Zainwestuj w te 5 najlepszych kryptowalut, które mogą przynieść ci fortunę w 2021 roku

Chcesz zbić fortunę w 2021 roku? Następnie zainwestuj w te 5 najlepszych kryptowalut

Zastanawiasz się, jaki jest dziś najlepszy sposób na zarobienie pasywnego dochodu? Bez namysłu to inwestycje w kryptowaluty. Wraz z rozwojem technologii blockchain, kryptowaluta jest obecnie rynkiem parowym, a jej cena gwałtownie rośnie do najwyższych w historii, a czasami także niskich. Inwestowanie w kryptowaluty to dobra opcja, jeśli wiesz, które kryptowaluty są najlepsze do kupienia teraz, aby zabezpieczyć bogatą przyszłość.

5 najlepszych kryptowalut do kupienia, aby zarobić fortunę w 2021 roku

Mgła zamieszania, która otacza dzisiejszych inwestorów, polega na tym, gdzie inwestować i która jest najlepszą kryptowalutą o długoterminowej perspektywie na rynku. Aby to wyjaśnić, oto 5 najlepszych kryptowalut, które mogą pomóc Ci zabezpieczyć bogatą fortunę w 2021 roku.

# 1: Bitcoin (BTC)

Osiągając rekord wszech czasów w lutym 2021 r., Bitcoin pnie się w tym roku na listę ulubionych inwestorów. Ta kryptowaluta czerpie zyski ze swoich inwestycji z wielkich broni na rynku, takich jak Square i PayPal, inwestując i sprzedając Bitcoiny swoim użytkownikom. W nadchodzących latach coraz więcej firm zajmujących się technologiami finansowymi uzna znaczenie tej przestrzeni i zainwestuje w nią, co ostatecznie uczyni ją jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia teraz dla inwestorów.

Wyjątkowość Bitcoina nie wynika jedynie z faktu, że jest to pierwsza kryptowaluta, która pojawiła się na rynku. Zamiast tego udało mu się stworzyć globalną społeczność i zainicjować całkowicie nową branżę entuzjastów kryptowalut, którzy tworzą, inwestują, używają i handlują kryptowalutami.

Bitcoin jest zabezpieczony algorytmem SHA-256, który zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

Wykorzystując swoją Lightning Network, Bitcoin umożliwia wdrażanie go w zdecentralizowanych aplikacjach i różnych platformach handlu elektronicznego, dzięki czemu jest realną opcją dla inwestorów. Dzięki inwestycjom Micro Strategy i 1,5 miliarda dolarów Tesli, Bitcoin ma przed sobą olśniewającą szansę.

Czytaj więcej: Dlaczego Bitcoin eksploduje w 2021 roku

# 2: Ethereum (ETH)


Dzięki swoim funkcjom Ethereum stało się jednym z najpopularniejszych i najlepiej kupowanych kryptowalut na rynku. Oprócz tego, że jest kryptowalutą, Ethereum jest również platformą dla wielu innych kryptowalut. Jest to platforma do realizacji zdecentralizowanych inteligentnych kontraktów. Osiągając rekordowy poziom 1926,30 USD 18 lutego 2021 r., Ethereum jest jedną z najlepszych kryptowalut, jakie możesz kupić w tym roku.

Rzekomym celem Ethereum jest stworzenie jednego komputera dla całego świata ”. Ma być globalną platformą dla zdecentralizowanych aplikacji, która umożliwia użytkownikom na całym świecie pisanie i uruchamianie oprogramowania odpornego na przestoje, cenzurę i oszustwa.

Krok Ethereum w celu zmiany algorytmu konsensusu z Proof-of-Work na Proof-of-Stake zwiększy jego popyt w świecie kryptowalut. Zmniejszy to koszty transakcji, az drugiej strony zwiększy ich szybkość. Dzięki poprawionym prędkościom transakcji i wzroście wartości Ether, Ethereum już zapewniło sobie miejsce na liście ulubionych inwestorów.

Czytaj więcej: Czy Ethereum to dobra inwestycja i czy możesz zarobić na ETH w 2021 roku?

# 3: Litecoin (LTC)

Uruchomiony w 2011 roku Litecoin jest drugą najpopularniejszą kryptowalutą po Bitcoinie. Podążając śladami Bitcoina, określano go jako „srebro do złota Bitcoina”. Wykorzystując wszystkie wspaniałe funkcje Bitcoin, Litecoin stał się bardziej wydajny, aby przetwarzać szybsze, bezpieczne i tanie płatności. Jeśli chodzi o zastosowany algorytm haszowania, twardy limit, czasy transakcji blokowych i kilka innych czynników, LTC różni się od BTC. Generowanie bloków Litecoins jest znacznie szybsze w porównaniu do Bitcoin, co czyni go jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia teraz.

Litecoin osiągnął rekordowy poziom 375,29 USD 19 grudnia 2017 r. Była to pierwsza kryptowaluta, która przeprowadziła transakcję Lightning Network w maju 2017 r. I zyskała znaczną popularność. Sukces LTC można przypisać jego prostocie i wyraźnym korzyściom użytkowym. Litecoin, w przeciwieństwie do innych kryptowalut, wykorzystuje „Scrypt” jako dowód pracy i jest oparty na globalnej sieci płatności typu open source. Żaden organ centralny nie kontroluje tej sieci.

Ponad 2000 sprzedawców i sklepów na całym świecie akceptuje Litecoin i jest to jedna z najbardziej akceptowanych kryptowalut od stycznia 2021 r. W krajach, w których wybór najlepszej kryptowaluty opiera się na opłacie transakcyjnej, Litecoin jest dobrą alternatywą dla Bitcoina. Ponieważ opłaty transakcyjne są znikome, a potwierdzenie transakcji to tylko kwestia minut, Litecoiny są rzeczywiście dobrą opcją dla Twojego portfela inwestycyjnego.

Czytaj więcej: Co to jest Litecoin? Przewodnik po Litecoinie dla początkujących i wskazówki dotyczące inwestowania w LTC

# 4: Ripple (XRP)

XRP to kryptowaluta, która ma ogromny potencjał w przyszłości. Popularnie znany jako „król infrastruktury bankowej”, Ripple ma na celu wyeliminowanie wysokich kosztów przelewów międzybankowych. Jest wydobywany, zarządzany i administrowany przez Ripple Labs, jego założyciela, a nie szeroką społeczność. Został stworzony, aby być bardziej skalowalną, szybką i mniej kosztowną kryptowalutą, co czyni ją jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia.

Kilka instytucji finansowych wykorzystuje tę cyfrową walutę jako alternatywę dla sieci SWIFT, która zapewnia XRP rzeczywistą aplikację. Ripple to nie tylko cyfrowa waluta, ale także skuteczny system płatności. Dzięki technologii blockchain XRP sprawia, że ​​płatności międzynarodowe są szybsze i bezpieczniejsze, co czyni go kuszącym celem wśród handlowców.

Fakt, że jest zarządzany i administrowany przez Ripple Labs, a nie jakakolwiek inna szersza społeczność, daje XRP swobodę negocjowania z dużymi bankami, możliwość szybkiego wykonywania transakcji i kontrolowania polityki. Oprócz tego XRP ma dogodnie niską cenę za monetę, co czyni go nieuniknioną opcją dla ekspertów i inwestorów.

Przeczytaj więcej: Prognozy cen tętniących

# 5: Cardano (ADA)

W przeciwieństwie do innych kryptowalut dostępnych na rynku, Cardano jest wyjątkowe na swój sposób. Począwszy od protokołu Proof-of-Stake znanego jako Ouroboros. Zostało to stworzone za pomocą unikalnej mieszanki zweryfikowanego matematycznie mechanizmu i inteligentnej technologii z domieszką psychologii behawioralnej i filozofii ekonomicznej w dostatecznej ilości. Cardano jest rzeczywiście jedną z najlepszych kryptowalut do kupienia, ponieważ ma miejsce na nowe wynalazki, pomysły i rozwój, aby osiągnąć zrównoważony i etyczny wzrost.

Przy maksymalnej podaży 45 000 000 000 monet ADA i 31 112 484 466 monet ADA w obiegu osiąga nowe szczyty. Kilka firm rolniczych również używa Cardano do śledzenia świeżych produktów od pola do stołu. ADA została stworzona z wizją odgrywania roli w tworzeniu bezpieczniejszego, bardziej przejrzystego i sprawiedliwego społeczeństwa. Mechanizm Ouroboros zapewnia, że ​​ADA jest czterokrotnie bardziej energooszczędne niż Bitcoin, zużywając stosunkowo mniej energii.

Tworząc zdecentralizowane produkty finansowe i zapewniając rozwiązania w zakresie oszustw wyborczych, interoperacyjności łańcuchowej i śledzenia umów prawnych, Cardano zamierza w przyszłości stać się finansowym systemem operacyjnym na świecie.

Czytaj więcej: Dlaczego Cardano eksploduje w 2021 roku

Najlepsze kryptowaluty do kupienia: na zakończenie

Rynek kryptowalut to szybko rozwijająca się, niestabilna przestrzeń, w której możesz zarówno zarobić milion dolarów, jak i napotkać kilka przeszkód. Jest to jednak nieodłączna część gry i bezsprzecznie jedno z najlepszych źródeł zapewniających bogatą przyszłość. Inwestorzy, którzy chcą grać bezpiecznie, powinni zawsze zwracać uwagę na zmieniające się trendy i kursy. Te pięć wymienionych kryptowalut to najlepsze kryptowaluty, które można kupić, aby zaspokoić swoje marzenie o bogatej przyszłości.

eToro – najlepsza platforma do kupowania kryptowalut

eToro od wielu lat dowiodło, że jest godne zaufania w branży Crypto – zalecamy wypróbowanie ich.

Waluty wirtualne są bardzo zmienne. Twój kapitał jest zagrożony.

Czytaj więcej:

Top 15 kryptowalut, które warto znać i oglądać w 2021 roku

Prognozy dotyczące kryptowalut na 2021 r .: Gdzie inwestować

Jaka jest przyszłość technologii Blockchain?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map