Jak zarabiać pieniądze na bitcoinie (BTC) w 2019 roku?

Każdy, kto słyszał o kryptowalutach, przynajmniej raz pomyślał:

  • Jak mogę zarabiać na kryptowalutach?

Chociaż nie był to główny cel, któremu miało służyć kryptowaluty. Ale faktem jest, że kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, służą niektórym do tego celu.

Nasz dzisiejszy plan polega na tym, aby powiedzieć Ci, co robią ci ludzie, abyś mógł również spróbować zarobić trochę pieniędzy na kryptowalutach.

Ale zanim w to wskoczymy, powiem ci, że w kryptosferze jest wiele oszustów, które chcą zwabić niewinnych inwestorów takich jak ty i rozerwać ich na strzępy.

Moją skromną prośbą do takich początkujących inwestorów jest ostrożność w stosunku do tych oszustw i nigdy nie inwestowanie więcej niż możesz stracić w kryptowalutę. W TheMoneyMongers jesteśmy po prostu e-mailem, aby rozwiązać problem !!

Powiedziawszy to, przejdźmy do mięsa i zobaczmy praktyczne sposoby zarabiania pieniędzy na Bitcoinie i podobnych kryptowalutach:

Zarabiaj pieniądze na Bitcoin 2019 Szybkie linki
Zarabiaj pieniądze na wydobywaniu bitcoinów Spróbuj teraz
Inwestowanie (kupowanie & Trzymanie BTC) Spróbuj teraz
Zarabiaj pieniądze na handlu kryptowalutami / bitcoinami Spróbuj teraz
Pożyczanie Spróbuj teraz
Zakupy Spróbuj teraz
Staking kryptowalut Spróbuj teraz
Dywidendy kryptograficzne Spróbuj teraz
Crypto Arbitrage Spróbuj teraz
Hosting Masternode Spróbuj teraz
Edukacja kryptograficzna Spróbuj teraz
Airdrops Spróbuj teraz
Odbieranie wideł Spróbuj teraz

12 sposobów zarabiania pieniędzy na Bitcoinach, takich jak kryptowaluty w 2019 roku

Uwaga: Jest wysoce prawdopodobne, że jeśli masz pytanie o zarabianie pieniędzy na kryptowalutach, musisz mieć pewne zasoby kryptowalut. Ale nawet jeśli nie masz tego przewodnika, będzie pomocny.

# 1. Zarabiaj pieniądze na wydobywaniu bitcoinów

Honeyminer to oprogramowanie do wydobywania kryptowalut dzięki temu każdy może łatwo wydobywać kryptowaluty i zdobywać nagrody w BTC, używając tylko komputera.

Kiedy dołączasz do społeczności Honeyminer i instalujesz oprogramowanie, wykorzystuje ono Twój procesor & Moc GPU do wydobywania różnych kryptowalut na uruchomionym komputerze.

Następnie honeyminer konwertuje te wydobyte kryptowaluty na Bitcoin, a Twój udział bitcoinów zaczyna być odzwierciedlany na Twoim koncie honeyminer.

Twój udział w bitcoinach jest określony w proporcji mocy wydobywczej, jaką włożyłeś w okres, w którym oprogramowanie honeyminer było WŁĄCZONE.

Zarobki zależą od mocy Twojej karty graficznej, a także od ogólnych warunków rynkowych. Nowsze komputery mogą tworzyć z dowolnego miejsca 15–75 USD * za GPU miesięcznie. Zobacz potencjał swoich zarobków ten kalkulator jeśli HODL opiera się na rocznych stopach wzrostu bitcoinów.

LUB

Jeśli zaczynasz od wydobycia po raz pierwszy, radzę spróbować Produkt dla nowożeńców (66 USD za 3 miesiące: tylko około 22 USD miesięcznie) który pomoże Ci rozpocząć wydobywanie kryptowalut w najprostszy sposób bez żadnej konserwacji procesorów lub procesorów graficznych, ale dobrze jest poświęcić się wydobywaniu przez co najmniej rok, aby uzyskać znaczące zyski.

Honeyminer sprawia, że ​​wydobywanie kryptowalut jest dostępne dla mas i nie musisz kupować drogich procesorów graficznych ani procesorów, aby rozpocząć wydobywanie kryptowaluty Jeśli ty kup Hotel Honey ™: dostęp do procesorów graficznych na żądanie do wydobywania kryptowalut.

Hashpower (Ethash) Ramy czasowe
250 MH / s w cenie 660 USD Kup na 3 miesiące [Zalecana]
25 MH / s w $ 129 Kup na 6 miesięcy 
250 MH / s w $ 1,254 Kup na 6 miesięcy
2500 MH / s w 6,270 $ Kup na 3 miesiące

Użyj Honeyminer teraz

# 2. Inwestowanie (kupowanie & Trzymać)

To najprostszy, ale niedoceniany sposób zarabiania pieniędzy na kryptowalutach.

Dzieje się tak dlatego, że prawdopodobnie bardzo trudno jest coś kupić i utrzymać w posiadaniu. Ale z odpowiednią ilością edukacji i świadomym wysiłkiem, aby zbudować swoje umiejętności HODL, możesz to łatwo zrobić.

Tak więc pomysł na to polega na:

  • Zdobądź wiedzę na temat kryptowalut. Zacznij od wpisu nr 1 na blogu TheMoneyMongers
  • Zwiększ swój umysł dzięki innym źródłom.
  • Kupuj kryptowaluty tutaj & przenosić je do tego rodzaju portfeli.
  • HODLUJ to przez jakiś czas.
  • Sprzedawaj, gdy wszyscy kupują !!

Uwaga: Możesz teraz zarobić dodatkowe 10 USD w BTC, jeśli zdecydujesz się kupić dowolną kryptowalutę o wartości 100 USD lub więcej od Coinbase. Spróbuj teraz !!

# 3. Zarabiaj pieniądze na handlu kryptowalutami / bitcoinami

Handel kryptowalutami to kolejna niska bariera wejścia, ale technika wysokiego ryzyka zarabiania pieniędzy na Bitcoin i Ethereum, podobnie jak kryptowaluty.

Rozpoczęcie handlu jest znacznie łatwiejsze niż na tradycyjnych giełdach, ponieważ w kryptowalutach możesz zacząć od 10 do 100 USD bez kosztów ogólnych.

Niektórzy entuzjaści kryptowalut lubią na co dzień handlować i zarabiać pieniądze. Koncepcja jest prosta; kupujesz tanio i sprzedajesz drogo wiele razy w ciągu dnia, aby różnica była Twoim zyskiem. Więc nie zapomnij sprawdzić jednych z najlepszych giełd kryptowalut do handlu jednodniowego, możesz teraz spróbować zarabiać pieniądze.

Innym sposobem handlu kryptowalutami jest handel z depozytem zabezpieczającym. Jako inwestor możesz wykorzystać swoje istniejące środki, aby wziąć więcej kryptowalut jako natychmiastową pożyczkę, a następnie dokonać transakcji z tymi lewarowanymi funduszami. Jest to jednak bardzo ryzykowne, ponieważ zarówno zyski, jak i straty są powiększane w zależności od zastosowanej dźwigni finansowej.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat handlu z depozytem zabezpieczającym, sprawdź to: Czym jest handel z depozytem zabezpieczającym & najlepsze giełdy do handlu zabezpieczonego kryptowalutami ??

# 4. Zakupy

Często ludzie pytają mnie, „jak zarabiać na kryptowalutach bez ich kupowania?

Moja odpowiedź:

Robiąc zakupy online…

Więc nie zdziw się, gdy powiem, że najfajniejszym sposobem zarabiania pieniędzy na kryptowalutach są zakupy.

W dzisiejszych czasach wszyscy robią zakupy online – mężczyźni, kobiety i nie zapominają też o dzieciach. Dla nich nie może być lepszej okazji do zarabiania pieniędzy za pomocą kryptowalut.

Chcesz wiedzieć, co robić?

Najszybszym sposobem na rozpoczęcie jest robienie zakupów online za pośrednictwem aplikacji Lolli. Lolli to aplikacja do wypłacania nagród, która płaci w bitcoinach za zakupy różnych rzeczy u partnerów.

Zgadnij co? ty wstać 30% z przy zakupach za pośrednictwem Lolli które są zwracane w postaci bitcoinów w Twoim portfelu Lolli.

Zainteresowany?

Nie zapomnij zapoznać się z naszym przewodnikiem krok po kroku na Lolli: teraz każdy, kto może robić zakupy w Internecie, może zarobić Bitcoin !!

Jest jeszcze jedna usługa, która ci daje 15% lub więcej rabatu podczas zakupów online na Amazon za jej pośrednictwem. Nazywa się Purse.io, ale ta metoda działa tylko wtedy, gdy płacisz w bitcoinach. Krótko mówiąc, oszczędzasz 15% lub więcej, płacąc za zakupy w bitcoinach.

W końcu nieźle, w końcu Bitcoin zaoszczędzony to Bitcoin zdobyty !!

Sprawdzić Purse.io & Lolli teraz

# 5. Pożyczanie

Jeśli posiadasz Bitcoin, Ethereum lub inną dobrze znaną kryptowalutę, w tym stablecoiny, nie ma lepszego sposobu na zarabianie pieniędzy w kryptowalutach.

To pożyczki kryptograficzne.

Na całym świecie istnieje ruch DeFi, a pożyczanie kryptowalut jest jednym z jego elementów. Wiele usług pożyczkowych kryptowalut rośnie w siłę, które wykorzystują Twoje kryptowaluty do dalszego pożyczania i płacenia od nich 5-7% rocznych odsetek.

Jednak pożyczanie kryptowalut może wydawać się nieco sprzeczne z intuicją, ponieważ było przeznaczone do samodzielnej opieki, ale pożyczki kryptowalut z pewnością okazują się dla niego nowym przypadkiem..

Każdy, kto ma dodatkowy ideał kryptowalut, może go pożyczyć. I zarabiaj na tym procent, co jest odwieczną metodą zarabiania pieniędzy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Firmy, które możesz wypróbować, aby pożyczyć Ci kryptowaluty, aby uzyskać dodatkowy pasywny dochód, są BlockFi, Nexo.io & Celsius Network.

# 6. Staking kryptowalut

Obstawianie kryptowalut jest rodzime dla potwierdzania stawek kryptowalut.

Dowód stawki to kolejny sposób generowania konsensusu w systemach rozproszonych i uważa się, że jest bardziej przyjazny dla środowiska niż dowód działania systemów, takich jak Bitcoin.

Aby móc uczestniczyć w konsensusie, należy zachować swoje kryptowaluty jako stawkę w systemie w internetowym portfelu hostowanym przez siebie, aby móc uczestniczyć w konsensusie..

A w nagrodę za utrzymanie Twoich kryptowalut w stawce, staker otrzymuje nowe monety tego samego systemu, zgodnie z ich wkładem i wskaźnikiem emisji tego systemu, tj. Nagrodą za blok.

Na przykład, jeśli postawisz 100 monet NEBL w portfelu Neblio, możesz spodziewać się dziesięciu nowych monet NEBL na koniec roku po stawce 10% rocznie.

# 7. Dywidendy kryptograficzne

Dywidendy to dodatkowe nagrody, które posiadacz otrzymuje za posiadanie kryptowaluty lub akcji w tradycyjnym znaczeniu tego słowa. To nic innego jak zarobki, którymi firma lub podmiot chce się z Tobą podzielić proporcjonalnie do posiadanych monet / tokenów lub akcji.

W kryptosferze również mamy dywidendy wypłacające kryptowaluty, a posiadacze tych walut otrzymują miesięczne lub tygodniowe dywidendy w zależności od zysków firmy.

Na przykład posiadacze tokenów NEXO otrzymują dywidendy od Nexo.io, która jest platformą pożyczkową kryptowalut. Podobnie posiadacze tokenów KuCoin Shares (KCS) otrzymują codzienne dywidendy z opłat, które giełda KuCoin zarabia za pośrednictwem swoich użytkowników.

# 8. Crypto Arbitrage

Arbitraż to kolejny sposób zarabiania pieniędzy w dowolnej dziedzinie, a kryptowaluty niczym się nie różnią.

Dla nieświadomych, gdy kupujesz coś w miejscu o niższej cenie i sprzedajesz to w innym miejscu, różnica polega na marży zysku, którą zarabiasz, a to nazywa się arbitrażem.

Tak więc w kryptowalutach, gdy kupujesz określoną kryptowalutę z jednej giełdy i sprzedajesz ją z zyskiem na innej, robisz arbitraż kryptograficzny.

Może się to wydawać prostą czynnością. Ale wierz mi, tak nie jest. Dlatego istnieją wyspecjalizowane boty do handlu kryptowalutami, które Ci w tym pomogą.

# 9. Hosting Masternode

Zarabianie pieniędzy na hostingu Masternode jest dość drogie.

Dla tych, którzy nie wiedzą, masternody są pełnymi węzłami kryptowalut specjalnego przeznaczenia, które wykonują dodatkową pracę polegającą na sprawdzaniu i dodawaniu transakcji do krypto blockchain. Za prowadzenie tego węzła sieć sowicie płaci właścicielowi głównego węzła jako zachętę za ich usługi.

Można hostować masternode tylko wtedy, gdy nabył się określoną minimalną ilość kryptowalut do obsługi pełnego węzła. Na przykład dla masternodu DASH trzeba mieć 1000 monet DASH i wtedy tylko Ty możesz go hostować.

Ale 1000 DASH kosztuje teraz zbyt dużo, więc może nie być teraz opłacalną opcją dla wielu.

Ale jeśli wcześnie zauważysz walutę masternode i uwierzysz, że będzie to następna duża kryptowaluta. Możesz kupić minimalną liczbę monet tej waluty, aby móc hostować masternode i zarabiać na nim w przyszłości.

# 10. Edukacja kryptograficzna

Byłem zaskoczony, gdy poznałem ten sposób zarabiania pieniędzy na kryptowalutach i jestem pewien, że ty też będziesz.

Dzięki Coinbase Earn ludzie mogą zarabiać pieniądze na kryptowalutach, poznając różne aktywa kryptograficzne. Aby rozpocząć, musisz zarejestrować się w Coinbase za pomocą ten link i postępuj zgodnie z tym procesem:

  • Oglądaj filmy edukacyjne związane z różnymi kryptowalutami.
  • Po obejrzeniu filmu weź udział w krótkim quizie, aby sprawdzić swoją wiedzę.
  • Otrzymuj tę kryptowalutę w portfelu Coinbase za każdy ukończony quiz.

Otóż ​​to. Zarejestruj się teraz i zacznij już dziś.

PS: Możesz zarobić ponad 60 $ na kryptowalutach w ciągu 20 minut za korzystanie z Coinbase Earn. Byłem zaskoczony, wiedząc o tym, ponieważ to pokazuje, jak wcześnie jesteś w kryptowalutach, że zarabiasz pieniądze tylko o nich wiedząc !!

# 11. Airdrops

Niektórzy z was mogą pomyśleć „jak zarabiać pieniądze na kryptowalutach bez inwestycji?”

Cóż, odpowiedź jest prosta, Airdrops.

Airdrop to najłatwiejszy sposób na zarabianie pieniędzy na kryptowalutach !!

Zrzuty kryptowalut to wydarzenia, w których nowe monety lub tokeny są rozprowadzane masowo w celu wprowadzenia nowych monet / tokenów do obiegu w sposób rozproszony i zrównoważony.

Obecnie airdropy są również wykonywane w celu zachęcania ludzi do wykonywania pewnych mikro zadań, takich jak retweetowanie, komentowanie lub dołączanie do grupy telegramów określonego projektu krypto lub blockchain.

Dlatego ważne jest, aby zachować czujność w przypadku takich zrzutów. A jeśli uznasz to za trudne, możesz zasubskrybować TheMoneyMongers, a my przypomnimy Ci o ważnych zrzutach lotniczych.

# 12. Odbieranie wideł

Innym łatwym sposobem na zarabianie pieniędzy na kryptowalutach bez inwestycji jest zdobywanie twardych wideł.

Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, kryptowaluty wciąż się rozwidlają. Oznacza to, że z powodu różnic w opiniach członków społeczności czasami niektóre łańcuchy bloków rozwidlają się i tworzą dwa łańcuchy bloków.

Klasycznym tego przykładem są Ethereum i Ethereum classic.

Waluta Ethereum rozwidliła się od Ethereum classic w 2016 roku, ale ważne jest, aby pamiętać, że obie monety, tj. & ETC mają wartość pieniężną. Podobnie z BTC i BCH, gdzie BCH jest rozwidleniem oryginalnego BTC.

Więc jeśli trzymasz monetę, która rozwidla się lub rozwidliła się w przeszłości, możesz łatwo odebrać nowo wygenerowane darmowe monety / tokeny, które będą miały pewną wartość rynkową.

Dlatego roszczenie sobie widełek kryptowalut jest lukratywnym sposobem na zarabianie pieniędzy bez dodatkowych inwestycji.

PS: Nie masz czasu na śledzenie nadchodzących rozwidleń, możesz skorzystać z naszej pomocy. Zapisz się do nas, a będziemy Cię informować o ważnych forach kryptowalut !!

Jaki jest najlepszy sposób na zarabianie pieniędzy na Bitcoin & Kryptowaluta?

To naturalne, że można się pogubić, gdy masz tak wiele możliwości zarabiania pieniędzy za pośrednictwem kryptowalut. Ale jeśli jesteś kimś, kto zaczął ostatnio w kryptowalutach, proponuję zacząć zakupy od Lolli. I zobacz, jak to jest zarabiać pieniądze na bitcoinach.

Albo możesz spróbuj kupić kryptowaluty z Coinbase i zrób dodatkowe 10 USD w BTC za pierwsze 100 USD lub więcej wartości zakupu.

A jeśli jesteś kimś, kto ma przeciętną wiedzę na temat kryptowalut i może pożyczyć kryptowaluty o wartości 2000 $ !! W takim razie proponuję wypróbować oprocentowane konto oszczędnościowe o wartości 6,2% w wysokości BlockFi (tylko dla obywateli USA). Lub możesz nawet wypróbować opcję botów do handlu kryptowalutami, które automatycznie wykonają arbitraż.

Wreszcie, jeśli jesteś noobem, możesz zacząć od inwestowania w Bitcoin i trzymania go przez jakiś czas, aby zrozumieć dynamikę zarabiania pieniędzy za pomocą kryptowalut !!

Teraz powiedz nam: Którą metodę zamierzasz zbadać? Czy próbowałeś już innego sposobu zarabiania pieniędzy za pośrednictwem kryptowalut? Powiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej, a my podamy Ci za to kredyty na naszym blogu.

A jeśli spodobał Ci się ten post, nie zapomnij udostępnić go swoim znajomym kryptowalutowym, który również może Ci się spodobać !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner