Jak kupić Litecoin – przewodnik dla początkujących 2021

Jak kupić Litecoin (LTC): Przewodnik krok po kroku

Litecoin został założony w 2011 roku przez informatyka Charliego Lee i nadal jest jedną z najpopularniejszych walut cyfrowych do kupienia.

Masz ochotę kupić Litecoin online za pomocą kilku kliknięć? Świetnie – ale najpierw musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

W tym Jak kupić Litecoin Przewodnik dla początkujących 2021, będziemy podróżować przez praktyki i techniki stosowane przez inwestorów, którzy kupują tę kryptowalutę.

Zajmujemy się wszystkim, od opłat, których możesz się spodziewać przy zakupie Litecoina online, przez tworzenie planu inwestycyjnego i kluczowe wskaźniki po znalezienie dobrego brokera online.

Kup Litecoin w 5 krokach

Aby kupić Litecoin LTC, pierwszym krokiem jest otwarcie konta na regulowanej giełdzie, wpłacenie środków, wybranie LTC z listy platform transakcyjnych i na koniec sprawdzenie & potwierdź, że monety Litecoin LTC zostały dodane do Twojego portfela.

Poniżej przedstawiamy prosty 5-stopniowy przewodnik, jak kupić Litecoina:

Krok 1: Zarejestruj się u regulowanego brokera kryptograficznego

Krok 2: Zasil swoje konto

Krok 3: Wybierz Litcoin (LTC) z listy kryptowalut

Krok 4: Zdecyduj, ile litecoinów chcesz kupić

Krok 5: Potwierdź swoje zamówienie – Twoje monety LTC zostaną natychmiast dodane do Twojego portfela!


Krok 1: Wybierz brokera lub giełdę Litecoin online

Jak widać z naszej powyższej instrukcji, zanim zaczniesz kupować waluty cyfrowe, musisz zarejestrować się u brokera.

Jeśli zdecydujesz się zarejestrować za pomocą wspomnianej platformy kryptograficznej eToro, możesz kupić Litecoin bezpośrednio przez platformę. Ponadto broker jest regulowany przez wiele organów regulacyjnych

Jeśli z drugiej strony chcesz kupić Litecoin za pośrednictwem giełdy kryptowalut, możesz wymienić monety LTC z Ethereum, Bitcoin i tym podobnych.

Chociaż może to brzmieć zachęcająco, powinniśmy wspomnieć, że te giełdy kryptowalut są często nieuregulowane – dlatego zwiększasz swoje ryzyko.

EToro jest nie tylko regulowane przez FCA, ASIC i Cysec, ale jest również zarejestrowane w FINRA w USA. Oznacza to, że możesz wygodnie i bezpiecznie kupić Litecoina, zamiast martwić się o zasadność potencjalnie podejrzanej wymiany.

Biorąc wszystko pod uwagę, kupowanie Litecoina za pośrednictwem licencjonowanego biura maklerskiego jest znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dotyczy to zwłaszcza początkujących.

To prowadzi nas płynnie do ważnych wskaźników, które należy wziąć pod uwagę, szukając odpowiedniego brokera kryptograficznego do zakupu Litecoina.

Rozporządzenie

Jak już wspomnieliśmy, istnieją regulacje, jeśli chodzi o wybór brokera do kupna Litecoina. Mówiąc prościej, organy regulacyjne egzekwują surowe zasady dotyczące platform kryptograficznych. Zapewnia to ochronę przed rekinami finansowymi w kosmosie.

To prawda, niektórzy nieregulowani brokerzy i giełdy zewnętrzne oferują dźwignię finansową przy zakupie Litecoina. Jednak zalecamy unikanie tego za wszelką cenę.

Co więcej, jeśli zdecydujesz się zarejestrować na giełdzie – zawsze narażasz się na włamanie do platformy. Stało się tak w niezliczonych giełdach, które działają bez licencji. Możesz też zdecydować się na wycofanie Litecoina do prywatnego portfela. Ale jeśli zapomnisz hasła lub włamasz się do portfela – niewiele możesz zrobić.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, eToro jest w pełni regulowany, więc nie powinieneś martwić się tutaj o bezpieczeństwo.

Metody Płatności

Przechodząc do metod płatności, w dzisiejszych czasach istnieje szeroki zakres akceptowanych opcji u większości współczesnych brokerów internetowych.

Na początku przelew za pośrednictwem nieuregulowanej zewnętrznej giełdy kryptograficznej był często jedyną opcją zakupu Litecoina. Ten proces czasami trwał kilka tygodni.

Jak już powiedzieliśmy, nie powinieneś się obecnie męczyć ze znalezieniem preferowanej metody płatności. Platforma kryptograficzna eToro jest kompatybilna z kartami kredytowymi i debetowymi, a także z PayPal, Skrill i Neteller. Wszystkie wyżej wymienione rodzaje płatności są bezpieczne, wygodne i błyskawicznie przetwarzane.

Opłaty i prowizje

Jak w przypadku każdej usługi finansowej, firma, o której mowa, musi przynosić zyski. Zysk ten uzyskuje się obciążając klientów prowizjami i opłatami. W ten sposób umożliwiając platformie oferowanie dostępu do kupowania Litecoin.

Prowizje i opłaty mogą się różnić w zależności od mili krajowej. W każdym razie okazuje się, że lwia część brokerów kryptowalut pobiera zmienną prowizję. Ta zmienna opłata jest naliczana od wartości Twojej pozycji LTC.

Platforma kryptowalut Coinbase pobiera opłatę w wysokości 1,49% od każdej dokonanej transakcji. Na przykład, jeśli wpiszesz swoją pozycję Litecoin na 200 $, zapłacisz 2,98 $ (200 $ x 1,49%). Gdyby to było 2000 $, zapłaciłbyś 29,80 $ – i tak dalej.

Spójrzmy na prosty przykład tego, jak ta prowizja wpłynęłaby na Twoje potencjalne zyski przy zakupie Litecoina online:

 • Składasz zlecenie kupna o wartości 1000 USD na Litecoin
 • Coinbase pobiera prowizję w wysokości 14,90 USD (1000 USD x 1,49%)
 • W momencie sprzedaży monet LTC są one warte 2000 USD
 • Ponownie płacisz 1,49%, czyli 29,80 USD
 • W sumie zapłaciłeś łącznie 44,70 USD prowizji

1,49% nie wydaje się dużo, ale te opłaty mogą wkrótce zacząć zjadać Twoje zyski. Gdybyś zdecydował się kupić Litecoin za pośrednictwem eToro, zaoszczędziłbyś 44,70 USD – ponieważ broker kryptograficzny jest wolny od prowizji.

Ponadto klienci Coinbase są zobowiązani do 3,99% od wszystkich transakcji kartą debetową. Tak więc, gdybyś kupił Litecoina za stawkę 500 USD, musiałbyś zapłacić platformie 19,95 USD.

Uderzający kontrast, ulubiony nowicjusz eToro nic nie pobiera za wpłaty w dolarach amerykańskich. Jeśli płacisz w innej walucie, po prostu płacisz 0,5% opłaty za przewalutowanie.

Inne ważne czynniki

Rozmawialiśmy o znaczeniu regulacji, metod płatności i opłat – jeśli chodzi o kupowanie Litecoina.

Jest jednak kilka innych czynników, o których należy pamiętać przy wyborze brokera kryptowalut online.

 • Przyjazność dla użytkownika: Łatwość użytkowania u Twojego brokera internetowego powinna być regulowana. Bardzo ważne jest, aby tworzenie zamówień i kupowanie Litecoina przebiegało bezproblemowo.
 • Minimalna inwestycja: Zanim przejdziesz przez procedurę rejestracji na platformie kryptograficznej, zalecamy sprawdzenie minimalnej inwestycji. Jeśli jesteś nowicjuszem w obszarze zakupów kryptowalut, uważamy, że rozsądniej jest zacząć od małych zamówień. Niektórzy brokerzy wymagają nawet setek, podczas gdy eToro umożliwia zakup Litecoina za 25 USD w górę!
 • Przechowywanie: Pamięć masowa to kolejny czynnik, o którym warto pomyśleć przed zarejestrowaniem się u dostawcy kryptowalut. Na przykład, jeśli zarejestrujesz się na nieuregulowanej giełdzie – prawdopodobnie będziesz musiał sam wziąć odpowiedzialność za przechowywanie Litecoin. Uważa się, że jest to najbardziej złożona opcja dla początkujących. Z drugiej strony eToro będzie bezpiecznie przechowywać Litecoin, bez dodatkowych kosztów.

Krok 2: Opracuj plan inwestycyjny

Zastanawiając się, jak kupić Litecoina, najbezpieczniejszym sposobem pójścia naprzód jest opracowanie planu inwestycyjnego.

Ma to sens, biorąc pod uwagę, że rynki kryptowalut idą w parze z tak potencjalnie niestabilnym środowiskiem. To samo dotyczy zarówno doświadczonych inwestorów kryptowalutowych, jak i początkujących.

Mając to na uwadze, poniżej znajdziesz inspiracje do wykorzystania podczas tworzenia własnego planu inwestycyjnego na zakup Litecoina.

Długoterminowe lub krótkoterminowe

Warto się zastanowić, czy uważasz się za inwestora długoterminowego, czy krótkoterminowego Litecoina.

Celem krótkoterminowych inwestorów kryptowalutowych jest osiąganie regularnych zysków, czerpiąc korzyści z ciągle zmieniających się skoków cen Litecoina. Osiąga się to, decydując się na zakup cyfrowych monet i wypłatę w ciągu minut, dni lub tygodni – idealnie wyczuwając czas na rynku.

Ceny większości walut cyfrowych zmieniły się dwucyfrowo od czasu do czasu w ciągu jednego dnia. To ilustruje, jak niestabilny może być rynek.

Prawdę mówiąc, większość ludzi interesuje się kryptowalutami właśnie z tego powodu. W końcu największe zyski pochodzą z najpoważniejszych ryzyk.

Jeśli chodzi o strategię długoterminową, jest ona powszechnie określana jako „kup i trzymaj”. Jak sama nazwa wskazuje – celem jest kupno Litecoina i trzymanie go przez miesiące, a nawet lata. Eliminuje to obawy o krótkoterminowe zmiany cen.

Docelowa cena Litecoina

Wiele osób decyduje się na uwzględnienie docelowej ceny Litecoina w swojej strategii.

Na przykład, jeśli chcesz potroić swoją pierwotną inwestycję w Litecoin i kupiłeś aktywa cyfrowe za 200 USD – cena Litecoina musiałaby wzrosnąć do 600 USD.

Litecoin osiągnął najwyższą w historii cenę 1,11 USD w 2015 roku. Zaledwie dwa lata później popularna kryptowaluta osiągnęła najwyższy w historii poziom 375,29 USD. Jak widać, jest to dość szybka wspinaczka. Ci, którzy prawidłowo spekulowali na rynku w 2015 roku, bez wątpienia osiągnęliby przyzwoity zysk!

Rozważ regularne inwestycje

Zilustrowaliśmy wahania cen, których możesz się spodziewać, kupując Litecoin. Mając to na uwadze, zalecamy rozważenie powolnego i stabilnego podejścia – regularnego inwestowania niewielkich kwot.

Nie jest łatwo osiągnąć zysk podczas handlu jakimkolwiek aktywem, szczególnie na tak zmiennym rynku. W końcu, aby odnieść sukces, musisz podejmować dobre decyzje, jednocześnie utrzymując budżet w ryzach.

Kupowanie Litecoina w niewielkich ilościach, ale często, być może co miesiąc – to wypróbowana i przetestowana strategia stosowana na wszystkich poziomach umiejętności. Umożliwia to stopniowe dodawanie do portfela i trzymanie się planu finansowego. Jak już wspomnieliśmy, w eToro możesz kupić Litecoina już za 25 USD – co jest bardzo korzystne dla tej strategii!

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w Litecoin?

Krok 3: Otwórz konto brokera Litecoin

Gdy znajdziesz brokera internetowego, który Ci się podoba – musisz udać się na odpowiednią stronę internetową i zarejestrować się. Proces na tym etapie jest taki sam, jak kupowanie innych aktywów – czy to funduszy ETF, akcji czy srebra.

Innymi słowy, zanim będziesz mógł kupić Litecoin, musisz wypełnić formularz rejestracyjny. Będzie to niezmiennie zawierać Twoje imię i nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu.

Jeśli korzystasz z regulowanego brokera kryptograficznego (jak zalecamy), zostaniesz poproszony o dowód tożsamości ze zdjęciem, taki jak paszport lub prawo jazdy. Jest to wymóg prawny zgodnie z zasadami KYC (Know Your Customer).

Konieczne może być również przedstawienie dokumentacji potwierdzającej Twój adres. Zwykle ma to formę rachunku za media lub wyciągu z konta bankowego z ostatnich 3 miesięcy.

Słyszeliśmy, że brokerzy internetowi potrzebowali nawet tygodnia, aby założyć i uruchomić konto klienta.

Mając to na uwadze, eToro nie sprawdza identyfikatora ręcznie, więc proces jest znacznie szybszy. W rzeczywistości, ponieważ broker używa zautomatyzowanej technologii do sprawdzania dokumentów, powinieneś zacząć działać w ciągu zaledwie kilku minut!

Krok 4: Wpłać trochę środków

Zakładając, że platforma akceptuje wybraną przez Ciebie metodę płatności, możesz śmiało zdeponować środki na zakup Litecoina.

Niewątpliwie najszybszym i najwygodniejszym sposobem zasilenia konta jest karta kredytowa / debetowa lub e-portfel. Najwolniejszą drogą do zakupu Litecoina jest przelew bankowy, zwykle trwający kilka dni.

Wszechstronny, przyciągający tłumy eToro jest kompatybilny z wieloma szybkimi metodami płatności, które pozwalają na natychmiastowy zakup Litecoin. Obejmuje to karty Mastercard, Visa i Maestro z rodziny kart kredytowych / debetowych. Jeśli chodzi o e-portfele, możesz wybrać PayPal, Skrill i Neteller.

Niektórzy brokerzy określają minimalny depozyt. Uważamy, że jest to od zera – do 1000 USD i więcej. Z tego powodu dobrze jest sprawdzić, czy minimalny depozyt mieści się w Twoim budżecie. W eToro minimalna kwota to 200 USD.

Krok 5: Skonfiguruj zlecenie handlowe

handlowa kreska

Jak tylko zdeponujesz środki na swoim koncie, możesz zacząć kupować Litecoin. Cóż, najpierw musisz złożyć zamówienie, aby Twój broker wiedział, na czym stoisz.

Jeśli handlowałeś już wcześniej, znasz już ten proces. Dla tych, którzy są nowicjuszami na tej scenie, poniżej znajdziesz listę przydatnych zamówień, które warto rozważyć przy zakupie Litecoina.

Kup zamówienie

Kupując Litecoin, będziesz często korzystać ze zleceń kupna, ponieważ ma to kluczowe znaczenie przy wejściu na właściwy rynek.

Mówiąc prościej, jeśli uważasz, że cena Litecoina wzrośnie – utwórz zlecenie kupna u swojego dostawcy LTC.

Mając to na uwadze, jeśli wybrany broker obsługuje również krótką sprzedaż i uważasz, że litecoin spadnie na wartość, utwórz zlecenie sprzedaży.

Limit lub zlecenie rynkowe

Wspomnieliśmy już kilka razy, że cena Litecoina zmienia się prawie bez przerwy, sekunda po sekundzie. Jest to ważna rzecz, o której należy pamiętać, zwłaszcza jeśli Twoim celem jest uzyskanie zysków z tych krótkoterminowych zmian cen.

Teraz przejdźmy do kolejnego przydatnego zlecenia – „zlecenia rynkowego”. To mówi Twojemu brokerowi internetowemu, że chcesz wejść na rynek Litecoin po aktualnej lub najbliższej cenie. Platforma kryptograficzna natychmiast wykona to zamówienie.

Nie zapomnij wziąć pod uwagę wspomnianych wyżej zmian wartości, ponieważ jest to nie do uniknięcia. Aby dać ci lepszy pomysł – Litecoin może wynosić 80,42 $, gdy potwierdzisz swoje zlecenie rynkowe. Cena, którą faktycznie otrzymasz, może wynieść 80,49 USD.

Jeśli chodzi o „zlecenie z limitem” – możesz określić własną cenę wejścia Litecoin.

Rzućmy więcej światła na ten temat, podając krótki przykład, jak to działa:

 • Litecoin kosztuje obecnie 80,42 USD – ale chcesz wejść za 85,00 USD
 • Tworzysz zlecenie z limitem na 85,00 $
 • Jeśli LTC osiągnie 85,00 USD – broker kryptograficzny wykona Twoje zlecenie z limitem
 • Twoje zamówienie pozostanie oczekujące, dopóki Litecoin nie osiągnie ceny docelowej – lub anulujesz je samodzielnie

Zlecenia rynkowe są prostsze, ponieważ nie ma „czasu na rynku”, którym należy się zajmować. Innymi słowy, jest to natychmiastowa transakcja. Jednak, jak widać z góry, zlecenia z limitem to świetny sposób na wejście na rynek na własnych warunkach, że tak powiem.

Stawka

Jak powiedzieliśmy, zanim będziesz mógł kupić Litecoin, musisz złożyć odpowiednie zamówienie. Oprócz tego będziesz musiał pomyśleć o tym, ile chcesz postawić na swoje prognozy.

Wcześniej zasugerowaliśmy, że jeśli jesteś początkującym graczem, lepiej będzie, jeśli zaczniesz od tego, aby ustabilizować swoje stawki. W rzeczywistości możesz kupić tyle Litecoinów, ile chcesz, ale prawdopodobnie znajdziesz się w wygodniejszym tempie, inwestując niewielkie kwoty.

Powtarzam, możesz kupić Litecoin za minimalną inwestycję w wysokości zaledwie 25 USD na eToro. To dobry sposób na regularne dodawanie walut cyfrowych do portfela bez narażania dużego kapitału.

Potwierdzić zamówienie

Po założeniu nowego konta, wypełnieniu wszystkich wymaganych informacji – kupna / sprzedaży, zleceń rynkowych / limitów i stawek, możesz potwierdzić poprawność wprowadzonych informacji i kontynuować.

Zobaczysz teraz, że zakupiony Litecoin znajduje się w Twoim portfelu kryptograficznym eToro!

Krok 6: Przechowywanie Litecoina

W przeciwieństwie do tradycyjnych pieniędzy fiducjarnych, którymi wszyscy płacimy rachunki, Litecoin i inne kryptowaluty są przechowywane w zdecentralizowanej księdze.

Jeśli nie kupujesz przez brokera online, kupisz Litecoin i przechowasz go w swoim osobistym portfelu kryptowalutowym. Ten portfel kryptograficzny zostanie pobrany na Twój komputer domowy i / lub telefon komórkowy.

Jak zauważyliśmy wcześniej, kiedy przechowujesz własne krypto-monety, jesteś w pełni odpowiedzialny za swój klucz prywatny, a tym samym jesteś bardziej narażony na ataki hakerów portfela. Jeśli zapomnisz klucza prywatnego lub okaże się, że bezpieczeństwo portfela kryptowalut zostało naruszone – naprawdę niewiele możesz z tym zrobić.

eToro przechowuje twoje kryptowaluty pod ścisłą regulacją, więc możesz kupować Litecoin wiedząc, że jesteś chroniony przez FCA, ASIC i tym podobne. Dzięki temu nie musisz już martwić się wykonywaniem wielu transferów, zapamiętywaniem klucza prywatnego lub byciem ofiarą oszustwa.

Krok 7: Sprzedaż Litecoina

Jak już wiesz, kupujesz Litecoin z oczekiwaniem na czas na rynku. Następnie, później, sprzedaż krypto-aktywów za więcej, niż je kupiłeś – uzyskując w ten sposób zyski.

Powtarzam, sprzedaż Litecoina za pośrednictwem giełdy kryptowalut lub nawet nieuregulowanego brokera jest najmniej bezpiecznym i wygodnym sposobem. Dzieje się tak, ponieważ zewnętrzne giełdy często wymagają przeniesienia monet LTC z portfela do portfela giełdy.

Wtedy musiałbyś zamienić swoje Litecoin na pieniądze fiducjarne, takie jak na przykład dolar amerykański lub euro. Prawie zawsze będzie to wiązało się z opłatą za wymianę.

Wypłata Litecoina w eToro to zupełnie inne doświadczenie niż wspomniane wyżej giełdy kryptowalut. Zaloguj się na swoje konto i na ekranie swojego osobistego portfela kliknij „Sprzedaj” od Litecoin.

Ze względu na zasady KYC Twoje środki zostaną w pierwszej kolejności dodane do metody płatności użytej do zakupu cyfrowej waluty.

Gotowy do inwestycji Litecoin?

Inne sposoby kupowania Litecoina w 2021 roku

Skoro omówiliśmy już podstawowe zasady kupowania Litecoina – czas przyjrzeć się innym opcjom.

Kup kartę debetową Litecoin

Transakcje kartą debetową to szybki i łatwy sposób płacenia online. Jeśli chodzi o to, jak kupić Litecoina, to samo dotyczy.

Aby kupić Litecoin za pomocą karty debetowej, wystarczy, że podasz swoje dane w zwykły sposób, określając, ile chcesz kupić. Jeśli chcesz wypłacić swoje cyfrowe monety, platforma prześle środki na tę samą kartę.

Zawsze warto sprawdzić określoną minimalną inwestycję Litecoin, ponieważ wszyscy brokerzy będą się różnić. eToro umożliwia klientom zakup tego spekulacyjnego aktywa za jedyne 25 USD za pomocą karty debetowej.

Kup kartę kredytową Litecoin

Jeśli wolisz pomysł zakupu Litecoin za pomocą karty kredytowej, eToro akceptuje również tę metodę płatności.

W przypadku kart kredytowych mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, o których należy pamiętać, takie jak powszechnie pobierana „opłata gotówkowa”. Jest to prawie to samo, co w przypadku dokonywania transakcji hazardowej lub wypłaty z bankomatu.

W naszym przewodniku Jak kupować Litecoin stwierdzono, że średnia pobierana opłata wynosi około 3% kwoty transakcji. Warto jednak sprawdzić u wystawcy karty kredytowej.

Kup Litecoin Paypal

PayPal jest znany na całym świecie jako bezpieczny i szybki sposób robienia zakupów online. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w dzisiejszych czasach Litecoin można kupić również za pomocą PayPal.

Jednak nie wszyscy dostawcy kryptowalut będą oferować ten rodzaj płatności. Możemy jednak potwierdzić, że eToro jest w pełni kompatybilny z PayPal – a także ze Skrill i Neteller.

Bankomat Litecoin

Chociaż wiele osób nie wie o bankomatach Litecoin, jest ich ponad 7 000 w różnych miejscach na całym świecie. Chociaż są one dość odległe od tradycyjnych bankomatów używanych przez wielu.

Zamiast wypłacać pieniądze fiducjarne, wkładasz je do bankomatu. Automat wyświetli, ile monet LTC otrzymasz za swoje pieniądze. Po potwierdzeniu otrzymasz wydrukowane pokwitowanie zawierające szczegóły transakcji. Następnie musisz odebrać Litecoin za pośrednictwem prywatnego przelewu portfela.

Bankomaty Litecoin można znaleźć w sklepach, na lotniskach i na ulicach, podobnie jak tradycyjne bankomaty. Należy jednak pamiętać, że pobierane opłaty mogą być wysokie – w niektórych przypadkach nawet 20% kwoty transakcji.

Ergo, znacznie tańsze i wygodniejsze jest kupowanie Litecoina za pośrednictwem regulowanego brokera, takiego jak eToro.

Jak kupić Litecoin 2021 – Werdykt

W tym przewodniku omówiliśmy wiele różnych czynników, o których należy pamiętać, decydując się na zakup Litecoina online. Mamy nadzieję, że czujesz się gotowy, aby dołączyć do rzeszy inwestorów kupujących kryptowaluty każdego dnia.

Zanim zaczniesz, musisz zarejestrować się u zaufanego i szanowanego brokera. W tym celu zdecydowanie zalecamy przyjazną dla początkujących platformę eToro. Tutaj masz sieć bezpieczeństwa kilku organów regulacyjnych, która zapewnia bezpieczeństwo przestrzeni.

Ponadto możesz kupić Litecoin bez prowizji w mniej niż 10 minut. Nie musisz dbać o swój własny portfel kryptowalut – a wypłata jest tak łatwa, jak zalogowanie się i utworzenie zamówienia „sprzedaży”!

eToro – najlepszy broker do kupowania LTC

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptograficznej – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

FAQs

Jak łatwo jest kupić Litecoina?

Kupowanie Litecoina nigdy nie było łatwiejsze dla przeciętnego Joe Public. Po prostu zarejestruj się u regulowanego brokera internetowego oferującego Litecoin – utwórz zlecenie i określ wartość stawki.

Jaki jest najbezpieczniejszy sposób zakupu Litecoina?

Myśląc o tym, jak bezpiecznie kupić Litecoina – bez wątpienia najlepszym sposobem jest zrobienie tego za pośrednictwem licencjonowanego brokera, takiego jak eToro. Dostawca brokera jest zarejestrowany w FINRA (USA) i jest regulowany przez FCA (Wielka Brytania), CySEC (Cypr) i ASIC (Australia).

Czy mogę kupić 100 USD Litecoinów?

Tak, możesz kupić 100 $ Litecoina. Jeśli jesteś początkującym, zdecydowanie zalecamy inwestowanie niewielkich kwot w waluty cyfrowe. Na eToro możesz kupić Litecoin od 25 USD i więcej.

Czy możesz stracić pieniądze na Litecoinie?

Tak. Nie ma czegoś takiego jak handel bez ryzyka, bez względu na rodzaj aktywów finansowych. Jeśli zmierzysz czas na rynku i prawidłowo przewidzisz wzrost lub spadek Litecoina, osiągniesz zyski. Jeśli źle przewidzisz, poniesiesz stratę. Taka jest natura tej gry.

Ile wart był najbardziej Litecoin?

Najwięcej Litecoina było warte 375,29 USD – trafiło to w 2017 roku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map