Prognozy cenowe ETH – czy Ethereum może osiągnąć 50000 $?

Cyfrowa waluta przyniosła ogromne zyski inwestorom rozwijającym się, ale czy Ethereum może osiągnąć 50000 USD? Rzućmy okiem na prognozy cenowe ekspertów.

Ethereum (ETH) osiągnął nowe szczyty w trzecim tygodniu lutego 2021 r., Ale nie udało mu się utrzymać zwyżkowego tempa w ostatnim tygodniu tego samego miesiąca. Z powodu ogromnej wyprzedaży przez inwestorów i spadku w postaci krypto-matki, Bitcoina, który wpłynął na całą krypto stratosferę, cena Ethereum spadła, a jego obrót po aktualnej cenie 1558 USD wzrósł o 23,43% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Po tym, jak Bitcoin przekroczył 50000 $ po raz pierwszy w lutym, wielu inwestorów i ekspertów uważa, że ​​ETH musi osiągnąć te same wyżyny. Z innymi altcoinami, takimi jak Binance Coin (BNB), silnie konkurującymi w Zdecentralizowanej Przestrzeni Finansowej, czy Ethereum będzie drugą kryptowalutą, która osiągnie 50000 USD?

„Ethereum umocni swoją pozycję jako przyszły substrat globalnej gospodarki cyfrowej poprzez gwarantowanie światowych kontraktów w 2021 r.” – to słowa analityka kryptowalut Andrew Keysa w grudniu 2020 roku. Analityk uważa Bitcoin (BTC) za cyfrowe złoto, a Ethereum ( ETH) jako cyfrowy olej. Wygląda na to, że jego prognozy były trafne, gdy BTC przekroczyło 50000 USD, a Ethereum przekroczyło 2000 USD w lutym 2021 r., Mając przed sobą świetlaną przyszłość ze względu na jego potencjał rynkowy..

Ethereum stoi przed trudnym tygodniem, ale taki scenariusz był oczekiwany po tym, jak aktywa kryptograficzne wzrosły do ​​nowych kamieni milowych cenowych. Waluta cyfrowa przyniosła ogromne zyski inwestorom rozwijającym się i doświadczonym traderom, a także początkującym inwestorom, którzy kupili ETH miesiące lub lata temu w ramach próby handlu kryptowalutami, aby pewnego dnia kryptowaluta wzrosła do setek dolarów.

Każdy inwestor ma cenę docelową, przy której jest skłonny zrezygnować z inwestycji. Na szczęście dla tych inwestorów, skok ceny Bitcoina (BTC) w połączeniu z nienasyconym zainteresowaniem handlowców zdecentralizowanym finansowaniem (DeFi), ich cena ETH przekroczyła 2000 USD.

Wiele z nich wykorzystywało złoto jako wzór do dezinwestycji, ponieważ metal również przekroczył 2000 USD i osiągnął najwyższą w historii cenę 2067,15 USD w dniu 7 sierpnia 2020 r. I od tego czasu jest notowany poniżej progu cenowego. Po osiągnięciu tego celu cenowego (2000 USD), najlepszą rzeczą do zrobienia było uwolnienie aktywa, gdy jego popyt lub zainteresowanie znacznie i szerokie przewyższało potrzebę utrzymywania go w nieprzewidzianej przyszłości ze względu na zmienność całego majątku. przestrzeń kryptograficzna.

Spadek Ethereum w jego zwyżkowej formie został przypisany ogromnej wyprzedaży na rynku. Najwyraźniej w wywiadzie dla Bloomberg Television, dyrektor generalny giełdy kryptowalut, Kraken, Jesse Powell, wskazał, że „spadek ceny Ether o ponad 50 procent nie był spowodowany awarią silnika handlowego, ale ekstremalną sprzedażą”. Dodał, że jest ogromna szansa, że ​​posiadacz wielu Ether, który nie może uwierzyć w ogromną gratkę, którą przyniósł mu Ethereum, zdecydował się sprzedać to wszystko, zamienić na walutę fiducjarną i kontynuować swoje życie ”.

Sprzedaż nowej monety Vitalika Buterina, która jest używana w transakcjach na platformie Ethereum, zamyka umysł traderów, odcinając emocje handlowe lub uczucia związane z FOMO (Fear of Missing Out) podczas ogromnego wzrostu ceny w późniejszym czasie. Sprzedawca uwolnił się od późniejszego spadku cen, który mógł doprowadzić do pytania, dlaczego nie odpuściłem tego w najbliższym czasie?

„Niezależnie od tego, co te ostatnie trzy dni robocze handlu przyniosły przestrzeni kryptowalutowej pod względem zniwelowania ogromnych zysków, ani trochę nie odstraszyło to inwestorów” – mówi Lynn Thomasson z Bloomberg. Dlaczego ludzie będą się niepokoić ze strachu, skoro odnieśli ogromne zyski na gwałtownym wzroście cen kryptowalut w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Jej komentarze zostały potwierdzone przez pana Powella z giełdy kryptowalut Kraken, który obserwuje pięciokrotny wzrost liczby nowych klientów, którzy zaczęli patronować aktywom cyfrowym na jego platformie.

Ogólnie rzecz biorąc, jako inwestor, musisz dokładnie przeprowadzić własne badania i zrozumieć, czym jest technologia blockchain i jej protokoły, zanim zdecydujesz się zainwestować ogromną sumę pieniędzy, aby nie ponieść ogromnych strat. Chociaż rynek wygląda nieco w dół w ostatnim tygodniu lutego po tak mocnym początku miesiąca, na tym polega handel kryptowalutami.

Każdy inwestor, który jest zszokowany frekwencją wydarzeń (dziś zyskuje, a następnego dnia traci), od dawna nie podąża za schematem inwestycji w aktywa cyfrowe. Crypto jest przedmiotem spekulacji, a „właściwy moment” to wszystko, co musisz wiedzieć jako inwestor.

Załóżmy, że ogromna korporacja ogłosiła w ostatnich dniach lutego, tak jak zrobili to Elon Musk i Tesla, inwestując 1,5 miliarda dolarów w Bitcoin (BTC), aktywa, które przyjęli jako dodatkową opcję płatności za swoje produkty. wzrośnie, a to rozprzestrzeni się na cały sektor finansowy.

Taki spread pokazuje poziom zaufania, jakim handlowcy obdarzają monetę cyfrową. Jeśli więcej organizacji, które zdobyły grunt w biznesie, wrzuca do monety ogromne sumy pieniędzy, oznacza to, że kryptowaluta, z którą eksperymentują (jako drobni inwestorzy), ma potencjał. Zmienia to wzorce cen aktywów i wkrótce straty zostaną natychmiast usunięte.

Obecnie „sprzedający mają kontrolę nad rynkiem, ponieważ są skłonni wypuścić aktywa po cenie, która zaspokoi ich cele finansowe” – twierdzi Nick Cawley z Daily FX. Jest to zgodne z prawami popytu i podaży, zgodnie z którymi im większa podaż produktu (ETH), tym mniejszy popyt na niego (przy tej cenie handlowej 2000 USD lub więcej), co spowodowało spadek jego ceny (handel między 1400 USD i 1600 USD). Główne monety straciły ponad 20% swojej wartości z powodu bessy na rynku kryptowalut.

Ponieważ taki trend wydaje się negatywny dla inwestorów amatorskich, jest on niezwykle pozytywny dla doświadczonych traderów. Ponieważ ceny spadają do punktów korekty, aktywa cyfrowe staną się relatywnie tańsze w zakupie. Zapotrzebowanie na ETH w ramach 210 protokołów DeFi działających w jego łańcuchu blokowym w połączeniu z opłatami za gaz za transakcje Ether, które osiągnęły nowy wysoki poziom 39 USD, przyniesie więcej zysków odnotowanych w dłuższej perspektywie. Spowoduje to ustawienie łańcucha blokowego z największą liczbą protokołów DeFi na drodze do osiągnięcia różnych kamieni milowych z 50000 USD jako głównym celem.

https://trading-education.com/is-ethereum-a-good-investment-this-year

Co decyduje o cenie Ethereum?

Ethereum, w przeciwieństwie do Bitcoin BTC, w którym ceny są zwykle określane przez siły popytu i podaży (niezależnie od ceny, jaką ludzie są skłonni zapłacić), sieć inteligentnych kontraktów w dużym stopniu zależy od kilku czynników, takich jak handel nowym tokenem „eterem”, który jest służył do płacenia opłat za gaz potrzebny do przetwarzania transakcji.

Dodatkowo, w ramach Decentralized Finance (DeFi), Ethereum kontroluje 94,6% całej przestrzeni z 210 projektami uruchomionymi w swojej sieci. Popularne wśród nich są zdecentralizowane giełdy finansowe (Uniswap i SushiSwap), zdecentralizowana platforma ubezpieczeniowa (Nexus Mutual), zdecentralizowane pożyczki (złożone), agregator zysków (roczne finanse) oraz rozwiązanie płatnicze i dostawca usług (sieć Celer).

W momencie pisania tego tekstu, zgodnie z danymi pobranymi z Etherscan, liczba pomyślnie przetworzonych transakcji w sieci w ciągu ostatnich 24 godzin wyniosła 1,303 mln. Ponad 37 miliardów dolarów wartości zostało zablokowanych w aplikacjach Decentralized Finance (DeFi) i całej cyfrowej gospodarce Ethereum, zgodnie z danymi pochodzącymi z analitycznego protokołu DeFi „DeFi Pulse”.

Ethereum opiera się na dywersyfikacji swoich protokołów, co ma „duże zainteresowanie użytkowników” w oparciu o wielkość transakcji. Spadek ceny jednego aktywa nie oznacza, że ​​cała sieć Ethereum wkrótce przejdzie w tryb wyginięcia.

Najwyraźniej w ciągu ostatnich 24 godzin Index Coop. który ma ponad 116,1 mln USD zablokowanych środków, był notowany po 23,31 USD, tracąc 4% wartości ceny w ciągu ostatnich 24 godzin.

Inne aktywa nie doświadczyły losu Index Coop iw ciągu ostatnich 24 godzin Aave wzrósł o 13% do 387,65 USD, Compound do 443,73 USD o 19%, Maker wzrósł o 17% i kosztuje 2355,45 USD, Nexus Mutual (NXM) wzrósł o 7,5% i osiągnął 62,62 USD, Yearn Finance wzrósł o 6,47% z 29 882,97 USD do 35 133,22 USD. Zdecentralizowane giełdy SushiSwap wzrosły o 6,94% i osiągały cenę 14,75 USD, podczas gdy Uniswap wzrósł o 7% po osiągnięciu 24-godzinnych minimów, a obecnie kosztuje 26,31 USD.

Ponieważ planeta Ziemia działa na podstawie kontraktów, a Ethereum za pośrednictwem swojej sieci blockchain umożliwia cyfryzację kontraktów, wkrótce każde włókno globalnej gospodarki zostanie zdigitalizowane. Ethereum w tym scenariuszu ma wielką szansę w nie tak odległej przyszłości na ulepszenie całej gospodarki świata, a nie tylko jednego zestawu aktywów.

Uruchomienie Ethereum 2.0 zapewnia więcej funkcji pod względem skalowalności (dzięki punktowi stawki), która przetwarza więcej transakcji w ciągu kilku sekund, złożoności (co zwiększa bezpieczeństwo) i interoperacyjności ze strony inteligentnych kontraktów.

Jesteśmy bliscy eksplozji rozwiązań warstwy 2, które przeniosą całą przestrzeń blockchain do innej gry w świecie finansów. Na szczęście, jako trader ETH, Twoje aktywa będą odgrywać integralną rolę w całym procesie.

Tkanka łączna świata to kontrakty, a jeśli recepty lekarskie, odbiory studenckie, polisy ubezpieczeniowe, umowy sprzedaży, oferty pracy i umowy o zachowaniu poufności działają na technologii blockchain, to Ethereum zrewolucjonizuje nie tylko telekomunikację, prawo, media społecznościowe, opiekę zdrowotną, sektor edukacji i handlu elektronicznego, ale cała gospodarka transakcyjna. To stawia ETH na ścieżce, na której aktywa kryptograficzne przewyższą BTC, aby stać się cyfrową ropą i złotem cyfrowych finansów i przekroczyć cenę milową 50000 USD posiadaną przez macierzystą kryptowalutę, Bitcoin.

Czytaj więcej: Co wpłynie na cenę Ethereum w 2021 roku?

Prognozy cenowe: czy Ethereum może osiągnąć 50000 USD?

Ethereum ma szansę osiągnąć liczne kamienie milowe cenowe. Strategowie Fundstrat Global Advisors LLC, David Grider, powiedział, że „Ethereum to najlepsza gra inwestycyjna w zakresie ryzyka / zysku w kryptowalutach”. Jego poglądy wynikają z licznych funkcji, jakie Ethereum wykonuje, gdy nie musi polegać na swoim nowatorskim tokenie „eterze” lub jednym protokole do określenia całej ceny zasobu cyfrowego. Pan Grider przewiduje, że Ethereum wzrośnie ponad siedmiokrotnie do 10500 USD po osiągnięciu rekordowych poziomów w trzecim tygodniu lutego 2021 r..

Simon Dedic, który jest współzałożycielem Blockfyre i partnerem zarządzającym w Moonrock Capital szacuje, że „W niedalekiej przyszłości Ethereum będzie warte ponad 9 000 USD”.

W artykule opublikowanym w Times of India, który był bacznie obserwowany przez Trading Education, dyrektor generalny ZebPay, Rahul Pagidipati powiedział, że „Normalnie Ethereum ma tendencję do podążania za Bitcoinem”. Interpretując swoje oświadczenie, Pagidipati widzi, że cena ETH rośnie do wysokości BTC, ponieważ inne altcoiny podążają w tym samym kierunku, co jego starszy brat kryptowalutowy w biegach byków i spadkach niedźwiedzi. Dodał, że „Prawie 3 miliony ETH, które jest reprezentowane w walucie fiducjarnej jako 3,8 miliarda dolarów, zostało zablokowanych na długoterminowe obstawianie, usuwając je z dostępnych do kupienia”.

Staking to proces, w którym posiadacze monet (w tym przypadku ETH) aktywnie uczestniczą w procesie zwanym walidacja transakcji co jest podobne do wydobywania na blockchainie opartym na dowodzie stawki. W ramach takiego łańcucha blokowego wybierani są posiadacze monet, które spełniają minimalne wymagania określonej kryptowaluty i mają uprawnienia do walidacji transakcji.

Być może miałeś inną definicję obstawiania (obstawianie, hazard lub obstawianie), ale zostałeś gruntownie przeszkolony w zakresie „obstawiania” jako terminu w ramach handlu kryptowalutami i inwestowania. Usunięcie podaży do kupienia wiąże się z wyższymi cenami, ponieważ popyt przewyższa podaż.

Ethereum osiągnie określone poziomy cenowe, zanim osiągnie 50 000 USD. James Todaro z Blocktown Capital uważa, że ​​„kiedyś wartość Ethereum przekroczy 9 ​​000 USD”. Analiza pana Todaro koncentruje się głównie na podstawach, które mogą sprawić, że łańcuch inteligentnych kontraktów stanie się drugą kryptowalutą, która przekroczy wartość rynkową kapitalizacji 1 biliona dolarów, korzystając z trendu zdecentralizowanego finansowania dzięki protokołom, które mają ogromną bazę użytkowników.

Dyrektor generalny (CEO) BuyUcoin, Shivam Thakral jest zdania, że ​​„Bitcoin się konsoliduje i to jest główny powód, dla którego Ether dotyka rekordowej wyceny. Inwestorzy oczekują, że ETH będzie drugim najpopularniejszym i pod względem kapitalizacji rynkowej, który zapewni duże zyski ze swoich inwestycji w dłuższej perspektywie ”.

Brian Schuster jest założycielem Ark Capital i wierzy, że „Ethereum w wyniku kontroli nad światem DeFi i potencjału zrewolucjonizowania świata cyfrowego osiągnie 100 000 dolarów do 2024 r..

Wizerunek: Prime XBT

Członek Crypto Valley, Prime XBT, poinformował, że w ciągu najbliższych kilku lat przyniesie ogromne zyski, a sezon niedźwiedzi, taki jak to, co stało się z BTC, również nadejdzie na drodze ETH i sprawi, że kryptowaluty wzrosną do poziomów, o których inwestorzy nigdy nie myśleli, że są możliwe.

Według firmy handlowej cena Ethereum na koniec roku 2021 może wynieść 25 000 USD, wzrosnąć do 27 000 USD w 2022 r., Przejść przez okres niedźwiedzia i spaść do 52-tygodniowych minimów w wysokości 7 200 USD w 2023 r. Wraz ze spadkiem ceny ETH spadnie. w poziomy cen kilku inwestorów i większy popyt na najbardziej dominujący blockchain w przestrzeni DeFi, jego cena gwałtownie wzrośnie i osiągnie nowy kamień milowy w wysokości 100000 USD w 2025 r..

W ten sposób stanie się pierwszą kryptowalutą, która osiągnie ten wyczyn i stanie się największą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej ze względu na ograniczoną podaż, która jest ponad pięciokrotnie większa niż maksymalna podaż bitcoinów..

Nie przegap: Prognoza cen Ethereum

Teraz jest dobry czas na zakup Ethereum?

Nie ma lepszego czasu. Jest wielu traderów, którzy patrzą na aktualną cenę BTC i chowają twarz w dłoniach. Jak to możliwe? Dlaczego zrezygnowałem, skoro w marcu 2020 r. Cena wynosiła około 3800 USD? Są nowicjusze, półprofesjonaliści, profesjonaliści, handlowcy klasowi i traderowie (eksperci), a niektórzy z nich, chociaż osiągnęli ogromne zyski na swoich inwestycjach, ronią łzy tu i tam.

Ethereum jest królem zdecentralizowanych finansów (DeFi), a ponieważ w najbliższej przyszłości do jego platformy zostanie dodanych więcej protokołów, która ma silną bazę użytkowników, co będzie odzwierciedlać ogromne wolumeny handlowe, cena aktywów kryptograficznych wzrośnie ogromnie w tym procesie.

Przez lata istniało wiele łańcuchów bloków Layer One (1), które zostały opracowane i niestety dla tych amatorów, którzy reklamowali się jako „Ethereum Killers”. Wiele z takich łańcuchów bloków obiecywało szybszą i wyrafinowaną platformę inteligentnych kontraktów, ale zniknęło na wietrze, ponieważ koncepcja i realizacja pomysłu to nie to samo.

Idąc dalej, istnieje wielu deweloperów i inwestorów, którzy będą chcieli wziąć udział w akcji i skorzystać z licznych możliwości dostępnych dzięki zdecentralizowanym finansom (DeFi). Oczywiście spowoduje to utratę niewielkiego odsetka nadchodzących projektów przez Ethereum. Jak to ujął Andrew Keys z CoinDesk: „Nawet gdy nowe ekosystemy open source pojawią się wokół tych innych protokołów, wszystkie drogi będą prowadziły z powrotem do Ethereum jako podstawowej warstwy osadniczej”.

Po udanym uruchomieniu Ethereum Futures w 2021 r. Na największej giełdzie instrumentów pochodnych na świecie (Chicago Mercantile Exchange), aktywa cyfrowe stają się tylko drugim towarem kryptograficznym zarejestrowanym przez Commodity Futures Trading Commission, co w nie tak odległej przyszłości wyjaśnia ścieżka do Ethereum Exchange Traded Fund.

To właściwy moment na zakup Ethereum, ponieważ jest on sprzedawany na poziomie cenowym, który sprawia, że ​​jest przystępny. Według Briana Schustera z Ark Capital, zasób cyfrowy w wyniku kontroli nad światem DeFi i potencjał zrewolucjonizowania świata cyfrowego osiągnie 100 000 USD do 2024 r..

eToro – najlepsza platforma do kupowania Ethereum

eToro od wielu lat dowiodło swojej wiarygodności w branży kryptograficznej – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Gdzie mogę zainwestować w Ethereum?

Bill Gates powiedział kiedyś: „Jeśli Twoja firma nie jest online, wkrótce wypadnie ona z rynku”. Pomimo wielu pytań, które ludzie zadawali w związku z prowadzeniem biznesu w Internecie, jeden z najbogatszych ludzi wiedział od samego początku, że przyszłość świata zmierza w Internecie dzięki sile cyfryzacji..

Istnieje wiele osób, które są zbyt konwencjonalne, aby zaakceptować zmiany i czują, że inwestowanie w kryptowaluty można oglądać tylko w trybie incognito lub na adresie protokołu internetowego, którego nie można prześledzić. Niestety, to stwierdzenie nie zawiera żadnej wody, ponieważ kryptowalutą można handlować w kilku internetowych biurach maklerskich, które otrzymały certyfikaty biznesowe i licencje na prowadzenie działalności od rządów między innymi w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii..

Jednym z takich brokerów, które polecimy Ci w Trading Education, jest eToro. Platforma świadczy usługi finansowe i handlowe od 2006 roku i zatrudnia blisko 1000 pracowników. eToro ma biura w Australii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Utworzenie konta i dokonanie pierwszego zakupu Ethereum na eToro jest stosunkowo łatwiejszym procesem w porównaniu z innymi platformami.

Przede wszystkim, “LOGOWAĆ SIĘ”To termin używany online podczas tworzenia profilu.

Następnym krokiem jest podanie pełnego imienia i nazwiska, adresu e-mail i numeru telefonu, które są WYMAGANE SZCZEGÓŁY potrzebne do skonfigurowania konta. Upewnij się, że podane przez Ciebie informacje potwierdzają Twoją tożsamość, ponieważ kilka anonimowych osób próbuje włamać się do platform transakcyjnych o wysokiej częstotliwości. Zostaniesz dokładnie zweryfikowany.

W ramach polityki firmy, po podaniu odpowiednich danych, zostaniesz przekierowany do przesłania dokumentacji potwierdzającej informacje wprowadzone do systemu firmy. Proces ten nazywa się „Knowing Your Customer” (KYC) i wszystkie domy maklerskie oraz strony bukmacherskie polegają na tym procesie. Ma to na celu zapewnienie, że nie ma oszustw związanych z kartami kredytowymi ani naruszeń kont klientów, którzy korzystali z systemów płatności online, takich jak PayPal, Skrill, Neteller i Rapid Transfer w celu przesłania środków..

Po pomyślnym przejściu przez fazę weryfikacji, następnym krokiem jest WPŁATA PIENIĘDZY (waluta fiducjarna) na swoje konto. Preferowane metody płatności to karty kredytowe / debetowe, PayPal, Neteller, Skrill, Rapid Transfer, iDeal, Klarna / Sofort Banking, przelew bankowy i lokalna bankowość internetowa.

Gdy wpłata zostanie pomyślnie zakończona, po prostu przejdź do Strona Ethereum i DOKONAJ PIERWSZEGO ZAKUPU ETH który zostanie przetworzony i zdeponowany na Twoim koncie.

Gotowy do zainwestowania Ethereum ETH?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner