6 najlepszych sposobów na zakup Ripple 2021 – ostateczny przewodnik

1. BitStamp 2. CoinCheck 3. CoinOne
bitstamp sprawdzanie monet Coinone
ZACZYNAJ! ZACZYNAJ! ZACZYNAJ!

Korzystając z wpływowej mocy Blockchain, Ripple obsługuje jedno płynne doświadczenie w przekazywaniu waluty na całym świecie. Gdy instytucje finansowe łączą się z dynamicznie rozwijającą się globalną siecią Ripple; mogą realizować płatności swoich klientów, które są dostępne w dowolnym miejscu na świecie, w bardziej efektywny kosztowo i autentyczny sposób. Różne banki i dostawcy usług płatniczych mogą korzystać z Ripple (XRP), aby stymulować niższe koszty, a także wchodzić na nowe rynki.

Mając ponad 100 klientów (banków) na całym świecie, biura Ripple znajdują się w San Francisco, Nowym Jorku, Londynie, Sydney, Indiach, Singapurze i Luksemburgu.

Więc jakie to korzyści?

  • Nowy tom: Nowy wolumen i płynność są zwiększone, ponieważ giełdy mają wejście na rynek, ponieważ wkład XRP jako aktywa cyfrowego umożliwia globalne płatności.
  • Niezawodna głośność: Przepływy płatności przez XRP zapewniają stabilny wolumen dla giełd i powiązanych uczestników rynku.
  • Szybsze rozliczenie: Porównując to z Bitcoinem i jakimkolwiek innym zasobem cyfrowym, XRP rozlicza się ponad 500 razy szybciej, co pozwala użytkownikom doświadczyć niemal natychmiastowych transferów między wymianami.

Więc po poznaniu istoty lub wiedzy powierzchniowej na temat Ripple, gdzie właściwie badamy, aby ją kupić?

Ten artykuł zawiera porównania najlepszych giełd wraz z ich perspektywami, wadami i korzyściami, aby pomóc użytkownikom w wyborze odpowiedniej giełdy do zakupu Ripple.

6 najlepszych sposobów kupowania Ripple 2021

1. Bitstamp

BitstampPowstała i jest znana jako jedna z najdłużej działających giełd na świecie – utrzymała ją prostą i prostą, co zaowocowało stworzeniem i rozwinięciem wybitnych relacji w branży.

Koordynowali i ściśle obsługiwali Coinbase, wiodącą giełdę, która obecnie kwitnie i jest uznawana za jedną z najlepszych giełd. Oczarowali i uzyskali inwestycje od Pantera Capital, dość dużego inwestora kapitału podwyższonego ryzyka związanego z Bitcoinem, gdzie firma Benchmark posiadała ją częściowo; Fortress Investment Group i Ribbit Capital.

Z siedzibą w Luksemburgu, jest początkowo pierwszą i samodzielną giełdą aktywów cyfrowych, która ma pełną modulację w całych 28 państwach członkowskich UE, która ogłosiła uwolnienie obrotu XRP na swojej giełdzie. XRP to indywidualistyczny zasób cyfrowy należący do Ripple Consensus Ledger. Należy zauważyć, że handel XRP był dostępny od 17 stycznia 2018 r., Przy 0% opłatach naliczonych za pierwszy miesiąc. Jednak ceny wydawały się zmieniać w ciągu roku ze względu na popularność i popyt.

Dwie zaktualizowane pary handlowe, które zostaną dołączone do rejestru Bitstamp, to XRP / USD i XRP / EUR. XRP jest charakterystyczny wśród innych aktywów cyfrowych, w którym może działać jako waluta powiązana dla paktu lub kompromisu w czasie rzeczywistym, zapewniając niezawodną i wydajną wymianę wartości między granicami, co jest wydajne.

Możliwość dokonywania wpłat i wypłat XRP rozpoczęła się 17 stycznia od pełnej obsługi transakcji handlowych. Ponadto, w odniesieniu do programu motywacyjnego XRP firmy Ripple, do końca kwietnia Bitstamp będzie miał ograniczony harmonogram opłat.

Wśród opinii publicznej świeci jako zachęcające i bezstronnie pozytywne światło na Bitstamp. Ponieważ cieszy się on już dobrą opinią i jest ugruntowany wcześniej, zauważyliśmy, że niektóre recenzje zostały ostatnio przeanalizowane w celu zilustrowania bardziej istniejącego obrazu.

Profesjonaliści

Ludzie starają się szukać niskich opłat transakcyjnych, wynoszących 25% lub nawet niższych. Europejczycy zalecają korzystanie z Bitstamp, ponieważ użytkownicy mogą bezpłatnie wpłacać euro za pomocą SEPA. Użytkownicy nie muszą również ponosić opłaty transakcyjnej, kiedy wypłaca BTC. Istnieją opinie i twierdzenia, że ​​obsługa klienta Bitstamp jest przede wszystkim lepsza niż inne giełdy łącznie, jednak nadal może być bardzo celowa. Ponieważ handel jest ustanawiany i wprowadzany, jest niezwykle szybki. Analizy są zestawione ze standardowymi analizami parkietu. Z tych samych powodów Bitstamp jest licencjonowany.

Wady

Użytkownicy, którzy wpłacają pieniądze za pomocą karty kredytowej, mogą być niezwykle wygórowani. Jest to zwykle powszechna norma i standard wśród większości giełd kryptowalut. Użytkownicy powinni unikać używania karty kredytowej na jakiejkolwiek giełdzie, a raczej być gotowym na zapłacenie dość wygórowanych opłat.


Proces potwierdzania może być czasochłonny dla użytkowników, ale jest to wysoce prawdopodobne w przypadku dużego zalania handlowców kryptowalutami. Ilość tokenów jest nieco ograniczona (BTC, LTC, XRP i ETH) w przeciwieństwie do niektórych bardziej różnorodnych giełd dostępnych obecnie na całym świecie.

Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że każdy użytkownik się denerwuje, że przesyłanie walut z Bitstamp do europejskich banków może być kłopotliwe, ponieważ wiele europejskich banków nie zezwala lub raczej zabrania transakcji z firmami powiązanymi z Bitcoinem. Nie jest to w dużym stopniu związane z problemem Bitstamp, ale nadal są one odpowiedzialne za poziom powierzchni.

Podsumowanie? Jeśli użytkownik szuka dobrego, łatwego w obsłudze miejsca do bezpiecznego handlu (kupowania i sprzedawania) Bitcoin, a także w Europie, Bitstamp jest jednym z najlepszych wyborów lub możliwości, które są obecne i dostępne.

ZACZNIJ Z BITSTAMPEM

2. Coincheck

logo kontroli monetBędąc jednym z wiodących dostawców usług walut cyfrowych w Azji, Coincheck ma ogromną sieć rozproszoną w wielu krajach w okolicy, w których zapewnia wiele autentycznych ofert usług, a także wspiera użytkowników, w tym kupujących i sprzedających na platformie.

Każde źródło przewodnika, w którym istnieje wiele przypadków, które określają, że należy je faworyzować w dłuższej perspektywie i zapewnia właściwą wizję w miarę upływu czasu, Coincheck zapewnia, że ​​pozostanie i utrzyma swoją pozycję na rynkach azjatyckich przez długi czas.

Profesjonaliści

Łatwy handel

Platforma szybkiego i bezpośredniego handlu jest najważniejszą usługą obsługiwaną przez Coincheck, która zapewnia użytkownikom dostosowanie się do platformy i rozpoczęcie handlu (kupna i sprzedaży) preferowanymi i akceptowanymi walutami cyfrowymi w ciągu kilku minut.

Interfejs użytkownika online zapewnia użytkownikom łatwą obsługę podczas rozpoczynania, a następnie kupowania dobrze znanych walut cyfrowych ustanowionych z dowolnego obszaru lub miejsca na platformie. Istnieje ogromna obiecująca pomoc dla wielu typów popularnych popularnych monet cyfrowych, a inwestorzy, którzy zwykle rozliczają się z wieloma monetami, bez wątpienia podziwialiby łatwość elastyczności, jaką zapewnia platforma.

Mocne zabezpieczenia

Bezpieczeństwo jest dominującym atrybutem w zakresie korzystania z odpowiednich platform do handlu walutami cyfrowymi, a Coincheck zajmuje w tej kwestii wysoką pozycję. Idąc dogłębnie w kierunku systemu bezpieczeństwa, technologia chłodni wpaja i zapewnia, że ​​cyfrowa waluta jest deponowana w autentyczny sposób i odporna na zewnętrzne przeszkody.

Rygorystyczna polityka dotycząca bezpieczeństwa stwierdza, że ​​sama platforma odgrywa dużą rolę w zapewnieniu handlowcom możliwości wykonywania ich codziennych zadań z łatwością i spokojem..

Innym dowcipnym protokołem bezpieczeństwa jest wprowadzenie dwuskładnikowego systemu uwierzytelniania użytkowników, aby uczynić rzeczy znacznie bezpieczniejszymi. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe wykorzystuje numer kontaktowy, który jest weryfikowany i uwierzytelniany podczas procesu rejestracji, aby zaoferować lepsze źródło ochrony i znacznie ułatwić życie tym użytkownikom, którzy mają pewne obawy lub niepewność związaną z Problemy z bezpieczeństwem.

Rozwiązania biznesowe i dla inwestorów

Jednym z głównych punktów, na które należy zwrócić uwagę w Coincheck, jest liczba rozwiązań, które oferują swoim firmom i inwestorom. Firmy mogą łączyć się z platformą, aby rozpocząć przyjmowanie płatności w cyfrowej walucie, narażając się w ten sposób na zwiększenie przychodów i klientów. Można to osiągnąć w ciągu kilku minut, a Coincheck ma już wiele firm gotowych i obecnie korzystających z usługi.

Jeśli chodzi o inwestorów, jest moment, aby pożyczyć i pożyczyć cyfrową walutę za pomocą platformy Coincheck oraz uzyskać odsetki od pożyczki, dając tym samym zyskowną szansę lub okazję, która może spodobać się nawet tym użytkownikom, którzy mają określoną ilość zasobów cyfrowych. pieniądze do stracenia.

Japońska giełda kryptowalut Coincheck wyeliminowała na swojej platformie wszelkiego rodzaju wpłaty i wypłaty NEM i XRP. Ogłosili, że ich platforma została zhakowana i transakcje transferowe powinny być surowo zabronione do odwołania. Coincheck ma być znana jako jedna z najszerszych i największych giełd kryptowalut w Japonii, mimo że w przeciwieństwie do innych dobrze znanych giełd japońskich, takich jak bitFlyer i Quoine, Coincheck nie zarejestrowała się i nie zarejestrowała japońskiej agencji usług finansowych, więc nie podlegała regulacjom.

Stwierdzono, że z portfela Coincheck nielegalnie wysłano szacunkową kwotę 123,5 miliona dolarów XRP i 600 milionów dolarów NEM. Prezes Fundacji NEM, Lon Wong, nazwał hakowanie „największą kradzieżą w historii świata”. Kwota, która została skradziona, pokonuje nawet kwotę, która dryfowała podczas włamania do Mt.Gox. Na razie nie było żadnych wskazówek, z wyjątkiem możliwości, że hack XRP i NEM są powiązane z hipotezą.

Coincheck wspomniał i zgłosił nieoczekiwane skradzione fundusze do Agencji Usług Finansowych i lokalnej policji. Wszystkie wpłaty i wypłaty są wstrzymane do odwołania.

ZACZNIJ Z COINCHECK

3. Moneta

logo coinoneZałożona w 2014 roku przez CEO Chana Myung Hun, po tym, jak próbował założyć południowokoreańską giełdę kryptowalut, która byłaby wyjątkowo przyjazna dla użytkownika niż obecne giełdy tamtych czasów. Kiedy Coinone został uruchomiony, był używany jako giełda tylko dla Bitcoinów. Od tego czasu zawierają dodatkowe waluty, w tym BCH, ETH, ETC, XRP, QTUM, LTC i IOTA.

Coinone jest obecnie drugą co do wielkości giełdą kryptowalut z siedzibą w Korei Południowej, ścigającą się za Bithumb. Z tych samych powodów Coinone zajmował pozycję dziewiątego pod względem wielkości obrotu kryptowalutami na arenie międzynarodowej.

Obecnie jedyną walutą fiducjarną, którą można zdeponować i handlować za kryptowaluty na giełdzie jest KRW (won południowokoreański). Ethereum, Ethereum Classic, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ripple, Qtum i Litecoin to bardzo nieliczne kryptowaluty oferowane przez Coinone. Każda z tych walut może być w rzeczywistości; w obrocie z KRW; jednakże nie wolno nimi handlować między sobą.

Mimo że wspomniano wcześniej, koreańska giełda Coinone zachęciła i umożliwiła handel XRP. Ta zmiana będzie świecić pozytywnym światłem, ponieważ wprowadzi i przyciągnie więcej osób do XRP, ponieważ platforma zajmuje się konkretnie parami handlowymi kryptowaluta-fiat. Z tego samego powodu XRP jest traktowany przeciwko koreańskiej wygranej i wydaje się, że jak na razie wszystko zaczyna się dobrze..

Mówiąc dokładniej w tym temacie, para handlowa XRP / KRW Coinone nagle wyprzedziła BTC / KRW i ETH / KRW. Nie jest to zaskakujące, ponieważ popularność i popyt na ETH na tej koreańskiej giełdzie jest bardzo niewielki z jakiegoś szczególnego powodu. Należy zauważyć, że XRP przekroczył obrót BTC w ciągu zaledwie kilku godzin, co jest fenomenalne, chociaż; według Coinmarketcap, Coinone wygenerował ponad 5,7 mln USD wolumenu XRP / KRW do dnia dzisiejszego.

Przy całej tej pozytywnej wiadomości i dobrych wiadomościach okazuje się, że pokazuje przyszłość, która czeka na XRP, natywny symbol ekosystemu Ripple. Jednak mógłby to być całkiem niezły bieg dla XRP, gdyby nie giełda Poloniex. Mówiąc dokładniej, wymiana została ponownie uszkodzona przez domniemany atak DDoS. Zauważono, że ponieważ XRP generował duży wolumen transakcji, ataki te miały miejsce trzy razy w tygodniu. Chociaż jest to najprawdopodobniej przypadkowe, niektórzy ludzie zakładają, że obecnie Poloniex skutecznie wpływa na rynek altcoinów..

Na szczęście wydaje się, że giełdy takie jak Coinone pomogą w podniesieniu XRP do wysokości, które nigdy nie zostały osiągnięte. Obecnie waluta jest sprzedawana po cenie około 1 $ na Coinone. Poloniex i Kraken wymieniają go na około 1 dolara. Chociaż prawdą jest, że ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy giełd azjatyckich często kupują premię za waluty handlowe, to w sumie klasyfikuje się to jako około 20% premii za handel XRP.

Patrząc z ogólnego obrazu, XRP musi odnieść sukces w przekroczeniu ETH, aby dążyć do tego, aby stać się drugą co do wielkości kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej na poziomie globalnym. Obie waluty będą dążyć do walki i konkurowania o pozycję w miarę upływu czasu, ale ponieważ kapitalizacja rynkowa obu walut jest blisko siebie. Zdecydowanie nie jest możliwe, aby XRP dokonał wybicia, czy to teraz, czy później, chociaż, jak przewidują eksperci, token może osiągnąć wartość 2 USD w ciągu kilku miesięcy.

ZACZNIJ Z COINONE

4. Gatehub

gatehubGateHub to portfel Bitcoin, Ripple, Ethereum, Ethereum Classic i Augur. Umożliwia użytkownikom przechowywanie, przesyłanie i wymianę tych kryptowalut na giełdzie, która jest już wbudowana. Wszystkie klucze prywatne i hasła są przetwarzane i szyfrowane przy użyciu uznanych standardowych algorytmów branżowych, przy czym GateHub nie może mieć do nich bezpośredniego ani pośredniego dostępu.

Użytkownicy przechowujący pieniądze w portfelach Ripple na GateHub są bardziej podobni do trzymania ich w skarbcu z uwzględnieniem pewnych warunków. Z tego powodu GateHub ilustruje interfejs do skarbca osobistego użytkownika, ale nie ma możliwości pobierania środków ani powstrzymywania użytkowników przed ich wypłacaniem. Jest to możliwe, ponieważ użytkownik ma tylko tajny klucz. Jeśli załóżmy, że GateHub miałby zamknąć konto, użytkownik może uzyskać dostęp do swojego portfela Ripple za pomocą innych platform, a może nawet klienta stacjonarnego, używając odpowiedniego tajnego klucza. Jednak GateHub posiada zaszyfrowany projekt szanowanego tajnego klucza, więc jeśli to możliwe, może to doprowadzić do kradzieży funduszy przez hakerów. Należy zauważyć, że użytkownicy muszą posiadać silne hasła i uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby zalogować się do Gatehub.

Jednak użytkownicy mogą zaufać innym posiadaczom portfeli Ripple i wymieniać XRP na swoje aktywa. Na przykład XRP dla USD. Należy pamiętać, że XRP to zasób, który jest rodzimym rodzajem protokołu Ripple, który nie istnieje pod względem fizycznym. Gdy użytkownik ma XRP w portfelu Ripple, jest to jego / jej XRP, a nie nikogo innego. Jeśli użytkownik szczególnie handluje XRP na aktywa takie jak BTC lub USD, a później wymienił XRP na IOU BTC lub IOU w USD, oznacza to, że użytkownicy ufają innemu podmiotowi, co umożliwiłoby im przejęcie nadzoru nad BTC lub USD, jeśli zostałeś o to poproszony. Dlatego użytkownicy muszą przedłużyć linię zaufania do różnych rachunków, jeśli zostaną zapytani, czy zdecydowaliby się handlować z tym rachunkiem. GateHub nie będzie dostępny do zrobienia tego dla użytkowników, dlatego zależy to od przekonania użytkownika i jego staranności i decyduje, czy musi on ufać właścicielowi konta generującemu IOU.

ROZPOCZNIJ Z GATEHUBEM

5. Korbit

logo korbitKorbit to największa giełda w Korei Południowej z wysokimi wolumenami BTC i wkrótce ETH.

Celem Korbit jest osiągnięcie swobodnego przepływu wartości poprzez zastosowanie nowych technologii, takich jak Bitcoin i Blockchain. Początkowo, mając do czynienia z usługami finansowymi, wszyscy starają się stworzyć świat, w którym użytkownicy mogą swobodnie przeprowadzać transakcje z innymi użytkownikami, bez rezygnacji z ich ogólnego bezpieczeństwa lub wygody.

Wierząc w siłę technologii, która przyczynia się do postępu i rozwoju, Korbit upewnia się również, że przede wszystkim wierzy w wartość zrównoważonego społeczeństwa i zrównoważonych społeczności, które są możliwe do zniesienia. Technologia powinna być tworzona i dostarczana nie tylko dla niewielkiej grupy jednostek, ale w rzeczywistości dla samego lepszego społeczeństwa. Założyciele Korbita wcześniej poświęcali się celom, które przynoszą korzyści społeczeństwu, aw Korbicie posuwają się dalej, aby dążyć do wspólnego dobra i przyczyniać się do tego. Korbit zebrał łącznie 3,6 mln USD od dużych funduszy VC, których jest niewiele, a także od inwestorów prywatnych.

Korbit z przyjemnością zgłosił swoje pełne wsparcie dla handlu Ripple (XRP). Ripple jest jedną z wiodących kryptowalut, a ostatnio również spadła cena. Użytkownicy mogą teraz handlować (kupować i sprzedawać) Ripple na Korbit, zamawiając limity lub składając zlecenia rynkowe.

Spoglądając trzy lata wstecz, Korbit bezpiecznie zgromadził 3,6 miliona dolarów inwestycji w najbardziej cenionych firmach inwestycyjnych w Korei Południowej, a także łączy gigantyczną telekomunikację SK Telecom o wartości 17 miliardów dolarów, południowokoreańskie ramię japońskiej firmy inwestycyjnej: Softbank i Tim Draper – anioł miliardera. inwestor.

Mimo że Korbit obecnie pozostaje w tyle za Coinhubem; pod względem bazy konsumentów / użytkowników i kapitalizacji rynkowej, ma bardzo znaczący wpływ na branżę bitcoinów w Korei Południowej i wymianę rynkową, ponieważ posiada silną listę inwestorów i zwolenników. W związku z tym uwierzytelnianie i walidacja Ripple przez zespół Korbit prawdopodobnie spowoduje wzrost popytu na Ripple na rynku giełdowym Korei Południowej, który jest drugim i trzecim co do wielkości rynkiem już na globalnych rynkach wymiany Ethereum i Bitcoin..

Jeśli chodzi o porównywanie innych giełd, Korbit oferuje te same usługi, jednak szczyci się ciągłym inwestowaniem w nowe i najnowocześniejsze technologie. Podejście firmy Korbit do tworzenia bazy klientów pozwala mu nadać jej przewagę nad innymi giełdami.

Jeśli chodzi o cele biznesowe, programiści sieciowi zostali poinformowani o dołączeniu przycisku płatności COBIT do opcji płatności, w których użytkownicy mogą otrzymywać Bitcoiny jako płatności. Firmy mogą być galeriami handlowymi, blogami, firmami handlu elektronicznego itp.

Właściciele firm, których usługi są świadczone offline, mogli skorzystać z dodatkowej funkcji zwanej opłatą KOBI. Pobranie takiej funkcji na urządzenie mobilne umożliwi użytkownikom uzyskanie Bitcoinów jako płatności. Programiści są uprawnieni do korzystania z innego interfejsu API w celu zapewnienia różnych funkcji Korbit we własnej aplikacji.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z handlem i wymianą Korbit zapewnia obsługę klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

ZACZNIJ Z KORBITEM

6. Kraken

logo krakenZałożona w San Francisco, Kraken jest jedną z największych giełd Bitcoin, a nawet została wybrana jako największa giełda bitcoinów pod względem wolumenu euro, płynności i handlu dolarami kanadyjskimi, dolarami amerykańskimi, funtami brytyjskimi i jenami japońskimi.

Kraken został rozpoznany na arenie międzynarodowej w 2011 roku, gdzie wielu użytkowników stosowało się do niego i był początkowo pierwszą giełdą Bitcoin, której cena i wolumen były wyświetlane w terminalu Bloomberg. Osiągnięcia Kraken obejmują również bycie pierwszym, który zweryfikuje i przejdzie weryfikowalny kryptograficznie audyt potwierdzający rezerwę, jest powiernikiem wyznaczonym przez sąd w Tokio i niemieckim Fidor Bank, regulowanym przez BaFin..

Jednak Kraken to kolejna z giełd, na których użytkownicy mogą handlować (kupować i sprzedawać) Bitcoin.

W odniesieniu do XRP proces rejestracji wydaje się być łatwiejszy, jednak wielu użytkowników wydaje się mieć problemy jako takie z powodu nieoczekiwanych zmian w platformie.

Obsługiwana para XRP: XRP / EUR, XRP / BTC, XRP / USD.

ZACZNIJ Z KRAKENEM

Wniosek

Zaleca się, aby nigdy nie używać tych giełd jako portfeli osobistych w celu przechowywania w nich dużej ilości Ripple, ponieważ takie scentralizowane wymiany są zawsze zgodne z zagrożeniami i cyberatakami.

Jeśli użytkownik jest kimś, kto jest zdeterminowanym kupującym i posiadaczem Ripple, zdecydowanie zasugerowałbym mu zakup portfela sprzętowego Ledger Nano S, który w ten sposób zapewni możliwość, w której użytkownik zachowa całkowitą kontrolę nad wszystkimi swoimi monetami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map