Prognoza cen IOTA – ile będzie warte IOTA w 2021 roku i później?

Prognoza cenowa IOTA (MIOTA):

Ile będzie warte IOTA w 2021 roku i później?

Czy IOTA wzrośnie lub ulegnie awarii? Przeczytaj naszą prognozę cenową IOTA MIOTA na lata 2021-2025

Polujesz na prognozę IOTA na lata 2021-2025? A może z trudem odpowiadasz na pytanie „czy IOTA to dobra inwestycja? Jesteś we właściwym miejscu. Będziemy udostępniać najlepsze prognozy cenowe IOTA na 2021 rok i później. przyglądamy się IOTA (MIOTA), aby dowiedzieć się, co eksperci mają do powiedzenia na temat jej przyszłych wyników i ile będzie wart IOTA w 2021 r. i później.

Plik Internet przedmiotów (IoT) to jedno z najważniejszych osiągnięć technologicznych ostatnich lat. Od smartwatchów i monitorów sprawności po samochody autonomiczne – IoT oznacza, że ​​prawie każde urządzenie może być częścią cyfrowego ekosystemu. Ułatwia to łączenie się z wieloma różnymi maszynami – niezależnie od tego, czy są to inteligentne produkty w domu, czy maszyny w sektorze produkcyjnym.

IOTA (MIOTA) to platforma i natywna kryptowaluta, której celem jest ułatwienie transakcji pomiędzy urządzeniami w sieci IoT. Z kapitalizacją rynkową wynoszącą 697 785 265 USD i ceną 0,251044 USD zajmuje obecnie 29 miejsce na liście największych kryptowalut na świecie. Być może nie jest to jeszcze jedna z najważniejszych kryptowalut, ale czy może się to zmienić w ciągu najbliższych 5 lat?

Jeśli zastanawiasz się „czy IOTA to dobra inwestycja?”, To trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najbardziej przekonujących prognoz cenowych IOTA na lata 2021-2025. Niezależnie od tego, czy rozważasz dodanie aktywa do swojego portfela, czy już zainwestowałeś w altcoin, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co może przynieść przyszłość IOTA.

Jeśli chcesz szybko i łatwo kupić lub zainwestować w IOTA, z 0% prowizją, sprawdź eToro Exchange!

Co to jest IOTA (MIOTA)?

Jak wspomnieliśmy we wstępie, IOTA jest rozproszoną księgą, która umożliwia ludziom dokonywanie (i rejestrowanie) transakcji między urządzeniami w ekosystemie IoT. W przeciwieństwie do większości innych kryptowalut, IOTA nie polega na łańcuchu bloków. Zamiast tego wykorzystuje to, co jest znane jako zdecentralizowany Skierowany graf acykliczny (DAG).

DAG używa węzłów zamiast bloków. Chociaż łańcuchy bloków mogą być bardzo podatne na atak (na przykład przy użyciu metody ataku 51%), DAG są ogólnie uważane za bezpieczniejsze. Dzieje się tak, ponieważ pozwalają one na współistnienie różnych łańcuchów węzłów i łączenie się ze sobą, co skutkuje bardziej nieprzeniknionym systemem. Z tego samego powodu są one również bardziej skalowalne niż większość platform opartych na łańcuchu bloków.

Podobnie jak w przypadku relacji między Ethereum i Ether (lub Cardano i ADA), należy pamiętać, że IOTA to nazwa platformy DAG, podczas gdy MIOTA to nazwa rodzimej kryptowaluty. Krypto zostało założone w 2015 roku przez Davida Sønstebø, Dominika Schienera, Sergeya Ivancheglo i Sergueia Popova. Mieli nadzieję, że MIOTA zapewni łatwy sposób zarówno konsumentom, jak i profesjonalistom na wpłacanie pieniędzy do ekosystemu IoT – na przykład kupowanie artykułów spożywczych za pośrednictwem inteligentnej lodówki lub napełnianie inteligentnego samochodu benzyną.

W ciągu ostatnich kilku lat IOTA nawiązała szereg prestiżowych partnerstw, które uwiarygodniły jej intencje. Niektóre z najbardziej imponujących partnerstw to:

 • Bosch, firma inżynieryjna zajmująca się sprzętem AGD
 • Airbus
 • Pomarańczowy
 • Fujitsu
 • Schneider Electric
 • NTNU (Norweigan University of Science and Technology)
 • Accenture

Krótkoterminowe prognozy cenowe IOTA: 2021

Prognoza cen IOTA na 2021 rok

Jakie są prognozy ekspertów kryptograficznych dla IOTA (MIOTA) w 2021 roku?

Wraz z rosnącym potencjałem Internetu rzeczy wielu analityków kryptowalut przewiduje potencjalny wzrost ceny MIOTA. Jednak kryptowaluty są notorycznie niestabilne, a MIOTA nie jest inna – więc jeśli rozważasz dodanie aktywa do swojego portfela, ważne jest, aby przeprowadzić własne badania, aby pozostać na bieżąco z trendami kryptowalut.

Jak widać na poniższym wykresie, platforma kryptograficzna Portfel Inwestor przewidział, że cena MIOTA osiągnie ogromny skok na początku 2021 r., przekraczając 1 USD po raz pierwszy od 2018 r. Chociaż ten skok nie będzie długotrwały, cena pozostanie wyższa niż obecna wartość 0,251044 USD za przez większość roku, pomimo wyraźnych spadków i wznoszeń:

Wykres prognozy ceny jota

Algorytm WalletInvestor przewiduje bardziej niedźwiedzi bieg pod koniec 2021 r., Więc jeśli wolisz utrzymywać pozycje średnioterminowe, z pewnością należy o tym pamiętać – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się sprzedać MIOTA po wyższej cenie, czy utrzymać aktywów do 2020 roku. Ale czy inne platformy kryptograficzne zgadzają się z tą prognozą?

Handel bestiami ma nieco inną perspektywę dla ceny IOTA (MIOTA) w 2021 r. Jego prognozy są znacznie mniej zmienne niż prognozy WalletInvestor, przy wysokim poziomie spójności między miesiącami. W rzeczywistości, w chwili pisania tego tekstu, Trading Beasts uważa, że ​​średnia cena MIOTA może wahać się od 0,32 do 0,35 USD przez cały rok, a najwyższa wartość aktywa 0,3512678 USD przypada na grudzień.

W międzyczasie, Previsioni Bitcoin ma jeszcze bardziej optymistyczne nastawienie. Platforma kryptowalut uważa, że ​​druga połowa 2021 roku może zwiastować ekscytujący wzrost, a cena MIOTA wzrośnie do ponad 2 USD!

Wykres prognozy ceny miota 2021

Jak widać na wykresie Previsioni Bitcoin, MIOTA może rozpocząć rok przy cenie 0,333165 USD (w porównaniu z obecną ceną 0,251044 USD), zanim zacznie bycza od marca. To nasili się w lipcu, kiedy MIOTA przekroczy 0,5 USD i będzie dalej rosnąć. Do grudnia 2021 r. Cena kryptowaluty wzrośnie prawie czterokrotnie – osiągając zawrotną kwotę 2,01402 USD przed początkiem 2022 r..

Chociaż ta wartość jest nadal mniejsza niż połowa historycznego rekordu MIOTA (ATH) wynoszącego 5,3484 USD, który osiągnął w 2018 r., Prognozy Previsioni Bitcoin muszą być mile widzianą wiadomością dla obecnych inwestorów IOTA. Na swojej stronie internetowej platforma twierdzi, że uważa, że ​​ciągłe wdrażanie kryptowaluty może być czynnikiem napędowym sukcesu MIOTA.

Gotowy do zainwestowania IOTA (MIOTA)?

Długoterminowe prognozy cenowe IOTA: 2022-2025

Jakie są prognozy ekspertów kryptograficznych dla IOTA (MIOTA) w 2022 roku i później?

Wielu inwestorów chce wiedzieć, co może przynieść następne 5 lat w cenie IOTA (MIOTA).

Jeśli szukasz prognozy ceny IOTA na 2025 r., A nawet zastanawiasz się „czy powinienem zainwestować w IOTA?” Czy prawdopodobne jest, że te trendy kryptowalut utrzymają się po 2021 r.? Jeśli wolisz zajmować długoterminową pozycję i szukasz więcej prognoz cenowych IOTA, czytaj dalej. W tej części artykułu zebraliśmy, czego oczekują czołowi eksperci kryptowalut z ceną MIOTA w latach 2022-2025.

Według DigitalCoinPrice, długoterminowa perspektywa dla ceny MIOTA jest relatywnie optymistyczna. Platforma kryptograficzna przewiduje trend wzrostowy w podejściu do 2025 roku, co widać na poniższym wykresie:

wykres jota miota

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się „czy IOTA osiągnie kiedykolwiek 1 USD?”, Te prognozy powinny być dobrą wiadomością. Algorytm DigitalCoinPrice przewiduje, że wartość MIOTA będzie warta 1,038628 USD w czerwcu 2024 r., Co ostatecznie utoruje drogę wartościom 1,240920 USD w listopadzie 2025 r. (Chociaż warto zauważyć, że w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku 2024 r. Nastąpił znaczący spadek cen. Inwestorzy będzie musiał przetrwać ten okres, aby skorzystać z potencjalnych zysków w późniejszym i następnym roku).

PrimeXBT uważa, że ​​możemy zobaczyć jeszcze silniejszy wzrost. Zgodnie z wewnętrzną analizą techniczną platforma przedstawiła następujące prognozy dotyczące ceny IOTA 2022-2025:

wzór cen głowy i ramion jota

W ramach analizy technicznej PrimeXBT zidentyfikował wzór „masywnego potrójnego dna głowy i ramion”, za którym zdaje się podążać cena MIOTA. Wzorzec głowa i ramiona występuje, gdy aktywa przechodzą serię byczych i niedźwiedziich przebiegów. Na wykresie jest to wizualnie reprezentowane przez trzy szczyty, z których pierwszy i trzeci mają podobną wysokość, a środek jest największy. To są trzy zielone odwrócone trójkąty, które widzimy na powyższym wykresie PrimeXBT.

Postępując zgodnie z tym schematem, platforma przewidziała, że ​​cena MIOTA prawdopodobnie wzrośnie w pewnym momencie po maju 2021 r. Na swojej stronie internetowej podaje, że: „Jeśli IOTA może potwierdzić wzór, powróci do historycznych rekordów około 3 dolary za token MIOTA, jednak zwyżkowy impet może nadmiernie rozciągnąć się i doprowadzić aktywa do nowego szczytu do 2025 r. ”. Jeśli to prawda i rzeczywiście widzimy „nowy szczyt”, oznacza to, że cena MIOTA może potencjalnie przekroczyć jego poprzedni ATH wynoszący 5,3484 USD.

To jest przepowiednia Coinswitch.com zgadzać się z. Witryna spodziewa się, że cena MIOTA będzie „gwałtownie rosnąć” w ciągu następnych pięciu lat i sformułowała oszałamiająco optymistyczną prognozę, że jego wartość będzie warta 9,847 USD przed końcem 2025 r. Posunęło się nawet tak daleko, że sugeruje, że istnieje możliwość, iż IOTA może być w pierwszej dziesiątce największych kryptowalut na świecie. Do 2030 r. Przewiduje wartość 12,43 USD – czyli ponad dwukrotnie więcej niż poprzedni ATH.

Jako inwestycja długoterminowa przewiduje, że IOTA może działać znacznie lepiej. Zgodnie z przewidywaniami wartość tokenów IOTA (MIOTA) może wzrosnąć do 0,35 USD do samego końca 2020 r., Wzrosnąć do 0,80 USD w 2021 r. I osiągnąć średnią cenę 4,20 USD do 2025 r..

Wniosek: Prognoza cenowa IOTA (MIOTA)

Poniższe prognozy przedstawiają niektóre z Potencjał wysokie i niskie prognozy cen IOTA na lata 2020, 2021, 2022, 2023 i 2025+ oferowane przez analityków technicznych i ekspertów branżowych.

Rok Wysoki Niska
2020 0,42 $ 0,008 $
2021 0,81 $ 0,23 USD
2022 1,22 USD 0,45 $
2023 2,32 USD 1,20 USD
2025+ 6,35 USD 2,90 $

Jak zmieniała się cena IOTA w czasie?

Aby zrozumieć słuszność tych prognoz IOTA, ważne jest przeanalizowanie wcześniejszych wyników ceny MIOTA. Ponieważ jednak IOTA jest stosunkowo nowym aktywem, inwestorzy nie mają wielu lat historii do analizy – niemniej jednak cena MIOTA ulegała różnym zmianom od czasu uruchomienia sieci IOTA w 2016 r..

Możemy zobaczyć te zmiany na poniższym wykresie z Nomics:

wykres prognozy ceny jota

Przełom 2017 i 2018 był okresem wyjątkowym dla MIOTA – i nie jest w tym osamotniony. Branża kryptowalut jako całość przeżywała bezprecedensowy (i jak dotąd niepowtarzalny) wzrost w tych miesiącach, przy czym cena Bitcoin gwałtownie wzrosła do ATH 20 000 USD, a Ripple XRP wzrósł o oszałamiające 36 000%.

Między 20 listopada a 18 grudnia 2017 r. Cena MIOTA wzrosła z 0,851553 USD do 4,2369 USD, pozostając na poziomie ponad 4 USD do początku stycznia 2018 r. Niestety, do czerwca 2018 r. MIOTA spadła z powrotem poniżej 1 USD i nigdy więcej nie przekroczyła tej kwoty ( jak dotąd). Od tego momentu cena MIOTA jest stosunkowo stabilniejsza, w dużej mierze waha się między skromnymi 0,2 a 0,5 USD.

Jego kolejny znaczący krach, choć mniej zdefiniowany niż poprzedni spadek na początku 2018 r., Miał miejsce w marcu 2020 r. Gdy świat zamknął się w odpowiedzi na globalną pandemię koronawirusa, zaufanie inwestorów zostało zachwiane, a cena prawie każdej kryptowaluty gwałtownie spadła. gwałtownie spadł w wyniku. Od tego czasu stało się znane jako awaria koronawirusa.

Między 17 lutego a 16 marca 2020 r.cena MIOTA spadła z 0,275654 USD do 0,137891 USD – jest to najniższa wartość w historii. Chociaż rynek szczęśliwie się poprawił, MIOTA jeszcze nie osiągnęła 0,4 USD, więc nie osiągnęła jeszcze swoich wyników w 2019 r. Jednak jeśli niektóre z bardziej optymistycznych prognoz, które omówiliśmy w tym artykule, okażą się trafne, inwestorzy nie powinni jeszcze się nie martwię.

Gotowy do inwestycji IOTA (MIOTA)?

Jakie czynniki wpływają na cenę IOTA?

Cena IOTA (MIOTA) może się zmieniać w zależności od wielu różnych czynników. Aby sporządzić najdokładniejsze prognozy cenowe IOTA w latach 2021–2025 i odpowiedzieć na pytanie „czy IOTA to dobra inwestycja?”, Najlepiej od samego początku być świadomym tych czynników. Pomoże Ci to na bieżąco śledzić aktualne trendy w kryptowalutach i zwiększy prawdopodobieństwo pomyślnego przewidzenia okresów zmienności, które mogą wpłynąć na cenę MIOTA.

Podaż i popyt

Wzajemne oddziaływanie podaży i popytu jest jednym z najważniejszych czynników, które należy wziąć pod uwagę przy prognozowaniu kryptowalut. Dzieje się tak, ponieważ gdy popyt na kryptowalutę jest większy niż podaż (na przykład wielu inwestorów chce kupić, ale niewielu sprzedaje), ma to pozytywny wpływ na cenę. Kiedy podaż jest większa niż popyt (gdy wielu inwestorów próbuje sprzedać swoje aktywa, ale nikt nie chce kupować), będzie to miało odwrotny skutek, powodując spadek ceny.

Internet rzeczy

IOTA jest wyjątkowa wśród głównych kryptowalut, ponieważ została zaprojektowana w celu ułatwienia płatności między urządzeniami w ekosystemie Internetu rzeczy. Chociaż IoT szybko staje się jedną z najważniejszych sieci na świecie, napędzającą wszystko, od naszego globalnego przemysłu produkcyjnego po sukces smartfonów, nie jest odporny na ataki.

Jeśli zastanawiasz się „czy IOTA to dobra inwestycja?”, Warto pamiętać, że największym atutem tej kryptowaluty może być również jego największa luka w zabezpieczeniach. Jeśli maszyny w IoT zostaną zhakowane lub po prostu doznają przerwy w dostawie prądu, może to znacznie zmniejszyć popyt (a tym samym cenę) MIOTA.

Wiadomości i media społecznościowe

Rynek kryptowalut jest w dużym stopniu uzależniony od aktualności i dyskusji w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy jest to wybitny analityk kryptowalut, który odważnie prognozuje na Twitterze, czy też portale medialne dzielące się światowymi wiadomościami z następstwami finansowymi, cena MIOTA (i każdej kryptowaluty) może spaść lub wzrosnąć z dnia na dzień w oparciu o zgłoszone fakty. Widzieliśmy to w przypadku awarii koronawirusa w marcu. Gdy wiadomość o koronawirusie osiągnęła szczyt, inwestorzy zaczęli sprzedawać swoje aktywa – pomimo tego, że wielu ekspertów uważa teraz, że koronawirus może zwiększyć wykorzystanie kryptowaluty.

Kluczowe punkty

 • IOTA (MIOTA) to platforma i natywna kryptowaluta, której celem jest ułatwienie transakcji pomiędzy urządzeniami w sieci IoT
 • W chwili pisania tego tekstu jego kapitalizacja rynkowa wynosi 697 785 265 USD, a cena 0,251044 USD, co czyni ją 29 największą kryptowalutą na świecie
 • IOTA nie opiera się na łańcuchu bloków. Zamiast tego używa tak zwanego zdecentralizowanego ukierunkowanego wykresu acyklicznego (DAG), który powinien być bardziej skalowalny
 • IOTA nawiązała współpracę z takimi firmami, jak Bosch i Airbus
 • WalletInvestor przewidział, że cena MIOTA wzrośnie z ogromnym skokiem na początku 2021 roku, przekraczając 1 dolara po raz pierwszy od 2018 roku.
 • Trading Beasts uważa, że ​​średnia cena MIOTA może wahać się od 0,32 USD do 0,35 USD przez cały rok, a najwyższa wartość aktywów 0,3512678 USD pojawi się w grudniu
 • Ogólnie rzecz biorąc, krótkoterminowe prognozy sugerują, że cena MIOTA pozostanie wyższa w 2021 roku niż jest obecnie
 • Na lata 2022-2025 algorytm DigitalCoinPrice przewiduje, że wartość MIOTA będzie warta 1,038628 USD w czerwcu 2024 r., Co ostatecznie utoruje drogę do wartości 1,240920 USD w listopadzie 2025 r.
 • Zarówno PrimeXBT, jak i Coinswitch uważają, że cena MIOTA może osiągnąć 5 USD lub więcej do 2025 r
 • Poprzedni ATH IOTA wynosił 5,3484 USD
 • Na cenę MIOTA mogą wpływać podaż i popyt, branża IoT oraz wiadomości i media społecznościowe
 • Dokonywanie prognoz cenowych IOTA (MIOTA) może być niezwykle trudne ze względu na nieprzewidywalność rynku

Jeśli szukałeś wiarygodnych prognoz cen IOTA na lata 2021, 2022, 2025 i później, mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się przydatny. Chociaż niemożliwe jest przewidzenie z całkowitą dokładnością, analiza przeszłych wyników ceny MIOTA jest kluczowym sposobem, w jaki eksperci inwestorzy mogą tworzyć przyszłe prognozy.

Niezależnie od tego, czy chcesz przekazać informacje o swojej strategii handlowej, czy też zastanawiasz się, czy IOTA to dobra inwestycja?, Przyjrzenie się prognozom kryptowalut może być doskonałym miejscem do rozpoczęcia.

Więc czego się nauczyliśmy? Ogólnie prognozy na 2021 rok sugerują, że każdy, kto kiedykolwiek wyszukał w Google „czy IOTA wzrośnie?”, Powinien być względnie zadowolony. Chociaż prognozy na 2021 r. Nie są w przeważającej mierze optymistyczne, prawie wszyscy zgadzają się, że cena IOTA (MIOTA) wzrośnie, a Previsioni Bitcoin oferuje najbardziej optymistyczne prognozy. Prognozy na lata 2022-2025 mogą być bardziej dramatyczne. Większość przewidywań zgadza się, że wartość MIOTA może przekroczyć 1 USD, aw niektórych przypadkach uderzyć w zupełnie nowy ATH.

Jeśli nabrałeś pewności siebie, aby zacząć handel MIOTA siebie, możesz chcieć wiedzieć, że eToro zapewnia możliwość handlu z aktywami Crypto, w tym MIOTA i kontraktami CFD do 90+ kryptowaluty.

eToro – Najlepsza platforma handlowa kryptowalutami

Zapisz się dla eToro i zacznij handlować IOTA lub kopiować najlepszych inwestorów MIOTA bez dodatkowych opłat. Nie ma żadnych opłat za zarządzanie ani innych ukrytych kosztów.

broker etoro

75% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD

Prognozy cenowe IOTA – często zadawane pytania

Czy IOTA ma przyszłość?

Zgodnie z przewidywaniami, które widzieliśmy, tak, IOTA może mieć przyszłość. Jego cena może przekroczyć 1 USD w 2021 r., A zmiany w IoT napędzają zwiększone wykorzystanie tego zasobu na rynku.

Czy IOTA może osiągnąć 10 USD?

Coinswitch uważa, że ​​IOTA może osiągnąć prawie 10 USD w ciągu najbliższych pięciu lat, osiągając wartość 9,847 USD przed końcem 2025 r. Jeśli tak się stanie, możemy łatwo zobaczyć, że IOTA osiągnie 10 USD w 2026 r..

Czy IOTA może osiągnąć 100 USD?

Aby osiągnąć 100 USD, IOTA musiałby osiągnąć kapitalizację rynkową w wysokości około 278 miliardów USD. To bardzo daleko od obecnej kapitalizacji rynkowej wynoszącej 697 785 265 USD, więc odpowiedź na to pytanie jest potencjalnie, ale nie powinniśmy oczekiwać, że stanie się to w ciągu najbliższych pięciu lub więcej lat.

Zastrzeżenie: IOTA i inne kryptowaluty są bardzo niestabilne. Twój kapitał jest zagrożony, a wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki. Prognozy i analizy odzwierciedlają poglądy różnych analityków zewnętrznych i wewnętrznych w dowolnym momencie i mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Ponadto nie mogą stanowić zobowiązania ani gwarancji ze strony Trading Education.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner