Prognozy cen tętniących: ile będzie warte XRP w 2021 r. I później?

Czy Ripple XRP wzrośnie lub ulegnie awarii? Przeczytaj naszą prognozę cenową Ripple XRP na lata 2021-2025

Polujesz na prognozy Ripple? A może z trudem odpowiadasz na pytanie „czy Ripple to dobra inwestycja?” Czytaj dalej. Dowiedz się, jakie są najlepsze prognozy cenowe Ripple XRP na rok 2021 i później i dowiedz się, ile może być wart Ripple.

Skoro rynek kryptowalut zmienia się niemal codziennie, co dalej z ceną Ripple XRP? W chwili pisania tego tekstu, niegdyś groźny składnik aktywów miał cenę 0,4371 USD i kapitalizację rynkową 19,8 mld USD. Brzmi to pozytywnie, gdy porównamy go z jego ceną w październiku. Kiedy po raz pierwszy udostępniliśmy listę prognoz cenowych Ripple pod koniec 2020 r., Cena XRP wynosiła 0,2261998 USD, a jego kapitalizacja rynkowa wynosiła 11,8 mld USD. Jednak chociaż obie te liczby wzrosły, Ripple szybko pozostaje w tyle za swoimi konkurentami.

Dziś Ripple XRP to siódma co do wielkości kryptowaluta na świecie – jej najniższa pozycja od lat. Zasób jest czwartym co do wielkości kryptowalutą na świecie od czasu, gdy stablecoin Tether pokonał go na trzecie miejsce, więc niedawny spadek był poważnym rozczarowaniem dla inwestorów.

Ponieważ rynek byka najwyraźniej nadal rośnie (przynajmniej w przypadku niektórych kryptowalut), wiele osób zastanawia się, czy Ripple odzyska przewagę, czy nadal będzie pozostawać w tyle.

W tym artykule zebraliśmy kilka zaktualizowane prognozy za cenę Ripple XRP. Przyglądamy się krótko- i długoterminowym perspektywom tego zasobu, próbując odpowiedzieć na pytanie „czy Ripple wzrośnie?”. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co według czołowych ekspertów kryptograficznych może przynieść cenę XRP w latach 2021-2025.

Ripple XRP jest jedną z największych kryptowalut na świecie – i jedną z najbardziej intrygujących. W przeciwieństwie do Bitcoin, Ethereum i innych wielkich nazw, nie sprzedaje się na swojej decentralizacji. Zamiast tego krypto jest ściśle powiązane z wieloma bankami, firmami inwestycyjnymi i firmami na całym świecie.

Może się to wydawać odwrotne do zamierzonych, gdy wielu traderów uważa, że ​​największą zaletą kryptowaluty jest jej wolność od firm zewnętrznych. Jednak eksperci od kryptowalut coraz częściej twierdzą, że może to być kluczowy czynnik Sukces Ripple. Chociaż świat kryptowalut może być niezwykle trudny do przewidzenia, niektórzy uważają, że wyjątkowa pozycja rynkowa Ripple XRP oznacza, że ​​może on uniknąć niektórych zawirowań, które mogą potencjalnie wstrząsnąć branżą w ciągu najbliższych kilku lat.

Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się „czy Ripple to dobra inwestycja 2021?”, Czy po prostu chcesz wyprzedzić trendy w kryptowalutach, czytaj dalej, aby odkryć niektóre z kluczowych prognoz cenowych Ripple na 2021 i później.

Jeśli chcesz szybko i łatwo kupić Ripple XRP, za pomocą 0% Komisja, sprawdź eToro Exchange!

Co to jest Ripple XRP?

Aby zrozumieć każdą prognozę cenową Ripple, ważne jest, aby dokładnie zrozumieć, czym jest Ripple XRP i dlaczego różni się od większości innych kryptowalut na rynku.

Ripple został po raz pierwszy uruchomiony w 2012 roku i, podobnie jak Ethereum, jego nazwa jest powszechnie używana do opisania zarówno platformy płatniczej, jak i rodzimej waluty. Jego platforma nazywa się faktycznie RippleNet, podczas gdy jego krypto to Ripple XRP. (Na giełdach jest często wymieniany jako XRP).

Większość altcoinów, które weszły na rynek, zostało zaprojektowanych w celu rozwiązania niektórych problemów, które według ich założycieli mogą ostatecznie ograniczyć sukces Bitcoina, tak zwanego króla kryptowalut. Wiele, na przykład Bitcoin Cash, skupili się na braku skalowalności Bitcoina. Jednak Ripple obrał sobie za cel inną cechę definiującą kryptowalutę: jego decentralizację.

Zamiast oferować traderom i inwestorom sposób na dokonywanie transakcji online bez konieczności przechodzenia przez scentralizowany organ finansowy (który może być powolny, potencjalnie niepewny i kosztowny), Ripple został zaprojektowany, aby ułatwić tym samym scentralizowanym instytucjom finansowym dokonywanie same płatności. Płatności transgraniczne mogą być nawet wolniejsze, przy znacznie wyższych opłatach transakcyjnych niż płatności krajowe – a globalne firmy mogą dokonywać setek takich transakcji każdego dnia.

Aby uniknąć niebotycznych opłat transakcyjnych i niekorzystnych kursów wymiany, Ripple umożliwia firmom wysyłanie i otrzymywanie płatności w Ripple XRP. Zapewnia zglobalizowaną walutę, która omija niektóre problemy, które mogą być plagą obu waluta fiducjarna i całkowicie zdecentralizowane kryptowaluty.

Niektóre banki i firmy, które obecnie obsługują Ripple, obejmują:

 • Santander
 • Axis Bank
 • Crédit Agricole
 • UBS
 • Royal Bank of Canada
 • Westpac
 • American Express
 • Międzynarodowa wymiana walutowa

Czy ostatni występ Ripple’a wprawił Cię w zakłopotanie? Jesteś we właściwym miejscu. Zebraliśmy niektóre z najlepszych prognoz cenowych Ripple na lata 2021–2025, pomagając odpowiedzieć na pytanie „czy XRP to dobra inwestycja?”

Krótkoterminowa prognoza ceny tętnienia

Prognoza cenowa Ripple XRP na 2021 rok

Jakie są prognozy ekspertów kryptograficznych dla Ripple XRP w 2021 roku?

Kiedy po raz pierwszy udostępniliśmy listę prognoz cenowych Ripple w październiku 2020 r., Prognozy na 2021 r. Były przytłaczająco optymistyczne. Od analityka Roberta Arta po Brada Garlinghouse’a (CEO Ripple), wszystkie opinie, które podzieliliśmy, wierzyły, że XRP to rekordowy rok.

Nic dziwnego, że żaden z nich nie przewidział skali ogólnorynkowej rundy byków, która pozostawiła Ripple w tyle za konkurentami, takimi jak Cardano i Binance Coin mimo że jego cena gwałtownie wzrosła. Jak więc porównują się przewidywania z najlepszych platform kryptograficznych?

Nasza pierwsza krótkoterminowa prognoza ceny Ripple XRP pochodzi z Digital Coin Price. Jak widać na poniższym wykresie, Digital Coin Price uważa, że ​​Ripple będzie rosnąć w siłę – aczkolwiek pomimo okresów zmienności w ciągu całego roku.

Przez pierwsze sześć miesięcy roku platforma analizy inwestycji uważa, że ​​zobaczymy, jak cena Ripple przejdzie serię szczytów i dołków, zanim wyrówna się w sierpniu 2021 r. Od tego momentu cena będzie rosła bardziej stabilnie i rosła. z 0,6224337 USD do 0,709158 USD do końca grudnia. Nie będzie to roczny rekord aktywów – nastąpi to stosunkowo wcześnie, a cena XRP osiągnie w marcu wartość 0,726403 USD.

Według obliczeń Digital Coin Price najniższa cena, jaką Ripple osiągnie w 2021 r., Wyniesie 0,574406 USD. To już znacznie więcej niż obecna cena 0,4371 USD, co pokazuje, że jego prognozy są już nieco nieaktualne.

Ponieważ rynek zmienia się tak szybko, wiele platform musi dostosować swoje prognozy w bardzo krótkim czasie, aby nadążyć. Nie oznacza to, że powinniśmy zdyskredytować pozostałe prognozy dotyczące ceny cyfrowych monet, ale może to sugerować, że ich szacunki są zbyt optymistyczne.

To powiedziawszy, nie jest to jedyna platforma, która uważa, że ​​Ripple wciąż ma miejsce na rozwój. Według analizy analityka Shyny w Trading View, cena XRP może zostać ustawiona na przełamanie poziomu oporu 0,5 USD.

wykres cen tętnienia

W artykule opublikowanym przez Inside Bitcoins, analityk handlowy Azeez Mustapha stwierdził, że jeśli Ripple osiągnie wartość 0,5 USD w ciągu najbliższych kilku miesięcy, możemy spodziewać się kontynuacji zwyżkowego trendu aktywów.

Z XRP-USD konsekwentnie zyskującym ponad 4% w serii 24-godzinnych okresów, jego wzrost sprawił, że wielu inwestorów jest chętnych na więcej. Ale Mustapha podkreślił, że na tym etapie wahania cen mogą nadal przebiegać w obie strony. Podobnie jak wielu analityków, nie wyklucza możliwości korekty niedźwiedzia – zwłaszcza jeśli Ripple nie przebije swojego punktu oporu w wysokości 0,5 USD w ciągu 21-dniowej średniej ruchomej.

Niestety platforma Long Forecast wyraźnie faworyzuje teorię niedźwiedzia. Zgodnie z jego obliczeniami cena Ripple XRP ma spaść z powrotem do poziomu sprzed 2021 r., Co sugeruje, że jego okres byka jest na dobrej drodze..

Prognozy cen XRP na 2021 r

Miesiąc Otwórz Low-High Zamknij
Zniszczyć 0,42 $ 0,27–0,47 USD 0,38 USD
Kwi 0,38 USD 0,31–0,46 USD 0,33 USD
Może 0,33 USD 0,27–0,33 USD 0,29 $
Jun 0,29 $ 0,29–0,36 USD 0,34 USD
Lip 0,34 USD 0,27–0,34 USD 0,29 $
Sie 0,29 $ 0,29–0,36 USD 0,34 USD
Wrz 0,34 USD 0,32–0,36 USD 0,34 USD
Paź 0,34 USD 0,27–0,34 USD 0,29 $
Lis 0,29 $ 0,29–0,34 USD 0,32 USD
Grud 0,32 USD 0,32-0,40 USD 0,37 USD

Long Forecast przewiduje roczne minimum na poziomie 0,27 USD i roczne maksimum na poziomie 0,47 USD. Początkowo wydaje się to dobrą wiadomością, biorąc pod uwagę, że obecna cena Ripple wynosi 0,4371 USD – ale platforma spodziewa się, że zarówno roczne minimum, jak i maksimum pojawią się na początku roku. Ponieważ Ripple osiągnie maksymalny poziom do końca marca, jedyną drogą jest stamtąd, a kryptowaluta nie osiągnie ponownie 0,40 USD do samego końca roku.

Sugeruje to, że zasób Ripple poczyni bardzo niewielkie postępy w ciągu 2021 r. Chociaż wszystkie ceny w tabeli poprawiają wartości Ripple w 2020 r., Nadal są dość rozczarowujące, zwłaszcza gdy porównamy je z prognozami Digital Cena monety.

Niektórzy inwestorzy nie wierzą, że trend niedźwiedzi jest czymś, czym należy się martwić. Słynny analityk „Ronin” z TradingView uważa, że ​​cena Ripple XRP podąża obecnie za wzorcem fali, co oznaczałoby, że gdy cena osiągnie 0,21 USD, zacznie ponownie rosnąć.

Wykres ceny Ripple / USD

Istnieją dalsze przesłanki wskazujące na to, że Ripple XRP może przynieść bardziej pomyślny rok 2021. Pod koniec sierpnia 2020 r. Partner Ripple, Flare Network, ogłosił, że planuje zbudować nieufny dwukierunkowy most z Ethereum.

Umożliwiłoby to aplikacjom opartym na platformie Ethereum dostęp do księgi XRP i odwrotnie. Poprzez integrację Ethereum inteligentne kontrakty dzięki Ripple Flare Network będzie w stanie ulepszyć funkcjonalność kryptowalut – co może potencjalnie zwiększyć popyt na XRP.

Analityk Robert Art również był bardziej optymistycznie nastawiony do krótkoterminowych perspektyw Ripple. Ponieważ Art jest raczej zaciekłym zwolennikiem XRP, niektórzy inwestorzy uważają, że jego prognozy są bardziej optymistyczne niż jest to uzasadnione, biorąc pod uwagę ostatnie dowody.

Jednak inni uważają, że utrzymywanie długoterminowych pozycji w kryptowalutach, takich jak Ripple, jest najbardziej rozsądnym podejściem – w końcu, gdyby pierwsi inwestorzy Bitcoin zignorowali przeciwników i trzymali się swoich broni, zobaczyliby oszałamiający zwrot. Czy to samo może dotyczyć XRP?

Nic dziwnego, że dyrektor generalny Ripple Brad Garlinghouse z pewnością tak uważa. W 2018 roku wezwał wszystkich inwestorów Ripple, aby myśleli w kategoriach miesięcy i lat, a nie dni i tygodni, kiedy przyszło oczekiwać zysków z inwestycji..

Brad zwrócił uwagę na niedawny wzrost na rynku kryptowalut, mówiąc, że „zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych gwałtownie rośnie”. Co więcej, On również opisał Bitcoin (BTC) jako przydatne zabezpieczenie przed inflacją. Jeśli chodzi o Ripple XRP, Garlinghouse ponownie wspomniał, że XRP jest ważny i przydatny w rozwiązaniach płatniczych.

Według Roberta Art, cena Ripple XRP pewnego dnia osiągnie 200 dolarów. Niedawno na Twitterze przewidział, że „XRP zapewni lepsze zwroty niż Bitcoin. Dlaczego? Bitcoin ma zainwestowany 16 razy kapitał. Przeniesienie 8 miliardów do 80 miliardów jest o wiele łatwiejsze niż przeniesienie 140 miliardów do 1,4 biliona dolarów ”.

Podobnie Crypto Coin Society przewidziało, że cena XRP osiągnie 0,95 USD przed końcem 2021 r., Co stanowi wzrost o około 325% w stosunku do obecnej ceny.. CoinLiker.com optymistycznie ocenia perspektywy Ripple XRP w 2021 r. Przewiduje, że cena osiągnie 0,64 USD w ciągu najbliższych czterech miesięcy.

Czy rozważyłbyś zakup Ripple XRP?

Co się stanie z ceną tętnienia (XRP) w 2021 r?

Rozbieżność między prognozami utrudnia odpowiedź na pytanie „co stanie się z ceną Ripple XRP w 2021 r.?” Z dużą dozą pewności. Podczas gdy Digital Coin Price spodziewa się, że XRP osiągnie nowy poziom 0,7 USD, Long Forecast uważa, że ​​aktywa spadną z powrotem do 0,27 USD.

Fakt, że cena cyfrowych monet już nieznacznie przekroczyła wartość, może sugerować, że inwestorzy powinni zachować ostrożność, zwłaszcza że Azeez Mustapha uważa, że ​​cena może potencjalnie spaść, jeśli aktywo nie przebije punktu oporu wynoszącego 0,5 USD.

Czy cena Ripple wzrośnie w 2021 roku?

Według Digital Coin Price cena XRP wzrośnie w 2021 r., Osiągając wysokość 0,5-0,7 USD.

Dodatkowe prognozy cenowe dla XRP w 2021 roku obejmują:

 • Trading Beasts: 0,72 $
 • Previsioni Bitcoin: 1,156056 USD
 • Inwestor w portfelu: 0,5 USD

Prognoza długoterminowej ceny tętnienia: 2022-2025

Jakie są prognozy ekspertów kryptograficznych dla Ripple XRP w 2022 roku i później?

Jeśli zastanawiasz się „czy powinienem zainwestować w Ripple XRP”, krótkoterminowe prognozy dotyczące kryptowalut nie są szczególnie rozstrzygające. Ale patrząc w przyszłość do 2022 roku i później, czego możemy się spodziewać w dłuższej perspektywie?

Teraz, gdy widzieliśmy, co według niektórych czołowych platform do analizy kryptograficznej jest w cenie Ripple XRP w 2021 roku, spójrzmy na lata 2022-2025. Czy prognozy długoterminowe pomogą inwestorom zdecydować, które z prognoz krótkoterminowych są najbardziej prawdopodobne??

Po przewidywaniu maksimów powyżej 0,7 USD na 2021 r. Platforma Digital Coin Price przedstawiła następujące prognozy na lata 2022, 2023, 2024 i 2025:

wykres prognozy ceny tętnienia

Jeśli ta prognoza jest poprawna, możemy spodziewać się następujących cen Ripple w nadchodzących latach:

 • 2022: 0,75 USD
 • 2023: 0,86 USD
 • 2024: 1,08 USD
 • 2025: 1,37 USD
 • 2026: 1,55 USD
 • 2027: 1,34 USD
 • 2028: 2,03 USD

W rzeczywistości Digital Coin Price zakłada, że ​​cena Ripple wyniesie 0,7 dolara w 2021 roku, wzrośnie do 0,75 dolara do końca 2022 roku, 0,86 dolara do końca 2023 roku, 1,08 dolara do końca 2024 roku i imponującego 1,40 dolara do końca 2025.

Jeśli zastanawiałeś się, czy XRP Ripple osiągnie 1 $ ?. Digital Coin Price oczekuje, że zasób osiągnie 1 USD do 2024 r., A cena będzie rosła aż do 2028 r..

W rzeczywistości platforma uważa, że ​​cena Ripple prawie się podwoi w latach 2024–2028. Chociaż ten postęp nie przekroczy jego obecnego rekordu wszech czasów (ATH) w 2018 r., To nadal jest obiecujący – i jest dużo bardziej optymistyczny niż niektóre ponure prognozy na rynku.

Jedna z tych ponurych prognoz pochodzi z Long Forecast. Podobnie jak oczekiwania na 2021 r., Jego prognoza na lata 2022-2025 raczej nie będzie dobrą wiadomością dla inwestorów. Platforma uważa, że ​​cena Ripple XRP będzie nadal spadać w nadchodzących latach, spadając poniżej 0,2 USD w 2023 r., A nawet poniżej 0,1 USD w 2024 r. W latach 2022, 2023 i 2024 są wymienione następujące roczne dołki i maksima:

 • 2022: roczny szczyt = 0,39 USD, roczny minimalny = 0,19 USD
 • 2023: roczne maksimum = 0,26 USD, roczne minimum = 0,10 USD
 • 2024: roczny maksimum = 0,11 USD, roczny minimalny = 0,06 USD

Pokazuje to silny trend spadkowy w czasie, a cena Ripple XRP spada do najniższej ceny od 2017 r..

Na szczęście platforma Changelly ma bardziej optymistyczne nastawienie.

Zgodnie z przewidywaniami, Ripple będzie wahać się między 0,5 a 1 USD w 2022 r., Wzrośnie do 3,84 USD w 2023 r., 4,20 USD w 2024 r. I 5,10 USD w 2025 r..

Jednak przyznaje, że jest to najlepszy scenariusz, który przyznaje, że rzeczywistość może nie być tak jasna.

Crypto Coin Society pozostaje przy swoich optymistycznych poglądach, twierdząc, że spodziewają się, że cena XRP może osiągnąć 2,50 USD w pewnym momencie 2022 r. – co oznacza ogromny wzrost o 854%. Istnieje kilka czynników, które mogą potencjalnie wpłynąć na ten poziom zmian. Ponieważ rządy znajdują się pod rosnącą presją, aby regulować branżę kryptowalut, Ripple jest w lepszej pozycji niż większość konwencjonalnych kryptowalut, aby przetrwać wszelkie regulacje prawne.

Według analityka CryptoWhale: „Jedynym projektem na całym rynku, który naciska na regulacje dotyczące kryptowalut, jest XRP. Wiedzą, że po dodaniu tych przepisów całkowicie unicestwi to prawie każdego innego altcoina i sprawi, że popyt na XRP gwałtownie wzrośnie. ”

CryptoWhale uważa, że ​​jeśli rząd Wielkiej Brytanii lub USA osiągnie konsensus w sprawie przepisów dotyczących kryptowalut, popyt na Ripple gwałtownie wzrośnie. Ponieważ Ripple od lat „po cichu współpracuje z agencjami rządowymi, aby zapewnić zgodność”, jest znacznie mniej prawdopodobne, że zostanie ugryziony przez nowe przepisy lub środki podatkowe, które mogą zmusić inwestorów do ucieczki od bardziej konwencjonalnych kryptowalut.

Innym czynnikiem, który może potencjalnie sygnalizować bardziej zwyżkowy wzrost w latach 2022-2025, jest to, co spowodowało, że rynek kryptowalut zaczął rosnąć w marcu ubiegłego roku – koronawirus. ZyCrypto przewiduje, że pandemia może spowodować wzrost ceny Ripple XRP, ponieważ ułatwia zdalne transakcje znacznie łatwiej niż wielu bardziej tradycyjnych dostawców płatności. Chociaż na tym etapie wciąż jest to domniemane, czy możemy zobaczyć bardziej optymistyczne prognozy cenowe Ripple XRP w ciągu najbliższych pięciu lat?

Wygląda na to, że tak może być. Platforma WalletInvestor oferuje jedną z najbardziej niedźwiedzi krótkoterminowych prognoz XRP Ripple, posuwając się nawet do stwierdzenia, że ​​nie jest to dobra inwestycja roczna, ponieważ jej cena może spaść do 0,24 USD.

Jednak jako inwestycja długoterminowa przewiduje, że Ripple może działać znacznie lepiej. Zgodnie z przewidywaniami wartość tokena Ripple XRP może wzrosnąć do 0,76 USD do samego końca 2021 r., Wzrosnąć do 0,98 USD w 2022 r. I osiągnąć średnią cenę 2,32 USD do 2025 r..

Cryptoground dał podobną projekcję. Wykorzystując wewnętrzny algorytm głębokiego uczenia się do analizy dotychczasowej wydajności Ripple XRP, jego system przewidział następujące ceny w okresie przygotowawczym do 2025 r .:

Wykres prognozy ceny xrp

W rzeczywistości Cryptoground uważa, że ​​cena Ripple wyniesie 0,6 USD w 2021 r., 1,18 USD do końca 2022 r., 1,56 USD do końca 2023 r., 1,78 USD do końca 2024 r. I imponujące 2,10 USD do końca 2025 r..

Czy cena Ripple (XRP) wzrośnie w latach 2022-2025?

Po potencjalnych zyskach z 2021 roku rok 2022 może okazać się niepewny. Chociaż Digital Coin Price i Changelly optymistycznie oceniają potencjał Ripple, przewidują, że może on być wart odpowiednio 0,5-1 USD i 0,754248 USD,

Jury jest wyłączone. Biorąc pod uwagę tak dużą rozbieżność w powyższych prognozach, zebraliśmy dodatkowe prognozy cenowe Ripple XRP na lata 2022–2025:

spójrzmy na niektóre prognozy ekspertów Ripple XRP na najbliższe lata:

2022

 • Crypto Coin Society: 2,5 USD
 • CryptoWhale: 3,2 USD
 • Portfel Inwestor: 1,45 USD

2023

 • Trading Beasts: 0,7 $
 • Coingape: 10 dolarów

2024

 • Coingape: 15 dolarów
 • Inwestor portfelowy: 1,247 USD (maksymalnie)

2025

 • Cryptoground: 1,9 $
 • Coinpedia: 6,20 USD
 • Prime XBT: 6 USD
 • Przystań inwestycyjna: 20 USD
 • Wiadomości Ripple Coin: 70 USD
 • Inwestor w portfelu: 1465 USD (maksymalnie)

Wniosek: Prognoza cenowa Ripple (XRP)

Poniższe dane prognozowania przedstawiają niektóre z Potencjał prognozy wysokich i niskich cen Ripple (XRP) na lata 2021, 2022, 2023, 2024 i 2025 oferowane przez analityków technicznych i ekspertów branżowych.

Rok Wysoki Niska
2021 0,95 $ 0,25 USD
2022 2,5 USD 1,2 USD
2023 7,5 USD 3,2 USD
2024 15,3 USD 4,1 $
2025 26 $ 5,6 USD

Czy rozważyłbyś zakup XRP?

kup ripple

Jak zmieniła się cena Ripple w przeszłości?

Chociaż cena Ripple nigdy nie osiągnęła oszałamiających szczytów Bitcoina, która osiągnęła 23 000 USD za token w grudniu 2020 r., W ciągu 8 lat od jego pierwszego uruchomienia nadal występowały dramatyczne wahania.

Analiza dotychczasowych wyników kryptowaluty jest jednym z najważniejszych kroków, które należy podjąć, jeśli szukasz najlepszych kryptowalut do inwestowania, więc spójrzmy, jak zmieniła się cena Ripple XRP w przeszłości.

Ripple XRP został po raz pierwszy notowany na giełdzie kryptowalut 4 sierpnia 2013 r. Po cenie 0,01 USD. Od tego czasu do grudnia 2019 roku możemy zobaczyć, jak ta cena wzrosła, patrząc na wykres z Coinlib.io:

Wykres cen xrp

Jak widać na wykresie, cena Ripple XRP utrzymywała się na względnie stałym poziomie do 2017 roku. Ten rok był rekordowy dla branży kryptowalut. Cena Bitcoina wzrosła o 2000% – ale to nic w porównaniu do Ripple, które wzrosło aż o 36 000%! Późniejsza awaria była niesamowicie szybka, ale nigdy więcej nie osiągnęła najniższego poziomu, jakiego doświadczył przez pierwsze pięć lat (jeszcze). Jeśli ponure prognozy Wallet Investor i Long Forecast są poprawne, można to zmienić.

Ripple jest niezwykły, ponieważ jego cena pozostała stosunkowo odporna podczas katastrofy koronawirusa w marcu 2020 r. W okresie od 1 marca do 1 kwietnia cena aktywa wzrosła z 0,163 USD do 0,215 USD, co jest stopą wzrostu, która przewyższyła ogólny trend rynkowy. Wyprzedził również grę, gdy pod koniec 2020 r. Nastąpiła ogólno-branżowa hossa. Podczas gdy ceny większości aktywów wzrosły w grudniu, Ripple zaczął rosnąć już 1 października..

Od 1 października do 1 listopada XRP wzrósł z 0,242 USD do 0,625 USD. To była najwyższa cena zasobu od 2018 r. Niestety, jeszcze jej nie udało się dopasować – chociaż jeśli niektóre przewidywania, które zawarliśmy w tym artykule, są poprawne, może to wkrótce nadejść.

Jakie czynniki wpływają na cenę Ripple XRP?

Oprócz analizy historycznych cen Ripple, ważne jest, aby zidentyfikować kluczowe czynniki, które mogą wpłynąć na jego cenę w przyszłości. Ułatwi Ci to tworzenie własnych prognoz na podstawie aktualnych trendów w kryptowalutach i ostatecznie znalezienie świadomej odpowiedzi na pytanie „czy powinienem zainwestować w Ripple?”

Przyjrzyjmy się najważniejszym czynnikom, które mogą wpływać na cenę XRP.

Pozew SEC

Pod koniec grudnia 2020 roku amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) złożyła pozew przeciwko platformie Ripple XRP, jej dyrektorowi generalnemu Bradowi Garlinghouseowi i prezesowi za sprzedaż niezarejestrowanych papierów wartościowych o wartości 1,3 miliarda dolarów. Garlinghouse nazwał pozew „atakiem na kryptowaluty w ogóle” – i chociaż incydent nie miał jeszcze szczególnie druzgocącego wpływu na cenę XRP, inwestorzy z pewnością mogli spodziewać się załamania cenowego, jeśli proces się powiedzie.

Garlinghouse powiedział CNN: "SEC zasadniczo myli się co do prawa i faktów. SEC pozwoliła XRP funkcjonować jako waluta od ponad ośmiu lat i kwestionujemy motywację do wniesienia tej akcji na kilka dni przed zmianą administracji."

Regulamin kryptowalut

Początek nowych przepisów dotyczących kryptowalut prawdopodobnie wpłynie na cenę prawie każdej kryptowaluty na rynku. Ale jak wspomnieliśmy wcześniej w tym artykule, wielu ekspertów uważa, że ​​Ripple jest lepiej przygotowany do przetrwania burzy surowej interwencji rządu. W rezultacie, chociaż nowe przepisy prawdopodobnie spowodują niepewność inwestorów i mogą obniżyć cenę konwencjonalnych kryptowalut, mogą spowodować gwałtowny wzrost ceny Ripple..

Podaż i popyt

Im wyższy popyt na jakąkolwiek kryptowalutę i im niższa podaż, tym bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy wzrost ceny. W przeciwieństwie do kryptowalut, takich jak Bitcoin, wartość Ripple jest ściśle kontrolowana przez firmę macierzystą, Ripple Lab. Firma posiada obecnie ponad połowę wszystkich tokenów Ripple, aby utrzymać cenę pod kontrolą. Gdyby jednak Ripple Lab nagle zdecydował się je sprzedać, zalałoby rynek nowymi tokenami, co miałoby ogromny wpływ na cenę.

Whale Bots

Obecność tzw boty wielorybów na giełdach kryptowalut może masowo manipulować ceną tokenów kryptograficznych. Boty wielorybów to wielcy posiadacze, którzy uruchamiają oprogramowanie, które automatycznie dokonuje transakcji, często na ogromnej liczbie różnych platform i aktywów jednocześnie. Skutkuje to sztucznym tworzeniem zmienności, która w konsekwencji powoduje wzrost lub spadek cen kryptowalut.

Cyfrowa transformacja w sektorze finansowym

Transformacja cyfrowa to obecnie jedno z największych modnych frazesów w sektorze finansowym. W rzeczywistości, zgodnie z najnowszymi statystykami, jedna trzecia wszystkich brytyjskich firm świadczących usługi finansowe uznała „transformację cyfrową” za główny priorytet biznesowy na nadchodzące lata.

Ze względu na wysokie kursy wymiany i starsze systemy, które utrudniają firmom dokonywanie płatności online, coraz więcej osób będzie poszukiwać technologii takiej jak Ripple. Wiadomość, że Ripple wkrótce będzie w stanie oferować inteligentne kontrakty, sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej prawdopodobne – a jeśli więcej banków zacznie je przyjmować, popyt na XRP wzrośnie, skutecznie podnosząc cenę.

Czy rozważyłbyś zakup XRP?

kup ripple

Kluczowe punkty

 • Obecnie jest siódmą co do wielkości kryptowalutą na świecie, po spadnięciu z 3 i 4 najwyższych pozycji.
 • W przeciwieństwie do większości kryptowalut, Ripple XRP nawiązał współpracę z wieloma dużymi bankami fiducjarnymi w celu ułatwienia płatności transgranicznych
 • Ripple został uruchomiony w 2012 roku i po raz pierwszy został notowany na giełdzie kryptowalut w sierpniu 2013 roku za cenę 0,01 USD
 • Santander, Royal Bank of Canada i Crédit Agricole to tylko trzy banki obsługujące Ripple XRP
 • Liczba wzmianek, które Ripple XRP otrzymało na Twitterze, spadła o 16% w pierwszym kwartale
 • Najbardziej optymistyczne prognozy Ripple XRP mówią, że w najbliższej przyszłości może osiągnąć cenę 200 USD
 • Według obliczeń Digital Coin Price najniższa cena, jaką Ripple osiągnie w 2021 r., Wyniesie 0,574406 USD. Ten aspekt jego przewidywań stał się już nieaktualny.
 • Według analizy analityka Shyny w Trading View, cena aktywa może przełamać poziom oporu 0,5 USD, aby osiągnąć 1 USD..
 • Long Forecast przewiduje roczne minimum na poziomie 0,27 USD i roczne maksimum na poziomie 0,47 USD w 2021 roku.
 • Digital Coin Price spodziewa się, że zasób osiągnie 1 USD do 2024 r., A cena będzie rosła aż do 2028 r..
 • Według Long Forecast cena Ripple XRP będzie nadal spadać w nadchodzących latach, spadając poniżej 0,2 USD w 2023 r., A nawet poniżej 0,1 USD w 2024 r..
 • Według Changelly, Ripple waha się między 0,5 a 1 USD w 2022 roku, a w 2023 roku wzrośnie do 3,84 USD.
 • Czynniki, które mogą wpływać na cenę Ripple XRP, obejmują pozew SEC, regulacje dotyczące kryptowalut, związek między podażą a popytem, ​​boty wielorybów i transformację cyfrową w sektorze finansowym.
 • Najbardziej wybuchowym rokiem Ripple był rok 2017, kiedy jego cena gwałtownie wzrosła o 36 000%

Jeśli szukałeś prognoz cen XRP Ripple na lata 2021-2025, mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny. Inwestowanie w kryptowaluty jest notorycznie ryzykowne i ważne jest, aby mieć solidną strategię zarządzania ryzykiem, jeśli rozważasz dodanie Ripple XRP do swojego portfela – zwłaszcza, że ​​obecne prognozy dotyczące kryptowalut różnią się znacznie, jeśli chodzi o cenę XRP w latach 2021-2025.

Zgodnie z tymi przewidywaniami i radą samego dyrektora generalnego Ripple Lab Brada Garlinghouse’a, wydaje się, że najlepiej jest zainwestować w Ripple XRP, jeśli jesteś przygotowany na długą grę. Prawdopodobnie nie zobaczymy dramatycznego wzrostu cen, ale wykresy sugerują, że może to być mądra inwestycja dla tych, którzy chętnie zajmują długoterminowe pozycje.

Jeśli czujesz się zainspirowany do rozważenia handel Ripple, lub ten artykuł dostarczył dodatkowych informacji na temat Twojej istniejącej wiedzy handlowej, możesz być zadowolony, wiedząc, że etoro zapewnia możliwość handlu z aktywami kryptograficznymi i kontraktami CFD do 90+ kryptowaluty. Crypto Traders mogą budować zróżnicowane portfolio z najpopularniejszymi monetami.

eToro – Kup Ripple z prowizją 0%

handel na fali

Zapisz się dla eToro i zacznij handlować Ripple lub kopiować najlepszych inwestorów XRP bez dodatkowych opłat. Nie ma żadnych opłat za zarządzanie ani innych ukrytych kosztów.

broker etoro

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

FAQs

Czy XRP może osiągnąć 10 USD?

Aby Ripple XRP osiągnął wartość 10 dolarów, obecna podaż w obiegu musiałaby być warta około 10 miliardów dolarów, podczas gdy całkowita podaż (99 990 887 319 XRP) musiałaby być warta około 23 miliardy dolarów.

Ponieważ podaż Ripple w obiegu wynosi obecnie 45 312 488 850 XRP, czeka nas długa droga, zanim ta prognoza się spełni. Może to być rozczarowująca wiadomość dla każdego, kto desperacko chce wiedzieć, czy XRP osiągnie 10 USD? Jednak chociaż jest to bardzo mało prawdopodobne w ciągu najbliższych 5 lat, eksperci od kryptowalut nie wykluczają, że XRP osiągnie 10 USD w 2030 lub 2040 roku Gdyby dolar amerykański załamał się w następstwie koronawirusa, cel ten mógłby zostać uderzony znacznie wcześniej.

Czy XRP to dobra inwestycja na 2021 rok?

Odpowiedź na pytanie „czy XRP to dobra inwestycja na 2021 r.” Będzie ostatecznie zależeć od Twojej strategii inwestycyjnej. Jeśli szukasz monety, która może przynieść Ci szybkie wygrane w 2021 r., Ripple XRP prawdopodobnie nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zgodnie z przewidywaniami wartość monety spadnie, zanim zacznie ponownie rosnąć.

Jeśli jednak dodasz XRP do swojego portfela w 2021 r. Z zamiarem utrzymania pozycji przez następne pięć lat, może to być dla Ciebie mądra inwestycja..

Czy XRP osiągnie 1000 USD?

Nie, Ripple XRP nigdy nie osiągnie 1000 $. Dzieje się tak, ponieważ jego całkowity obrót jest mniejszy niż 100 miliardów, co oznacza, że ​​musiałby mieć kapitalizację rynkową w wysokości 100 bilionów dolarów, aby osiągnąć cenę 1000 dolarów..

Ile będzie wart XRP w 2021 roku?

XRP może osiągnąć 1,40 USD do 2021 r.

Ile będzie wart Ripple XRP w 2025 roku?

Wartość Ripple XRP może przekroczyć 4,5 USD w 2025 r.

Dalsza lektura:

Czy Ripple to dobra inwestycja i czy powinienem zainwestować w Ripple?

Co wpłynie na cenę Ripple XRP w 2021 roku?

10 najlepszych kryptowalut, które warto zainwestować w 2021 r

Ethereum VS. Ripple: Który z nich powinien znaleźć się w Twoim portfolio?

Plusy i minusy inwestowania w Ripple, czy będzie to milioner?

Ripple to jedna z najpopularniejszych kryptowalut w USA?

Top 10 najważniejszych kryptowalut innych niż Bitcoin

Jak zawsze, prognozy cen Ripple omówione w tym artykule są poglądami analityków branżowych. W związku z tym zdecydowanie zalecamy niezależne badania i / lub konsultacje z wykwalifikowanym specjalistą przed podjęciem jakichkolwiek decyzji inwestycyjnych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner