Prognoza cen księgi mocy (POWR) na lata 2021, 2022 i 2025

Niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w handlu kryptowalutami, czy jesteś doświadczonym ekspertem, z pewnością rozglądasz się za nowymi możliwościami inwestycyjnymi. Jeśli tak, to już wiesz, że istnieją tysiące różnych kryptowalut, a wiele z nich jest wartych zaledwie grosze. Istnieją nawet tokeny, które kosztują znacznie poniżej 0,01 USD. Jeśli patrzysz na tanie kryptowaluty, prawdopodobnie natrafiłeś na token Power Ledger (POWR) i zastanawiasz się, czy to dobra opcja inwestycyjna. Czytaj dalej Przewidywanie cen Power Ledger na lata 2021, 2022 & 2025. To może pomóc Ci zdecydować, czy warto w to inwestować.

Analiza cen historycznych Power Ledger

cena historyczna księgi mocy

Power Ledger to australijska firma oparta na technologii blockchain, której celem jest uczynienie dostępu do energii bardziej demokratycznym, przystępnym cenowo i wydajnym dla wszystkich. Pierwsza oferta monet (ICO) tokena Power Ledger miała miejsce pod koniec 2017 roku i stała się największym projektem finansowania społecznościowego w historii Australii. Według danych cmc.io, cena POWR podczas ICO wyniosła 0,09 USD, a moneta osiągnęła rekordowy poziom 7 stycznia 2018 r., Osiągając szczyt 1,89 USD. Najniższy poziom w historii wynosił 0,0318 USD w dniu 13 marca 2020 r.

Aktualna cena, kapitalizacja rynkowa, & Szczegóły dostaw

W chwili pisania tego artykułu w obiegu znajdowało się 432 229 654 tokenów Power Ledger (43% z całego 1 miliarda tokenów). 1 POWR kosztuje 0,3225 USD przy 24-godzinnym wolumenie obrotu około 68 mln USD i a Kapitalizacja rynkowa nieco poniżej 139 mln USD.

Prognozy dotyczące przyszłych cen Power Ledger (POWR)

Oczywiście nikt tak naprawdę nie jest w stanie przewidzieć przyszłości i jeśli nie będziesz biegać w przestrzeni i czasie w niebieskim pudełku, tak naprawdę nie możesz wiedzieć, ile jutro będzie wart jakikolwiek token, nie mówiąc już o pięciu latach od teraz. Ale są algorytmy przewidywania. Eksperci handlowi stworzyli bardzo wyspecjalizowane oprogramowanie, które analizuje trendy rynkowe zarówno dla każdego konkretnego tokena, jak i dla całego rynku kryptowalut, aby przewidzieć przyszłe ceny. Możemy przyjrzeć się ich prognozom cenowym Power Ledger, zarówno krótko-, jak i długoterminowym.

Prognoza krótkoterminowa

Po

Cena £

Zmiana

1 dzień

0,364468 USD

+11,2%

1 tydzień

0,390583 USD

+20, 2%

1 miesiąc

0,248614 USD

-27,5%

6 miesięcy

0,525840 USD

+57,9%

1 rok

0,557745 USD

+69,73%

Prognoza długoterminowa

Po

Cena £

Zmiana

1 rok

0.383745

+69,73%

2 lata

0,739989

+123,81%

3 lata

1.080057

+228,36%

4 lata

1.782721

+411,39%

5 lat

2,898050

+777,46%

* Ta prognoza cenowa opiera się na danych zebranych z różnych źródeł, które mają wyłącznie charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako porada inwestycyjna. Użytkownicy powinni przeprowadzić własne badania przed dokonaniem inwestycji.

Prognoza cen księgi mocy 2021

Rynek kryptowalut jako całość miał ciężki rok w 2019 r., Ale wykazuje oznaki poprawy na początku 2021 r. Pomimo globalnej pandemii COVID-19. Ale algorytmy prognozowania cen pokazują, że 1 POWR może być wart około 0,3986 USD na koniec roku. Oznaczałoby to wzrost o około 60%.

Prognoza cen księgi mocy 2022

Algorytmy szacują, że w Power Ledger cena wzrośnie o prawie 125% do około 0,73 USD / POWR do końca 2022 r..

Prognoza cen księgi mocy 2025

Według algorytmu prognozowania cen 1 POWR będzie wart około 2,89 USD do końca 2025 r .; prawie ośmiokrotny wzrost w porównaniu z obecną ceną.

Czy Power Ledger to dobra inwestycja?

Sukces Power Ledger zależy od powodzenia demokratycznego, niedrogiego i wydajnego programu energetycznego firmy. Jak dotąd wydają się dobrze prosperować, realizując 23 różne projekty w ośmiu krajach. To, wraz z algorytmami przewidywania cen, wydaje się wskazywać, że Power Ledger to dobra inwestycja w dłuższej perspektywie.

Jak kupić Power Ledger?

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem niektórych tokenów Power Ledger, pierwsze pytanie, które musisz sobie zadać, dotyczy tego, gdzie możesz je kupić. Witryny takie jak cmc.io i coincodex.com mogą powiedzieć, które giełdy wymieniają token POWR i które pary handlowe są dostępne. Szybkie skanowanie mówi nam o dwóch ważnych rzeczach: po pierwsze, nigdzie nie ma pary handlowej fiat / POWR, więc będziesz musiał użyć krypto, aby kupić swoje tokeny. Po drugie, największą giełdą pod względem wolumenu obrotu POWR jest Binance, na którym można kupić Power Ledger za tokenami Bitcoin, Ether lub Binance.

Załóżmy, że zamierzasz użyć Binance, aby kupić POWR z ETH. Najpierw zaloguj się na swoje konto Binance, a jeśli Twój ETH znajduje się w portfelu osobistym (tak powinno być), musisz przenieść Ether z portfela osobistego do portfela Binance. Gdy już znajdziesz swoje tokeny, kliknij „Rynki” na górnej wstążce.

prognoza cen księgi mocy - Binance

Na tej stronie kliknij kartę ALTS Markets i wpisz POWR w polu wyszukiwania po prawej stronie. Powinieneś zobaczyć parę handlową POWR / ETH. Kliknij na to.

Spowoduje to przejście do odpowiedniej strony rynku, na której możesz wpisać, ile ETH chcesz wydać, a na koniec kliknąć przycisk KUP POWR na dole. Otóż ​​to! Twoje tokeny księgi mocy powinny znaleźć się w Twoim portfelu za kilka minut.

Więcej informacji o księdze mocy

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Power Ledger jest kryptowalutą stojącą za projektem energetycznym Power Ledger. Niektórzy z was mogą nie wiedzieć, że Australia jest jednym z krajów, w których energia jest droższa, więc była naturalnym miejscem narodzin takiego projektu. Projekt Power Ledger umożliwia zainstalowanie paneli słonecznych w domu lub biurze, a następnie sprzedaż nadwyżki energii innym użytkownikom, przechowywanie energii w bateriach do późniejszej sprzedaży, a nawet sprzedaż energii z powrotem do sprzedawcy energii.

Oczywiście może to wiązać się z wieloma zezwoleniami i przepisami, które mogą różnić się w zależności od stanu lub kraju, ale zainteresowanie tym projektem z pewnością rośnie. Aby uzyskać więcej informacji na temat ich osiągnięć, odwiedź ich witrynę internetową pod adresem powerledger.io.

Drużyna

prognozy cen księgi mocy

Zespół Power Ledger składa się z:

 • Dr Jemma Green (prezes i współzałożyciel), który pracował dla londyńskiego JP Morgan, zanim uzyskał stopień doktora. w zakłóceniach na rynku energii elektrycznej i był zastępcą burmistrza Perth. W 2016 roku była współzałożycielką Power Ledger i otrzymała nagrodę EY Fintech Entrepreneur of the Year 2018.
 • John Bulick (dyrektor techniczny i współzałożyciel), pionier rozwoju australijskiego łańcucha blokowego, który opracował już technologie oparte na łańcuchu blokowym do zarządzania zdjęciami, filmami, dokumentami i dokumentacją medyczną.

  Vinod Tiwari (dyrektor ds. Rozwoju biznesowego i sprzedaży), licencjat z inżynierii elektrycznej i elektronicznej oraz były kierownik techniczny ds. Sprzedaży w General Electric India.

 • Caren McLaren (sprzedaż & Business Development Executive) z 17-letnim doświadczeniem w branży energetycznej w Australii Zachodniej.

  Anya Nova (Crypto Economist & Business Development Manager), entuzjastyczny kryptoekonomista, dyrektor Blockchain Australia i laureat Australian Blockchain Leader of the Year Award 2019.

 • Dr Bill Tai (globalny ambasador & Doradca), inwestor venture capital od wczesnych lat 90-tych, zasiadał w zarządach siedmiu spółek giełdowych, którym pomógł rozwinąć się od start-upów. Jest profesorem innowacji na Curtin University.
 • Prof. Peter Droege (ambasador Europy), dyrektor Instytutu Rozwoju Strategicznego w Liechtensteinie, jest światowej sławy ekspertem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju miast oraz zaawansowanej polityki i projektowania miejskiego.

Zespół Power Ledger wygrał międzynarodowe zawody Extreme Tech Challenge Richarda Bransona w 2018 roku.

Przewidywanie ceny księgi mocy: wniosek

Power Ledger to jedna z tych kryptowalut, które są powiązane z dużym projektem, który może naprawdę zmienić świat. Jeśli jest coś, czego każdy potrzebuje do nowoczesnego stylu życia, to jest to energia. Bez tego nigdy bym nie napisał tego artykułu, a ty nie byłbyś w stanie go przeczytać. Wiele osób, zwłaszcza w krajach rozwiniętych, nie jest w pełni świadomych tego, jak cenna jest energia (z wyjątkiem, być może, kiedy przychodzi czas na opłacenie miesięcznego rachunku za prąd).

Mimo to ceny energii mogą się znacznie różnić w zależności od miejsca, nawet w tym samym kraju. Dystrybucja energii elektrycznej obejmuje złożoną sieć producentów energii (wykorzystujących paliwa kopalne, energię wodną, ​​geotermalną energię jądrową itp.), Sprzedawców detalicznych energii (lokalne przedsiębiorstwo energetyczne) i użytkowników końcowych. Power Ledger pozwoliłby na bardziej równomierny, wydajny i przystępny cenowo system, który byłby korzystny dla wszystkich. Oczywiście będzie to zależeć od lokalnych przepisów i pozwoleń, zwłaszcza jeśli sieć Power Ledger ma być podłączona do sieci głównej. Ale wiele rządów słucha i otwiera swoje umysły na tę technologię.

Przyszłość projektu wygląda jasno, a to sprawia, że ​​wartość tokena jako inwestycji długoterminowej wygląda bardzo dobrze. Oczywiście niektórzy twierdzą, że POWR będzie absolutnie bezwartościowy za mniej niż rok, a inni przewidują cenę prawie 2 USD do końca 2025 r. Przyjęliśmy bardziej konserwatywne algorytmy i prognozujemy cenę w Power Ledger na 0,396 USD do końca 2021 r., 0,73 do 2022 r. i 2899 do 2025 r. Prognozy wyglądają dobrze, więc możesz po prostu wskoczyć na pokład i zdobyć dziś tokeny POWR. Miłego handlu!

Zobacz też:

 • Przewidywanie cen w wesołym miasteczku
 • Przewidywanie cen EOS

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Please Follow Us
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner