11 Najlepszych Akcji Konopi W 2020 roku

Najlepsze akcje konopi indyjskich

Czy chcesz wejść na giełdę konopi w 2021 roku? Czy chcesz poznać najlepszych graczy na giełdzie konopi indyjskich wkraczających w nowy rok? Przyjrzyjmy się najlepszym zapasom konopi indyjskich w 2020 r. I wyznaczamy kierunek w 2021 r.

Jeśli zastanawiasz się, czy dobrze to czytasz, tak, akcje konopi istnieją i są legalne w handlu i inwestowaniu. W rzeczywistości rynek ten stał się przez lata coraz bardziej popularny wśród inwestorów, więc spójrzmy na rozumowanie, dlaczego ta ekscytująca branża przyciąga wzrok wielu.

W Kanadzie marihuana była legalna zarówno do użytku rekreacyjnego, jak i medycznego, ale w Stanach Zjednoczonych tylko różne stany, a dokładniej 12, zalegalizowały rekreacyjne używanie marihuany lub „marihuany”, która jest nazwą najczęściej nazywaną marihuaną. Jednak w pozostałych stanach jest nadal nielegalny i jest dostępny tylko do użytku medycznego. Dzieje się tak również w Wielkiej Brytanii i jest to nielegalne w całym kraju z ograniczonym użyciem marihuany wyłącznie do użytku medycznego..

Ale jaka jest atrakcyjność zapasów konopi, możesz zapytać?

Odpowiadając na to pytanie, istnieje i było duże zainteresowanie inwestorów z całego świata w tym sektorze ze względu na znaczące zmiany w prawie USA i Kanady w różnych stanach, które wprowadzają legalną marihuanę. Popyt ze strony konsumentów na całym świecie jest wysoki, a przy zastosowaniu medycznym nadal istnieje zapotrzebowanie na wspólne tworzenie leków o najwyższej wydajności, co jest powodem, dla którego zapasy branżowe znacznie wzrosły od 2018 r..

Jednak od 2018 roku aż do niedawna, wraz z wieścią o triumfie Joe Bidena na stanowisku nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych, budziła nadzieje, że ten sektor wkrótce znów znajdzie się w centrum uwagi i potwierdzi, czy przepisy dotyczące marihuany będą rozwijać się dalej, zarówno dla zastosowań medycznych, jak i rekreacyjnych w różnych stanach lub legalnych w całym kraju.

Ponieważ renomowane firmy wciąż pukają do drzwi tych stanów, w których bariery znoszą surowe przepisy dotyczące używania marihuany, wynik w obu przypadkach będzie miał duży wpływ na giełdę konopi indyjskich..

Stany, w tym New Jersey, Arizona i Montana, widziały wyborców 3 listopada 2020 r. Głosujących za zezwoleniem na legalizację marihuany w celach rekreacyjnych w ich stanach, a Mississippi zezwoliła na zalegalizowanie marihuany wyłącznie do użytku ściśle medycznego.

Ceny akcji konopi indyjskich w tym roku mogły dla niektórych po prostu być dobre, ale dla innych nadal świetnie wypadły, biorąc pod uwagę wyzwania, jakie w 2020 r. Pojawiły się wśród nas wszystkich, a dla niektórych odnotowano, że straty pogorszyły się z powodu różnych czynników. Jednym z tych głównych czynników były wybory w USA, ale po drugie firmy inwestowały w swoją działalność, aby przyspieszyć proces produkcji i dystrybucji, kupując sprzęt, który przyniesie szybsze dochody. Jednak po wyborach w USA ceny zapasów konopi indyjskich w krótkim czasie wzrosły w przypadku różnych firm, z nadziejami na nowe zmiany, które mają nadejść w 2021 r. Dla branży konopi indyjskich..

Jeśli zastanawiasz się, jakie są zapasy marihuany, Twoje zrozumienie stanie się jasne, gdy przejdziemy do następnej sekcji.

Co to są zapasy konopi indyjskich?

Przemysł marihuany przeszedł długą drogę przez te wszystkie lata, kiedy to tysiące, a nawet prawie miliony turystów przybywają do Amsterdamu, gdzie rekreacyjne używanie marihuany zostało zalegalizowane od wielu lat, a pod względem medycznym marihuana jest szanowanym lekiem pomagającym w różnych sytuacjach. ustabilizowanie się chorób.

Ale co to jest zapas konopi indyjskich?

Zapasy marihuany to po prostu akcje, które można kupić w zalegalizowanych firmach konopnych, które tworzą konopie do użytku medycznego, a teraz, gdy jest ona zalegalizowana do użytku rekreacyjnego, zarówno od firm prywatnych, jak i publicznych.

Ale szum wokół tego produktu na całym świecie powoduje znaczny wzrost cen akcji. Rosnąca liczba osób popiera legalizację tego produktu, co spowodowało szybki rozwój firm publicznych i prywatnych, co spowodowało, że inwestorzy bacznie obserwowali tę szybko rozwijającą się branżę, która doprowadziła do tego, że wielu inwestorów stało się częścią świeżo upieczona, dynamiczna, rozwijająca się branża, która pokazuje się i ma potencjał, by radzić sobie wyjątkowo dobrze w teraźniejszości i na dłuższą metę.

Dowody są do zobaczenia, od 2018 roku branża konopi indyjskich podobno zarobiła 13,8 miliona dolarów zarówno od firm publicznych, jak i prywatnych. Z lekkim niepowodzeniem w tym roku branża spodziewa się rozkwitu w 2021 r. Do skali, która może zaskoczyć zarówno inwestorów, jak i osoby nieinwestujące, co jest teraz odpowiednim momentem, aby poznać tajniki nowej kwitnącej branży i spójrz na najlepsze akcje konopi indyjskich, które osiągnęły dobre wyniki w 2020 r. i są gotowe do osiągnięcia wyników do 2021 r. i później.

Najlepsze akcje marihuany w 2020 roku

Biorąc pod uwagę wzloty i upadki branży, których doświadczył w ostatnich latach, nie ma wątpliwości, jak wygląda przyszłość rozwijającego się przemysłu konopnego..

Według danych, do 2025 roku branża marihuany ma wzrosnąć do poziomu ponad 38 miliardów dolarów, dlatego nie można przegapić okazji, aby być częścią tak szybkiego wzrostu..

Teraz nie traćmy więcej czasu i spójrzmy na 11 najlepszych spółek notowanych na giełdzie konopi indyjskich w 2020 roku, którzy również chcą jeszcze bardziej wybuchnąć w 2021 roku.

11 najlepszych akcji konopi indyjskich osiągnie dla Ciebie wyniki w 2021 r .:

 1. GW Pharmaceuticals (GWPH)
 2. Canopy Growth Corporation (CGC)
 3. Aphria (APHA)
 4. Scotts Miracle-Gro (SMG)
 5. ETFMG Alternative Harvest ETF (MJ)
 6. Novartis ADR (NVS)
 7. Green Thumb Industries (GTBIF)
 8. Cresco Labs (CRLBF)
 9. Aurora Cannabis (ACB)
 10. Cronos (CRON)
 11. Żniwa, zdrowie & Rekreacja (HRVSF)

1. GW Pharmaceuticals (GWPH)

Wykres ceny akcji gw Pharmaceuticals

Pierwszą firmą, która znalazła się na liście jest GW Pharmaceuticals (GWPH). Brytyjska firma, która mocno ugruntowała swoją nazwę w branży, produkując dwa produkty z konopi znane i dystrybuowane do ponad 30 krajów na całym świecie, dostępnych do użytku medycznego..

Nabiximols, który był pierwszą naturalną rośliną konopi indyjskich, który został wyprodukowany, uzyskał aprobatę i autoryzację nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale we wszystkich krajach, w których dostępna jest dystrybucja marihuany do użytku medycznego, oraz drugi Epidiolex, który stał się drugim produktem, który został niedawno zatwierdzony. przez amerykańskich administratorów ds. żywności i leków, będzie kolejnym sukcesem dla firmy, która uzyskała zezwolenie na legalne użycie.

Specjalizuje się w badaniach i opracowywaniu leków z konopi indyjskich na receptę na choroby, takie jak stwardnienie rozsiane, z których GWPH jest znane na całym świecie i prowadzi dalsze badania nad stworzeniem skutecznego leku na rzadkie i katastrofalne formy padaczki wieku dziecięcego.

Firma biofarmaceutyczna, której kapitalizacja rynkowa wynosi 4 miliardy dolarów, jest na dobrej drodze do dalszego sukcesu, ponieważ zostało potwierdzone, że firma przyniosła przychody w wysokości 442 milionów dolarów od czerwca 2020 r., Podczas gdy do 2021 r. Firma chce. zobacz potencjalne oszałamiające dane liczbowe dotyczące najnowszego leku oraz nowych produktów na horyzoncie.

Mimo że firma nie podała liczb, które początkowo przewidywały i przewidywały na ten rok, według doniesień firma nadal odnotowuje wzrost od początku roku o 25%.

Ponieważ powstają nowe produkty medyczne, nie ma wątpliwości, że ten zakup jest długoterminowy i zapewnia dużą rentowność.

2. Canopy Growth Corporation (CGC)

Wykres ceny akcji CGC

Canopy Growth Corporation, kanadyjska firma konopna założona w 2013 roku z siedzibą w Smith Falls w Ontario w Kanadzie.

CGC to obecnie jedna firma, którą inwestorzy uważnie obserwują po wyborach, aby potwierdzić, że Joe Bidden, który ma zostać nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych, doprowadził wielu do przekonania lub spekulacji, że legalizacja marihuany może zostać zalegalizowana w większości Stany Zjednoczone, jak wiceprezydent Kamala-Harris wyraziła i poparła legalizację używania konopi indyjskich.

Chociaż w tym roku odnotowano spadki w przypadku wiodącej organizacji, której kapitalizacja rynkowa wynosi około 10 miliardów dolarów, w świetle ostatnich wydarzeń firma zwolniła pracowników i była świadkiem zamykania różnych szklarni, aby obniżyć ich wydatki, ponieważ firma zgłosiła stratę netto w wysokości 1,3 miliarda dolarów. ze względu na znaczące remonty w firmie, jak od tamtej pory widziano światło na końcu tunelu po takiej przerwie.

Jednakże, kontynuując pozytywny akcent, kanadyjska firma wzrosła w tym roku o 38% i radzi sobie bardzo dobrze, biorąc pod uwagę globalne efekty, a nawet została uznana za największą „pulę akcji” na rynku, a we wrześniu spółka z Sprzedaż netto w wysokości 1,32 miliarda CAD.

Wraz z nowymi udziałowcami Constellation Brands i nowym dyrektorem generalnym Davidem Kleinem prowadzącym odnowioną firmę, ten sukces odnoszący sukcesy marek będzie kontynuowany w nowym roku i nie tylko..

3. Aphria (APHA)

Wykres ceny akcji APHA

Kolejną kanadyjską firmą zajmującą się konopiami indyjskimi, która uświetniła listę najlepiej prosperujących firm konopnych w 2020 roku i jedną do kupienia lub utrzymania, jest Aphria.

Aphria zajmuje w Kanadzie pozycję numer 1 pod względem przychodów, przy czym większość pochodzi z rekreacyjnego używania marihuany. Firma, której kapitalizacja rynkowa wynosi obecnie 1,29 miliarda dolarów, jest liderem ze sprzedażą netto przewyższającą większość lub wszystkich konkurentów, co wskazuje na jej 16% wzrost rok do roku i zajmuje 12. miejsce na 240 akcji medycznych i farmaceutycznych.

Kanadyjska firma farmaceutyczna odnotowała swoje wady również w tym roku, odnotowując stratę 5,1 miliona dolarów w pierwszym kwartale, jednak nadal była jedną z najlepiej prosperujących firm wśród swoich konkurentów, jeśli chodzi o straty poniesione przez każdą firmę w 2020 r..

Pomiędzy Aphria i Canopy Growth, te kanadyjskie marki poświęciły dużo światła na porównanie obu tych marek, aby zobaczyć, kto wyjdzie lepiej w nowym roku, ale rzeczywistość jest taka, że ​​obie są równie silnymi firmami, od których można być poza.

Chociaż wzrost markizy jest bardziej ugruntowany, udziały w rynku CGG są większe, a jej przychody rosną szybciej, nie można przeoczyć Aphrii, ponieważ firma ta jest nastawiona na wielki sukces i jak dotąd udowodniła, że.

4. Scotts Miracle-Gro (Pistolet maszynowy)

SMG jest jedną z największych firm produkcyjnych w USA, znaną bardziej na całym świecie ze swoich produktów do zwalczania trawników i szkodników, która szybko wkracza na rynek konopi indyjskich.

Ze względu na ostatnie wydarzenia w tym roku, miliony ludzi na całym świecie ograniczyły się do pozostania w domu i odnotowały znaczny wzrost sprzedaży swoich produktów.

W ostatnim czasie firma wkroczyła na rynek konopi indyjskich i staje się osobą, którą należy obserwować, ponieważ ich produkty hydroponiczne, które są niezbędne do uprawy wielu produktów pochodzenia roślinnego, ale w szczególności, konopie indyjskie przodują w sprzedaży..

Nic dziwnego, że firma szykuje się do wielkości, ponieważ Scotts przejął nowy dodatek do rozwijającej się organizacji Sunlight Supply w 2018 roku, która znacznie wzrosła i odnotowała wzrost o 59% od września 2020 r..

Firma, która posiada 9,6 miliardów dolarów kapitalizacji rynkowej, ma wzrosnąć w nadchodzących latach i okazała się bardziej popularna wśród profesjonalnych uprawiających konopie indyjskich osób i firm, które pozyskują własny wzrost marihuany, co sprawia, że ​​ta firma jest jedną z najlepszych część wchodzenia w przyszłość.

5. ETFMG Alternative Harvest ETF (MJ)

Wykres ceny akcji MJ

Jeśli znasz branżę konopi indyjskich, bez wątpienia słyszałeś lub natknąłeś się na ETFMG Alternative Harvest EFT (MJ).

MJ to amerykański fundusz giełdowy, który ma na celu śledzenie firm, które mogą odnieść korzyści z różnych zastosowań konopi indyjskich. Z aktywami netto o wartości 569,69 miliona dolarów, organizacja wie, że dobry biznes to, co widzi, w tym dwie kanadyjskie firmy, które znalazły się na liście Canopy Growth group i Aphria znajdują się w pierwszej dziesiątce MJ.

Fundusz szuka firm zajmujących się konopiami indyjskimi, które chcą zaistnieć w branży na całym świecie, oraz firm, które są legalne, aby działać z odpowiednimi zezwoleniami i licencjami. Oprócz firm zajmujących się konopiami indyjskimi, MJ szuka również firm, które w efekcie mają potencjał do rozszerzenia swojej działalności w tej dziedzinie.

Z niektórymi najlepiej działającymi graczami konopi indyjskich w branży konopi indyjskich, organizacja ta jest prawdopodobnie dużą siłą w branży

6. Novartis ADR (NVS)

Wykres ceny akcji NVS

Novartis International to szwajcarska firma farmaceutyczna z siedzibą w Bazylei w Szwajcarii.

Firma, która produkuje produkty zdrowotne dystrybuowane na całym świecie, jest jedną z największych firm farmaceutycznych zarówno pod względem kapitalizacji rynkowej, jak i sprzedaży netto, okazując się siłą nie do powstrzymania w branży..

Z dotychczasową wartością rynkową wynoszącą 200,9 miliarda dolarów, jego związek z marihuaną jest wynikiem umowy podpisanej w 2018 roku z partnerami Tilray w ramach pierwszego globalnego partnerstwa marek, aby podzielić się ich celem „szybszej ekspansji na większej liczbie rynków”..

NVS, podobnie jak inne firmy, osiąga stabilne wyniki osiągając od początku roku -3,2%.

Dzięki lekom, które firma farmaceutyczna zamierza produkować, i zaangażowaniu w branżę konopi indyjskich, prowadzi to do tego, że firma ta jest jedną z najlepszych w 2020 r. I szuka sukcesu przez wiele lat..

7. Green Thumb Industries (GTBIF)

Magazyn GTBIF

Green thumb Industries (GTBIF) to amerykańska firma zajmująca się konopiami indyjskimi z siedzibą w Chicago w stanie Illinois. Firma produkująca konopie indyjskie do celów medycznych i rekreacyjnych w Stanach Zjednoczonych.

Obecność GTBIF w Stanach Zjednoczonych rośnie, ponieważ obecnie ich celem jest próba założenia i umieszczenia sklepu detalicznego w każdym stanie, który ma uczynić rekreacyjną marihuanę legalną. Podobnie jak w stanach, w których obecnie marihuana jest zalegalizowana, czyli obecnie w 12 stanach, marka wyraźnie zaznaczyła swoją obecność za pomocą ran operacyjnych.

Podczas gdy ich zapasy wzrosły obecnie o 1,74% w ciągu ostatniego tygodnia i po potwierdzeniu wiadomości o 50. sklepie marki, który ma zostać otwarty w Rise Kendall na Florydzie.

Ta firma zajmująca się konopiami indyjskimi jest jedną z najlepszych firm w 2020 roku i wygląda na to, że jest jedną z firm nastawionych na znacznie więcej w 2021.

8. Cresco Labs (CRLBF)

Magazyn CRLBF

Cresco Labs, kolejna firma produkująca marihuanę z siedzibą w Illinois, zajmuje następne miejsce na liście najlepszych firm produkujących marihuanę, mając świetny rok, mimo że ich akcje spadły o około 20% w tym roku, nadal osiągają znakomite wyniki, a nawet wyprzedzili niektóre z wiodących kanadyjskich firm produkujących marihuanę..

Ta amerykańska firma nie tylko sprytnie zdominowała tę branżę, ale także perspektywy, jakie firma stawia na nowy rok, a na nadchodzące lata są już doskonale zaplanowane..

Firma ustanawia obecnie plan strategiczny wraz z uruchomieniem kół, aby sklepy były zlokalizowane w stanach, które głosowały za legalizacją marihuany rekreacyjnej.

Mów o byciu o krok do przodu, ponieważ nadal istnieje ryzyko, że te państwa nie otrzymają władzy.

Dzięki dobrym przychodom, stałym przychodom i planom dalszych działań, ta firma jest już na najlepszej drodze do przyszłości.

9. Aurora Cannabis (ACB)

Wykres ceny akcji ACB

Aurora Cannabis, kanadyjska firma produkująca marihuanę, która znacznie się rozwinęła przez lata, odkąd została założona w 2013 roku.

Chociaż, podobnie jak wiele innych firm medycznych, w tym roku początek roku był trudny, a ta firma również nie jest wyjątkiem, ponieważ jej akcje spadły o około 60%, ale wraz z wiadomościami o wyborach wzrosły fundusze ACB i wciąż rosną, co oznacza, że ​​firma szybko idzie w górę. droga do nowej ekscytującej ścieżki w 2021 roku.

Nowy dyrektor generalny firmy, Miguel Martin, który objął w tym roku władzę, jest zdecydowany uczynić ACB wiodącą firmą w branży, stwierdzając: „Zamierzamy pokazać, że Aurora może być dochodowa, zorientowana na wzrost i liderem na rynku kannabinoidów”..

Wraz z nowym CEO ACB i atrakcyjnymi perspektywami firmy, firma ta jest nie tylko jedną z najlepszych firm w tym roku, ale ma osiągnąć sukces w 2021 r..

10. Cronos (CRON)

Wykres ceny akcji CRON

Jedną z kluczowych kwestii, o których należy wspomnieć na temat tej akcji, jest to, że jej duży posiadacz akcji, Altria, odgrywa ogromną rolę w strategicznym planowaniu biznesowym, które okazało się nie tylko ogromną, ale także kluczową częścią biznesu..

Pod koniec września Cronos przewyższył swój wynik od początku roku i osiągnął 11 milionów dolarów, czyli dwa razy tyle, ile firma zarobiła w poprzednim roku w trzecim kwartale..

Dzięki dobrej równowadze przychodów firma koncentruje się również na innych obszarach, w tym na linii produktów wellness i zdrowotnych, umożliwiając większy wzrost pod jedną z ich marek.

I na koniec, aby wspomnieć, Cronos podpisał również umowę z Ginkgo Bioworks, która jest firmą biotechnologiczną, która wprowadza innowacyjne odmiany konopi indyjskich, które zostaną wdrożone do użytku medycznego..

11. Żniwa, zdrowie & Rekreacja (HRVSF)

Magazyn HRVSF

Żniwa, zdrowie & rekreacja to pionowo zintegrowana firma zajmująca się konopiami indyjskimi założona w 2007 roku w Arizonie w USA.

HRVSF to największa zatwierdzona medycznie firma zajmująca się konopiami indyjskimi w Arizonie, a ostatnio widziano wyborców głosujących na stan w celu przyznania przepisów dotyczących rekreacyjnego wykorzystania produktu, który będzie dużym generatorem dla firmy.

Przewiduje się, że dla tej firmy 225 milionów dolarów osiągnie przychody pod koniec roku, a wraz z obiecującymi wiadomościami o rekreacyjnym wykorzystaniu, przewiduje większy wzrost dla dobrze ugruntowanej arizońskiej firmy do 2021 roku..

Najlepsze akcje konopi indyjskich – Podsumowanie

A oto niektóre z najlepszych producentów konopi indyjskich w 2020 r. Chociaż jest więcej firm, które chcą zarchiwizować sukces w nadchodzącym roku, zawsze warto mieć oko na inne firmy, które również się rozwijają..

Jak wiemy, wszystko jest możliwe i to nawet w krótkim czasie.

Teraz, gdy ustaliliśmy, kim byli najlepsi gracze w 2020 roku, teraz musimy dowiedzieć się, jak inwestować i być częścią tych najlepszych akcji marihuany..

Jak inwestować w akcje konopi indyjskich?

Chcąc zainwestować w akcje konopi indyjskich, musisz mieć czas, zrozumienie branży konopi indyjskich i zrozumienie każdej firmy, którą jesteś zainteresowany, aby dowiedzieć się i zobaczyć, co ta firma ma do zaoferowania i jakie jest jej doświadczenie, w tym jakie są pozytywne i pozytywne ryzyko, które towarzyszy każdemu z nich, zanim podejmiesz decyzję o zainwestowaniu w jakąkolwiek firmę. Właśnie dlatego poświęcanie czasu na naukę i badania jest niezbędne, gdy chce się inwestować w dowolnej branży.

Po pierwsze, jak już wiesz, istnieją dwa rodzaje produktów z marihuany, marihuana medyczna i rekreacyjna, więc ten punkt jest tym, o którym musisz się spłaszczyć, jaką trasę chcesz zejść. Badanie branży zgodnie z zaleceniami oraz pozytywne i potencjalne ryzyko firm to pierwszy i najważniejszy punkt wyjścia.

Kiedy już przeprowadzisz wszystkie niezbędne badania i poczujesz, że jesteś pewny swoich wniosków, następnym krokiem jest otwarcie rachunku maklerskiego. Nie musisz się martwić, jeśli jesteś początkującym lub inwestorem, który chce handlować w branży konopi indyjskich, eToro platforma handlowa online może Ci pomóc od samego początku.

Od otwarcia rachunku maklerskiego do bycia pod ręką, gdy jesteś gotowy do rozpoczęcia swojej przygody z akcjami konopi indyjskich, wraz z różnorodnym portfelem jednych z najlepiej prosperujących akcji marihuany medycznej, których możesz być częścią. eToro ma również dostęp do rynku amerykańskiego, co umożliwi inwestowanie w niektóre z najlepiej prosperujących spółek w USA.

Po otwarciu konta i potwierdzeniu brokera możesz rozpocząć ekscytującą podróż do inwestowania w akcje konopi indyjskich. Nie ma powodu do paniki, podczas przeglądania najlepszych zakupów możesz również uzyskać opis wybranej firmy, którą szukasz, który da ci statystyki firmowe, zanim wskoczysz, statystyki, takie jak oceny brokerów i wypłaty dywidend, wszystko informacje będą dostępne z przodu, aby uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie.

eToro – najlepszy makler giełdowy, kupuj akcje za pomocą 0% prowizji

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności na giełdzie – zalecamy wypróbowanie ich.

Twój kapitał jest zagrożony. Mogą obowiązywać inne opłaty

Kluczowe wnioski

 • Zawsze przeprowadzaj dalsze badania dotyczące wybranych zasobów
 • Uwaga – istnieją dwa rodzaje produktów z marihuany: marihuana medyczna i marihuana rekreacyjna
 • Upewnij się, że rozumiesz ryzyko związane z inwestowaniem w branży marihuany (wraz z innymi akcjami)
 • Inwestuj ostrożnie i mądrze w akcje marihuany
 • Wreszcie, nie spiesz się.

Zrzeczenie się: Informacje te nie powinny być interpretowane jako poparcie dla kontraktów futures, akcji, funduszy ETF, kontraktów CFD, opcji lub jakiegokolwiek konkretnego dostawcy, usługi lub oferty. Nie należy traktować ich jako porady inwestycyjnej ani interpretować jako jakichkolwiek zaleceń. Handel kontraktami futures, akcjami, ETFami i opcjami wiąże się ze znacznym ryzykiem straty i dlatego nie jest odpowiedni dla wszystkich inwestorów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner