0x Prognoza ceny monet ZRX na lata 2021, 2022 i 2025

Jednym z istotnych problemów, które nękały branżę kryptowalut, są ciągłe naruszenia bezpieczeństwa scentralizowanych giełd. Firma audytorska z Wielkiej Czwórki, KPMG, wymieniła to jako jeden z powodów, dla których kryptowaluty nie osiągnęły masowej adopcji.

Innowatorzy zamienili to zagrożenie w szansę i wprowadzili wiele innowacyjnych rozwiązań, które stanowią alternatywę dla tego, co wielu uważa za najsłabsze ogniwo w kosmosie. Jedną z takich inicjatyw jest 0x, oparty na blockchainie protokół typu open source, który zapewnia inteligentną infrastrukturę kontraktową i płynność, aby umożliwić wymianę tokenów opartych na Ethereum peer-to-peer.

Jego token protokołu, ZRX, można postawić, aby zdobyć nagrody za płynność w ETH i może być używany jako token zarządzania do głosowania nad propozycjami ulepszeń, które mogą pobudzić ścieżkę rozwoju 0x. Posiadanie ZRX może okazać się doskonałą okazją do pasywnego dochodu. Wraz ze wzrostem użyteczności tokena może on z czasem wzrosnąć, co czyni go zasobem cyfrowym, któremu warto się przyjrzeć.

W tym Przewidywanie ceny monet ZRX artykułu, przyjrzymy się bliżej temu projektowi, aby dokonać dokładnej prognozy ceny ZRX w perspektywie krótkoterminowej (2020), średnioterminowej (2022) i długoterminowej (2025).

Zrobimy to, spoglądając wstecz na ten ruch cen w przeszłości, a także na jego obecne zmiany, aby sprawdzić, jaką wartość przyniosła. Będą one naszą podstawą do ustalenia najbardziej prawdopodobnej trajektorii cenowej tego zasobu cyfrowego i sami ustalimy, czy warto w niego inwestować.

0x (ZRX) Analiza cen historycznych 

ICO 0x odbyło się od 14 sierpnia 2017 r. Do 15 sierpnia 2017 r. Udało im się zebrać 24 000 000 USD, stosując sztywny limit zebranej kwoty.

Udało im się również nieco zdecentralizować tokeny, ograniczając całkowitą liczbę tokenów, które każda ze stron może kupić. W grę wchodziło ponad 13 000 adresów Ethereum.

Każdy token został sprzedany za 0,048 USD w czasie ICO, obecnie są one sprzedawane za 7-krotność początkowej wartości ETH, ale są warte tylko 3-krotność ich wartości w USD. Osiągnął historyczny rekord podczas krypto-byka pod koniec 2017 r. I stycznia 2018 r., Kiedy dotknął przedziału cenowego 2,50 USD. Nie trwało to jednak długo i wkrótce zaczęło się jego stopniowy upadek.

W 2018 roku w maju, lipcu i październiku 2018 r. Dochodziło do sporadycznych skoków cen, ale charakteryzują się one niższymi maksimami. Od tamtej pory notowano go poziomo przez cały 2019 i I kwartał 2020 roku

Podobnie jak wiele innych Altcoinów, cena 0x (ZRX) spada od początku bessy w 2018 roku. Istnieje wiele powodów, dla których token spada.

Jest oparty tylko na Ethereum; większość animatorów rynku nie chce posiadać tokenów i sprzedaje je po zakończeniu kontraktów. Zdecentralizowane giełdy działają dla zysku i w razie potrzeby zlikwidują wszystkie swoje udziały w ZRX.

Wszystkie altcoiny nie radzą sobie dobrze; ma to efekt domina, ponieważ każda moneta uwięziona w spirali spadkowej coraz mniej wygląda jak dobra inwestycja, zmuszając posiadaczy do sprzedaży, zanim poniosą straty.

W takiej sytuacji coraz więcej inwestorów ze stratami będzie rzucać ręcznik, obniżając wartość monet.

Aktualna cena, kapitalizacja rynkowa, & Szczegóły dostaw

0x0x (ZRX)

Miejsce: 73$ 1,38 Cena (BTC) 0,00002700 Ƀ$ 1,05 B Wolumen$ 174,63 mln 24h Zmiana 0,03% Całkowita podaż 1000,00 mln ZRX

Prognoza przyszłej ceny ZRX Coin

0x to token i protokół wyprzedzający czasy. Świadczyli usługi wymagające masowej adopcji, aby z nich skorzystać. Obecny rynek ERC-20 i ERC-721 jest ograniczony, zarówno ze względu na koszt Etherium, jak i całkowitą kapitalizację rynkową rynku kryptowalut.

Przestrzeń kryptograficzna nie ma wystarczającej liczby użytkowników korzystających z dostępnych Dapps, ponieważ większość handlowców detalicznych koncentruje się na krótkoterminowych zyskach kapitałowych zamiast na technologii. Nie jest niemożliwe, aby dostrzec, że ta technologia może w przyszłości regulować rynki akcji. Czy 0x będzie to robił, to zupełnie inna kwestia.

Na rynku kryptowalut od ponad 2 lat Bitcoin nie osiąga nowego szczytu. To wyczerpało nerwy wielu inwestorów i handlowców, potęgując exodus do walut fiducjarnych na całym świecie. Dodatkowo, Bitcoin nie zdołał w tej chwili udowodnić swojej wartości, spadając w synchronizacji z S.&P 500 i DJIA Dow Jones Industrial Average.

Jednak uparty przypadek to nie tylko zagłada i przygnębienie. Na szczęście Bitcoin mógł osiągnąć dno lub wkrótce spadnie, zmuszając wystarczającą kapitulację, aby monety zmieniły ręce z niedźwiedzi na byki.

Gdy byki odzyskają kontrolę, może to być bardziej szalona jazda niż rynek niedźwiedzi w ciągu najbliższych kilku lat.

Przy obecnej cenie 2600 satów, jeśli Bitcoin wzrośnie do 100 tysięcy, token będzie wart 2,60 $. Jeśli ZRX zdoła przebić swój rekord wszechczasów i zbliżyć się do statystyk 26000, moneta byłaby warta 26,00 $.

Kluczem do tej prognozy jest długoterminowy horyzont czasowy, przy użyciu szerokiego portfela, inwestowanie niewielkich kwot w każdy projekt jako 0x, a ZRX może ostatecznie zawieść.

W krótkim okresie, jeśli cena Bitcoina osiągnie 10 tys., Możemy zobaczyć dwukrotny skok ceny do 0,34 USD. Ta prognoza ceny ZRX musi również korelować z rynkiem Ethereum, który również wymaga, aby każda moneta była warta 250 – 300 USD.

Prognoza ceny ZRX Coin

Prognoza krótkoterminowa

AfterPriceChange
1 dzień 0,26 $ 7%
1 tydzień 0,39 USD 50%
1 miesiąc 0,52 USD 200%
6 miesięcy 0,78 $ 300%
1 rok 2,99 $ 1150%

Prognoza długoterminowa

AfterPriceChange
1 rok 2,99 $ 1150%
2 lata 2,47 $ 950%
3 lata 3,90 $ 1500%
4 lata 19,50 $ 7500%
5 lat 26,00 $ 10000%

Prognoza cen monet ZRX 2020

Spodziewamy się, że ZRX osiągnie znacznie lepsze wyniki w 2020 r. Niż w roku poprzednim, w którym ZRX zachowywał się bocznie przez cały rok.

Głównym katalizatorem tego będzie wydarzenie polegające na zmniejszeniu o połowę nagród BTC, które w przeszłości było prekursorem dużej hossy na rynku kryptowalut.

Oczywiście nie możemy lekceważyć faktu, że rynek może pójść w przeciwnym kierunku. Warto zauważyć, że wielu traderów zajęło długie pozycje na rynku kontraktów terminowych BTC, co sugeruje, że cena BTC wzrośnie w najbliższym czasie. 

Podobnie jak wiele kryptowalut, prognoza cen ZRX opiera się w dużej mierze na ruchu cen BTC; wraz ze wzrostem nastrojów byczych możemy przewidzieć z pewną dozą pewności, że tokeny ZRX prawdopodobnie podążą bardziej zwyżkową ścieżką niż w poprzednich latach.

Jeśli cena BTC wzrośnie w kierunku swoich poprzednich rekordów wszechczasów, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby wzrosły duże potencjalne projekty, takie jak 0x 3-krotność obecnej wartości do 0,78 USD na koniec roku.

Cena monety ZRX Prognoza 2022

Podobnie jak w przypadku wielu poprzednich wydarzeń związanych z halvingiem bitcoina, prawdopodobnie później zobaczymy przedłużającą się zwyżkową akcję cenową, której dynamika wykracza poza rok 2020. Najpełniejsze efekty tego wydarzenia możemy zobaczyć w latach 2021-2022, kiedy ZRX może osiągnąć nowy rekord wszechczasów na poziomie 2,99 USD.

Ethereum 2.0 zostałby wydany do tego czasu i może również służyć jako kolejny katalizator dodający bardziej pozytywnego tempa cenom ZRX. Aktualizacja protokołu ma rozwiązać główną słabość łańcucha blokowego Ethereum: skalowalność i wysokie opłaty transakcyjne.

Dzięki tej aktualizacji protokołu mogliśmy zobaczyć ponowne zainteresowanie Ethereum, a także wieloma tokenami ERC20, które zostały wydane w sieci Ethereum, w tym ZRX.

Może to mieć istotny wpływ na cenę Ethereum tych tokenów, które pomoże utrzymać przewidywany przedział cenowy od 2,47 USD do 2,99 USD pomimo spodziewanej realizacji zysków przez niektórych inwestorów.

Możemy spodziewać się sporadycznych spadków cen w 2022 roku, ale uważamy, że nie będą one tak dotkliwe, jak hossa w 2018 roku. Do tej pory ZRX ugruntował swoją pozycję jako jedna z wiodących technologii, która umożliwi zdecentralizowane finansowanie (Defi).

ZRX Prognoza cen monet 2025

W tym roku doszłoby do kolejnego halvingu bitcoina. Spowodowałoby to kolejny cykl zwyżkowych działań cenowych, które mogą spowodować, że wiele aktywów cyfrowych osiągnie nowe rekordowe wartości. Podobnie jak w przypadku większości kryptowalut, ruch cen BTC znacząco wpłynie na cenę ZRX.

Ponadto spodziewamy się, że do tego czasu branża kryptowalut osiągnęłaby przejrzystość regulacyjną, osiągając ten sam poziom uznania, jaki mają tradycyjne rynki finansowe. Oznacza to, że w tym czasie może trwać masowa adopcja kryptowalut.

Masowa adopcja oznacza, że ​​doświadczymy znacznego wzrostu popytu na aktywa cyfrowe, a wielu inwestorów spieszy się, aby uzyskać lepsze pozycje.

Wielu ekspertów uważa, że ​​do tego czasu wartość BTC wzrosłaby 10-krotnie (100 tys. USD), przy czym wiele innych aktywów cyfrowych podążało tą samą ścieżką cenową. Zgodnie z tą prognozą, uważamy, że ZRX osiągnie przedział cenowy 19,50-26,00 USD

Czy ZRX Coin to dobra inwestycja?

0x planuje być szybszy od swoich konkurentów. Pozwalają swoim użytkownikom na wymianę między tokenami lub aktywami w celu bezproblemowego korzystania z Dapps opartych na Ethereum, bez blokowania tokenów w łańcuchu bloków i generowania opłat za gaz, w przeciwieństwie do większości zdecentralizowanych giełd.

Jego celem jest umożliwienie użytkownikom bardziej efektywnego korzystania z ekosystemu Ethereum bez konieczności przechodzenia przez giełdy. Giełdy obecnie zmuszają posiadaczy tokenów do handlu na stablecoiny Bitcoin BTC, Ethereum ETH lub USD.

Następnie użytkownicy nadal muszą dokonać kolejnej transakcji z BTC, ETH lub USD na nowy token, który chcą kupić.

Korzystanie z giełd kryptowalut w ten sposób generuje wiele opłat transakcyjnych, w obu kierunkach uzyskując zbywalne aktywa lub tokeny na giełdzie i poza giełdą; konieczność wielokrotnego dokonywania transakcji będzie również generowała dodatkowe opłaty transakcyjne.

0x planuje to zrobić w jednej transakcji z atomową wymianą, wykorzystując funkcje wbudowane w łańcuch bloków Ethereum. 0x użyje inteligentnych kontraktów w łańcuchu blokowym Ethereum, aby ułatwić bezzałogową wymianę między użytkownikami jednego tokena lub zasobu na inny między użytkownikami.

Korzystanie z inteligentnych kontraktów pozwala im na wymianę tokenów lub aktywów w jednej transakcji, unikając dodatkowych opłat stron trzecich. Obniża to koszty transakcji i zmniejsza ruch w sieci, a także eliminuje konieczność płacenia wygórowanych opłat giełdom kryptowalut.

Wszystko to skutecznie oznacza, że ​​użycie 0x będzie kosztować mniej niż jego konkurenci. Aby skorzystać z ich usług, będziesz potrzebować monet ZRX, które są ich tokenem ERC-20.

Najlepsze miejsce do kupowania lub wymiany monet 0x ZRX

NameDeposit MethodBuy
Binance

wymiana binance

 • Przelew bankowy (ACH)
 • przelew bankowy
 • Kryptowaluta
 • Karta debetowa
 • Przelew
Ocena: 5

Idź do Kup

Zmień teraz

 • Karta kredytowa
 • Kryptowaluta
Ocena: 5

Idź do Kup

Coinswitch

 • Karta kredytowa
 • Kryptowaluta
Ocena: 5

Idź do Kup

Changelly

 • Karta kredytowa
 • Karta debetowa
Ocena: 4

Idź do Kup

Najlepsze portfele do przechowywania monet 0x ZRX

NameTypeBuy
TREZOR One

trezor one

Sprzęt komputerowy Ocena: 5

Kup Portfel

Ledger Nano X

Sprzęt komputerowy Ocena: 5

Kup Portfel

Portfel Atomic

Klient Desktop Ocena: 4

Kup Portfel

Wiadomości 0x ZRX były ostatnio rzadkie, a ostatnie godne uwagi ogłoszenie zostało ogłoszone, że wprowadzają Portal ZRX, który jest ich nowym miejscem do obstawiania i głosowania za pomocą tokena ZRX. Ich post na blogu szczegółowo opisuje postępy.

Staking oferuje nagrody użytkownikom, którzy zablokują swoje monety. Niestety, te nagrody nie nadążają za deflacją ich waluty, co spowoduje stratę netto.

Stakowaniem powinni zajmować się wyłącznie inwestorzy długoterminowi, którzy mają wieloletni okres oczekiwania. Mogłoby to przynieść znaczne zyski lub olbrzymią stratę.

Jak kupić 0x (ZRX)?

Istnieje wiele sposobów zakupu 0x (ZRX). Jest dostępny na ponad 190+ rynkach, głównie na scentralizowanych giełdach. Większość największych i dobrze ugruntowanych giełd scentralizowanych (CEX) notuje ZRX, co jest wyraźnym znakiem zaufania do zasobu cyfrowego.

Coinbase, Binance, Bitfinex, Bittrex, i Poloniex to jedne z niewielu dobrze znanych giełd kryptowalut, które wymieniły ten zasób cyfrowy. Wiele z tych giełd umożliwia użytkownikom kupowanie kryptowalut za pomocą przelewów bankowych i kart bankowych, co ułatwia osobom nieposiadającym monety zakup ZRX.

Jednak większość z tych scentralizowanych giełd nie pozwala na bezpośrednie zakupy ZRX za pomocą fiat. Kupujący będą musieli kupić BTC lub ETH i wymienić je na ZRX. Alternatywnym bezpośrednim sposobem na zrobienie tego jest użycie Instant Crypto Exchange, takiej jak Zmień teraz. Pozwala użytkownikom na bezpośredni zakup ZRX za pomocą kart kredytowych lub debetowych.

Ci, którzy mają kryptowaluty ETH i USDT, mogą również korzystać z giełd zdecentralizowanych (DEX), takich jak IDEX lub natychmiastowe DEX płynnościowe, takie jak Kyberswap i Uniswap.

Alternatywny sposób kupowania monet ZRX

Więcej informacji o 0x (ZRX)

Co to jest 0x (ZRX)?

0x lub Zero Exchange jest protokołem typu open source i nie do wynajęcia, który umożliwia i umożliwia wymianę peer-to-peer aktywów lub tokenów pochodzących z Ethereum bezpośrednio w łańcuchu blokowym Ethereum.

0x można opisać jako otwartą infrastrukturę publiczną. To nie jest Dapp, ale bez zaufania wymiana, na której mogą opierać się DEX.

Ten podstawowy protokół jest bezpłatny dla każdego, kto jest zainteresowany tworzeniem zdecentralizowanej wymiany, którą można skonfigurować w mniej niż 1 minutę.

Myślimy o 0x i tokenie ZRX jako pozbawionym zaufania, zdecentralizowanym stanowisku handlowym OTC (over the counter). Pośrednik, który trzyma tokeny obu stron i wymienia je, jeśli obie strony dotrzymają odpowiednich umów.

Trochę jak wymiana bez skupiania się na stałych parach, nie mówiąc już o stałej walucie bazowej lub walucie kwotowanej.

Pozwala to na zawieranie bez zaufania transakcji peer-to-peer w kontrolowanym i bezpiecznym środowisku. 0x został zaprojektowany jako protokół, który zdecentralizowane giełdy DEX mogą wykorzystać do poprawy niektórych problemów, z którymi się borykają.

Zespół stojący za 0x (ZRX)

0x został współzałożycielem Willa Warrena i Amira Bandeali w październiku 2016 roku 39 osobowy zespół składa się z inżynierów, informatyków i fizyków. Mają kolejnych 5 doradców z Paradigm, Polychain Capital, Pantera Capital, Augur, Scalar Capital i Craft Ventures.

Notowania giełdowe

0x znajduje się na niektórych z najlepszych giełd, w tym; Bitfinex, Binance, Bittrex, Coinbase, Coinbase Pro i wiele innych, niezbyt świetne giełdy. CoinMarketCap pokazuje 167 dostępnych par handlowych.

0x ma współzałożyciela Coinbase jako jednego ze swoich doradców. Giełda rozdawała również darmowe ZRX w zamian za oglądanie filmów o tokenie.

Współpraca z Coinbase otworzyła ich na szereg zobowiązań prawnych, które mogą naruszać Twoje suwerenne prawa do śledzenia i monitorowania.

Coinbase znalazło się na wojennej ścieżce, ostatnio przejmując i współpracując z firmami, które mogą ulepszyć analizę łańcucha i procesy KYC poprzez rozpoznawanie twarzy.

Brian Brooks, główny radca prawny w Coinbase, został mianowany kolejnym dyrektorem operacyjnym i pierwszym zastępcą kontrolera Urzędu Kontrolera Walut (OCC). To przypomina nam, jak Goldman Sachs przejął amerykański skarb. Aby szybko zrozumieć, obejrzyj Inside Job (2010).

Naszym zdaniem oznacza to agresywne dążenie do szybkiego wycofania gotówki. To również sprawia, że ​​jesteśmy wyjątkowo nastawieni na kryptowaluty jako alternatywę. Kryptowaluty mogą poważnie stanowić przyszłość dla wszystkich globalnych pieniędzy.

0x ZRX Security

Nie posunęlibyśmy się tak daleko, aby wywoływać zdecentralizowane 0x, ale nie są one tak scentralizowane, jak giełdy, takie jak Coinbase, Kraken lub Bitstamp.

DEX są uważane za niepłynne, powolne i drogie. Z założenia są zdecentralizowane. Ten brak centralizacji powoduje, że nie działają one ze sobą, ale oferują większe bezpieczeństwo z punktu widzenia anonimowości.

DEX obsługuje również księgi zamówień bezpośrednio na głównym łańcuchu. Każde zamówienie lub anulowanie zamówienia wiąże się z opłatami sieciowymi lub opłatami za gaz, co również powoduje rozdęcie sieci. Ostatecznie nie będziemy używać DEX-ów ze względu na obawy związane z bezpieczeństwem ze względu na liczbę uwagi, jaką hakerzy poświęcają im ze względu na ich funkcje anonimowości.

Wszystkie utracone fundusze nie podlegają zwrotowi ani zwrotowi za pośrednictwem funduszu ubezpieczeniowego, a ze względu na zdecentralizowany charakter żadna osoba trzecia nie może zostać pozwana w celu odzyskania środków.

0x zabezpiecza swoje transakcje, używając swojego protokołu, działając jako Pośrednik. Zamiast blokować swój token lub aktywa do sprzedaży w łańcuchu blokowym Ethereum, handel odbywa się na przekaźniku poza łańcuchem z inteligentnymi kontraktami zasilanymi przez Ethereum, które są realizowane dopiero po rozliczeniu transakcji.

Aby transakcja miała miejsce, obie strony muszą mieć możliwość bezpośredniego połączenia. Każdy może wygenerować i nadać zamówienie, wysyłając link dowolną metodą, która pozwala na przesyłanie znaków; WhatsApp, Twitter, e-mail, zwykła poczta, na kartce papieru, a nawet kod Morse’a.

O ile możesz połączyć się bezpośrednio z kontrahentem transakcji, możesz ją wykonać natychmiast. 0x API drastycznie ulepsza infrastrukturę DEX, udostępniając uniwersalną książkę zamówień, która jest wspólna dla wszystkich zdecentralizowanych giełd 0xs. Transmisje są wysyłane zarówno do publicznych, jak i prywatnych ksiąg zamówień.

0x łączy książki zamówień z 0x Mesh, Kyber, Uniswap i Oasis. Podłączenie wielu DEX-ów usprawnia likwidację, umożliwiając dokładne wyceny dla obu stron.

Animatorzy rynku i przekaźniki są nagradzani ZRX za swoje transakcje; nagrody te są wypłacane przez uczestników rynku.

Wniosek

Czujemy, że w odpowiednich warunkach ZRX poradziłby sobie bardzo dobrze. Nie jest to najbardziej ryzykowna moneta do inwestowania ze względu na ich rozwój, partnerów i dostępne fundusze. Zwroty będą skromne.

Według standardów kryptograficznych w najbliższym czasie nie widzimy 100-krotnego wzrostu ceny. Rynki kryptowalut są niezwykle niestabilne w zależności od tego, jak szybko osiągają 10x, 100x nie jest tak daleko.

Niestety, futerał niedźwiedzia to moneta bez wartości, ZRX notuje się wokół najniższych poziomów wszechczasów. Chociaż nieco się regeneruje, tylko czas pokaże, czy to wystarczy, ponieważ od dłuższego czasu nie przełamywali lokalnego szczytu.

Chociaż ten projekt może spaść do zera, technologia jest imponująca. Jeśli uda im się w jakiś sposób rozszerzyć, aby dokonać atomowej zamiany w łańcuchach bloków, mogliby zrobić 100 razy w krótkim czasie.

Chociaż udaje im się rozsądnie sprzedawać token, muszą skupić się na wprowadzaniu większej liczby wymian. Muszą również skupić się na integracji swoich 0x natychmiastowe na więcej witryn.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner