Jak kupić pierwszego bitcoina w 2020 roku [przewodnik krok po kroku]

Bitcoin istnieje z jednego powodu.

Jest po to, aby zapewnić alternatywne środki ochrony Twojej siły nabywczej.

Siła nabywcza, którą twój rząd osłabia dzień po dniu i miesiąc po miesiącu.

Ale myślę, że już wiesz te rzeczy. To może być powód, dla którego jesteś tutaj, aby kupić trochę bitcoinów, aby zapewnić sobie finansową przyszłość.

Pozwol sobie powiedziec:

To przede wszystkim świetna decyzja.

Powinieneś przynajmniej kupić ofensywnie małą ilość Bitcoinów i tym razem zejść do zera. Nie chodzi o zakup całego Bitcoina. Możesz też kupić ułamek Bitcoina już za 100 USD.

W tym przewodniku krok po kroku pomożemy Ci kupić pierwszego Bitcoina. W tym kierunku będziemy korzystać z usługi Coinbase, która moim zdaniem jest najbardziej przyjazną dla użytkownika giełdą Bitcoin. Ponadto są one dostępne w ponad 100 krajach i prawdopodobnie są również dostępne w Twoim kraju &# 128578;

Zobaczmy więc, jak w tym celu wykorzystać Coinbase:

Jak kupić swój pierwszy bitcoin w 2020 roku?

Krok 1. Przejdź do Coinbase.com i wypełnij dane, aby zarejestrować się w Coinbase, używając swojego identyfikatora e-mail, jak pokazano na poniższym obrazku. Premia: Zdobądź również Bitcoin o wartości 10 USD za darmo, dokonując dziś zakupu na Coinbase o wartości 100 USD lub więcej !!

USA, Wielka Brytania, Europa, Australia, Singapur & wiele krajów może kupować BTC za pomocą tej usługi.

Uwaga: Miej przy sobie dowód tożsamości ze zdjęciem podczas wykonywania tego procesu, ponieważ bez tego nie będziesz w stanie ukończyć procesu, a tym samym nie będziesz w stanie kupić bitcoinów.

Krok 2. Po kliknięciu pliku ‘Zapisać się’ przycisk, zobaczysz ten ekran z prośbą o przejście i sprawdzenie skrzynki odbiorczej w celu potwierdzenia adresu e-mail.

Krok 3. Przejdź do swojej skrzynki odbiorczej i sprawdź pocztę z Coinbase. Sprawdź również folder ze spamem, jeśli nie możesz znaleźć wiadomości. Po znalezieniu wiadomości kliknij ‘Zweryfikuj adres e-mail’ jak pokazano na poniższym obrazku:

Krok 4. Po kliknięciu  ‘Zweryfikuj adres e-mail’ jak pokazano powyżej, ekran pokazany w kroku 2 zmieni się na ten i poprosi o wprowadzenie numeru telefonu, jak pokazano poniżej. Wpisz numer telefonu i kliknij ‘Wyślij kod.’

Krok 5. Po kliknięciu ‘Wyślij kod’ zobaczysz ten ekran pokazany poniżej, a także otrzymasz 7-cyfrowy kod na swój numer telefonu. Musisz wprowadzić ten kod, aby zweryfikować swój numer telefonu komórkowego:

Krok 6. Po wpisaniu kodu kliknij „Prześlij”, jak pokazano powyżej, a pojawi się ekran z prośbą o podanie danych osobowych. Podanie wszystkich danych jest obowiązkowe.

Krok 7. Wprowadź wszystkie żądane informacje i kliknij przycisk „Kontynuuj”, jak pokazano na powyższym obrazku.

Krok 8. Następnie zobaczysz ten ekran z prośbą o zweryfikowanie swojej tożsamości poprzez przesłanie dowolnego z odpowiednich dokumentów, które posiadasz. Szybko prześlij dokumenty, które masz przy sobie !!

Uwaga: Zwykle akceptowane są dokumenty tożsamości wydane przez państwo, takie jak prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport.

Krok 9. W tym samouczku użyjemy przykładu dokumentu tożsamości ze zdjęciem; możesz jednak wypróbować również inne opcje. Kliknij na ‘Numer identyfikacyjny fotografii’ jak pokazano powyżej, a zobaczysz pokazany poniżej ekran z prośbą o przesłanie dokumentów.

Krok 10. Kliknij opcję „Prześlij plik” pokazaną na powyższym obrazku, a pojawi się ten ekran z prośbą o przesłanie przedniej i tylnej strony dowodu osobistego.

Krok 11. Po kliknięciu ‘Kontyntynuj’ Następnie zostaniesz poproszony o przesłanie selfie wraz z dokumentem tożsamości. To obowiązkowy krok i nie możesz go pominąć. Gdy to zrobisz, Twoja tożsamość zostanie potwierdzona za kilka minut. Powiadomią również e-mailem, gdy Twoja tożsamość zostanie potwierdzona. Uwaga: Ten krok jest krytyczny; nie będziesz mógł kupić żadnego Bitcoina bez wykonania tego kroku, więc bądź cierpliwy.

Krok 13. Gdy to zrobisz, możesz zobaczyć ten ekran. Jeśli go nie widzisz, sugeruję ponowne zalogowanie się na konto Coinbase przy użyciu tego samego identyfikatora e-mail i numeru telefonu, aby zobaczyć ten panel:

Krok 14. Następnie kliknij ‘Dodaj metodę płatności’ opcji, jak pokazano powyżej, a zostaniesz przeniesiony do następnego ekranu z prośbą o dodanie odpowiedniej metody płatności. Ten ekran może się nieco różnić w zależności od kraju, ale sugeruję wybranie opcji karty kredytowej / debetowej, ponieważ jest to najszybszy sposób na zdobycie bitcoinów. Uwaga: Możesz również wybrać inne wymienione tutaj metody.

Krok # 15. W tym samouczku klikniemy opcję „Karta debetowa”, jak pokazano na powyższym obrazku, a po jej kliknięciu zostanie wyświetlony ekran z prośbą o dodanie danych karty. Dodaj szczegóły karty tutaj i kliknij „Dodaj kartę”.

Krok 16. Gdy przejdziesz do następnego ekranu, będziesz musiał zweryfikować swoją kartę. To jest dla twojego własnego bezpieczeństwa. W tym celu musisz wprowadzić dwie największe kwoty wstrzymane przez Coinbase. Możesz uzyskać szczegółowe informacje na ten temat, przeglądając historię transakcji na swoim koncie bankowym. Podczas wprowadzania kwot i klikania „Zweryfikuj kartę”, Twoja karta zostanie natychmiast zweryfikowana. Uwaga: Nie martw się, kwota zatrzymana przez Coinbase podlega zwrotowi.

Krok 17. Teraz przejdź do opcji „Kup / Sprzedaj” w lewym górnym rogu. Wybierz Bitcoin i opcję płatności jako „Visa / Mastercard” lub cokolwiek dodałeś wcześniej, jeśli jeszcze nie zostało wybrane. Wprowadź kwotę w USD lub lokalnej walucie, którą chcesz wymienić na BTC, jak pokazano na poniższym obrazku, i kliknij „Kup Bitcoin natychmiast” przycisk.

Krok 18. Następnie zobaczysz ten ekran z prośbą o potwierdzenie zakupu. Po prostu kliknij „Potwierdź zakup” opcję, jak pokazano na poniższym ekranie.

Krok # 19. Jak potwierdzisz, natychmiast zakup BTC zakończy się sukcesem, a BTC zostanie natychmiast zaksięgowane na Twoim koncie Coinbase

Krok # 20. Na koniec po prostu sprawdź swoje konto Coinbase, aby sprawdzić, czy BTC zostało tam zapisane, jak potwierdzono na poniższym obrazku.

Gratulacje !! Zrobiłeś to !!

W jaki sposób & Gdzie kupić małą ilość bitcoinów?

Coinbase to miejsce, do którego warto się udać, jeśli chcesz kupić niewielką ilość Bitcoinów. Jednak minimalny limit zakupów to 2 USD (lub 2 EUR lub równowartość), sugerujemy kupowanie za co najmniej 100 dolarów lub euro i czerpanie korzyści z zarobienia dodatkowych 10 USD w bitcoinach.

Zarejestruj się teraz w Coinbase za darmo (przed zawieszeniem rejestracji)

Plus Coinbase jest dość szybki. Jeśli masz kartę kredytową / debetową, użyj Coinbase, a jeśli jesteś z regionu Europy lub Wielkiej Brytanii, możesz korzystać z przelewów SEPA, ale nie są one tak szybkie. Podobnie, transfer Swift lub ACH również zajmuje trochę czasu, ale są to dobre opcje do wypróbowania, jeśli chcesz.

Jak (Ty) kupować Bitcoiny?

Bitcoin sprzedaje się obecnie jak gorący ziemniak, zwłaszcza na rynkach byków.

Ale także podczas bessy niektórzy kupują go bez względu na cenę. To dlatego, że wierzą w obstawianie satoshi i myślą, że BTC będzie masowy w przyszłości.

Dlatego mam nadzieję, że teraz rozumiesz, w jaki sposób możesz kupić Bitcoin dla siebie? Bitcoin jest również świetnym prezentem. Ale w każdym razie, albo chcesz go kupić jako inwestycję, albo dać komuś w prezencie, upewnij się, że Twój Bitcoin jest bezpieczny.

Istnieją specjalne portfele Bitcoin, które zapewniają im bezpieczeństwo, a niektóre z najbezpieczniejszych portfeli Bitcoin są tutaj do wglądu.

Ale jeśli szukasz jednej rekomendacji, proponuję wybrać Ledger Nano X, który jest najnowszym i najnowocześniejszym portfelem sprzętowym Bitcoin.

Wreszcie, nigdy nie zostawiaj swoich bitcoinów na giełdach, na których kupujesz monety. Nigdy nie znaczy, NIGDY.

Żadna wymiana nie jest wystarczająco bezpieczna. Niedawno zhakowano również Binance, podobno najbardziej niezawodną giełdę kryptowalut. Unikaj więc trzymania kryptowalut za wszelką cenę na giełdach.

Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas w sekcji komentarzy poniżej, a my dołożymy wszelkich starań, aby na nie odpowiedzieć. Do tego czasu bierz udział w rewolucji Bitcoin z TheMoneyMongers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner