Jakie jest 8 najlepszych akcji turystycznych do kupienia w 2021 roku?

Najlepsze akcje turystyczne do rozważenia w 2021 r

Czy chcesz zainwestować w spółki turystyczne, które znów są na krawędzi blasku, gdy wkraczamy w 2021 rok?

Spójrz, ponieważ wybraliśmy 8 wyróżniających się zasobów turystycznych, które mają duży potencjał do zaoferowania, gdy zbliżamy się, aby móc ponownie podróżować po świecie.

8 najważniejszych giełd turystycznych, które warto rozważyć w 2021 roku:

Spójrzmy więc na 8 największych spółek turystycznych na różnych rynkach, które mają być częścią w 2021 roku.

1. EasyJet

2. Walt Disney

3. Airbnb Inc.

4. Rezerwacje

5. Królewskie rejsy po Karaibach

6. Grupa hoteli InterContinental

7. Uber Technologies

8. Expedia Group

Wszystkie te najlepsze akcje, a także wiele innych, możesz kupić pod adresem eToro i zapłacić 0% opłat!

Akcje turystyczne na 2021 rok

Branża turystyczna została pokonana, co najmniej w 2020 roku.

Hotele, parki rozrywki, Airbnb, ośrodki wypoczynkowe, przemysł lotniczy i wiele innych na całym świecie w większości zatrzymały się, gdy infekcja koronawirusem przejęła i nadal dominuje..

Ponieważ Wielka Brytania znajduje się obecnie w trzecim krajowym okresie blokady, a inne kraje wprowadziły godzinę policyjną i ograniczone ograniczenia w podróżowaniu. Ma to ogromny wpływ na światowy przemysł o wartości 9 bilionów dolarów.

Aby pokazać, jak duża jest ta branża w Wielkiej Brytanii, prognozuje się, że przemysł turystyczny w Wielkiej Brytanii osiągnie 257 miliardów funtów do 2025 roku, tworząc około 3,8 miliona miejsc pracy, co stanowi około 11% całkowitej liczby miejsc pracy na terenie Wielkiej Brytanii.

To zdumiewające, jak duży jest przemysł turystyczny i turystyczny i jak bardzo na całym świecie wszyscy polegamy na tej potężnej sile branży, gdy jest nam ona odbierana.

W związku z trwającą globalną operacją szczepień, daje to pozytywne nadzieje wielu branżom, a przemysł turystyczny jest jedną wielką branżą wraz z sektorami lotnictwa i hotelarstwa. Wszyscy, którzy prawdopodobnie odnieśli największy sukces w branżach na całym świecie.

W ostatnich dniach akcje spółek turystycznych na różnych rynkach odnotowały wzrost cen akcji. Im bliżej jesteśmy zniesienia ograniczeń na całym świecie, tym ludzie nie będą tracić czasu na wzbijanie się w przestworza i rezerwowanie wakacji lub krótkich wypadów na połowę 2021 r..

Z tego samego powodu, w przypadku internetowego biura podróży Booking.com, możesz zarezerwować i zabezpieczyć oferty bez konieczności przedpłaty iz bezpłatnymi zasadami anulowania..

Dzięki temu osoby mogą rezerwować z wyprzedzeniem z nadzieją, że zarezerwują tylko loty last minute, gdy już otrzymają pełną zgodę na podróż.

Chociaż powrót do nowej normalności, która przebiega wolniej niż oczekiwano, wymaga czasu, to pozytywne nadzieje i czas sprawiają, że inwestorzy muszą spojrzeć na te akcje lub wskoczyć na nie. A kiedy nadejdzie dzień, w którym świat będzie mógł działać normalnie, zobaczymy, jak znów powstają.

Dodatkowo ceny akcji tych akcji po stosunkowo dobrych cenach są ogromną korzyścią dla inwestorów, ponieważ z pewnością będą oni świadkami dobrych wyników i wzrostu tych akcji w ciągu roku i nadchodzących latach..

8 najważniejszych zasobów turystycznych, które warto rozważyć w 2021 r!

Oto nasza lista 8 największych udziałów turystycznych w różnych branżach i krajach:

1. EasyJet plc (EZJ)

Jako pierwsza na liście największych spółek turystycznych znalazła się brytyjska linia lotnicza EasyJet.

Akcje te odnotowały wzrost cen akcji w ostatnich tygodniach, ponieważ inwestorzy są optymistami, że gdy rejestracja szczepień będzie postępować dalej, otworzą się korytarze podróżne, a przemysł lotniczy i turystyczny zacznie odrywać się od ziemi..

Nie tylko cena akcji wzrosła w górę, w niedawnym oświadczeniu dyrektor naczelny Johan Lundgren wyraził zaufanie do branży po zniesieniu obecnych ograniczeń..

Potwierdzono, że easyJet odnotował ogromny wzrost liczby rezerwacji latem już w porównaniu do 2020 r., Który wzrósł o ogromną kwotę 250%, przy czym maj jest najpopularniejszym miesiącem dla podróżujących, którzy chcą odlecieć..

Wakacje EasyJet to stosunkowo nowy sektor dla marki, ponieważ pojawił się pod koniec 2019 r. I od tego czasu nie miał do tej pory wyraźnej okazji, aby wyróżnić się, ponieważ rok 2020 został przejęty przez Covid-19..

Liczba ta jest ogromnym wskaźnikiem popytu na przemysł turystyczny i turystyczny w tej chwili i jesteśmy pewni, że w miarę upływu czasu będzie dalej wzrastał.

Plany strategiczne firmy na przyszłość są mocno ukierunkowane na dostarczanie konsumentom tego, co najlepsze, a także skupianie się na bilansie firmy, poprawie jej pozycji kosztowej i maksymalizacji przychodów dzięki silnej sieci.

Analitycy podają brytyjskim liniom lotniczym prognozę wzrostu zysków na poziomie 77,76% rocznie w miarę postępów.

Przy obecnym konsensusie ratingowym „Trzymaj” opartym na 10 prognozach analityków, którzy obejmują firmę.

Jak już wspomniano, cena akcji spółki wzrosła w ostatnich tygodniach i obecnie, pisząc ten raport, oscyluje na poziomie 846,80 pensów, kontynuując jej wzrost w górę..

Firma ma obecnie 52-tygodniowy zakres wynoszący 470,70 w najniższym i 1552,00 w najwyższym.

2. Walt Disney Co (DIS)

Walt Disney Co to marka, którą zapewne wszyscy na tej planecie znają bardzo dobrze. Nie tylko ze względu na parki rozrywki, ale także w przypadku rejsów wycieczkowych, a także innych alejek.

Wszystkie parki Disneya na całym świecie co roku osiągają imponujące wyniki przychodów, a Floryda jest najbardziej zarabiająca, ponieważ jest największym ze wszystkich sześciu parków Disneylandu..

Przed pandemią koronawirusa w 2020 roku ta aleja turystyczna przyniosła ogromne wyniki, aż wszystko się zawaliło, ponieważ marka musiała zatrzymać statki wycieczkowe, aby zatrzymać się i zamknąć wszystkie parki Disneylandu na całym świecie..

Na dzień dzisiejszy Disneyland Paris otrzymał polecenie opóźnienia ponownego otwarcia o kolejne dwa miesiące, które ma zostać ponownie otwarte w drugim tygodniu lutego.

Podczas gdy inne kurorty Disneylandu są otwarte, ale zgodnie ze środkami bezpieczeństwa Covid-19, które mają powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa i które nadal przynoszą pewne dochody i przyjemność dla osób fizycznych.

Statki wycieczkowe Disneya są nadal zawieszone do odwołania.

W wynikach spółki za czwarty kwartał przychody z parków Disneya, doświadczeń i produktów spadły łącznie o 61% do 2,6 mld USD, a wyniki operacyjne segmentu spadły z 2,5 mld USD do straty w wysokości 1,1 mln USD. Wyniki te były solidnym i bezpośrednim wynikiem tego, co pandemia koronawirusa przyniosła firmie.

Chociaż może minąć trochę czasu, zanim parki Disneya wrócą do pełnej pojemności, a ich rejsy osiągną maksimum i będą w stanie w pełni działać, Disney może nadal polegać na innych ścieżkach. W tym jedna imponująca aleja Disneya+.

Disney +, który osiągnął przychody w wysokości 1,94 miliarda dolarów na koniec 2020 roku i ponad 73 miliony subskrybentów na koniec czwartego kwartału, ma potencjalnie zarchiwizować 4 miliardy dolarów w samych Stanach Zjednoczonych do 2022 roku..

Cena akcji Disneya wynosi dziś 172,54 pensów, z 52-tygodniowym 82,72 najniższym i 182,38.

Przy prognozowanych dochodach, które będą rosły o 45,81% rocznie.

Mimo że Walt Disney ma konsensus nr 4 w rankingu Zacks “ Sprzedaj ”, uważamy, że teraz może być właściwy czas, aby rozważyć zatrzymanie lub przyjrzenie się tym akcjom turystycznym, ponieważ jest to tylko kwestia czasu, zanim mamy nadzieję, że nadejdzie powrót do normalności.

3. Airbnb Inc (ABNB)

Airbnb jest prawdopodobnie jednym z najczęściej omawianych i najbardziej atrakcyjnych zasobów turystycznych na rynku.

Ponieważ zamierzamy wkrótce znów podróżować po całym świecie, ABNB udowodniło, że jest bardziej popularne niż sieci hoteli na całym świecie.

Amerykańska firma wynajmująca wakacje oferuje łatwość, prostotę i, co najważniejsze, przystępną cenę zakwaterowania na całym świecie, aby ludzie mogli cieszyć się i cieszyć.

Ta wyjątkowa usługa, którą oferuje ABNB, była niezwykle popularna, nawet wśród pandemii Covid-19, umożliwiając ludziom wynajmowanie krótkoterminowe za stosunkowo bardziej przystępną cenę, w przeciwieństwie do pobytu w hotelu, podczas gdy musieli dłuższe pobyty ze względu na środki blokujące.

Ponieważ akcje te były w stanie działać w jakiejś formie podczas pandemii, w raporcie firmy ABNB z aktualizacji handlowej za III kwartał nadal generował zysk w wysokości 219 milionów dolarów. Chociaż jego dochody spadły o 19%, należało się tego spodziewać, biorąc pod uwagę wydarzenia na świecie.

Patrząc w przyszłość, Airbnb będzie popularne, nie można zaprzeczyć, i przyniesie świetne wyniki w zakresie przychodów w krótkim czasie, jakiego oczekujemy.

Biorąc pod uwagę cenę akcji spółki, niektórzy mogą powiedzieć, że są one wyceniane wysoko. Jednak biorąc pod uwagę przyszły potencjał wzrostu tej firmy, może nie wyglądać na tak wysoki, jak początkowo sądzili.

Kurs akcji spółki wynosi 168,83 pensów, z 52-tygodniowym przedziałem 121,50 najniższego i 187,42 najwyższego.

W obecnym stanie nie jest to jeszcze opłacalne, ale uważamy, że będzie to tylko tymczasowa pozycja, ponieważ świat posuwa się naprzód, kontynuując globalną rejestrację szczepień..

Firma ma prognozy wzrostu przychodów na poziomie 24,71% rocznie.

Z ratingiem „Trzymaj” w randze Zacks nr 3 dla akcji z oceną B w zakresie potencjału wzrostu.

4. Bookings Holdings Inc (BKNG)

Prawdopodobnie jedno z najpopularniejszych internetowych biur podróży dostępnych obecnie na rynku, Booking.com jest akcją turystyczną, która może zapewnić dostawę w 2021 r. I nadchodzących latach..

Przyszłość wygląda dobrze dla tych akcji, ponieważ nadal oferuje wiele korzyści, jeśli chodzi o planowanie idealnej ucieczki. Niezależnie od tego, czy jest to dłuższy weekend z całego świata, booking.com może zaspokoić Twoje potrzeby.

Dokonanie rezerwacji na stronie internetowej lub w aplikacji Booking.com ma wyjątkową dodatkową zaletę polegającą na oferowaniu bezpłatnej polityki anulowania, przy czym niektóre zasady mają zastosowanie tego samego dnia, w którym planujesz przyjechać.

Ta wyróżniająca się cecha jest jedną wielką cechą, która przyciąga konsumentów do działania za pośrednictwem tej wiodącej marki.

Oprócz rezerwacji hoteli, apartamentów i domów, booking.com oferuje również znacznie więcej, w tym wynajem samochodów za pośrednictwem Rentalcars.com.

Nic dziwnego, że przy tak mocnych ścieżkach spór o pandemię Covid-19 akcje zyskały 5,4%.

Obecnie cena akcji spółki kształtuje się na poziomie 2131,87 z 52-tygodniowym zakresem od 1 107,29 do najniższej, a 2290,04 do najwyższego.

Analitycy przyznali konsensusową ocenę „Trzymaj” dla akcji, nadaną przez 37 analityków, którzy zajmują się tą akcją.

W miarę zbliżania się kroków w kierunku zbliżenia się do normalności, ludzie są już o krok do przodu, ponieważ nadal korzystają z wyjątkowej funkcji anulowania rezerwacji booking.com, aby przesyłać rezerwacje na wakacje w tym roku.

Zapasy Booking.com mogą rosnąć przez wiele lat, co jest dobrą inwestycją długoterminową w kolekcję zapasów.

5. Royal Caribbean Cruise Ltd (RCL)

Linie wycieczkowe Royal Caribbean to stado, na które należy uważać w trakcie roku, ponieważ realistycznie możemy zobaczyć statki wycieczkowe pływające po morzach w 2022 roku..

Rejsy cieszą się dużą popularnością i zdają się być jeszcze bardziej popularne wśród starszego pokolenia, ale to powiedziawszy, coraz więcej młodszego pokolenia, które szuka wycieczki, która zawiera po trochu wszystkiego, skacze tą aleją.

Z powodu pandemii koronawirusa RCL odniósł duży sukces na początku roku, który zakończył się stratą 44% na koniec roku.

Ale perspektywy na przyszłość wyglądają bardzo optymistycznie dla tego stada żaglowego, ponieważ zgłoszono, że zyski firmy mogą osiągnąć około 1,5 miliarda dolarów rocznie, zakładając, że świat wróci do normalnego lub „nowego normalnego” po Covid-19..

W ostatnich wiadomościach Royal Caribbean planuje sprzedaż Azamara Line za 201 milionów dolarów, co z kolei doda firmie więcej gotówki, ponieważ nadal czeka na swój powrót..

Biorąc pod uwagę potencjał tej akcji, obecna cena akcji wynosi 74,29 p.p. z 52-tygodniowym przedziałem 19,25 na najniższym i 133,35 na najwyższym..

Ponieważ prognozuje się, że jego zyski będą rosły aż o 85,05% rocznie.

Zasoby królewskie Karaibów są z pewnością zasobem turystycznym, który należy wziąć pod uwagę w 2021 r.

6. InterContinental Hotels Group Plc (IHG)

InterContinental Hotels Group plc to brytyjska międzynarodowa firma z branży hotelarskiej, która zarządza, posiada, leasinguje i franczyzuje hotele na całym świecie.

IHG jest właścicielem najbardziej znanych marek hotelowych, w tym Holiday Inn Express, InterContinental, Kimpton Hotels and Resorts, Crowne Plaza i nie tylko.

Ale brytyjska firma nie tylko obsługuje hotele, ale także ośrodki wypoczynkowe, restauracje i wiele innych.

Firma odnotowała, oczywiście, spadek wyników w raporcie firm za III kwartał, ponieważ środki blokujące wywarły silny wpływ na cały świat. Przychody Grupy spadły o 52,3%, jednak inne kierunki nadal radziły sobie dobrze, w tym otwarcie 82 hoteli. Jeśli chodzi o przepływy pieniężne firmy, było to dodatnie, ponieważ wzrosło do 2,1 miliarda USD.

Miejmy nadzieję, że przy tak wielu ludziach przygotowywanych na zasłużone wakacje w tym roku wygląda na to, że ta marka jest gotowa na uzyskanie dobrego tempa i wzrostu, patrząc w perspektywie długoterminowej.

W rzeczywistości prognozuje się, że IHG osiągnie „ogromny wzrost” do 2026 r. Wraz z innymi sieciami hoteli, donosi Market Insight..

Wraz z prognozą Market Insights, kolejni analitycy przedstawili marce prognozę wzrostu przychodów na poziomie 87,54% rocznie, ponieważ uważają, że ta marka doskonale sobie radzi, a obecne ograniczenia wydają się znieść.

Dzisiejsza cena akcji spółki wynosi 4858,00 i nieznacznie wzrosła w stosunku do poprzedniego dnia, z 52-tygodniowym przedziałem między 2385,50 a 5121,00 na najwyższym poziomie.

InterContinental Hotels Group wzbudzała w ostatnich miesiącach wiele uwagi, a eksperci giełdowi uważają, że ten zasób turystyczny należy obserwować w 2021 r., Gdy świat powoli się otwiera..

7. Uber Technologies Inc (UBER)

Amerykańska firma Ridesharing, która jest również znacznie bardziej zaangażowana, ma dobry początek w 2021 roku.

Akcje spółki wzrosły już o około 16% w trzecim tygodniu stycznia, ponieważ inwestorzy, którzy nie byli częścią tej akcji, w dużej mierze stali się częścią rosnącej akcji. Podczas gdy obecni akcjonariusze zajmują pozytywną pozycję w ramach akcji.

Ta firma czerpie ogromne korzyści z turystyki, ponieważ bez względu na to, dokąd się wybierasz na świecie, operacje Ubera będą działać bez wątpienia. Jest to łatwa droga, ponieważ możesz pozostać przy bieżącej aplikacji, podczas gdy ona aktualizuje ustawienia lokalizacji.

Oprócz turystyki miejscowi, którzy są stałymi użytkownikami firmy Uber, nie korzystali z tej firmy do wielu podróży przez ostatni rok. Może to być spowodowane różnymi przyczynami, w tym obawą lub po prostu tym, że nie mają dokąd pójść, ponieważ świat podlega ściślejszym ograniczeniom.

Firma Uber eats była gotowa pomóc w tym trudnym okresie, ponieważ motoryzacyjna strona biznesu napotyka problemy, a usługi dostawy żywności nabrały tempa na przestrzeni lat.

Stado to jest bardzo popularne wśród młodszego pokolenia, ponieważ zapewnia łatwość i oszczędność czasu w obu działach.

Nie ma się co dziwić i nie ma wątpliwości, dlaczego inwestorzy skaczą na tej akcji bardziej w ostatnim czasie iw miarę zbliżania się do 2021 r..

Dzisiejsza cena akcji spółki wynosi 55,69 i utrzymuje się w 52-tygodniowym przedziale między 13,71 na najniższym poziomie a 59,08 na najwyższym.

Jaka przyszłość czeka te akcje?

Cóż, jak już wyjaśniliśmy, ta akcja nigdzie nie trafi w najbliższym czasie, jeśli cokolwiek, co sądzimy, będzie się utrzymywać, a ponadto stanie się jeszcze bardziej popularna w miarę upływu lat.

Ponieważ docelowa cena akcji Ubera wzrosła do 70,00 USD, trzydziestu siedmiu analityków również przyznało akcjom konsensusową ocenę „Kupuj”, aby potwierdzić, w jaki sposób widzą wzrost akcji we wszystkich obszarach.

Prognozuje się, że przychody Uber Technology będą rosły o 22,26% rocznie.

8. Expedia Group Inc (EXPE)

Ostatnim zasobem turystycznym, który zostanie wymieniony na liście jako jeden do obejrzenia w 2021 r., Jest Expedia Group Inc..

Amerykańska internetowa firma turystyczna jest popularna zarówno wśród konsumentów, jak i inwestorów, mimo że w ostatnich dniach została nawet uznana przez analityków za przeszacowaną. Równocześnie akcje otrzymały podwyższoną cenę docelową, która przez analityków wzrosła do 175,00 USD.

Uważany za jeden z najlepszych zapasów ratunkowych w drugiej połowie 2020 r., Expedia Group miała swoje wyzwania, ponieważ na początku roku została mocno dotknięta pandemią Covid-19..

Jednak operacja obniżenia kosztów i regeneracja zapasów znalazła się na liście zadań firm. Spojrzenie na powrót na właściwe tory jest ogromnym powodem rosnącego popytu na te akcje w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ sektor turystyczny ma powrócić w nadchodzących miesiącach, wszystko jest w porządku.

Aby dać ci wyobrażenie o przyszłych planach firmy, które zamierzają wykorzystać wyniki firmy za 2019 r., Aby spojrzeć w przyszłość, jeśli tak się stanie, zysk operacyjny firmy wzrośnie na nowy poziom, ponieważ przychody operacyjne firmy osiągną 903 mln USD w 2019 r..

Dzisiejsza cena akcji spółki wynosi 107,22 z 52-tygodniowym zakresem między 40,76 w najniższym a 147,55 w najwyższym.

Spółka ma prognozować wzrost zysków o 68,95% rocznie.

Czy ta giełda może wyglądać na najlepszą internetową firmę turystyczną na świecie? Tylko czas powie.

Podsumowanie

Te 8 największych zasobów turystycznych wygląda na dobre uzupełnienia, jeśli patrzymy w przyszłość.

Akcje te oferują fantastyczny potencjał wzrostu, a także są dobrymi inwestycjami długoterminowymi, które mają dobrą wartość do 2021 r. I realistycznie wyglądają ładnie na 2022 r. I później.

Chociaż akcje te stanowią własne elementy ryzyka, zaleca się przeprowadzenie dalszych badań przed zainwestowaniem.

Więc może teraz pora przyjrzeć się eksploracji zasobów turystycznych, gdy przygotowują się do ponownego wypłynięcia w morze.

Jak inwestować w najlepsze akcje turystyczne?

Teraz odkryliśmy 8 z najlepszych potencjalnych spółek turystycznych, które mogą mieć pozytywne perspektywy, gdy świat będzie w stanie normalnie funkcjonować, teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak można w nie inwestować.

Inwestowanie w akcje na różnych rynkach nigdy nie było tak szybkie i łatwe.

Mądrze jest również stosowanie się do właściwych wskazówek i trzymanie się ich, a także unikanie jakichkolwiek „ostrzeżeń” po drodze..

Pierwszym krokiem, który musisz podjąć, jest poszukiwanie brokera lub najlepszej platformy transakcyjnej online, która odpowiada i spełnia wszystkie Twoje potrzeby inwestycyjne.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele internetowych platform handlowych i brokerów, ale po dokonaniu wyboru mądrze jest upewnić się, że wybrany broker lub platforma ma licencję na handel.

Zobaczysz na stronie handlu firmami, czy posiada regulowane licencje, których potrzebuje do działania, ponieważ zostanie wyświetlona na stronie głównej firmy wraz z zaufanym brokerem, którego licencja może nie być widoczna online, jeśli nie, możesz potwierdzić przed wybraniem.

Gdy masz już na myśli brokera i / lub konto handlowe, jesteś gotowy, aby rozpocząć i rozpocząć swoją podróż do handlu akcjami.

Jeśli chcesz inwestować w akcje międzynarodowe, jest to kolejny ważny punkt, w którym przydatne są badania, to upewnienie się, że Twój broker ma licencję na działanie na rynkach międzynarodowych..

Powiedziawszy tę istotną kwestię, przedstawiamy wiodącą platformę handlową online – eToro.

Z ponad 17 milionami klientów na wiodącej obecnie platformie, z dostępem do ponad 16 międzynarodowych rynków, co umożliwia inwestowanie w jedne z najlepszych akcji, które wszyscy znamy i kochamy, wraz z tymi 8 najlepszymi akcjami turystycznymi, jest to przyjazny broker. Gotowy do doskonalenia swojej podróży handlowej wraz z ogromną dodatkową korzyścią w postaci oferowania opłat bez prowizji.

Otwarcie konta handlowego w dniu eToro postępując zgodnie z prostymi instrukcjami na stronie internetowej firmy, jest szybki, łatwy i prosty. W ciągu kilku minut będziesz mieć aktywne konto wraz z zaufanym brokerem i dostęp do wszystkich 16 rynków międzynarodowych na wyciągnięcie ręki.

Po otwarciu konta odniesiesz również wspaniałą korzyść z możliwości dopracowania i lepszego zrozumienia, jak działa handel akcjami, a także poznania kluczowych strategii.

eToro – Najlepszy makler giełdowy, kupuj akcje z 0% prowizją

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności na giełdzie – zalecamy wypróbowanie ich.

Twój kapitał jest zagrożony. Mogą obowiązywać inne opłaty

Kluczowe wnioski

  • Branża turystyczna to ogromny sektor i do tej pory warta około 9 bilionów dolarów.
  • 8 najlepszych spółek turystycznych ma potencjalnie dobre wyniki, ponieważ w tym roku i 2022 r., Miejmy nadzieję, wejdziemy w nową normalną.
  • Branża turystyczna w normalnych czasach jest zdecydowanie poszukiwaną branżą.
  • Niektóre z tych akcji turystycznych już rosną, a inne są ładnie i stosunkowo niedrogo, biorąc pod uwagę ich potencjał wzrostu w kolejnych latach i wielu kolejnych..
  • Według ekspertów giełdowych, akcje turystyczne są dobrą inwestycją długoterminową.
  • Przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu zawsze zaleca się przeprowadzenie dodatkowych badań wybranych zasobów turystycznych.
  • Zawsze zaleca się mądre i mądre inwestowanie, a także inwestowanie w ramach posiadanych środków finansowych.

Jeśli podobała Ci się lektura, jakie 8 najlepszych giełd turystycznych do kupienia w 2021 r.?, Podziel się z innymi osobami, które Twoim zdaniem mogą to zainteresować.

Uwaga: wyniki historyczne nie wskazują na przyszłe wyniki. Wartość inwestycji może zarówno spaść, jak i wzrosnąć. Wszelkie opinie, wiadomości, badania, analizy, ceny lub inne informacje zawarte na tej stronie internetowej mają charakter ogólnego komentarza rynkowego i nie stanowią porady inwestycyjnej. Trading Education nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakiejkolwiek inwestycji opartej na jakichkolwiek zaleceniach, prognozach lub innych dostarczonych informacjach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner