Prognoza ceny Litecoin: Czy cena LTC wzrośnie w 2021 roku?

Podobnie jak bitcoin, Litecoin (LTC) jest kryptowalutą o ogromnej wartości i oczekiwanym wzroście. Ten przydatny przewodnik po Przewidywanie cen litcoinów guide pomoże inwestorom i handlowcom w rozważeniu, czy LTC wzrośnie w nadchodzących latach, czy nie. Podamy nasze prognozy i opinie rynkowe. Ale zanim przejdziemy do pytań, jak bitcoiny osiągną 1000 USD lub czy Litecoin jest lepszy niż bitcoin, zróbmy krótki przegląd pochodzenia Litecoin i podsumowanie w pigułce.

Co to jest Litecoin?

Litecoin został wprowadzony pod koniec 2011 roku jako brama dla Bitcoin Blockchain. Pomysłodawcą był Charlie Lee, były pracownik Google. Litecoin uważa, że ​​miałby bardziej przyjazne środowisko kryptowalutowe dla górników i to była główna idea jego uruchomienia. Moneta została zaoferowana na rynku, mając na uwadze, że przeciętny człowiek może wydobywać monetę bez żadnego zaawansowanego sprzętu.

Liczba litecoinów dostępnych na rynku jest 4x większa niż bitcoinów. Co więcej, Litcoin oferuje szybsze transakcje niż Bitcoin, więc nie wygląda to przerażająco. Oba te kryptowaluty nie różnią się tak bardzo, poza ceną i kapitalizacją na rynku. Obecnie Litecoin jest uważany za najlepszy składnik aktywów na rynku kryptowalut po bitcoinie z potencjalnym wzrostem na przestrzeni lat.

Co to jest Litecoin? - Przewodnik dla początkujących LTC

Analiza cen w przeszłości Litecoin

Do tej pory Litecoin przejął jeźdźca, zapewniając imponujące osiągi przez cały rok. Na początku kryptowaluta utknęła z 41 USD, a ceny wzrosły dwukrotnie, rynek zmierzył się z LTC z ceną handlową w przedziale od 40 do 50 USD w miesiącach letnich. To był niesamowity występ, ale magia zaczęła się w październiku, kiedy rynek Bull Run miał się skończyć. Coinmarketcap wykres pokazany poniżej:

Zgodnie z innymi kryptowalutami, Litcoin zdołał przebić się, przekraczając% 50. W tamtym czasie bitcoin przekroczył barierę za 10 000 USD. W listopadzie cena Litecoina wzrosła z 50 do prawie 88 dolarów. To prawie 60% wzrost cen. Grudzień był gorączkowym rokiem dla Litecoina, ponieważ moneta zakończyła rok w dobrym stylu. Tam, gdzie bitcoin osiągnął rekordową cenę prawie 24 000 USD, Litecoin był nawet lepszy. LTC osiągnął roczny rekord wynoszący 123,76 USD. Obecna cena rynkowa Litecoina wynosi 141,87 USD.

  1. Prognoza cen Tezos (XTZ) na lata 2021-2025
  2. Prognoza cen Cardano w latach 2021-2025 | Czy ADA kiedykolwiek osiągnie 10 USD?

Prognozy dotyczące przyszłych cen Litecoina

Z jakiegoś powodu ceny Litcoinów zależą od Bitcoina. Jeśli bitcoin przebije się po kolejnym hossie, ceny mogą wzrosnąć. Wraz z najnowszymi osiągnięciami na rynku i COVID tradycyjne rynki zamykają się. Możemy mówić bardzo ogólnie i oczekiwać, że kryptowaluty wzrosną powyżej w 2021, 2022 i tak dalej. Wiele altcoinów osiągnie najwyższy poziom w historii, ponieważ rynek nie będzie taki sam.

Szalony wyścig byków to jedyna nadzieja dla użytkowników kryptowalut na dość wysoki rozwój Litecoins. Chociaż na razie działa dobrze, zmienność jest tak wysoka, że ​​ceny spadają w mgnieniu oka. Poniższe potencjalne szczyty i dołki podano poniżej, aby oszacować, ile może przejść Litecoin.

 

Prognoza cen Litecoina w 2021 r

Halving ma być głównym wydarzeniem, jeśli chodzi o gwałtowny wzrost cen różnych aktywów. Wielu uważa, że ​​ceny Litecoina wzrosną w najbliższych latach, jeśli dojdzie do halvingu. W oparciu o nadchodzące aktualizacje waluta da mocny nokaut innym kryptowalutom. Jeśli chodzi o ceny, analitycy dążą do osiągnięcia nawet 150 USD do końca 2021 r. Potencjalny wzrost do końca 2021 r. Wyniósłby ponad 230 USD..

Prognoza cen LTC w latach 2022-2025

Moneta powoli, ale zyskuje coraz większą atrakcyjność dla użytkowników kryptowalut. Oferuje najlepsze metody płatności, przystępne opłaty, co czyni go najlepszym wyborem w całej sieci. Przewidywanie cen na lata 2023-2025 zależy od przyjęcia waluty Litecoin w ciągu najbliższych 5 lat. Jeśli wskaźnik adopcji będzie dobry, oczekuje się, że do końca 2025 r. Przekroczy granicę 400 USD.

Nie oznacza to, że wzrost ten będzie konsekwentny. Chociaż całkowicie zależy od hossy. Ceny bitcoinów bezpośrednio uderzają w pozycję innych monet na rynku monet. Jeśli chodzi o nas, Litecoin pozostanie w przedziale potencjalnego maksimum między 324 USD, wybierając nawet 487 USD. Ale znowu wszystko zależy od zmienności rynku.

Prognoza cen Litecoina w latach 2021-2025

TradingBeasts aktualizować swoją stronę internetową codziennie, przewidując ceny różnych monet. Prognoza opiera się na danych historycznych, a wnioski są wyciągane za pomocą analizy regresji i korelacji. Platforma ma prognozę litcoin. Prognoza jest głównie długoterminowa. Długoterminowe prognozy uważane są za optymistyczne. Uważa się, że pod koniec 2021 r. LTC spadnie o przyzwoitą kwotę. 2022 r. Będzie nieco dobrym rokiem dla litcoina, ponieważ pod koniec 2022 r. Cena monety wyniesie około 259 USD. Cena pozostanie taka sama dla szczytu w 2023 r. około 413,3 USD w 2024 r. i osiągnie punkt odniesienia o stałej wartości 400 USD do 2025 r.

Prognoza cen LTC na lata 2021-2025

Czy Litecoin wzrośnie? W jaki sposób DigitalCoinPrice analizuje przyszłe prognozy monet, przyjrzyjmy się, jak dalej zmieni się prognoza cen Litcoin. Platforma przewiduje, że sam altcoin wzrośnie o 26% w styczniu, dotykając 219 USD. Co więcej, spodziewa się, że w czerwcu osiągnie nieco powyżej lub powyżej 230 USD, a pod koniec roku 2021 Litecoin nieznacznie spadnie i zakończy z wartością 162,47 USD za 1 litecoina..

Szacuje się, że inflacja rynkowa jest stosunkowo stabilna – z szacunkami Litecoina na długoterminowe 188,59 USD w 2022 r., 214 USD w 2023 r., 192,75 USD w 2024 r. I 302,52 USD w 2025 r..

Jednak te liczby są głównie na minusie medalu. Ponieważ obecnie cena monety wynosi prawie 181,87 USD, oczekuje się, że do końca 2025 r. Moneta zostanie sprzedana z potencjalnie wysoką wartością około 450 USD. Podane wartości cen są dość proste. Ponieważ nie ma możliwości podniesienia wartości Litecoina przez DigitalCoinPrice.

Czynniki, które mogą wpływać na cenę Litecoina

Wiele czynników może w jakiś sposób wpłynąć na cenę Litcoin (LTC). innymi słowy, tak jak Litcoin działał w przeszłości, historia może się powtórzyć. Oczekuje się, że w najbliższych latach nastąpi zmniejszenie o połowę. Więcej gier na platformie może przyciągnąć inwestorów lub może wystąpić sytuacja, w której różne sklepy fizyczne i sklepy internetowe mogą akceptować zasoby cyfrowe.

Zależy to od tego, ilu użytkowników zostanie wprowadzonych do Litecoina w nadchodzącym roku. To tak, jakby Więcej użytkowników więcej inwestowało w monetę. Ponadto Litecoin ma przystępne podejście do społeczeństwa, więc jest nadzieja, że ​​będzie więcej nieletnich przynoszących więcej aktywów, a to wpłynie na jego cenę.

Gdzie i jak mogę kupić Litecoina?

Istnieje wiele giełd, na których można kupić Litecoin. Ale przed dokonaniem zakupu upewnij się, że masz bezpieczny portfel do przechowywania LTC. Nigdy nie przechowuj swoich kryptowalut na żadnej giełdzie. Aby kupić krypto, po prostu wybierz jedną z najwyżej ocenianych giełd, takich jak Binance, Bit Panda itp., Załóż konto na którejkolwiek z giełd. Aby zapobiec oszustwu lub kradzieży, musisz udowodnić giełdzie swoją tożsamość. Potrzebują dokumentu tożsamości ze zdjęciem, aby mieć pewność, że to Ty dokonujesz zakupu.

Teraz już prawie gotowe. Możesz zacząć już od 1 $. Aby zapłacić za wymianę, możesz użyć karty debetowej, karty kredytowej lub dokonać płatności za pośrednictwem konta bankowego.

Często zadawane pytania dotyczące prognoz cen Litecoin (LTC)

Czy Litecoin osiągnął 1000 $?

W nadchodzącym roku, takim jak 2021, 2022 itd., Wiele platform i analityków uważa, że ​​cena Litecoina (LTC) ponownie wzrośnie, omijając próg 200 USD do końca 2021 r. Osiągnięcie 500 USD byłoby optymistyczne, gdyby powiedzieć. Ale kto wie. Te krypty są niestabilne i mogą zmienić swój sposób w dowolnym momencie.

Jakie są najlepsze portfele do przechowywania moich Litecoinów?

mamy szczegółowy artykuł na temat 8 najwyżej ocenianych portfele litecoin do przechowywania LTC w 2021 roku

Czy Litecoin to dobra inwestycja?

Od czasu do czasu Litecoin (LTC) okazał się dobrą inwestycją. Biorąc to pod uwagę, odpowiednio techniczna i fundamentalna siła oraz sygnał Litecoina pokazują, że Litcoin (LTC) toruje sobie drogę z bessy. Można powiedzieć, że Litecoin to nie tylko dobra, ale i doskonała inwestycja.

Czy Litecoin jest lepszy niż Bitcoin?

Bitcoin jest uważany za pieniądze kryptowaluty i zarówno Litecoin, jak i Bitcoin mają swoje dobre i złe strony. Ale te czynniki są tylko chwytem reklamowym, aby przyciągnąć więcej użytkowników. Ponadto czynniki te nie wpływają na użyteczność i wartość monety.

Ostateczny werdykt

Przyszła cena monety nie zależy od istniejących czynników, które mają monety. Ale to zależy od czynników, które pojawiają się podczas rozwoju rynku. Czynniki te stanowią podstawę przyszłych prognoz każdej monety. Możesz zrobić swoje badania. Jeśli jesteś nowy na rynku, posiadacze tokenów mogą Ci pomóc w dokonaniu wyboru. Rynek kryptowalut jest tak zmienny, że prawie niemożliwe jest przewidzenie dokładnej wartości jakiejkolwiek monety.

Litecoin ma ugruntowaną pozycję i do tej pory dobrze sobie radzi. Jak powiedzieliśmy powyżej, inwestowanie w Litecoin jest pozytywne. Otrzymuj codziennie aktualne informacje o trendach rynkowych. Zwracaj uwagę na zakres stawek, aby dokonać najlepszego wyboru. Możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie w celu uzyskania jakichkolwiek pytań lub konsultacji. Co myślisz, że Litecoin osiągnie cenę do 2025 r. Zostaw swoje uczciwe prognozy poniżej sekcji komentarzy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner