10 brytyjskich akcji do kupienia w 2021 roku może podwoić Twoje pieniądze

Najlepsze akcje w Wielkiej Brytanii mogą podwoić Twoje pieniądze

Czy jesteś początkującym w handlu akcjami i chcesz zainwestować na brytyjskiej giełdzie? Może jesteś inwestorem, który lubi trzymać się międzynarodowych akcji, ale rozważasz zakup brytyjskich akcji? Czy rok 2021 będzie dobrym rokiem do inwestowania na brytyjskiej giełdzie? Jakie akcje w Wielkiej Brytanii mogą być najlepszym zwrotem z inwestycji w 2021 roku? Spójrzmy!

W tym artykule przyjrzymy się potencjalnie niektórym z 10 największych akcji w Wielkiej Brytanii, których wartość może się podwoić w 2021 roku!

Najlepsze akcje w Wielkiej Brytanii, które mogą podwoić Twój kapitał

Rok 2020 był trudnym rokiem dla brytyjskiej giełdy, a co za tym idzie dla poszczególnych brytyjskich akcji.

Brytyjski rynek handlowy wydawał się jednym z najbardziej lub jeśli nie najbardziej niepopularnym rynkiem handlowym ze względu na niszczycielski wpływ pandemii koronawirusa na nas na początku 2020 roku..

W tym indeks FTSE 100, który ucierpiał najgorszy rok od 2008 r., Ponieważ indeks brytyjski spadł o prawie 14,5%.

To powiedziawszy, rynek zaczął wracać pod koniec roku i wygląda na to, że powróci do normalności w 2021 r., Wraz z wieloma brytyjskimi akcjami, aby odzyskać lub ustanowić swój sukces..

W tym indeks brytyjski, FTSE 100, który jak dotąd rośnie do początku 2021 r.

Jakie są więc akcje niektórych brytyjskich spółek, które potencjalnie podwoją Twoje pieniądze w 2021 roku i później? Przyjrzyjmy się, ponieważ wybraliśmy 10 naszych najlepszych akcji w Wielkiej Brytanii, które mogą podwoić Twoje pieniądze.

Więc bez zbędnych ceregieli…

10 najlepszych brytyjskich akcji, które mogą podwoić Twoje pieniądze w 2021 roku:

 1. Lloyds Banking Group
 2. HSBC Holdings PLC
 3. EasyJet
 4. BP PLC
 5. Barclays PLC
 6. Auto Trader Group PLC
 7. Taylor Wimpey Plc
 8. Rozwój w Barratt
 9. Grupa BT
 10. Burberry Group PLC

Nasza lista 10 brytyjskich akcji do kupienia, które mogą podwoić Twoje pieniądze, oferuje mieszankę różnorodności, dobrych wyników w przeszłości i zdrowych, pozytywnych perspektyw na przyszłość dla wiodących marek.

10 akcji w Wielkiej Brytanii do kupienia w 2021 r. Może podwoić się w 2021 r .:

1. Lloyds Banking Group PLC (LLOY)

Firma bankowa Lloyds Banking Group znajduje się na liście 10 brytyjskich spółek, które mogą potencjalnie podwoić Twoje pieniądze. Jeśli nie w perspektywie krótkoterminowej, to z pewnością jest to inwestycja długoterminowa.

Podobnie jak wszystkie sektory w tym roku, w sektor bankowy również dotknęła pandemia Covid-19, która miała destrukcyjne skutki. Uważamy jednak, że wyzwania, które Covid-19 postawił przed tą bankową firmą, tylko wzmocnią markę w przyszłości.

29 października Lloyds opublikował wyniki spółki za trzeci kwartał, które pokazały inny rodzaj wyników, które wiodący bank jest przyzwyczajony do prezentowania.

Dochód netto w III kwartale w wysokości 3,4 miliarda funtów był niższy o 2% w porównaniu z poprzednim drugim kwartałem, uznano, że na inny dochód firmy w wysokości 1,0 miliarda funtów wpłynął niższy poziom aktywności klientów i opłata AMMR2.

Wraz z faktem, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy miała miejsce znacząca sprzedaż wewnętrzna ich udziałów w ramach marki, pokazał również znak ostrzegawczy dla akcji bankowych.

Ale z dużych pozytywnych notatek dla firmy bankowej LLOY poinformował o 3 miliardach funtów wzrostu netto kredytów hipotecznych w firmach w trzecim kwartale, który zostałby wzmocniony przez rządowy program świątecznych opłat skarbowych, który wszedł w życie, aby pomóc ludziom wspierać marzenia o wejściu na rynek. rynku nieruchomości lub dla właścicieli domów na nowy początek.

Firma ma również wzrost otwartej księgi hipotecznej o 3,5 miliarda funtów, mocny plan i 22% zezwoleń na udział w rynku. I poprawił zysk statutowy w III kwartale z RoTE na poziomie 7,4%.

Firma ma rekordowe wyniki cyfrowego zaangażowania klientów i satysfakcji od 2020 r., Które dowiodły, że ich strategia okazała się skuteczna.

Strategiczne plany przyszłościowe wyniesione z pandemii koronawirusa zostały potwierdzone przez markę, że dążenie do przodu będzie działać na korzyść marki.

Prognozuje się, że zyski firmy będą rosły o 51,61% rocznie, a Lloyds będzie miał zdrową sytuację finansową z wartością wraz z przyszłym wzrostem.

Firma została przewidziana przez analityków ze średnią roczną prognozą o 0,14 funta w górę o 2,02% i dwuletnią prognozą na 0,21 funta w górę o 58,47%.

Oprócz tego firma ma obecnie 52-tygodniowy zakres od 23,98 najniższego do 58,50 najwyższego z zyskiem 0,04 GBP na akcję (EPS).

Za mocny uważa się również ROE dla akcji LLOY, który prognozuje na poziomie 32,95%.

Lloyds Banking Group jest również znana z wypłaty dywidendy, do której jeśli dywidenda wzrośnie, będzie to kolejna korzyść dla tych akcji. W obecnej sytuacji stopa dywidendy Lloyds Banking Group wynosi 3,6%.

Idąc dalej, uważamy, że Lloyds Banking Group jest akcją, która może dać Ci potencjał podwojenia Twoich pieniędzy, jeśli nie w perspektywie krótkoterminowej, niż z całą pewnością wierzymy, że firma będzie w stanie inwestować długoterminowo.

2. HSBC Holdings plc (HSBA)

Trzymając się sektora bankowego, HSBC Holdings jest kolejnym akcją, która może podwoić Twoją inwestycję.

W obecnym stanie Wielka Brytania ma obecnie trzy szczepionki, które są obecnie wdrażane w całym kraju, aby pomóc w przejęciu lub zapobieganiu wybuchowi koronawirusa jako śmiertelnemu przeniesieniu się w przyszłość.

Właśnie dlatego branża bankowa oczekuje na odbicie, ponieważ te pozytywne wydarzenia posuwają się naprzód, a dane finansowe mają wyglądać atrakcyjnie..

HSBC Holdings miał za sobą trudny rok, co pokazują wyniki spółek z III kwartału.

Firma odnotowała spadek na różnych płaszczyznach, w tym raportowany zysk po opodatkowaniu o 2,0 mld USD, o 46%, a zysk przed opodatkowaniem spadł o 36% do 3,1 mld USD. Międzynarodowa obecność firmy również odbiła się na całym świecie, gdy wirus nabierał prędkości.

Brexit również odegrał niewielką rolę w raportach marki, ale teraz, gdy umowa została zawarta, powinno to ustabilizować przyszłe perspektywy firmy.

HSBC ma dobry i zdrowy bilans, biorąc pod uwagę skutki, jakie przyniósł rok 2020. Firma ma również duże pole do rozwoju, gdy zbliżamy się do 2021 roku i dalej.

Na podstawie 19 raportów analityków uważają, że przyszły wzrost HSBC dla firmy będzie dobrze rosnąć i dał HSBC Holdings prognozowany roczny wzrost zysków o 48,6%, ponieważ firma osiągnie rentowność w ciągu najbliższych 3 lat.

Chociaż spółka może posiadać konsensus „Trzymaj” przyznany przez różne firmy badawcze i analityków, nie oznacza to, że akcje te nie mogą osiągnąć ani przekroczyć swojego potencjału w tym roku i na czele w nadchodzących latach.

„Z HSBC nie kupujesz tylko akcji. Kupujesz także wygodę, niezawodność, bezpieczeństwo i zaufanie. ”- Zarządzanie HSBC.

3. Easyjet PLC (EZJ)

Ten rok może być rokiem, w którym przemysł lotniczy zacznie świadczyć o coraz częstszych podróżach międzynarodowych, jakie znamy. Powiedziawszy to, realistycznie wydaje się, że w połowie końca 2021 r. Przemysł lotniczy będzie widział częstsze zmiany w swoich działaniach..

Ponieważ Wielka Brytania jest w trakcie zapisywania się na szczepienia kraju, jest to krok bliżej tego realistycznego marzenia wszystkich firm lotniczych. Dlatego właśnie Easyjet pojawia się jako akcje, które mogą podwoić Twoje pieniądze, prowadząc w perspektywie długoterminowej.

W ostatnich dniach akcje EZJ otrzymały pożyczkę o wartości 1,8 miliarda dolarów (1,4 miliarda) rozłożoną na 5 lat, aby przejść przez kryzys Covid-19, ponieważ zmniejsza i zarządza spłatami debetowymi, a także może pochwalić się bilansem firmy.

Dyrektor generalny EZJ, Johan Lundgren, zabrał głos w oświadczeniu w sprawie ogłoszenia pożyczki na markę i potwierdził pozycjonowanie firmy, gdy marka powróci w powietrze.

„Kredyt, udzielony na warunkach komercyjnych, odzwierciedla konstruktywną i opartą na współpracy pracę EasyJet, wielu banków i UK Export Finance. Dzięki naszej niezrównanej sieci połączeń krótkodystansowych i zaufanej marce EasyJet ma dobrą pozycję, gdy klienci powrócą w przestworza w 2021 roku ”.

W obecnym kształcie Easyjet już rośnie wraz ze swoją ceną akcji, chociaż czasami przyznawana wykazuje zmienność.

Linia lotnicza ma również średni 52-tygodniowy zakres między 470,70 a 1152,00, który jest najwyższy.

Przyszły wzrost jest tym, co jest niezachwiane dla tych akcji, co przy zakupie tych akcji po odpowiedniej cenie może przynieść Ci duży potencjalny zwrot.

Patrząc na potencjał firmy w zakresie przyszłego wzrostu, dlatego wybraliśmy te akcje jako akcje, które mogą dodać znaczną wartość w dłuższej perspektywie, ponieważ jesteśmy w stanie ponownie podróżować po niebie.

4. BP Plc (BP)

Ponad 2020 BP. akcje były niepopularne wśród inwestorów i obecnych akcjonariuszy. Ale firma naftowo-gazowa może podążać we właściwym kierunku, wkraczając w 2021 w świetle pozytywnych wiadomości o szczepionkach, które przybliżają nas wszystkich o krok do normalności.

Wraz z wieloma skutkami, jakie koronawirus przyniósł w wielu branżach, dla BP Plc Miał wielkie plany wstrzymania produkcji i zatrzymania dużego sektora, który BP dostarcza i dostarcza swoje usługi naftowe, przemysłu lotniczego..

Kolejnym obszarem, na który marka wywarła silny wpływ, było użytkowanie napędzanych samochodów.

Ponieważ środki dotyczące pozostania w domu zostały narzucone światu i umożliwiały tylko podstawowe podróże, był to kolejny dodatkowy punkt ujemny dla firmy..

Oprócz tego, że na drogach jeździ mniej samochodów, pojazdy elektryczne są obecnie uważane za przyszłość do podróżowania, ponieważ wprowadzamy w nadchodzące lata nasze przyjazne dla środowiska sposoby, co może mieć ogromny wpływ na rozwój zapasów..

Ale w świetle tego realistycznie rzecz biorąc, świat potrzebuje ropy naftowej, niezależnie od tego, jak na to spojrzysz, a w obecnym stanie większość pojazdów na drogach nadal jest zasilana paliwami kopalnymi..

Jak więc akcje BP mogą podwoić Twoje zyski w przyszłości?

Chociaż akcje BP są mocno zaangażowane w dwa wymienione powyżej sektory, firma jest również zaangażowana w inne kierunki, ponieważ jej głównym przymiotnikiem jest dostarczanie różnorodnej gamy produktów energetycznych na całym świecie zarówno firmom, jak i osobom fizycznym..

Firma zwróciła również uwagę, że planuje wydać nowe plany dotyczące ponownego wynalezienia BP wiosną 2021 r. Ponieważ nowy model biznesowy dąży do rozszerzenia w nadchodzących latach, ponieważ marka słuchała i dostosowywała się do zmian, które zostały sfrustrowane przez zmiana wymagań konsumentów, inwestorów i rządów.

Dyrektor generalny BP, Bernard Looney, dał ludziom szansę zobaczenia, w jaki sposób firma jest liderem i ma zamiar podążać naprzód w przyszłości. Looney poinformował, że plany strategiczne firmy są ukierunkowane głównie na rozwiązania energetyczne przyszłości i poinformował, że firma będzie inną firmą energetyczną, gdy osiągniemy 2030 r..

Na koniec dodajemy, że strategia, która została opublikowana w 2020 r., Opiera się na trzech głównych obszarach działalności i trzech źródłach zróżnicowania w celu wzmocnienia wartości..

Na obecnym etapie przewiduje się, że zyski firmy będą rosły o 77,29% rocznie, a także przewidywano średni roczny zysk na akcję w wysokości 1,32 GBP + 51%, przy dalszym wzroście przez 3 lata, zwrot z kapitału własnego ( ROE) jest również prognozowany w dobrym świetle w okresie 4 lat do 60,26%.

Ponieważ popyt na ropę jest nadal widoczny, a nowe sposoby odkrywania przez firmę na nowo sposobów, które wejdą w grę wiosną 2021 r., Wierzymy, że BP. akcje to dobry potencjalny kapitał, który może zwiększyć Twój kapitał.

5. Barclays PLC (BARC)

Ostatnią firmą świadczącą usługi finansowe na liście jest Barclays PLC.

Ponieważ FTSE 100 nabiera rozpędu na początku 2021 r., BARC jest jednym z akcji, które mogą potencjalnie pójść w ich ślady.

Barclays PLC obecnie notuje kurs akcji na poziomie 151,32, który na koniec gry 14 stycznia wynosił 152,86. Wskaźnik P / B (cena do wartości księgowej) na poziomie 0,4%, co pozwala sądzić, że akcje są obecnie niedowartościowane.

W raporcie firmy za III kwartał firma podzieliła się pozytywnymi wiadomościami, a także niektórymi negatywnymi wynikami, których inwestorzy uczciwie spodziewali się, biorąc pod uwagę wpływ Covid-19 na wszystkie branże.

W raporcie za III kwartał Barclays osiągnął zysk przed opodatkowaniem Grupy YTD w wysokości 2,4 miliarda funtów od III kwartału 2019 roku, RoTE na poziomie 3,6% w porównaniu do III kwartału 1019 na poziomie 5,1%, a zysk spółki na akcję (EPS) na poziomie 7,6p w porównaniu do III kwartału 2019 10,4 p.

Firma potwierdziła również dochód w wysokości 5,6 miliarda funtów, co oznacza spadek o 6% rok do roku.

Zawężając go do samej Wielkiej Brytanii, dochód Wielkiej Brytanii spadł o 12% do 4,7 miliarda funtów rok do roku, RoTE na poziomie 2,5% w porównaniu do 17,2% w trzecim kwartale 2019 roku, zysk przed opodatkowaniem, z wyłączeniem, wyniósł 300 milionów funtów w porównaniu do 1,899 mln GBP w III kwartale.

Firma odnotowała wzrost, podobnie jak inne banki w przypadku kredytów hipotecznych, ale Barclays odnotował wzrost RWA (aktywa ważone ryzykiem) do 76,2 mld GBP z 74,9 mld GBP w grudniu 2019 r..

Jeśli chodzi o międzynarodową obecność banku, dochody Barclays International wzrosły obecnie o 11% do 12,4 GBP w porównaniu z rokiem 2019.

Jak więc widzisz, Barclays ma więcej miejsca na wzrost, gdy idziemy dalej w rok i później, a prognoza zysków firmy ma rosnąć o 40,85% rocznie, ponieważ jej potwierdzone zyski wzrosły o 12% w ubiegłym roku..

Ostatnie wyniki Barclays, ich prognozy i przewidywane prognozy dowodzą, że te brytyjskie akcje bankowe mogą być akcją, która może podwoić twoje pieniądze, jeśli w 2021 r..

6. Auto Trader Group PLC (AUTO)

Brytyjska branża reklamy motoryzacyjnej może być dobrą akcją, na którą warto spojrzeć w 2021 r. I przez długi czas, ponieważ mamy nadzieję, że powoli powrócimy do normalności w świetle wprowadzenia szczepionek.

Podczas gdy salony samochodowe zamykają swoje drzwi w całym kraju w trzecim kraju, Auto Trader jest gotowy na poniesienie straty, ponieważ firma sugeruje bezpłatną usługę reklamową, która może przywrócić firmie około 7 milionów funtów strat operacyjnych miesięcznie.

Mając dużą zaletę bycia wiodącą internetową platformą reklamową samochodów w Wielkiej Brytanii, jasne jest, że te akcje mają przed sobą wyboistą drogę, gdy przechodzimy przez niepewną trzecią blokadę bez wyraźnego światła na końcu tunelu.

Ale to powiedziawszy, gdy nadejdzie potwierdzenie zakończenia trzeciej blokady i gdy konsumenci spędzą czas w domu na eksploracji i dokonaniu wyboru, aby szukać nowego pojazdu lub potencjalnie wielu pojazdów, zwiększy to udziały firmy i zobaczy Przewiduje się, że rosną dane finansowe firmy.

W ostatnim kwartalnym raporcie finansowym firmy większość obszarów wykazała spadek.

Potwierdzono, że przychody firmy spadły o 37% do 118,2 mln GBP w porównaniu do 186,7 mln GBP w pierwszej połowie roku, przychody z handlu spadły do ​​100,2 mln GBP, 38% w porównaniu do 161,8 mln GBP, co zostało potwierdzone że spadek wynikał z własnego wyboru firmy, aby umożliwić klientom bezpłatne reklamowanie się w okresach blokady między kwietniem a czerwcem, aby pomóc i dostosować się do potrzeb konsumentów.

Zysk spółki na akcję (EPS) również spadł o 50% do 5,6 pkt w porównaniu z pierwszą połową roku na poziomie 11,1 pkt..

Auto Trader potwierdził również w kwietniu, że spółka umieściła 46 mln akcji, co pozwoliło uzyskać wpływy po odliczeniu wszystkich opłat, co potwierdziło, że wzmocniło bilans i pozycję płynnościową firmy..

AUTO wykazuje obecnie atrakcyjny współczynnik PE na poziomie 35%. Średnia z 52 tygodni mieści się między 364,70 to najniższa cena, a 609,80 to najwyższa cena.

Wygodna sytuacja finansowa Auto Traders z bilansu jest silnym pozytywem dla marki motoryzacyjnej, ponieważ może ona nadal mierzyć się w górę iw dół, zwłaszcza że obecnie nie jesteśmy pewni, kiedy data końcowa przypada na L3.

Po przyjrzeniu się akcjom AUTO, które potwierdzają sytuację finansową, jej przeszłe wyniki w pierwszej połowie 2020 r., A analitycy wystawiający świadomy rating „Trzymaj” i atrakcyjny wskaźnik PE, doprowadziły nas do tego, że akcje te mają ogromny potencjał podwojenia inwestycji w 2021.

7. Taylor Wimpey (TW)

Firma zajmująca się budową domów Taylor Wimpey opublikowała wstępne sprawozdanie finansowe przed raportem liczbowym firmy z marca 2021 r.

Od momentu ogłoszenia danych firmy zmieniła ona przewidywania analityków dotyczące akcji, a rating Zacks Rank zmienił konsensus z ratingu „Kupuj” na „Trzymaj”..

Chociaż firma jest zgodna z wartością rynkową i ma osiągnąć przewidywane prognozy na 2021 r.

Z rocznego raportu firmy opublikowanego 14 stycznia, firma potwierdziła wiele wiadomości, ponieważ wykazała, że ​​całkowita liczba ukończonych domów w Wielkiej Brytanii spadła o 39% do 9609 w 2020 r. Ze względu na drugi okres blokady powodujący opóźnienie produkcji w porównaniu do 15 719 w 2019 r..

Wskaźniki anulowania były również wyższe niż normalne stawki za rok i wyniosły 20% w porównaniu z 2019 na poziomie 15%, ale jest to ogromny wpływ, jaki Covid-19 wywarł na firmę, ale ostatecznie zrównoważył się pod koniec roku do 16%.

Wreszcie firma potwierdziła, że ​​zakończyła rok z silną sumą gotówki netto w wysokości 719 milionów funtów w porównaniu do 545,7 miliona funtów gotówki netto w 2019 roku. Potwierdziła jednak, że chociaż pozostawia ich to na silnej pozycji, plany firmy dotyczące rozwoju do przodu będą widoczne. kwota gotówki zmniejsza się, gdy chcą kupić kolejne nowe grunty.

Z drugiej strony, firma potwierdziła również, że spodziewa się wznowienia wypłaty dywidendy począwszy od dywidendy na 2020 r. Wraz z przeglądem dywidendy specjalnej w 2021 r. Do wypłaty w 2022 r..

Ostatnie wyniki firmy mieszkaniowej pokazują, że wciąż jest miejsce na poprawę, ponieważ pandemia koronawirusa zatrzymała proces budowy w drugim kwartale.

Firma zakończyła rok z portfelem zamówień, którego wartość wyniosła 2,68 miliarda funtów i wzrosła o 2,18 miliarda funtów na koniec grudnia 2019 roku. A od 16 grudnia TW. rozpoczął przyjmowanie rezerwacji w ramach programu Help to Buy i do 31 grudnia 2020 roku posiada 650 rezerwacji, których zakończenie planowane jest na II kwartał 2021 roku.

Chociaż firma wstrzymała produkcję w 2020 r., Rynek mieszkaniowy otrzymał zielone światło, aby pozostać otwartym i bezpiecznie działać zgodnie ze środkami bezpieczeństwa Covid-19. Ponieważ firma planuje rozwój, akcje te mogą dać więcej w perspektywie długoterminowej.

8. Barratt Developments plc (BDEV)

Jeden z największych deweloperów w Wielkiej Brytanii jest również spółką akcyjną, która, podobnie jak TW, będzie miała w przyszłości dobry potencjał zarobkowy.

To prawda, że ​​są to akcje bardziej długoterminowe niż krótkoterminowe, ponieważ gospodarka stara się iść naprzód, zobaczy więcej osób wykonujących skok, aby kupić swoje pierwsze domy lub zmienić scenerię.

Akcje BDEV ostatnio robią niezły hałas, ponieważ ostatnio otrzymali ponownie poprawioną ocenę w rankingu Zacks nr 2 „Kup” dla akcji z poprzedniej pozycji „Trzymaj”.

Ponieważ popyt na nieruchomości mieszkaniowe gwałtownie wzrósł z powodu programu Stamp Duty Holiday wprowadzonego przez rząd, Barratt Developments zapewniło „lepszą niż oczekiwano” drugą połowę roku w 2020 r..

W ogłoszonym niedawno raporcie firmy na temat aktualizacji handlu finansowego na rok 2020, ta akcja wydaje się być gotowa do archiwizacji kolejnych sukcesów, gdy idziemy naprzód, i jednej z nich, aby być częścią.

Firma zgłosiła, że ​​łączna sprzedaż terminowa (w tym JV) na dzień 31 grudnia 2020 r. Wzrosła o 14,3% do 13588 domów w porównaniu do 11885 domów w 2019 r., Przy wartości 3212,1 mln GBP, co stanowi wzrost o 19,4% w porównaniu z rokiem poprzednim. W obecnym stanie rzeczy Barratt Developments są sprzedawane w ponad 90% do przodu w tym roku obrotowym.

Firma potwierdziła również, że w 2019 r.wzrosły o 9,2% pod względem ukończonych domów, ponieważ dostarczyły 9077 w porównaniu do 8314 w 2019 r..

Firma deweloperska ma jeszcze lepszą sytuację, biorąc pod uwagę fakt, że rząd Wielkiej Brytanii zezwala deweloperom na kontynuowanie działalności przez okresy blokady po wprowadzeniu wszystkich środków bezpieczeństwa..

Na czym firma koncentruje się w dalszym ciągu, ponieważ biura sprzedaży są otwarte tylko po wcześniejszym umówieniu, budowa jest nadal prowadzona z zachowaniem środków bezpieczeństwa, a inwestycje w grunty są planowane na przyszłość..

Barratt Developments ma 52-tygodniowy średni zakres od 364,70 od najniższego do 878,40 w najwyższym, a współczynnik PE 17,84.

Kolejną pozytywną oceną dla marki nieruchomości jest wznowienie wypłaty dywidendy, co zostanie potwierdzone w wynikach śródrocznych spółki z 4 lutego 2021 r..

Zdrowa sytuacja finansowa firmy, w tym obiecujący wskaźnik P / E, to dążenie do większego sukcesu i reputacji marki na rynku nieruchomości – uważamy, że akcje Barratt mogą przynieść dobre zwroty, gdy firma będzie się rozwijać w przyszłość.

9. BT Group plc (BT)

Brytyjska międzynarodowa firma telekomunikacyjna BT Group wygląda na dobre akcje, które mogą nadal kwitnąć w 2021 r., A także mogą przynosić dobre zarobki.

Cena akcji BT.A wzrosła znacznie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy i ma 52-tygodniowy przedział 97,86 na najniższym i 184,12 najwyższy przy wskaźniku P / E na poziomie 9,27%.

Biorąc pod uwagę te dane, uznano, że akcje są niedowartościowane ze względu na ich potencjał.

W tej chwili wiele się dzieje z BT Group. Firma potwierdziła plany przejścia do nowej generacji, tworząc jednostkę cyfrową nowej technologii, aby popychać i przewodzić swojej cyfrowej obecności, która zacznie obowiązywać od 1 kwietnia 2021 r. Nowa technologia cyfrowa ma skupić się na rozwoju i dostarczaniu innowacyjne produkty i usługi w obszarach takich jak dane i opieka zdrowotna.

Oprócz ogłoszenia przyszłych perspektyw, grupa wstrząsnęła również swoim kierownictwem, ponieważ potwierdzono, że Mike Sherman, dyrektor ds. Strategii i transformacji opuszcza Grupę BT..

Najnowsze wiadomości menedżerskie, plany strategiczne firmy na przyszłość i perspektywy finansowe firmy są dowodem na to, jak akcje te mogą się rozwijać w nadchodzących latach.

Akcje otrzymały obecnie konsensusową ocenę „Trzymaj” przez analityków z konsensusową ceną docelową na poziomie 148,80 GBP, co oznacza potencjalny wzrost o 5,83%.

Akcja ma również rentowność dywidendy na poziomie 13,27%. Jednak ze względu na wpływ koronawirusa na wiele branż firma zmniejszyła dywidendę, ale zamierza przywrócić ją w nadchodzącym roku.

BT Group ma również inne możliwości, które mogą być brane pod uwagę w wynikach finansowych marki, w tym BT Consumer, który prowadzi popularne kanały BT Sports, które również czerpią rozsądne dochody z transmisji dużych wydarzeń sportowych. Ponownie, ze względu na uderzenie Covid-19, aleja ta została mocno uderzona. Jednak mając nadzieję, że rok 2021/2022 wygląda na to, że ten strumień również przyspieszy.

Prognozuje się, że zyski firmy będą rosły o 7,87% rocznie.

Akcje FTSE 100 planują dalsze inwestycje w przyszłość i mogą się dobrze opłacić w perspektywie długoterminowej.

10. Burberry Group plc (BRBY)

Ostatnim stadem, który pojawi się na naszej wybranej liście 10 akcji w Wielkiej Brytanii, które mogą się podwoić w 2021 r., Jest Burberry Group Plc.

Wiodąca, kultowa brytyjska marka modowa z siedzibą w Londynie przyciąga uwagę i przychody z całego świata.

Ale w świetle pandemii koronawirusa, podobnie jak większość sprzedawców modowych, marka odniosła wielki sukces. To prawda, ale nie tak niszczycielski hit, jak byliśmy świadkami zamykania sklepów niektórych znanych brytyjskich marek, takich jak renomowana firma detaliczna Debenhams o ugruntowanej pozycji, która działa w branży od ponad 250 lat.

Grupa Burberry mocno ucierpiała w 2020 roku, kiedy musiała zamknąć swoje drzwi w wielu swoich sklepach na całym świecie i musiała polegać wyłącznie na cyfrowej obecności firmy w Internecie..

Ale firma miała pewne pozytywne aspekty wśród negatywnych aspektów, w tym nowych i świeżych projektów marek, które zostały rozwinięte i stały się dostępne online. Celem wprowadzenia projektów do przodu i udostępnienia w Internecie było zwiększenie sprzedaży, podczas gdy fizyczna obecność marki w sklepach detalicznych pozostała zamknięta, na co nowe projekty zyskały pozytywne opinie..

Idąc naprzód z modą, BRBY wygląda na silnego konkurenta, który chce dobrze się rozwijać dzięki nowemu światopoglądowi marki. Nie ma wątpliwości, że nowe projekty przyciągną nowych konsumentów, ponieważ ich projekty będą atrakcyjne dla szerszego grona osób, a także będą wspierać silny azjatycki popyt..

Cena akcji Burberry Group mieści się w 52-tygodniowym przedziale od 1085,00 do najniższych do 2329,00 od najwyższych.

Wraz z prognozami wzrostu zysków o 30,59% rocznie, co potwierdza, że ​​zyski firmy mają rosnąć silnie w okresie od 1 do 3 lat. Prognozuje się, że przyszły ROE (zwrot z kapitału) spółki również wzrośnie o 26,8%.

Chociaż Burberry miał co najmniej trudny rok, akcje modowe spoglądają w górę, ponieważ inwestorzy już szukają lub dodają te akcje do swojego portfela w celu uzyskania potencjału wzrostu zysków..

Jak inwestować w 10 najlepszych brytyjskich akcji?

Teraz już wiesz, jakie 10 najlepiej radzących sobie brytyjskich spółek, a które mogą się podwoić w 2021 r., Są bardziej szczegółowe i bardziej szczegółowe. Teraz czas zastanowić się, jak stać się częścią ich sukcesu.

Inwestowanie w jakiekolwiek akcje na rynku, zarówno na rynku brytyjskim, jak i międzynarodowym, nigdy nie było tak proste i łatwe jak obecnie.

Po pierwsze, najważniejszą kwestią jest zbadanie i wybranie brokera na swoją podróż handlową. Możesz jednak również wybrać wiodącą platformę handlową, na której będziesz mógł otworzyć konto u zaufanego licencjonowanego brokera i mieć wszystkie swoje usługi handlowe pod jednym pasem, że tak powiem.

Polecana przez nas platforma to wiodąca internetowa i wielokrotnie nagradzana platforma handlowa, eToro.

Łączenie ponad 15 milionów aktywnych inwestorów z wybranymi przez nich akcjami, z których wszystkie są rozmieszczone na 16 dostępnych rynkach międzynarodowych. Ze wspaniałym dodatkiem braku prowizji, co oznacza, że ​​możesz inwestować w wybrane akcje bez prowizji, które jesteś zobowiązany zapłacić.

Otwarcie konta w eToro jest szybkie, proste i łatwe.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu postępować zgodnie z instrukcjami online, a Twoje konto będzie otwarte i gotowe z brokerem gotowym do handlu w ciągu kilku minut.

Po otwarciu konta handlowego możesz samodzielnie decydować, kiedy chcesz rozpocząć handel akcjami.

eToro – Kupuj najlepsze brytyjskie akcje z 0% prowizją

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności na giełdzie – zalecamy wypróbowanie ich.

Twój kapitał jest zagrożony. Mogą obowiązywać inne opłaty

Kluczowe wnioski:

 • 10 brytyjskich akcji do kupienia, które mogą podwoić twoje pieniądze, ma obie pozytywne perspektywy, ale niosą ze sobą własne czynniki ryzyka.
 • Auto Trader Group, HSBC i Lloyds Bank są trzy z nich 10 największych udziałów w Wielkiej Brytanii może podwoić się w 2021 r. Obaj nadal wykazują dużą siłę w nadchodzącym roku.
 • Wszystkie te 10 brytyjskich akcji oferują zdrowe perspektywy finansowe oraz przyszły wzrost.
 • Chociaż 10 brytyjskich akcji ma przeszłą historię, rozsądnie jest zbadać i zrozumieć, jak firma radziła sobie w przeszłości. Ponieważ nie zawsze oznacza to, że w przyszłości będzie to miało miejsce w przypadku akcji.
 • Przed dokonaniem inwestycji zaleca się dalsze zbadanie wybranych akcji.
 • Wreszcie, nie ma gwarancji podczas inwestowania w obrót akcjami. Bycie rozsądnym, mądrym i poświęcanie czasu to najlepsze elementy, które możesz nosić podczas swojej podróży handlowej.

Czytaj więcej:

1. 7 najlepszych akcji w Wielkiej Brytanii, których należy szukać w 2021 roku i później

2. 7 zasobów wzrostowych, które warto zainwestować w 2021 r

3. Pięć największych akcji dywidend, w które można zainwestować w 2021 r

4. Jakie są 10 niedowartościowanych akcji, które można kupić w Wielkiej Brytanii w 2021 r.??

Jeśli podobała Ci się lektura 10 brytyjskich akcji do kupienia w 2021 roku, które mogą podwoić Twoje pieniądze, podziel się nimi z każdym, kogo uważasz, że może to zainteresować.

Uwaga: wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki. Wartość inwestycji może zarówno spaść, jak i wzrosnąć. Wszelkie opinie, aktualności, badania, analizy, ceny lub inne informacje zawarte na tej stronie stanowią ogólny komentarz rynkowy i nie stanowią porady inwestycyjnej. Trading Education nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakiejkolwiek inwestycji opartej na jakichkolwiek zaleceniach, prognozach lub innych dostarczonych informacjach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner