Prognoza cen gwiezdnych lumenów 2021, czy zobaczymy odbicie XLM?

Stellar Lumens (XLM) przyciąga zainteresowanie inwestorów kryptowalutowych, a wiadomości dotyczące prognoz cen na 2021 r. Rosną. Kryptowaluta, opracowana przez Stellar Development Foundation, zyskała popularność podczas bańki kryptowalutowej w 2017 roku.

Stellar Lumens XLM znacznie zwiększył swoją kapitalizację rynkową i wartość, stając się jedną z najbardziej zaufanych walut na rynku. Kryptowaluta, XLM, stanęła w obliczu załamania fortuny dzięki spowolnieniu na rynku kryptowalut. W ostatnich miesiącach nastąpiła poprawa wydajności. Spójrzmy na prognozę ceny Stellar Lumens w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Jeśli chcesz szybko i łatwo kupić Stellar XLM, sprawdź eToro Exchange!

Ten przewodnik ma na celu zapewnienie wszystkiego, od dogłębnej analizy technicznej po analizę fundamentalną, aby uzyskać pełny, 360-stopniowy widok lumenów Stellar, a także zaoferujemy prognozy cen Stellar XLM od ekspertów z branży finansowej. Pod koniec będziesz miał lepszy pomysł na ten altcoin i zobaczysz, czy Stellar Lumens to dobra inwestycja, czy nie.

Co to są lumenów gwiazdowych?

Jed McCaleb założył Stellar Lumens w 2014 roku. Chociaż nie jest tak mocno uderzający jak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) czy Ripple (XRP), jest jedną z 20 najpopularniejszych kryptowalut. McCaleb jest także założycielem Mt.Gox i współzałożycielem Ripple. Jedowi McCalebowi przypisuje się pioniera w dziedzinie kryptowalut, dzięki czemu jest tym, czym jest dzisiaj. McCaleb współpracował z Joyce Kim, aby wypuścić Stellar.

Po uruchomieniu Stellar założyli Stellar Foundation we współpracy z Patrickiem Collinsonem, CEO Stripe. Fundacja Stellar to organizacja non-profit wspierająca rozwój i wdrażanie sieci płatności Stellar Lumens.

Stellar otrzymał 3 miliony dolarów finansowania początkowego od Patricka Collinsona i Stripe. Od tego czasu Fundacja Stellar otrzymywała również fundusze od innych partnerów. Umocnił się jako rozwiązanie płatności transgranicznych, dając osobom, które nie mają dostępu do systemu bankowego, magazyn bogactwa i sposób na transfer środków przy minimalnych opłatach transakcyjnych.

Stellar jest również znany ze współpracy z IBM i budowania IBM World Wire – globalnej sieci dla regulowanych instytucji finansowych, która jednocześnie rozlicza i rozlicza płatności transgraniczne w czasie rzeczywistym..

Co to jest XLM?

XLM to natywna kryptowaluta Stellar Lumens, która zasila łańcuch bloków Stellar. W sumie powstało 100 miliardów XLM. Liczba ta miała rosnąć, aż do osiągnięcia łącznej podaży 105 miliardów. Jednak użytkownicy Stellar zawetowali ten plan w 2019 r. Fundacja Stellar uregulowała gospodarkę XLM, zmniejszając XLM z 105 miliardów do 50 miliardów.

Wykorzystanie XLM jako paliwa do transakcji w sieci Stellar Lumens również zapewnia kryptowalutę wartość. Z 50 miliardów tokenów XLM, 20 miliardów jest w obiegu na rynku, a reszta jest pod opieką Stellar Foundation.

Prognoza cen i historia cen gwiezdnych lumenów

Stellar Lumens przeżywa od jakiegoś czasu trudny okres, kiedy wartość kryptowaluty spada poniżej przewidywanych poziomów. Jednak sytuacja wygląda na kryptowalutę. Stellar Lumens oferuje technologię płatności transgranicznych i oczekuje się, że rosnąca popularność kryptowaluty będzie napędzać wzrost w dłuższej perspektywie.


Obecnie cena XLM wynosi 0,239064 USD, a jego kapitalizacja rynkowa wynosi 25,2 miliarda USD. Ta kryptowaluta osiągnęła najniższy poziom cenowy w 2017 roku, osiągając cenę 0,002 USD. Odrodził się i osiągnął najwyższą w historii cenę 0,93 USD.

Rynek kryptowalut jako całość doświadczył spadku, a XLM nie był wyjątkiem. Dzięki bessie kryptowaluta znalazła się wśród najgorszych kryptowalut w przestrzeni kryptowalut, tracąc ponad 90% swojej wartości w stosunku do rekordowych cen, jakie wyznaczyła w 2018 roku. XLM zakończył 2018 rok z ceną 0,09 dolara..

Rok 2019 rozpoczął się również podobnie w przypadku XLM, a kryptowaluta zyskała nie do pozazdroszczenia reputację jednej z najgorszych walut. Najwyższa cena XLM osiągnięta w 2019 roku wyniosła 0,16 USD i zanotowała niską cenę 0,04 USD. Cena XLM wzrosła w 2020 roku, ale wkrótce spadła do 0,03 USD.

wykres cen gwiazd

Jednak zgodnie z prognozą cenową Stellar Lumens, XLM ma przeżyć hossę, dzięki odnowieniu zainteresowania rynkiem kryptowalut przez inwestorów i wzrostowi projektów DeFi. Trudno jest dokładnie przewidzieć, jak wysoko kryptowaluta pójdzie dokładnie. Jednak prognozy cenowe wskazują, że XLM może przekroczyć 1 USD do końca 2021 roku.

Czytaj więcej: Co wpłynie na cenę gwiazd w 2021 roku?

Analiza techniczna Stellar Lumens

Analiza techniczna pomaga inwestorom i ekspertom zrozumieć długoterminowy wzrost aktywów i ich prognozowaną wartość. Czyni to poprzez wzorce wykresów, trendy i inne sygnały rynkowe. Ponieważ XLM jest dość nową kryptowalutą, może podlegać zmienności, ustanawiając nowe wysokie i niskie rekordy. Spójrzmy na prognozy cenowe Stellar Lumens opracowane przez ekspertów od kryptowalut oraz prognozy cenowe na lata 2021-2025.

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w Gwiezdny XLM?

Prognoza cen Stellar Lumens przez ekspertów od kryptowalut

Eksperci od kryptowalut przedstawili własne prognozy cenowe dla Stellar Lumens, pomagając inwestorom zdecydować, czy powinni inwestować w Stellar Lumens (XLM), czy nie i o ile wartość XLM może wzrosnąć.

przyjrzyjmy się, co mówią eksperci prognozowania cen Stellar Lumens w 2021 roku. Oto kilka prognoz dotyczących cen Stellar Lumens.

Ocena kryptowalut przewiduje, że XLM wzrośnie do 0,46 USD w 2021 roku.

Dłuższe prognozy cenowe stwierdzają, że Stellar Lumens może osiągnąć 0,69 USD. Większość ekspertów uważa, że ​​te przewidywania są raczej stonowane i skromne, biorąc pod uwagę wydajność XLM w przeszłości.

CoinSwitch przewidział, że partnerstwo Stellar Lumen z IBM i różnymi rządami podniesie cenę XLM do 1 USD w 2021 roku.

Handel bestiami dokonał konserwatywnej prognozy cen Stellar Lumens. Zgodnie z przewidywaniami XLM w perspektywie krótkoterminowej wyniesie około 0,10 USD.

CryptoGround przewidział, że XLM będzie handlował wokół ceny 0,74 USD w 2021 roku

Prognoza cen gwiezdnych lumenów w 2021 roku

Oto niektóre prognozy cenowe XLM na 2021 r .:

Inwestor portfelowy przewidział roczną prognozę na 0,3045 USD i pięcioletnią prognozę na 0,459 USD.

Przystań inwestycyjna był raczej optymistycznie nastawiony do ceny XLM, przewidując, że jego cena może osiągnąć 4 dolary w 2021 roku. Cena ta jest możliwa do osiągnięcia, jeśli nie ma luk w zabezpieczeniach, a sektor kryptowalut radzi sobie dobrze.

Monetize.info uważa, że ​​cena XLM może osiągnąć 3 dolary w 2021 roku dzięki partnerstwu z IBM, Stripe i Deloitte.

Prognoza cen gwiezdnych lumenów w latach 2022-2023

Wartość XLM będzie wynosić od 0,60 do 0,70 USD przez większość 2022 r. W okolicach sierpnia może nastąpić niewielki spadek wartości, ale oczekuje się, że XLM utrzyma się między 0,60 a 0,70 USD Do 2023 r. Prawdopodobnie zobaczymy, że wartość XLM wzrośnie do 0,80 USD . Oczekuje się, że do końca roku Stellar osiągnie poziom od 1 do 1,50 USD.

Prognoza cen gwiezdnych lumenów w latach 2024-2025

Większość ekspertów uważa, że ​​do końca 2025 roku cena XLM wyniesie około 3 dolary. Jeśli porównamy to z aktualną wartością, jest to wzrost o 600%.

Prognoza ceny gwiezdnych lumenów: wniosek

Stellar Lumens ma znaczący potencjał i mogliśmy zauważyć, że jego cena szybko wzrosła. Jest to uzależnione od warunków, takich jak stabilność rynku i wydajność Bitcoin.

Kilka modeli Stellar Lumens Price Prediction przewiduje, że kryptowaluta może stać się jedną z najbardziej poszukiwanych kryptowalut w przestrzeni kryptowalut, a jej wartość może wzrosnąć do 5 USD lub więcej.

Poniższe prognozy przedstawiają niektóre z Potencjał wysokie i niskie prognozy cen Stellar Lumens XLM w 2021, 2022, 2023 i 2025 r. oferowane przez analityków technicznych i ekspertów z branży Crypto.

Rok Wysoki Niska
2021 0,75 USD 0,17 $
2022 1,25 USD 0,36 USD
2023 2,5 $ 0,80 USD
2025 4,2 USD 1,32 $

Jeśli szukasz wiarygodnych prognoz cen Stellar Lumens i zastanawiasz się, „czy XLM to dobra inwestycja?”, Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny. Zgodnie z przewidywaniami, które tutaj zamieściliśmy, XLM może mieć przed sobą świetlaną przyszłość.

eToro – najlepszy broker do kupowania Gwiezdny XLM

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptograficznej – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map