Najlepsze portfele Cardano (ADA) do użytku w 2020 roku

Myślę, że zgodzisz się ze mną, kiedy powiem:

Widzieliśmy wystarczająco dużo zabójców Ethereum, ale Ethereum nadal istnieje do dziś.

Ale czy tak się stanie również po pięciu latach?

Cóż, nie mam kryształowej kuli, aby to powiedzieć, ale mówiąc, że nie mam na myśli, że do tego czasu nie będziemy mieć Ethereum.

Chodzi mi o to, że do tego czasu zobaczymy więcej tak zwanych zabójców Ethereum, a niewielu z nich przejęłoby nawet Ethereum. (prawdopodobnie)

Ale zatrzymajmy się:

Ponieważ jeden z takich zabójców Ethereum istnieje teraz w kryptosferze i nazywa się – Cardano (ADA). Dlatego jest na mojej liście kryptowalut, które przetrwają w ciągu najbliższych 5 lat.

Dla tych z Was, którzy nie znają Cardano, jest to platforma blockchain 3.0 do hostowania inteligentnych kontraktów i DApps, która obiecuje być bardziej skalowalna, zarządzalna i interoperacyjna niż Ethereum.

W każdym razie nie chcę teraz mówić więcej o Cardano, ponieważ wielu z was już go posiada i przybyło tutaj, aby dowiedzieć się o jednych z najlepszych portfeli Cardano do przechowywania ADA.

Spodziewano się tego również, ponieważ od dłuższego czasu społeczność Cardano pragnęła wygodniejszego sposobu interakcji z łańcuchem bloków Cardano.

Przejdźmy więc do tej sprawy:

Więc kupiłeś swój pierwszy Cardano, dobrze! Oto niektóre z najlepszych portfeli Cardano do bezpiecznego przechowywania:

Najlepszy portfel Cardano do wypróbowania dla ADA w 2020 roku

Nie wiem, gdzie bezpiecznie przechowywać monety Cardano (ADA)? Sprawdź poniżej dedykowaną listę najlepszych portfeli dla Cardano:

Najlepsze portfele Cardano (ADA) Nazwa portfela
Portfele sprzętowe Ledger Nano X [Zalecana]
Ledger Nano S
Trezor Model T
Portfel na biurko Portfel Daedalus
Portfel internetowy Portfel AdaLite
Portfel Yoroi
Mobilny (Android & iOS) Portfel Portfel Yoroi

# 1. Ledger Nano X [zalecane]

Chcesz czegoś niezawodnego i długoterminowego dla swojej kryptowaluty Cardano?

Cóż, powinieneś kiedyś spojrzeć na Ledger Nano X, nowy portfel sprzętowy uruchomiony przez firmę Ledger SAS – pioniera w produkcji rozwiązań bezpieczeństwa dla zasobów cyfrowych, takich jak Cardano.

Dobrą rzeczą jest to, że Cardano jest obsługiwane przez Ledger Nano X i ponad 1000 innych walut. Ponadto urządzenie posiada baterię i Bluetooth, dzięki którym można zarządzać swoimi tokenami ADA bezpośrednio na urządzeniach z systemem iOS / Android.

Wreszcie, Ledger Nano X to portfel z własnym hostingiem, w którym otrzymujesz frazę początkową, aby kontrolować ADA, a także inne kryptowaluty.

PS: Zawsze kupuj Ledger Nano X z tej oficjalnej strony internetowej, zakupy dokonane za pośrednictwem innych źródeł, takich jak Amazon, były zgłaszane jako wadliwe, co skutkowało naruszeniem funduszy użytkowników.

Kup Ledger Nano X teraz

# 2. Ledger Nano S

Ledger Nano S nie trzeba przedstawiać.

Jest to z pewnością najsłynniejszy portfel Bitcoin i kryptowaluty wyprodukowany przez Ledger HQ, który teraz obsługuje również Cardano (ADA).

Jeśli brakuje Ci budżetu na zakup portfela kryptowalut, powinieneś sprawdzić Ledger Nano S, ponieważ jest on obecnie dość tani. A najlepsze jest to, że płacisz mniej za ten sam stopień bezpieczeństwa.

Podobnie jak inne portfele, Ledger Nano S umożliwia wykonanie kopii zapasowej materiału siewnego, ustawienie kodu PIN i ustawienie hasła, jeśli potrzebujesz. Oprócz tego możesz z łatwością przechowywać na nim ponad 700 kryptowalut i tokenów oraz przekraczać granice państw. Sprawdź tutaj bardziej szczegółowo o monetach obsługiwanych przez Ledger Nano S..

PS: Zawsze kupuj Ledger Nano S z tej oficjalnej strony internetowej, zakupy dokonane za pośrednictwem innych źródeł, takich jak Amazon, były zgłaszane jako wadliwe, co skutkowało naruszeniem funduszy użytkowników.

Kup Ledger Nano S teraz

# 3. Trezor Model T [portfel sprzętowy Cardano]

Trezor Model T to nowy ulepszony model wcześniejszego portfela sprzętowego Trezor, a dobrą wiadomością jest to, że obsługuje Cardano, w tym setki innych kryptowalut.

Trezor jest również jednym z pionierów w dziedzinie portfeli sprzętowych i od pięciu lat opracowuje rozwiązania portfelowe.

Jest to małe urządzenie z mini ekranem OLED, z którego autoryzujesz transakcje na ekranie.

Trezor to portfel HD z własnym hostingiem, w którym kontrolujesz swoje klucze prywatne za pomocą 12-wyrazowego seeda lub hasła, które ma obecnie ogromne znaczenie dla ochrony wszelkich aktywów kryptograficznych.

Należy jednak pamiętać, że musisz używać Trezora Model T z AdaLite, ponieważ zapewnia to interfejs użytkownika do interakcji ze sklepem ADA w Modelu T. Uwaga: Tylko wersja oprogramowania >= 2.0.8 jest obsługiwany dla tej funkcji.

Kup teraz Trezor Model T

# 4. Portfel AdaLite [Portfel internetowy]

AdaLite, wcześniej znany jako CardanoLite, to lekki portfel internetowy do bezpiecznego przechowywania Cardano.

AdaLite jest opracowany przez programistów Vaccumlabs, którzy są fanami i posiadaczami Cardano, zrozumieli potrzebę godziny, aby stworzyć bardziej przyjazny dla użytkownika portfel dla użytkowników Cardano.

Aby korzystać z AdaLite, nie musisz dokonywać żadnych rejestracji ani instalacji. Zamiast tego możesz uzyskać bezpośredni dostęp do portfela pod adresem URL AdaLite.io.

Kiedy tworzysz nowy portfel za pomocą AdaLite, generujesz 12-wyrazową mnemoniczną frazę, która jest jak klucz do Twojego portfela Cardano. Utrata tego klucza oznacza utratę wszystkich środków, więc przechowuj go bardzo bezpiecznie.

Powiedziawszy, że AdaLite jest portfelem hostowanym samodzielnie i nikt, nawet AdaLite nie przechowuje Twoich danych ani nie tworzy kopii zapasowych Twoich środków.

Wreszcie, AdaLite jest kompatybilny z portfelem Trezor Model T i Daedalus, więc masz również tę opcję eksploracji.

Uwaga: AdaLite nie obsługuje Stakingu Cardano.

Sprawdź portfel AdaLite

# 5. Portfel Daedalus [portfel na komputer]

Daedalus to oficjalny portfel kryptowaluty Cardano.

Jest to klient stacjonarny z pełnym węzłem, w którym musisz pobrać cały łańcuch bloków i poczekać chwilę na synchronizację.

Dzięki portfelowi Daedalus możesz utworzyć szereg hierarchicznych deterministycznych (HD) portfeli do przechowywania środków ADA.

Oprócz tego portfel Daedalus jest również portfelem hostowanym samodzielnie, w którym otrzymujesz ziarno do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania. Dlatego masz pełną kontrolę nad swoimi środkami i możesz bezpiecznie wysyłać / odbierać / zarządzać Cardano za pomocą portfela Daedalus.

Innym dobrym powodem korzystania z klienta portfela stacjonarnego Daedalus jest to, że został opracowany przez zespół Cardano i obsługuje również obstawianie Cardano.

Wreszcie, możesz również tworzyć portfele papierowe Cardano za pomocą Daedalus, w którym portfele można eksportować do certyfikatów papierowych, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo umieszczania środków w chłodni.

Uwaga: Obecnie żaden inny portfel Cardano nie obsługuje obstawiania Cardano. Ponadto ich aplikacja na iOS i Androida jest w trakcie opracowywania.

Sprawdź portfel Daedalus dla komputerów Mac, Linux, Windows

# 6. Portfel Yoroi [Internet & Rozszerzenie Mobile ADA Wallet-Chrome]

Yoroi to lekki portfel sieciowy i jeden z najlepszych portfeli dla Cardano.

Lekkie portfele nie muszą pobierać ani synchronizować łańcucha bloków, takiego jak Daedalus. Oznacza to, że po otwarciu portfela możesz od razu wysłać lub zweryfikować odbiór transakcji.

Innym prostym sposobem zrozumienia tego byłoby: Yoroi to lekki, hierarchiczny deterministyczny (HD) portfel dla Ady (kryptowaluta), który działa jako rozszerzenie Chrome.

Ten portfel jest również oficjalnym portfelem Cardano, ponieważ został opracowany przez Emurgo i zaprojektowany przez IOHK, które są oficjalnymi przedstawicielami projektu Cardano.

Kiedy po raz pierwszy konfigurujesz portfel Yoroi, otrzymasz 15-wyrazową frazę odzyskiwania. Zachowaj to bardzo bezpieczne, ponieważ utrata tego oznaczałaby utratę wszystkich środków.

Ponadto Yoroi to portfel samoobsługowy, co oznacza, że ​​klucze prywatne są przechowywane w postaci zaszyfrowanej na komputerze użytkownika tylko podczas korzystania z Yoroi. Nie musisz więc martwić się o bezpieczeństwo.

Zalecam jednak, abyś był świadomy ataków phishingowych podczas korzystania z portfeli internetowych, więc miej to na uwadze.

Uwaga: Ten portfel nie obsługuje obstawiania w Cardano. Yoroi jest również dostępny dla Android i iOS

Użyj portfela Yoroi teraz

Które portfele ADA są najlepsze w użyciu?

Wiem, że wielu z was może pomyśleć, że nie ma zbyt wielu portfeli Cardano do wyboru, ale wierzcie mi, że to wystarczająca liczba opcji dla łańcucha bloków, który istnieje tutaj tylko przez tak krótki czas.

Gdybyś był tam rok temu, nie znalazłbyś nawet tylu opcji przechowywania Cardano.

Jestem też pewien, że wraz z upływem czasu i dojrzałością projektu Cardano możesz spodziewać się o wiele więcej portfeli, jakie masz teraz w przypadku Ethereum.

Kolejną rzeczą, która niepokoi użytkowników Cardano, jest brak Cardano na Androida & Portfele iOS, co jest prawdziwym problemem, ale to też zostanie posortowane, ponieważ Daedalus nad tym pracuje.

Jest też jeden portfel mobilny dla użytkowników Cardano (iOS i Android), tj., Portfel Infinito, ale nie jestem jeszcze pewien jego jakości, ale jeśli to się zmieni, umieszczę go na mojej liście.

Co więcej, dobra wiadomość jest taka, że ​​Cardano pojawił się w Ledger Nano S, więc jeśli go masz, możesz się zrelaksować lub kupić Ledger Nano X – portfel sprzętowy Cardano nowej generacji.

Na koniec zachęcam do wykupienia Cardano lub innych kryptowalut z giełdy, a jeśli chcesz mieć portfel sprzętowy Cardano już teraz, możesz sprawdzić Trezor Model T.

To wszystko z mojej strony w tej rundzie najlepszych portfeli Cardano i będę aktualizować tę listę od czasu do czasu, gdy na rynku pojawi się więcej portfeli Cardano !!

Do tego czasu ciesz się i dziel się swoją wiedzą na temat kryptowalut ze wszystkimi wokół ciebie &# 128578;

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner