Ripple vs Bitcoin: które krypto kupić w 2021 roku

XRP vs BTC: Który z nich powinien znaleźć się w Twoim portfelu?

Ripple i Bitcoin mogą już znajdować się w Twoim portfelu inwestycyjnym. Ale który z nich ma lepszą inwestycję w 2021 roku i później?

Ciekawi Cię różnica między Ripple a Bitcoinem? Wylądowałeś we właściwym miejscu. W tym artykule, Ripple vs Bitcoin: którą kryptowalutę kupić w 2021 roku, zamierzamy rozróżnić te dwie popularne monety cyfrowe.

Oczekuje się wielkich rzeczy od rynku kryptowalut w 2021 r., Ponieważ główne osoby publiczne i firmy finansowe nadal stosują walutę cyfrową, a wraz ze wzrostem cen przewidywanym prawie powszechnie dla dziesięciu najlepszych tokenów, nigdy nie było bardziej atrakcyjnego czasu na inwestowanie w kryptowalutę.

Ripple vs Bitcoin – porównanie między XRP i BTC

Każdy nowy w inwestowaniu w kryptowaluty może poczuć się trochę zdezorientowany co do tego, gdzie umieścić swoje pieniądze – zwłaszcza biorąc pod uwagę ogromną liczbę dostępnych obecnie tokenów. Jednak większość inwestorów musi zajmować się tylko kryptowalutami z najwyższej półki – a dwa filary w każdym portfelu inwestycyjnym to zawsze Bitcoin i / lub Ripple.

Ale jak te dwie kryptowaluty mają się do siebie? Większość ludzi zdaje sobie sprawę, że Bitcoin jest liderem na rynku, ale czy to czyni go najlepszą kryptowalutą do inwestowania w 2021 roku? W następnym artykule przyjrzymy się bliżej XRP i BTC, aby zobaczyć, który z nich oferuje najbardziej obiecujące zwroty w nadchodzącym roku.

Czy więc Ripple jest lepszą inwestycją niż Bitcoin? Czy jest za późno na inwestowanie w Bitcoin? Czy powinieneś jednocześnie inwestować w Bitcoin i Ripple?

I, być może najważniejsze, jaka jest różnica między Bitcoinem a Ripple?

Dowiedz się tego w naszym szczegółowym przewodniku porównawczym Ripple vs Bitcoin.

Jeśli chcesz szybko i łatwo kupić Bitcoin lub Ripple, sprawdź eToro Exchange!

The Contenders: Ripple vs Bitcoin

Po pierwsze, jeśli zastanawiasz się, w którą kryptowalutę zainwestować w 2021 r., Z pewnością warto rozważyć zarówno Ripple, jak i Bitcoin. Jednak każda moneta wnosi coś zupełnie innego na stół i każdy potencjalny inwestor musi zdawać sobie sprawę z kluczowych różnic między nimi, aby skutecznie zarządzać swoimi oczekiwaniami..

Bitcoin vs Ripple: jakie są kluczowe różnice między nimi

Oto najważniejsze różnice między tymi dwoma zasobami:


tło

Bitcoin jest bez wątpienia najsłynniejszą istniejącą kryptowalutą – a także zdecydowanie największą pod względem kapitalizacji rynkowej. W rzeczywistości to Bitcoin umieścił kryptowalutę i łańcuch bloków na mapie, kiedy został uruchomiony w 2009 roku. Początki BTC są nieco tajemnicze, ponieważ nikt tak naprawdę nie zna prawdziwej tożsamości autora oryginalnego raportu dotyczącego Bitcoina: Satoshi Nakamoto. Ale to z pewnością nie przeszkodziło w powstaniu największej cyfrowej waluty na świecie.

Po początkowych fanfarach sytuacja na Bitcoinie ucichła przez kilka lat, aż do 2013 r., Kiedy cena BTC nagle wzrosła, a ci, którzy zdecydowali się zainwestować w Bitcoin, znaleźli się w bardzo godnej pozazdroszczenia sytuacji – widząc zwroty rzędu kilkuset procent.

Utrzymująca się popularność i pozycja lidera na rynku oznacza, że ​​większość inwestorów będzie chciała kupić Bitcoin w 2021 roku i często jest to pierwszy kryptowalut, w który inwestorzy decydują się wpłacić swoje pieniądze – i nie bez powodu.

Czytaj więcej: Co to jest Bitcoin? Przewodnik dla początkujących

Marszczyć to zupełnie inna bestia niż Bitcoin. W rzeczywistości Ripple jest w rzeczywistości nazwą firmy macierzystej stojącej za XRP, a nie nazwą samego tokena, chociaż te dwie nazwy są często używane zamiennie. Istnieją również pewne kontrowersje dotyczące tego, czy XRP jest rzeczywiście naprawdę zdecentralizowany, czy nie. Chociaż założyciele protokołu twierdzą, że tak jest, ostatecznie Ripple Labs Inc prowadzi program, który zdaniem społeczności kryptograficznej jest sprzeczny z intuicją prawdziwej decentralizacji.

Inną kluczową rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że główny cel XRP różni się od celu Bitcoina. Ripple został opracowany z myślą o bankach i większych instytucjach. Pomysł polegał na zaprezentowaniu systemu, który zastąpiłby istniejące rozwiązania w zakresie płatności transgranicznych, takie jak obecny standard branżowy SWIFT. Oczywiście oznacza to, że potencjał cenowy XRP jest nierozerwalnie związany z jego przyjęciem przez główne instytucje finansowe.

Każdy, kto chce kupić Ripple w 2021 roku, powinien również zdawać sobie sprawę z pozwu SEC, który uderzył w firmę pod koniec 2020 roku, w którym organ regulacyjny USA orzekł, że XRP musi być przedmiotem obrotu jako aktywa, a nie waluty – decyzja, która uderzyła w ceny XRP w wielkim stylu. Jednak z pewnością nie oznacza to, że inwestowanie w Ripple nie jest dobrym pomysłem – zwłaszcza, że ​​ceny są obecnie niskie.

Transakcje i szybkość

Ważna różnica między kryptowalutami jest często związana ze sposobem, w jaki ich bazowy łańcuch blokowy radzi sobie z transakcjami. Chociaż nie musisz rozumieć szczegółów technicznych per se, każdy, kto chce zainwestować w Bitcoin, powinien przynajmniej być świadomy podstaw.

Bitcoin używa czegoś, co nazywa się protokołem proof-of-work, w którym górnicy są wykorzystywani do weryfikacji transakcji zawartych w blokach. Wydobywanie jest wykonywane przez komputery o dużej mocy w sieci Bitcoin, które rozwiązują złożone równania. W ten sposób otrzymują nowe BTC, a także sprawiają, że sieć płatności bitcoin jest godna zaufania i bezpieczna poprzez weryfikację informacji o transakcjach. Więcej informacji można znaleźć w naszym wyjaśnieniu dotyczącym wydobywania kryptowalut.

Utworzenie i zweryfikowanie nowego bloku w sieci Bitcoin zajmuje około dziesięciu minut. Ujmując to w ujęciu realnym, odpowiada to około 5 indywidualnym transakcjom na sekundę, co może wydawać się imponujące, ale w porównaniu z 1700 na sekundę Visa. W rzeczywistości współczynnik transakcji Bitcoin był od dawna postrzegany jako jego największa słabość, a kilka altcoinów powstało specjalnie w celu rozwiązania tego problemu.

Marszczyć waliduje transakcje w inny sposób niż sieć Bitcoin. Zamiast wyszukiwania, Ripple korzysta z księgi konsensusu i szeregu zatwierdzonych serwerów sieciowych do weryfikacji transakcji. To sprawia, że ​​transakcje XRP są znacznie szybsze i mniej zasobochłonne niż transakcje Bitcoin.

W warunkach rzeczywistych XRP może skutecznie realizować 1500 transakcji na sekundę. Koszty transakcji są również znacznie niższe w sieci Ripple, co jest dość istotne, jeśli XRP ma spodobać się bankom.

Oprócz bardziej wydajnego protokołu transakcji, łańcuch bloków Ripple może również obsługiwać wiele różnych aktywów, czego Bitcoin nie może dopasować. W rzeczywistości to użyteczność i potencjał systemu sprawia, że ​​warto zainwestować w Ripple. Chociaż może brakować niektórych kluczowych podstaw tradycyjnej kryptowaluty, potencjalni inwestorzy powinni pamiętać, że ma ona znacznie inny cel niż większość.

Podaż i popyt

Każdy, kto wie cokolwiek o handlu i inwestycjach, wie, że chodzi o podaż i popyt – i to prawda, niezależnie od tego, czy chcesz inwestować w Bitcoin, złoto czy inne aktywa. Jeśli poważnie planujesz kupić Bitcoin w 2021 roku, możesz się już zastanawiać, jak BTC może mieć jakąkolwiek realną wartość, jeśli monety można po prostu generować w sieci.

Odpowiedź jest właściwie dość prosta. Podaż Bitcoinów jest ograniczona do 21 milionów BTC. Oprócz tego wydobywanie bitcoinów ma wbudowany deflacyjny mechanizm podaży, który jest bardziej znany jako halving. Zmniejszenie o połowę, jak sama nazwa wskazuje, zmniejsza nagrodę BTC, którą otrzymują górnicy o połowę, a tym samym ogranicza całkowitą podaż uwolnioną do ekosystemu Bitcoin.

Jeśli chodzi o popyt, gigant płatności online PayPal dodał ostatnio obsługę Bitcoin, otwierając świat kryptowalut dla około 330 milionów użytkowników. Można sobie wyobrazić, że gdyby wszyscy ci użytkownicy zdecydowali się kupić Bitcoin w 2021 r., Nie byłoby wystarczającej ilości BTC do obejrzenia.

Podobnie jak w przypadku Bitcoin, każdy, kto chce zainwestować w Ripple, będzie chciał wiedzieć o modelu przepływu akcji. Po raz kolejny sytuacja między tymi dwiema kryptowalutami jest bardzo różna. Znaczna część XRP jest przechowywana w depozycie przez Ripple Labs. Następnie firma wypuszcza co miesiąc do 1 miliarda tokenów (z szacowanej całkowitej podaży 100 miliardów), aby wspierać działalność biznesową w sieci. Wszelkie niewykorzystane żetony są następnie umieszczane z powrotem w depozycie.

Comiesięczne wydawanie XRP jest ułatwione dzięki inteligentnej umowie w sieci, protokół zapewnia, że ​​nie będzie możliwości nadużyć z powodu nadpodaży tokenów XRP w sieci, a nawet w tym systemie zajmie to wiele lat. monety są w obiegu. Jednak podejście to spotkało się z dużą krytyką ze strony społeczności kryptowalut – zwłaszcza, że ​​firma stojąca za XRP posiada tak dużą część waluty.

Po raz kolejny każdy, kto chce zainwestować w Ripple, musi pamiętać o intencji stojącej za XRP. Głównym zastosowaniem altcoin jest działanie jako waluta bazowa do transferu innych aktywów, a nie bezpośredni system płatności peer-to-peer. W związku z tym nigdy nie pasował do zwykłego modelu przepływu zapasów i prawdopodobnie nigdy nie będzie pasował.

XRP vs BTC: co jest lepszą inwestycją?

Przyjrzenie się kilku technicznym aspektom każdej kryptowaluty jest zawsze wskazane i często może rzucić trochę światła na to, które siły rynkowe mogą mieć największy wpływ na dany token, ale opowiadają nam tylko część historii. Ostatecznie na rynku istnieje wiele innowacyjnych kryptowalut, którym nie udało się osiągnąć znaczących postępów jako narzędzia inwestycyjne.

Rozważając, czy zainwestować w Bitcoin, czy w Ripple, najlepszym sposobem na zbudowanie dokładnej prognozy jest rozważenie różnych czynników. Po pierwsze, przy dokonywaniu przyszłych analiz niezbędne jest przyjrzenie się wcześniejszym ruchom cen. Oczywiście wiele wiodących platform przeprowadziło już własną analizę techniczną, którą rozważymy poniżej.

Warto też posłuchać ekspertów z branży finansowej i wybitnych inwestorów. Kiedy główni gracze zdecydują się zainwestować w Bitcoin lub kupić Ripple w 2021 roku, jest to zawsze dobry wskaźnik, który w niektórych przypadkach może wystarczyć do podniesienia cen..

Ripple Vs Bitcoin – kluczowe różnice

Bitcoin vs Ripple: Historia cen

Jedyną konkretną informacją, jaką posiadamy w odniesieniu do analizy ruchu cen, jest historia tokena – wszystko inne to po prostu domysły. Przed dokonaniem inwestycji należy wziąć pod uwagę poprzedni ruch ceny każdego tokena.

BTC

Historia cen Bitcoina była po prostu cudowna. Od samego początku handlu za kilka centów był stały napływ myślących przyszłościowo specjalistów z branży, którzy chcieli zainwestować w Bitcoin. BTC osiągnął parytet do dolara amerykańskiego w 2011 roku i od tego czasu jego wzrost jest stratosferyczny. W latach 2011–2013 cena Bitcoina wzrosła do 1242 USD – co nieuchronnie doprowadziło do gwałtownego wzrostu liczby traderów z głównego nurtu, którzy chcą zainwestować w Bitcoin.

Cena BTC osiągnęła rekord wszechczasów 19783,06 USD w 2017 roku, kiedy to kryptowaluty rzadko znikały z wiadomości. Mniej więcej w tym czasie większe instytucje zaczęły inwestować w Bitcoin, a kryptowaluta zaczęła pojawiać się w portfelach nawet najbardziej konserwatywnych inwestorów..

Jednak nie wszystko było proste – cena Bitcoina spadła kilka razy, w tym spadek o 80% w 2018 r. W związku z tym każdy, kto chce kupić Bitcoin w 2021 r., Powinien mieć świadomość, że nadal istnieje realna szansa, że ​​wartość BTC może spaść.

XRP

XRP nie odnotował tak imponującego wzrostu cen, jakiego doświadczył BTC. Po pierwszym uruchomieniu w 2012 r. Apetyt na inwestycje w Ripple był bardzo mały do ​​2017 r., Kiedy osiągnął on parytet względem dolara amerykańskiego. Wzrost był generalnie napędzany wiadomościami, że główne instytucje finansowe zapisały się do RippleNet, co nieuchronnie doprowadziło do tego, że więcej handlowców detalicznych chce zainwestować w Ripple.

Ceny nadal rosły, aż w końcu osiągnęły najwyższy w historii poziom 3,08 USD w styczniu 2018 r. Na tym etapie wielu głównych analityków finansowych było bardziej skłonnych do inwestowania w Ripple i sytuacja na altcoinie wyglądała dobrze. Jednak od tego czasu ceny znacznie spadły, a orzeczenie SEC w 2020 r. Zepchnęło XRP do najniższego poziomu około 0,25 USD.

Bitcoin Vs Ripple: Prognozy na przyszłość

Co więc o przyszłości mogą nam powiedzieć poprzednie ruchy cen kryptowaluty? Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zainwestować w Bitcoin, czy zainwestujesz w Ripple, analiza techniczna poprzednich trajektorii cen jest jednym z najlepszych narzędzi, jakie posiadamy do przewidywania przyszłych ruchów.

BTC

Prognozy dotyczące BTC w 2021 roku są generalnie pozytywne. TradingBeasts podał bardzo wiarygodną trajektorię, przewidując, że ceny będą stale rosły, ponieważ więcej instytucji zainwestuje w Bitcoin w nadchodzących miesiącach. W chwili pisania tego tekstu BTC wzrosło do ponad 43 000 USD, a TradingBeasts wierzy, że utrzyma wzrost przez większość 2021 r., Przewidując średnio 67 000 USD przed końcem roku.

W innym miejscu Agencja Prognoz Gospodarczych jest bardziej optymistyczna, przewidując znaczny wzrost BTC w 2021 r. W rzeczywistości prognozują przedłużającą się bykę przez cały rok, a BTC wzrośnie o około 375% do grudnia 2021 r..

Wreszcie, DigitalCoinPrice jest również zdecydowanie byczy na Bitcoinie. Analiza techniczna platformy sugeruje, że BTC będzie kontynuował wzrost w 2021 r., Osiągając potencjalny wysoki poziom 96768,26 USD w 2021 r..

Oczywiście ten konsensus wśród głównych analityków sugeruje, że rozsądne byłoby kupowanie Bitcoinów w 2021 r. Inwestorzy powinni jednak zauważyć znaczną rozbieżność między przewidywaniami i odpowiednio zarządzać swoimi oczekiwaniami..

XRP

Prognozy są nieco mniej ujednolicone, jeśli chodzi o XRP. TradingBeasts ma altcoiny na dość płaskiej trajektorii w 2021 r., Stale, ale niezauważalnie, rosnąc od średniej ceny 0,53 USD w marcu do około 0,55 USD w grudniu 2021 r..

Gdzie indziej, Portfel Inwestor jest bardziej hojny z prognozą Ripple na 2021 r. Platforma odnotowuje dwukrotny szczyt XRP w ciągu roku, osiągając około 0,63 USD w czerwcu, po czym nieznacznie spadł, a pod koniec roku wzrósł do 0,82 USD w grudniu. 2021

Wreszcie prognozy z DigitalCoinPrice leżeć gdzieś pomiędzy. Jego analiza techniczna pokazuje, że XRP będzie odbijał się między 0,60 a 0,70 USD przez większą część 2021 r., Zanim byk w listopadzie i grudniu zakończy rok na poziomie 0,74 USD..

Trajektoria XRP może nie być tak imponująca jak Bitcoin, ale niewiele osób spodziewałoby się inaczej. Na tym etapie każdy, kto planuje zakup Ripple w 2021 roku, powinien to robić w ramach szerszej strategii inwestycji w kryptowaluty.

Bitcoin Vs Ripple: co mówią eksperci

Ostatnia część naszego porównania XRP vs BTC to spojrzenie ekspertów na każdy token. Często jest to świetny wskaźnik nastrojów rynkowych i jeśli poważny inwestor nagle zdecyduje się zainwestować w Ripple lub kupić Bitcoin w 2021 r., To nie tylko można założyć, że jest to poza dokładną analizą rynku, ale także zainteresowanie znaczących liczb i instytucji może czasami wystarczy, aby wywołać hossę.

Jest na to kilka lepszych przykładów niż przejęcie przez Teslę 1,5 miliarda dolarów Bitcoin w lutym 2021 roku. Wiadomość spowodowała, że ​​cena Bitcoina wzrosła o 17% do 45 220 dolarów, rekordowo wysoki. Poza tym opinie postaci z branży technologicznej, takich jak Elon Musk, niosą ze sobą tak dużą wagę, że tylko oni mogą wpływać na ceny, co widzieliśmy również w jego tweecie Dogecoin, również w lutym.

Oczywiście istnieje wiele głosów branżowych, które radzą ludziom kupować Bitcoin w 2021 r., A kluczowe postacie, takie jak Mike Novogratz i Tom Fitzpatrick z Citibanku, przewidują ogromny wzrost BTC w nadchodzących miesiącach. Istnieje również kilku innych wybitnych ekspertów branżowych sygnalizujących zamiar inwestowania w Bitcoin, w tym Ric Edelman, założyciel Edelman Financial Engines, który uważa, że ​​1% każdego portfela inwestycyjnego powinno być przeznaczone na inwestowanie w Bitcoin.

Wszystko to bardzo dobrze wróży BTC, ale czy ktoś doradza ludziom kupowanie Ripple w 2021 roku? Tutaj opinie są nieliczne, nie wspominając o znacznie bardziej podzielających. Jednak istnieje kilka dużych nazwisk wspierających XRP – nie tylko wiele znanych instytucji finansowych, takich jak JP Morgan, Banco Santander i Bank of America. Wsparcie ze strony takich potęg bankowych z pewnością sugeruje, że inwestycja w Ripple może się jeszcze okazać rozsądna.

Jednak XRP miał wielu przeciwników – zwłaszcza od czasu orzeczenia SEC w 2020 roku. Na przykład publicysta Hackernoon Xenofon uważa, że ​​XRP ma niewielkie szanse na znaczący wzrost w 2021 r., Podczas gdy ekonomistka Frances Coppola, która pisze dla Forbes i Financial Times, uważa że impreza dobiegła końca dla XRP, a ci, którzy początkowo zdecydowali się zainwestować w Ripple, chcą teraz rozładować swoje zasoby.

Ripple Vs Bitcoin: Wniosek

Więc Ripple jest lepszą inwestycją niż Bitcoin?

Prawdopodobnie stało się już dość oczywiste, że pytanie, czy zainwestować w Bitcoin, czy kupić Ripple w 2021 r., Jest nieco sprzeczne z intuicją. Te dwie kryptowaluty reprezentują radykalnie różne możliwości inwestycyjne i jako takie niewiele można zyskać z bezpośredniego porównania.

W rzeczywistości w nieprzewidywalnym świecie kryptowalut i blockchain, Bitcoin i Ripple w rzeczywistości uzupełniałyby się, będąc częścią zdywersyfikowanego portfela. Jeśli zdecydujesz się kupić Bitcoin w 2021 roku, możesz śmiało powiedzieć, że możesz spodziewać się przynajmniej pewnego wzrostu. Należy jednak zauważyć, że będziesz w stanie zdobyć znacznie więcej tokenów przy minimalnych nakładach, jeśli zdecydujesz się zainwestować w Ripple.

BTC jest mniej więcej tak stabilny, jak kryptowaluta, więc jeśli inwestujesz tylko w jeden token, jest to prawdopodobnie najlepszy zakład. Jednak ci, którzy są gotowi podjąć większe ryzyko, mogą nadal chcieć rozważyć opcję zakupu Ripple w 2021 r., Ponieważ z pewnością ma duży potencjał wzrostu, a jego cena jest nadal stłumiona po orzeczeniu SEC..

Niezależnie od tego, z którym tokenem wybierzesz, zawsze pamiętaj, że rynki kryptowalut są notorycznie niestabilne i nic nie jest gwarantowane. Chociaż pozytywne komentarze liderów, takich jak Elon Musk, mogą z dnia na dzień podnieść wartość monety, warto zauważyć, że sytuacja jest również odwrotna.

Ostateczna decyzja należy do Ciebie. Jakim inwestorem chcesz być? Która technologia bardziej Cię ekscytuje? A który jest obecnie najbardziej niedoceniany?

Znajdź odpowiedź na to pytanie, na pewno będziesz wiedział, czy Ripple jest lepszą inwestycją niż Bitcoin!

Teraz znasz krytyczne różnice między Ripple a Bitcoinem. Jeśli czujesz się zainspirowany do zakupu Bitcoin lub Marszczyć, lub ten artykuł dostarczył dodatkowego wglądu w twoją obecną wiedzę inwestycyjną, możesz być zadowolony, wiedząc, że eToro zapewnia możliwość kupowania aktywów Crypto i handlu kontraktami CFD do 90+ kryptowaluty.

eToro – Najlepsza platforma kryptowalutowa

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

XRP Vs BTC – FAQ

Czy warto zainwestować w Bitcoin?

Rynek kryptowalut jest niezwykle trudny do dokładnego przewidzenia, ale można śmiało powiedzieć, że w nadchodzących miesiącach spodziewane są duże rzeczy, a wielu wybitnych analityków branżowych radzi ludziom inwestować w Bitcoin w 2021 r. Zawsze jednak pamiętaj, że prognozy nie są w żaden sposób gwarantowane. – nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz stracić.

Gdzie mogę kupić Bitcoin w 2021 roku?

Jeśli chcesz kupić Bitcoin w 2021 roku, musisz znaleźć renomowanego brokera i otworzyć konto handlowe. Zwykle zalecamy eToro dla początkujących inwestorów, ponieważ oferuje pełen zakres usług, a także wiele zasobów edukacyjnych i poradników, jak zacząć.

Czy powinienem zainwestować w Ripple?

Istnieje wiele spekulacji na temat tego, czy dobrym pomysłem jest kupowanie Ripple w 2021 r. Po orzeczeniu SEC, które uderzyło w XRP pod koniec 2020 r. Jednak wielu ekspertów uważa, że ​​token nadal ma ogromny potencjał i już istnieje wzrost liczby osób decydujących się na inwestowanie w Ripple w pierwszych miesiącach 2021 r. Ogólnie rzecz biorąc, należy kupować Ripple tylko w 2021 r., jeśli jest to część zdywersyfikowanej strategii inwestycyjnej.

W jaką kryptowalutę powinienem zainwestować w 2021 roku?

Wybór kryptowalut, w które zainwestować w 2021 roku, powinien wiązać się z dokładnymi badaniami. Podczas gdy większość analityków radzi inwestorom kupować Bitcoin w 2021 roku, każdy, kto chce się rozszerzyć, może również chcieć zainwestować na przykład w Ripple, Dogecoin lub Litecoin. Nasz przewodnik po tym, gdzie zainwestować w 2021 r., Powinien pomóc Ci stworzyć krótką listę potencjalnych tokenów.

Bitcoin Vs. Inne kryptowaluty

  • Bitcoin kontra Ethereum
  • Bitcoin kontra Bitcoin Cash
  • Bitcoin kontra Cardano
  • Bitcoin vs Dogecoin
  • Bitcoin kontra Binance Coin
  • Top 10 najważniejszych kryptowalut innych niż Bitcoin

Ripple vs Bitcoin – Infografika

Podobał Ci się nasz artykuł Ripple vs Bitcoin: które krypto kupić w 2021 roku? Następnie udostępnij go każdemu, kto może uznać go za pomocny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map