Jakie są zalety handlu Ripple?

Handel Ripple umożliwia traderom spekulowanie, czy cena Ripple wzrośnie lub spadnie, bez konieczności przejmowania XRP na własność.

Ripple to cyfrowa waluta (Ripple XRP), która jest również znana jako platforma do przesyłania kryptowalut w sposób peer-to-peer (RippleNet). Jest to platforma typu open source, której głównym celem jest zapewnienie niezawodnej, taniej i szybkiej metody transakcji..

Platforma może obsługiwać i wymieniać dowolny rodzaj waluty, zarówno walutę fiducjarną, jak i inną kryptowalutę. Poniżej podsumowaliśmy niektóre korzyści płynące z handlu Ripple.

Dlaczego warto handlować Ripple?

Oprogramowanie Ripple jest często używane przez banki i handlowców do wymiany aktywów. W tym konkretnym momencie jest to możliwe dzięki zastosowaniu systemu Swift, który działa w oparciu o rachunki bankowe, które są całkowicie oddzielne w krajach, w których działa bank. Handel Ripple XRP obejmuje spekulacje na jego cenie bez przejmowania własności XRP.

Aby mieć pewność, że Twoje zainteresowanie będzie zawierało najlepsze możliwe informacje, dokładnie wyjaśnimy Ci korzyści płynące z handlu Ripple.

Niektóre z korzyści płynących z handlu Ripple to:

1. Możliwość zwarcia

2. Efektywne wykorzystanie kapitału

3. Brak konta giełdowego lub potrzebny portfel

4. Handluj z uznanym dostawcą

5. Aplikacje ze świata rzeczywistego

6. 24-godzinny handel rynkowy

1. Możliwość krótkiej sprzedaży (sprzedaży)

Handel kontraktami CFD i spread betting to dwa wspólne elementy, które umożliwiają handel zarówno po rosnących, jak i spadających cenach, funkcja przeznaczona tylko dla profesjonalnych traderów. Aby móc sprzedawać (krótko mówiąc) kryptowalutę, posiadanie jej nie jest potrzebne, pozwala to na większą swobodę, ponieważ nadal jest to funkcja, która nie jest możliwa na giełdach kryptowalut.

2. Efektywne wykorzystanie kapitału

Handel lewarowany, proste wyjaśnienie oznacza, że ​​aby móc otworzyć pozycję, wystarczy zdeponować procent pełnej wartości określonej transakcji. Nie jest to możliwe w przypadku giełd kryptowalut, ponieważ nadal musisz zdeponować pełną wartość transakcji. Tylko pamiętaj, że Twój wskaźnik dźwigni powiększa zarówno zyski, jak i straty, i możesz stracić więcej niż kwota, którą wpłacisz, aby otworzyć pozycję.

3. Nie potrzeba konta wymiany ani portfela

Podczas handlu kontraktami CFD na Ripple nie będziesz musiał zajmować się bezpośrednio wymianą kryptowalut. Zamiast tego ceny pochodzą z różnych giełd w Twoim imieniu, a następnie są oferowane w najlepszej dostępnej cenie.

Ostatecznie oznacza to, że nie będziesz czekać na żadne zatwierdzenie giełdy, bezpieczeństwo Twojego portfela nie będzie dla Ciebie problemem i nie będziesz musiał płacić żadnych opłat, jeśli będziesz później wypłacać środki. Innymi słowy, jeśli chcesz kupić XRP i posiadać je przez dłuższy czas, będziesz potrzebować konta wymiany.

4. Handluj z uznanym dostawcą

Ripple umożliwia handel z regulowanymi dostawcami. Dostawcy ci ciężko pracują i są oddani oferowaniu swoim klientom wielokrotnie nagradzanej obsługi klienta i wsparcia, kiedy tylko mogą tego potrzebować w godzinach, gdy rynek jest otwarty. eToro, na przykład jest jedną z najbardziej znanych platform, na których można handlować Ripple.

5. Aplikacje ze świata rzeczywistego

System płatności Ripple jest obsługiwany przez banki i organizacje jako wirtualna waluta. Ripple umożliwia łatwe ułatwianie płatności transgranicznych, ponieważ jest konsorcjum ponad 200 instytucji finansowych z ponad 40 krajów. W tym przypadku Ripple wyprzedza wielu konkurentów, ponieważ odnotował ogromny wzrost wśród instytucji finansowych. Może to być pozytywny czynnik, jeśli chodzi o handel Ripple, ponieważ ma bardziej wiarygodny autorytet.

6. 24-godzinny handel na rynku

Rynek kryptowalut, w tym Ripple XRP, jest otwarty 24 godziny. Dlatego możesz handlować o każdej porze dnia lub w weekendy. Możesz handlować w pełnym wymiarze godzin lub możesz to zrobić w niepełnym wymiarze godzin, jeśli masz inną pracę na pełny etat. Powinniśmy uważać się za szczęściarzy, że potrafimy wykorzystać wszystkie możliwości, jakie pojawiają się na rynku, który nigdy się nie zamyka.

Czy powinienem kupić lub wymienić Ripple?

Rozważając kupno lub handel Ripple, istnieje szereg korzyści, które należy wziąć pod uwagę, a zwłaszcza indywidualne potrzeby sytuacyjne mogą decydować o tym, czy musisz handlować, czy sprzedawać. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ripple, zapoznaj się z tym przewodnikiem po Ripple dla początkujących.

Możesz być zainteresowany kupnem Ripple, jeśli…

 • Chcesz przejąć pełną własność kupionej kwoty Ripple.
 • Nie masz nic przeciwko zapłaceniu pełnej wartości aktywów z góry.
 • Nie masz nic przeciwko czekaniu na konto wymiany, zanim będziesz mógł kupować lub sprzedawać.
 • Chcesz być Ripple HODLerem.
 • Z przyjemnością zapłacisz podatek od zysków kapitałowych od wszelkich zysków.

Możesz być zainteresowany handlem Ripple, jeśli…

 • Chcesz zdeponować procent pełnej wartości transakcji, aby otworzyć pozycję.
 • Chcesz spekulować ceną XRP bez posiadania zasobu cyfrowego.
 • Chcesz od razu zacząć handlować XRP.
 • Chcesz niskich opłat, ponieważ Ripple nie pobiera żadnych opłat, jeśli chcesz później wypłacić środki.
 • Chcesz skorzystać z korzyści podatkowych wynikających z zakładów na spread lub handlu kontraktami CFD.

Zacznij handlować Ripple z eToro

eToro to jedna z najbardziej znanych platform handlowych na świecie. Jako platforma handlu społecznościowego jest dumna ze swojego bezpieczeństwa, które oferuje. Możesz rozpocząć swoją przygodę z handlem kryptowalutami na eToro, ponieważ obsługuje on kryptowaluty, z wyjątkiem innych tradycyjnych aktywów.

eToro – Najlepsza platforma kryptowalut do handlu Ripple XRP

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności w branży – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Kluczowe punkty

 • Ripple to cyfrowa waluta (Ripple XRP), która jest również znana jako platforma do przesyłania kryptowalut w sposób peer-to-peer (RippleNet).
 • Ripple to platforma typu open source, której głównym celem jest stworzenie niezawodnej, taniej i szybkiej metody transakcji.
 • Ripple może obsługiwać i wymieniać każdy rodzaj waluty, niezależnie od tego, czy jest to waluta fiducjarna (funt szterling itp.), Czy też dowolna kryptowaluta.
 • Ripple ma kilka zalet w porównaniu z tradycyjnymi aktywami finansowymi.
 • Handel kontraktami CFD i spread betting to dwa wspólne elementy, które umożliwiają handel zarówno po rosnących, jak i spadających cenach, funkcja skierowana wyłącznie do klientów profesjonalnych.
 • Handel lewarowany oznacza, że ​​aby móc otworzyć pozycję, wystarczy zdeponować procent pełnej wartości określonej transakcji.
 • Podczas handlu kontraktami CFD na Ripple nie będziesz musiał zajmować się bezpośrednio wymianą kryptowalut. Zamiast tego ceny pochodzą z różnych giełd w Twoim imieniu, a następnie są oferowane w najlepszej dostępnej cenie.
 • Ripple umożliwia handel z regulowanymi dostawcami. Dostawcy ci są oddani oferowaniu swoim klientom wielokrotnie nagradzanej obsługi klienta i wsparcia.
 • Ponieważ większość ludzi wciąż ma stosunkowo mgliste pojęcie o kryptowalutach i ich zmienności, należy podjąć dodatkowe kroki, aby upewnić się, że są odpowiednio poinformowani przed dokonaniem jakiejkolwiek poważnej inwestycji.
 • Oprogramowanie Ripple jest często używane przez banki i handlowców do wymiany aktywów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner