Prognoza cen EOS – ile będzie wart EOS w 2021 roku i później?

Prognoza cen EOS:

Ile będzie wart EOS w 2021 roku i później?

Czy EOS przestanie działać lub ulegnie awarii? Przeczytaj naszą prognozę cen EOS na lata 2021-2025

Szukasz prognozy cen EOS na lata 2021-2025? A może z trudem odpowiadasz na pytanie „czy EOS to dobra inwestycja? Jesteś we właściwym miejscu. Będziemy udostępniać najlepsze prognozy cenowe EOS na 2021 rok i później. przyglądamy się EOS, aby dowiedzieć się, co eksperci mają do powiedzenia na temat jego przyszłych wyników i ile będzie wart EOS w 2021 r. i później.

W latach 2017-2018 rynek kryptowalut eksplodował. Cena prawie każdego aktywa osiągnęła najwyższy poziom (ATH), gdy nowe kryptowaluty zalały giełdy, a zainteresowanie inwestorów gwałtownie wzrosło. Bitcoin osiągnął wartości 20000 USD. Cena Ripple XRP wzrosła o 36 000%. Firma EOS pobiła rekordy, zbierając ponad 4 miliardy dolarów podczas pierwszej oferty monet (ICO).

Podobnie jak inne aktywa, które weszły na rynek w 2017 roku, EOS jest kryptowalutą trzeciej generacji. Oznacza to, że jego założyciele byli w stanie uczyć się na błędach wczesnych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Litecoin i Ethereum. Na przykład, podczas gdy Ethereum może obsłużyć zaledwie 15 transakcji na sekundę, EOS jest w stanie przetwarzać tysiące płatności jednocześnie.

Ta zwiększona wydajność i skalowalność oznacza, że ​​EOS ma grupę oddanych inwestorów. W chwili pisania tego tekstu EOS ma kapitalizację rynkową w wysokości 2 475 364 014 USD, co czyni ją 13. największą kryptowalutą na świecie. Ale jak prawdopodobnie zmieni się cena EOS w ciągu najbliższych kilku lat? Jeśli zastanawiasz się, „czy EOS to dobra inwestycja?”, Czytaj dalej, aby poznać niektóre z najbardziej przekonujących prognoz cenowych EOS na lata 2021-2025.

Jeśli chcesz szybko i łatwo kupić lub zainwestować w EOS, z 0% prowizją, sprawdź eToro Exchange!

Co to jest EOS?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, EOS to kryptowaluta trzeciej generacji, która pojawiła się na rynku w 2017 roku. Podobnie jak Ethereum, jest to zdecentralizowana platforma blockchain, która umożliwia korzystanie z inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji (dApps). Inteligentne kontrakty to automatyczne umowy, które kodują określone warunki umowy, w tym cenę i stronę, za którą płacisz. Fakt, że EOS obsługuje dApps, oznacza, że ​​nowe aplikacje można budować na platformie EOS, znanej jako łańcuch bloków EOSIO. Kiedy programiści budują aplikacje dApps w łańcuchu blokowym, otrzymują nagrody blokowe w EOS.

EOS został uruchomiony za pośrednictwem ICO 26 czerwca 2017 r. I trwał do 1 czerwca 2018 r. Trwał 350 dni i był najdłuższym ICO w historii, a także osiągnął rekordowe poziomy finansowania (4 miliardy dolarów). Pod koniec ICO firma stojąca za EOS – zwana Block – wypuściła 700 milionów tokenów EOS, co stanowiło 70% całkowitej podaży.

W rzeczywistości EOS był tak popularny, że niektórzy nazwali go nawet „Ethereum Killer”! Uważali, że zwiększona prędkość i możliwości EOS sprawią, że platforma Ethereum stanie się całkowicie zbędna, ponieważ obie kryptowaluty mają bardzo podobne cele. Oczywiście Ethereum jest nadal drugą co do wielkości kryptowalutą na świecie i nie wydaje się, aby w najbliższym czasie nigdzie się pojawiać, więc ta prognoza jeszcze się nie spełniła. Ale jakie inne prognozy dotyczą przyszłości EOS? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Krótkoterminowe prognozy cen EOS: 2021

Prognoza cen EOS na 2021 rok

Jakie są prognozy ekspertów kryptograficznych dla EOS w 2021 roku?

Teraz, gdy wyjaśniliśmy nieco więcej na temat EOS, spodziewajmy się 2021 roku i zobaczmy, co według niektórych czołowych analityków kryptowalut może się stać z ceną EOS. Według DigitalCoinPrice, perspektywy dla EOS są obiecujące:

Wykres prognozy cen eos

Jak widać na tym wykresie, DigitalCoinPrice prognozuje, że cena EOS wzrośnie przed końcem 2020 r. Prognozy ze stycznia 2021 r. Określają cenę na 6,07 USD, co stanowi ponad dwukrotność obecnej ceny 2,64 USD. Platforma uważa, że ​​cena wzrośnie do 7,49 USD w lutym, po czym spadnie do najniższego punktu w 2021 r. W kwietniu, kiedy to może być warta zaledwie 5,47 USD. Jednak ten spadek nie potrwa długo. Przez pozostałą część roku DigitalCoinPrice przewiduje, że EOS waha się między 6,20 a 7,39 USD, kończąc rok krótkim zwyżkowym trendem.

Jeśli zastanawiasz się, „czy EOS to dobra inwestycja?”, Ta perspektywa jest dość optymistyczna. Pokazuje, że cena EOS będzie rosła od 2020 r., Ale jej postęp nie będzie liniowy przez cały rok. Ci, którzy lubią przeprowadzać transakcje krótkoterminowe, mogą zobaczyć powyższy wykres jako okazję do spieniężenia krótkoterminowych wahań – na przykład sprzedając w marcu, kupując w kwietniu i sprzedając ponownie w czerwcu.

Przejdźmy do platformy Portfel Inwestor aby sprawdzić, czy jego prognozy są zgodne z tymi podanymi przez DigitalCoinPrice. Możemy zobaczyć jego prognozy przedstawione na tym wykresie:

Wykres trendu cen eos

Na początku roku wzór, który widzimy na wykresie WalletInvestor, nie różni się od tego na wykresie z DigitalCoinPrice. Obie charakteryzują się gwałtownym wzrostem na początku roku, po którym nastąpił spadek w okolicach maja, po czym ponownie wzrosły w czerwcu. Podają nawet bardzo podobne wartości rocznego ATH, co sugeruje, że EOS zacznie zbliżać się do cen nieco poniżej 8 USD.

Kluczowa różnica między tymi przewidywaniami jest widoczna w drugiej połowie roku. Podczas gdy DigitalCoinPrice uważa, że ​​cena EOS ostatecznie zamknie się w 2021 r. W trendzie wzrostowym, WalletInvestor przewiduje bardzo pesymistyczny trend spadkowy, w wyniku którego cena spadnie poniżej 1 USD. To niewątpliwie zła wiadomość dla wszystkich inwestorów zastanawiających się „czy EOS pójdzie w górę?”.

Nasza ostateczna prognoza cen EOS na 2021 r. Pochodzi z Prime XBT. Korzystając z analizy technicznej, platforma uzyskała następujące prognozy dla kryptowaluty:

Wykres handlu eos

Prime XBT zidentyfikował, że najpopularniejszym wzorcem handlowym EOS jest trójkąt symetryczny, kształt, który widzimy na powyższym wykresie. Zgodnie z jego analizą, trójkąt ten jest zwykle poprzedzony ogromnym wzrostem ceny, zanim przejdzie serię wzrostów i spadków, które tworzą ogólny trójkątny kształt. Jeśli jego przewidywania się sprawdzą, EOS może być narażony na znaczny wzrost ceny między końcem 2020 r. A wrześniem / październikiem 2021 r..

Prime XBT przedstawił najbardziej optymistyczną prognozę z trzech, które zamieściliśmy w tej części artykułu. Uważa, że ​​cena EOS może osiągnąć imponujące 15,7126 USD, czyli około sześć razy więcej niż obecna cena 2,64 USD. Jeśli jednak te przewidywania się sprawdzą, to po tym wzroście nastąpi powtórzenie jego trójkątnego kształtu, co wymagałoby gwałtownego spadku ceny. Ogólnie rzecz biorąc, jego prognozy to dobra wiadomość na 2021 r., Ale perspektywy na 2022 r. Mogą nie być tak optymistyczne. Przekonajmy się.

Czy rozważałeś zakup EOS?

inwestuj w eos

Długoterminowe prognozy cen EOS: 2022-2025

Jakie są prognozy ekspertów kryptograficznych dla EOS w 2022 roku i później?

Inwestorzy kryptowalut chcą wiedzieć, co mogą przynieść nadchodzące lata, jeśli chodzi o cenę EOS.

Patrząc w przyszłość, w latach 2022-2025, jak powinniśmy oczekiwać, że cena EOS zmieni się w perspektywie długoterminowej? Według Trading Beasts prognozy są skromne, ale stosunkowo pozytywne. W roku 2022 strona kryptograficzna przewiduje, że EOS ostatecznie wzrośnie z 2,90885 USD do 3,68734 USD, co oznacza powolne, ale stałe tempo wzrostu.

Tabela prognozy eos

Maksymalnie ceny te mogą wynosić od 3,6306 USD do 4,60918 USD. Przy ich minimalnym poziomie cena EOS na początku roku była niższa niż jego obecna cena 2,64 USD, co z pewnością byłoby rozczarowujące. Jednak wszystkie prognozy dotyczące minimum, maksimum i średniej Trading Beasts sugerują, że EOS będzie zyskiwać na wartości w miarę upływu roku, zamykając rok 2022 po cenie wyższej niż ta, przy której otworzył rok. Powinno to uspokajać, jeśli obawiasz się, że EOS straci na wartości.

Powracać do DigitalCoinPrice, jest jednak jasne, że prognozy Trading Beast mogą być nieco zbyt ostrożne. DigitalCoinPrice przedstawił następujące prognozy na lata 2022-2025, co widać na poniższym wykresie słupkowym:

słupki prognozy cen eos

W latach 2020-2026 firma DigitalCoinPrice przewidziała, że ​​cena EOS będzie podlegać stałemu, ale wyraźnemu wzrostowi wartości. Jego średnia cena w 2022 r. Wyniesie 7,88 USD, co jest znacznie bardziej optymistyczne niż średnia Trading Beast wynosząca około 3,2 USD. W dalszej perspektywie w latach 2023-2025 mogliśmy zobaczyć, jak ceny przełamują barierę 10 USD w 2024 r., Po czym nadal rosną do 11,89 USD. Przy cenie około pięciokrotnie wyższej od obecnej, byłaby to obiecująca stopa wzrostu dla każdego inwestora posiadającego EOS w swoim portfelu.

Jednak nawet te obiecujące prognozy mogą być zbyt niskie, zgodnie z badaniami platformy kryptograficznej Coinliker. Zasugerował, że EOS może być w fazie bardzo szybkiego wzrostu przez kilka lat, wymieniając następujące prognozy cenowe EOS na lata 2022-2025:

2021-2022: Cena: 28,19 USD, wzrost: + 1010%

2022-2023: Cena: 89,64,31 USD, wzrost: + 3,430%

2025: Cena: 175,98 USD, wzrost: + 6830%

Coinliker uważa, że ​​za pięć lat EOS może osiągnąć zawrotne ceny 175,98 USD. Biorąc pod uwagę poprzedni ATH EOS, według Nomics, byłoby to niezwykle pożądane (i zupełnie bezprecedensowe) tempo wzrostu. Może to zabrzmieć zbyt optymistycznie, ale na swojej stronie internetowej Coinliker stwierdził, że jego prognoza „nie jest tak szalona, ​​jak wielu mogłoby się wydawać”. Platforma cytuje ewolucję technologii EOS i zwiększone wykorzystanie kryptowaluty jako dwa czynniki, które mogą ułatwić ten poziom wzrostu w ciągu najbliższych pięciu lat.

Jako inwestycja długoterminowa przewiduje, że EOS może działać bardzo dobrze. Zgodnie z przewidywaniami wartość ceny tokenów EOS może wzrosnąć do 3,5 dolara do samego końca 2020 roku, wzrosnąć do 6,70 dolara w 2021 roku i osiągnąć średnią cenę 15,20 dolara do 2025 roku..

Wniosek: prognoza cen EOS

Poniższe prognozy przedstawiają niektóre z Potencjał wysokie i niskie prognozy cen EOS na lata 2020, 2021, 2022, 2023 i 2025+ oferowane przez analityków technicznych i ekspertów branżowych.

Rok Wysoki Niska
2020 4,5 USD 2,3 USD
2021 8,20 $ 3,5 USD
2022 22,10 $ 9,45 USD
2023 35,32 $ 12,20 $
2025+ 120,35 $ 20,90 $

Jak zmieniała się cena EOS w czasie?

Aby dokonać najdokładniejszych prognoz dotyczących kryptowalut, jednym z najważniejszych kroków jest analiza historycznych wyników aktywów. Ponieważ EOS jest notowany na giełdach kryptowalut dopiero od 2017 roku, inwestorzy nie są w stanie studiować lat i lat historii, aby określić swoją przyszłą strategię handlową. Ale wciąż możemy uczyć się z poprzednich wzlotów i upadków z ostatnich trzech lat.

Ten wykres firmy Nomics pokazuje, jak zmieniła się cena EOS od 2017 roku:

Prognoza cen eos

Po wejściu na rynek kryptowalut w czerwcu 2017 r., EOS doświadczył początkowego wzrostu ceny, po czym nastąpił stały spadek do 0,535659 USD. Pozostało to na najniższym w historii poziomie. Wkrótce potem rynek przeżywał okres gwałtownego wzrostu, częściowo dzięki ogromnej liczbie aktywów (w tym EOS), które niedawno zaczęły handlować..

Wyniki EOS w 2018 roku są uderzające, ponieważ jego cena przeszła dwa wyraźne skoki. Większość innych kryptowalut zyskała na popularności pod koniec 2017 i na początku 2018 roku, ale szybko spadła z powrotem do skromniejszego poziomu. Jednak kurs EOS podskoczył najpierw do 13,96 USD w styczniu 2018 r., A następnie do swojego ATH w wysokości 17,89 USD pod koniec kwietnia..

Jego cena nigdy więcej nie spadła do cen sprzed 2018 roku. W grudniu 2018 roku osiągnął 1,8930 USD, co jest najniższą wartością od dwóch lat. Ogólnie jego cena była stosunkowo spójna, a sporadyczne wzrosty cen rzadko utrzymywały się przez długi czas. Jeden z przykładów miał miejsce na początku tego roku, w marcu 2020 roku. Tak zwana awaria koronawirusa, do której doszło, gdy świat zaczął blokować, spowodowała, że ​​cena EOS spadła z 5,0752 USD 10 lutego do 2,1130 USD 16 marca..

Na szczęście EOS dość szybko wyleczył się z tego pukania. Od tego czasu jego cena w dużej mierze wahała się między 2 a 3 USD, wykazując niezwykle ograniczone poziomy zmienności.

Gotowy do inwestycji EOS?

inwestuj w eos

Jakie czynniki wpływają na cenę EOS?

Oprócz badania wcześniejszych wyników firmy EOS, ważne jest, aby zrozumieć różne czynniki, które mogą wpływać na jego cenę. Aby sporządzić jak najdokładniejsze prognozy cen EOS w latach 2021–2025 i odpowiedzieć na pytanie „czy EOS to dobra inwestycja?”, Najlepiej od samego początku mieć świadomość tych czynników. Ułatwi ci to dokonywanie prawidłowych prognoz dotyczących kryptowalut. Chociaż rynek kryptowalut jest notorycznie nieprzewidywalny, wiedza o tym, jakie czynniki mogą mieć pozytywny lub negatywny wpływ na cenę EOS, jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia..

Podaż i popyt

Związek między podażą a popytem jest najważniejszą rzeczą do rozważenia, zadając pytanie „czy cena EOS wzrośnie?”. Kiedy liczba osób próbujących kupić EOS jest większa niż liczba sprzedających, oznacza to, że popyt jest wyższy niż podaż. To podniesie cenę EOS. Gdy liczba osób próbujących sprzedać jest większa niż liczba osób, które chcą go kupić, jest odwrotnie. Oznacza to, że cena EOS prawdopodobnie spadnie. Na podaż i popyt wpływa wiele różnych czynników, w tym wymienione poniżej.

Naruszenia bezpieczeństwa

W świecie kryptowalut powiedzenie „wszelka reklama to dobra reklama” po prostu nie sprawdza się. Kiedy aktywa otrzymują złą prasę w mediach lub w sieciach społecznościowych, może to szybko podważyć zaufanie inwestorów i spowodować, że wiele osób zacznie sprzedawać swoje aktywa. Jak wyjaśniliśmy powyżej, spowoduje to, że podaż będzie większa niż popyt, co spowoduje spadek cen.

EOS wie o tym aż za dobrze. W lutym 2019 r. Naruszenie bezpieczeństwa sieci EOS umożliwiło hakerowi kradzież EOS o wartości 7,7 miliona dolarów po tym, jak producent bloków nie zaktualizował listy wstecznej. Incydenty takie jak ten mają negatywny wpływ na cenę, ponieważ podważają zaufanie inwestorów do bazowej technologii.

Popularność dApps

Zapotrzebowanie na zdecentralizowane aplikacje (dApps) wzrosło z biegiem lat, ponieważ ludzie dążą do demokratyzacji treści i przeprowadzania różnych procesów finansowych z dala od królestwa dużych przedsiębiorstw. Ponieważ platforma EOSIO obsługuje rozwój dApps, jest idealnie przygotowana do wykorzystania popytu. Wraz ze wzrostem popytu może również wzrosnąć cena EOS.

Prognoza cen EOS – kluczowe punkty

 • EOS ma kapitalizację rynkową 2475364014 USD i cenę 2,64 USD, co czyni go 13. największą kryptowalutą na świecie
 • W 2017 roku pobił rekordy dzięki całorocznemu ICO i finansowaniu w wysokości 4 miliardów dolarów
 • Niektórzy nazywają EOS „zabójcą Ethereum” ze względu na krótkie czasy transakcji i zwiększoną skalowalność
 • DigitalCoinPrice przewiduje, że EOS waha się między 6,20 a 7,39 USD przez większość 2021 roku, kończąc rok krótkim wzrostem
 • WalletInvestor w dużej mierze zgadza się z DigitalCoinPrice, ale przewiduje bardzo pesymistyczny trend spadkowy pod koniec 2021 r., Kiedy cena EOS spadnie poniżej 1 USD.
 • Korzystając z analizy technicznej, Prime XBT uważa, że ​​cena EOS może osiągnąć imponujące 15,7126 USD w 2021 r., Czyli około sześć razy więcej niż obecna cena 2,64 USD.
 • W 2022 roku Trading Beasts przewiduje, że ostatecznie EOS wzrośnie z 2,90885 USD do 3,68734 USD
 • DigitalCoinPrice uważa, że ​​EOS może być wart 11,89 USD do 2025 r
 • Najbardziej optymistyczna prognoza pochodzi od Coinlikera, który uważa, że ​​EOS może osiągnąć zawrotne ceny 175,98 USD do 2025 r.
 • ATH firmy EOS wyniosło 17,89 USD w kwietniu 2018 r
 • Kluczowe czynniki wpływające na cenę EOS to podaż i popyt, naruszenia bezpieczeństwa i popularność dApps

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci zrozumieć niektóre z najlepszych prognoz cenowych EOS na lata 2021-2025. Niezależnie od tego, czy jesteś dotychczasowym inwestorem, czy rozważasz dodanie EOS do swojego portfela, mamy nadzieję, że prognozy te dały Ci pewność, że stworzysz strategię inwestycyjną, która będzie dla Ciebie odpowiednia..

Ogólnie rzecz biorąc, perspektywy dla EOS wydają się pozytywne. Chociaż różne prognozy przewidują różne stopy wzrostu, platformy, które tutaj uwzględniliśmy, w przeważającej mierze zgadzają się, że cena EOS może wzrosnąć przed 2025 r. Coinliker podał zdecydowanie najbardziej optymistyczną prognozę, podczas gdy Trading Beasts jest o wiele bardziej ostrożny . Jednak obaj uważają, że EOS zyska na wartości w ciągu najbliższych pięciu lat.

Czy ten artykuł w połączeniu z Twoją własną należytą starannością zainspirował Cię do rozpoczęcia inwestycji w EOS? Możesz być zainteresowany, aby wiedzieć, że eToro zapewnia możliwość handlu z aktywami kryptograficznymi (w tym EOS) i kontraktami CFD do 90+ kryptowaluty.

eToro – Kup EOS z 0% prowizją

handel eos

Zapisz się dla eToro i zacznij handlować EOS lub kopiować najlepszych inwestorów EOS bez dodatkowych opłat. Nie ma żadnych opłat za zarządzanie ani innych ukrytych kosztów.

broker etoro

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptograficznej – zalecamy wypróbowanie ich.

75% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD

Prognozy cenowe EOS – często zadawane pytania

Czy EOS ma przyszłość?

Zgodnie z przewidywaniami, które omówiliśmy w tym artykule, tak, EOS ma przyszłość. Ogólny konsensus wśród ekspertów kryptograficznych jest taki, że cena EOS wzrośnie w ciągu najbliższych pięciu lat i może osiągnąć nawet 175 USD.

Czy EOS jest lepszy niż Ethereum?

EOS mógł zostać nazwany „zabójcą Ethereum”, ale obie kryptowaluty są obecnie żywe i mają się dobrze. Nie ma prostej odpowiedzi na pytanie, czy EOS jest lepszy niż Ethereum, ponieważ zależy to od twoich preferencji, ale EOS z pewnością może przetwarzać więcej transakcji na sekundę niż Ethereum. Jest również znacznie bardziej energooszczędny, co potencjalnie czyni z niego bardziej zrównoważoną platformę na przyszłość.

Czy EOS osiągnie 100 USD?

EOS może potencjalnie osiągnąć 100 USD w ciągu najbliższych pięciu lat. Według Coinliker, EOS może osiągnąć wartość 175 USD przed 2025 rokiem.

Ile będzie wart EOS w 2020 roku?

Zarówno WalletInvestor, jak i DigitalCoinPrice uważają, że cena EOS wzrośnie do końca 2020 r., Począwszy od 2021 r. Do wartości powyżej 5 USD..

Jeśli podobał Ci się nasz artykuł Prognoza cen EOS: ile będzie wart EOS w 2021 r. I później, prosimy o podzielenie się z innymi handlowcami.

Zastrzeżenie: EOS każdej kryptowaluty jest bardzo niestabilny. Twój kapitał jest zagrożony, a wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki. Prognozy i analizy odzwierciedlają poglądy różnych analityków zewnętrznych i wewnętrznych w dowolnym czasie i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Ponadto nie mogą stanowić zobowiązania ani gwarancji ze strony Trading Education.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner