IRS wyjaśnia, jak podatki kryptograficzne są traktowane w podobny sposób, jak wymiana, zrzuty lotnicze i raportowanie FBAR

Kluczowe osoby i organy regulacyjne w dziedzinie podatku kryptograficznego wyjaśniły wczoraj (13 listopada 2019 r.) Różne tematy na krajowej konferencji podatkowej AICPA w Waszyngtonie. Tematy wyjaśnień obejmowały traktowanie podatkowe około 1031 podobnej wymiany, zrzutów lotniczych, specyficznej identyfikacji i wymogów sprawozdawczych FBAR. To były wszystkie obszary, o które inwestorzy kryptowalut i specjaliści od podatku kryptograficznego mieli pytania po nowo wydane wytyczne IRS wyszedł w październiku 2019 roku.

Podobnie jak Kind Exchange przed 2018

Podejście podobne do rodzaju umożliwia podatnikowi odroczenie w czasie zysków kapitałowych z transakcji zamiany nieruchomości na nieruchomość. Ta technika odroczenia podatku jest powszechnie stosowana w świecie inwestowania w nieruchomości i wielu specjalistów ds. Podatku kryptograficznego przed 2018 wierzyło, że może ona mieć zastosowanie również do kryptowalut, ponieważ są one również traktowane jako własność w oczach IRS..

Ustawa Tax Cuts and Jobs, która została ustanowiona w 2018 r., Wyeliminowała możliwość stosowania podobnej wymiany do kryptowalut i zawęziła zakres tylko do „nieruchomości”. Jednak pozostawiło otwarte drzwi do pytania, czy leczenie wymienne typu Like-Kind może być nadal stosowane w latach poprzedzających 2018 r. I przed TCJA..

Podczas wydarzenia AICPA Suzanne Sinno (prokurator generalny, biuro głównego radcy podatkowego IRS) wyjaśniła, że ​​podobna wymiana na kryptowalutę nigdy nie jest dozwolona – nawet przed 2018 rokiem. 

W dniu 15 listopada 2019 r., Dwa dni po wydarzeniu AICPA, Christopher Wrobel (Specjalny doradca Associate Chief Counsel, IRS) również omówił wymianę tego typu i stwierdził, że chociaż giełdy tego typu są niedozwolone na kryptowaluty począwszy od 2018 r., -2018 transakcji, pozostają szarą strefą i będą rozstrzygane indywidualnie. Zdecydowana większość specjalistów podatkowych, z którymi ściśle współpracujemy tutaj w CryptoTrader. Podatek, którzy są ekspertami w egzekwowaniu podatków od kryptowalut, twierdzi, że konserwatywne podejście polega na tym, aby nie robić podobnej wymiany przed 2018 r. W tej sprawie skonsultuj się z własnym doradcą podatkowym.

Możesz użyć CryptoTrader.Tax aby automatycznie obliczyć zyski i straty kapitałowe bez podobne traktowanie. Leczenie podobne do rodzaju nie jest obsługiwane.

Raportowanie FBAR NIE jest wymagane

Carole House (specjalista ds. Polityki cybernetycznej i wschodzących technologii, sieć egzekwowania przestępstw finansowych) z FinCEN wyjaśniła na panelu 13 listopada 2019 r., Że FBAR (FinCEN 114) zgłasza kryptowaluty przechowywane na giełdach zagranicznych NIE wymagany. To duża ulga dla inwestorów kryptowalutowych posiadających znaczną ilość aktywów na giełdach zagranicznych, takich jak Binance. Inwestorzy ci nie muszą składać FBAR.

Nadal nie jest potwierdzone, czy FATCA (formularz IRS 8938) jest wymagana do raportowania zagranicznego. Aby uzyskać aktualne informacje na temat najnowszych wiadomości dotyczących podatku od kryptowalut, śledź @CryptoTraderTax na Twitterze.

Airdrops

W wyniku ostatnie wytyczne podatkowe IRS dotyczące kryptowalut opublikowany w październiku, dodatkowo zakwestionowano opodatkowanie kryptowalut otrzymanych w wyniku zrzutów z powietrza. 

Christopher Wrobel wyjaśnił, że nowe wytyczne dotyczące zrzutów dotyczą tylko nowych monet otrzymywanych PO wydarzeniu hard fork. Monety otrzymane po hard forku należy traktować jako zwykły dochód według godziwej wartości rynkowej monety w momencie jej otrzymania. 

To wyjaśnienie oznacza, że ​​monety, które są upuszczane drogą powietrzną do konsumentów w celach marketingowych, nadal znajdują się w szarej strefie, jeśli chodzi o to, czy mają być traktowane jako zwykły dochód.. 

Możesz dowiedzieć się więcej o jak opodatkowane są zrzuty lotnicze i hard forki.

Konkretna identyfikacja

First-in-first-out to domyślna metoda księgowa używana do obliczania zysków i strat kapitałowych w ramach sprzedaży lub dysponowania krypto. Jednak ostatnie wytyczne IRS, które pojawiły się w październiku 2019 r., Wspominały o konkretnych metodach identyfikacji dopuszczalne, jeśli możesz konkretnie zidentyfikować swoje aktywa kryptograficzne. Poniższy tekst pochodzi z Wytyczne z października 2019 r:

„A37. Możesz zidentyfikować konkretną jednostkę waluty wirtualnej albo dokumentując jej unikalny identyfikator cyfrowy, taki jak klucz prywatny, klucz publiczny i adres, albo zapisując informacje o transakcjach dla wszystkich jednostek określonej waluty wirtualnej, takiej jak Bitcoin, przechowywane na jednym koncie, w portfelu lub w jednym adresie. Informacje te muszą wskazywać (1) datę i godzinę nabycia każdej jednostki, (2) podstawę i godziwą wartość rynkową każdej jednostki w momencie jej nabycia, (3) datę i godzinę sprzedaży, wymiany każdej jednostki, lub w inny sposób zbyte, oraz (4) godziwą wartość rynkową każdej jednostki w przypadku jej sprzedaży, wymiany lub zbycia oraz kwotę pieniędzy lub wartość majątku otrzymanego za każdą jednostkę. ”

Suzanne Sinno potwierdziła ponadto, że określone metody identyfikacji, takie jak LIFO (ostatnie weszło, pierwsze wyszło) i HIFO (najwyższe na wejściu, pierwsze na wyjściu) są dozwolone, jeśli można konkretnie zidentyfikować ich krypto. To świetna wiadomość dla handlowców kryptowalut, ponieważ te techniki mogą pomóc zminimalizować swoje zobowiązania podatkowe związane z kryptowalutami zmniejszając ogólne zyski. 

Możesz użyć oprogramowania do obsługi kryptowalut, takiego jak CryptoTrader.Tax aby automatycznie zastosować obliczenia HIFO lub LIFO do raportów o zyskach kapitałowych. CryptoTrader.Tax obejmuje pełna ścieżka audytu dla twoich akt, wyszczególniając konkretną identyfikację każdej jednostki kryptowaluty, a tym samym pomaga zminimalizować odpowiedzialność za zyski kapitałowe. 

Dowiedz się więcej o podatkach od kryptowalut

Możesz dowiedzieć się więcej o podatkach od kryptowalut i dokładnie, jak wszystko jest traktowane tutaj: Kompletny przewodnik po podatkach od kryptowalut na rok 2019.

Zastrzeżenie – ten post ma wyłącznie charakter informacyjny i nie powinien być interpretowany jako porada podatkowa lub inwestycyjna. Porozmawiaj ze swoim specjalista ds. podatku kryptograficznego, Doradca podatkowy lub doradca podatkowy o tym, jak należy traktować opodatkowanie walut cyfrowych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner