Jakie 10 niedoszacowanych kryptowalut można kupić najczęściej?

Niedowartościowane kryptowaluty & Jak je kupić

Szukasz najbardziej niedoszacowanych kryptowalut do dodania do swojego portfela w 2021 roku? Przeczytaj nasz przewodnik po 10 najbardziej niedoszacowanych kryptowalutach do kupienia w 2021 roku.

Więc bez zbędnych ceregieli…

10 najbardziej niedoszacowanych kryptowalut do kupienia w 2021 roku:

1. Ethereum

2. Binance Coin

3. Cardano

4. Bitcoin

5. Bitcoin Cash

6. EOS

7. ODROBINA

8. Tezos

9. Zcash

10. Dziarskość

Czym są niedowartościowane kryptowaluty?

Niedowartościowane kryptowaluty to takie, które nie zapewniają niczego nowego lub po prostu nie mogą być sprzedawane jako prawdziwe zmiany w grze. Niektórzy nigdy nie mówią boo i pozostają niejasni w społeczności kryptowalut.

Ale dlaczego tak wiele kryptowalut jest niedowartościowanych? Dlaczego inwestorzy wolą kupować popularne i dobrze prosperujące monety?

Cóż, najprościej mówiąc, cenione monety to te, które mają odpowiedni rozwój, silną społeczność i pozytywne nastroje na rynku. Aby kryptowaluta stała się popularna, musi być oparta na innowacyjnej platformie, z regularnymi aktualizacjami i obiecującym wdrożeniem produktu. Musi być również wspierany pozytywnym wizerunkiem marketingowym i silną społecznością, która pomoże jej podbić rynek.

Branża kryptowalut rozwija się w szybkim tempie, istnieje ponad 7000 kryptowalut. Od handlowców kryptowalut po programistów blockchain, kryptowaluty przyciągają coraz więcej ludzi z całego świata.

Z drugiej strony technologia Blockchain ma potencjał do stworzenia nowego świata gospodarczego. W tym miejscu należy zauważyć, że technologia blockchain ma zastosowania daleko poza sektorem finansowym i może być wykorzystywana do ulepszania dziedzin, takich jak medycyna, gry i głosowanie.

Jednocześnie inwestowanie w kryptowaluty jest nadal owiane mitami i nieporozumieniami, co powoduje, że jest niedowartościowane. Nawet w 2021 r. Niewielu rozumie potencjał zdecentralizowanych systemów finansowych w zapewnianiu bezpieczniejszych, tańszych i szybszych płatności; niektórzy nawet szybko określają je jako nowoczesną kaprys.

Rosnąca liczba zasobów cyfrowych dodaje więcej paliwa do ognia, pozostawiając wiele kryptowalut w gorszej sytuacji. A kiedy weźmiemy pod uwagę dużą zmienność rynku, nie powinniśmy być zaskoczeni, że niektórzy inwestorzy trzymają się z daleka od handlu kryptowalutami i jego nieprzewidywalnego charakteru.

To powiedziawszy, istnieje kilka popularnych kryptowalut, które pozostają niedowartościowane pomimo ich potencjału i wzrostu cen. Mwszyscy analitycy uważają, że niektóre aktywa kryptograficzne na tej liście są znacznie silniejsze niż inne inwestycje.

10 niedowartościowanych kryptowalut do kupienia w 2021 r

Oto 10 najważniejszych niedowartościowanych kryptowalut do rozważenia w 2021 roku:

1. Ethereum – ETH

wykres cen ethereum

Chociaż Ethereum (ETH) jest drugą co do wielkości monetą pod względem kapitalizacji rynkowej i przyjęcia, możesz być zaskoczony, że ETH jest dramatycznie niedowartościowana.

Ethereum to zdecentralizowana platforma oparta na blockchain o otwartym kodzie źródłowym, która jest używana nie tylko do płatności transgranicznych, ale także do tworzenia inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji (dApps). w rzeczywistości, Ethereum jest często określane jako król inteligentnych kontraktów.

Ethereum usprawniło również początkowy rozwój wielu tokenów ERC-20, w tym Binance Coin i BAT, oraz gier typu blockchain, takich jak CryptoKitties.

Co więcej, zespół stojący za Ethereum – z wizjonerem Vitalikiem Buterinem na czele – ma imponujące wsparcie w całej społeczności kryptowalut, co jest czynnikiem napędzającym nastroje rynkowe..

Przejście do Ethereum 2.0 z mechanizmem weryfikacji stawki (wydany 1 grudnia 2020 r.) również wywołał podekscytowanie wśród entuzjastów kryptowalut i inwestorów i może w jakiś sposób sprawić, że ceny ETH wzrosną.

Jednocześnie niektórzy eksperci sugerują, że szersza atrakcyjność DeFi w tradycyjnych płatnościach i instytucjach finansowych jest nadal ograniczona; inni twierdzą, że niektórzy konkurenci Ethereum mają lepsze perspektywy.

Na przykład EOS oferuje prostszy język programowania, co jest ważnym aspektem, który może przyciągnąć inwestorów.

Czy Ethereum pozostanie niedowartościowany w 2021 roku? Prawda jest taka, że ​​pomimo wyzwań, oczekuje się, że ETH wzrośnie i osiągnie 872 dolarów do końca tego roku, jak podał Wallet Investor.

2. Binance Coin – BNB

binarny wykres monet

Binance Coin – natywny token w ekosystemie Binance – to kolejna niedowartościowana moneta, którą warto rozważyć w 2021 roku.

Binance Coin (BNB) został początkowo uruchomiony na blockchainie Ethereum, ale został przeniesiony do własnego łańcucha bloków, Binance Chain. Chociaż Binance Chain nie obsługuje inteligentnych kontraktów, prawda jest taka, że ​​Binance Coin jest jedną z najlepszych monet użytkowych w 2021 roku.

Unikalna polityka wypalania Binance – odzyskać i spalić tokeny BNB w celu zmniejszenia całkowitej podaży BNB do 100 milionów monet – zapewnia jej stały wzrost.

Co więcej, popularna giełda Binance jest jedną z giełd kryptowalut o największych obrotach na świecie, co jeszcze bardziej zwiększa wykorzystanie BNB.

I zgadnij co? Binance to znacznie więcej: mamy Binance Academy, Binance Cloud, Binance Research i wiele innych działów, których celem jest wspieranie użytkowników i ich decyzji finansowych.

Niemniej jednak niektórzy uważają Binance Coin za DeFi jest słabszy w sektorze kryptowalut, ponieważ jego wizerunek jest w jakiś sposób ograniczony do Binance i nie może samodzielnie latać.

Czy Binance Coin pozostanie niedowartościowaną monetą w 2021 roku? Według danych do końca tego roku cena BNB może wzrosnąć do ponad 100 dolarów.

3. Cardano – ADA

Wykres cen Cardano

Cardano, będąc jednym z głównych konkurentów Ethereum do zostania liderem inteligentnych kontraktów, jest innowacyjną platformą blockchain.

Mówiąc dokładniej, Cardano używa pliku dwuwarstwowy łańcuch bloków i algorytm weryfikacji stawki w celu poprawy skalowalności i energooszczędności. Co więcej, Cardano wspiera zasady demokratycznego zarządzania, aby ułatwić aktualizacje w miarę upływu czasu.

Token ADA firmy Cardano został tak naprawdę zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom możliwość uczestniczenia w działaniu Cardano i głosowania. Nic dziwnego, że w 2017 roku Cardano odnotowało ogromny wzrost o prawie 450%.

Chociaż Cardano może być używane między innymi przez kupców, firmy rolnicze i platformy edukacyjne, wielu twierdzi, że Cardano jest nadal bardzo niedoceniane.

Według Weiss Crypto Ratings, Cardano jest jedną z najbardziej niedoszacowanych monet w 2021 r. – przy obecnych cenach wciąż spadających o ponad 60% w stosunku do rekordowego poziomu.

Jednak niektórzy eksperci, na przykład Adam Web, twierdzą, że przyszłość Cardano rysuje się w jasnych barwach, a ADA może w tym roku osiągnąć 2,5 dolara, aw kolejnych latach osiągnąć 10 dolarów za monetę.

4. Bitcoin – BTC

Czekać! Co?! Bitcoin? Tak wiemy. Pomimo swojej popularności, Bitcoin – najstarsza i największa moneta pod względem kapitalizacji rynkowej i wolumenu obrotu – jest jednym z najbardziej niedocenianych kryptowalut w świecie handlu kryptowalutami.

Bitcoina nie trzeba jednak przedstawiać! Bitcoin, uruchomiony w 2009 roku przez tajemniczą postać Satoshi Nakamoto, rządzi światem kryptowalut od ponad dekady.

Deweloperzy, handlowcy i eksperci finansowi często nazywają Bitcoin złotym standardem w świecie inwestowania w kryptowaluty. BTC ułatwia transakcje transgraniczne i zapewnia przejrzystość i dostępność.

W przeciwieństwie do walut fiducjarnych i tradycyjnych metod płatności, Bitcoin jest zdecentralizowany i eliminuje potrzebę korzystania z osób trzecich i kosztownych opłat.

Co więcej, Bitcoin doprowadził do powstania tysięcy altcoinów i całkowitej transformacji sektora finansowego.

Jednak Bitcoin ma pewne wady. Bitcoin stał się inwestycją zamiast bieżącej waluty.

Niektórzy twierdzą, że tak Problemy ze skalowalnością Bitcoina i nieefektywne zużycie energii, które sprawiają, że jest to niedoceniana moneta w 2021 roku. Uwierz lub nie, dane pokaż, że Bitcoin zużywa więcej energii niż cała Szwajcaria.

Ale hej! Bitcoin jest tutaj na stałe i wciąż jest miejsce na inwestycje. Bitcoin osiągnął rekordowy poziom ponad 40000 USD, a ceny prawdopodobnie wzrosną jeszcze bardziej.

5. Bitcoin Cash – BCH

Wykres ceny gotówki bitcoin

Utworzony w 2017 roku jako hard fork Bitcoin, Bitcoin Cash zyskał dużą popularność. Bitcoin Cash zwiększył rozmiar bloków z 1 MB do 8 MB, a następnie do 32 MB, aby poprawić skalowalność i czas przetwarzania.

Wydłużony czas przetwarzania może również pozwolić kryptowalutom i Bitcoin Cash, w szczególności, konkurować z tradycyjnymi metodami płatności, takimi jak Wiza, i zacznij być używany do codziennych transakcji i zakupów online.

Ze względu na jego potencjał i prominentnych zwolenników, takich jak Roger Ver – często określany jako Jezus Bitcoin – Bitcoin Cash zyskał popularność, co również doprowadziło do wzrostu cen.

Niemniej jednak Bitcoin Cash jest często niedowartościowany. W pewnym sensie Bitcoin często rzuca cień na Bitcoin Cash, a wiele osób spoza społeczności kryptowalut nie zdaje sobie sprawy z rozwidleń Bitcoin.

Zwróć uwagę, że Bitcoin Cash przeszedł różne forki, takie jak Bitcoin Cash ABC i Bitcoin Cash SV.

To powiedziawszy, chociaż Bitcoin Cash ma swoje problemy z brandingiem, wielu spodziewa się, że ta niedowartościowana moneta wzrośnie na wartości w 2021 r., A przedsiębiorca internetowy Dotcom napisał na Twitterze: „Bitcoin > doskonale nadaje się do przechowywania aktywów. Bitcoin Cash > świetne do płatności. Bitcoin Cash kosztuje dziś 310 $. Spodziewam się 3000 dolarów + w przyszłym roku. Dlaczego? Coraz więcej dostawców akceptuje kryptowaluty. Sprzedawcy chcą niskich opłat i szybkich transakcji. Jestem uparty na [Bitcoin Bash] ”.

6. EOS

Wykres cen eos

Kolejną niedowartościowaną monetą do kupienia w 2021 roku jest EOS.

Chociaż początek EOS był imponujący, z ogromną kampanią reklamową, która doprowadziła do kolekcji bezprecedensowe 185 milionów dolarów ETH w ciągu pierwszych pięciu dni sprzedaży tokenów Initial Coin Offering (ICO), EOS jest niedoceniany.

EOS to zdecentralizowana platforma dla inteligentnych kontraktów i dApps, często określana jako zabójca Ethereum.

Zespół EOS ma wielkie plany i twierdzi, że EOS jest skalowalny, elastyczny i użyteczny. Jedną z najbardziej godnych uwagi funkcji jest EOS skalowalność pozioma, która umożliwia równoległe wykonywanie transakcji i kontraktów.

Założyciel Dan Larimer włączył również innowacyjny delegowany protokół konsensusu potwierdzającego udział stawki, aby zapewnić, że system będzie zużywał mniej energii i był mniej scentralizowany.

Jak wyjaśniono w ich białej księdze: „Oprogramowanie EOS.IO zostało zaprojektowane w oparciu o doświadczenie ze sprawdzonymi koncepcjami i najlepszymi praktykami i reprezentuje fundamentalne postępy w technologii blockchain. Oprogramowanie jest częścią całościowego planu dla globalnie skalowalnego społeczeństwa blockchain, w którym zdecentralizowane aplikacje można łatwo wdrażać i zarządzać nimi."

Pomimo swoich możliwości i potencjału do uruchamiania zdecentralizowanych aplikacji klasy korporacyjnej i przemysłowej, EOS pozostaje niedoceniany i nadal jest sprzedawany po niższych cenach w porównaniu do swojego głównego konkurenta, Ethereum

inwestuj w eos

7. IOTA – MIOTA

Wykres cen jota

IOTA to kolejny zasób, który warto obserwować w 2021 roku. IOTA to zdecentralizowana księga, która przeprowadza transakcje między urządzeniami w ekosystemie Internetu rzeczy (IoT).

Jest to rewolucyjne, ponieważ według danych, miliardy urządzeń było podłączonych do Internetu do 2020 r. i mogły wymieniać dane i płatności, przenosząc interoperacyjność na zupełnie nowy poziom.

Transakcje są potwierdzane przez zdecentralizowany graf acykliczny (DAG), system węzłów zwany Tangle, w którym każda nowa transakcja potwierdza dwie poprzednie.

IOTA jest partnerem różnych firm motoryzacyjnych, łańcuchów dostaw i projektów e-zdrowia.

Jak powiedział Tobias Schmailzl, CTO w Blackpin: „IOTA, jako partner technologiczny, ma dla nas całkowity sens. Dzięki zdecentralizowanemu systemowi płatności i innym funkcjom opartym na technologii rozproszonej księgi (podobnej do Blockchain), technologia ta ma najlepsze warunki do długoterminowego partnerstwa strategicznego. W końcu IOTA jest optymalnym rozwiązaniem do bezpiecznej komunikacji i płatności między ludźmi a maszynami w kontekście (i) problemów związanych z IoT ”.

Pomimo swojego potencjału IOTA ma swoje wady. Stał się nawet celem ataku phishingowego, który doprowadził do kradzieży 3,94 miliona dolarów MIOTA monet.

Niemniej jednak, ta niedowartościowana moneta powoli wykazuje oznaki poprawy. W 2020 roku MIOTA wystartowała z kapitalizacją rynkową na poziomie 446 milionów dolarów, aw grudniu 2020 roku osiągnęła 900 milionów dolarów (wzrost o ponad 100%).

8. Tezos – XTZ

Wykres cen tezos

Tezos to kolejna obiecująca sieć, ale niedoceniana kryptowaluta, połączona z tokenem o nazwie tez. Tezos to sieć blockchain, która wykorzystuje innowacyjny mechanizm weryfikacji stawki, protokół samoregulacji i demokratyczne zarządzanie.

W rzeczywistości demokratyczny charakter XTZ (pozwalający uczestnikom głosować i decydować o jego rozwoju) jest jedną z jego najbardziej pociągających cech.

W tym miejscu należy zauważyć, że pieczenie jest ważnym procesem w ekosystemie Tezos. Pieczenie to proces weryfikacji transakcji Tezos, co jest kluczowe w mechanizmie weryfikacji stawki.

Nic dziwnego, że po premierze w 2017 roku Tezos miał udane ICO. Zarobił około 232 milionów dolarów. Jednak po jego pomyślnym starcie nastąpiły liczne opóźnienia, wewnętrzne dramaty i problemy prawne.

Doprowadziło to do niedocenienia cen XTZ.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​cena XTZ potroiła się między październikiem 2019 a lutym 2020 i ponownie zaczęła przyciągać uwagę. Jeśli więc chcesz postawić na Tezos w 2021 roku, przeczytaj więcej o jego potencjale inwestycyjnym tutaj.

zainwestuj w tezos

9. Zcash – ZEC

Wykres cen zcash

Chociaż Zcash jest popularną siecią kryptograficzną, której celem jest zapewnienie większej prywatności, Zcash jest nadal niedoceniany. W rzeczywistości Tyler Winklevoss powiedział kiedyś, że Zcash jest jedną z najbardziej niedocenianych krypt (po tym, jak Bittrex ogłosił plany usunięcia Zcash, Monero i Dash).

Tyler napisał na Twitterze: „Zcash jest obecnie najbardziej niedocenianą kryptowalutą. Zapewnia prywatność pieniądzom, które są podstawowym budulcem wolnego i otwartego społeczeństwa. Dumny, że Gemini wspiera ten nowatorski projekt za zgodą NYDFS (Departamentu Usług Finansowych Nowego Jorku) ”.

Ale co to jest Zcash? Zcash to zdecentralizowany łańcuch bloków podobny do Bitcoin: zawiera kod typu open source, ale dodaje więcej prywatności i zamienności. Zwróć uwagę, że zamienność to termin odnoszący się do łatwości, z jaką jeden zasób można zastąpić innym.

Zcash oferuje dwa rodzaje transakcji: transakcje przejrzyste, które udostępniają dane, oraz transakcje prywatne, które nie ujawniają żadnych informacji.

Istnieje wiele powodów, dla których chciałoby się szukać anonimowości, powodów w ogóle niezwiązanych z Dark Web: firma może próbować chronić swoje tajemnice handlowe przed konkurentami lub para może próbować kupić zabawki dla dorosłych.

Ze względu na swoje znaczenie, ale kontrowersyjny wizerunek, Zcash pozostaje niedocenianą monetą do kupienia.

Jednak według prognoz cenowych Zcash ma świetlaną przyszłość. Eksperci w Trading Beasts twierdzi, że ZEC wzrośnie z 70 dolarów w 2021 roku do 100 dolarów w 2023 roku. Inne bardziej uparte prognozy, takie jak te dostarczone przez Coin Liker, ujawniają, że Zcash może osiągnąć 1444 USD w 2025 r..

10. Dash

Na koniec porozmawiajmy o Dash – kolejnym niedocenianym tokenie na naszej liście. Dash to blockchain typu open source, który oferuje szybkie płatności transgraniczne.

Dash, którego nazwa pochodzi od tego terminu „Cyfrowa gotówka”, został wydany w 2014 roku jako widelec Litecoin. Dash nabrał rozpędu dzięki różnym innowacjom, takim jak dwupoziomowa sieć z motywowanymi węzłami i opcjonalna prywatność transakcji.

Według strony internetowej Dash ma na celu „być najbardziej przyjazną dla użytkownika i skalowalną kryptowalutą zorientowaną na płatności na świecie”, zaprojektowaną dla osób fizycznych, sprzedawców i instytucji jednocześnie..

Chociaż Dash ma różne funkcje, takie jak ChainLock zapewniający bezpieczeństwo, InstantSend, aby poprawić natychmiastowe transakcje i CoinJoin, aby dodać prywatność, moneta ta od dawna jest pod radarem inwestorów.

Jednak jego ograniczona podaż wynosząca 18 milionów monet i ciągłe aktualizacje mogą sprzyjać niedoborom i pompować Dash. Dowiedz się więcej na ten temat tutaj!

Dlaczego powinienem kupować niedowartościowane kryptowaluty w 2021 roku?

Inwestowanie w kryptowaluty to przedsięwzięcie finansowe, które warto rozważyć. W końcu kryptowaluty i technologia blockchain mają na celu ulepszenie i zastąpienie tradycyjnych transakcji finansowych.

W jaki sposób? Jak wspomniano powyżej, kryptowaluty są zdecentralizowane. Nie potrzebujesz banków ani stron trzecich do pobierania dodatkowych opłat tylko w celu dokonania płatności lub przechowywania pieniędzy. Przyznajmy: to wystarczy, aby kryptowaluty – nawet te, które są niedrogie – były warte inwestowania.

W rzeczywistości, gdy niedowartościowana moneta o dużym potencjale i imponującej technologii bazowej jest niedoszacowana, może to być również prawdziwa okazja. Kiedy zaniżona cena monety nabiera rozpędu i aprecjacji ceny, handlowcy mogą rozpocząć sprzedaż i potencjalnie osiągnąć zysk daleko po 2021 r..

Wreszcie, wielu inwestorów kryptowalut szuka niedowartościowanych kryptowalut tylko dlatego, że wiedzą, że handel kryptowalutami to świetny sposób na dywersyfikację ich portfeli i zmniejszenie ryzyka.

Pamiętaj jednak, aby inwestować tylko pieniądze, które możesz stracić. Zawsze przeprowadzaj badania i rozważ stosunek ryzyka do zysku dla aktywów, w które chcesz zainwestować.

Jak mogę kupić niedowartościowane kryptowaluty?

handel niedowartościowanymi kryptowalutami

Kupowanie niedowartościowanych kryptowalut może być ostatecznie opłacalnym przedsięwzięciem finansowym, ale znalezienie niedoszacowanych monet wartych rozważenia może być trudne, szczególnie podczas trwającej pandemii koronawirusa.

Szczerze mówiąc, znalezienie niedocenianej i niedrogiej kryptowaluty z dużym potencjałem w 2021 roku wymaga dużej wiedzy i doświadczenia!

Ponieważ ceny kryptowalut opierają się głównie na innowacjach technologicznych, podaży i popycie oraz nastrojach rynkowych, handlowcy muszą dużo inwestować w edukację handlową. Badanie wskaźników i śledzenie wiadomości może być również kluczowe, aby pomóc inwestorom znaleźć udane transakcje.

I jeszcze jedno! Nawet jeśli dasz się ponieść szumowi w sektorze kryptowalut, zawsze powinieneś być świadomy oszustw związanych z kryptowalutami i oszustwami, zwłaszcza jeśli chodzi o nowe tokeny i tokeny mikro-cap.

„A co z praktyczną stroną handlu kryptowalutami?”, Możesz zapytać teraz. Cóż, masz różne opcje inwestowania w niedowartościowane kryptowaluty. Przede wszystkim możesz kupować i przechowywać kryptowaluty w portfelu kryptograficznym, zachowując własność. Giełdy kryptowalut, takie jak eToro, mogą być świetnym miejscem do kupowania i sprzedawania aktywów cyfrowych.

Zanim jednak zaczniesz kupować niedowartościowane kryptowaluty, nie zapominaj, że kryptowaluty są regulowane inaczej na całym świecie. Dlatego upewnij się, że znasz przepisy i podatki w kraju, w którym się znajdujesz.

Ostatecznie, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zainwestować w niedowartościowaną, czy dobrze znaną kryptowalutę, ważne jest, aby wypracować zdrowe nawyki handlowe i dyscyplinę. Aby dać przykład, kontrolowanie emocji podczas handlu jest kluczowym czynnikiem, który może pomóc Ci odnieść sukces i wyeliminować strach, chciwość, euforia lub zbytnia pewność siebie.

eToro – najlepsza platforma kryptowalutowa zarówno dla traderów, jak i inwestorów

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Kluczowe punkty

  • Świat kryptowalut i technologii blockchain rozwija się w szybkim tempie, a każdego dnia pojawia się coraz więcej altcoinów.
  • Chociaż kryptowaluty są nadal źle rozumiane, kupowanie kryptowalut to świetny sposób na dywersyfikację portfela, potencjalne osiągnięcie zysku i dołączenie nowy ekonomiczny świat, który wkrótce stworzy technologia blockchain.
  • Podczas gdy wielu inwestorów woli kupować dobrze znane kryptowaluty, warto również wziąć pod uwagę niedowartościowane monety. W rzeczywistości niektóre niedoceniane i niedrogie aktywa oferują imponujące innowacje, ale po prostu nie są dobrze sprzedawane.
  • Niektóre z niedowartościowanych monet, które powinieneś wziąć pod uwagę w 2021 roku, to między innymi Ethereum, Binance Coin, Bitcoin, Bitcoin Cash, Tezos, EOS, MIOTA, Zcash, DASH i Cardano..
  • Jeśli chodzi o nowe monety, zawsze uważaj na oszustwa kryptograficzne i upewnij się, że przestrzegasz przepisów kryptograficznych nałożonych przez kraj, w którym się znajdujesz.
  • Aby jednak znaleźć niedowartościowaną kryptowalutę, którą warto rozważyć w 2021 roku, należy najpierw zainwestować w odpowiednią edukację handlową, praktykę i emocjonalną samokontrolę.

Jeśli podoba Ci się nasz artykuł 10 najbardziej niedoszacowanych kryptowalut do kupienia, Następnie udostępnij go każdemu, kto jest zainteresowany inwestowaniem w kryptowaluty.

Dalsza lektura:

Najpopularniejsze kryptowaluty i ich wyzwania

Jak handlować kryptowalutą za 100 USD

Top 10 najważniejszych kryptowalut innych niż Bitcoin

5 najpopularniejszych kryptowalut w USA

W jakie 9 altcoinów najlepiej zainwestować w 2021 r?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner