Przewidywanie ceny tętnienia

Prognoza cen tętnienia na lata 2021, 2022, 2025 i 2030

 • Eksperci uważają, że Ripple może wzrosnąć z obecnego poziomu cenowego 0,46 do 2 USD w 2021 roku.
 • Eksperci od kryptowalut przewidują, że do 2023 roku wartość Ripple może osiągnąć 3 dolary.
 • Niektórzy eksperci przewidują, że jeśli przyjęcie XRP nastąpi na oczekiwanym poziomie, możemy zobaczyć, jak cena Ripple pójdzie w górę, a cena XRM może wzrosnąć do 5 USD w 2024 r..
 • XRP może wahać się w okolicach 4-8 dolarów. Większość prognoz stwierdza, że ​​wartość Ripple będzie wynosić około 6 USD przez większość 2025 r.
 • Długoterminowe prognozy cenowe XRP wskazują, że do 2030 r. Waluta cyfrowa może osiągnąć 17 USD.

Kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne, a inwestorzy patrzą poza Bitcoin i inwestują w inne kryptowaluty. Ripple, wraz z Bitcoinem, Ethereum i Tether, jest jednym z kosmicznych liderów kryptowalut. Ripple ma szansę stać się istotnym aktywem inwestycyjnym, a wraz z kryptowalutami, które mają przeżyć fazę zwyżkową w 2021 r., Przyjrzyjmy się prognozie ceny Ripple, zarówno w perspektywie krótkoterminowej, jak i długoterminowej.

Co to jest Ripple?

Ripple to platforma nastawiona na zysk i kryptowaluta opracowana przez Ripple Labs. Ripple świadczy usługi rozliczania płatności w czasie rzeczywistym oraz usługi wymiany walut na rzecz banków i instytucji finansowych.

Obecnie ponad 100 firm na całym świecie nawiązało współpracę z Ripple, korzystając z platformy do szybkich i bezproblemowych transakcji. XRP, rodzima kryptowaluta Ripple, jest trzecią co do wielkości walutą pod względem kapitalizacji rynkowej.

Podstawową funkcją XRP jest dostarczanie płynności bankom i ułatwianie transakcji transgranicznych, chociaż osoby fizyczne mogą również kupować XRP. Wszystkie tokeny XRP są wstępnie wydobywane, a Ripple Lab kontroluje, kiedy wypuszczane są nowe monety. W obiegu jest 39 miliardów XRP, a Ripple Lab okresowo wypuszcza nowe monety, aby utrzymać obieg.

Transakcje na platformie Ripple nie są ograniczone do XRP. Platforma obsługuje również tradycyjne waluty, takie jak dolar, euro, jen, funt i inne kryptowaluty. Ripple działa jako pośrednik przy wymianie walut, a także jako procesor płatności. Ripple wprowadza technologię blockchain do branży płatności transgranicznych, konkurując z platformami takimi jak Swift i ACH.

Historia cen tętniących

Ripple wszedł na rynek przy cenie 0,0058 USD i utrzymał tę cenę. Cena Ripple uległa zmianie w marcu 2017 r., Kiedy moneta podskoczyła do 0,03 USD. Kryptowaluta dalej wzrosła do 0,2 USD w maju. Ten skok cen był napędzany wiadomością o współpracy Ripple z Bank of Tokyo.

Cena Ripple wahała się przez większość 2017 r., Zanim poszła w górę, zgodnie ze wzrostem Bitcoina. Dzięki wzrostowi bitcoinów w 2017 r. Zyskały również kryptowaluty, takie jak Ripple. W rezultacie cena Ripple wzrosła do 1 USD i przekroczyła 3 USD w styczniu 2018 r., Prawie przekraczając 3,50 USD.

Jednak po tym wzroście wartość Ripple spadła do 0,07 USD, po czym ponownie wzrosła do 1 USD. Waluta spadła do 0,5 dolara w kwietniu i spadała, aż cena ustabilizowała się na poziomie 0,26 dolara. Wydanie xRapid ponownie spowodowało wzrost ceny Ripple. Kryptowaluta wahała się w okolicach 0,5 USD do listopada, po czym spadła do 0,28 USD. Ripple odnotował kolejne odbicie w maju, osiągając 0,45 dolara. Obecnie Ripple kosztuje około 0,46 USD. Zgodnie z naszą prognozą cen Ripple, wartość XRP ma rosnąć w ciągu najbliższych kilku lat.

Analiza ceny tętnienia

XRP był stosunkowo stabilny w ciągu ostatnich trzech miesięcy, z kilkoma skokami ceny.

XRP wzrósł z 0,44 USD do 0,69 USD 25 listopada 2020 r. Waluta pozostawała pomiędzy 0,52 USD a 0,69 USD do 22 grudnia 2020 r., Po czym spadła do 0,26 USD. Ripple nie mógł przekroczyć 0,32 USD do 30 stycznia 2021 r., Kiedy wartość waluty wzrosła do 0,50 USD.

Ten rajd można przypisać pompie tłumu, której doświadczył GameStop. Cena Ripple wzrosła o 56%, napędzana przez członków grupy Telegram o nazwie Kup & Utrzymać. Ten skok ceny Ripple zniwelował straty poniesione, gdy waluta spadła z 0,55 USD do 0,20 USD. Obecnie Ripple kosztuje 0,46 USD i oczekuje się dalszego wzrostu.

Prognoza cen tętniących w 2021 r

Ripple oświadczył, że planuje stworzyć system płatności, za pomocą którego banki będą mogły przesyłać fundusze za granicę i w kraju. Ripple ogłosił współpracę z kilkoma bankami i instytucjami finansowymi, takimi jak JP Morgan, HSBC Holdings, Banco Santander, Mizuho Financial Group i MoneyGram. HSBC Bank Limited dołączył również do sieci Ripple w sierpniu 2020 roku.

Ripple ustawił się jako alternatywa dla systemu płatności SWIFT. W raporcie Official Monetary and Financial Institutions Forum (OMFIF) stwierdzono, że technologia DLT, na której działa XRP, może rozwiązać kluczowe problemy sektora bankowego. Raport stwierdza również, że banki mogą zastąpić SWIFT i zamiast tego korzystać z puli XRP, dzięki czemu transakcje są wydajne i szybkie.

Moody’s stwierdził również, że Ripple ma wiele planów na horyzoncie. Wraz z nawiązaniem przez sieć partnerstw z większą liczbą banków i instytucji finansowych, eksperci uważają, że Ripple może wzrosnąć z obecnego poziomu cenowego 0,46 USD do 2 USD lub nawet więcej, jeśli utrzyma się zainteresowanie instytucjonalne.

Prognoza ceny tętnienia 2022

Prognoza cenowa Ripple mówi, że Ripple ma na początku 2022 r. Osiągnąć wartość 0,55 USD. Jednak eksperci przewidują, że Ripple może wzrosnąć pod koniec 2021 r., Jeśli utrzymanie się interesu instytucjonalnego może wpłynąć na tę prognozę. Oczekuje się jednak, że waluta cyfrowa utrzyma się między 0,55 a 0,60 USD. Oczekuje się, że kryptowaluta utrzyma się na tym poziomie przez większość 2022 roku.

Prognoza ceny tętnienia 2023

Oczekuje się, że Ripple odnotuje wzrost wartości w 2023 r. Zespół Ripple ma sporo projektów, które ujrzą światło dzienne w 2023 r. Sieć ma również współpracować z większą liczbą instytucji finansowych i ma nadzieję, że w 2023 r. Nastąpi znaczące przyjęcie do głównego nurtu. . Może to spowodować wzrost ceny XRP wyżej niż kiedykolwiek, a eksperci przewidują, że do 2023 r. Waluta może osiągnąć 3 USD.

Prognoza ceny tętnienia 2024

Zgodnie z naszą analizą i prognozą cenową Ripple, XRP może przesunąć znak 5 USD w 2024 r. Eksperci od kryptowalut uważają, że XRP może zostać przyjęty w 2024 r. Niektórzy eksperci przewidzieli, że jeśli przyjęcie XRP nastąpi na oczekiwanym poziomie, będziemy mogli zobaczyć kryptowalutę pójdą na hossę, a cena Ripple może wzrosnąć jeszcze bardziej.

Przewidywanie ceny tętnienia 2025

Prognozy cenowe Ripple na 2025 r. Są dość optymistyczne, a eksperci przewidują, że XRP będzie wahać się w pobliżu 4-8 USD. Większość prognoz podaje, że przez większość 2025 r. Wartość ta wyniesie około 6 USD. Masowa adopcja Ripple może sprawić, że kryptowaluta stanie się przystępnym cenowo aktywem inwestycyjnym, który może jeszcze bardziej wzrosnąć. Ripple planuje współpracować z głównymi bankami w Europie i Ameryce Łacińskiej, promując zarówno Ripple, jak i XRP. Może to doprowadzić do znacznego wzrostu ceny XRP.

Prognoza cen tętnienia 2030

W 2030 roku Ripple odnotuje znaczny wzrost dzięki zwiększonej adaptacji i większej liczbie przypadków użycia. Długoterminowe prognozy cenowe XRP wskazują, że do 2030 r. Waluta może osiągnąć 17 USD.

Prognozy cen Ripple od najlepszych handlowców kryptowalut i analityków

Capital.com

Capital.com przewidział, że XRP utrzyma średnią cenę na poziomie 0,60 USD w 2021 r. W 2022 r. Wzrośnie o 0,7 USD i zamknie rok około 0,80 USD. Prognozy cenowe Capital.com przewidują, że do 2025 r. Ripple będzie handlować po około 1,50–3,60 USD

Przystań inwestycyjna

Investment Haven ma upartą prognozę cenową dla Ripple. Platforma twierdzi, że Ripple może osiągnąć 20 USD w najbliższej przyszłości, jeśli XRP zobaczy przyjęcie przez banki i inne instytucje finansowe.

Wiadomości Ripple Coin

Prognozy cenowe Ripple Coin News mówią, że cena Ripple będzie stabilna w latach 2021-2022. Partnerstwa Ripple z instytucjami finansowymi i bankami podniosą jego cenę do 10 dolarów do 2025 roku.

Moody’s

Moody’s Ripple Price Prediction stwierdza, że ​​dzięki partnerstwu Ripple z instytucjami finansowymi, Ripple i technologia będą bardziej rozpowszechniane, co podniesie jego cenę. Moody’s przewiduje, że XRP może wzrosnąć do 2 dolarów do 2021 roku.

Oracle Times

Według przewidywań Oracle Times, Ripple może wzrosnąć nawet o 2000%. Twierdzą jednak, że ten rodzaj wzrostu jest możliwy tylko wtedy, gdyby Ripple był najlepszą opcją dla płatności transgranicznych.

Większość prognoz Ripple określa górną granicę ceny Ripple w wysokości 10 USD. Bardziej realistyczna jest jednak cena 5 USD, co oznacza 15-krotny zwrot z inwestycji.

Przeczytaj więcej: Ile będzie warte tętnienia w 2021 roku i później?

Prognoza ceny tętnienia: wniosek

Większość prognoz cenowych Ripple stwierdziła, że ​​kryptowaluta ma pozostać stabilna w krótkim i długim okresie.

Wraz z powiązaniem Ripple z większą liczbą instytucji finansowych i banków na całym świecie, z pewnością nastąpi wzrost liczby przypadków adopcji i użycia. Jest to istotne, ponieważ może podnieść cenę XRP.

Ripple jest obecnie dość bezpieczną inwestycją, a inwestorzy mogą wejść na rynek i osiągnąć potencjalny zysk ze swoich inwestycji.

eToro – Najlepsza platforma do inwestowania Ripple XRP

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności w branży – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Często zadawane pytania dotyczące prognozowania cen Ripple

Co to jest Ripple?

Ripple to protokół open source wydany w 2012 roku. Założycielami go jest Chris Larsen i Jeb McCaleb. Ripple umożliwia użytkownikom przelewanie środków w postaci kryptowalut lub tradycyjnych walut fiducjarnych. Ripple jest platformą zdecentralizowaną, więc nie ma centralnego organu zarządzającego platformą lub ustalającego zasady platformy i ustawił się jako alternatywa dla SWIFT w transakcjach transgranicznych.

Co to jest RippleNet?

RippleNet to system wymiany walut i przekazów pieniężnych Ripple. Pomaga w bezpiecznym i bezproblemowym przeprowadzaniu płatności transgranicznych. Ripple współpracuje z ponad 200 bankami, instytucjami finansowymi i podmiotami przetwarzającymi płatności, dzięki czemu Ripple jest jedną z najbardziej dostępnych sieci płatności na świecie. Te partnerstwa mają kluczowe znaczenie dla przyjęcia RippleNet. Niektóre z głównych instytucji finansowych, z którymi współpracuje Ripple, to:

 • Barclays
 • American Express
 • Merill Lynch
 • Bank Ameryki
 • Santander
 • TD Bank
 • JP Morgan
 • Moneygram
 • Accenture

Jakie są różnice między Ripple a XRP?

Ripple to firma dostarczająca rozwiązania dla transakcji transgranicznych za pośrednictwem swojej sieci płatniczej RippleNet. XRP to zasób cyfrowy, który został stworzony niezależnie od Ripple. Technologia stojąca za XRP to księga XRP.

Co to jest XRP i jak mogę nim handlować?

XRP to zdecentralizowany zasób cyfrowy stworzony dla systemów płatności. Możesz handlować XRP na ponad 100 giełdach na całym świecie.

Dlaczego cena XRP jest tak zmienna?

XRP, jak każdy inny składnik aktywów, podlega wahaniom ceny ze względu na panujące warunki rynkowe. Warunki te mogą ulec zmianie w dowolnym momencie, co znajduje odzwierciedlenie w wahaniach cen FRP.

Co to jest płynność na żądanie?

Płynność na żądanie pozwala użytkownikom RippleNet na wykorzystanie XRP do pomostowania walut. Dzięki temu płatności są realizowane szybko i są wysyłane / odbierane w lokalnej walucie. XRP jest idealny do płatności transgranicznych, ponieważ jest szybszy, tańszy i bardziej skalowalny niż inne aktywa cyfrowe.

Przeczytaj więcej o Ripple:

Jak inwestować w Ripple 2021: najlepszy przewodnik dla początkujących na temat inwestowania w XRP

10 odważnych prognoz cen bitcoinów na 2021 r

Czy Ripple to dobra inwestycja i czy powinienem zainwestować w Ripple?

Analiza cen tętnienia za 2021 r. (Szczegółowa ocena)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner