Które 10 Altcoinów z najwyższej półki eksploduje w 2021 roku?

10 najlepszych altcoinów, które warto zainwestować w 2021 roku

W związku z boomem na kryptowaluty, który ma miejsce niedawno, musisz się zastanawiać, jakie są najlepsze altcoiny do inwestowania w 2021 roku. Ponieważ wynaleziono już ponad 7000 kryptowalut, wybór najlepszych Altcoinów do zainwestowania w 2021 roku nie jest łatwym zadaniem. Nie obawiaj się, w Trading Education umieściliśmy listę najlepszych Altcoinów do rozważenia w 2021 roku.

Kryptowaluty cieszą się szczególną uwagą na początku 2021 r., Ponieważ przechodzą okres byka. Bitcoin jest liderem i cieszy się największym zainteresowaniem, wzrastając z 20000 do 30000 USD w ciągu dwóch tygodni, co nigdy wcześniej nie miało miejsca w jego historii..

Na Twitterze jest dużo szumu od entuzjastów kryptowalut i analityków, którzy zostali nieco zaskoczeni niedawnym wzrostem, którego ostatnio doświadczają kryptowaluty. Chociaż trzeba powiedzieć, że było to prawie przewidywane.

Jeśli chcesz szybko i łatwo wejść na rynek kryptowalut, sprawdź eToro Exchange!

Tutaj, w Trading Education, uważnie śledziliśmy wszystko, co wydarzyło się w świecie kryptowalut w 2020 roku, było interesującym rokiem, ale oczekuje się, że 2021 będzie jeszcze bardziej ekscytujący.

Mimo że Bitcoin cieszy się dużym zainteresowaniem, analitycy uważają, że wartość altcoinów może znacznie wzrosnąć w 2021 roku. Poniżej przedstawiamy 10 najlepszych altcoinów, które należy wziąć pod uwagę w tym roku.

Musisz też o tym pamiętać kupowanie najlepszych Altcoinów nie wystarczy, aby odnieść sukces jako trader kryptowalut.

10 najlepszych altcoinów, które eksplodują w 2021 roku:

1. Ethereum

2. Litecoin

3. Bitcoin Cash

4. Marszczyć

5. ODROBINA

6. Cardano

7. Tezos

8. DZIARSKOŚĆ

9. TRON

10. NEO

Jakie 10 najlepszych altcoinów eksploduje w 2021 roku?

Ta lista będzie się zawsze zmieniać w miarę pojawiania się i znikania Altcoinów. Nie wszystkie Altcoiny wytrzymują próbę czasu, chociaż w 2021 roku z pewnością są takie, które znasz.

Oto 10 najważniejszych altcoinów do rozważenia w 2021 roku:

1. Ethereum (ETH)

wykres cen ethereum

Założona przez Vitalika Butterina w 2013 roku Ethereum jest drugą co do wielkości kryptowalutą po Bitcoinie. Ethereum jest symbolizowane zdecentralizowanymi aplikacjami (dApps). Dlatego Ethereum to nie tylko waluta cyfrowa, ale również jego blockchain jest szeroko stosowany. Niedawno Microsoft przyjął blockchain Ethereum dla tantiemy z tytułu gier co było wielką wiadomością dla ETH i zwolenników technologii blockchain.

Ethereum przekroczył próg 1000 USD 4 stycznia i osiągnął najwyższy poziom od 2 lutego 2018 r. W chwili pisania tego tekstu cena Ethereum wynosi 1041 USD..

Obecnie niektóre z najbardziej znanych aplikacji dApps działają na łańcuchu blokowym Ethereum, takie jak Aragon, Auger, MakerDAO, gnosis itp..

Po uruchomieniu Ethereum 2.0 i przyjęciu technologii blockchain jeszcze więcej analityków uważa, że ​​Ethereum może osiągnąć nowe wyżyny w 2021 r. Entuzjasta kryptowalut i analityk Ivan On Tech przedstawił swoje prognozy cenowe dla Ethereum w dniu Świergot i według niego istnieje możliwość, że Ethereum może wzrosnąć do 6000 $ do końca 2021 roku.

2. Litecoin (LTC)

Wykres ceny litecoin

Litecoin to piąta co do wielkości kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej. Został założony przez Charlee Lee w 2011 roku. Lee chciał wprowadzić pewne ulepszenia do Bitcoin, ale zamiast tego postanowił stworzyć nowy hard fork, kopiując kod Bitcoina i wprowadzając pewne zmiany, tworząc w ten sposób nowy altcoin o nazwie Litecoin.

Korzystanie z mechanizmu Proof of Work (PoW) Litecoin jest podobny do Bitcoin, ponieważ w przyszłości ma stać się alternatywną walutą dla fiat. Litecoin ma przewagę nad Bitcoinem, ponieważ wykorzystuje łańcuch bloków zwany „scrypt”, który jest szybszy i bardziej wydajny.

Litecoin osiągnął rekordowy poziom 360 USD 19 grudnia 2017 r. Po wzroście ceny Bitcoina cena Litecoina wzrosła ponad dwukrotnie od grudnia i wynosi 153 USD..

Co więcej, Litecoin niedawno na krótko odwrócił Ripple (XRP) jako czwartą co do wielkości kryptowalutę wśród splotów Ripple – SEC, jak donosi Cointelegraph.

Oczekuje się, że cena Litecoina wzrośnie w 2021 r. Długie prognozy przewidują, że Litecoin może wzrosnąć do 496 USD do listopada 2021 r. Analitycy kryptowalut uważają to za ostrożną prognozę, ponieważ cena może wzrosnąć jeszcze bardziej.

Czy zastanawiałeś się nad zainwestowaniem w Litecoin?

3. Bitcoin Cash (BCH)

Wykres ceny gotówki bitcoin

Bitcoin Cash to kolejny altcoin, na który warto zwrócić uwagę w 2021 roku. Bitcoin Cash powstał w 2017 roku, kiedy oddzielił się od Bitcoin, więc jest kolejnym rozwidleniem Bitcoina. W 2020 roku Bitcoin Cash wygenerował powolne zwroty w wysokości zaledwie 42%. Ale z drugiej strony altcoin wykazał stabilność, ponieważ nie spadł znacząco.

W tej chwili cena Bitcoin Cash wynosi 422 USD. Ponieważ istnieje byczy ekosystem kryptograficzny, oczekuje się, że cena Bitcoin Cash będzie stale rosła w 2021 roku. Według Walletinvestor cena Bitcoin Cash może wzrosnąć do 498 USD do końca roku. Biorąc pod uwagę, że ta prognoza cenowa nie jest zbyt odległa od aktualnej ceny, możemy powiedzieć, że byłby to miły, stabilny wzrost dla altcoina.

Czy zastanawiałeś się nad zainwestowaniem w Bitcoin Cash?

4. Ripple (XRP)

wykres cen tętnienia

Ripple zostało uruchomione w 2012 roku w celu zrewolucjonizowania systemu finansowego poprzez łączenie walut w transakcjach w RippleNet, globalnej sieci płatności. Proces przeliczania walut jest postrzegany jako przeszkoda przez duże instytucje finansowe, a Ripple jest świetną alternatywą, ponieważ nie wykorzystuje tego procesu.

Ripple może przyspieszyć wszystkie transakcje transgraniczne między walutami, w tym fiat i kryptowalutę.

Ripple osiągnął rekordowy poziom 3,40 USD 7 stycznia 2018 r. Chociaż Ripple przez cały okres swojego istnienia był altcoinem, który przynosił znaczne zyski inwestorom, rok 2020 nie był tak łaskawy dla XRP.

Ripple miał dobre okresy w 2020 roku. Dopiero w listopadzie odnotował wzrost o 126% i wszystko było w porządku dla altcoina, dopóki Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) nie ujawniła swojej skargi przeciwko Ripple, oskarżając firmę o nielegalną emisję papierów wartościowych w formie sprzedaży za XRP.

Po tych wiadomościach Ripple stracił wsparcie i zaczął być niewymieniony na wielu giełdach. Jego cena spadła o 42% w ciągu 24 godzin od ogłoszenia. Ripple dążyło do zajęcia pozycji drugiej kryptowaluty na liście Coinmarketcap konkurującej z Ethereum, ale spadła na piątym miejscu z powodu zarzutów.

W tej chwili cena Ripple wynosi 0,22 USD. Chociaż altcoin nie przeżywa teraz dobrego czasu, jeśli Ripple wygra sprawę z SEC, to istnieje możliwość, że sprawy mogą przybrać inny obrót, a jego cena może ponownie wzrosnąć.

5. IOTA (MIOTA)

Wykres cen jota

IOTA to jeden z najbardziej obiecujących altcoinów. Jego blockchain w niczym nie przypomina tradycyjnego. IOTA wykorzystuje model skierowanego acyklicznego wykresu (DAG). Dzięki temu modelowi, zamiast umieszczać transakcję w bloku w łańcuchu, są one umieszczane i łączone ze sobą w sieci, która nazywa się Tangle.

System ten jest znacznie szybszy i wydajniejszy, co właściwie charakteryzuje IOTA, a jeśli chodzi o internet rzeczy (IoT), to IOTA jest liderem.

W 2020 IOTA nie wykazała żadnego znaczącego wzrostu. W tej chwili cena IOTA wynosi 0,35 USD. Jednak cena konsoliduje się od listopada 2020 r., Przy powolnym, ale stałym wzroście.

W 2021 roku analitycy uważają, że cena IOTA może wzrosnąć. Digitalcoin optymistycznie przewiduje, że cena IOTA osiągnie nawet 1,05 USD do grudnia 2021 r.

6. Cardano (ADA)

Wykres cen Cardano

Cardano to jedna z najbardziej znanych kryptowalut. Zajmuje siódme miejsce na liście Coinmarketcap. Cardano zostało uruchomione w 2017 roku przez współzałożyciela Ethereum Charlesa Hoskinsona. Podczas gdy Bitcoin korzysta z Proof of Work (PoW), Cardano wykorzystuje technologię Proof of Stake (PoS), która jest uważana przez wielu za lepszą, ponieważ jest bardziej wydajna.

Cena Cardano była stabilna w 2020 roku bez znaczącego wzrostu ani spadku. Ale cena altcoina zaczęła rosnąć w styczniu 2021 roku. W tej chwili cena Cardano wynosi 0,26 dolara. Analitycy Crypto uważają, że cena Cardano może znacznie wzrosnąć w 2021 roku.

Według Cryptobriefing Cardano w tej chwili znajduje się na stabilnym wsparciu przed możliwym wzrostem w 2021 r., „Wychodząc z przedłużonego okresu konsolidacji, który rozpoczął się w listopadzie 2020 r.”. Zgodnie z ich przewidywaniami Cardano może osiągnąć poziom 2,00 USD w 2021 roku.

7. Tezos (XTZ)

Wykres cen tezos

Tezos to kolejny altcoin, którego powinieneś szukać w 2021 roku. Został założony w 2018 roku i jest open-source’owym blockchainem. Tezos charakteryzuje się zarządzaniem w łańcuchu, w którym wszyscy interesariusze mogą głosować za proponowanymi aktualizacjami w sieci.

Reputacja Tezos wzrosła, gdy udało mu się zebrać 232 miliony dolarów w swoim ICO, co w tamtym czasie było ogromną ofertą.

Rok 2020 nie był złym rokiem dla Tezos. Altcoin osiągnął rekordowy poziom 4,44 USD 13 sierpnia tego samego roku. Potem Tezos miał spadek cen.

Ale ponieważ Bitcoin nadal rośnie, większość altcoinów również podąża za nimi, w tym Tezos. Ta dynamika sprawiła, że ​​Tezos przekroczył 2,30 $, a obecnie Tezos wynosi 2,36 $.

W 2021 roku większość prognostów przewiduje, że cena Tezos może znacznie wzrosnąć. Previsionibitcoin przewiduje, że Tezos może osiągnąć poziom 9,63 USD do grudnia 2021 r.

zainwestuj w tezos

8. DASH (DASH)

wykres ceny dash

Dash to kolejny fork Bitcoin, który został wydany w 2014 roku. DASH jest obsługiwany przez masternody, które są podzbiorem użytkowników, którzy tworzą zdecentralizowaną organizację autonomiczną (DAO).

DASH został uruchomiony jako "Xcoin" Evana Duffielda, ale potem był przedmiotem spekulacji. Później altcoin zmienił nazwę na DASH, po czym nie był już używany na ciemnych rynkach.

DASH osiągnął rekordowy poziom 1493 USD 20 grudnia 2017 r. W 2020 r. DASH oscylował wokół znaku 100 USD, a obecnie jego cena wynosi 90,63 USD..

DASH nie rozpoczął się bardzo dobrze w 2021 r., Ponieważ został usunięty z giełdy Bittrex 1 stycznia, co spowodowało, że miliony zostały usunięte z rynku. Jednak Digitalcoin przewiduje, że DASH może osiągnąć 265,79 USD już w marcu 2021 r.

9. TRON (TRX)

wykres cen tron

Firma Tron została założona w 2017 roku przez Justina Sun. Jest to zdecentralizowany system oparty na blockchain. Jego natywną kryptowalutą jest TRX. W 2018 roku Tron stał się całkowicie niezależny, zmieniając swój protokół z tokena ERC-20 na Ethereum w autonomiczną sieć peer-to-peer.

TRON osiągnął rekordowy poziom 0,231 USD w dniu 5 stycznia 2018 r. W chwili pisania tego tekstu, TRON wynosi 0,029 USD..

TRON ma duży potencjał na przyszłość, ponieważ jego blockchain jest wysoko ceniony. Ostatnio BitGo ma uruchomiona zapakował Bitcoin i Ethereum na Blockchain firmy Tron. Oczekuje się, że w 2021 r. Cena Tron wzrośnie. Trading Beasts przewiduje, że Tron może osiągnąć 0,047 do grudnia 2021 roku.

10. NEO (NEO)

wykres cen neo

Założona przez Da HongFei i Erika Zhanga w 2014 roku NEO to zdecentralizowana aplikacja typu open source na blockchain, której celem jest wykorzystanie inteligentnych kontraktów i zarządzanie zasobami cyfrowymi.

NEO działa na zdecentralizowanym bizantyjskim mechanizmie konsensusowym odpornym na błędy (dBFT), który jest bardzo ceniony, ponieważ może przetwarzać do 10000 transakcji na sekundę.

NEO osiągnął rekordowy poziom 198,38 USD 15 stycznia 2018 r. Obecnie cena NEO wynosi 17,86 USD. Analitycy uważają, że w 2021 roku cena NEO może wzrosnąć. Według Liteforex, NEO może osiągnąć nawet 54,31 USD w 2021 roku. Biorąc pod uwagę potencjał w zakresie skalowalności platformy NEO, możemy powiedzieć, że NEO może być właściwym wyborem dla inwestorów w 2021 roku..

Zacznij inwestować w Altcoins z eToro

Jeśli chcesz mieć łatwy sposób inwestowania w kryptowaluty, rozważ inwestycję z eToro.

eToro uruchomiło profesjonalną giełdę kryptowalut o nazwie eToroX, który obsługuje wszystkie wymienione powyżej altcoiny i nie tylko.

eToro – Kup najlepsze altcoiny w 2021 roku bez prowizji

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Kluczowe punkty

 • Wraz z niedawną hossą Bitcoin, altcoiny również poszły w ślad, zwiększając ceny.
 • Analitycy uważają, że rok 2021 może być rokiem altcoinów.
 • Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, NEO, Tron, IOTA, Tezos, Cardano i Ripple; To są nasze najlepsze Altcoiny na 2021 rok.
 • Według Ivan On Tech, Ethereum może wzrosnąć do 6000 USD do końca 2021 roku.
 • Litecoin jest piątą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej, aw 2021 roku jej cena może wzrosnąć nawet do 496 USD według Longforecast..
 • Ripple stracił wsparcie i zaczął być nienotowany na wielu giełdach w związku z zarzutami ze strony Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) za nielegalną emisję papierów wartościowych w formie sprzedaży za XRP.
 • Jeśli jednak Ripple wygra sprawę z SEC, to istnieje możliwość, że sprawy mogą przybrać inny obrót, a jego cena może ponownie wzrosnąć..
 • IOTA to jeden z najbardziej obiecujących altcoinów. Jego blockchain nie przypomina tradycyjnego, ponieważ IOTA używa modelu skierowanego acyklicznego wykresu (DAG).
 • Digitalcoin przewiduje, że cena IOTA osiągnie nawet 1,05 USD do grudnia 2021 r.
 • Tron stał się całkowicie niezależny w 2018 roku, zmieniając swój protokół z tokena ERC-20 na Ethereum w autonomiczną sieć peer-to-peer.
 • Trading Beasts przewiduje, że Tron może osiągnąć 0,047 do grudnia 2021 roku.

To były nasze 10 typów altcoinów, które warto zainwestować w 2021 roku w Trading Education. Jeśli uważasz, że ten artykuł był pomocny, udostępnij go, ponieważ może być ktoś, kto chciałby z niego skorzystać.

Zastrzeżenie: kryptowaluty są wysoce niestabilne. Twój kapitał jest zagrożony

Analiza handlu nie jest wiarygodnym wskaźnikiem dla jakichkolwiek bieżących lub przyszłych wyników, ponieważ okoliczności mogą się zmieniać w czasie. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych należy zasięgnąć porady niezależnych doradców finansowych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner