8 najlepszych podcastów o bitcoinach i kryptowalutach

Podcasty dotyczące bitcoinów i kryptowalut są cennym rynkiem zbytu dla entuzjastów i inwestorów pragnących uzyskać podstawowe informacje od liderów branży. Niezależnie od tego, czy jesteś w samochodzie na długiej podróży, czy po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę i znajomość branży kryptograficznej, jest dla Ciebie podcast! Przyjrzyjmy się ośmiu najpopularniejszym podcastom o kryptowalutach, które powinieneś sprawdzić w 2020 roku. 

Podcast Pomp

1. Podcast Pomp

Anthony Pompliano, gospodarz Pomp Podcast, jest współzałożycielem Morgan Creek Digital. To także nasz ulubiony podcast na liście. Pomp jest dowcipny i pouczający. Jego podcast jest przeznaczony nie tylko dla Bitcoinerów, ale dla wszystkich zainteresowanych finansami i ekonomią. Anthony zaprosił do swojego programu prawie wszystkich czołowych liderów biznesu z branży kryptowalut. Goście od CZ (CEO Binance), to David Kemmerer (CEO CryptoTrader.Tax) do Jamesona Loppa, cypherpunka. Mając do wyboru ponad 300 odcinków, z pewnością pozostaniesz zajęty i uzyskasz wiele wglądu w świat blockchain i kryptowalut.

Podcast Pompa jest prawdopodobnie najbardziej wpływowym na liście, a czołowi liderzy kryptowalut pojawili się w programie. Jeśli chcesz posłuchać prezesów kryptowalut, to ten podcast będzie najlepszy na początek.

Flippening Podcast

2. Flippening

Clay Collins jest gospodarzem Flippening, który jest podcastem o kryptowalutach dla inwestorów. To kolejny z osobistych faworytów naszego zespołu. Clay jest niezwykle inteligentny, a jego program jest dobrze wyprodukowany. Tutaj dowiesz się o różnych projektach w łańcuchu bloków, które zakłócają tradycyjne finanse. Jeśli interesuje Cię spekulacyjna cena kryptowaluty, ten podcast z pewnością przyciągnie Twoją uwagę.

Flippening nie jest nowym podcastem i obecnie obejmuje ponad 110 odcinków podcastów Apple. Jeśli masz trochę czasu, możesz usiąść przy godzinnych podcastach lub posłuchać codziennych klipów kryptograficznych, aby uzyskać przegląd wiadomości.

Niepotwierdzony podcast

3. Niepotwierdzone

Niepotwierdzone Laura Shin to cotygodniowy podcast, który ma na celu podsumowanie ważnych nagłówków wiadomości i wyjaśnienie ich znaczenia w branży kryptograficznej. Jest jedną z czołowych dziennikarzy w przestrzeni kryptowalut. Przeciętny podcast trwa pół godziny, co pozwala na słuchanie po długim poniedziałku. Laura wyprodukowała 130 podcastów, które stanowią około 65 godzin wnikliwej zawartości kryptograficznej w całej branży.


Podcast zawiera wiele wydarzeń w świecie kryptowalut. Jeśli główne wydarzenia związane z kryptowalutą są dla Ciebie istotne, będziesz chciał dostroić się do Laury.

Jaki podcast zrobił bitcoin

4. Co zrobił Bitcoin

Gospodarze Petera Mccormacka Co zrobił Bitcoin z niesamowitą liczbą 235 odcinków. Podcast ma na celu omówienie poprzednich wydarzeń, przez które przeszedł Bitcoin. Eksperci w dziedzinie blockchain i Bitcoin są rutynowo zapraszani do omawiania krytycznych tematów, więc nie przegapisz niczego w szybkim środowisku blockchain.

Co Bitcoin zrobił jest zalecane każdemu, kto jest szczególnie zainteresowany Bitcoinem i chce dowiedzieć się więcej o różnych siłach, które odgrywają rolę w jego sukcesie.

Opowieści z podcastu kryptograficznego

5. Opowieści z krypty

Opowieści z krypty to podcast Bitcoin prowadzony przez Marty’ego Benta. Marty przyciąga najlepszych influencerów w kosmosie i omawia różne tematy związane z Bitcoinem. Jeśli zostaniesz fanem, będziesz mieć ponad 260 odcinków do nadrobienia i zabawy. Ten styl podcastów trwa dłużej niż większość programów, a niektóre odcinki trwają ponad dwie godziny. Jeśli dużo dojeżdżasz do pracy, może to być jego podcast.

To, co zrobił Bitcoin, jest przeciwieństwem Tales from the Crypt, ponieważ ten program dotyczy wszystkiego związanego z kryptowalutą, niezależnie od tego, czy jest to Litecoin, czy Etheruem.

Podcast Epicenter

6. Epicentrum

Epicentrum jest bardziej korporacyjnym programem blockchain, ponieważ jest wielu gospodarzy, w tym Sebastien Couture, Brian Fabian Crain, Meher Roy, Sunny Aggarwal i Friederike Ernst. Epicenter w wyjątkowy sposób omawia różne implikacje kryptowaluty, których nie obejmują inne programy, takie jak efekty społeczne. Podcast jest wyświetlany co tydzień i zawiera 300 odcinków, dzięki którym będziesz przez chwilę zajęty. Jeśli nie masz pewności co do zdecentralizowanych finansów, ten program jest dla Ciebie idealny!

Epicenter zajmie się globalizacją Bitcoin i jego użytecznością, ponieważ różni się w zależności od kraju.

a16z podcast

7. Podcast a16z

Podcast a16z jest produkowany przez firmę venture capital Andreessen Horowitz. Ten podcast będzie dla Ciebie, jeśli interesują Cię fundusze hedgingowe i ich rola w branży kryptowalut. Mając ponad 250 programów, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na naszej liście ośmiu podcastów a16z będzie najlepszym miejscem, w którym można dowiedzieć się o inwestowaniu instytucjonalnym, gdy realizują swoje przemyślenia dotyczące spekulacji kryptowalutami.

Podcast nie skupia się wyłącznie na Bitcoin, ale raczej dotyczy problemów finansowych i pomysłów na świecie.

Zły podcast kryptograficzny

8. The Bad Crypto Podcast

The Bad Crypto Podcast to program, który ma pomóc nowym użytkownikom kryptowaluty w poruszaniu się po przestrzeni. Joel Comm i Travis Wright prowadzą program i omawiają gorące problemy związane z przestrzenią kryptowalut. Program zawiera lekkie i komiczne spojrzenie na branżę, które ułatwia słuchanie. Mają zdumiewający podcast obejmujący trzysta odcinków, który waha się około godziny. Ten podcast jest pomocny, aby rozpocząć od początku, a nie od najnowszego odcinka, w przeciwieństwie do innych, które widziałeś na tej liście.

Duet gospodarzy może być najlepszym miejscem do rozpoczęcia i nauki kryptowalut, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kryptowalutą.

CryptoTrader.Tax

CryptoTrader.Tax – oprogramowanie podatkowe od kryptowalut

Czy dopiero zaczynasz inwestować w kryptowaluty? Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy wieloletnim weteranem, ważne jest, aby mieć odpowiednie narzędzia, które pozwolą Ci odnieść sukces jako inwestor. Zautomatyzowane oprogramowanie do składania deklaracji podatkowych dla wszystkich inwestycji kryptograficznych jest koniecznością.

CryptoTrader.Tax jest kalkulator podatku kryptograficznego i platformę oprogramowania, która obsługuje w Twoim imieniu raportowanie podatkowe dotyczące kryptowalut. Obecnie ponad 30000 inwestorów kryptowalutowych na całym świecie korzysta z platformy oprogramowania, a rozpoczęcie pracy jest całkowicie bezpłatne!

Dzięki integracji z głównymi giełdami i platformami CryptoTrader.Tax umożliwia użytkownikom importowanie ich historycznych transakcji bezpośrednio na ich konto. Po zaimportowaniu tych danych użytkownicy mogą generować raporty dotyczące zysków i strat, a także automatycznie wypełniany formularz 8949 za pomocą jednego kliknięcia przycisku.

Te raporty podatkowe, które CryptoTrader.Tax generuje na podstawie danych historycznych, można przenieść do specjalisty podatkowego lub zaimportować bezpośrednio do preferowanego oprogramowania podatkowego, takiego jak TurboTax lub PodatekAct.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak IRS traktuje kryptowaluty do celów podatkowych, zapoznaj się z naszym kompletnym przewodnikiem: Przewodnik podatkowy dotyczący kryptowalut 2020.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map