Jak nauczyć się handlować kryptowalutami w Australii – szczegółowy przewodnik

Chcesz nauczyć się handlować kryptowalutami w Australii? W tym artykule wyjaśnimy najszybsze i najlepsze możliwe sposoby nauki handlu kryptowalutami w AU.

Uruchomienie Bitcoina w 2009 roku oznacza początek ery kryptowalut. Do tego czasu ludzie handlowali głównie akcjami lub walutami. Kiedy Satoshi Nakamoto uruchomił Bitcoina, niewielka liczba osób uwierzyła w jego projekt. Niektórzy w ogóle nie wierzyli, a często nazywano kryptowalutami "bańka" lub "oszustwo".

Cóż, jest to trochę zrozumiałe, ponieważ ludzie są zwykle pesymistyczni, gdy pojawiają się nowe projekty lub innowacje. Podobnie stało się z Bitcoinem. Jednak z biegiem czasu, gdy zaczęły pojawiać się nowe kryptowaluty, ludzie również zaczęli je rozpoznawać.

Wzrost kryptowalut

Znane osoby ze świata biznesu, celebrytki i wpływowe osoby zaczęły inwestować w kryptowaluty, gdy zdały sobie sprawę z ich znaczenia. Innowatorzy tacy jak Bill Gates czy Richard Brandson kilka razy chwalili Bitcoin i kryptowaluty. Jednak są jeszcze ludzie, którzy nie wierzą w kryptowaluty. Na przykład Warren Buffet kontynuuje swój negatywny stosunek do kryptowalut, mówiąc, że są one bezwartościowe i że "nie wiadomo, jak się zakończą".

W każdym razie, jedenaście lat po wypuszczeniu Bitcoina, wyznaczającym początek całej nowej branży, nie można już ignorować znaczenia kryptowalut. Wokół kryptowalut istnieje cała branża, a ludzie zbili fortuny na handlu kryptowalutami. Teraz kryptowaluty szeroko się rozwijają i zaczynają odgrywać wpływową rolę w świecie finansów.

Dlaczego warto nauczyć się handlować kryptowalutami

Prawdę mówiąc, choć minęło już 11 lat, to dopiero początek, bo czy nam się to podoba, czy nie kryptowaluty rzeczywiście będą miały bardziej znaczący wpływ na nasze życie w najbliższej przyszłości.

Dlatego jeśli nadal masz wątpliwości lub nie uczestniczyłeś w żaden sposób w kryptowalutach, to czas zacząć już teraz. Wcale nie jest późno. Jak wspomniano powyżej, to dopiero początek długiej drogi.

W branży kryptowalut można zarobić na różne sposoby, ale najlepszym sposobem jest handel. Wspomnieliśmy powyżej, że ludzie zbili fortuny w branży kryptowalut. Co więcej, zrobili to właśnie poprzez handel kryptowalutami. I dlatego, jeśli jeszcze się nie nauczyłeś, powinieneś zacząć uczyć się handlu kryptowalutami już teraz.

Czy metoda, której uczysz się handlu kryptowalutami, jest czynnikiem decydującym o Twoim sukcesie?

Można by pomyśleć, że metody uczenia się nie są zbyt ważne, ale jest to niewłaściwe podejście. Zwłaszcza w odniesieniu do kryptowalut, ponieważ są one stosunkowo nowe i dla niektórych osób mogą być trudne do zrozumienia.

Istnieją różne metody, dzięki którym jedna osoba może się czegoś nauczyć. Istnieje wiele sposobów, w jakie jednostka może coś pojąć. Niektóre strategie uczenia się działają lepiej niż inne. Głównym problemem jest to, że możesz nauczyć się wszystkiego, czego chcesz, w tym handlu kryptowalutami.

Umiejętność uczenia się jest doskonałym źródłem siły ludzkiej. Ludzie są "zakładnik" do własnej ignorancji, a ci, którzy się wahają, zawsze będą zgubieni. Najlepszym sposobem na przebicie się i rozpoczęcie nauki handlu jest zdobycie wiedzy i informacji we właściwy sposób.

Nauka podstaw handlu kryptowalutami jest kluczowa dla sukcesu i musimy pamiętać, że nie ma ustalonych zasad, jeśli chodzi o handel kryptowalutami. Na przykład jedno źródło informacji może powiedzieć, że możesz zacząć handlować za 1000 USD, a inne może powiedzieć, że możesz zacząć od 1500 USD. Nie oznacza to, że jeden się myli, a drugi ma rację. Ale oznacza to, że najmniej, co możesz zacząć, to 1000 $, a najlepiej 1500 $.

Dla niektórych osób niektóre metody uczenia się są bardziej skuteczne niż inne. Tak więc ludzie mają swój ulubiony sposób uczenia się. Dla niektórych słuchanie jest najlepszym sposobem lub obserwacją, podczas gdy inni uczą się najlepiej, wykonując zadania samodzielnie.

Według ekspertów prawda jest taka, że ​​ludzie potrzebują trzech sposobów, aby naprawdę zapamiętać informacje: wizualne, słuchowe i kinestetyczne. Prościej powiedział, że najlepiej się uczyć, ćwicząc wszystkie trzy metody: oglądanie, słuchanie i działanie.

W przypadku handlu kryptowalutami ważne jest, aby słuchać i obserwować wszystkie nauczane rzeczy bardzo uważnie, zanim zaczniesz samodzielnie ćwiczyć. Dotyczy to w szczególności początkujących. Dla tych, którzy nie mają pojęcia, czym są kryptowaluty i jak działają.

Jakie są pierwsze kroki, aby rozpocząć naukę handlu kryptowalutami w AU

nauczyć się handlu kryptowalutami

Na początku wejście do świata kryptowalut może wydawać się onieśmielające, ale oto kroki, które powinieneś podjąć, aby lepiej się zaznajomić i rozpocząć swoją podróż handlową.

 • Studiuj kryptowaluty i technologię Blockchain

Przeprowadź własne badania dotyczące kryptowalut i Blockchain. W Internecie jest tak wiele wiecznie zielonych treści dotyczących sfery kryptograficznej. Studiuj Bitcoin, Ethereum i inne kryptowaluty. Spróbuj również zrozumieć podstawy technologii blockchain.

W źródłach takich jak Coinmarketcap, można znaleźć prawie wszystko, co dotyczy kryptowalut. Co więcej, tutaj, w Trading Education, oferujemy wiele artykułów napisanych przez specjalistów i pisarzy zajmujących się handlem, z których możesz się wiele nauczyć i mieć pojęcie o tym, w co się pakujesz.

 • Oglądaj rynek

Poświęć trochę czasu na przestudiowanie historii kryptowalut, ich ruchów cen, dobrych i złych czasów, przez które przeszły kryptowaluty. Spróbuj znaleźć powody, dla których ich cena spadła i dlaczego w pewnym momencie eksplodowała. Śledź, podcasty i transmisje na żywo na YouTube od znanych i doświadczonych traderów, którzy udzielają porad, z których możesz znacznie skorzystać.

→ Kliknij tutaj, aby poznać rynek kryptowalut

 • Zrozum regulacje dotyczące kryptowalut i podatki

Cóż, Australia nie zaniedbuje regulacji dotyczących kryptowalut. Handel kryptowalutami w Australii jest całkowicie legalny. Jednak jako trader dobrze jest wiedzieć, że na przykład możesz ćwiczyć handel CFD w Australii, ale nie w Stanach Zjednoczonych, ponieważ jest to tam zabronione. Musisz również zrozumieć, że kryptowaluty są opodatkowane w Australii. W 2017 roku rząd Australii ogłosił, że każdy zaangażowany w nabywanie lub zbywanie kryptowalut musi być świadomy konsekwencji podatkowych.

 • Zdobądź mentora lub kurs handlowy

Teraz musimy być ze sobą szczerzy; uczenie się wszystkiego na własną rękę będzie trudne. Uzyskanie mentora od specjalisty handlowego lub zapisanie się na kurs handlowy znacznie przyspieszy proces uczenia się. Może się wydawać, że nie warto wydawać pieniędzy na kursy handlowe, ale w dłuższej perspektywie będzie to bardzo opłacalne. Możesz też zapisać się na bezpłatne kursy handlu kryptowalutami. Tutaj w Trading Education przygotowaliśmy kursy handlowe, w których używamy wszystkich metod nauczania, aby rozpocząć handel kryptowalutami.

 • Zacznij ćwiczyć handel

Po przeprowadzeniu badań i uzyskaniu pomysłu na kryptowaluty, możesz zacząć ćwiczyć, faktycznie handlując. Możesz zacząć od niewielkich kwot; na przykład możesz zacząć handlować za 100 $. Pomoże Ci to wyjątkowo, ponieważ będziesz mógł zobaczyć i dowiedzieć się, jak działają rzeczy, wykonując je samodzielnie, zwłaszcza jeśli jesteś osobą, która najlepiej rozumie, działając. Wybierz więc renomowanego brokera kryptowalut w Australii, takiego jak eToro i dokonaj pierwszej inwestycji. Chociaż musisz wiedzieć, że jako początkujący nie możesz dużo eksperymentować, więc handel marżami nie ma sensu dla ciebie jako nowicjusza. Może lepiej po prostu kupić monety, zabezpieczyć je w bezpiecznym portfelu i trzymać przez dłuższy czas, aż lepiej wchłoniesz.

Naucz się handlować kryptowalutami w Australii dzięki edukacji handlowej

Najczęściej handlu kryptowalutami uczy się, biorąc udział w kursach online. Istnieje wiele kursów kryptowalut. Ale prawdziwe pytanie brzmi: jak są one jakościowe i czy naprawdę zobowiązują się nauczyć Cię, jak handlować kryptowalutami?

W Trading Education przygotowaliśmy najlepszą możliwą platformę, aby nauczyć ludzi takich jak Ty handlować kryptowalutami w najszybszy i możliwy sposób. Nasza strona internetowa jest bardzo przyjazna i łatwa w nawigacji. Nauka handlu kryptowalutami z Trading Education to najlepszy sposób na naukę podczas zabawy. Tutaj wierzymy, że każdy może nauczyć się handlować, dlatego zapewniamy wyjątkową edukację handlową. Oprócz handlu kryptowalutami uczymy również handlu akcjami i handlu na rynku Forex.

Ponadto, jak powiedzieliśmy powyżej, różni ludzie uczą się na różne sposoby, dlatego w Trading Education używamy wszystkich metod nauczania, aby uczynić naukę tak łatwą, jak to tylko możliwe..

Naucz się handlować dzięki darmowym quizom handlowym

Jeśli lubisz rozwiązywać quizy, możesz je rozwiązać na naszej stronie internetowej. Przygotowaliśmy quizy z kilkoma z najciekawszych pytań, na które handlowiec musi znać odpowiedzi!

Handel kryptowalutami w Australii jest łatwiejszy niż myślisz

Australia jest krajem przyjaznym kryptowalutom. Australijskie władze nie próbowały stawiać żadnych barier na drodze technologii blockchain lub kryptowalut. Jak już wiemy, kryptowaluty były używane jako sposób na podejmowanie podejrzanych działań i do zarobić nielegalnie w całej ich krótkiej historii istnienia. Było wiele przypadków, gdy osoby fizyczne rozpoczęły pracę oszustwa wyglądały jak prawdziwe kryptowaluty. Głównym zmartwieniem rządu w Australii jest zapobieganie praniu pieniędzy przy użyciu kryptowalut.

Dlatego kryptowaluty w Australii muszą zarejestrować się w Australijskim Centrum Raportów Transakcyjnych i Analiz (AUSTRAC). W 2018 r.wprowadzono nowe prawo dotyczące cyfrowych kantorów wymiany walut, które zobowiązuje je do rejestracji w AUSTRAC. Prawo stanowiło również, że giełdy muszą weryfikować i identyfikować użytkowników, prowadzić rejestry i przestrzegać rządowych obowiązków sprawozdawczych. Wymiany niezgodne z tymi zasadami są uważane za nielegalne w Australii.

Australijski rynek kryptowalut jest jednym z najbardziej perspektywicznych na świecie. Australia zajmuje 14 miejsce wśród wszystkich krajów pod względem ilości bitcoinów według waluty. Bitcoin pozostaje czołową i najbardziej preferowaną kryptowalutą do inwestowania dla Australijczyków, chociaż kraj ten ma swoje własne kryptowaluty.

Jak dotąd Australia ma dziewięć własnych kryptowalut: Bata, CanYa Coin, Chronobank, Entropy Token, Havven Token, Horizon State, IvyKoin, NOX Token i Power Ledger. Trzeba powiedzieć, że nie wszyscy brokerzy obsługują te kryptowaluty, ale w przypadku dalszego rozwoju mogą być bardziej akceptowalne.

Inwestowanie w kryptowaluty w Australii to dobry pomysł?

Tak, bez wątpienia. Na początku było wiele sceptycyzmu co do kryptowalut, ale teraz dopiero się rozwijają i stają się kluczowym czynnikiem w świecie finansów. Kiedy Bitcoin został wydany w 2009 roku, kto by pomyślał, że nadejdzie czas, kiedy będzie można go kupować, w dzisiejszych czasach Bitcoin pełni rolę waluty fiducjarnej, ponieważ może być używany do zakupów. Istnieją bankomaty, z których możesz wyciągnąć swoje bitcoiny, tak jak możesz wyciągnąć swoje dolary australijskie. Pierwszy bankomat Bitcoin w Australii powstał w Pitt Street Mall w Sydney w 2014 roku.

Kryptowaluty w Australii tylko rosną. Rząd Australii zdecydowanie wspiera kryptowaluty i technologię Blockchain. Niedawno premier Australii Scott Morrison ogłosił, że rząd federalny zaplanował prawie 800 milionów dolarów australijskich (575 milionów dolarów) na inwestycje w technologie cyfrowe w ramach planu naprawy koronawirusa. W tym ogłoszenie, Technologia Blockchain zyskuje szczególne wyróżnienie dzięki inicjatywie o wartości 6,9 miliona dolarów, która obejmie dwa programy pilotażowe mające na celu obniżenie kosztów przestrzegania przepisów.

Taka wiadomość informuje nas o znaczeniu blockchain i kryptowalut w oczach australijskiego rządu. Więc nie jest źle inwestować w kryptowalutę teraz w Australii, ponieważ korzyści mogą być ogromne w przyszłości.

Ponadto w wielu innych krajach świata banki i instytucje finansowe zaczęły oferować usługi kryptograficzne na różne sposoby. To pokazuje, że kryptowaluty zostaną tutaj, a ich przyszłość rysuje się w jasnych barwach.

Kluczowe punkty

 • Uruchomienie Bitcoina w 2009 roku zapoczątkowało erę kryptowalut.
 • Wokół kryptowalut istnieje cała branża, więc ludzie w Australii i na całym świecie zbili fortuny na handlu kryptowalutami.
 • Handel kryptowalutami to świetna umiejętność, którą należy opanować, ponieważ oczekuje się, że kryptowaluty wzrosną w najbliższej przyszłości.
 • Handlu kryptowalutami w AU można się nauczyć głównie poprzez kurs handlowy.
 • Aby nauczyć się handlować kryptowalutami w AU, należy wykonać pięć kroków: Badanie kryptowalut & Blockchain, obserwuj rynek, zrozum regulacje dotyczące kryptowalut & podatki, zdobądź mentora lub kurs handlu i zacznij ćwiczyć handel.
 • Inwestowanie w kryptowaluty na AU może być niezwykle opłacalne w najbliższej przyszłości.
 • Rząd federalny Australii zaplanował prawie 800 milionów dolarów australijskich (575 milionów dolarów) na inwestycje w technologie cyfrowe w ramach planu naprawy koronawirusa.
 • Technologia Blockchain otrzymuje szczególną wzmiankę w ogłoszeniu z 6,9 miliona dolarów.

Handluj kryptowalutami z eToro Australia

Po przeczytaniu tego artykułu masz pomysł, jak zacząć uczyć się handlu kryptowalutami w Australii. Jest wielu brokerów, z których możesz skorzystać, ale najlepszy na AU to eToro.

eToro jest najczęściej wybieranym brokerem w Australii, ponieważ jest łatwy w obsłudze i bezpieczny. eToro obsługuje ponad 90 kryptowalut. Wystarczy odwiedzić ich stronę internetową, wybrać preferowaną kryptowalutę i dokonać inwestycji.

eToro wyróżnia się na tle innych dzięki swoim unikalnym funkcjom. Najbardziej niezwykłą cechą eToro jest funkcja kopiowania, która ułatwia ci pracę. Wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić profesjonalnych handlowców na platformie, wybrać preferowanego i kliknąć „Kopiuj tradera”.

Ponadto eToro jest regulowane przez władze finansowe w Australii i posiada australijską licencję na usługi finansowe (AFSL) wydaną przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji..

eToro – The Best Crypto & Platforma handlu społecznościowego w Australii

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności w branży – zalecamy wypróbowanie ich.

Kryptowaluty w Australii – często zadawane pytania

Gdzie mogę kupić kryptowalutę w Australii?

eToro to najlepszy broker, w którym można kupować kryptowaluty w AU. Istnieją również inne giełdy, takie jak CoinJar, Independent Reserve, CoinSpot itp.

Czy Bitcoin jest legalny w Australii?

W 2013 roku prezes The Reserve Bank w Australii wprowadził na rynek Bitcoin jako legalny.

Czy kryptowaluty są opodatkowane w Australii?

Tak, kryptowaluty są opodatkowane w Australii. W 2017 roku rząd Australii ogłosił, że każdy zaangażowany w nabywanie lub zbywanie kryptowalut musi być świadomy konsekwencji podatkowych.

W jaki sposób regulowane są giełdy kryptowalut w Australii?

Australijskie Centrum Raportów i Analiz Transakcyjnych (AUSTRAC) wdrożyło w 2018 r.ustawę dotyczącą giełd kryptowalut, zobowiązującą giełdy kryptowalut do rejestracji w AUSTRAC, weryfikacji i identyfikacji użytkowników, prowadzenia rejestrów i przestrzegania rządowych obowiązków sprawozdawczych..

Jak inwestować w kryptowaluty w Australii?

Wybierz jednego z brokerów, który spełnił zasady ustalone przez AUSTRAC i kup preferowaną kryptowalutę. eToro posiada licencję na prowadzenie działalności w Australii wydaną przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC) i jest bardzo renomowaną firmą fintech.

Jaka jest najlepsza giełda kryptowalut w Australii?

Najlepsza platforma do handlu kryptowalutami w Australii to eToro. Oprócz handlu kryptowalutami eToro jest brokerem, który koncentruje się również na ETF, kontraktach CFD, akcjach, indeksach i towarach. Zawiera imponujące funkcje, takie jak Copy Trade, który obserwuje i naśladuje praktyki handlowe innych traderów, aby pomóc nowicjuszom w planowaniu własnych strategii. To prawdziwy raj dla doświadczonych traderów, ponieważ oferuje transakcje z depozytem zabezpieczającym, instrumenty pochodne i krótkie transakcje.

Jak kupować kryptowaluty w Australii?

Utwórz konto w jednym z brokerów, takich jak eToro. Zasil swoje konto, łącząc konto bankowe. Możesz także skorzystać z bankowości internetowej lub przelewu. Wybierz preferowaną kryptowalutę i kliknij „Kup”. Wybierz kwotę, którą chcesz zainwestować i kliknij „Otwórz transakcję”. Proszę bardzo, teraz jesteś właścicielem wybranej kryptowaluty.

Jak wypłacić Bitcoiny w Australii?

Możesz sprzedawać swoje bitcoiny za dowolną walutę fiducjarną, w tym dolary australijskie (AUD). Jeśli celem sprzedaży Bitcoinów jest wypłata w AUD, oto co musisz zrobić:

Otwórz konto w biurze maklerskim, takim jak eToro, który obsługuje Bitcoin i dolary australijskie.

Wpłać swoje bitcoiny na swoje konto, a następnie je sprzedaj. Na koniec wypłać swoje dolary australijskie (AUD).

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci i zmotywował Cię do rozpoczęcia nauki handlu kryptowalutami. Teraz, gdy masz już pewne informacje na temat rynku kryptowalut w Australii i znasz kroki początkowe, powinno być łatwiej. Jeśli podobał Ci się artykuł, polub go i udostępnij na wypadek, gdyby ktoś chciał wiedzieć, jak nauczyć się handlować kryptowalutami w Australii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner