Prognoza cen Electroneum (ETN) na lata 2021, 2022 i 2025

Od samego początku przestrzeń kryptograficzna przyciągnęła uwagę wielu ludzi. Głównym aspektem kryptowalut jest cena, a wielu inwestorów chce dokładnie przewidzieć ceny kryptowalut. Mając to na uwadze, w tym artykule dokonamy przeglądu prognoz cenowych Electroneum zarówno w perspektywie długoterminowej, jak i krótkoterminowej.

Zanim przejdziemy do prognozowania cen Electroneum, poznajmy kilka ważnych szczegółów na temat tej szybko rozwijającej się kryptowaluty. Electroneum to popularna kryptowaluta mobilna, zaprojektowana specjalnie w celu dotarcia do mniej uprzywilejowanych i nieobankowych krajów świata.

Przewidywanie cen Electroneum

Bitcoin i inne główne kryptowaluty są dość znane i łatwo dostępne w krajach rozwiniętych; tego samego nie można powiedzieć o nierozwiniętych krajach świata.

Mając to na uwadze, Electroneum zajmuje się głównie wprowadzeniem tej innowacyjnej technologii (blockchain i kryptowaluty) do ludzi. Obywatele najbardziej słabo rozwiniętych krajów świata mają niewielki lub żaden dostęp do usług finansowych.

Electroneum od samego początku stara się to zmienić. Krypto jest dość popularne w kilku krajach Afryki i Azji, zapewniając wolność finansową i pomoc mniej uprzywilejowanym.

Oprócz dotarcia do mniej uprzywilejowanych, Electroneum planuje również zwiększyć masową adopcję swojego natywnego tokenu ETN, a także ułatwić ogólną świadomość całej kryptowaluty i przestrzeni blockchain.

Mając to na uwadze, mobilne kryptowaluty bezpiecznie uprościły procesor, który wykorzystuje i pozyskuje ETN. Umożliwienie użytkownikom smartfonów szybkiego i bezpiecznego odbioru Electroneum (ETN).

Analiza cen historycznych

Uruchomiony we wrześniu 2017 roku przez CEO Richarda Ellsa, popularnego entuzjastę kryptowalut z kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie kryptowalut i blockchain. Przed opracowaniem Electroneum Richard był aktywnie zaangażowany w budowę maszyn górniczych na GPU.

We wrześniu 2017 r., Po około dwóch latach planowania, Richard uruchomił pierwszą ofertę monet (ICO) Electroneum. ICO zostało ukończone wcześniej niż planowano i okazało się ogromnym sukcesem.

Electroneum nadal posiada rekord największego ICO, jakie kiedykolwiek przeprowadzono w przestrzeni kryptograficznej. Ponad 115 000 osób kupiło ETN o wartości 40 milionów dolarów podczas ICO.

Electroneum niedawno wypuściło również smartfon specjalnie zaprojektowany do przeprowadzania transakcji związanych z ETN. Smartfon M1 wspomaga również szybsze mikrotransakcje, takie jak dokonywanie płatności za aplikacje, przelewanie pieniędzy, kupowanie czasu antenowego, mobilne wydobywanie itp..

Chociaż inwestorzy nie otrzymali jeszcze zwrotu z inwestycji, wiele szkół myśli nadal wierzy w potencjał Electroneum, aby doświadczyć hossy w najbliższej przyszłości..

Innym sposobem, w jaki Electroneum tworzy fale, jest partnerstwo z Fundacją WONDER. Fundacja jest organizacją pozarządową wspieraną przez kryptowaluty, której celem jest zapewnianie mniej uprzywilejowanym kobietom i dziewczętom lepszych możliwości.

Organizacja pozarządowa koncentruje się na zapewnieniu dziewczętom dostępu do edukacji, a kobiety otrzymują fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej, zapewniając im w ten sposób środki do życia.

Electroneum uruchomiło również platformę Anytask. Platforma freelancerska, na której osoby z całego świata nie posiadające rachunku bankowego mogą oferować usługi freelancerskie i otrzymywać wynagrodzenie w ETN. Jest to dość ważne, ponieważ większość platform dla freelancerów wymaga od freelancerów dostępu do jakiejś formy tradycyjnej struktury bankowej. Na platformie AnyTask firmy Electroneum sprzedawcy nie potrzebują konta bankowego i nie muszą płacić żadnych opłat z tytułu sprzedaży.

Aktualna cena ETN, kapitalizacja rynkowa i podaż

Według CoinMarketCap, w momencie pisania tego tekstu, ETN spadł o 2,61% i kosztował 0,004887 USD. Kryptowaluta ma obecnie również kapitalizację rynkową w wysokości 49 787 257 USD i 10 188 082 768 ETN w obiegu.

electroneumElectroneum (ETN)

Miejsce: 160$ 0,011493 Cena (BTC) 0,00000000 ɃMarketcap$ 205.01 MVolume$ 761,64 K24h Zmiana 5,41% Całkowita podaż 21,00 mld ETN

Przyszłe prognozy cen Electroneum

Prognozowanie cen w przestrzeni kryptowalut jest dość kluczowe przy wyborze odpowiedniej opcji inwestycyjnej. Pomaga inwestorom w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących kupna, sprzedaży lub „hodowania” poszczególnych kryptowalut.

Prawie dokładne prognozy cenowe można wykonać tylko po przeprowadzeniu odpowiedniej analizy, a prognozy cenowe Electroneum nie różnią się od siebie. Analizowanie prognozy ceny w przestrzeni kryptograficznej można podzielić na trzy, a mianowicie: analizę techniczną, analizę fundamentalną i analizę sentymentalną.

Krótkoterminowa prognoza cen Electroneum

AfterPriceChange
1 dzień 0,004 $ -3,03%
1 tydzień 0,005 USD -1,20%
1 miesiąc 0,005 USD -1,20%
1 rok 0,05 USD 4,2%

Długoterminowa prognoza Electroneum

AfterPriceChange
1 rok 0,05 USD 4,2%
2 lata 0,1 USD 9, 6%
3 lata 1,2 USD 119,6%
5 lat 2,4 USD 239,6%

* Ta prognoza ceny opiera się na danych zebranych z różnych źródeł i ma wyłącznie charakter edukacyjny i nie należy jej traktować jako porady inwestycyjnej. Użytkownicy powinni przeprowadzić badania przed dokonaniem inwestycji.

Prognoza cen Electroneum na 2020 rok.

Ze względu na zmienność w przestrzeni kryptowalut, dokładne przewidywanie ceny jakiejkolwiek kryptowaluty nie jest łatwym zadaniem. Obejmuje to Electroneum, które obecnie znajduje się na liście 100 najlepszych krypt dostępnych obecnie na świecie.

W odniesieniu do powyższej tabeli prognoz i innych analiz cena 1 ETN powinna wynosić około 0,05 USD na koniec roku 2020.

Prognoza cen Electroneum na 2022 rok

Dzięki silnej bazie użytkowników i stworzeniu większej liczby przypadków użycia, szczególnie dla osób nieposiadających konta bankowego, Inwestorzy mają nadzieję, że ETN sięgnie gwiazd.

Chociaż osiągnięcie 1 USD od 2022 r. Może nie być możliwe, analitycy spodziewają się, że 1 ETN będzie wyceniony na 0,1 USD od 2022 r..

Prognoza cen Electroneum na 2025 rok

Wiele szkół myśli uważa, że ​​Electroneum jest bardziej zrównoważony, a więc z pewnością będzie miał stały wzrost w czasie. Dzieje się tak, ponieważ tworzy wartość i stara się zapewnić więcej przypadków użycia dla swojego tokenu ETN.

Zgodnie z analizą oczekuje się, że cena 1 ETN wyniesie około 2,4 USD w roku 2025.

Czy Electroneum może osiągnąć 1 $ w cenie?

Od czasu swojego przełomowego ICO w 2017 roku, Electroneum nie wywiązuje się jeszcze ze swoich obietnic złożonych inwestorom. To już nasuwa pytanie, czy Electroneum to dobra inwestycja?

Chociaż inwestorzy jeszcze nie skorzystali na ICO, uważają jednak, że moneta przygotowuje się do stałego wzrostu. Chociaż 1 dolar wydaje się przesadzony, ponieważ cena kryptowaluty wynosi obecnie 0,004887 USD.

Jednak kilka czynników wskazuje na możliwość, że cena 1 ETN osiągnie 1 USD.

  • Electroneum jest bardziej zainteresowany tworzeniem wartości. Jest to korzystne w dłuższej perspektywie, ponieważ zapewni trwałość i powolny, ale stały wzrost cen.
  • Electroneum jest zainteresowane dotarciem do osób nieposiadających rachunku bankowego (około 1,7 miliarda na całym świecie). To pewny sposób na ułatwienie adopcji, a także stworzenie silnej i dużej bazy użytkowników.

Więc jeśli pytasz, czy powinienem zainwestować w ETN? Uważam, że powinieneś, zwłaszcza na dłuższą metę.

Jest bezpieczny dla Electroneum?

Nie można przecenić bezpieczeństwa w przestrzeni kryptowalut. Po udanym ICO w 2017 roku zhakowano wiele portfeli Electroneum, a ETN został skradziony. Doprowadziło to następnie do spadku cen ETN i ogólnego niezadowolenia wśród inwestorów.

Aby zapobiec takiemu ponownemu wystąpieniu, kryptowaluta wprowadziła kilka środków bezpieczeństwa. W niedawno opublikowanym raporcie Electroneum rzucił więcej światła na swój unikalny algorytm, znany jako PoR (Proof of Responsibility).

Algorytm został doceniony przez czołowych analityków branżowych głównie ze względu na jego doskonałe zabezpieczenia. Implementacja algorytmu PoR sprawia, że ​​Electroneum jest jednym z najbezpieczniejszych dostępnych obecnie blockchainów.

Jak kupić Electroneum?

Electroneum (ETN) jest dość łatwy do kupienia. Można go kupić na dowolnej giełdzie, która zawiera listę kryptowalut. Kilka giełd kryptograficznych obsługuje obecnie ETN. Zawierają; KuCoin, HitBTC, Huobi global, TradeOgre, CoinDCX, Liquid, Finexbox, CoinBene, Coindeal, Artis Turba, Sistemkoin, Bitbns, Digitalexchange.id i Cryptomate.

KuCoin to jedna z najlepszych i najłatwiejszych platform do zakupu Electroneum. Najpierw użytkownik będzie musiał założyć konto KuCoin. Następna jest wpłata środków.

Można to zrobić, kupując Bitcoin lub Ethereum na giełdach, takich jak Coinbase, LocalBitcoins itp..

Po zdeponowaniu środków użytkownik może bezpiecznie kupić Electroneum na KuCoin. Poniżej znajduje się zrzut ekranu z procesu zakupu ETN na KuCoin.

Przewidywanie cen Electroneum

Drużyna

Z oddanym dyrektorem generalnym Richardem Ellsem, z dobrą historią w przestrzeni krypto i blockchain, Electroneum prawdopodobnie może pochwalić się jednym z najlepszych zespołów w przestrzeni kryptowalut. Inni członkowie zespołu to; Nick Cook, Barry Last, Chris Norris, Nigel Pooley. Kilku doradców, w tym David Bull CBE, były dyrektor generalny Unicef ​​(Wielka Brytania).

Wniosek

W tym artykule omówiono szczegółowe informacje na temat popularnej kryptowaluty Electroneum, w tym prognozy cenowe. Kilku czołowych analityków kryptowalut, takich jak McAfee, uważa, że ​​kryptowaluty z pewnością dokonają ogromnego przełomu w ciągu kilku lat.

Jeśli tak się stanie, krypto znajdzie się na szczycie bazy użytkowników liczącej aż 2 miliardy użytkowników. Czy jesteś zainteresowany Electroneum? Jeśli tak, wskazane jest uważne śledzenie ważnych wydarzeń i aktualizacji rozwoju platformy.

Chcąc zainwestować w Electroneum, prognozy cenowe wskazują, że należy spojrzeć na długoterminowe inwestycje w ETN. Prześlij swoje przemyślenia na temat prognozy cen Electroneum. Bardzo chciałbym usłyszeć od Ciebie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner