Siedem największych spółek wzrostowych, które warto zainwestować w 2021 r

Najlepsze spółki wzrostowe do rozważenia w 2021 r

Akcje wzrostowe zwykle osiągają lepsze wyniki niż cały rynek ze względu na ich przyszły potencjał.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z magazynem w 2021 roku? Czy jesteś o krok do przodu i szukasz najlepszych spółek wzrostowych, które warto zainwestować w 2021 roku? Mamy wszystko pod kontrolą dla Ciebie z 7 najlepszymi akcjami wzrostowymi, które możesz zainwestować w 2021 roku.

Ponieważ rok 2021 zbliża się coraz bardziej po trudnym i trudnym dla wielu z nas roku z powodu pandemii COVID-19, nawet rynek finansowy nie był wyjątkiem, ale miał się dobrze.

W świetle ostatnich wiadomości, że szczepionka jest już dostępna, giełda jest niecierpliwie gotowa do powrotu do szczytowego szczytu, który jest używany z roku na rok. To dobry moment, aby być o krok do przodu i przyjrzeć się, które spółki wzrostowe są na szczycie i które będą dobrze wyglądać do kupienia w 2021 r..

Od najlepszych akcji w Wielkiej Brytanii po inwestycje w akcje międzynarodowe, które mają rosnąć i dobrze sobie radzić w 2021 r., Istnieje wiele akcji wzrostowych, w które można się zaangażować w nadchodzącym roku. W trakcie naszej pracy udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Wskazówka: wczesne zbadanie, w które akcje zainwestować, gdy wkraczamy w nowy rok, może potencjalnie być dla Ciebie największą korzyścią!

Wszystkie te pytania, na które nie ma odpowiedzi, przychodzą Ci do głowy: „W jakie akcje powinienem zainwestować w 2021 roku? Jakie spółki wzrostowe najlepiej zainwestować w 2021 r.? Jak dowiedzieć się, które akcje najlepiej inwestować w 2021 roku? ”

Nie ma potrzeby zadawania dalszych pytań.

Siedem największych spółek wzrostowych, które warto zainwestować w 2021 r

Spójrzmy na 7 spółek wzrostowych, które warto zainwestować w 2021 roku:

1. Amazon (NASDAQ: AMZN)

2. Tesla (NASDAQ: TSLA)

3. Netflix (NASDAQ: NFLX)

4. Microsoft (NASDAQ: MSFT)

5. Pinterest (NYSE: PINS)

6. PayPal (NASDAQ: PYPL)

7. Disney (NYSE: DIS)

Wszystkie te najlepsze akcje, a także wiele innych, możesz kupić pod adresem eToro i zapłacić 0% opłat!

Nowy w akcjach? Omówiliśmy również tę odpowiedź na Twoje pytanie!

Co to jest zasób wzrostu?

Jeśli dopiero zaczynasz inwestować w akcje, bez wątpienia będziesz chciał załamać się i dokładnie wiedzieć, czym właściwie są akcje wzrostowe i jak działają akcje wzrostowe..

Akcja wzrostowa w prostych słowach to w zasadzie firma w dowolnej dziedzinie, która ma rosnąć w znacznie szybszym i szybszym tempie niż inne akcje.

Przekonasz się, że rosnące akcje lub firmy, na przykład Adobe Inc, zainwestują swoje zyski z powrotem w biznes, aby uczynić go jeszcze większym, w ten sposób firmy rozwijają się na większą skalę.

I to jest jasna definicja tego, czym właściwie jest zapas wzrostu.

Innym doskonałym i dobrym przykładem jest firma, którą wszyscy znają, Amazon. Teraz Amazon jest jedną z czołowych, największych firm na świecie, aw 2020 roku Amazon został uznany za jedną z 3 największych firm pod względem kapitalizacji rynkowej.

Kapitalizacja rynkowa (kapitalizacja rynkowa): Kapitalizacja rynkowa oznacza po prostu całkowitą wartość rynkową udziałów firmy na rynku. Jest to dobry sposób dla inwestorów, którzy chcą zainwestować, aby zobaczyć wielkość firmy, która pomoże im w dokonaniu wyboru z ryzykiem związanym z inwestowaniem w jej akcje.

Tak więc w oczach inwestora pokazuje to, że jest to dobra firma do inwestowania, ponieważ wykazała się dużą siłą i siłą w rozwoju, co sprawia, że ​​jest atrakcyjna dla inwestorów, którzy chcą być częścią takiej firmy. wzrost.

Jak wspomniano powyżej, każda firma w sektorze może stać się spółką akcyjną, ale zazwyczaj to firmy oferują coś nowego, innego i wyjątkowego, co przykuwa uwagę osób, których stażyści sprawiają, że chcą inwestować, i to stamtąd ewoluuje..

Ale, jak być może wiesz, jeśli inwestujesz w akcje lub dopiero zaczynasz przygodę z akcjami i przeprowadzasz badania, pamiętaj, że akcje wzrostowe różnią się od wartości akcji, gdy chcesz zainwestować w.

Wartościowe akcje

Akcje wartościowe to spółki, które notują poniżej tego, co ta firma jest naprawdę warta, co w efekcie oznacza, że ​​zwrot może być wyższy. Akcje wartościowe w porównaniu do spółek wzrostowych są uważane za obarczone mniejszym ryzykiem i wiążą się z nimi mniejszą zmienność.

Jeśli jesteś inwestorem lub dopiero zaczynasz inwestować i możesz nie chcieć podejmować większego ryzyka na początku, akcje wartościowe będą dla Ciebie lepiej dostosowane, dopóki nie nadejdzie dzień, w którym będziesz gotowy na nową przygodę z akcjami wzrostowymi.

Akcje wzrostowe są idealne dla Ciebie jako inwestora, który szuka długoterminowej inwestycji w firmie, która chce przez lata szybko rosnąć. Ale biorąc pod uwagę to, co zostało powiedziane, jak w przypadku wszystkiego w życiu, im większa organizacja, tym większe możliwości ryzyka, które podejmie wraz z nią, dlatego inwestowanie w akcje wzrostowe jest bardziej ryzykowne i zmienne w porównaniu do akcji o wartości.

Jeśli chodzi o inwestowanie w akcje wzrostowe tylko dlatego, że mają na celu rosnąć i rosnąć, niekoniecznie oznacza to, że musisz inwestować z dużymi kwotami gotówki. Jak już wspomniano, ryzyko i zmienność cen akcji może potencjalnie spowodować utratę inwestycji, niezależnie od kwoty inwestycji, wszystko to można szybko stracić.

Jednak powiedziawszy, że jeśli inwestujesz mądrze iz dreszczykiem emocji i adrenaliną bycia częścią takiego inwestowania jest to, co Cię napędza, to akcje wzrostowe są dla Ciebie!

7 najlepszych spółek wzrostowych, które warto zainwestować w 2021 r

Bez dalszej zwłoki czas wskoczyć i sprawdzić, które akcje wzrostowe warto posiadać w 2021 roku.

1. Amazon (AMZN)

Amazon jest jedną z trzech największych firm na świecie i wciąż się rozwija, co przyciąga inwestorów z całego świata do inwestowania w tę globalną firmę..

Amazon dominuje nie tylko dzięki swojej przestrzeni zakupów online, która podobno zarobiła oszałamiającą kwotę 163 miliardów dolarów w okresie od czerwca 2019 do 2020 roku na samej sprzedaży produktów. Kontynuowano i zgłoszono, że Amazon wygenerował całkowity zysk netto ze sprzedaży w wysokości prawie 96,15 miliardów dolarów amerykańskich w trzecim kwartale 2020 r., A większość jego dochodów pochodzi z rynku zakupów online. Szacuje się, że wraz ze zbliżającym się Czarnym Piątkiem i Cyberponiedziałkiem sprzedaż gwałtownie wzrośnie, wraz ze skutkami, jakie wywołał na nas COVID-19 i uczyni zakupy online jedyną drogą do przodu w okresach blokady..

Dzięki zakupom online, które wytyczają drogę na przyszłość, Amazon już zarchiwizował i nadal jest godnym liderem w branży e-commerce.

Amazon dosłownie bierze w swoje ręce prawie wszystko. Jak wspomniano powyżej, rynek zakupów online jest dominującym rynkiem w branży, ale Amazon jest również mocno zaangażowany i jest uważany za największego uczestnika rynku przetwarzania w chmurze, który charakteryzuje się ogromnym wzrostem związanym z branżą.

Technologia chmury jest domem dla większości technologii, które posiadamy iz których większość z nas korzysta na co dzień, które obejmują e-maile, transmisje strumieniowe, media społecznościowe i wiele innych. Amazon z pewnością skorzysta na rozwoju branży.

Dla firmy zajmującej się handlem elektronicznym, która jako pierwsza rozpoczęła swoją przygodę z księgarnią internetową w 1994 roku, Amazon stał się od tego czasu jednym z gigantów e-commerce na świecie..

Amazon to duży potencjał wzrostu, który można zainwestować w 2021 r.

Czy zastanawiałeś się nad zakupem? Amazonka Zbiory?

2. Tesla (NASDAQ: TSLA)

W miarę postępów w życiu wszystko inne ewoluuje i posuwa się naprzód wraz z nami, w tym technologia, podobnie jak branża motoryzacyjna, dlatego Telsa jest spółką o dobrym wzroście do inwestowania w 2021.

Wieść rozchodzi się, że wkrótce samochody elektryczne będą jedynymi pojazdami sprzedawanymi do 2040 r., A Telsa prowadzona przez dyrektora naczelnego Elona Muska odnotowuje szybki wzrost sprzedaży, który został znacznie zwiększony przez fakt, że pojazdy te mają zerową emisję..

Wraz ze sprzedażą przychodzi dochód, az dochodu przychodzi zysk i wzrost. Mając piąty kwartalny raport wykazujący rentowność, Telsa została przyjęta do S&P 500 ze względu na szybki rozwój firmy, który przekroczył prognozy prognozowane dla spółki przez analityków.

W najnowszym raporcie kwartalnym podano, że firma motoryzacyjna osiągnęła sprzedaż kredytów w wysokości 397 milionów dolarów, co przerosło jej prognozy.

Elon Musk potwierdził plany, że jest na dobrej drodze do rozszerzenia marki Telsa poprzez budowę trzeciego zakładu produkcyjnego w Niemczech, który jest obecnie w toku, a Musk doradza, że ​​chce doprowadzić do stworzenia i budowy 20 milionów pojazdów elektrycznych rocznie w ciągu następne 10 lat.

Jednak przy tak szybkiej eskalacji i rozwoju większej liczby Tesli konkuruje z konkurentami, którzy mają renomowaną reputację w branży motoryzacyjnej, a także szukają dalszych wielkich sukcesów, takich jak Ford Motors (F), Volkswagen Group (VWAGY) i BMW ( BMWYY), żeby wymienić tylko kilka. Dzięki planom trzeciej firmy produkcyjnej na terytorium Niemiec Tesla konkuruje z najlepszymi na świecie, które zobaczą i pokażą, jak Telsa będzie się porównywać z niektórymi z największych nazwisk.

Nic dziwnego, że inwestorzy promują Teslę, ponieważ jest ona uważana za najbardziej dynamiczną spółkę, którą należy wziąć pod uwagę i na którą należy zwrócić uwagę, patrząc w przyszłość..

Czy rozważyłbyś kupno Tesla Zbiory?

3. Netflix (NFLX)

Wątpimy, by ktokolwiek był zaskoczony, widząc, że Netflix znalazł się na liście. Usługa rozrywki strumieniowej, która dotarła do większości gospodarstw domowych na całym świecie, jest gotowa do dalszego przyspieszania do 2021 r..

Netflix, firma, która rozpoczęła działalność w 1977 roku jako usługa wypożyczania poczty na DVD i podobno była przyczyną wycofania się Blockbuster z usługi, wdarła się dziś do przesyłania strumieniowego online. Z ponad 195 milionami zgłoszonych subskrybentów w raporcie kwartalnym 2020, firma zajmująca się transmisją strumieniową znajduje się w pierwszej trójce pod względem największej liczby subskrybentów, a Stany Zjednoczone mają najwięcej subskrybentów w kraju, w którym jest prawie 75 milionów..

Wraz ze wzrostem liczby konkurentów, takich jak Disney +, Amazon Prime Video, HBO max, Apple TV i nie tylko, Netflix nadal zdołał rosnąć w stosunku do rocznych zysków, ponieważ od wrześniowego raportu kwartalnego sprzedaż wzrosła do 23% z Netflix zarabia 18%.

Netflix zawsze stara się przekraczać swoje granice, na przykład oferując swoje adaptacje „Netflix Original”, które pomogą przyspieszyć jego rozwój, oferując ich wyjątkowość, ponieważ konkurenci będą dążyć do coraz bliższego zbliżenia się do podobnego sukcesu.

Doskonały przykład Disney +, który jest nowy na scenie przesyłania strumieniowego, ale jest dużą, dobrze ugruntowaną marką na swoich własnych prawach, posiadającą powiązania z różnymi innymi branżami, jest konkurentem, którego nie należy lekceważyć..

Czy warto zainwestować w akcje Netflixa w 2021 r?

Chociaż Netflix może skończyć poniżej swoich prognoz pod koniec roku, Netflix nadal jest akcją wzrostową, która ma duży potencjał finansowy w 2021 r. Dzięki swoim rocznym liczbom i zestawowi adaptacji Netflix Original to imponujące przesyłanie strumieniowe Tycoon to jeden do kupienia w 2021 roku.

Gotowe do zakupu Netflix Zbiory?

Handel akcjami Neetflix

4. Microsoft (MSFT)

Gigantyczny twórca oprogramowania Billa Gatesa i Paula Allena, Microsoft, ma solidną podstawę jako spółka wzrostowa w 2021 roku.

Firma, która dostarczyła nam usługę operacyjną Windows, przez lata ewoluowała i rozszerzyła się na różne ścieżki, w tym gry wideo, usługi internetowe, oprogramowanie serwerowe, sprzęt komputerowy i nie tylko, i nadal jest liderem.

Ze względu na powszechną pandemię koronawirusa firma Microsoft odniosła ogromne korzyści ze wzrostu sprzedaży w związku z implikacjami związanymi z pracą w domu na całym świecie i odnotował wzrost liczby różnych produktów, od komputerów PC firmy Microsoft po usługę Windows, umożliwiającą ludziom pracować i uczyć się w domu.

Mając powyższe na uwadze, Microsoft odnotował wzrost o 12% rok do roku w porównaniu ze swoim wrześniowym raportem, a wraz z oczekiwaniami prowadzącymi przez okres świąteczny, firma ma zamiar dalej rosnąć, a Microsoft spodziewa się wygenerować 39,95 mln USD sprzedaży do końca. z ostatniego kwartału.

Fakt: W 2019 r.Microsoft pokonał Amazon, wygrywając duży kontrakt na przetwarzanie w chmurze w USA, Joint Enterprise Defense Infrastructure (JEDI) o wartości 10 miliardów dolarów w okresie 10 lat.

Główny konkurent Microsoftu, Apple, podąża za dwoma gigantami, ale Microsoft ma największą władzę i jest liderem w branży oprogramowania.

Wraz z rozwojem pracy zdalnej i uczenia się, które mają być trwale dostosowywane do nowej normalnej rzeczywistości, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej sprawia, że ​​Microsoft jest jednym wyraźnym zapasem, który należy kupić w 2021 r..

Czy rozważałeś zakup Microsoft Zbiory?

5. Pinterest (PINS)

W świecie, w którym media społecznościowe są na równi z wszystkimi pokoleniami, Pinterest (PINS) jest jedną platformą mediów społecznościowych, która wciąż jest silnym rywalem.

Co to jest Pinterest?

Dla tych, którzy mogą nie być tego świadomi, Pinterest to platforma mediów społecznościowych, która zaprojektowała swoją drogę do współczesnej rzeczywistości. Możesz tworzyć własne wizualne tablice nastrojowe na dowolnych projektach, które pomogą Ci zainspirować się niekończącymi się pomysłami i projektami.

Pinterest umożliwia również kupowanie produktów za pośrednictwem witryny medialnej i niedawno wprowadził nowe funkcje, które umożliwiają bezpośrednie kupowanie najnowszych pinezek (przedmiotów wyświetlanych na obrazie) wraz z poradami dotyczącymi ich dostępności w magazynie, a na koniec możesz robić zakupy w różnych sprzedawców detalicznych wybranego produktu.

W przeciwieństwie do innych platform mediów społecznościowych, Pinterest jest bardziej kreatywny niż inne platformy, które zaczynają się od tego zamiaru, ale mogą prowadzić gdzie indziej, tj. (Interaktywne), co sprawia, że ​​platforma społecznościowa jest wyjątkowa i inwestycja, którą można utrzymać na długo biegać.

Przychody Pinteresta wzrosły o dobre 58,2% w trzecim kwartale, który zakończył się we wrześniu 2020 roku, co dało kwotę 442,62 miliona dolarów rok do roku. Nieźle jak na platformę mediów społecznościowych, prawda?

Wchodząc w ostatni miesiąc roku, który z wielu powodów jest zawsze aktywnym okresem w roku dla nas wszystkich, analitycy przewidują, że przychody firmy mają wzrosnąć potencjalnie nawet o 60,5%.

Platforma mediów społecznościowych jest jedną z giełd wzrostowych w 2021 r., Które mają być częścią.

6. PayPal (PYPL)

PayPal to największa na świecie platforma cyfrowa, która świadczy usługi przekazów pieniężnych.

Nie mogło być lepszego wprowadzenia dla tej szybko rozwijającej się firmy, która przekracza wiele barier.

PYPL zaczął działać, by tak rzec, przez ostatnie 10 lat, dzięki swoim ogromnym zyskom i imponującemu ratingowi 99 zysków na akcję (EPS), nadal wykazuje silny wzrost sprzedaży. Tegoroczne prognozy analityków, którzy zostali obsadzeni, zakładają 28% wzrost rok do roku, ale świat staje się coraz bardziej cyfrowy z dnia na dzień, nie wydaje się to niemożliwe dla gigantycznej firmy, prawda?

Wraz z tegorocznymi prognozami PayPal ma również kolejną wysoką prognozę na przyszły rok, dlatego PYPL plasuje się na liście 7 najlepszych do inwestowania w 2021 roku..

Konkurenci, tacy jak Apple Pay (AAPL), Alphabet (GOOGL) i Amazon Payments (AMZN) i nie tylko są w tyle za siłą pokazaną przez PayPal.

Zarobki PayPal wykazały, że ma 361 milionów aktywnych kont, które zostały ogłoszone w ostatnim raporcie kwartalnym.

Ponieważ ewolucja cyfrowego świata wciąż ewoluuje, dlatego kupowanie w systemie PayPal w 2021 r. Jest jednym z powodów, których nie można przegapić.

Gotowe do zakupu PayPal Zbiory?

7. Disney (DIS)

Pewnego dnia wszystkie marzenia Disneya się spełniły i wciąż się spełniają, ewoluując w kierunku przesyłania strumieniowego z Disney +, który okazał się zbawieniem dla organizacji.

Prezentacja klasycznych oryginałów, takich jak Królewna Śnieżka, Piękna i Bestia i wiele innych. Potęga rozrywki nawiązała również współpracę z innymi wielkimi nazwiskami, w tym Pixar, Marvel i National Geographic, aby przyciągnąć więcej subskrybentów.

Disney, który ma parki rozrywki Disneya w Paryżu, Hongkongu, Szanghaju, Tokio, Kalifornii i najsłynniejszej Florydzie, niestety musiał zamknąć swoje drzwi, a niektórzy niedawno zaczęli ponownie otwierać, ale mają surowe ograniczenia z powodu pandemii koronawirusa, która jest wielka strata dla organizacji Disneya. Nie wspominając już o parkach rozrywki, wstrzymaniu nadchodzących produkcji filmowych, wstrzymaniach rejsów i zamknięciach w sklepach detalicznych mocno uderzyło w Disneya.

Przynajmniej Disney rozwinął się w tym roku dzięki Disneyowi+.

W tym roku odnotowano wiele spadków poziomów zapasów, w tym Disney. Jednak w przypadku Disney + liczba ta wciąż rośnie i faktycznie znacznie wzrosła od marca 2020 r., A 73,7 miliona subskrybentów dołączyło do sieci pod koniec kwartału września..

Nieuchronnie, gdy świat zacznie działać trochę normalnie, Disney nie zajmie czasu, aby potęga wróciła na szczyt.

Niedawno Disney ogłosił również, że przechodzi poważną rekonstrukcję, w wyniku której udziały gigantycznych marek wzrosły o 3%.

To sprawia, że ​​rok 2021 to najlepszy czas na wejście na pokład.

Czy rozważałeś zakup Disney Zbiory?

Jak inwestować w najlepsze akcje wzrostowe?

Teraz omówiliśmy siedem z najlepszych akcji wzrostowych, w które można zainwestować w 2021 r., Warto pamiętać, że jest też dużo więcej akcji wzrostowych, w które można sobie pozwolić..

Aby zapoznać się z listą kolejnych stad, które mają podbić 2021 r., Przeczytaj artykuł 15 zapasów, które eksplodują w 2021 r.

Jeśli czujesz się pewien, że jesteś gotowy, aby rozpocząć inwestowanie w akcje spółek o największych wzrostach, a teraz szukasz idealnego brokera, sprawdź eToro.

eToro to zaufana multiplatforma, która stała się niezwykle popularna wśród inwestorów na całym świecie, a nawet obserwuje wzrost liczby inwestorów z USA wchodzących na pokład. eToro ma najlepsze i najlepiej rosnące akcje gotowe w dowolnym czasie, aby rozpocząć przygodę z inwestowaniem w akcje, a także wiele więcej dostępnych dla Ciebie.

Jeśli jesteś początkującym, dopiero zaczynającym przygodę z akcjami, lub jeśli jesteś doświadczonym inwestorem, możesz skorzystać z tej przyjaznej dla użytkownika platformy, aby się uczyć, porównywać ceny i zacząć handlować w wybranym kierunku.

Delikatnym przypomnieniem, aby zawsze pamiętać, jest to, że rosnące ceny akcji mogą się zmienić w mgnieniu oka. Jeśli podaż i popyt firmy są wysokie, cena akcji będzie się zmieniać równie szybko.

I ostatnia rada, aby o tym pamiętać nic jest gwarantowany dzięki inwestowaniu w akcje, wiedząc, czy są to akcje wzrostowe, czy też wartościowe, w które inwestujesz.

Bez względu na wybraną trasę zawsze warto zagłębić się w wiele badań i zastanowić się nad stworzeniem strategii zarządzania ryzykiem, aby zawsze planować z wyprzedzeniem dla planu B..

eToro – najlepszy makler giełdowy, kupuj akcje za pomocą 0% prowizji

broker etoro

eToro od lat dowiodło swojej wiarygodności na giełdzie – zalecamy wypróbowanie ich.

Podsumowanie

Kluczowe kwestie, które należy odjąć od spółek o największych wzrostach i zainwestować w 2021 r .:

  • Akcja wzrostowa to udział w firmie, w przypadku której przewiduje się, że będzie ona rosła szybciej niż średni wzrost.
  • Siedem spółek o największym wzroście to akcje, które warto obserwować w 2021 r.
  • Akcje firm Amazon i Microsoft znajdują się na szczycie naszej listy spółek o największym wzroście, które warto zainwestować w 2021 r.
  • Oprócz siedmiu czołowych graczy wymienionych powyżej, pamiętaj, że istnieje wiele innych akcji wzrostowych, w które możesz inwestować w kraju i za granicą.
  • Jeśli nie słyszałeś o jakiejś firmie, która została nazwana firmą wartą uwagi, zawsze przeprowadź własne badania, zanim od razu w nią zainwestujesz. Pamiętaj, nowe firmy każdego dnia pchają się na szczyt.
  • Możesz kupić dowolne akcje wzrostowe, na które chcesz eToro.

Mamy nadzieję, że nasza lista 7 najlepszych spółek wzrostowych, które warto zainwestować w 2021 r., Okazała się pomocna.

Zastrzeżenie: akcje są bardzo niestabilne. Twój kapitał jest zagrożony. Przed podjęciem decyzji o zakupie akcji należy dokładnie rozważyć swoje cele inwestycyjne i apetyt na ryzyko. Co najważniejsze, nie inwestuj pieniędzy, na których utratę nie możesz sobie pozwolić.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner