7 najlepszych długoterminowych akcji „twórców milionerów” do kupienia w 2021 r

7 najlepszych akcji do kupienia, aby uczynić cię milionerem

Jeśli jesteś inwestorem, który szuka najlepszych akcji, które mogą zapewnić Ci stabilność, niezawodność i duży potencjał zarobkowy, spójrz, ponieważ mamy 7 najlepszych ofert „Millionaire Maker”, które wyglądają na idealne inwestycje.

Jedną z pewności co do akcji wzrostowych jest to, że teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, w obliczu trudnych czasów, inwestorzy chcą dodawać i być częścią jednych z najlepszych długoterminowych akcji wzrostowych na tym rynku..

Akcje wzrostowe nie tylko starają się oferować atrakcyjne zwroty, ale znalezienie najlepszych akcji wzrostowych na rynku, które oferują połączenie niezawodnej, stabilności i fantastycznych perspektyw na przyszłość, ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza, że ​​widzieliśmy do roku 2020, co dowodzi, że wszystko może się zdarzyć. Patrząc na rok 2021 i później, bycie częścią takich akcji może być niezwykle satysfakcjonujące i ekscytujące, ponieważ nadal rosną do nowych szczytów, ale są wygodnie otoczone silnymi elementami finansowymi.

Chociaż akcje spółek o dużej kapitalizacji, takie jak Microsoft (MSFT), zapewniają duże zyski i stabilność, akcje o takiej wielkości nie zwiększą Twoich zysków tak bardzo, jak te „Millionaire Makers”. Ponadto akcje spółek o małej kapitalizacji są na inną skalę, ponieważ chociaż akcje te mają duży potencjał zapewniania ogromnego sukcesu wzrostowego, mają jednak silne czynniki ryzyka i charakteryzują się dużą zmiennością, a w tym bardzo trudnym czasie może nie być odpowiedni czas, aby zacznij podejmować takie ryzyko.

Lista 7 akcji Milionerów do kupienia w 2021 roku:

Możesz kupić wszystkie te najlepsze akcje, a także wiele innych, na stronie eToro i zapłacić 0% opłat!

Co sprawia, że ​​akcje są „milionerami”?

Jeśli dopiero zaczynasz inwestować, możesz się zastanawiać, co sprawia, że ​​akcje są „twórcami milionerów”, a ta odpowiedź jest dość prosta. Akcja, która znajduje się w zdrowej pozycji finansowej, która ma duży potencjał wzrostu, a także zapewnia stabilność pod stopami.

Oczywiście zaleca się odrobienie pracy domowej na jakichkolwiek akcjach, aby ustalić, czy warto zainwestować w nie swoje zarobki. Jednak aby dokładnie zbadać akcje, które mogą uczynić cię bogatym w perspektywie długoterminowej, warto przyjrzeć się im bliżej, aby zobaczyć, czy twój cel bycia milionerem w perspektywie długoterminowej jest osiągalny.

Jakich kluczowych elementów szukać w akcjach milionerów?

Jak wspomniano powyżej, przyjrzenie się podstawowym elementom akcji jest kluczowe przy inwestowaniu w jakiekolwiek akcje. Ale to, czego szukać w akcjach, to być może pytanie, na które myślisz, i chcesz się dowiedzieć.

Po pierwsze, warto przyjrzeć się branży, w której znajdują się akcje, które są przedmiotem zainteresowania. Na przykład branża konopi indyjskich, ta branża, która ma rosnąć w miarę, jak prowadzimy przez 2021 r. I poza nią, stwarzając ogromny potencjał wzrostu nie tylko dla pojedynczych akcji. ale dla całej branży.

Po drugie, zanim przyjrzymy się konkretnie ogólnym podstawom finansowym akcji, warto przyjrzeć się kapitalizacji rynkowej akcji, jest to duża wskazówka, czy cena akcji może wzrosnąć znacząco. Weźmy na przykład Amazon (AMZN), który ma kapitalizację rynkową na poziomie 1,6 biliona, realistycznie rzecz biorąc, akcje te nie pomnożą się nawet 10-krotnie, co w przypadku akcji o rozsądnej kapitalizacji rynkowej ma realistyczny potencjał osiągając dwucyfrowe wartości w miliardach, jest to dobry czynnik, na który należy zwrócić uwagę, szukając takich akcji na początek.

Mimo to na rynku jest wiele akcji o niższej kapitalizacji rynkowej, które niosą ze sobą wiele elementów ryzyka, podczas gdy akcje spółek o średniej kapitalizacji mają bardziej stabilną pozycję z dużymi perspektywami wzrostu..

Następnie nadszedł czas, aby przyjrzeć się podstawowym elementom akcji, w tym przyjrzeniu się przychodom z akcji, aby zobaczyć, jak dobrze firma rośnie, tak jakby akcje miały atrakcyjny i wyraźnie dobry wzrost przychodów na przestrzeni lat. wskazanie, że stado może nadal rosnąć i iść naprzód.

Inne kluczowe czynniki, którym należy się przyjrzeć, obejmują bilans akcji, aby zobaczyć, jak sytuacja finansowa akcji, przy użyciu różnych wskaźników metrycznych, w tym P / E (stosunek ceny do zysków), P / S (stosunek ceny do sprzedaży) i ROE ( wskaźnik zwrotu z kapitału). Wskaźniki te pozwolą ci lepiej zrozumieć, czy akcje te są przeszacowane lub niedowartościowane na podstawie ceny akcji firmy zmieszanej z zyskiem firmy na akcję, podczas gdy wskaźnik ROE pokazuje, ile zysku zarabia każdy dolar z kapitału zwykłego akcjonariusza, podczas gdy wskaźnik P / S Współczynnik to kolejna miara, której należy użyć, aby spojrzeć na potencjał wzrostu, ponieważ pokazuje, jak wyceniany jest biznes w stosunku do sprzedaży.

Oprócz najlepszych elementów, na które należy zwrócić uwagę, aby określić, czy akcje są potencjalnymi „twórcami milionów”, dobrą strategią, która pomoże uprościć oszacowanie wartości akcji, jest „zasada 72”. Regułę 72 można zastosować do wszystkiego, co może wzrosnąć, wystarczy podzielić 72 przez stopę zwrotu z akcji, aby oszacować czas, w którym akcje podwoją swoje zarobki.

Po jasnym wskazaniu, co sprawia, że ​​akcje są “ twórcami milionów ”, czego szukać w akcjach i jak oszacować, ile czasu zajmie wzrost akcji, teraz nadszedł czas, aby spojrzeć na 7 najlepszych spółki, które wyglądają na ustalone, kontynuują swoją drogę do sukcesu.

1. Starbucks Corp (SBUX)

Amerykański międzynarodowy rezerwat kawiarni i palarni, który podbił serca milionów ludzi na całym świecie, a jednocześnie nadal przyciąga miliony do swojej kawy i wyjątkowości, to Starbucks Corp (SBUX).

Amerykańska korporacja z siedzibą w Seattle w stanie Waszyngton okazała się znakomitą inwestycją, w której inwestorzy z czasem stali się bogaci, gdy firma rosła w siłę. W ostatnich dniach zapasy te nie wykazują żadnych oznak spowolnienia, wręcz przeciwnie, ponieważ zapasy nadal dostarczają topową kawę, tworząc jednocześnie większą wyjątkowość.

Aby założyć Starbucks Corp, podobnie jak wiele firm obecnych na rynku, przeszedł ciężkie czasy w 2020 r., Gdy uderzyła pandemia koronawirusa, widząc zamknięcia sklepów na całym świecie, w tym wiele sklepów, które są obecnie zamknięte w celu przejęcia i zapobieżenia ciągłemu rozprzestrzenianiu się tego wirusa , a wiele sklepów w ogóle nie oferuje żadnych usług.

To powiedziawszy, zalety przeważają nad negatywami dla tej marki. Odkąd problemy dotknęły ten zapas kawy w 2020 r., Udało nam się wrócić do pozytywnego wyniku, gdy zmierzamy w kierunku nowej normy. Widać było, że popyt jest duży wśród konsumentów na całym świecie, ponieważ sklepy, punkty sprzedaży i usługi zamówień mobilnych były silnymi punktami sprzedaży dla marki i przynosząc fantastyczne dochody z całego świata, pozostawiając Starbucks Corp w dobrej kondycji. pozycji, gdy idziemy do przodu.

W pierwszym kwartale fiskalnym firmy opublikowanym 26 stycznia 2021 r., Pomimo obecnej sytuacji na świecie, nastąpił solidny krok naprzód, w Chinach odnotowano 5% wzrost sprzedaży w sklepach, podczas gdy segment Starbucks International zakończył się o 5% rok do roku dzięki dodatkowemu wzrostowi wynikającemu z Chin. , przynosząc dochód netto w wysokości 1,7 miliarda USD, a kolejne 1038 nowych sklepów przyczyniło się do wzrostu sprzedaży. Dochód operacyjny w segmencie międzynarodowym był prawie na tym samym poziomie co w 2020 r., Co potwierdzono na poziomie 274,8 mln USD w I kwartale w porównaniu z 275,9 mln USD w 2020 r..

Amerykańska strona biznesu była nieco w tyle ze względu na ograniczenia i wpływ Covid-19 na markę kawy. Przychody netto spadły o 6% do 4,7 mld USD w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r., Dochód operacyjny naturalnie spadł z powodu mniejszego operacja, która spadła o -26% do 813,5 mln USD w porównaniu do 1,1 mld USD w 2020 r. 105 nowych sklepów otworzyło się w całych Stanach Zjednoczonych, jednak w dłuższej perspektywie bez wątpienia zwiększy to przychody marki.

Ogólnie Starbucks potwierdził, że 278 nowych sklepów zostało otwartych w pierwszym kwartale fiskalnym 2021 r., Co oznacza 4% wzrost liczby jednostek rok do roku. Zbiór przychodów netto przyniósł łącznie 6,7 miliardów dolarów wniesionych do tych akcji w pierwszym kwartale, który nieznacznie spadł o 5%, głównie z powodu braku sprzedaży konsumenckiej z powodu Covid-19, w tym marża operacyjna akcji spadła o 3,7% r / r zysk na akcję (EPS) według standardów GAAP wyniósł 0,53 USD mniej o 0,21 USD rok do roku.

Wszystkie spółki odnotowały zyski, chociaż poza segmentem międzynarodowym wykazuje spadki, w rzeczywistości jest to pozytywna wiadomość dla akcji. Jeśli spojrzeć na popyt w tych trudnych czasach, w tym na program lojalnościowy Starbucks Rewards, który wzrósł w USA do 28 milionów, oznacza to 15% wzrost rok do roku, nawet w niepewnych czasach z ograniczeniami.

Spoglądając w przyszłość, Starbucks chce dodawać i postępować naprzód ze znacznym wzrostem w 2021 roku i bez wątpienia na przestrzeni lat, ponieważ ten rynek jest również rynkiem, na którym wielu jest przyciąganych. Starbucks wyszczególnił w swoich wytycznych fiskalnych na 2021 r., Że planuje zarchiwizować od 10% do 23% wzrostu globalnej sprzedaży sklepów, przybliżoną prognozę otwarcia 2150 nowych sklepów z 1110 nowymi sklepami netto na całym świecie i skonsolidowanymi przychodami w wysokości od 28 do 29 miliardów dolarów dla podsumowanie na koniec roku.

Potencjał wzrostu jest zdecydowanie widoczny. Jednak teraz, patrząc na wyceny tej akcji, w tym cenę akcji i wskaźnik EPS, na które wygląda na to, że utrzymuje się nieco wyżej, utrzymując cenę akcji 105,30 USD i EPS w wysokości 0,56 USD, jest on potencjalnie ustawiony prawie prawidłowo, biorąc pod uwagę to, co ten stado może osiągnąć, gdy idziemy naprzód.

Starbucks prawdopodobnie nie zobaczy ogromnego spadku ceny akcji, zwłaszcza że zbliżamy się do złagodzenia ograniczeń w nadchodzących miesiącach, co jest teraz idealnym momentem na rozpoczęcie poszukiwania i inwestowania w ten wiodący zapas kawy, który z pewnością ma podstawy bycia milionerska akcja dla inwestorów, co udowodniła w swoich mocnych wynikach z przeszłości.

2. Green Thumb Industries Inc (GTBIF)

Magazyn GTBIF

Nic dziwnego, że akcje z tak niecierpliwie wyczekiwanej branży znajdują się na liście najlepszych spółek, które mogą uczynić cię bogatym. Green Thumb Industries Inc (GTBIF) tworzy tę listę jako zapas marihuany, który powinieneś kupić w 2021 roku.

Green Thumb Industries szczyci się tym, że zapewnia najwyższe standardy uprawy i serwowania konsumentom bezpiecznych i wysokiej jakości marihuany zarówno do użytku medycznego, jak i rekreacyjnego, mając na celu czerpanie radości z marihuany dla zdrowia, szczęścia i komfortu.

Firma konopna oferuje swoją gamę produktów za pośrednictwem różnych marek, takich jak Dogwalkers, Beboe Therapies, niesamowitych i innych, od słodkich smakołyków po oleje. Rozmieszczony w 11 stanach w USA i z nowym działającym zakładem produkcyjnym w Oglesby w stanie Illinois, który działał, produkował i dystrybuował produkty dla wszystkich swoich połączeń, a także posiadał odpowiednie zakłady w New Jersey i Ohio. Ale te akcje marihuany są mocno obecne w stanie Illinois, z jednej strony będąc ich stanem rodzinnym, a po drugie, Illinois wzrosło w popycie konsumentów na konopie indyjskie, co jest kolejnym silnym bonusem dla tych zapasów, ponieważ obecnie mają więcej sklepów zlokalizowanych w tym miejscu. stan niż jakikolwiek inny w Stanach Zjednoczonych.

Chociaż rozwój biznesu został potwierdzony, teraz patrząc na te kluczowe dane dotyczące akcji w raporcie firm za trzeci kwartał, wygląda na to, że te zapasy konopi indyjskich są tymi, z którymi możesz chcieć się zapoznać i szybko.

W raporcie firmy za trzeci kwartał podano, że kwartał ten był „doskonałym” trzymiesięcznym okresem, ponieważ firma osiągnęła doskonałe wyniki, wzrastając o 31,3% w trzecim kwartale, przyczyniając się do oszałamiającego wzrostu o 131% rok do roku do 157,1 mln USD. Wzrost przychodów był spowodowany silnym wzrostem sprzedaży detalicznej towarów paczkowanych i sprzedaży detalicznej, co doprowadziło do wzrostu marży brutto do 55,4% z 53,2% w drugim kwartale.

Stan Illinois stał się 11. stanem, który zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany w 2020 roku. Spowodowało to ogromny wzrost popytu, który spowodował wzrost sprzedaży tych zapasów konopi indyjskich w górę, a więcej stanów chce potwierdzić przepisy dotyczące rekreacyjnego używania marihuany, biorąc pod uwagę te zapasy pozytywna sytuacja finansowa i stany, w których obecnie prowadzi działalność, czy to poprzez własne sklepy, czy też poprzez różne marki partnerskie, to powinno działać na korzyść tej giełdy dla rosnącego sukcesu.

W obecnym stanie 30 września 2020 r. Firma potwierdziła, że ​​jej sytuacja finansowa była niewątpliwie silna, a bieżące aktywa ogółem wyniosły 159,1 mln USD, w tym gotówka i ekwiwalenty gotówki w wysokości 78,1 mln USD, a zadłużenie 97,1 mln USD sprawiło, że akcje konopi indyjskich są bardzo atrakcyjna sytuacja finansowa.

Utrzymując obecną cenę akcji na poziomie 36,44 USD, która wzrastała w ciągu ostatniego roku z powodu ostatnich wydarzeń w branży i wydarzeń w tej firmie, akcje utrzymują 52-tygodniowy zakres od 4,08 USD w najniższym do 38,45 USD w najwyższym..

Jest to z pewnością jeden z zapasów marihuany, który ma podstawy i zadatki na to, by stać się zasobem milionerów w perspektywie długoterminowej i być częścią tak kwitnącej branży, która ma wzrosnąć w nadchodzących latach..

3. Square Inc (SQ)

Na kolejnym miejscu listy znajduje się amerykańska firma świadcząca usługi finansowe, jako spółka z dużym potencjałem.

Ponieważ świat w dalszym ciągu przenosi się do świata cyfrowego, Square Inc (SQ) udowadnia, że ​​jest jedną firmą z silnymi ekosystemami zaprojektowanymi dla obu końców spektrum, sprzedawców i kupujących, a także nowymi dodatkami, które stara się ulepszyć lub dodać nowe korzyści dla ich twórczych kreacji.

Od momentu, w którym wszystko się zaczęło dla tej akcji z urządzeniem Square Reader, dziś rozwinęło się i rozszerzyło na różne ścieżki i okazuje się sukcesem, zwłaszcza w 2020 r., Ponieważ pandemia koronawirusa przyniosła wiele wyzwań właścicielom firm na całym świecie..

Dzięki najnowszemu stworzeniu przez firmę aplikacji Cash, która pojawiła się pod koniec 2013 r. Pod nazwą Square Cash, w ostatnich latach aplikacja ta znalazła wiele pozytywnych powodów, ponieważ oferuje osobom fizycznym łatwość i prostotę prowadzenia rachunków. . Aplikacja została zaprojektowana tak, aby móc odbierać i wysyłać przelewy pieniężne za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej, a także dodawać nowe korzyści, w tym ostatnią funkcję, która pozwala osobom fizycznym, organizacjom i właścicielom firm organizować i sortować własne podatki, to tylko jedna z wielu funkcje.

Czego ludzie mogą nie wiedzieć, oprócz tego, że te akcje mają swoje ręce w wielu odnoszących sukcesy drogach, istnieje również wielu detalistów z branży hotelarskiej, które używają Square Register, który służy do przetwarzania transakcji dla klientów płacących za pomocą kart debetowych lub kredytowych..

W tej notatce, to jest to, co odniosło ogromny sukces w tym akcie w ciągu roku, ponieważ sektor hotelarski przyniósł ogromny sukces spowodowany pandemią Covid-19, w której notowania SQ uderzyły w tę aleję. Ale co zyskało te akcje w ciągu roku? Funkcja akcji, która pomaga osobom fizycznym działającym zdalnie w swoich organizacjach i firmach na całym świecie, w tym w aplikacji gotówkowej.

W wynikach tej spółki za III kwartał wyraźnie widać, że pandemia Covid-19 znacząco pomogła tej spółce w dostrzeżeniu jej prawdziwego potencjału, ponieważ prawie wszystkie obszary finansowe były daleko do przodu w pozytywnych kolorach. Zysk brutto osiągnął 794 miliony dolarów więcej o 59% rok do roku, zysk brutto sprzedającego osiągnął 409 milionów dolarów 12% więcej r / r, całkowity dochód netto wzrósł o oszałamiające 140% r / r do 3,03 miliarda dolarów, a zysk brutto z aplikacji gotówkowej osiągnął 212% r / r do 385 $ milion. Firma odnotowała również wzrost skorygowanej EBITDA o 38% do 181 mln USD.

Liczby te są co najmniej imponujące, a teraz, gdy jednostki są na dobrej drodze do płynnego działania, akcje te wciąż mają ogromny potencjał wzrostu do zarchiwizowania, do tego stopnia, że ​​zostały świadomie ocenione przez analityków z Wall Street jako “ Kupuj ”. 18 z 36 analityków z Wall Street przyznało tej akcji ocenę „Silne kupowanie”.

Ale ta firma, podobnie jak wiele innych, ma swoje słabe punkty, co wygląda na jej wysoką wycenę. Biorąc pod uwagę spółki z dwunastomiesięcznym wskaźnikiem P / E na poziomie 373,63, wycena tych akcji wskazuje, że są one bez wątpienia przewartościowane..

Chociaż ta akcja jest z pewnością taka, która może przynieść obiecujące i bogate zyski, warto potencjalnie poczekać, aż cena tych akcji osiągnie bardziej rozsądną wartość..

4. Fiverr International LTD (FVRR)

Wiodący izraelski rynek usług dla freelancerów zapewnia wyjątkową siłę, której nie należy lekceważyć, ponieważ akcje te radzą sobie niewiarygodnie dobrze.

Zaprojektowany, aby przyciągnąć zarówno kupujących, jak i sprzedających za pomocą szeregu różnych usług, w tym pisania do projektowania graficznego i wszystkich innych, od tego czasu uświetnił listę 200 najpopularniejszych witryn na świecie i od lutego 2020 r. Doniesiono, że firma wprowadziła w rocznych przychodach w wysokości 107,1 mln USD za rok podatkowy 2019, co w przypadku firmy, która rozpoczęła działalność w 2010 r., jest coraz bliżej znacznego wzrostu liczby przebojów.

W ostatnich wiadomościach akcje te nadal przyspieszają i rosną w nowych horyzontach, ponieważ Fiverr International właśnie potwierdziło niedawne przejęcie Working Not Working, amerykańskiej platformy kreatywnej podobnej do Fiverr, która pomaga kreatywnym osobom w znalezieniu kolejnych możliwości pracy jako freelancer, do których ta akcja współpracuje z jednymi z największych i najsilniejszych marek na rynku.

Po tych wiadomościach cena akcji tej firmy wzrosła, która obecnie wynosi 323,10 USD, a cena akcji, która w ciągu 2020 r. Stale rosła, osiągnęła nowe maksima..

W ramach ostatnich wyników spółek za trzeci kwartał, akcje te dowiodły, że możliwe jest zarchiwizowanie oślepiających danych, co do których nie ma wątpliwości, że wyniki te zostały pobudzone i przyspieszone do nowych szczytów przez pandemię Covid-19. Firma odnotowała wzrost przychodów o 88% rok do roku do aż 52,3 miliona dolarów, a liczba aktywnych członków wzrosła o 37% do 3,1 miliona, ponieważ osoby fizyczne szukają więcej możliwości pracy jako freelancer.

Patrząc z szerszej perspektywy dla akcji FVRR, prognozy finansowe wydają się potencjalnie uderzyć w nieco mniej niż 80% rok do roku, do szacunkowej kwoty około 186 mln USD, a skorygowana EBITDA ma wynosić od 8,5 do 9 mln USD, przewyższając przed FT 2020 prognozy od 4,5 do 6,5 miliona USD.

Firma, jak wspomniano powyżej, udowadnia, że ​​ma solidny udział w rynku, ponieważ wydaje się, że ma się rozwinąć i już to zrobiła, ponieważ chce potencjalnie stać się największym niezależnym rynkiem do tej pory na rynku i jest na to więcej niż wystarczająco miejsca zapasy, które będą rosły przez wiele następnych lat.

Ponownie, podobnie jak inne aspirujące akcje świecące na tej liście, FVRR również wygląda na bogatą pod względem wyceny, jej cena akcji wzrosła prawie 14-krotnie od marca do obecnego stanu na rynku, więc oczekiwanie na wskoczenie na tę akcję w idealnym momencie jest najlepszym rozwiązaniem.

Patrząc na inne kluczowe czynniki fundamentalne dla tej akcji, widać naturalną równowagę, w tym zdrową pozycję przepływów pieniężnych z działalności operacyjnej w wysokości 9,45 mln USD, marża zysku akcji rośnie, która osiąga rentowność i prawie osiągnęła 25% w ciągu ostatniego roku, jednak zadłużenie FVRR wobec Wskaźnik equity pokazuje, że akcje są na wysokim poziomie i wynoszą 0,45.

Nie można zaprzeczyć, że wciąż jest dużo miejsca na ruch, ponieważ ta grupa nadal współpracuje z kreatywnymi niezależnymi osobami na całym świecie, a świat nadal zanurza się głębiej w świat cyfrowy przez wiele nadchodzących lat. stając się akcją, która może spojrzeć na osiągnięcie statusu milionera w perspektywie długoterminowej. Ale bycie częścią tych akcji w odpowiedniej cenie to najważniejsza rada przed natychmiastowym wejściem na giełdę.

5. Brookfield Asset Management Inc (BAM)

Dodając większą różnorodność do listy, Brookfield Asset Management Inc (BAM) trafia na listę najlepszych spółek, które mogą zapewnić dobre zwroty w perspektywie długoterminowej.

Alternatywna firma zarządzająca aktywami, która ma swoje biura w Nowym Jorku, Toronto, Londynie, Sydney i Rio De Janeiro, koncentruje swoje atrakcje na nieruchomościach, energii odnawialnej, infrastrukturze i private equity, a firma osiąga spektakularne wyniki..

Na początek firma przyspieszyła swoje plany w 2021 r. W zakresie perspektyw wzrostu na przyszłość, wnosząc do firmy aż 44 miliardy dolarów, dążąc do rozwoju w perspektywie długoterminowej, a także mając wolne przepływy pieniężne z działalności operacyjnej na wszelkie dodatkowe dodatki po drodze..

Po drugie, patrząc na ostatnie dane firmy za IV kwartał, jej dochód netto osiągnął 1,8 miliarda dolarów, a rekordowe fundusze osiągnęły 2,1 miliarda dolarów dzięki wzrostowi i sprzedaży. Nie wspominając o dodatkowych możliwościach stron trzecich, w które firma jest również zaangażowana, która zebrała około 40 miliardów dolarów kapitału zewnętrznego w ciągu roku.

Firma jest również silną dywidendą, która odnotowała solidny wzrost dywidendy do 8%, 0,13 USD na akcję, która ma zostać wypłacona akcjonariuszom 31 marca 2021 r..

Jest wiele powodów do entuzjazmu na temat tej akcji zarządzania aktywami, ale wiąże się ona również z jej słabymi punktami, na które warto zwrócić uwagę, w tym stosunkiem zadłużenia do kapitału, który obecnie wynosi wysoki poziom 5,92, ale jeśli akcje te nadal będą się rozwijać i posuwać naprzód chociaż obniżenie poziomu zadłużenia w omawianym okresie nie powinno być powodem do niepokoju w przypadku tego stada.

Na podstawie ceny akcji tej akcji, która wynosi 42,95 USD, która została uznana za zmienną w ciągu roku, ponieważ rosła tak szybko, jak oczekiwała spadku. Jednak w oparciu o inne wskaźniki metryczne, w tym PB (cena do wartości księgowej) i wskaźnik P / E wynoszący 22,49, sprawia, że ​​wartość tej akcji jest dobra do przeskoczenia..

Brookfield Asset Management Inc jest z pewnością akcją, która ma mocne i obiecujące perspektywy, aby stać się akcją, która może trafić na szczyt, w rzeczywistości analitycy uznali nawet, że szacuje się, że ta akcja jest warta 40% więcej niż obecnie siedzi w tej chwili, co potwierdza powyższy punkt, że teraz jest idealny czas na inwestowanie w te akcje.

6. Illumina Inc (ILMN)

Amerykańska firma medyczna Illumina Inc (ILMN) jest firmą biotechnologiczną, która ma zamiar stać się akcją milionera, jak udowodniono.

Firma, która opracowuje, produkuje i sprzedaje różne systemy w celu analizy zmienności genetycznej i funkcji biologicznych, a także oferuje produkty i usługi dla różnych rynków, działała na takim poziomie, że udało jej się uzyskać kapitalizację rynkową w wysokości 73,69 mld USD dzięki jej ciągły sukces.

Chociaż ta akcja jest uważana za giganta opieki zdrowotnej, do której jest, nadal ma potencjał, aby uczynić inwestorów bardzo bogatymi, jak wspomniano, ponieważ nadal się rozwija i rośnie, co już sprawia, że ​​inwestorzy są dość zamożni do tego momentu . Analitycy z Wall Street przewidują, że te akcje z sektora opieki zdrowotnej będą zwiększać swoje przychody o 20% rocznie, a jednocześnie otrzymają 6 ocen „Mocne kupuj”, co skutkuje ogólnym konsensusem „Trzymaj” dla akcji.

Patrząc na ostatnie zyski spółki w czwartym kwartale, przekroczyły one wiele oczekiwań. W czwartym kwartale przychody firmy wzrosły o 20% do 953 mln USD przekraczając prognozy, a 1,22 USD na akcję również przekroczyło oczekiwania i na tym się nie skończy, ponieważ świat zbliża się do wyjścia z cienia pandemii koronawirusa, umożliwiając większą siłę być prowadzonym.

Obecnie Illumina Inc ma cenę akcji na poziomie 504,76 USD, która wzrosła powyżej 75% w ciągu ostatniego roku i ponownie, podobnie jak inne akcje, notuje się powyżej średniej rynkowej i branżowej na podstawie wskaźnika P / E tej akcji, ale wygląda na dobrą wartość, gdy w porównaniu do wskaźnika P / B na poziomie 15,68. Pomimo bogatej wyceny tej akcji, zachowuje ona wszystkie działania związane z dostarczaniem i dostarczaniem w imponujących ilościach, jeśli złapiesz te akcje w odpowiedniej cenie.

7. Splunk Inc (SPLK)

Ostatnią akcją, która pojawiła się na liście 7 największych spółek, które posiadamy, jest Splunk Inc (SPLK).

Splunk Inc to firma programistyczna z siedzibą w San Francisco, która specjalizuje się w produkcji oprogramowania do wyszukiwania, monitorowania i analizowania danych generowanych maszynowo.

Z najnowszego raportu firmy za trzeci kwartał, oświadczenie podsumowujące ten pakiet oprogramowania przez dyrektora generalnego firmy, Douga Merritta, mówi samo za siebie wraz z raportami giełdowymi.

„Nawet w obliczu niepewnych warunków rynkowych Splunk pozostaje jedną z najszybciej rozwijających się firm w historii oprogramowania dla przedsiębiorstw”. stwierdził Doug Merritt, CEO Splunk Inc..

Patrząc na to, jak dobrze radziły sobie akcje, łączne przychody, chociaż spadły r / r o 11% do 559 mln USD, różne sektory wzrosły, w tym Cloud ARR o 71% r / r do 630 mln USD, przychody z chmury wzrosły o 80% r / r do 145 mln USD, całkowity ARR wzrósł o 44% R / r do 2,07 mld USD.

To tylko kilka z najważniejszych informacji zawartych w raporcie za III kwartał, wraz z potwierdzeniem nowych najważniejszych wydarzeń biznesowych, ponieważ firma jest na dobrej drodze do przejęcia większej liczby firm, co zwiększa potencjał przyszłego wzrostu w firmach rozsianych po całym świecie..

Patrząc na czwarty kwartał dla tej akcji, firma podała wytyczne, zgodnie z którymi łączne przychody mają wynieść od 650 mln USD do 700 mln USD, a marża operacyjna niezgodna ze standardami GAAP ma wynosić od -4% do 3%, co daje spółce realistyczną perspektywę.

Nie ma wątpliwości, że usługi danych Splunk będą nadal ewoluować, a potencjalnie wiele wiodących firm będzie chciało czerpać korzyści z ich oprogramowania, nie ma powodu, dla którego analitycy przewidują, że te akcje potencjalnie podwoją się w sprzedaży do 2025 r..

Biorąc pod uwagę konsensusową ocenę „Kupuj”, akcje te bez wątpienia osiągną rentowność, ponieważ posuwają się naprzód, aby osiągnąć zyski, zwłaszcza jeśli akcje te osiągną prognozowane przychody na poziomie 24% rocznie.

Podsumowanie

A oto 7 najlepszych akcji, które znajdują się na pozycji, która potencjalnie może sprawić, że inwestorzy zarobią miliony w perspektywie długoterminowej.

Wszystkie te obiecujące akcje mają stabilną pozycję, dobrą sytuację finansową, chociaż niektóre mogą jeszcze nie być rentowne, ale nadal mają zdolność, aby stać się takimi w miarę upływu czasu. Te fantastyczne inwestycje są wspaniałymi dodatkami, które można utrzymać na dłuższą metę, gdy starasz się osiągnąć tę sześciocyfrową sumę, podczas gdy dodawanie różnorodności innymi akcjami do swojej kolekcji jest zawsze opłacalne.

Jeśli jesteś nowy w inwestowaniu w te wybrane akcje, które są świetnymi dodatkami do dodania do swojego portfela, akcje takie jak Starbucks Corp (SBUX) mogą być świetnym krokiem do rozpoczęcia, ponieważ oferują duży wzrost w miarę postępów, zwłaszcza cena, która może prowadzić do wielkich zwrotów.

Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem, poza branżą konopi indyjskich, Fiverr International LTD (FVRR) wygląda jak spółka z ogromną perspektywą na przyszłość, ponieważ stara się zdominować.

Chociaż te akcje mają pozytywne prognozy, warto przeprowadzić dodatkowe badania przed zainwestowaniem w wybrane przez siebie akcje, ponieważ jak w przypadku wszystkich akcji, stanowią one własne elementy ryzyka.

eToro – Kupuj akcje z 0% prowizją

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności na giełdzie – zalecamy wypróbowanie ich.

Twój kapitał jest zagrożony. Mogą obowiązywać inne opłaty

Czytaj więcej:

Jak wybierać akcje: kompletny przewodnik dla nowych inwestorów

7 brytyjskich akcji z dywidendami do kupienia teraz, które oferują atrakcyjny strumień dochodów

Jakie zapasy eksplodują w 2021 roku?

Jakie 15 największych akcji eksploduje w 2021 roku?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner