Najlepsze platformy pożyczkowe kryptowalut do wykorzystania w 2020 roku

W kryptowalutach jest tyle opinii, ile zaangażowanych osób.

Niektórzy twierdzą, że kryptowaluty, takie jak Bitcoin, a inne nadają się tylko do przechowywania wartości, podczas gdy niektórzy postrzegają je tylko jako środek wymiany.

Ale nic tak po prostu nie staje się magazynem wartości !!

To wymaga czasu i zajmuje dużo czasu.

Ale w dzisiejszym hiperpołączonym świecie można spokojnie założyć, że 10 lat więcej powinno wystarczyć, aby kryptowaluty, takie jak Bitcoin, zostały uznane za magazyn wartości.

Dla niektórych z nas 10 lat to jeszcze długo, ale dobrą rzeczą jest to, że niektóre przypadki, takie jak środek wymiany, pożyczanie, pożyczanie, refinansowanie, zwrot gotówki, ubezpieczenie można załatwić już teraz !!

To ramię zdecentralizowanych kryptowalut nazywa się zdecentralizowanymi finansami (DeFi)

Wśród nich najbardziej ekscytujące są pożyczki kryptograficzne. Jeśli chcesz wiedzieć, czym one są i jak działają, przejdź bezpośrednio do tej sekcji??

W przeciwnym razie po prostu przejrzyj listę popularnych programów pożyczek kryptograficznych:

Najlepsze platformy pożyczkowe kryptowalut & Witryny z 2020 r

Najlepsi pożyczkodawcy kryptowalut
YouHodler [Zalecane, poza Stanami Zjednoczonymi] Uzyskaj pożyczkę teraz
Celsjusz [Dla klientów ze Stanów Zjednoczonych] Uzyskaj pożyczkę teraz
BlockFi Uzyskaj pożyczkę teraz
Pożyczanie soli Uzyskaj pożyczkę teraz

  # 1. YouHodler

Członek Crypto Valley Switzerland, YouHodler na zawsze rewolucjonizuje pożyczki zabezpieczone kryptowalutą.

Niedawno zyskał dużą popularność w krajach na całym świecie i od tego czasu przetworzył ponad 10 milionów dolarów pożyczek.

Robi się lepiej, gdy dowiesz się, że YouHodler obsługuje teraz popularne 12 kryptowalut, w tym Bitcoin (BTC), BCH, ETH, LTC, XLM, XRP, DASH itp., Które mogą być przechowywane jako zabezpieczenie w celu uzyskania pożyczek gotówkowych i kryptowalut w EUR, USD, USDT lub w BTC

Produkt jest naprawdę przeznaczony dla osób, które nie korzystają z usług bankowych i udzielają pożyczek o wartości nawet 100 USD na okres maksymalnie 120 dni, co jest dużo w niektórych krajach.

Ponadto ich wartość pożyczki do wartości (LTV) jest najwyższa w branży, a za pomocą YouHodler można uzyskać pożyczki do 90% LTV.

Z YouHodler możesz otrzymać pożyczkę na kwotę tak niską, jak 100 $ i wyżej, korzystając z tego linku promocyjnego. Uwaga: USA & Użytkownicy z Chin jeszcze nie mają pozwolenia !! Zamiast tego użyj BlockFi dla klientów z USA.

Sprawdź YouHodler

# 3. Celsius Network

Pozyskiwanie pożyczek w kryptowalutach staje się nową normą, a wiodące w tym są firmy takie jak Celsius Network. Jest to platforma pożyczkowa aktywów cyfrowych, która udzieliła już pożyczek kryptowalutowych o wartości 100 milionów dolarów.

Celem jest oczywiście zapewnienie usług bankowych i finansowych poprzez blockchain, którym w inny sposób odmawia się takich usług w tradycyjny sposób.

Otrzymujesz pożyczki gotówkowe na zabezpieczenie swoich kryptowalut, a osoby z dodatkową gotówką / kryptowalutami otrzymują wysokie oprocentowanie do 10% za zdeponowanie tego samego w Celsjuszu.

Jest to korzystne zarówno dla pożyczkobiorców, jak i pożyczkodawców, ponieważ pożyczkobiorcy otrzymują pieniądze, których chcą, bez imprezowania z ich kryptowalutami, a pożyczkodawcy zarabiają na ich monetach.

W stopniach Celsjusza możesz spodziewać się rocznych stóp procentowych od 5% do 10% w zależności od zabezpieczenia i możesz uzyskać pożyczki na okres do 1 roku przy LTV do 50%.

Wypróbuj Celsius Network teraz

# 4. BlockFi

BlockFi to kolejna pionierska firma z siedzibą w USA, która udziela pożyczek kryptograficznych dla swoich użytkowników w całych Stanach Zjednoczonych. Działalność operacyjna koncentruje się głównie w USA, a firma zyskuje dobrą przyczepność od 2018 roku.

Użytkownicy mogą pożyczyć nawet 5000 USD przy LTV do 50%.

BlockFi niedawno zakończyło swoje opłaty za tworzenie i wypłatę, dzięki czemu jest to opłacalne dla wielu użytkowników kryptowalut, którzy mają małe gospodarstwa. Zapewniają również konto oszczędnościowe BlockFi i za jego pośrednictwem możesz spodziewać się oprocentowania do 8,6%.

Aby móc korzystać z BlockFi, musisz mieć co najmniej 5000 USD lub więcej w kryptowalutach, a obecnie BlockFi jest dostępne w całych Stanach Zjednoczonych z wyjątkiem (NV, SD, VT lub HI).

Wypróbuj BlockFi teraz

# 6. Pożyczanie soli

Salt Lending to kolejna pionierska firma w dziedzinie pożyczek kryptograficznych i wierzy w zachęcanie swoich użytkowników do korzystania z kryptowalut HODL i zamiast tego zaciąganie pożyczek przeciwko niemu.

Firma działa od 2016 roku, ale dopiero w okresie bessy w 2018 roku zaczęła zyskiwać na popularności. Od teraz, za pośrednictwem platformy Salt Crypto Lending, możesz otrzymać kredyt w wysokości 30-70% LTV na okres 12 miesięcy.

Ale minimalna kwota pożyczki to 5000 USD bez opłat za udzielenie pożyczki lub przedpłaty, a kiedy pożyczasz, możesz spodziewać się zwrotu stóp procentowych do 5,95%.

Pożyczanie soli

Czym są pożyczki zabezpieczone kryptowalutami & Jak działa pożyczka kryptowalutowa?

Pożyczki w kryptowalutach, jak sama nazwa wskazuje, to pożyczki, które można zaciągnąć w zamian za posiadane kryptowaluty. W tego rodzaju pożyczce krypto, które posiadasz, działa jak zabezpieczenie, a następnie możesz pożyczyć pieniądze w USD, EUR lub stablecoinie w stosunku do wartości twojego zabezpieczenia.

Najlepszą rzeczą w pożyczkach w kryptowalutach jest to, że nie potrzebujesz historii kredytowej, konta bankowego ani wyniku FICO, aby otrzymać pożyczki.

Wiele formalności i pracy operacyjnej jest również dyskontowanych w przypadku pożyczek kryptowalutowych. Dlatego pożyczki w kryptowalutach są bardzo łatwe i prawie natychmiastowe.

Więc w zasadzie tutaj, jak działają:

Kryptowaluty (takie jak BTC, ETH lub XRP), które posiadasz, muszą być zabezpieczone tyloma danymi osobowymi, które możesz przekazać platformie pożyczek kryptograficznych.

Gdy to zrobisz, wszystkie te platformy pożyczkowe kryptowalut mają różne współczynniki LTV ustawione, aby zapewnić ci pożyczkę. Na przykład, jeśli LTV wynosi 50% i zabezpieczyłeś kryptowalutę o wartości 20000 USD, masz prawo pożyczyć do 10000 USD.

Dodatkowo za pożyczone 10000 $ musisz zapłacić odsetki uzgodnione z platformą lub pożyczkodawcą. Na przykład, jeśli zgodziłeś się na roczną stopę procentową w wysokości 5%, będziesz musiał zapłacić 500 USD rocznie za pożyczenie 10 000 USD w stosunku do pierwotnego zabezpieczenia w wysokości 20 000 USD..

Powiedzmy teraz, że po sześciu miesiącach pożyczki łączna wartość Twoich kryptowalut wzrosła do 40 000 USD, co pozwala Ci uzyskać więcej 10 000 USD.

Dzieje się tak, ponieważ całkowita wartość Twojej linii kredytowej wzrosła z powodu wzrostu wartości Twojego zabezpieczenia. Ale pamiętaj, że prawdą jest również odwrotnie !!

Nazywa się to również natychmiastową linią kredytową kryptowalut.

Po co pożyczać kryptowaluty, skoro mają kryptowaluty?

To było pierwsze pytanie, które pojawiło się w mojej głowie, kiedy po raz pierwszy usłyszałem o koncepcji pożyczek zabezpieczonych kryptowalutą.

Oczywiście to też powinno być twoje pytanie, ponieważ jest oczywiste, że osoby posiadające kryptowaluty mogą po prostu sprzedać swoje krypto, aby uzyskać pieniądze, których chcą, zamiast zaciągać na nie pożyczkę.

Po dalszych poszukiwaniach mogłem się dowiedzieć, że osoby, które potrzebują pożyczek pomimo kryptowalut HODL, to osoby, które potrzebują płynności bez sprzedawania swoich kryptowalut.

Chcą dodatkowych pieniędzy na opłacenie rachunków lub na inną inwestycję, nie tracąc przy tym korzyści z posiadania kryptowalut.

A koncepcja pożyczek kryptograficznych (lub pożyczek bitcoinowych) sprawia, że ​​jest to możliwe i dlatego programy pożyczek kryptograficznych, które wymieniłem powyżej, również dobrze sobie radzą na bessie.

Niektóre często zadawane pytania Odsetki i aktywa pożyczkowe…

Co to jest pożyczka kryptograficzna & Platformy pożyczkowe?

  • Pożyczanie kryptowaluty w celu uzyskania odsetek od idealnych kryptowalut leżących nazywane jest pożyczkami kryptograficznymi. Można łatwo pożyczać aktywa, takie jak Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, itp., Aby zarobić dodatkowe pieniądze na odsetkach. Miejsca, w których można pożyczyć lub pożyczyć, nazywane są platformami pożyczkowymi kryptowalut.

Czy możesz pożyczyć Crypto?

  • Tak, każdy może też pożyczyć kryptowaluty, ale stopy procentowe są zwykle wysokie. Robią to głównie doświadczeni gracze, aby zyskać przewagę nad swoimi transakcjami.

Co to jest Crypto Credit?

  • Kiedy ktoś przechowuje aktywa kryptograficzne, takie jak Bitcoin, Ether, Ripple jako zabezpieczenie pożyczek, to, co faktycznie robi, to otwarcie linii kredytowej kryptowalut zabezpieczonej przed wartością twoich kryptowalut.

To wszystko ode mnie w tym wprowadzającym przewodniku po pożyczkach kryptograficznych i platformach pożyczek kryptograficznych.

Mam nadzieję, że wkrótce się odezwiesz po wypróbowaniu tych platform. Osobiście próbuję Nexo i innej platformy pożyczkowej z Indii.

Wkrótce podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem !!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner