Pożyczka Przewidywanie cen monet i analiza pożyczek typu peer-to-peer

Jeśli śledzisz najnowsze osiągnięcia w świecie kryptowalut, być może słyszałeś o platformie ETHLend; zdecentralizowana platforma pożyczkowa wykorzystująca kryptowaluty jako zabezpieczenie. Jeśli tak, prawdopodobnie znasz token LEND platformy i zastanawiasz się, czy to dobra inwestycja długoterminowa. Przeczytaj prognozę ceny monet LEND, która może pomóc w podjęciu decyzji.

Co to jest zdecentralizowane finanse?

Kiedy Bitcoin pojawił się w 2009 roku, zdołał utorować drogę wielu innym kryptowalutom, a prawie każdego dnia powstają kolejne. Podczas gdy większość ludzi prawdopodobnie słyszała o Bitcoinie, wielu ma jedynie niejasne pojęcie o tym, czym są kryptowaluty. Okazuje się, że kryptowaluty są tylko częścią większej koncepcji zdecentralizowanego finansowania (znanego również jako Defi); system wymiany pieniędzy, który wyklucza pośredników na rzecz bezpośrednich transakcji między partnerami.

Bezpośrednie transakcje peer-to-peer oznaczają znacznie więcej niż tylko wysyłanie pieniędzy lub płacenie za towary lub usługi. Jedną z najbardziej obiecujących aplikacji Defi jest pożyczanie pieniędzy.

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś, a nawet zastanawiałeś się nad uzyskaniem pożyczki w banku, już wiesz, że to długi i trudny proces, z mnóstwem dokumentów i pozornie wiecznym czekaniem. Musisz także pokazać bankowi, jakie wydają się szalone kwoty zabezpieczenia. Nieżyjący już Bob Hope znakomicie to ujął: „Bank to miejsce, które pożyczy Ci pieniądze, jeśli udowodnisz, że ich nie potrzebujesz”.

Defi odcina banki od równania. Zdecentralizowane platformy pożyczkowe łączą ludzi, którzy muszą pożyczyć pieniądze, z osobami, które chcą je pożyczyć. Warunki pożyczki są uzgadniane i przechowywane w inteligentnych umowach z tokenami kryptograficznymi jako zabezpieczeniem.

Tak powstał ETHlend.

Co to jest ETHLend?

Pożycz prognozę ceny monet

W skrócie, ETHlend to zdecentralizowana platforma pożyczkowa, działająca na blockchainie Ethereum, na której użytkownicy mogą pożyczać środki za pomocą kryptowalut jako zabezpieczenia.

Załóżmy, że masz pomysł na biznes i potrzebujesz pieniędzy, aby urzeczywistnić swoją wizję. Masz na imię kilka kryptowalut, ale nie chcesz ich sprzedawać, ponieważ uważasz, że ich wartość będzie znacznie wyższa w najbliższej przyszłości. Zamiast więc je sprzedawać, udajesz się do ETHlend i pożyczasz pieniądze od innego użytkownika, używając swoich tokenów jako zabezpieczenia. Jeśli spłacisz pożyczkę, nadal będziesz mieć swoje tokeny.

Co to jest moneta LEND?

Pożycz monetę

Token LEND jest integralną częścią platformy ETHlend. Jest to token kryptograficzny zgodny z ERC20, co oznacza, że ​​możesz korzystać z oprogramowania portfela Ether, takiego jak metamask lub portfel Trust. Korzystanie z LEND na platformie ETHlend daje pewne korzyści, takie jak obniżone opłaty, zrzuty lotnicze i dostęp do specjalnych opcji i funkcji platformy.

ICO ETHlend odbyło się w dniach 25-30 listopada 2017 roku z ceną od 1 ETH do 25000 LEND. Innymi słowy, 1 POŻYCZKA była warta około 0,01727 USD. Od tego czasu regularnie pojawiają się wiadomości dotyczące ETHlend. W chwili pisania tego artykułu platforma wygenerowała ponad 1200 pożyczek o łącznej wartości prawie 186 000 USD. Przyszłość ETHlend z pewnością wygląda obiecująco.

Teraz, gdy wiesz już, czym jest platforma ETHlend i niektóre funkcje tokena LEND, czas zająć się tym, po co prawdopodobnie tu jesteś… prognoza ceny monety LEND.

Pożycz prognozę ceny monet

Oczywiście, jeśli nie znasz pewnej osoby o dwojakim sercu z Gallifrey, która biegnie w niebieskim pudełku, nikt nie może dokonać absolutnie pewnej prognozy ceny ETHlend. Nikt nie wie na pewno, jaka będzie cena Bitcoina, Ether, EOS czy jakiejkolwiek innej kryptowaluty jutro, nie mówiąc już o za rok czy za pięć lat. To samo można powiedzieć o cenie ropy naftowej, złota lub innych aktywów.

W chwili pisania tego artykułu cena 1 monety LEND wynosi 0,012 USD i wzrosła o około 38% w ciągu ostatniego tygodnia, przy kapitalizacji rynkowej nieco ponad 13,5 miliona USD. Dobrze wiedzieć… ale co się wydarzy w przyszłości?

Jak powiedziałem wcześniej, nikt nie wie na pewno. Ale niektórzy eksperci i usługi kryptoanalizy są znani z prognozowania ceny monety LEND lub dwóch. I możemy spojrzeć na to, co mówią. Oto sześć najpopularniejszych witryn, które próbują przewidzieć przyszłość monety LEND:

Prognoza ceny monet LEND firmy Coinswitch:

Coinswitch to strona internetowa, która zbiera informacje o kryptowalutach z wielu różnych miejsc. Przewidują cenę 0,14 USD w 2021 r. I 0,37 USD w 2023 r. Oznaczałoby to wzrost o 1,167% w ciągu dwóch lat i czteroletni wzrost o ponad 3000%. Według nich zakup tokenów LEND to dobra inwestycja długoterminowa.

Prognoza ceny monet LEND dla portfela Inwestora:

Wallet Investor wykorzystuje oprogramowanie do analizy technicznej do przewidywania cen kryptowalut. Przewidują, że chociaż cena LEND może nieznacznie wzrosnąć w krótkim okresie, to w końcu spadnie… znacznie w dół! Przewidują cenę 0,00193 w ciągu jednego roku i że moneta straci ponad 84% swojej wartości. Uważają również, że jest bardzo prawdopodobne, że LEND w końcu ulegnie awarii. To z pewnością sprawia, że ​​wygląda na to, że Pożyczka to zła inwestycja długoterminowa. Ale szczerze mówiąc, prognozy Wallet Investor są równie tragiczne dla prawie wszystkich kryptowalut, w tym Ether, Litecoin i Ripple.

Prognoza ceny monet LEND firmy Cryptoground:

Cryptoground wykorzystywał również oprogramowanie do przeprowadzania analiz technicznych historii cen kryptowalut, aby przewidzieć, co stanie się w przyszłości. Ich sieć neuronowa prognozuje, że 1 POŻYCZKA będzie warta 0,015 USD w ciągu roku (wzrost o około 24%) i 0,263 USD w ciągu pięciu lat, co oznacza wzrost o ponad 2000%. Mówią też, że LEND to dobra inwestycja długoterminowa.

Przewidywanie ceny monet LEND firmy Digitalcoin:

Prognozy Digitalcoin nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, podobnie jak niektóre inne prognozy na tej liście. W szczególności prognozy dotyczące LEND mają ponad rok. Ale przynosi kilka interesujących informacji. W chwili pisania tego artykułu cena Pożyczki wynosiła 0,0049 USD. Według ich prognozy cena za październik 2019 r. Wyniosła 0,006, ale aktualna cena wynosi 0,012, a cena według ich przewidywań nie nastąpi do 2024 r. Tak więc cena LEND rośnie znacznie szybciej, niż spodziewał się Digitalcoin..

Prognoza ceny monet LEND Coinpredictor:

Prognozy Coinpredictor nie sięgają zbyt daleko w przyszłość, więc otrzymujemy od nich tylko trzymiesięczne prognozy i nie są one dobre. Szacują, że za trzy miesiące cena LEND wyniesie 0,0017 USD, co oznacza 86% spadek.

Prognoza ceny monet LEND Tradingbeast:

Tradingbeast przewiduje również dobrą przyszłość dla inwestowania w monety LEND. Według nich cena powinna wynosić około 0,0024 USD do końca 2020 r. I 0,0033 USD do grudnia 2022 r. Oznacza to 163% wzrost ceny w ciągu dwóch lat..

Jak widać, istnieją różne opinie na temat przyszłości tokena LEND. Niektórzy eksperci uważają, że jest to zła inwestycja długoterminowa i ostatecznie całkowicie się załamie. Jednak większość analityków przewiduje, że cena monety LEND znacznie wzrośnie przy pięcioletnich zarobkach między 300 a 3000%.

Oczywiście token LEND to nie tylko kolejna kryptowaluta. Ma kluczowe znaczenie dla platformy ETHlend. W związku z tym ostateczny sukces monety jest powiązany z przyjęciem platformy przez użytkowników. I chociaż koncepcja zdecentralizowanych pożyczek peer-to-peer zabezpieczonych tokenami kryptograficznymi i przechowywanych w inteligentnych kontraktach jest atrakcyjna, ETHlend nie jest jedyną zdecentralizowaną platformą pożyczkową..

Tak więc token LEND ma duży potencjał, ale jeśli ma wystrzelić w górę, platforma ETHlend musi naprawdę złapać. Ale masowe przyjęcie ETHlend prawdopodobnie nie jest tuż za rogiem. Uczciwy dostęp do pożyczek dla wszystkich, bez konieczności ubiegania się o pożyczkę w banku, to z pewnością dobra rzecz. Ale może trochę wyprzedzić swój czas. Prawda jest taka, że ​​większość ludzi tak naprawdę nie rozumie, o co w tym wszystkim chodzi. Nawet niektórzy ludzie, którzy rozumieją kryptowaluty, nie w pełni wierzą w swoją przyszłość ani im nie ufają. To nie jest najlepszy scenariusz dla raczkującej platformy pożyczkowej, która wykorzystuje tylko tokeny kryptograficzne jako zabezpieczenie.

Z drugiej strony wielu ekspertów zgadza się, że kryptowaluty istnieją od dłuższego czasu i będą miały duży wpływ na sposób, w jaki prowadzimy działalność. Przewidują również, że kryptowaluty wkrótce zaczną odbierać władzę dużym bankom. Dla mnie to brzmi dobrze.

Podsumowując…

Moneta LEND to ciekawy token z dużym potencjałem. Jego przyszła wartość jest powiązana z sukcesem platformy ETHlend. Mimo wszystkich przeszkód uważam, że nadszedł czas, aby zdecentralizowany system pożyczkowy zaczął odbierać władzę chciwym korporacjom bankowym. Wierzę, że ETHlend przyjmie. Może nawet szybciej niż przewidywali niektórzy analitycy. Cena monety LEND prawdopodobnie wzrośnie o 300-500% w ciągu najbliższych dwóch lub trzech lat, a to z pewnością brzmi jak dobry zwrot z inwestycji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner