3 najlepsze akcje, które mogą uczynić cię milionerem

Zainwestuj w te 3 niepowstrzymane akcje

Dzięki inwestycjom giełdowym zostanie milionerem to nie tylko mrzonka, ale realna opcja, nawet dla tych, którzy mają bardzo skromne środki.

Rok 2020 pokazał, czym jest zmienność i jak z dnia na dzień może dojść do góry nogami. Mimo wzrostu bezrobocia rok pandemii i bessy były niewątpliwie najlepszymi momentami na zainwestowanie pieniędzy. Hossy trwały przez długi czas w porównaniu do bessy. Cierpliwi inwestorzy pozwolili swoim inwestycjom rozgrywać się przez cały rok i odkryli akcje, które mogą uczynić cię milionerem nawet w niepewnych czasach.

Odwiecznym pytaniem, które pojawia się teraz, jest to, gdzie inwestować i jakie są najlepsze akcje, które mogą spełnić marzenia o byciu milionerem na dłuższą metę. Oto trzy najlepsze akcje, które spełnią marzenia milionerów. Te stada są stosunkowo innowacyjne i niematerialne, aby zapewnić długoterminowe inwestycje i potencjał wzrostu.

3 najlepsze akcje, które mogą uczynić cię milionerem

1. Pinterest

Pinterest, założony w 2010 roku, stał się spółką publiczną po dziewięciu latach. Bycie firmą zajmującą się mediami społecznościowymi prowadzącą działalność nie było łatwym krokiem, ale w tych niepewnych czasach było dość trudne. To rzeczywiście była jazda kolejką górską w górę i w dół dla Pinteresta z pozornie świetnym początkiem, ale rozczarowującym trzecim kwartałem, po którym nastąpił bardziej solidny Q4..

Podczas wybuchu Covid-19 stado wzrosło do prawie 500% z niskiego wskaźnika marcowego. Tak więc dla inwestorów Pinterest jest rzeczywiście akcją z ogromnym potencjałem.

Pinterest jest używany przez prawie 60% millenialsów, tworząc dobrą siłę dzięki przychodom z reklam. Pomogło to Pinterestowi wznieść się do rekordowego poziomu 443 milionów dolarów w trzecim kwartale całkowitego przychodu. O sile argumentu byka dla Pinteresta świadczą jego miesięczni aktywni użytkownicy (MUA). W ciągu ostatnich lat, w tym dni pandemii, dodali 116 milionów użytkowników, zwiększając MAU do 416 milionów, co oznacza wzrost o 39%.

Ponad 90% nowych użytkowników pochodzą z rynków międzynarodowych, co jest rzeczywiście istotnym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, ponieważ pomogło Pinterestowi podwoić ich międzynarodowe ARPU (średni przychód na użytkownika). Recesje na Pinterest są bardzo niskie, co oznacza, że ​​użytkownicy zza oceanu są oczekiwanym źródłem długoterminowego wzrostu.

Powszechna obecność w handlu elektronicznym jest najbardziej intrygującym katalizatorem dla Pinteresta. Firma stara się łączyć swoich użytkowników z małymi firmami specjalizującymi się w produktach i usługach odpowiadających ich zainteresowaniom. Dzięki niezależnej platformie, na której użytkownicy mogą dzielić się swoimi zainteresowaniami, Pinterest dalej rozwija swoją branżę, łącząc swoich użytkowników z różnymi innymi usługami.

Partnerstwo Shopify i kilka innych zintegrowanych funkcji, takich jak klikalne przyciski sklepu i angażujące reklamy wideo itp., Pozwala Pinterestowi mieć stały dwucyfrowy potencjał rocznego wzrostu. Według naukowców do 2023 r. Z łatwością przekroczy to 100 miliardów dolarów na rynku, co czyni go lukratywnym rynkiem akcji dla inwestorów na całym świecie.

2. Teladoc Health

Teladoc Health był jednym z jednoznacznych beneficjentów kryzysu Covid-19. Potrzeba zachowania dystansu społecznego i nieuchronny strach przed rozprzestrzenianiem się wirusa doprowadziły do ​​szybkiego wzrostu liczby odwiedzających telezdrowia dla abonentów i osób niebędących abonentami w sieci Teladoc. Stworzyło to rewolucyjną zmianę w przychodach biznesowych, a teraz gigant telemedyczny jest pełen genialnych narzędzi, dzięki którym staniesz się milionerem.

Teladoc zakończył wielomiliardowe przejęcie czołowej firmy zajmującej się zarządzaniem cyfrową cukrzycą, Livongo Health, oprócz wzrostu ich sprzedaży. Dzięki temu jego akcje osiągnęły nowy rekord wszech czasów, umieszczając je na szczycie listy ulubionych dostawców. Zarówno Teladoc Health, jak i Livongo Health są połączenie w ramach transakcji typu cash-and-stock.

Rozwiązania medyczne Livongo zapewniają pacjentom z przewlekłymi schorzeniami szansę na zdrowsze życie. Mimo że zarejestrowano tylko 1,2% wszystkich diabetyków w Stanach Zjednoczonych, liczba cukrzycy Livongo nieustannie podwajała się z roku na rok. Spółka wypracowała również trzy kolejne kwartalne zyski. Wraz z ekspansją na nowe wskazania, takie jak kontrola wagi i nadciśnienie, potencjalna pula pacjentów wzrośnie, zwiększając jej wartość na rynku. Ta śmiercionośna kombinacja Teladoc i Livongo będzie przyszłością medycyny precyzyjnej i są zapasami, które mogą uczynić cię milionerem.

Rynek wirtualnej opieki rośnie w pełnym tempie, a do 2023 r. Teladoc i Livongo spodziewają się wygenerować ponad 3 miliardy dolarów sprzedaży i ponad 600 milionów dolarów dochodu operacyjnego pomniejszonego o wydatki niepieniężne, jak wspomniano w raport.

3. Kwadrat

Świat zmierza w kierunku transakcji bezgotówkowych, a trend ten będzie jednym z najpotężniejszych i najszybciej rozwijających się w nadchodzących dziesięcioleciach. Visa i Mastercard będą nadal odgrywać znaczącą rolę w transakcjach kredytowych i debetowych. Ale firma Square zajmująca się rozwiązaniami płatniczymi i punktami sprzedaży oferuje obiecujący wzrost i jest znaczącym zapasem w nadchodzących latach. W ciągu ostatnich pięciu lat jego przychody rosły przy złożonej rocznej stopie wzrostu wynoszącej 40,9%, a znakomita sprzedaż sięgała 140% rok do roku.

W 2012 r. Wielkość płatności brutto (GPV) w ekosystemie sprzedawcy wzrosła z 6,5 mld USD do 106,2 mld USD w 2019 r. Istnieją dwa trendy wskazujące, że ekosystem sprzedawców Square będzie nadal osiągał szczyty nawet w niepewnych czasach. Jedną z nich jest trwałość ekspansji gospodarczej w porównaniu ze skurczami, co dobrze wróży wydatkom konsumenckim. Drugim czynnikiem jest to, że Square uzyskuje GPV od większych firm z co najmniej 125 000 USD w rocznym GPV. Jako pośrednik w płatnościach dla małych firm, jeśli możliwe jest wejście na rynek z większymi przedsiębiorstwami, jego opłaty handlowe osiągną niekończący się wzrost.

Platforma płatności typu peer-to-peer firmy Square, Cash App, odgrywa istotną rolę w jej obecnym rozwoju. Miesięczna liczba aktywnych użytkowników (MUA) w Cash App wzrosła z 7 mln do ponad 30 mln w okresie od grudnia 2017 r. Do czerwca 2020 r. Przeniesione saldo jest przyspieszane, gdy użytkownik korzysta z tradycyjnej karty debetowej połączonej z saldem aplikacji Cash App w celu zakupu towarów lub usług. W ten sposób Square generuje dużą część swoich przychodów z aplikacji Cash App. Przy wartości ponad 100 miliardów dolarów analitycy spodziewają się 38% rocznego wzrostu zysków na akcję w ciągu następnych pięciu lat, co czyni go idealnym gruntem do rozważenia inwestycji, ponieważ akcje mogą uczynić cię milionerem.

Na zakończenie

Giełda jest rzeczywiście podatnym gruntem dla inwestorów, aby mieć pasywny dochód i jest praktycznym, najprostszym sposobem na zabezpieczenie dobrze finansowanej przyszłości. Te trzy niepowstrzymane przedsiębiorstwa o dobrej stopie wzrostu i stosunkowo znaczącej wartości rynkowej to najlepsze akcje, które mogą uczynić cię milionerem na dłuższą metę.

eToro – Kupuj akcje z 0% prowizją

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności na giełdzie – zalecamy wypróbowanie ich.

Twój kapitał jest zagrożony. Mogą obowiązywać inne opłaty

Czytaj więcej:

Jakie 15 największych akcji eksploduje w 2021 roku?

Jak wybrać najlepsze akcje do kupienia teraz

10 brytyjskich akcji do kupienia w 2021 roku może podwoić Twoje pieniądze

Jakie są 7 najlepszych akcji na 2021 r?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner