Jakie 10 najlepszych akcji wzrostowych kupić w 2021 roku?

Najlepsze akcje wzrostowe w 2021 r

Planujesz zainwestować w akcje w 2021 roku? Chcesz wyprzedzać trendy giełdowe? Ułatwiliśmy to dzięki naszemu kompletnemu przewodnikowi po 10 najlepszych akcjach, które można kupić na 2021 r.

Wczesne zdobycie najlepszych zapasów wzrostu na 2021 r. Może się bardzo opłacić!

Jakie są najlepsze zasoby wzrostowe na 2021 r.? Czy w 2021 roku będą jakieś dobre zasoby wzrostowe? Gdzie mogę znaleźć największe zasoby wzrostowe na 2021 r.? Nie martw się więcej! Zebraliśmy je w górę!

Sprawdź naszą listę 10 najlepszych akcji wzrostowych na 2021 r. Do kupienia poniżej! Omówiliśmy je wszystkie!

Czekaj, co to jest akcja wzrostowa i dlaczego powinienem w nią zainwestować?

Pozwól nam wyjaśnić.

Akcje wzrostowe są niezwykle popularne w handlu akcjami, typically oferując jedne z najlepszych zwrotów na całym rynku akcji. Jeśli jeszcze ich nie ma na twoim radarze, powinny!

Są jak „mega akcje” i jeśli wejdziesz w odpowiednim momencie, sprawią, że będziesz bardzo szczęśliwym inwestorem giełdowym.

To, co czyni je tak cennymi, to że zawsze mająwzrostMyślą – oczekuje się, że będą coraz więksi, co oznacza, że ​​cena ich akcji również wzrośnie!

Ale to nie tylko zabawa i gry z akcjami wzrostowymi! Jest wiele rzeczy, o których należy pamiętać, na przykład duże wahania cen, gdy rynek akcji zaczyna spadać.

Dlatego musisz być mądry i nauczyć się inwestować w akcje wzrostowe. Znajomość odpowiedniego czasu na zaangażowanie się ma kluczowe znaczenie!

W tym artykule wyjaśnimy, czym są akcje wzrostowe, jak w nie inwestować i, miejmy nadzieję, odkryjemy 10 najlepszych akcji wzrostowych na 2021 r. Do kupienia..

Możesz kupić wszystkie te akcje wzrostowe, a także wiele innych, na stronie eToro i zapłać 0% prowizji!

Co to jest zapas wzrostu? I dlaczego miałbym w nią zainwestować w 2021 roku?

ZA zapas wzrostu to każda firma, od której oczekuje się szybszego wzrostu niż przeciętne akcje. Zazwyczaj firmy, które są akcjami wzrostowymi, chcą reinwestować swoje zyski, aby dalej rosnąć.

I to właśnie ta ekspansywność sprawia, że ​​są tak atrakcyjne dla inwestorów giełdowych. Ich wzrost oznacza, że ​​radzą sobie dobrze i nadal będzie dobrze sobie radzić.

Zasobem wzrostu może być dowolna branża, nie ogranicza się do tych warunków. Zapasy wzrostu zwykle są zakłócenia w branży którzy wprowadzają zmiany w dobrze ugruntowanej branży.

Należy podkreślić, że zapasy wzrostu są nie taka sama jak wartość zapasów. Warto jednak zainwestować w oba, aby zachować zróżnicowanie portfela i zminimalizować ryzyko.

Zwróć na to uwagę zapasy wzrostu mogą być bardziej ryzykowne niż przeciętne akcje, są bardziej niestabilne i doświadczają dużych wahań cen zarówno w dół, jak iw górę.

To mówi, zapasy wzrostu szczególnie dobrze radzą sobie podczas hossys. Podczas bessy akcje wzrostowe mogą spadać, ponieważ inwestorzy trzymają się z daleka i koncentrują się bardziej na walorach wartościowych, więc upewnij się, że rozpoznajesz właściwy moment, aby zaangażować się w akcje wzrostowe.

Prawdopodobnie nie chcesz też inwestować w firmy, które rozwijają się zbyt szybko. Jeśli widzisz tego oznaki, być może powinieneś trzymać się z daleka.

Dotyczy to zwłaszcza firm, które rozwijają się w niepewnych czasach w branżach, które nie radzą sobie zbyt dobrze lub brakuje im przyszłości.

Powinieneś także unikaj ryzyka, szukając zapasy wzrostu które już generują dochód, unikaj tych, które nie są jeszcze w tym momencie (nadal mogą zawieść).

A kiedy w końcu zdecydujesz się zainwestować w akcje wzrostowe, inwestuj mądrze. Nie musisz wydawać na nie wszystkich swoich pieniędzy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, nie potrzebujesz tak dużo, ale jeśli sprawy się pogorszą, przynajmniej nie zainwestowałeś dużo.

Jeśli lubisz ryzyko i zmienność, to zapasy wzrostu są dla Ciebie. Jeśli nie, to prawdopodobnie powinieneś zamiast tego skupić się na wartościowych akcjach.

Akcje o największym wzroście w 2021 roku do kupienia!

Oto nasza lista najlepszych akcji wzrostowych na 2021 r. Do kupienia – koniecznie sprawdź je wszystkie!

1. Netflix (NFLX)

Nic dziwnego, że Netflix znalazł się na naszej liście najlepszych spółek wzrostowych na 2021 rok!

Stało się powszechnie znane i z samej definicji zmieniło branżę, odciągając ludzi od kina i telewizji, a zamiast tego przed ekranem laptopa.

To powiedziawszy, rzeczy zaczynają się zmieniać, a usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, stają się normą, więc można powiedzieć, że jest bardziej liderem w branży, a nie przełomem w branży w tym sensie.

Największa zmiana w ostatnich latach nastąpiła w postaci HBO Max, Disney + i Amazon Prime Video, żeby wymienić tylko kilka.

Chociaż firmy te są nowe w grach strumieniowych, nie są nowe w branży telewizyjnej i filmowej i mogą stanowić poważne zagrożenie.

Niemniej jednak Netflix poradził sobie całkiem nieźle, mając zyskał na wartości około 30 200% od debiutu giełdowego w 2002 roku.

Czy zastanawiałeś się nad zakupem? Netflix Zbiory?

Handel akcjami Neetflix

2. Adobe Systems Inc. (ADBE)

Możesz wybaczyć, że myślisz, że Adobe to po prostu fantazyjna aplikacja do czytania plików PDF i tworzenia memów w Photoshopie!

Właściwie Adobe to gigantyczna firma, która świadczy szeroki wachlarz usług innym firmom.

Niektóre z nich to Adobe Campaign, która umożliwia firmom wysyłanie materiałów marketingowych, takich jak e-maile i powiadomienia push do użytkowników, oraz Adobe Experience Manager, doskonałe narzędzie do tworzenia stron internetowych..

To, co wyróżnia te narzędzia na tle innych, polega na tym, że ich konfiguracja prawie nie wymaga kodowania, co oznacza, że ​​prawie każdy może z nich korzystać przy stosunkowo niewielkim przeszkoleniu.

Od czasu debiutu giełdowego Adobe w 1986 r. Zyskał on około 119,200% (najwyższy na tej liście!), co czyni je jednymi z naszych najlepszych akcji wzrostowych na 2021 r., zwłaszcza jeśli nadal będą budować silne partnerstwa z innymi dużymi firmami.

Ponadto w ciągu ostatnich pięciu lat akcje Adobe wzrosły z około 93,94 USD do 466,11 USD (w momencie pisania).

Czy zastanawiałeś się nad zakupem? Cegła suszona na słońcu Zbiory?

akcje handlowe

3. MercadoLibre Inc. (MELI)

Wszyscy wiemy o Amazon i Alibaba, ale czy wiesz, że w eCommerce Town pojawił się nowy gracz? I że są bliscy zdominowania całej Ameryki Łacińskiej? (to około 652 milionów ludzi!)

Cóż, jest i nazywa się MercadoLibre! Właściwie, podobnie jak wiele innych na tej liście, MercadoLibre istnieje już od dłuższego czasu i został założony w 1999 roku w Argentynie.

W ostatnich latach naprawdę zaczął przynosić morderstwa i stać się znaczącą siłą w handlu elektronicznym.

Rok 2020 był dla nich szczególnie dobry, od marca gwałtownie skoczył w górę (najprawdopodobniej związany z koronawirusem!).

MercadoLibre to internetowa platforma handlu elektronicznego i aukcji internetowych, więc w pewnym sensie jest trochę bardziej podobny do serwisu eBay niż do Amazona.

Niemniej jednak ich obecność jest ogromna i stale rośnie, co czyni je jedną z najlepszych spółek wzrostowych w 2021 roku i później.

Czy zastanawiałeś się nad zakupem? MercadoLibre Zbiory?

4. Five Below Inc. (FIVE)

Pięć poniżej jest stosunkowo nowym graczem, którego być może wiele osób wciąż jeszcze nie zna, szczególnie dla osób spoza Stanów Zjednoczonych.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Five Below to sieć dyskontów, która sprzedaje produkty głównie do 5 USD (stąd nazwa Five Below – całkiem sprytne!).

Innym czynnikiem, który sprawia, że ​​są tak wyjątkowi, że można ich uważać za „przełomowych w branży”, jest ich koncentracja na „doświadczeniach sklepowych” i próba uczynienia idei zakupów ekscytującą..

W ten sposób uważają, że mogą zwiększyć sprzedaż, zwracając uwagę, że większość dyskontów nie koncentruje się na tym, aby konsument cieszył się zakupami.

Five Below naprawdę zaczęło rozszerzać swoją gamę produktów i lokalizacji około 2011 roku i od tego czasu prawie nie zatrzymało się, by odetchnąć.

Dziś są około 900 sklepów Five Below w 38 stanach USA.

Czy zastanawiałeś się nad zakupem? Pięć poniżej Zbiory?

5. Align Technology Inc. (ALGN)

Align Technology to niezwykle interesujący wybór dla najlepszych akcji wzrostowych i prawdopodobnie nie taki, który od razu przyszedłby do głowy, gdy myślisz o zapasach do kupienia.

Jest producentem cyfrowych skanerów 3D, używanych głównie w ortodoncji (specjalizacja stomatologiczna, która zajmuje się głównie korygowaniem nierówności zębów i wzorców zgryzu).

Podobnie jak wszystkie inne akcje z tej listy, mają piękny zwyczaj ekspansji i są przedmiotem publicznego obrotu od 2001 r..

Interesujący fakt, około 8% osób noszących aparat ortodontyczny używało produktów związanych z technologią Align, co daje pewne spojrzenie na to, jak duży wpływ wywarli na rynek.

Co więcej, od około marca 2020 r. Gwałtownie wspinają się w górę. Należy jednak pamiętać, że w ciągu ostatnich pięciu lat osiągnęli szczyt i problemy co najmniej trzy razy, ale z drugiej strony, tym razem wygląda to trochę inaczej.

Czy zastanawiałeś się nad zakupem? Wyrównać Zbiory?

6. Tesla (TSLA)

Tesla to jedyny prawdziwy gracz w branży pojazdów elektrycznych. Nie tylko sprawili, że samochody elektryczne były fajne, ale także stworzyli realną możliwość – były niewiele więcej niż marzeniem kilka dekad temu!

A przy ciągle wyczerpujących się zasobach ropy naftowej i innych paliw kopalnych, naprawdę potrzebujemy ich, aby przetrwać.

Ale Tesla nie jest pozbawiona problemów. Po pierwsze, mają teraz kilku rywali. W szczególności jedna z nich, Nikola, naprawdę zaczyna nabierać prędkości.

Ale co ważniejsze, istnieje miejska legenda, że ​​za każdym razem, gdy Elon Musk tweetuje inwestor, płacze (Elon tweetuje, inwestorzy płaczą!).

Cóż, nie dosłownie, ale Nawyk Muska na Twitterze wielokrotnie wpływał na kurs akcji Tesli.

Tesla zyskała na wartości około 1280% od czasu debiutu giełdowego w 2010 r., Dlatego jest jedną z czołowych spółek w 2021 r..

Czy zastanawiałeś się nad zakupem? Tesla Zbiory?

7. Peloton Interactive Inc. (PTON)

Lubisz dbać o kondycję i regularnie ćwiczyć? W takim razie dlaczego jeszcze nie inwestujesz w Peloton Interactive?!

Peloton Interactive to jedna z czołowych firm produkujących sprzęt do ćwiczeń na świecie, mimo że istnieje tylko od ośmiu lat.

Najpopularniejsze produkty firmy Peloton to rower treningowy i bieżnia, ale to, co naprawdę wyróżnia te produkty, to fakt, że właściciele mogą wykupić miesięczny abonament na zdalne uczestnictwo w zajęciach gimnastycznych które są przesyłane strumieniowo na ekran roweru lub bieżni.

Jak więc widzisz, firma Peloton Interactive jest zainteresowana nie tylko sprzedażą sprzętu do ćwiczeń, ale także spieniężeniem całej Twojej rutyny ćwiczeń!

Interaktywne sesje ćwiczeń Peloton również okazały się dużym hitem podczas pandemii koronawirusa, kiedy wielu z nas jest zablokowanych i nie ma gdzie ćwiczyć.

Czy zastanawiałeś się nad zakupem? Peleton Zbiory?

8. Beyond Meat (BYND)

Beyond Meat to najszybciej rozwijający się na świecie producent żywności pochodzenia roślinnego (kolejna grupa hodowlana dla osób zainteresowanych zdrowym trybem życia!).

Oni mają wykorzystał rosnącą liczbę osób podejmujących wegański / wegetariański styl życia, czy to ze względów zdrowotnych, związanych z prawami zwierząt czy ze względów środowiskowych.

Być może to, co sprawiło, że odnieśli taki sukces, to to, jak dobrze naśladują prawdziwe produkty mięsne, takie jak kurczak, hamburgery i kiełbasa, oprócz pochwał i dużych partnerstw..

Beyond Meat wyraźnie zmieniają branżę, a ich wzrost zdecydowanie rośnie, co sprawia, że ​​są jednymi z najlepszych spółek wzrostowych w 2021 r..

Należy jednak pamiętać, że Beyond Meat spotkało się z obawami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności, a niektórzy twierdzą, że ich żywność jest niesamowicie przetworzona, co jest wyłączeniem dla niektórych konsumentów..

Czy rozważałeś Kupowanie nie tylko Bulion mięsny?

9. Amazon (AMZN)

Czy jest coś, czego Amazon nie może zrobić? Weszli teraz na tak wiele różnych rynków, że trudno liczyć!

Obecnie Amazon działa nie tylko w branży eCommerce, ale także rozszerzył swoją działalność na usługi przesyłania strumieniowego (Amazon Prime Video) i przetwarzanie w chmurze (Amazon Web Services), co uczyniło z nich rywala z wieloma akcjami z tej listy.!

Aż trudno uwierzyć, że to ta sama firma z 1999 roku, która znajdowała się na tej samej ulicy co lombard, giełda igieł do heroiny i „salon” filmów dla dorosłych.

Tak, Amazon jest teraz ogromną korporacją, ale nie do wiary, wciąż rośnie i rośnie.

Amazon zyskał na wartości około 86.260% od czasu debiutu giełdowego w 1997 roku, bezbożna kwota za nieco ponad dwie dekady.

I to właśnie ten olbrzymi wzrost sprawia, że ​​Amazon jest prawdopodobnie jedną z najlepiej rozwijających się akcji w okolicy, aw szczególności jedną z najlepiej rozwijających się w 2021 r..

Czy rozważałeś zakup akcji Amazon??

10. Microsoft (MSFT)

Firma Microsoft wprowadziła komputer do każdego domu w takiej postaci, w jakiej go znamy. Chociaż mają poważną rywalizację z Apple, jasne jest, że Microsoft jest prawdziwymi zwycięzcami.

Z tego powodu można również powiedzieć, że Microsoft jest prawdopodobnie bardziej liderami w branży, a nie przełomem w branży.

Można nawet powiedzieć, że mają silny monopol w branży (jeśli nie używasz komputera firmy Microsoft lub Apple, czego używasz na Ziemi?).

Microsoft uwielbia odkupywać akcje z rynku, co może szybko podnieść cenę akcji.

Microsoft zyskał na wartości około 104 000% od czasu debiutu giełdowego w 1986 roku, co wyraźnie wskazuje na najlepsze zasoby wzrostowe na 2021 r.

Czy rozważałeś zakup akcji firmy Microsoft??

Kluczowe punkty

Okazji do inwestowania na giełdzie w 2021 roku jest wiele, ale to, co stało się jasne w tym roku, to fakt, że warto przyjrzeć się możliwie najlepiej rosnącym akcjom. Poniżej znajdują się najważniejsze kluczowe punkty dotyczące zapasów wzrostowych w 2021 r.

Jeśli pamiętasz cokolwiek z najlepszych zapasów wzrostu do kupienia w 2021 r., Zrób to w tych kluczowych kwestiach.

  • Zapasy wzrostowe to stany, w przypadku których oczekuje się, że będą rosły znacznie szybciej niż średnie stany. Zazwyczaj koncentrują się na reinwestowaniu i ekspansji.
  • Możesz być mniej zaznajomiony z MercadoLibre, Five Below, Align Technology, Peloton Interactive i Beyond Meat. Ale te akcje są obecnie głównymi graczami i powinieneś je obserwować.
  • Nic dziwnego, że wiele z najlepszych zapasy wzrostu to firmy technologiczne. Amazon, Microsoft, Adobe, Netflix, Tesla – lista jest długa!
  • Amazon i Microsoft znajdują się na szczycie naszej listy najlepszych zasobów wzrostowych na 2021 r. Obaj radzili sobie wyjątkowo dobrze w 2020 roku i mają długą historię wzrostu.

Chcesz zacząć inwestować w 10 największych akcji wzrostowych?

Teraz, gdy już wiesz, w jakie akcje najlepiej rosnąć w 2021 r., Masz solidne podstawy, aby rozpocząć inwestowanie w akcje. Następnym krokiem jest znalezienie renomowanego maklera giełdowego

Na platformie z wieloma zasobami eToro, możesz kupić wszystkie z 10 najlepszych akcji wymienionych na tej liście. Niezależnie od tego, czy wcześniej handlowałeś akcjami, czy dopiero wkraczasz na tę formę inwestycji, jej przyjazna dla użytkownika usługa to świetny sposób na porównanie walut i rozpoczęcie handlu już dziś.

Jeśli jesteś początkującym graczem giełdowym i szukasz najlepszych maklerów giełdowych 2021 r., EToro jest innowacyjne Funkcja CopyTrader może dostarczyć cennych informacji na temat najlepszych strategii handlu akcjami. Ta funkcjonalność umożliwia śledzenie poczynań doświadczonych inwestorów w czasie rzeczywistym, a następnie automatyczne kopiowanie ich decyzji. To świetny sposób na wypróbowanie różnych strategii, zanim znajdziesz najlepszy dla siebie przepis.

eToro – Kupuj akcje o największym wzroście z 0% prowizją

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności w branży giełdowej – zalecamy wypróbowanie ich.

Pamiętaj jednak, że nawet najlepsze akcje wzrostowe nie gwarantują, że zarobisz. Oznacza to, że ważne jest, aby przeprowadzić należytą staranność i znaleźć solidną strategię zarządzania ryzykiem, zanim zaczniesz handlować akcjami.

Mamy nadzieję, że nasza lista 10 największych akcji, które warto kupić w 2021 roku, okazała się pomocna.

Zastrzeżenie: akcje są bardzo niestabilne. Twój kapitał jest zagrożony

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner