestracja w celu zakupu IOTA to pestka w eToro, jest mnóstwo metod płatności do wyboru, a otwarcie konta zajmuje kilka minut.

Jak widać z powyższych kroków, proces zakupu IOTA w eToro jest nie tylko bezpieczny i bez prowizji, ale zajmuje zaledwie kilka minut.

eToro – najlepszy broker do kupowania IOTA

broker etoro

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptowalut – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

FAQs

Jak łatwo jest kupić IOTA?

Otwarcie konta w celu zakupu IOTA jest bardzo łatwe w eToro. Poznaj interesujący Cię rynek i rozważ regularne, ale skromne inwestycje. Możesz kupić IOTA od 25 USD za pośrednictwem tego brokera.

Jaki jest najbezpieczniejszy sposób zakupu IOTA?

Najbezpieczniejszym sposobem zakupu IOTA jest u regulowanego brokera. eToro obsługuje ponad 13 milionów klientów i jest regulowane przez ASIC, FCA i CySEC. Platforma jest również zarejestrowana w USA w FINRA.

Czy mogę kupić 100 dolarów IOTA?

Tak. Możesz kupić IOTA o wartości 100 USD. Jednak jeśli nie masz doświadczenia na rynku, może to być krótkowzroczne. W eToro możesz kupić IOTA już od 25 USD, co pozwala na powolne budowanie portfela.

Czy możesz stracić pieniądze na IOTA?

Tak, jeśli mylisz się w swoich spekulacjach, poniesiesz stratę. Jeśli poprawnie przewidzisz rynek IOTA, osiągniesz zysk.

Ile było najwięcej warte IOTA?

W grudniu 2017 r.IOTA była warta 5,25 USD. Jak dotąd jest to najwięcej warta waluta cyfrowa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner