Top 7 najlepszych kryptowalut do inwestowania w marcu 2021 r. (Szczegółowa recenzja)

Czy chcesz pominąć lekturę i przejść od razu do naszych najlepszych propozycji? Najlepsza kryptowaluta do inwestowania w marcu 2021 r. To Bitcoin lub Ethereum.

Szukasz dobrej kryptowaluty do zainwestowania?

Jeśli chcesz szybko i łatwo zainwestować lub kupić niektóre z najlepszych kryptowalut, zajrzyj do kasy eToro Exchange!

Inwestowanie w kryptowalutę nawet bardzo małych kwot może przynieść duże korzyści. W tym przewodniku porozmawiajmy o najlepszych kryptowalutach, którym warto przyjrzeć się w marcu 2021 roku.

Więc w jaką kryptowalutę najlepiej zainwestować w marcu 2021 roku? Przygotowaliśmy listę 7 opcji do rozważenia.

Więc bez zbędnych ceregieli…

Top 7 najlepszych kryptowalut do inwestowania w marcu 2021 r .:

1. Bitcoin

2. Ethereum

3. tron

4. Litecoin

5. NEO

6. Cardano

7. Bitcoin Cash (BCH)

Możesz kupić wszystkie te najlepsze kryptowaluty, a także wiele innych, pod adresem eToro i zapłacić 0% opłat!

Czy więc zdecydowałeś się kupić i zainwestować w kryptowaluty, ale nie znasz najlepszej do wyboru? Nie bój się. Przeprowadzimy Cię przez listę najlepszych kryptowalut, na które warto spojrzeć w tym miesiącu.

Lista najlepszych kryptowalut do rozważenia w marcu 2021 r

W sytuacji, gdy globalna gospodarka wciąż się trzęsie po wielkiej blokadzie koronawirusa, spekulanci i inwestorzy pracujący w niepełnym wymiarze godzin szukają alternatywnych sposobów przechowywania bogactwa i osiągania zysków. A to oznacza, że ​​więcej osób szuka najlepszych kryptowalut do inwestowania.

Ale dlaczego zaczynasz? W końcu wejście do przestrzeni kryptowalut jest przytłaczającym doświadczeniem dla początkujących. Nawet doświadczeni inwestorzy mogą mieć trudności z utrzymaniem tych szybko ewoluujących technologii i aplikacji.

Cóż, jest wiele powodów, aby inwestować w kryptowaluty w tym miesiącu. Inwestowanie w kryptowaluty to świetny sposób zdywersyfikuj swój portfel i zmniejszają ryzyko, zwiększając jednocześnie możliwości potencjalnego przechowywania bogactwa.

Jeśli chodzi o inwestowanie, wiedza to naprawdę potęga. Wiedza jest rzeczą, która może pomóc Ci wyprzedzić konkurencję, dając Ci szansę dostrzeżenia kolejnych trendów, zanim jeszcze się pojawią.

Czy chcesz więc wiedzieć o najlepszych kryptowalutach do zainwestowania 21 marca? Jaka jest najlepsza kryptowaluta do inwestowania w tym miesiącu? Czy to rok, w którym uznani gracze będą nadal dominować na rynku kryptowalut? A może jest jakiś dzielny nowicjusz, który ma wstrząsnąć w tym roku? I jakie nowe monety cyfrowe mają największy potencjał wzrostu?

Top 7 najlepszych kryptowalut do inwestowania w marcu 2021 r .:

1. Bitcoin

logo bitcoin

Jako dziadek kryptowaluty, Bitcoin był pierwszym krypto, który rejestrował transakcje finansowe na zdecentralizowanym łańcuchu bloków. Chociaż Bitcoin został uruchomiony ponad dekadę temu – w 2009 roku – Bitcoin jest nadal numerem jeden dla obecnych i nowych inwestorów, z kapitalizacją rynkową na poziomie 763 mld USD.

Bitcoin pozwala użytkownikom na dokonywanie transakcji po niskich kosztach i bez zależności od stron trzecich. W rzeczywistości głównym celem Bitcoin było zrewolucjonizowanie tradycyjnych systemów finansowych i wyeliminowanie potrzeby walut wydawanych przez rząd poprzez udostępnienie innowacyjnej technologii i bezpiecznej architektury płatności.

Co ciekawe, na początku wielu ludzi zaczęło kupować bitcoiny właśnie ze względu na ich obiecującą przyszłość. Jak powiedział ekspert od Bitcoin, Andrew Badr: „Najlepszą częścią posiadania bitcoinów jest poczucie uczestnictwa w przyszłości”.

Chociaż Bitcoin miał wiele wzlotów i upadków w ciągu ostatnich trzech lat – w grudniu 2020 r. wzrosła nawet do 30 000 USD, a kilka tygodni później przekroczyła 44 000 USD – Ceny bitcoinów stały się bardziej stabilne, co czyni go jedną z najbezpieczniejszych opcji dla każdego, kto po raz pierwszy wchodzi do przestrzeni kryptowalut.

I chociaż na razie wydaje się, że upalne dni wielkich zwrotów dobiegły końca, rok 2021 nadal może przynieść pewien potencjał. Według Dave’a Chapmana, dyrektora wykonawczego w BC Group, "Aktywa kryptowalut, takie jak Bitcoin, stają się coraz silniejsze".

Mówiąc o przyszłości Bitcoin jako inwestycji, warto również zauważyć, że w tym roku byliśmy świadkami innego ważnego wydarzenia – maju 2020 r. Halving bitcoina, wydarzenie zaprogramowane, które zmniejsza liczbę nowych monet generowanych przez sieć. I dla wielu byków Bitcoin, ten rosnący niedobór jest właśnie częścią tego, co stanowi podstawę prawdziwej wartości tej kryptowaluty, co czyni ją jedną z najlepszych kryptowalut do zainwestowania w tym miesiącu!

W lutym 2021 Tesla zainwestowała 1,5 miliarda dolarów w Bitcoin i zaczęła akceptować Crypto Assest jako zapłatę za swoje produkty. Cena bitcoinów osiągnęła nowy rekord 44 000 USD za monetę po tym, jak się pojawiły.

Czy rozważałeś zainwestowanie w Bitcoin BTC?

2. Ethereum

logo ethereum

Ethereum jest zdecydowanie kryptowalutą, która zasługuje na miejsce na naszej liście Top Cryptos w tym miesiącu. Ethereum to globalna zdecentralizowana platforma uruchomiona w 2015 roku; platforma zasilana własną walutą, zwaną eterem.

Stworzony w 2015 roku przez młody zespół i rosnącą społeczność programistów, kierowany przez czarującego Vitalika Buterina, Ethereum podbił świat.

Najbardziej atrakcyjnym aspektem inwestycyjnym Ethereum jest fakt, że obsługuje inteligentne kontrakty, zdecentralizowane aplikacje (dApps) i różne tokeny ERC-20. W rzeczywistości jednym z głównych celów Ethereum jest zostanie królem inteligentnych kontraktów i aplikacji dApps, aby umożliwić użytkownikom pisanie własnego oprogramowania bez obawy o cenzurę i oszustwa.

Wśród zalet inwestowania w Ethereum, jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń wśród inwestorów kryptowalutowych jest uruchomienie Ethereum 2.0, które zmieni się z proof-of-work do proof-of-scope. Według danych podanych przez CoinTelegraph, wprowadzenie systemu obstawiania ETH 2.0 może być istotnym czynnikiem zwyżkowym co zwiększy popyt i sprawi, że ceny ETH wzrosną o ponad 500 USD (według niektórych prognoz).

Ze względu na swój potencjał technologiczny i inwestycyjny nie jest zaskoczeniem, że Ethereum jest drugą co do wielkości platformą kryptowalutową, z kapitalizacją rynkową przekraczającą 140 miliardów dolarów.

Chociaż koszt 1227,53 USD za monetę (w momencie pisania) Ethereum jest nadal daleko od Bitcoina pod względem wartości, analitycy są optymistami co do Przyszłość Ethereum, przewidująca stały wzrost w ciągu najbliższych kilku lat.

I zgadnij co! Ethereum ma duże wsparcie od niektórych z najbardziej przebiegłych inwestorów w dziedzinie kryptowalut. Przykładowo, Cameron i Tyler Winklevoss kupili w 2012 roku 120 000 bitcoinów za 10 dolarów za monetę; po osiągnięciu ogromnego zysku bliźniacy ponownie zainwestowali ponad 300 milionów dolarów z powrotem w kryptowaluty, kupując przy tym znaczną ilość Ethereum.

To nie wszystko! Behemoty, takie jak JP Morgan, Amazon i Microsoft Azure przyjęli również technologię blockchain Ethereum, aby wyprzedzić innych gigantów finansowych, co jest czynnikiem, który przyciąga uwagę coraz większej liczby inwestorów na całym świecie.

Gotowy do zanurzenia Ethereum ETH?

3. Tron

Tron to kolejna czołowa kryptowaluta do zainwestowania w marcu 2021 r. – szczególnie dobra inwestycja dla purystów blockchain.

co ciekawe, Tron został stworzony na Ethereum przez singapurską organizację Tron Foundation w celu rozwiązania problemu kilku potężnych korporacji kontrolujących Internet. W 2018 roku Tron przeprowadził migrację do własnego łańcucha blokowego; w tym samym roku Tron przejął BitTorrent, ustanawiając pozycję lidera w tej dziedzinie i stając się głównym konkurentem Ethereum.

Tron to zdecentralizowana platforma, która wykorzystuje technologię peer-to-peer i ma na celu zbudowanie globalnego systemu rozrywki i udostępniania treści. Mówiąc dokładniej, twórcy Tron rozwinęli się bezpłatna, globalna platforma cyfrowa z rozproszoną technologią przechowywania, umożliwiająca użytkownikom udostępnianie treści bez pośrednictwa strony trzeciej.

Eliminując potrzebę korzystania z osób trzecich, koszty zarówno dla konsumentów, jak i twórców treści zostaną obniżone, a użytkownicy będą mogli płacić bezpośrednio twórcom. To sytuacja, w której wszyscy wygrywają!

W końcu wszyscy wiemy, że tak zwana wojna strumieniowa wideo jest prawdziwa i wielu konsumentów jest sfrustrowanych koniecznością zarządzania różnymi kontami i ukierunkowaną reklamą. Nic dziwnego, że według danych podanych przez Deloitte, 44% konsumentów w USA woli płacić za usługę, która zapewnia obsługę bez reklam.

Ze względu na swój potencjał w branży rozrywkowej nic dziwnego, że zdaniem analityków Tron będzie zasilał platformy mediów społecznościowych nowej generacji do udostępniania i tworzenia treści.

Nadchodzące fazy Tron, Apollo (połowa 2021 r.), Star Trek (połowa 2023 r.) I Eternity (koniec 2025 r.) Również zwiększą jego potencjał, umożliwiając twórcom treści rozszerzenie swoich marek i rozwój platform do gier, wydawanie tokenów, a także zbieranie funduszy.

Zwróć uwagę, że natywna kryptowaluta Tron Tronic (TRX) jest obecnie wyceniana na 0,0336 USD za monetę.

Czy rozważałeś zainwestowanie w Tron TRX?

4. Litecoin

Litecoin to kolejna najpopularniejsza kryptowaluta do rozważenia w tym miesiącu. Uruchomiony w 2011 roku, zaledwie kilka lat po utworzeniu Bitcoina, Litecoin jest jednym z pierwszych altcoinów lub spin-offów Bitcoina, promowanym jako „lite wersja Bitcoin ”lub„ Silver to Bitcoin Gold ”.”

W związku z tym Litecoin ma wiele podobieństw z Bitcoinem i umożliwia transgraniczne płatności i transakcje bez konieczności korzystania z władz centralnych lub stron trzecich.

Kolejnym podobieństwem między Bitcoinem a Litecoinem jest fakt, że Litecoin jest również kryptowalutą, która opiera się na dowodzie pracy i ma limit produkcji. Zwróć uwagę, że może istnieć tylko 84 miliony monet LTC; do tej pory górnicy wykopali około 55 milionów.

To powiedziawszy, Litecoin różni się od Bitcoin. Dzięki sieci, która jest tańsza i łatwiejsza w utrzymaniu, Litecoin wymaga znacznie mniej zasobów.

Głównym punktem sprzedaży Litecoins jest jego szybkość i użyteczność; 4x szybszy niż Bitcoin, Litecoin sprawia, że ​​wysyłanie i odbieranie globalnych płatności jest tak łatwe, jak wysłanie komuś wiadomości e-mail. Ta funkcja jest bardzo atrakcyjna nie tylko dla inwestorów, ale i dla kupców. Opłaty Litecoin są również niższe w porównaniu z opłatami wystawców kart kredytowych i przelewami bankowymi.

Nie tylko to! Ponieważ kryptowaluty polegają na kryptograficznej integralności swoich sieci, powinniśmy zauważyć, że w przeciwieństwie do Bitcoin (który wykorzystuje algorytm SHA_256), Litecoin używa algorytmu zwanego Scrypt, który jest bardziej dostępny i może przyciągnąć więcej osób, które chcą w nim uczestniczyć jako górnicy.

Czy zainwestowałbyś w Litecoin LTC?

5. NEO

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego NEO, dawniej Antshares, jest jedną z najlepszych kryptowalut do inwestowania w marcu 2021 r., To powinieneś o tym wiedzieć NEO porwał wyobraźnię inwestorów w całej Azji.

NEO to platforma blockchain typu open source stworzona w 2014 roku przez chińskich programistów komputerowych Da HongFei i Erika Zhanga. W rzeczywistości była to pierwsza kryptowaluta, która wyszła z Chin i często tak jest nazywany chińskim Ethereum lub młodszą wersją Ethereum. W rzeczywistości nazwa „neo” pochodzi od starogreckiego słowa „neos”, które oznacza „młody, nowy”.

NEO i Ethereum mają wiele podobieństw, zapewniając programistom dApps łatwą w użyciu platformę.

Jednak w praktyce, NEO jest znacznie bardziej zwinny. NEO może przetwarzać do 10 000 transakcji na sekundę. Dzięki systemowi open source zarządzanemu przez użytkowników, inwestorów i programistów, NEO jest teraz skutecznym sposobem zarządzania zasobami cyfrowymi w zdecentralizowanej przestrzeni. To także miejsce, w którym prawdziwe aktywa mogą zostać zdigitalizowane w celu uzyskania wysokiej płynności.

Nic dziwnego, że NEO – określana również jako „rozproszona sieć dla inteligentnej gospodarki” – ma duże szanse na zdominowanie azjatyckiego rynku kryptowalut w 2020 r..

W tym miejscu należy zauważyć, że NEO umożliwia korzystanie z dwóch tokenów: NEO i GAS, przy czym oba są ograniczone do 100 milionów tokenów. Być bardziej dokładnym, NEO został zaprojektowany jako dwupoziomowy system ułatwiający transakcje, z NEO działającym jako pełnomocnik w zakresie praw głosu i GAS wykorzystywanych do zawierania transakcji i inteligentnych kontraktów.

Ogromnym plusem inwestowania w NEO jest to, że chiński rząd obiecał zostać liderem rynku technologii blockchain i w pełni poparł NEO podczas konferencji prasowej pod koniec ubiegłego roku.

Chociaż chińskim bankom i instytucjom finansowym zakazano ułatwiania transakcji Bitcoin, a giełdy kryptowalut i platformy handlowe zostały skutecznie zdelegalizowane w lipcu 2018 r., NEO jest jedną z niewielu kryptowalut dozwolonych w Chinach i może doprowadzić do przyjęcia na dużą skalę w sektorach inwestycyjnych i rządowych.

Czy rozważałeś handel NEO?

6. Cardano (ADA)

Cardano to kolejna duża kryptowaluta, którą warto rozważyć w 2021 roku. W rzeczywistości jest to jedna z najbardziej innowacyjnych kryptowalut, jakie istnieją..

Mówiąc dokładniej, Cardano wykorzystuje dwuwarstwowy łańcuch bloków: Warstwa Osiedla Cardano i Warstwa Kontrolna używane odpowiednio do przetwarzania transakcji i inteligentnych kontraktów.

Jego hierarchiczna struktura, która ma na celu poprawę skalowalności i interoperacyjności w różnych systemach finansowych, to nie tylko kaprys. Protokół Cardano przeszedł rygorystyczny proces przeglądu (prowadzony przez badaczy i naukowców) przed jego wydaniem w 2017 roku, czyniąc Cardano jednym z pierwszych istniejących, recenzowanych łańcuchów bloków.

Innym istotnym aspektem natury Cardano jest algorytm weryfikacji stawki, który ma na celu uczynienie wydobycia bardziej energooszczędnym. Zauważ, że jego algorytm nazywa się Ouroboros, tak nazywa się starożytny symbol przedstawiający smoka zjadającego własny ogon.

Algorytm Ouroboros wdraża również nowe zasady i zachęty do wydobywania, co jest atrakcyjną funkcją dla górników i entuzjastów blockchain.

Biorąc pod uwagę jego postępowy charakter, nie jest zaskoczeniem, że Cardano jest jednym z liderów w sektorze kryptowalut. W sumie, Cardano jest definiowane jako kryptowaluta trzeciej generacji, której celem jest poprawa problemów skalowania Bitcoin, kryptowaluty pierwszej generacji oraz zasad wdrażania inteligentnych kontraktów Ethereum, kryptowaluty drugiej generacji.

Nic dziwnego, że Cardano zajmuje obecnie 7 miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej monet. Jego rodzima moneta ADA jest popularnym aktywem inwestycyjnym o imponującej kapitalizacji rynkowej i wielkości obrotu.

Zwróć uwagę, że ADA ma maksymalną podaż 45 miliardów monet, z 31.112.484.646 monet w obiegu.

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w Cardano ADA?

7. Bitcoin Cash (BCH)

Ostatnią monetą, którą należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, jaką kryptowalutę kupić teraz, jest Bitcoin Cash. Jeden z najpopularniejszych widelców Bitcoina. Bitcoin Cash został stworzony w 2017 roku, aby poprawić problemy skalowalności Bitcoina, które, co ciekawe, zostały wywołane przez jego własną popularność.

Bitcoin Cash został utworzony z większymi blokami o wielkości 8 MB, a następnie zwiększony do 32 MB. Zwiększając rozmiar bloku, zespół programistów stojący za Bitcoin Cash pozwolił na przetworzenie większej liczby transakcji w jeden blok.

Mówiąc o rozwidlaniu, należy zauważyć, że w 2018 r. Bitcoin Cash podzielił się na Bitcoin Cash ABC i Bitcoin Cash SV, aw 2020 r. rozdzielać do Bitcoin Cash ABC i Bitcoin Cash Node.

To powiedziawszy, podobnie jak Bitcoin, Bitcoin Cash wykorzystuje algorytm konsensusu potwierdzającego pracę i jest ograniczony do 21 milionów monet.

Ze względu na swój potencjał technologiczny i ewidentny związek z Bitcoinem – najstarszą i największą monetą pod względem kapitalizacji rynkowej i wolumenu obrotu, Bitcoin Cash zyskał popularność i zyskał szeroką społeczność zwolenników, w tym Roger Ver (znany jako Jesus of Bitcoin).

Wierz lub nie, ale Bitcoin Cash gwałtownie wzrósł do 4,091 USD w szczycie krypto manii w 2017 roku. Tutaj powinniśmy to zauważyć Symbol giełdowy Bitcoin Cash to BCH, podczas gdy Bitcoin jest wymieniony na liście BTC.

I zgadnij co? Nawet w obliczu trwającej pandemii koronawirusa Bitcoin Cash jest nadal jedną z najpopularniejszych monet, obecnie zajmuje 6 miejsce na kapitalizacji rynkowej monet.

Czy rozważyłbyś zainwestowanie w Bitcoin Cash?

Jaka jest najlepsza kryptowaluta do inwestowania w marcu 2021 r?

To będzie kolejny ekscytujący miesiąc dla rynków kryptowalut. A teraz masz kilka pomysłów na najlepsze kryptowaluty do rozważenia w marcu 2021 r., Jest to również świetna okazja, aby rozpocząć podróż badawczą.

Nasza lista 7 najlepszych kryptowalut, w które warto zainwestować w marcu 2021 r., Zawiera szeroki przegląd dostępnych opcji. Zawiera informacje o uznanych monetach, które mogą obiecać powolne, stabilne zwroty w 2020 r., A także kilka nowszych monet z potencjałem poważnego wzrostu..

Twoje wybory zależą od rodzaju inwestora, jakim chciałbyś być i wielkości twojego bankrolla. Pamiętaj tylko, że każda inwestycja wiąże się z pewnym ryzykiem. Dlatego inwestuj tylko tyle, na ile możesz sobie pozwolić, i przeprowadź jak najwięcej badań przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Dlaczego warto wybrać eToro inwestować w kryptowaluty?

Teraz masz odpowiedź na swoje pytanie „W jaką kryptowalutę najlepiej zainwestować w marcu 2021 r. Jeśli czujesz się zainspirowany do rozpoczęcia inwestycji w kryptowaluty lub ten artykuł dostarczył dodatkowych informacji na temat Twojej dotychczasowej wiedzy handlowej, możesz być zadowolony wiedzieć, że eToro daje Ci możliwość inwestowania w różne aktywa kryptograficzne i handel kontraktami CFD do Ponad 90 kryptowalut. Inwestorzy kryptowalut mogą zbudować zdywersyfikowany portfel z najpopularniejszymi monetami.

eToro – Najlepsza platforma handlowa kryptowalutami

Zapisz się dla eToro i zacznij handlować kryptowalutami lub kopiować najlepszych inwestorów kryptowalutowych bez dodatkowych opłat. Nie ma żadnych opłat za zarządzanie ani innych ukrytych kosztów.

broker etoro

Kryptowaluty są bardzo niestabilne. Podobał Ci się nasz artykuł Top 7 kryptowalut, w które warto zainwestować w marcu 2021 r? Jeśli tak, podziel się nim z każdym, kto może uznać to za pomocne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner