10 największych spółek w Wielkiej Brytanii, które warto zainwestować w 2021 r. (Szczegółowy przegląd)

Największe akcje w Wielkiej Brytanii do rozważenia w 2021 r

Czy jesteś początkującym graczem, który chce rozpocząć swoją podróż po brytyjskich akcjach w 2021 roku? A może jesteś inwestorem, który chce kupić najlepsze brytyjskie akcje w 2021 roku.

Tak czy inaczej, mamy dla Ciebie zestawienie 10 najlepszych brytyjskich spółek, które osiągnęły dobre wyniki w 2020 r. I są nastawione na sukces prowadzący do 2021 r..

Możesz kupić wszystkie te najlepsze akcje w Wielkiej Brytanii, a także wiele innych, pod adresem eToro i zapłać 0% prowizji!

Więc bez zbędnych ceregieli…

10 najlepszych akcji w Wielkiej Brytanii:

Zanim przyjrzymy się bliżej tym najlepszym brytyjskim akcjom, które warto zainwestować w 2021 roku, oto 10 naszych najlepszych ofert:

 1. Rightmove Plc (LDN: RMV)
 2. BP Plc (LON: BP)
 3. Hotel Chocolat Group PLC (LON: HOTC)
 4. JD Sports Fashion Plc (LON: JD)
 5. b&M European Value Retail SA (LON: BME)
 6. Games Workshop Group Plc (LON: GAW)
 7. NEXT Plc (LON: NXT)
 8. Tesco PLC (LON: TSCO)
 9. Aviva Plc (LON: AV)
 10. Persimmon Plc (LON: PSN)

Najlepsze brytyjskie akcje do inwestowania w 2021 r

Wielka Brytania, podobnie jak reszta świata, przeżyła niszczycielski i trudny rok z powodu pandemii Covid-19, która niestety przejęła wszystko.

Będąc pierwszym zachodnim krajem na świecie, który rozprowadza szczepionkę w celu zapobiegania koronawirusowi, szczepionka jest teraz oficjalnie zapisywana w całym kraju dla najbardziej narażonych i kluczowych pracowników pierwszej linii, którzy są bardziej zagrożeni.

W świetle niedawnego historycznego wydarzenia daje nadzieję nie tylko milionom obywateli Wielkiej Brytanii, ale reszcie świata, jeśli szczepionka okaże się skuteczna na dłuższą metę..

Firmy w Wielkiej Brytanii były świadkami i miały kilka trudnych lat, zanim pandemia koronawirusa przejęła w tym roku.

Przed wydarzeniami w 2020 roku o Brexicie rozmawiano przez ostatnie cztery i pół roku, a dyskusje mają zostać zakończone w ciągu najbliższych tygodni (w zależności od tego, kiedy można osiągnąć porozumienie).

Brexit stwarza i stwarza wiele wyzwań dla firm w całym kraju w różnych sektorach. Wymuszanie przełomowych wyzwań dla firm i dalsze ponoszenie przez niektórych nieodwracalnych szkód spowodowanych porozumieniem w sprawie Brexitu wraz z Covid-19, co prowadzi wiele do poważnych komplikacji lub, co gorsza, do trwałego zamknięcia.

Brytyjski rynek akcji ze wszystkich wiodących rynków akcji niestety najbardziej ucierpiał, aw efekcie był najbardziej niepopularny.

FTSE 100, największy indeks w Wielkiej Brytanii, który ma pod swoimi skrzydłami jedne z największych spółek pod względem kapitalizacji rynkowej, spadł w tym roku o prawie 14% iw porównaniu z innymi światowymi rynkami na świecie nie radzi sobie tak dobrze, jak one nadzieję.

Nowojorska giełda papierów wartościowych (NYSE) na rynku amerykańskim, a nawet niemiecki DAX, który spadł o 0,1%, dowiodły, że Wielka Brytania nie była w tym roku hitem dla inwestorów, którzy wydają się skupiać uwagę na innych krajach na całym świecie. zamiast.

Kanclerz Rishi Sunak wyraził w swoich wypowiedziach na temat gospodarki Wielkiej Brytanii, że gospodarka Wielkiej Brytanii spadnie o około 11,3% w 2020 roku, co jest oczywiście bardzo dużą i smutną stratą dla Wielkiej Brytanii.

Jednak, chociaż ten rok nie był najbardziej pozytywnym rokiem w Wielkiej Brytanii i na brytyjskiej giełdzie, nadal istnieje wiele pozytywów, które wyszły na jaw pomimo wszystkich trudności i wyzwań.

Jedynym oczywistym pozytywem jest ta wspomniana powyżej, rejestracja szczepionki, która trwa od wtorku 8 grudnia. Co jest ogromną siłą napędową dla Wielkiej Brytanii i brytyjskiej giełdy.

Jak mówią dwa z najbardziej znanych powiedzeń, jedyna droga prowadzi od dołu i zawsze jest miejsce na ulepszenia, ponieważ firmy koncentrują się na nowym roku..

Chociaż dobra wiadomość jest bardziej niż mile widziana, aby pomóc w zapobieganiu temu śmiertelnemu wirusowi, rzeczywistość jest taka, że ​​Wielka Brytania nadal znajduje się w ścisłych systemach poziomów wdrożonych w całym kraju..

Ponieważ ograniczenia powodują trudności dla różnych firm, a codzienne dane wciąż są zawyżone, wraz z dyskusjami na temat Brexitu, naturalnie powoduje to, że inwestorzy są zdenerwowani lub co gorsza, jak udowodniono, inwestorzy czekali, aż uznają, że nadszedł właściwy czas. wejść na giełdę.

Ale obecnie jest naprawdę świetny i odpowiedni czas, aby zacząć być częścią brytyjskiej giełdy do 2021 roku..

Patrząc na najlepiej działające firmy brytyjskie, firmy te nie tylko dobrze sobie radziły w tym roku (biorąc pod uwagę okoliczności), ale mają być liderami w 2021 roku i później..

Jeśli dopiero zaczynasz handlować akcjami w Wielkiej Brytanii lub ogólnie handlujesz akcjami, mamy to dla Ciebie. Nasz artykuł Jak handlować akcjami i jak przetrwać Handel akcjami to obowiązkowa lektura. Umożliwienie uzyskania jasnego i pełnego zrozumienia, jak rozpocząć i przetrwać podróż do handlu akcjami, wraz z przewodnikiem krok po kroku, jak osiągnąć swój cel w handlu akcjami.

Zanim przejdziemy do zbadania 10 najlepszych akcji w Wielkiej Brytanii, przedstawiamy kilka dodatkowych i ważnych informacji na temat brytyjskiego rynku akcji.

Co to jest giełda w Wielkiej Brytanii?

London Stock Exchange (LSE) to główna giełda papierów wartościowych w Wielkiej Brytanii. Jego fizyczna obecność znajduje się również w Londynie, położonym w pobliżu katedry św.Pawła, która jest również największą i najstarszą giełdą w Europie..

Działająca od ponad 300 lat i przyciągająca co roku tysiące finansowych guru, inwestorów i handlowców, brytyjska giełda jest prawdopodobnie jedną z najlepszych i najlepszych giełd na świecie.

Mając największą obecność w Europie, największym rywalem LSE jest New York Stock Exchange (NYSE), ponieważ obie mają podobne elementy pod względem kapitalizacji rynkowej i wolumenu obrotów, aby wymienić tylko dwa elementy.

Jako jedno z centrów handlu międzynarodowego, jak to się powszechnie określa, posiada giełdę Financial Times lub najbardziej znany skrót FTSE lub „Footsie”. FTSE jest dominującym indeksem i siedzibą ponad 100 największych spółek giełdowych, które zajmują czołowe miejsca na brytyjskim rynku akcji.

Jako wiodąca międzynarodowa giełda papierów wartościowych, LSE prowadzi wymianę z tysiącami firm w ponad 60 krajach świata.

Na głównym rynku LSE znajdują się również tytuły z różnych powodów, w tym najbardziej zróżnicowany pod względem akcji, co w uproszczeniu oznacza liczbę różnych branż, które obejmuje LSE.

Z kapitalizacją rynkową w wysokości 3,3 bln funtów lub 3,17 bln USD w listopadzie 2020 r. Oraz potężną FTSE o kapitalizacji rynkowej wynoszącej 1,814 bln funtów w maju 2020 r., Jest jedną z wiodących i jedną z najpotężniejszych giełd na rynku świat.

Chociaż wiodące akcje FTSE mocno ucierpiały w tym roku z powodu ostatnich wydarzeń, wywarło to efekt domina na LSE, który spowodował kurczenie się.

Mając nadzieje w świetle ostatnich i historycznych wiadomości o szczepieniach, rok 2021 jest pełen nadziei, że firmy, które rozkwitną w 2021 roku i później, gdy gospodarka będzie starać się stanąć na nogi.

10 najlepszych akcji w Wielkiej Brytanii w 2020 r

Nadszedł czas, aby przyjrzeć się dokładniej 10 akcjom w Wielkiej Brytanii, które osiągają najlepsze wyniki.

Ponieważ wszystkie firmy radziły sobie w tym trudnym okresie w czasie, pomimo ogólnych wyników, patrzymy na te, które osiągnęły najlepsze wyniki w tym roku i które mają nadzieję na udany rok 2021.

Od wiodącej firmy ubezpieczeniowej po branżę nieruchomości i rynek wyrobów czekoladowych – mamy tutaj najlepszych ubezpieczycieli i są gotowi, abyś mógł się nimi zająć w 2021 r..

10 brytyjskich akcji, które warto zainwestować w 2021 roku:

1. Rightmove Plc (LON: RMV)

Wykres ceny akcji Rightmove

Pierwszą firmą, która znalazła się na liście 10 najlepszych spółek notowanych na giełdach w Wielkiej Brytanii, jest wiodący portal nieruchomości w Wielkiej Brytanii, Rightmove.

Chociaż ten rok przyniósł niepewność we wszystkich obszarach, na rynku nieruchomości odnotowano znaczące zmiany.

Tegoroczne ograniczenia sprowadziły ludzi do domów i dały ludziom czas na rozważenie większych wyborów życiowych, dlatego firma Rightmove zauważyła, że ​​ich ruch w witrynie gwałtownie wzrósł..

Ale jednym dużym elementem, który ogromnie przyczynił się do tegorocznych wyników Rightmove, jest ogłoszenie rządu Wielkiej Brytanii, który wprowadził „urlop skarbowy”.

Przeprowadzka, która jest ogromnym obciążeniem, podniosła się i okazała się motywacją dla kupujących po raz pierwszy, a także właścicieli domów w całym kraju.

Urlop z opłatami skarbowymi umożliwia kupującym zakup domu o wartości do 500 000 GBP bez opłat skarbowych, a dla każdej wartości nieruchomości powyżej tej kwoty zostanie przyznana obniżona stawka.

Potencjalnie przedłużono również święto opłaty skarbowej, które ma zakończyć się w marcu 2022 r., Ale ostatnio rząd odmówił mu.

Ceny domów, które wzrosły o 6,5%, a zakupy domów rosną w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, umożliwiają wpompowanie pieniędzy bezpośrednio z powrotem do gospodarki.

Z kapitalizacją rynkową w wysokości 5,58 miliarda funtów, ten rynek nieruchomości jest jedną spółką o dużej kapitalizacji, która jest ściśle monitorowana zarówno przez profesjonalnych analityków, jak i inwestorów pod kątem wyników..

Chociaż platforma nieruchomości odnotowała w tym roku wzloty i spadki, obecna cena akcji platformy wynosi 639,60, aw ciągu całego roku kurs akcji wzrósł o ponad 11% w ciągu ostatnich 7 miesięcy.

W świetle potwierdzenia szczepionki, w tym Brexitu, rynek nieruchomości jest rynkiem, na którym ma się dalej rozwijać w 2021 r. I przez wiele lat..

Co sprawia, że ​​Rightmove jest jedną z akcji w Wielkiej Brytanii do kupienia w 2021 roku.

2. BP Plc (LON: BP)

Wykres ceny akcji bp

BP, formalnie znana jako The British Petroleum Company, to jedna spółka o dużej kapitalizacji, która wyprzedziła swoich konkurentów w 2020 roku i ma nadzieję na rok 2021.

Przemysł naftowo-gazowy, podobnie jak wszystkie inne branże, w tym roku stanął przed trudnymi wyzwaniami.

Jednak pomimo wyzwań, jakie przyniósł rok 2020, BP patrzy w przyszłość.

Ogłaszając wejście do sektora energii odnawialnej, celem firmy jest osiągnięcie 50 gigawatów energii odnawialnej do 2030 r., Pozostając jednocześnie widoczną obecnością w przemyśle naftowym.

To ogromny krok dla jednego z najlepszych wykonawców w LSE.

Ponieważ przemysł naftowy przyciągnął wielu do spekulacji na temat swojej przyszłości, bardziej ekologiczny wybór przejścia na energię odnawialną był nie tylko mądrym posunięciem dla jednej z czołowych wiodących firm naftowych na świecie, ale także krokiem, który ma na celu rozszerzenie firmy do dalsza wielkość.

Ponieważ ceny ropy mogą się znacznie zmienić i wykazywać niepewność, szczególnie w tym roku, jest to jedno mniejsze zmartwienie w sektorze energii odnawialnej, ponieważ świat stara się stać bardziej przyjazny dla środowiska.

Chociaż w tym roku brakowało popytu na paliwo z powodu wstrzymania ruchu na świecie, BP miał lepszy trzeci kwartał, który wykazał stratę w wysokości 0,5 miliarda dolarów w porównaniu do 16,8 miliarda dolarów w drugim kwartale..

Bernard Looney, dyrektor generalny BP, wypowiedział się w internetowym oświadczeniu o najważniejszych ruchach w przyszłości.

„Duże projekty trafiają do sieci, nasze firmy zorientowane na klienta naprawdę działają, a my jesteśmy mocno skoncentrowani na kosztach i dyscyplinie kapitałowej”.

Wraz z dodaniem, że zadłużenie netto spółki spada.

Jako wiodąca firma energetyczna „obraca się ku przyszłości” na drodze do energii odnawialnej, ta brytyjska spółka będzie częścią wkroczenia w 2021 r., W miarę jak świat coraz bardziej zbliża się do tego, by stać się przyjaznym dla środowiska i środowiska.

3. Hotel Chocolat Group PLC (LON: HOTC)

hotel grupy czekoladowej

W okresie świątecznym jedną z firm, która w tym roku radzi sobie dobrze ze swoimi czekoladowymi smakołykami, jest Hotel Chocolat.

Ta „ekskluzywna” firma produkująca czekoladę jest obecna fizycznie w całej Wielkiej Brytanii z ponad 160 sklepami, a także jest obecna w Internecie. Firma ma również dodatkową zaletę posiadania własnej plantacji w Saint Lucia.

Oprócz powyższego, firma produkująca czekoladki czyni swoją markę jeszcze bardziej wyjątkową, oferując usługi na wynos w postaci pysznych gorących czekoladek, które stają się coraz bardziej popularne, a niektórzy nawet wolą swoje napoje od niektórych z najlepszych międzynarodowych marek kawy, takich jak Costa i Starbucks.

Kapitalizacja rynkowa wynosząca 596,13 mln GBP sprawia, że ​​marka należąca do kategorii średniej kapitalizacji jest na bezpieczniejszym gruncie niż spółki o mniejszej kapitalizacji.

Jednak wszystkie firmy nadal wiążą się z pewnymi czynnikami ryzyka, o których zawsze musisz być świadomy, dlatego kluczowe znaczenie ma upewnienie się, że przeprowadzasz dalsze badania przed zainwestowaniem..

Uwaga: Akcje o średniej kapitalizacji to spółka, której kapitalizacja rynkowa waha się od 2 do 10 miliardów dolarów. W ramach LSE FTSE 250 jest indeksem o średniej kapitalizacji.

Aby uzyskać najlepsze akcje spółek o średniej kapitalizacji, które warto kupić w 2021 r., Mamy to dla Ciebie. Ten artykuł jest idealną lekturą dla 15 spółek o średniej kapitalizacji, które chcą osiągnąć dobre wyniki w 2021 roku.

Podczas gdy początek roku przyniósł firmie dobre wyniki, ponieważ odnotowano wzrost sprzedaży o 14%, niestety zanurkował, gdy pandemia koronawirusa przejęła świat i wpłynęła na wszystko..

Po zamknięciu sklepów z powodu koronawirusa, 14% odebrano firmie, ponieważ sektor handlu detalicznego jako całość ucierpiał znacząco na całym świecie.

Jednak sukces firmy pochodzi z rynku cyfrowego e-commerce, na którym sprzedaż wzrosła rok do roku o 150% (to duża przyjemność z czekolady) w okresie blokady i nadal.

Wraz ze wzrostem liczby lojalnych klientów VIP firmy, których liczba do tej pory wyniosła 1,3 miliona osób, które otrzymały ekskluzywne oferty od marki, pomogło osiągnąć te imponujące wyniki.

Gdy publicznie udostępniono plany nowej kreacji czekolady, „The Invention room”, która jest oparta na popularnej adaptacji filmów i książek Willy’ego Wonki, wraz z kreatywnymi i strategicznymi planami firmy, które zostały wprowadzone w życie. w 2021 roku marka czekolady ma świetlaną przyszłość prowadzącą do 2021 roku.

4. JD Sports Fashion Plc (LON: JD)

Wykres ceny akcji JD Sports fashion

Brytyjska firma zajmująca się sprzedażą detaliczną odzieży sportowej to jedna firma zajmująca się sprzedażą detaliczną, która miała dobry rok, biorąc pod uwagę skutki, jakie Covid-19 wywarł na branży detalicznej w tym roku.

Przy kapitalizacji rynkowej wynoszącej 7,65 miliarda funtów i udziałach zmieniających się rok do roku do około 7,30%, marka nie radzi sobie wcale źle, biorąc pod uwagę.

W ostatnim czasie JD Sports prowadził również rozmowy o potencjalnym przejęciu firmy Debenhams, która od dawna pada deszcz. Firma, która ma zostać zamknięta w nowym roku po tym, jak została administrowana i nie udało się jeszcze pozyskać kupca.

Ale JD nie odniosło sukcesu w negocjacjach, a jednym z głównych powodów było to, że Arcadia Group weszła teraz do administracji, która jest mocno zaangażowana w przychody Debenhams.

Ponieważ akcje JD wzrosły o 147% w ciągu ostatniego roku, dochód netto marek sportowych spadł o zgłoszone 6%. Chociaż przychody marek sportowych wzrosły do ​​6,11 miliarda funtów w 2020 roku z 4,72 miliarda dolarów na początku roku.

Warto zauważyć, że cena akcji JD jest znana jako wysoka, z pewnością ma miejsce, aby ponownie wzrosnąć.

W świetle zniesienia przez rząd Wielkiej Brytanii lokalnych środków blokujących w całym kraju, widzimy, że ten popularny sprzedawca sportowy osiąga jeszcze lepsze wyniki, gdy zbliżamy się do okresu świątecznego.

Ponieważ sklepy są otwierane w całym kraju i na całym świecie, w tym ponad 600 sklepów rozsianych po całym świecie i nie zapominając o silnych dochodach cyfrowych firmy, ta marka detaliczna jest jedną z akcji, które warto kupić i utrzymać zamknięcie w 2021 r..

5. B&M European Value Retail SA (LON: BME)

Wykres ceny akcji bme

Ponieważ naród przeszedł przez kilka okresów blokady, a lokalne środki nadal obowiązywały w całej Wielkiej Brytanii, B.&M, który jest klasyfikowany jako niezbędny detalista, to jedna firma w branży detalicznej, która dobrze sobie radzi w 2020 roku.

Z kapitalizacją rynkową w wysokości 4,95 miliarda funtów, te akcje o dużej kapitalizacji zapewniają równowagę między stabilnością wzrostu i są jedną z najniższych spółek wymienionych ze względu na zmienność cen ich akcji.

Znany brytyjski sklep detaliczny, w którym wiele znanych marek sprzedaje się za mniej i ma produkty we wszystkich obszarach, dąży do dalszego wzrostu do 2021 r..

Wraz z rosnącymi kolejkami wzdłuż ścieżek poza sklepami w całym kraju, pokazuje, jak popularna stała się marka w ostatnich latach, wraz z jej rosnącymi liczbami.

b&M European Value Retail ma pod swoimi skrzydłami kilka marek, w tym Heron Foods i francuski sklep detaliczny Babou we Francji. Poinformowano, że oszałamiające 84% przychodów marki pochodzi z rozwijającej się brytyjskiej marki B.&M, a pozostałe firmy dodają pozostałe.

Dyrektor generalny, Simon Aurora w B&M, wydał oświadczenia w najnowszym B&M European Value Retail za rok finansowy21 Prezentacja wyników śródrocznych, że w pierwszym kwartale roku obrotowego, pomimo problemów ze szkodą, firma zatrudniła 1800 nowych pracowników i zamierza zarchiwizować 950 sklepów w całej Wielkiej Brytanii, gdzie obecnie zajmują 657.

Ponieważ długoterminowa strategia i plany firmy pozostają niezmienione, marki dążą do zwiększenia sukcesu biznesowego prowadzącego do 2021 r. I później..

6. Games Workshop Group Plc (LON: GAW)

Wykres ceny akcji Games Workshop

Jak poprzednio znalazłem się na liście jednej z 15 akcji do kupienia w 2021 r., Games Workshop ponownie pojawia się na liście najlepszych brytyjskich akcji do kupienia przed nowym rokiem.

Firma Games Workshop z siedzibą w Nottingham udowadnia, że ​​nie zwalnia tempa w najbliższym czasie i okazała się niewielkim zatrzymaniem pokazu w FTSE 250.

Widząc gwałtowny wzrost cen akcji w 2020 r. I potwierdzony solidny wzrost o ponad 70%, ta marka gier wygląda i rozwija się pomimo pandemii.

Games Workshop prawdopodobnie osiągał najlepsze wyniki w FTSE 250 w ciągu ostatnich pięciu lat, co zostało zgłoszone wraz ze zwrotem i obejmuje również reinwestowane dywidendy w wysokości 1,600%. Co, jeśli myślisz, jest ogromnym wzrostem, aby zapewnić taki zwrot.

Wyjątkowy biznes, który czerpie duże zyski z franczyzy „Warhammer”, udowodnił, że wszystko jest osiągalne, ponieważ nadal dąży do dalszego wzrostu i wielkich zwrotów finansowych. Pod względem finansowym Games Workshop zarobiło łącznie 70 milionów funtów, co stanowi duży skok w porównaniu z 12,3 miliona funtów w 2015 roku..

Jako fanatycy Warhammera, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na arenie międzynarodowej, mogą zebrać się w społeczności internetowej, która w 2016 roku przyciągnęła zgłoszonych 5 milionów użytkowników i 70 milionów odsłon w ciągu pierwszych dwóch lat. Dane z lutego 2020 r. Pokazują, że każdego roku przesyłano ponad 500 filmów, a kiedy nowy raport pojawi się w przyszłym roku z tegorocznymi danymi, najprawdopodobniej wzrośnie..

Niedawno seria Warhammer poszła o krok dalej i stworzyła „Warhammer 40,000” aplikację do gier i interakcji, która z pewnością pomoże zwiększyć zyski Games Workshop..

Ponieważ prognozy analityków dotyczące ceny akcji firmy były ukierunkowane na 12 500 pensów, firma zbliża się do miejsca, w którym przewidywali, że będzie tak, jak obecnie wynosi 9905 pensów..

Ponieważ ta brytyjska firma zajmująca się grami detalicznymi stara się osiągnąć większy wzrost w ciągu 2021 r. I dalej, pomimo niedawnych wyzwań, firma powstrzymuje się od uspokojenia w morzu pełnym wysokich fal, co sprawia, że ​​ta brytyjska akcja jest dobrą inwestycją dla twojego portfela w 2021 r..

7. NEXT Plc (LON: NXT)

następny wykres ceny akcji

W porównaniu z innymi brytyjskimi sprzedawcami detalicznymi, Next jako stosunkowo nowy gracz pokazuje, z czego wykonana jest marka, dzięki ich wynikom.

Podobnie jak wszystkie sklepy detaliczne, Next musiało zamknąć ponad 500 sklepów i na stałe zamykać różne sklepy podczas krajowych okresów zamknięcia, co spowodowało, że firma polegała wyłącznie na sprzedaży online, aby zwiększyć przychody marek. Oczywiście spowodowało to spadek sprzedaży Next ze względu na dużą utratę odwiedzalności przez drzwi.

Jednak Next poradził sobie zaskakująco dobrze, biorąc pod uwagę przewidywania 30% spadku sprzedaży w tym roku, obecnie oczekuje się 12% straty, która w porównaniu z innymi sklepami detalicznymi, Next jest na szczycie listy..

Next może potencjalnie zobaczyć ogromny wzrost prowadzący do 2021 roku i później, ponieważ po ogłoszeniach, że Debenhams i Arcadia Group są gotowe do zamknięcia, chyba że zostaną kupione, może potencjalnie zobaczyć, że Next nie tylko będzie miał większą obecność na głównych ulicach, ale może zobaczyć wzrost udziałów w rynku Next i więcej.

W trzecim kwartale Next miał udany kwartał, w którym sprzedaż online wzrosła o 23,1% i obecnie wzrosła o 2,8% w porównaniu ze sprzedażą w pełnej cenie o 2,8%, wraz z prognozowanym zyskiem netto przed opodatkowaniem w wysokości 365 mln GBP, czyli 65 mln GBP zgodnie z przewidywaniami. we wrześniu.

Ponieważ Next stale zwiększa sprzedaż i nadal rośnie w siłę, firma dąży również do obniżenia w tym roku debetu netto na koniec roku, również o 487 milionów funtów. Co pozostawi niespłacone saldo debetowe w wysokości 625 milionów funtów.

Ponieważ nadeszło potwierdzenie nowej szczepionki wraz z odwiedzinami w kolejnych sklepach detalicznych, wyniki za IV kwartał, które zostaną przedstawione 5 stycznia, pokażą wyniki firmy w tym trudnym roku..

Ale Next ma duży potencjał, aby być jednym z najlepszych graczy FTSE 100 i ma rozkwitnąć w 2021 roku i później.

8. Tesco PLC (LON: TSCO)

Wykres ceny akcji Tesco

Rok 2020 był rokiem dla supermarketów i najważniejszych sklepów detalicznych na całym świecie, ponieważ pandemia koronawirusa przejęła zbędne sklepy i wszystkie inne branże, aby zamknąć lub działać na znacznie mniejszą skalę..

Po pierwsze, co za rok dla marki Tesco, firma supermarketów miała dobry rok, delikatnie mówiąc, ze sprzedażą, a nawet odnotował wzrost zakupów online o 90% w krajowych okresach blokady..

Odnosząca sukcesy marka supermarketów przeszła liczne testy podczas pandemii, ale udało jej się osiągnąć sukces. Zatrudniając pracowników tymczasowych, aby rozpocząć pierwszą ogólnokrajową blokadę, aby zatrzymać i zatrudnić ponad 16 000 pracowników na stałe, którzy dołączą do rozwijającej się firmy supermarketów.

Jak pokazują raporty, sprzedaż żywności online Tesco również wzrosła, aw pierwszym półroczu raportu firmy wykazała, że ​​wzrosła prawie dwukrotnie.

TSCO odnotowało 7% wzrost od początku roku, aż do zakończenia pierwszego półrocza w sierpniu, kiedy jego sprzedaż osiągnęła 26,7 miliarda funtów, aw samej Wielkiej Brytanii Tesco poinformowało, że sprzedaż żywności wzrosła o 9%.

Chociaż firma radzi sobie dobrze, marka nadal musiała odkładać fundusze i poniosła wysokie koszty, aby dostosować się do nowych środków bezpieczeństwa Covid-19 we wszystkich sklepach w Wielkiej Brytanii..

Nowo mianowany dyrektor generalny, Ken Murphy, odniósł się do swoich przemyśleń w oświadczeniu, w którym poinformował, że sprzedaż towarów na Halloween przyniosła „dobre wyniki” i ma nadzieję, że klienci będą równie pozytywnie nastawieni w nadchodzącym okresie świątecznym, co sprawi, że sprzedaż firmy wzrośnie jeszcze bardziej..

Oprócz gwałtownej sprzedaży TSCO sfinalizowało również proces sprzedaży swoich tajlandzkich i malezyjskich przedsiębiorstw, które podobno zostały oznaczone jako wartość sprzedaży około 10,6 miliarda funtów..

W związku ze sprzedażą obecności marki w Azji, firma ogłosiła, że ​​5 miliardów funtów wartości netto ma zostać przekazane akcjonariuszom w formie specjalnej dywidendy. I kolejne 2,5 miliarda funtów dodane do programu emerytalnego Tesco PLC.

Analitycy podzielają pozytywne prognozy dotyczące kursu akcji Tescos na 2021 r., Z medianą ceny 276 pensów, która obecnie wynosi 226,30 pensów. Co sprawia, że ​​te zapasy w supermarkecie są dobrym zakupem do 2021 roku.

9. Aviva Plc (LON: AV)

Wykres ceny akcji aviva

Aviva, najlepsza firma ubezpieczeniowa w Wielkiej Brytanii, znajduje się na liście 10 najlepszych brytyjskich akcji do kupienia w 2021 roku.

Chociaż Aviva miała w tym roku swoje wyzwania, podobnie jak większość firm ubezpieczeniowych, firma ubezpieczeniowa zrobiła dobry grunt i wprowadziła kilka nowych pozytywnych zmian w tym roku, w tym mianowanie nowego dyrektora generalnego, Amandy Blanc.

Oprócz zaprezentowania nowej strategii dla firmy, duża część, która została uwzględniona, to sprzedaż Aviva Singapore i Aviva Vita we Włoszech za 2 miliardy funtów, która ma na celu „uproszczenie” portfolio Avivy zgodnie z zaleceniami Blanc.

W związku z pozytywnymi perspektywami dla firmy w 2020 r., W najnowszym raporcie stwierdzono, że Zarząd zadeklarował wypłatę zaliczkowej dywidendy w wysokości 7 pensów na akcję w styczniu 2021 r., Przy czym Zarząd spodziewa się wypłaty 14 pensów na akcję, która podlega zawyżone wyniki i decyzja zapadła w marcu 2021 r.

Ze względu na pozytywne prognozy towarzystw ubezpieczeniowych na 2020 r. Z rosnącymi zyskami, które umożliwiły osiągnięcie dywidendy na poziomie 7 pensów na akcję i potencjalnego wzrostu, wyróżnia się to, że ta brytyjska spółka będzie częścią w 2021 r..

10. Persimmon Plc (LON: PSN)

Wykres ceny akcji Persimmon

Chociaż nic nie jest pewne do 2021 r., Rynek nieruchomości jest branżą, która świetnie sobie radzi w 2020 r., Biorąc pod uwagę wszystkie wyzwania, jakie przyniósł w tym roku. Szczególnie obecnie w branży są inwestycje typu „buy-to-let”, na które wydaje się obecnie wysoki popyt.

Z kapitalizacją rynkową w wysokości 8,24 miliarda funtów, Persimmon miał doskonały początek w pierwszej połowie, wykazując prawie 49% wzrost rok do roku w porównaniu z ubiegłym rokiem i ma zamiar osiągnąć znakomity ogólny wynik w 2020 r..

Po ogłoszeniu przez rząd zwolnienia z opłaty skarbowej, skłoniło to wielu do dalszych działań, aby dostać się na drabinę nieruchomości. Widząc, jak obecni właściciele domów zmieniają swoją starą przestrzeń życiową w nową, FTB przeskakuje po drabinie nieruchomości, a ostatnio obserwuje wzrost liczby inwestorów, którzy są częścią mieszanki z zakupem nieruchomości na wynajem.

Chociaż proces zakupu mieszkań zatrzymał się w okresach blokady, Persimmon poinformował, że nie wpłynęło to na ogólne wyniki firmy, a jeśli cokolwiek, zostało to posunięte dalej.

W drugiej połowie tego roku brytyjscy właściciele domów poinformowali, że ma portfel zamówień terminowych na około 2,5 miliarda funtów, co stanowi wzrost o 21% w stosunku do zeszłego roku i obecnie jest „wyprzedany” w tym roku..

Były dyrektor generalny grupy, Dave Jenkinson, stwierdził w najnowszym raporcie po udanym roku firmy, Jenkinson zwrócił się o nowe dywidendy dla akcjonariuszy.

„Z przyjemnością informujemy, że Zarząd proponuje skromną dywidendę okresową w wysokości 40 pensów na akcję. Dalsze wypłaty dywidend w tym roku pozostaną pod ścisłym nadzorem ”.

Dean Finch, nowy dyrektor generalny Persimmon, niedawno podzielił się swoimi oświadczeniami na temat rocznych wyników firmy.

W oświadczeniu Finch poinformował, że Persimmon działa „solidnie” pomimo wyzwań związanych z Covid-19 i jest na dobrej drodze do osiągnięcia „dobrego wyniku” w 2020 r..

Persimmon jest bez wątpienia silnym liderem na rynku i jednym liderem na rynku, który jest na dobrej drodze nie tylko do zakończenia tego roku na wysokim poziomie, ale także do dalszych sukcesów w 2021 roku i później.

Wykazując dobre wyniki finansowe i kontynuując utrzymanie takiej siły w nowym roku, a także budując inne ścieżki w ramach marki, w tym obsługę klienta, Persimmon jest na dobrej drodze, aby stać się prawdopodobnie najlepszą brytyjską firmą mieszkaniową w Wielkiej Brytanii..

Jak inwestować w brytyjskie akcje?

Teraz ustaliliśmy kilka z 10 najlepszych brytyjskich akcji w 2020 r. I akcje, które będą częścią nadchodzącej 2021 r., Teraz nadszedł czas, aby zobaczyć, jak stać się częścią brytyjskiej akcji handlowej na giełdzie.

Zanim zaczniesz swoją przygodę z inwestowaniem, musisz wiedzieć, że nic nie jest gwarantowane podczas inwestowania pieniędzy. Dlatego mądrze jest przeprowadzać i przeprowadzać jak najwięcej badań we wszystkich obszarach, w których myślisz o ulokowaniu pieniędzy..

Możesz rozpocząć swoją podróż handlową w zaciszu własnego domu, mając całą pomoc i wskazówki na wyciągnięcie ręki.

Po pierwsze, aby handlować akcjami brytyjskimi, musisz założyć konto handlowe i znaleźć odpowiedniego dla siebie brokera.

Dostępnych jest wiele platform transakcyjnych online, które możesz eksplorować online, jednak najlepiej wybrać mądrze i upewnić się, że wybrana platforma ma wymagane licencje wraz z licencjami maklerskimi.

eToro, wiodąca na świecie platforma społecznościowa i handlowa, oferuje to wszystko w Twoim czasie wolnym. Platforma handlowa online sprawia, że ​​rozpoczęcie handlu akcjami jest proste, bezstresowe, efektywne i szybkie.

Otwieranie twojego Konto eToro można to zrobić w ciągu kilku minut, wraz z otwarciem rachunku maklerskiego, na którym zaleca się przechowywanie pieniędzy oddzielnie od codziennych rachunków.

Po otwarciu konta i wybraniu brokera dobrze dostosowanego do Twoich potrzeb, ostatnim punktem jest zdeponowanie pieniędzy, aby rozpocząć przygodę z handlem akcjami.

Nie ma ograniczeń czasowych, możesz poświęcić tyle czasu i przeprowadzić tyle badań, ile potrzebujesz, zanim zainwestujesz swoje pieniądze w cokolwiek, ponieważ zawsze dobrze jest wiedzieć, w co się wybierasz.

Uwzględniając wszystkie korzyści, które ma do zaoferowania eToro, w tym 0% prowizji, dostęp do wszystkich wiodących najlepszych akcji i nie tylko, eToro oferuje również edukację handlową, abyś zrozumiał i rozpoczął swoją przygodę z handlem akcjami.

Bez kosztów początkowych możesz po prostu zarejestrować się za darmo i przekonać się z pierwszej ręki, jak wygląda i działa konto handlowe, więc jeśli chodzi o prawdziwą transakcję, poczujesz się pewniej, jak handlować.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym inwestorem, czy początkującym w inwestowaniu, możesz nauczyć się wszystkich sztuczek handlu dzięki tej łatwej, prostej, nowoczesnej platformie.

eToro – kupuj najlepsze brytyjskie akcje w 2021 r. z 0% prowizją

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności na giełdzie – zalecamy wypróbowanie ich.

Twój kapitał jest zagrożony. Mogą obowiązywać inne opłaty

Klucz Pmaści

Istnieje wiele możliwości inwestowania na brytyjskiej giełdzie w 2021 roku, ale w tym roku stało się jasne, że warto przyjrzeć się 10 najlepszym brytyjskim akcjom. Poniżej znajdują się najważniejsze kluczowe punkty dotyczące akcji brytyjskich w 2021 r.

Jeśli pamiętasz cokolwiek z najlepszych brytyjskich akcji na 2021 r., Aby zainwestować, zrób to w tych kluczowych kwestiach.

 • Rightmove i BP na szczycie naszej listy najlepszych akcji w Wielkiej Brytanii na 2021 rok
 • Przed zainwestowaniem zawsze przeprowadź dodatkowe badania wybranych akcji.
 • Inwestowanie i kupowanie w akcje nie wiąże się z żadnymi gwarancjami związanymi z czynnikami ryzyka.
 • Zainwestuj w swoje środki finansowe.
 • Na koniec warto upewnić się, że wybrana inwestycja jest w 100% wygodna, zwłaszcza jeśli chcesz zainwestować na dłuższą metę.

Mamy nadzieję, że nasza lista 10 najlepszych brytyjskich akcji, które warto zainwestować w 2021 roku, okazała się pomocna.

Uwaga: wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki. Wartość inwestycji może zarówno spaść, jak i wzrosnąć. Wszelkie opinie, wiadomości, badania, analizy, ceny lub inne informacje zawarte na tej stronie internetowej mają charakter ogólnego komentarza rynkowego i nie stanowią porady inwestycyjnej. Trading Education nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakiejkolwiek inwestycji opartej na jakichkolwiek zaleceniach, prognozach lub innych dostarczonych informacjach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner